Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Filipović, Damir"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Markov cubature rules for polynomial processes
Autorzy :
Filipović, Damir
Larsson, Martin
Pulido, Sergio
Pokaż więcej
Temat :
Polynomial process
cubature rule
asymptotic moments
American options
transition rate matrix
transition probabilities
MSC 2010: 60G07, 60J25, 60J27, 60J28, 60J10, 91G60, 65C20,65C30, 60H35, 60F99, 60J60, 60J75, 60H10, 60H20, 60H30
[MATH.MATH-PR]Mathematics [math]/Probability [math.PR]
Źródło :
Stochastic Processes and their Applications
Stochastic Processes and their Applications, Elsevier, 2020, 130 (4), pp.1947-1971. ⟨10.1016/j.spa.2019.06.010⟩

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies