Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Filobello-Nino, U."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A Novel Distribution and Optimization Procedure of Boundary Conditions to Enhance the Classical Perturbation Method Applied to Solve Some Relevant Heat Problems.
Autorzy :
Filobello-Nino, U. (AUTHOR)
Vazquez-Leal, H. (AUTHOR)
Fariborzi Araghi, M. A. (AUTHOR)
Huerta-Chua, J. (AUTHOR)
Sandoval-Hernandez, M. A. (AUTHOR)
Hernandez-Mendez, S. (AUTHOR)
Muñoz-Aguirre, E. (AUTHOR)
Pokaż więcej
Źródło :
Discrete Dynamics in Nature & Society. 1/24/2020, p1-12. 12p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extension of Laplace transform–homotopy perturbation method to solve nonlinear differential equations with variable coefficients defined with Robin boundary conditions
Autorzy :
Filobello-Nino, U.
Vazquez-Leal, H.
Khan, Yasir
Sandoval-Hernandez, M.
Perez-Sesma, A.
Sarmiento-Reyes, A.
Benhammouda, Brahim
Jimenez-Fernandez, V. M.
Huerta-Chua, J.
Hernandez-Machuca, S. F.
Mendez-Perez, J. M.
Morales-Mendoza, L. J.
Gonzalez-Lee, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Neural Computing and Applications. March 2017 28(3):585-595
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Laplace transform homotopy perturbation method for the approximation of variational problems
Autorzy :
Filobello-Nino, U.
Vazquez-Leal, H.
Rashidi, M. M.
Sedighi, H. M.
Perez-Sesma, A.
Sandoval-Hernandez, M.
Sarmiento-Reyes, A.
Contreras-Hernandez, A. D.
Pereyra-Diaz, D.
Hoyos-Reyes, C.
Jimenez-Fernandez, V. M.
Huerta-Chua, J.
Castro-Gonzalez, F.
Laguna-Camacho, J. R.
Pokaż więcej
Źródło :
SpringerPlus. December 2016 5(1):1-33
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Analytical Solutions for Systems of Singular Partial Differential-Algebraic Equations.
Autorzy :
Filobello-Nino, U.
Vazquez-Leal, H.
Benhammouda, B.
Perez-Sesma, A.
Jimenez-Fernandez, V. M.
Cervantes-Perez, J.
Sarmiento-Reyes, A.
Huerta-Chua, J.
Morales-Mendoza, L. J.
Gonzalez-Lee, M.
Diaz-Sanchez, A.
Pereyra-Díaz, D.
López-Martínez, R.
Pokaż więcej
Źródło :
Discrete Dynamics in Nature & Society. 2/23/2015, Vol. 2015, p1-9. 9p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Nonlinearities Distribution Homotopy Perturbation Method Applied to Solve Nonlinear Problems: Thomas-Fermi Equation as a Case Study.
Autorzy :
Filobello-Nino, U.
Vazquez-Leal, H.
Boubaker, K.
Sarmiento-Reyes, A.
Perez-Sesma, A.
Diaz-Sanchez, A.
Jimenez-Fernandez, V. M.
Cervantes-Perez, J.
Sanchez-Orea, J.
Huerta-Chua, J.
Morales-Mendoza, L. J.
Gonzalez-Lee, M.
Hernandez-Mejia, C.
Gonzalez-Martinez, F. J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Applied Mathematics. 1/20/2015, Vol. 2015, p1-9. 9p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Modified Hyperspheres Algorithm to Trace Homotopy Curves of Nonlinear Circuits Composed by Piecewise Linear Modelled Devices
Autorzy :
Vazquez-Leal, H.
Jimenez-Fernandez, V. M.
Benhammouda, B.
Filobello-Nino, U.
Sarmiento-Reyes, A.
Ramirez-Pinero, A.
Marin-Hernandez, A.
Huerta-Chua, J.
Pokaż więcej
Temat :
Research Article
MathematicsofComputing_NUMERICALANALYSIS
Science
Medicine
Technology
Article Subject
Źródło :
The Scientific World Journal, Vol 2014 (2014)
The Scientific World Journal
Opis pliku :
text/xhtml

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies