Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Fitzpatrick, D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global surveillance of trends in cancer survival 2000–14 (CONCORD-3): analysis of individual records for 37 513 025 patients diagnosed with one of 18 cancers from 322 population-based registries in 71 countries
Autorzy :
Bouzbid, S
Hamdi-Chérif, M
Zaidi, Z
Meguenni, K
Regagba, D
Bayo, S
Cheick Bougadari, T
Manraj, S S
Bendahhou, K
Fabowale, A
Bradshaw, D
Somdyala, N I M
Kumcher, I
Moreno, F
Calabrano, G H
Espinola, S B
Carballo Quintero, B
Fita, R
Diumenjo, M C
Laspada, W D
Ibañez, S G
Lima, C A
De Souza, P C F
Del Pino, K
Laporte, C
Curado, M P
de Oliveira, J C
Veneziano, C L A
Veneziano, D B
Latorre, M R D O
Tanaka, L F
Rebelo, M S
Santos, M O
Galaz, J C
Aparicio Aravena, M
Sanhueza Monsalve, J
Herrmann, D A
Vargas, S
Herrera, V M
Uribe, C J
Bravo, L E
Garcia, L S
Arias-Ortiz, N E
Morantes, D
Jurado, D M
Yépez Chamorro, M C
Delgado, S
Ramirez, M
Galán Alvarez, Y H
Torres, P
Martínez-Reyes, F
Jaramillo, L
Quinto, R
Castillo, J
Mendoza, M
Cueva, P
Yépez, J G
Bhakkan, B
Deloumeaux, J
Joachim, C
Macni, J
Carrillo, R
Shalkow Klincovstein, J
Rivera Gomez, R
Poquioma, E
Tortolero-Luna, G
Zavala, D
Alonso, R
Barrios, E
Eckstrand, A
Nikiforuk, C
Noonan, G
Turner, D
Kumar, E
Zhang, B
McCrate, F R
Ryan, S
MacIntyre, M
Saint-Jacques, N
Nishri, D E
McClure, C A
Vriends, K A
Kozie, S
Stuart-Panko, H
Freeman, T
George, J T
Brockhouse, J T
O'Brien, D K
Holt, A
Almon, L
Kwong, S
Morris, C
Rycroft, R
Mueller, L
Phillips, C E
Brown, H
Cromartie, B
Schwartz, A G
Vigneau, F
Levin, G M
Wohler, B
Bayakly, R
Ward, K C
Gomez, S L
McKinley, M
Cress, R
Green, M D
Miyagi, K
Ruppert, L P
Lynch, C F
Huang, B
Tucker, T C
Deapen, D
Liu, L
Hsieh, M C
Wu, X C
Schwenn, M
Gershman, S T
Knowlton, R C
Alverson, G
Copeland, G E
Bushhouse, S
Rogers, D B
Jackson-Thompson, J
Lemons, D
Zimmerman, H J
Hood, M
Roberts-Johnson, J
Rees, J R
Riddle, B
Pawlish, K S
Stroup, A
Key, C
Wiggins, C
Kahn, A R
Schymura, M J
Radhakrishnan, S
Rao, C
Giljahn, L K
Slocumb, R M
Espinoza, R E
Khan, F
Aird, K G
Beran, T
Rubertone, J J
Slack, S J
Garcia, L
Rousseau, D L
Janes, T A
Schwartz, S M
Bolick, S W
Hurley, D M
Whiteside, M A
Miller-Gianturco, P
Williams, M A
Herget, K
Sweeney, C
Johnson, A T
Keitheri Cheteri, M B
Migliore Santiago, P
Blankenship, S E
Farley, S
Borchers, R
Malicki, R
Espinoza, J R
Grandpre, J
Wilson, R
Edwards, B K
Mariotto, A
Lei, Y
Wang, N
Chen, J S
Zhou, Y
He, Y T
Song, G H
Gu, X P
Mei, D
Mu, H J
Ge, H M
Wu, T H
Li, Y Y
Zhao, D L
Jin, F
Zhang, J H
Zhu, F D
Junhua, Q
Yang, Y L
Jiang, C X
Biao, W
Wang, J
Li, Q L
Yi, H
Zhou, X
Dong, J
Li, W
Fu, F X
Liu, S Z
Chen, J G
Zhu, J
Li, Y H
Lu, Y Q
Fan, M
Huang, S Q
Guo, G P
Zhaolai, H
Wei, K
Zeng, H
Demetriou, A V
Mang, W K
Ngan, K C
Kataki, A C
Krishnatreya, M
Jayalekshmi, P A
Sebastian, P
Nandakumar, A
Malekzadeh, R
Roshandel, G
Keinan-Boker, L
Silverman, B G
Ito, H
Nakagawa, H
Sato, M
Tobori, F
Nakata, I
Teramoto, N
Hattori, M
Kaizaki, Y
Moki, F
Sugiyama, H
Utada, M
Nishimura, M
Yoshida, K
Kurosawa, K
Nemoto, Y
Narimatsu, H
Sakaguchi, M
Kanemura, S
Naito, M
Narisawa, R
Miyashiro, I
Nakata, K
Sato, S
Yoshii, M
Oki, I
Fukushima, N
Shibata, A
Iwasa, K
Ono, C
Nimri, O
Jung, K W
Won, Y J
Alawadhi, E
Elbasmi, A
Ab Manan, A
Adam, F
Sanjaajmats, E
Tudev, U
Ochir, C
Al Khater, A M
El Mistiri, M M
Teo, Y Y
Chiang, C J
Lee, W C
Buasom, R
Sangrajrang, S
Kamsa-ard, S
Wiangnon, S
Daoprasert, K
Pongnikorn, D
Leklob, A
Sangkitipaiboon, S
Geater, S L
Sriplung, H
Ceylan, O
Kög, I
Dirican, O
Köse, T
Gurbuz, T
Karaşahin, F E
Turhan, D
Aktaş, U
Halat, Y
Yakut, C I
Altinisik, M
Cavusoglu, Y
Türkköylü, A
Üçüncü, N
Hackl, M
Zborovskaya, A A
Aleinikova, O V
Henau, K
Van Eycken, L
Valerianova, Z
Yordanova, M R
Šekerija, M
Dušek, L
Zvolský, M
Storm, H
Innos, K
Mägi, M
Malila, N
Seppä, K
Jégu, J
Velten, M
Cornet, E
Troussard, X
Bouvier, A M
Guizard, A V
Bouvier, V
Launoy, G
Arveux, P
Maynadié, M
Mounier, M
Woronoff, A S
Daoulas, M
Robaszkiewicz, M
Clavel, J
Goujon, S
Lacour, B
Baldi, I
Pouchieu, C
Amadeo, B
Coureau, G
Orazio, S
Preux, P M
Rharbaoui, F
Marrer, E
Trétarre, B
Colonna, M
Delafosse, P
Ligier, K
Plouvier, S
Cowppli-Bony, A
Molinié, F
Bara, S
Ganry, O
Lapôtre-Ledoux, B
Grosclaude, P
Bossard, N
Uhry, Z
Bray, F
Piñeros, M
Stabenow, R
Wilsdorf-Köhler, H
Eberle, A
Luttmann, S
Löhden, I
Nennecke, A L
Kieschke, J
Sirri, E
Emrich, K
Zeissig, S R
Holleczek, B
Eisemann, N
Katalinic, A
Asquez, R A
Kumar, V
Petridou, E
Ólafsdóttir, E J
Tryggvadóttir, L
Clough-Gorr, K
Walsh, P M
Sundseth, H
Mazzoleni, G
Vittadello, F
Coviello, E
Cuccaro, F
Galasso, R
Sampietro, G
Giacomin, A
Magoni, M
Ardizzone, A
D'Argenzio, A
Castaing, M
Grosso, G
Lavecchia, A M
Sutera Sardo, A
Gola, G
Gatti, L
Ricci, P
Ferretti, S
Serraino, D
Zucchetto, A
Celesia, M V
Filiberti, R A
Pannozzo, F
Melcarne, A
Quarta, F
Russo, A G
Carrozzi, G
Cirilli, C
Cavalieri d'Oro, L
Rognoni, M
Fusco, M
Vitale, M F
Usala, M
Cusimano, R
Mazzucco, W
Michiara, M
Sgargi, P
Boschetti, L
Borciani, E
Seghini, P
Maule, M M
Merletti, F
Tumino, R
Mancuso, P
Vicentini, M
Cassetti, T
Sassatelli, R
Falcini, F
Giorgetti, S
Caiazzo, A L
Cavallo, R
Cesaraccio, R
Pirino, D R
Contrino, M L
Tisano, F
Fanetti, A C
Maspero, S
Carone, S
Mincuzzi, A
Candela, G
Scuderi, T
Gentilini, M A
Piffer, S
Rosso, S
Barchielli, A
Caldarella, A
Bianconi, F
Stracci, F
Contiero, P
Tagliabue, G
Rugge, M
Zorzi, M
Beggiato, S
Brustolin, A
Berrino, F
Gatta, G
Sant, M
Buzzoni, C
Mangone, L
Capocaccia, R
De Angelis, R
Zanetti, R
Maurina, A
Pildava, S
Lipunova, N
Vincerževskiené, I
Agius, D
Calleja, N
Siesling, S
Larønningen, S
Møller, B
Dyzmann-Sroka, A
Trojanowski, M
Góźdź, S
Mężyk, R
Mierzwa, T
Molong, L
Rachtan, J
Szewczyk, S
Błaszczyk, J
Kępska, K
Kościańska, B
Tarocińska, K
Zwierko, M
Drosik, K
Maksimowicz, K M
Purwin-Porowska, E
Reca, E
Wójcik-Tomaszewska, J
Tukiendorf, A
Grądalska-Lampart, M
Radziszewska, A U
Gos, A
Talerczyk, M
Wyborska, M
Didkowska, J A
Wojciechowska, U
Bielska-Lasota, M
Forjaz de Lacerda, G
Rego, R A
Bastos, J
Silva, M A
Antunes, L
Laranja Pontes, J
Mayer-da-Silva, A
Miranda, A
Blaga, L M
Coza, D
Gusenkova, L
Lazarevich, O
Prudnikova, O
Vjushkov, D M
Egorova, A G
Orlov, A E
Kudyakov, L A
Pikalova, L V
Adamcik, J
Safaei Diba, C
Primic-Žakelj, M
Zadnik, V
Larrañaga, N
Lopez de Munain, A
Herrera, A A
Redondas, R
Marcos-Gragera, R
Vilardell Gil, M L
Molina, E
Sánchez Perez, M J
Franch Sureda, P
Ramos Montserrat, M
Chirlaque, M D
Navarro, C
Ardanaz, E E
Guevara, M M
Fernández-Delgado, R
Peris-Bonet, R
Carulla, M
Galceran, J
Alberich, C
Vicente-Raneda, M
Khan, S
Pettersson, D
Dickman, P
Avelina, I
Staehelin, K
Camey, B
Bouchardy, C
Schaffar, R
Frick, H
Herrmann, C
Bulliard, J L
Maspoli-Conconi, M
Kuehni, C E
Redmond, S M
Bordoni, A
Ortelli, L
Chiolero, A
Konzelmann, I
Matthes, K L
Rohrmann, S
Broggio, J
Rashbass, J
Fitzpatrick, D
Gavin, A
Clark, D I
Deas, A J
Huws, D W
White, C
Montel, L
Rachet, B
Turculet, A D
Stephens, R
Chalker, E
Phung, H
Walton, R
You, H
Guthridge, S
Johnson, F
Gordon, P
D'Onise, K
Priest, K
Stokes, B C
Venn, A
Farrugia, H
Thursfield, V
Dowling, J
Currow, D
Hendrix, J
Lewis, C
Allemani, Claudia
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 17-23 March 2018 391(10125):1023-1075
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Phase II Toxicity End Point Trial (ICORG 99-09) of Accelerated Dose-escalated Hypofractionated Radiation in Non-small Cell Lung Cancer
Autorzy :
Cagney, D.N.
Pokaż więcej
Źródło :
In Clinical Oncology January 2018 30(1):30-38
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Quality analysis of population-based information on cancer stage at diagnosis across Europe, with presentation of stage-specific cancer survival estimates: A EUROCARE-5 study
Autorzy :
Hackl, M.
Pokaż więcej
Źródło :
In European Journal of Cancer October 2017 84:335-353
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Supplying bio-compressed natural gas to the transport industry in Ireland: Is the current regulatory framework facilitating or hindering development?
Autorzy :
Goulding, D.
Pokaż więcej
Źródło :
In Renewable Energy and Energy Storage Systems, Energy 1 October 2017 136:80-89
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Worldwide comparison of survival from childhood leukaemia for 1995–2009, by subtype, age, and sex (CONCORD-2): a population-based study of individual data for 89 828 children from 198 registries in 53 countries
Autorzy :
Bouzbid, S
Hamdi-Chérif, M
Zaidi, Z
Bah, E
Swaminathan, R
Nortje, SH
El Mistiri, MM
Bayo, S
Malle, B
Manraj, SS
Sewpaul-Sungkur, R
Fabowale
Ogunbiyi, OJ
Bradshaw, D
Somdyala, NIM
Stefan, DC
Abdel-Rahman, M
Jaidane, L
Mokni, M
Kumcher, I
Moreno, F
González, MS
Laura, EA
Espinola, SB
Calabrano, GH
Carballo Quintero, B
Fita, R
Garcilazo, DA
Giacciani, PL
Diumenjo, MC
Laspada, WD
Green, MA
Lanza, MF
Ibañez, SG
Lima, CA
de Oliveira, E Lobo
Daniel, C
Scandiuzzi, C
De Souza, PCF
Melo, CD
Del Pino, K
Laporte, C
Curado, MP
de Oliveira, JC
Veneziano, CLA
Veneziano, DB
Azevedo e Silva, G
Galaz, JC
Moya, JA
Herrmann, DA
Vargas, S
Herrera, VM
Uribe, CJ
Bravo, LE
Arias-Ortiz, NE
Jurado, DM
Yépez, MC
Galán, YH
Torres, P
Martínez-Reyes, F
Pérez-Meza, ML
Jaramillo, L
Quinto, R
Cueva, P
Yépez, JG
Torres-Cintrón, CR
Tortolero-Luna, G
Alonso, R
Barrios, E
Nikiforuk, C
Shack, L
Coldman, AJ
Woods, RR
Noonan, G
Turner, D
Kumar, E
Zhang, B
McCrate, FR
Ryan, S
Hannah, H
Dewar, RAD
MacIntyre, M
Lalany, A
Ruta, M
Marrett, L
Nishri, DE
McClure, C
Vriends, KA
Bertrand, C
Louchini, R
Robb, KI
Stuart-Panko, H
Demers, S
Wright, S
George, JT
Shen, X
Brockhouse, JT
O'Brien, DK
Ward, KC
Almon, L
Bates, J
Rycroft, R
Mueller, L
Phillips, C
Brown, H
Cromartie, B
Schwartz, AG
Vigneau, F
MacKinnon, JA
Wohler, B
Bayakly, AR
Clarke, CA
Glaser, SL
West, D
Green, MD
Hernandez, BY
Johnson, CJ
Jozwik, D
Charlton, ME
Lynch, CF
Huang, B
Tucker, TC
Deapen, D
Liu, L
Hsieh, MC
Wu, XC
Stern, K
Gershman, ST
Knowlton, RC
Alverson, J
Copeland, GE
Rogers, DB
Lemons, D
Williamson, LL
Hood, M
Hosain, GM
Rees, JR
Pawlish, KS
Stroup, A
Key, C
Wiggins, C
Kahn, AR
Schymura, MJ
Leung, G
Rao, C
Giljahn, L
Warther, B
Pate, A
Patil, M
Schubert, SS
Rubertone, JJ
Slack, SJ
Fulton, JP
Rousseau, DL
Janes, TA
Schwartz, SM
Bolick, SW
Hurley, DM
Richards, J
Whiteside, MA
Nogueira, LM
Herget, K
Sweeney, C
Martin, J
Wang, S
Harrelson, DG
Cheteri, MB Keitheri
Farley, S
Hudson, AG
Borchers, R
Stephenson, L
Espinoza, JR
Weir, HK
Edwards, BK
Wang, N
Yang, L
Chen, JS
Song, GH
Gu, XP
Zhang, P
Ge, HM
Zhao, DL
Zhang, JH
Zhu, FD
Tang, JG
Shen, Y
Wang, J
Li, QL
Yang, XP
Dong, J
Li, W
Cheng, LP
Chen, JG
Huang, QH
Huang, SQ
Guo, GP
Wei, K
Chen, WQ
Zeng, H
Demetriou, AV
Pavlou, P
Mang, WK
Ngan, KC
Swaminathan, R
Kataki, AC
Krishnatreya, M
Jayalekshmi, PA
Sebastian, P
Sapkota, SD
Verma, Y
Nandakumar, A
Suzanna, E
Keinan-Boker, L
Silverman, BG
Ito, H
Nakagawa, H
Hattori, M
Kaizaki, Y
Sugiyama, H
Utada, M
Katayama, K
Narimatsu, H
Kanemura, S
Koike, T
Miyashiro, I
Yoshii, M
Oki, I
Shibata, A
Matsuda, T
Nimri, O
Ab Manan, A
Pathy, N Bhoo
Chimedsuren, O
Tuvshingerel, S
Al Khater, AHM
El Mistiri, MM
Al-Eid, H
Jung, KW
Won, YJ
Chiang, CJ
Lai, MS
Suwanrungruang, K
Wiangnon, S
Daoprasert, K
Pongnikorn, D
Geater, SL
Sriplung, H
Eser, S
Yakut, CI
Hackl, M
Mühlböck, H
Oberaigner, W
Zborovskaya, AA
Aleinikova, OV
Henau, K
Van Eycken, L
Dimitrova, N
Valerianova, Z
Šekerija, M
Zvolský, M
Engholm, G
Storm, H
Innos, K
Mägi, M
Malila, N
Seppä, K
Jégu, J
Velten, M
Cornet, E
Troussard, X
Bouvier, AM
Faivre, J
Guizard, AV
Bouvier, V
Launoy, G
Arveux, P
Maynadié, M
Mounier, M
Fournier, E
Woronoff, AS
Daoulas, M
Clavel, J
Le Guyader-Peyrou, S
Monnereau, A
Trétarre, B
Colonna, M
Cowppli-Bony, A
Molinié, F
Bara, S
Degré, D
Ganry, O
Lapôtre-Ledoux, B
Grosclaude, P
Estève, J
Bray, F
Piñeros, M
Sassi, F
Stabenow, R
Eberle, A
Erb, C
Nennecke, A
Kieschke, J
Sirri, E
Kajueter, H
Emrich, K
Zeissig, SR
Holleczek, B
Eisemann, N
Katalinic, A
Brenner, H
Asquez, RA
Kumar, V
Ólafsdóttir, EJ
Tryggvadóttir, L
Comber, H
Walsh, PM
Sundseth, H
Devigili, E
Mazzoleni, G
Giacomin, A
Bella, F
Castaing, M
Sutera, A
Gola, G
Ferretti, S
Serraino, D
Zucchetto, A
Lillini, R
Vercelli, M
Busco, S
Pannozzo, F
Vitarelli, S
Ricci, P
Pascucci, C
Autelitano, M
Cirilli, C
Federico, M
Fusco, M
Vitale, MF
Usala, M
Cusimano, R
Mazzucco, W
Michiara, M
Sgargi, P
Maule, MM
Sacerdote, C
Tumino, R
Di Felice, E
Vicentini, M
Falcini, F
Cremone, L
Budroni, M
Cesaraccio, R
Contrino, ML
Tisano, F
Fanetti, AC
Maspero, S
Candela, G
Scuderi, T
Gentilini, MA
Piffer, S
Rosso, S
Sacchetto, L
Caldarella, A
La Rosa, F
Stracci, F
Contiero, P
Tagliabue, G
Dei Tos, AP
Zorzi, M
Zanetti, R
Baili, P
Berrino, F
Gatta, G
Sant, M
Capocaccia, R
De Angelis, R
Liepina, E
Maurina, A
Smailyte, G
Agius, D
Calleja, N
Siesling, S
Visser, O
Larønningen, S
Møller, B
Dyzmann-Sroka, A
Trojanowski, M
Gózdz, S
Mezyk, R
Gradalska-Lampart, M
Radziszewska, AU
Didkowska, JA
Wojciechowska, U
Blaszczyk, J
Kepska, K
Bielska-Lasota, M
Kwiatkowska, K
Forjaz, G
Rego, RA
Bastos, J
Silva, MA
Antunes, L
Bento, MJ
Mayer-da-Silva, A
Miranda, A
Coza, D
Todescu, AI
Valkov, MY
Adamcik, J
Safaei Diba, C
Primic-Žakelj, M
Žagar, T
Stare, J
Almar, E
Mateos, A
Quirós, JR
Bidaurrazaga, J
Larrañaga, N
Díaz García, JM
Marcos, AI
Marcos-Gragera, R
Vilardell Gil, ML
Molina, E
Sánchez, MJ
Sureda, P Franch
Montserrat, M Ramos
Chirlaque, MD
Navarro, C
Ardanaz, EE
Moreno-Iribas, CC
Fernández-Delgado, R
Peris-Bonet, R
Galceran, J
Khan, S
Lambe, M
Camey, B
Bouchardy, C
Usel, M
Ess, SM
Herrmann, C
Bulliard, JL
Maspoli-Conconi, M
Frick, H
Kuehni, CE
Schindler, M
Bordoni, A
Spitale, A
Chiolero, A
Konzelmann, I
Dehler, SI
Matthes, KL
Rashbass, J
Stiller, CA
Fitzpatrick, D
Gavin, A
Bannon, F
Black, RJ
Brewster, DH
Huws, DW
White, C
Finan, P
Allemani, C
Bonaventure, A
Carreira, H
Coleman, MP
Di Carlo, V
Harewood, R
Liu, K
Matz, M
Montel, L
Nikšić, M
Rachet, B
Sanz, N
Spika, D
Stephens, R
Peake, M
Murphy, MFG
Chalker, E
Newman, L
Baker, D
Soeberg, MJ
Aitken, J
Scott, C
Stokes, BC
Venn, A
Farrugia, H
Giles, GG
Threlfall, T
Currow, D
You, H
Hendrix, J
Lewis, C
Latorre, MRDO
Tanaka, LF
Bonaventure, Audrey
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Haematology May 2017 4(5):e202-e217
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Worldwide comparison of ovarian cancer survival: Histological group and stage at diagnosis (CONCORD-2)
Autorzy :
Bouzbid, S.
Hamdi-Chérif, M.
Zaidi, Z.
Bah, E.
Swaminathan, R.
Nortje, S.H.
El Mistiri, M.M.
Bayo, S.
Malle, B.
Manraj, S.S.
Sewpaul-Sungkur, R.
Fabowale, A.
Ogunbiyi, O.J.
Bradshaw, D.
Somdyala, N.I.M.
Stefan, D.C.
Abdel-Rahman, M.
Jaidane, L.
Mokni, M.
Kumcher, I.
Moreno, F.
González, M.S.
Laura, E.A.
Espinola, S.B.
Calabrano, G.H.
Carballo Quintero, B.
Fita, R.
Garcilazo, D.A.
Giacciani, P.L.
Diumenjo, M.C.
Laspada, W.D.
Green, M.A.
Lanza, M.F.
Ibañez, S.G.
Lima, C.A.
Lobo de Oliveira, E.
Daniel, C.
Scandiuzzi, C.
De Souza, P.C.F.
Melo, C.D.
Del Pino, K.
Laporte, C.
Curado, M.P.
de Oliveira, J.C.
Veneziano, C.L.A.
Veneziano, D.B.
Latorre, M.R.D.O.
Tanaka, L.F.
Azevedo e Silva, G.
Galaz, J.C.
Moya, J.A.
Herrmann, D.A.
Vargas, S.
Herrera, V.M.
Uribe, C.J.
Bravo, L.E.
Arias-Ortiz, N.E.
Jurado, D.M.
Yépez, M.C.
Galán, Y.H.
Torres, P.
Martínez-Reyes, F.
Pérez-Meza, M.L.
Jaramillo, L.
Quinto, R.
Cueva, P.
Yépez, J.G.
Torres-Cintrón, C.R.
Tortolero-Luna, G.
Alonso, R.
Barrios, E.
Nikiforuk, C.
Shack, L.
Coldman, A.J.
Woods, R.R.
Noonan, G.
Turner, D.
Kumar, E.
Zhang, B.
McCrate, F.R.
Ryan, S.
Hannah, H.
Dewar, R.A.D.
MacIntyre, M.
Lalany, A.
Ruta, M.
Marrett, L.
Nishri, D.E.
McClure, C.
Vriends, K.A.
Bertrand, C.
Louchini, R.
Robb, K.I.
Stuart-Panko, H.
Demers, S.
Wright, S.
George, J.T.
Shen, X.
Brockhouse, J.T.
O'Brien, D.K.
Ward, K.C.
Almon, L.
Bates, J.
Rycroft, R.
Mueller, L.
Phillips, C.
Brown, H.
Cromartie, B.
Schwartz, A.G.
Vigneau, F.
MacKinnon, J.A.
Wohler, B.
Bayakly, A.R.
Clarke, C.A.
Glaser, S.L.
West, D.
Green, M.D.
Hernandez, B.Y.
Johnson, C.J.
Jozwik, D.
Charlton, M.E.
Lynch, C.F.
Huang, B.
Tucker, T.C.
Deapen, D.
Liu, L.
Hsieh, M.C.
Wu, X.C.
Stern, K.
Gershman, S.T.
Knowlton, R.C.
Alverson, J.
Copeland, G.E.
Rogers, D.B.
Lemons, D.
Williamson, L.L.
Hood, M.
Hosain, G.M.
Rees, J.R.
Pawlish, K.S.
Stroup, A.
Key, C.
Wiggins, C.
Kahn, A.R.
Schymura, M.J.
Leung, G.
Rao, C.
Giljahn, L.
Warther, B.
Pate, A.
Patil, M.
Schubert, S.S.
Rubertone, J.J.
Slack, S.J.
Fulton, J.P.
Rousseau, D.L.
Janes, T.A.
Schwartz, S.M.
Bolick, S.W.
Hurley, D.M.
Richards, J.
Whiteside, M.A.
Nogueira, L.M.
Herget, K.
Sweeney, C.
Martin, J.
Wang, S.
Harrelson, D.G.
Keitheri Cheteri, M.B.
Farley, S.
Hudson, A.G.
Borchers, R.
Stephenson, L.
Espinoza, J.R.
Weir, H.K.
Edwards, B.K.
Wang, N.
Yang, L.
Chen, J.S.
Song, G.H.
Gu, X.P.
Zhang, P.
Ge, H.M.
Zhao, D.L.
Zhang, J.H.
Zhu, F.D.
Tang, J.G.
Shen, Y.
Wang, J.
Li, Q.L.
Yang, X.P.
Dong, J.
Li, W.
Cheng, L.P.
Chen, J.G.
Huang, Q.H.
Huang, S.Q.
Guo, G.P.
Wei, K.
Chen, W.Q.
Zeng, H.
Demetriou, A.V.
Pavlou, P.
Mang, W.K.
Ngan, K.C.
Swaminathan, R.
Kataki, A.C.
Krishnatreya, M.
Jayalekshmi, P.A.
Sebastian, P.
Sapkota, S.D.
Verma, Y.
Nandakumar, A.
Suzanna, E.
Keinan-Boker, L.
Silverman, B.G.
Ito, H.
Nakagawa, H.
Hattori, M.
Kaizaki, Y.
Sugiyama, H.
Utada, M.
Katayama, K.
Narimatsu, H.
Kanemura, S.
Koike, T.
Miyashiro, I.
Yoshii, M.
Oki, I.
Shibata, A.
Matsuda, T.
Nimri, O.
Ab Manan, A.
Bhoo-Pathy, N.
Tuvshingerel, S.
Chimedsuren, O.
Al Khater, A.H.M.
El Mistiri, M.M.
Al-Eid, H.
Jung, K.W.
Won, Y.J.
Chiang, C.J.
Lai, M.S.
Suwanrungruang, K.
Wiangnon, S.
Daoprasert, K.
Pongnikorn, D.
Geater, S.L.
Sriplung, H.
Eser, S.
Yakut, C.I.
Hackl, M.
Mühlböck, H.
Oberaigner, W.
Zborovskaya, A.A.
Aleinikova, O.V.
Henau, K.
Van Eycken, L.
Dimitrova, N.
Valerianova, Z.
Šekerija, M.
Zvolský, M.
Engholm, G.
Storm, H.
Innos, K.
Mägi, M.
Malila, N.
Seppä, K.
Jégu, J.
Velten, M.
Cornet, E.
Troussard, X.
Bouvier, A.M.
Faivre, J.
Guizard, A.V.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Arveux, P.
Maynadié, M.
Mounier, M.
Fournier, E.
Woronoff, A.S.
Daoulas, M.
Clavel, J.
Le Guyader-Peyrou, S.
Monnereau, A.
Trétarre, B.
Colonna, M.
Cowppli-Bony, A.
Molinié, F.
Bara, S.
Degré, D.
Ganry, O.
Lapôtre-Ledoux, B.
Grosclaude, P.
Estève, J.
Bray, F.
Piñeros, M.
Sassi, F.
Stabenow, R.
Eberle, A.
Erb, C.
Nennecke, A.
Kieschke, J.
Sirri, E.
Kajueter, H.
Emrich, K.
Zeissig, S.R.
Holleczek, B.
Eisemann, N.
Katalinic, A.
Brenner, H.
Asquez, R.A.
Kumar, V.
Ólafsdóttir, E.J.
Tryggvadóttir, L.
Comber, H.
Walsh, P.M.
Sundseth, H.
Devigili, E.
Mazzoleni, G.
Giacomin, A.
Bella, F.
Castaing, M.
Sutera, A.
Gola, G.
Ferretti, S.
Serraino, D.
Zucchetto, A.
Lillini, R.
Vercelli, M.
Busco, S.
Pannozzo, F.
Vitarelli, S.
Ricci, P.
Pascucci, C.
Autelitano, M.
Cirilli, C.
Federico, M.
Fusco, M.
Vitale, M.F.
Usala, M.
Cusimano, R.
Mazzucco, W.
Michiara, M.
Sgargi, P.
Maule, M.M.
Sacerdote, C.
Tumino, R.
Di Felice, E.
Vicentini, M.
Falcini, F.
Cremone, L.
Budroni, M.
Cesaraccio, R.
Contrino, M.L.
Tisano, F.
Fanetti, A.C.
Maspero, S.
Candela, G.
Scuderi, T.
Gentilini, M.A.
Piffer, S.
Rosso, S.
Sacchetto, L.
Caldarella, A.
La Rosa, F.
Stracci, F.
Contiero, P.
Tagliabue, G.
Dei Tos, A.P.
Zorzi, M.
Zanetti, R.
Baili, P.
Berrino, F.
Gatta, G.
Sant, M.
Capocaccia, R.
De Angelis, R.
Liepina, E.
Maurina, A.
Smailyte, G.
Agius, D.
Calleja, N.
Siesling, S.
Visser, O.
Larønningen, S.
Møller, B.
Dyzmann-Sroka, A.
Trojanowski, M.
Góźdż, S.
Mężyk, R.
Grądalska-Lampart, M.
Radziszewska, A.U.
Didkowska, J.A.
Wojciechowska, U.
Błaszczyk, J.
Kępska, K.
Bielska-Lasota, M.
Kwiatkowska, K.
Forjaz, G.
Rego, R.A.
Bastos, J.
Silva, M.A.
Antunes, L.
Bento, M.J.
Mayer-da-Silva, A.
Miranda, A.
Coza, D.
Todescu, A.I.
Valkov, M.Y.
Adamcik, J.
Safaei Diba, C.
Primic-Žakelj, M.
Žagar, T.
Stare, J.
Almar, E.
Mateos, A.
Quirós, J.R.
Bidaurrazaga, J.
Larrañaga, N.
Díaz García, J.M.
Marcos, A.I.
Marcos-Gragera, R.
Vilardell Gil, M.L.
Molina, E.
Sánchez, M.J.
Franch Sureda, P.
Ramos Montserrat, M.
Chirlaque, M.D.
Navarro, C.
Ardanaz, E.E.
Moreno-Iribas, C.C.
Fernández-Delgado, R.
Peris-Bonet, R.
Galceran, J.
Khan, S.
Lambe, M.
Camey, B.
Bouchardy, C.
Usel, M.
Ess, S.M.
Herrmann, C.
Bulliard, J.L.
Maspoli-Conconi, M.
Frick, H.
Kuehni, C.E.
Schindler, M.
Bordoni, A.
Spitale, A.
Chiolero, A.
Konzelmann, I.
Dehler, S.I.
Matthes, K.L.
Rashbass, J.
Stiller, C.A.
Fitzpatrick, D.
Gavin, A.
Bannon, F.
Black, R.J.
Brewster, D.H.
Huws, D.W.
White, C.
Finan, P.
Allemani, C.
Bonaventure, A.
Carreira, H.
Coleman, M.P.
Di Carlo, V.
Harewood, R.
Liu, K.
Matz, M.
Montel, L.
Nikšić, M.
Rachet, B.
Sanz, N.
Spika, D.
Stephens, R.
Peake, M.
Chalker, E.
Newman, L.
Baker, D.
Soeberg, M.J.
Aitken, J.
Scott, C.
Stokes, B.C.
Venn, A.
Farrugia, H.
Giles, G.G.
Threlfall, T.
Currow, D.
You, H.
Hendrix, J.
Lewis, C.
Matz, Melissa
Pokaż więcej
Źródło :
In Gynecologic Oncology February 2017 144(2):396-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The histology of ovarian cancer: worldwide distribution and implications for international survival comparisons (CONCORD-2)
Autorzy :
Bouzbid, S.
Hamdi-Chérif, M.
Zaidi, Z.
Bah, E.
Swaminathan, R.
Nortje, S.H.
Stefan, D.C.
El Mistiri, M.M.
Bayo, S.
Malle, B.
Manraj, S.S.
Sewpaul-Sungkur, R.
Fabowale, A.
Ogunbiyi, O.J.
Bradshaw, D.
Somdyala, N.I.M.
Abdel-Rahman, M.
Jaidane, L.
Mokni, M.
Kumcher, I.
Moreno, F.
González, M.S.
Laura, E.A.
Espinola, S.B.
Calabrano, G.H.
Carballo Quintero, B.
Fita, R.
Garcilazo, D.A.
Giacciani, P.L.
Diumenjo, M.C.
Laspada, W.D.
Green, M.A.
Lanza, M.F.
Ibañez, S.G.
Lima, C.A.
Lobo de Oliveira, E.
Daniel, C.
Scandiuzzi, C.
De Souza, P.C.F.
Melo, C.D.
Del Pino, K.
Laporte, C.
Curado, M.P.
de Oliveira, J.C.
Veneziano, C.L.A.
Veneziano, D.B.
Alexandre, T.S.
Verdugo, A.S.
Azevedo e Silva, G.
Galaz, J.C.
Moya, J.A.
Herrmann, D.A.
Vargas, S.
Herrera, V.M.
Uribe, C.J.
Bravo, L.E.
Arias-Ortiz, N.E.
Jurado, D.M.
Yépez, M.C.
Galán, Y.H.
Torres, P.
Martínez-Reyes, F.
Pérez-Meza, M.L.
Jaramillo, L.
Quinto, R.
Cueva, P.
Yépez, J.G.
Torres-Cintrón, C.R.
Tortolero-Luna, G.
Alonso, R.
Barrios, E.
Nikiforuk, C.
Shack, L.
Coldman, A.J.
Woods, R.R.
Noonan, G.
Turner, D.
Kumar, E.
Zhang, B.
McCrate, F.R.
Ryan, S.
Hannah, H.
Dewar, R.A.D.
MacIntyre, M.
Lalany, A.
Ruta, M.
Marrett, L.
Nishri, D.E.
McClure, C.
Vriends, K.A.
Bertrand, C.
Louchini, R.
Robb, K.I.
Stuart-Panko, H.
Demers, S.
Wright, S.
George, J.T.
Shen, X.
Brockhouse, J.T.
O'Brien, D.K.
Ward, K.C.
Almon, L.
Bates, J.
Rycroft, R.
Mueller, L.
Phillips, C.
Brown, H.
Cromartie, B.
Schwartz, A.G.
Vigneau, F.
MacKinnon, J.A.
Wohler, B.
Bayakly, A.R.
Clarke, C.A.
Glaser, S.L.
West, D.
Green, M.D.
Hernandez, B.Y.
Johnson, C.J.
Jozwik, D.
Charlton, M.E.
Lynch, C.F.
Huang, B.
Tucker, T.C.
Deapen, D.
Liu, L.
Hsieh, M.C.
Wu, X.C.
Stern, K.
Gershman, S.T.
Knowlton, R.C.
Alverson, J.
Copeland, G.E.
Rogers, D.B.
Lemons, D.
Williamson, L.L.
Hood, M.
Hosain, G.M.
Rees, J.R.
Pawlish, K.S.
Stroup, A.
Key, C.
Wiggins, C.
Kahn, A.R.
Schymura, M.J.
Leung, G.
Rao, C.
Giljahn, L.
Warther, B.
Pate, A.
Patil, M.
Schubert, S.S.
Rubertone, J.J.
Slack, S.J.
Fulton, J.P.
Rousseau, D.L.
Janes, T.A.
Schwartz, S.M.
Bolick, S.W.
Hurley, D.M.
Richards, J.
Whiteside, M.A.
Nogueira, L.M.
Herget, K.
Sweeney, C.
Martin, J.
Wang, S.
Harrelson, D.G.
Keitheri Cheteri, M.B.
Farley, S.
Hudson, A.G.
Borchers, R.
Stephenson, L.
Espinoza, J.R.
Weir, H.K.
Edwards, B.K.
Wang, N.
Yang, L.
Chen, J.S.
Song, G.H.
Gu, X.P.
Zhang, P.
Ge, H.M.
Zhao, D.L.
Zhang, J.H.
Zhu, F.D.
Tang, J.G.
Shen, Y.
Wang, J.
Li, Q.L.
Yang, X.P.
Dong, J.
Li, W.
Cheng, L.P.
Chen, J.G.
Huang, Q.H.
Huang, S.Q.
Guo, G.P.
Wei, K.
Chen, W.Q.
Zeng, H.
Demetriou, A.V.
Pavlou, P.
Mang, W.K.
Ngan, K.C.
Swaminathan, R.
Kataki, A.C.
Krishnatreya, M.
Jayalekshmi, P.A.
Sebastian, P.
Sapkota, S.D.
Verma, Y.
Nandakumar, A.
Suzanna, E.
Keinan-Boker, L.
Silverman, B.G.
Ito, H.
Nakagawa, H.
Hattori, M.
Kaizaki, Y.
Sugiyama, H.
Utada, M.
Katayama, K.
Narimatsu, H.
Kanemura, S.
Koike, T.
Miyashiro, I.
Yoshii, M.
Oki, I.
Shibata, A.
Matsuda, T.
Nimri, O.
Ab Manan, A.
Bhoo Pathy, N.
Chimedsuren, O.
Tuvshingerel, S.
Al Khater, A.H.M.
El Mistiri, M.M.
Al-Eid, H.
Jung, K.W.
Won, Y.J.
Chiang, C.J.
Lai, M.S.
Suwanrungruang, K.
Wiangnon, S.
Daoprasert, K.
Pongnikorn, D.
Geater, S.L.
Sriplung, H.
Eser, S.
Yakut, C.I.
Hackl, M.
Mühlböck, H.
Oberaigner, W.
Zborovskaya, A.A.
Aleinikova, O.V.
Henau, K.
Van Eycken, L.
Dimitrova, N.
Valerianova, Z.
Šekerija, M.
Zvolský, M.
Engholm, G.
Storm, H.
Innos, K.
Mägi, M.
Malila, N.
Seppä, K.
Jégu, J.
Velten, M.
Cornet, E.
Troussard, X.
Bouvier, A.M.
Faivre, J.
Guizard, A.V.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Arveux, P.
Maynadié, M.
Mounier, M.
Fournier, E.
Woronoff, A.S.
Daoulas, M.
Clavel, J.
Le Guyader-Peyrou, S.
Monnereau, A.
Trétarre, B.
Colonna, M.
Cowppli-Bony, A.
Molinié, F.
Bara, S.
Degré, D.
Ganry, O.
Lapôtre-Ledoux, B.
Grosclaude, P.
Estève, J.
Bray, F.
Piñeros, M.
Sassi, F.
Stabenow, R.
Eberle, A.
Erb, C.
Nennecke, A.
Kieschke, J.
Sirri, E.
Kajueter, H.
Emrich, K.
Zeissig, S.R.
Holleczek, B.
Eisemann, N.
Katalinic, A.
Brenner, H.
Asquez, R.A.
Kumar, V.
Ólafsdóttir, E.J.
Tryggvadóttir, L.
Comber, H.
Walsh, P.M.
Sundseth, H.
Devigili, E.
Mazzoleni, G.
Giacomin, A.
Bella, F.
Castaing, M.
Sutera, A.
Gola, G.
Ferretti, S.
Serraino, D.
Zucchetto, A.
Lillini, R.
Vercelli, M.
Busco, S.
Pannozzo, F.
Vitarelli, S.
Ricci, P.
Pascucci, C.
Autelitano, M.
Cirilli, C.
Federico, M.
Fusco, M.
Vitale, M.F.
Usala, M.
Cusimano, R.
Mazzucco, W.
Michiara, M.
Sgargi, P.
Maule, M.M.
Sacerdote, C.
Tumino, R.
Di Felice, E.
Vicentini, M.
Falcini, F.
Cremone, L.
Budroni, M.
Cesaraccio, R.
Contrino, M.L.
Tisano, F.
Fanetti, A.C.
Maspero, S.
Candela, G.
Scuderi, T.
Gentilini, M.A.
Piffer, S.
Rosso, S.
Sacchetto, L.
Caldarella, A.
La Rosa, F.
Stracci, F.
Contiero, P.
Tagliabue, G.
Dei Tos, A.P.
Zorzi, M.
Zanetti, R.
Baili, P.
Berrino, F.
Gatta, G.
Sant, M.
Capocaccia, R.
De Angelis, R.
Liepina, E.
Maurina, A.
Smailyte, G.
Agius, D.
Calleja, N.
Siesling, S.
Visser, O.
Larønningen, S.
Møller, B.
Dyzmann-Sroka, A.
Trojanowski, M.
Góźdż, S.
Mężyk, R.
Grądalska-Lampart, M.
Radziszewska, A.U.
Didkowska, J.A.
Wojciechowska, U.
Błaszczyk, J.
Kępska, K.
Bielska-Lasota, M.
Kwiatkowska, K.
Forjaz, G.
Rego, R.A.
Bastos, J.
Silva, M.A.
Antunes, L.
Bento, M.J.
Mayer-da-Silva, A.
Miranda, A.
Coza, D.
Todescu, A.I.
Valkov, M.Y.
Adamcik, J.
Safaei Diba, C.
Primic-Žakelj, M.
Žagar, T.
Stare, J.
Almar, E.
Mateos, A.
Quirós, J.R.
Bidaurrazaga, J.
Larrañaga, N.
Díaz García, J.M.
Marcos, A.I.
Marcos-Gragera, R.
Vilardell Gil, M.L.
Molina, E.
Sánchez, M.J.
Franch Sureda, P.
Ramos Montserrat, M.
Chirlaque, M.D.
Navarro, C.
Ardanaz, E.E.
Moreno-Iribas, C.C.
Fernández-Delgado, R.
Peris-Bonet, R.
Galceran, J.
Khan, S.
Lambe, M.
Camey, B.
Bouchardy, C.
Usel, M.
Ess, S.M.
Herrmann, C.
Bulliard, J.L.
Maspoli-Conconi, M.
Frick, H.
Kuehni, C.E.
Schindler, M.
Bordoni, A.
Spitale, A.
Chiolero, A.
Konzelmann, I.
Dehler, S.I.
Matthes, K.L.
Rashbass, J.
Stiller, C.
Fitzpatrick, D.
Gavin, A.
Bannon, F.
Black, R.J.
Brewster, D.H.
Huws, D.W.
White, C.
Finan, P.
Allemani, C.
Bonaventure, A.
Carreira, H.
Coleman, M.P.
Di Carlo, V.
Harewood, R.
Liu, K.
Matz, M.
Montel, L.
Nikšić, M.
Rachet, B.
Sanz, N.
Spika, D.
Stephens, R.
Peake, M.
Chalker, E.
Newman, L.
Baker, D.
Soeberg, M.J.
Aitken, J.
Scott, C.
Stokes, B.C.
Venn, A.
Farrugia, H.
Giles, G.G.
Threlfall, T.
Currow, D.
You, H.
Hendrix, J.
Lewis, C.
Matz, Melissa
Pokaż więcej
Źródło :
In Gynecologic Oncology February 2017 144(2):405-413
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The EUROCARE-5 study on cancer survival in Europe 1999–2007: Database, quality checks and statistical analysis methods
Autorzy :
Hackl, M.
Zielonke, N.
Oberaigner, W.
Van Eycken, E.
Henau, K.
Valerianova, Z.
Dimitrova, N.
Sekerija, M.
Zvolský, M.
Dušek, L.
Storm, H.
Engholm, G.
Mägi, M.
Aareleid, T.
Malila, N.
Seppä, K.
Velten, M.
Troussard, X.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Guizard, A.V.
Faivre, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Survival of Cancer Patients in Europe, 1999-2007: The EUROCARE-5 Study, European Journal of Cancer October 2015 51(15):2104-2119
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prognoses and improvement for head and neck cancers diagnosed in Europe in early 2000s: The EUROCARE-5 population-based study
Autorzy :
Hackl, M.
Zielonke, N.
Oberaigner, W.
Van Eycken, E.
Henau, K.
Valerianova, Z.
Dimitrova, N.
Sekerija, M.
Zvolský, M.
Dušek, L.
Storm, H.
Engholm, G.
Mägi, M.
Aareleid, T.
Malila, N.
Seppä, K.
Velten, M.
Troussard, X.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Guizard, A.V.
Faivre, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Survival of Cancer Patients in Europe, 1999-2007: The EUROCARE-5 Study, European Journal of Cancer October 2015 51(15):2130-2143
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Urinary tract cancer survival in Europe 1999–2007: Results of the population-based study EUROCARE-5
Autorzy :
Hackl, M.
Zielonke, N.
Oberaigner, W.
Van Eycken, E.
Henau, K.
Valerianova, Z.
Dimitrova, N.
Sekerija, M.
Zvolský, M.
Dušek, L.
Storm, H.
Engholm, G.
Mägi, M.
Aareleid, T.
Malila, N.
Seppä, K.
Velten, M.
Troussard, X.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Guizard, A.V.
Faivre, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Survival of Cancer Patients in Europe, 1999-2007: The EUROCARE-5 Study, European Journal of Cancer October 2015 51(15):2217-2230
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Age and case mix-standardised survival for all cancer patients in Europe 1999–2007: Results of EUROCARE-5, a population-based study
Autorzy :
Hackl, M.
Zielonke, N.
Oberaigner, W.
Van Eycken, E.
Henau, K.
Valerianova, Z.
Dimitrova, N.
Sekerija, M.
Zvolský, M.
Dušek, L.
Storm, H.
Engholm, G.
Mägi, M.
Aareleid, T.
Malila, N.
Seppä, K.
Velten, M.
Troussard, X.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Guizard, A.V.
Faivre, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Survival of Cancer Patients in Europe, 1999-2007: The EUROCARE-5 Study, European Journal of Cancer October 2015 51(15):2120-2129
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On-going improvement and persistent differences in the survival for patients with colon and rectum cancer across Europe 1999–2007 – Results from the EUROCARE-5 study
Autorzy :
Hackl, M.
Zielonke, N.
Oberaigner, W.
Van Eycken, E.
Henau, K.
Valerianova, Z.
Dimitrova, N.
Sekerija, M.
Zvolský, M.
Dušek, L.
Storm, H.
Engholm, G.
Mägi, M.
Aareleid, T.
Malila, N.
Seppä, K.
Velten, M.
Troussard, X.
Bouvier, V.
Launoy, G.
Guizard, A.V.
Faivre, J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Survival of Cancer Patients in Europe, 1999-2007: The EUROCARE-5 Study, European Journal of Cancer October 2015 51(15):2158-2168
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Safety of Nonsteroidal Anti-inflammatory Drugs in Major Gastrointestinal Surgery: A Prospective, Multicenter Cohort Study
Autorzy :
Abbas, Z.
Abburu, S.
Abd Ghaffar, M. K.
Abdelhadi, M.
Abdikadir, H. R.
Abdulmajid, A.
Abid, H.
Abid, A.
Abuhussein, N.
Abul, M. H.
Acquaah, F.
Acres, M.
Adams, R.
Adams, R. D.
Adebayo, A. A.
Adeleja, I.
Adjei, H.
Afzal, Z.
Agarwal, V.
Ahern, N.
Ahmad, K.
Ahmad, S.
Ahmed, M.
Ahmed, H.
Ahmed, N.
Ahmed, S.
Ahmed, F.
Ahn, J. S.
Aidoo-Micah, G. E.
Aildasani, L.
Aithie, J. M.
Akhtar, S.
Ali, S.
Ali, A.
Ali, B.
Ali, M.
Ali, H.
Alizadeh, M.
Allan, C.
Allen, J. L. Y.
Allot, R.
Al-Mousawi, A.
Al-Obaedi, O.
Al-Robeye, A.
Amajuoyi, A.
Amin, H.
Amin, O.
Amphlett, A. H.
Anandarajah, C.
Anderson, L.
Anderson, L. B.
Anderson, S. M.
Ang, A.
Angelov, S.
Anilkumar, A.
Anim-Addo, N.
Ansari, N.
Antoniou, I.
Archer, C. H.
Arif, T.
Asbjoernsen, C. A.
Ashfaq, U.
Ashken, L.
Ashraf, S. F.
Ashraf, S.
Ashton, A. J.
Ashwood, J.
Aslanyan, A.
Asmadi, A.
Assadullah, S.
Atayi, A.
Atraszkiewicz, B. A.
Attalla, M.
Austreng, L.
Auyoung, E.
Avery, P.
Axelson, T.
Aziz, H.
Aziz, N.
Baker, A. N.
Bakewell, Z. R.
Bakhsh, A.
Balaji, S.
Balian, V.
Bamgbose, F. A.
Barai, I.
Barnes, J.
Barrow, T. R.
Barthorpe, A. E.
Bartlett, J.
Bartlett, R. D.
Barton, E. C.
Bassam, N.
Bassett, J.
Bassiony, S.
Bath, M. F.
Batho, A.
Batt, E.
Bazeer, H. Z.
Beckett, J.
Beecroft, S.
Behar, N.
Bell, N.
Bell, L.
Bell, A.
Bemand, T. P.
Bergara, T.
Bernstein, I.
Bethell, G. S.
Bhanderi, S.
Bhangu, A.
Bhaskaran, G.
Bhatt, N.
Bhatti, M.
Bhome, R.
Bhudia, R.
Bingham, G.
Blege, H. K.
Blessed, R.
Bloomer, J.
Bloomfield, T.
Blore, C. D.
Bolton, W.
Bolton, L.
Bonsu, S.
Bookless, L. R.
Bose, R.
Botchey, S.
Boulton, A. J.
Boxall, N.
Boyle, J.
Braganza, L.
Brathwaite-Shirley, C.
Bravo, M.
Brecher, J.
Bremner, R. H.
Brennan, C.
Brennan, E.
Brennan, K.
Brent, G.
Brewer, C. F.
Brewster, O.
Bright, M.
Brown, D.
Brown, E.
Brown, F. S.
Brown, E. J.
Broyd, A.
Brzyska, K.
Buakuma, P.
Buchan, A. M.
Buckle, R. T.
Bucko, A. M.
Bulley, F.
Bullman, L. M.
Bullock, N. P.
Burgess, A.
Burke, J.
Burke, D.
Burke, E.
Burney, L. J.
Callan, R.
Campbell, J.
Canning, N.
Canning, E.
Cao, Y.
Cardwell, A. E.
Carr, L.
Carr, R.
Carroll, A. F.
Carter, D.
Carthew, L.
Chamberlain, M.
Chan, N.
Chan, C.
Chandan, N.
Chapman, S. J.
Charalambos, M. A.
Charalambous, G.
Charania, A.
Charavanamuttu, V.
Chaudhary, M.
Chaudhry, F. I.
Chaudhry, W. W.
Cheema, H.
Chen, J. H.
Chen, X.
Chen, M.
Cheng, K.
Chervenkoff, J.
Cheskes, L.
Cheung, F.
Chew, L. S.
Chew, L.
Chhabra, A.
Chhina, C.
Chilima, C. P.
Chillarge, G.
Chilvers, N. J.
Chin, H.
Chin, R.
Chisholm, E. G.
Chitnis, A. R.
Chiu, S. M.
Chong, B. F.
Chong, J.
Choo, K. P.
Chrastek, D.
Chua, E. Y.
Chung, A.
Claireaux, H. A.
Clark, I. J.
Clarke, A. K.
Cleere, J.
Clement, K. D.
Clesham, K.
Coates, A.
Cody, A.
Cody, N.
Coffey, D.
Coffey, C. J.
Coffin, J.
Cole, S. J.
Collier, H.
Collins, A.
Collins, D.
Collinson, S.
Cooper, G. E.
Cooper, D.
Copley, H. C.
Copley, P. C.
Cornish, E.
Cotton, A.
Coulson, R.
Cox, S. E.
Craig, A. R.
Craig, E.
Craig-McQuaide, A.
Crewdson, J. A.
Croall, A.
Crozier, L.
Cullen, C.
Cullen, S.
Culleton, G.
Cumber, E.
Cumber, E. M.
Cumming, S.
Cundy, O. J.
Cunha, P.
Curran, A.
Cuthbert, G.
Cymes, W.
Daoub, A.
Darr, S.
Das, M.
Datta, U.
Davies, N.
Davies, J.
Davies, J. E.
Davies, K.
Davis-Hall, M.
Dawar, R.
Dawson, P. M.
de Bernier, G. L.
Deall, C.
Dean, R.
Dean, S.
Dean, W.
Dear, K.
Deas, G.
Debenham, R.
Deekonda, P.
Delport, A.
Demetri, A. M.
Dennis, Y. F.
Dennis, R.
Derbyshire, L.
Devabalan, Y.
Devlin, E.
Dewdney, C. J.
Dhanji, A.
Dhar, M.
Dhutia, A. J.
Diaper, C.
Dickson, J.
Din, W.
Dindyal, S.
Dinsmore, L.
Doan, L.
Dobson, J.
Dogra, T.
Doherty, C.
Dolaghan, M.
Dolbec, K. S.
Dorman, C.
Drake, T. M.
Drislane, C.
Dube, P.
Duffy, A.
Duke, K.
Duncumb, J. W.
Dunn, C. E.
Durr, A.
Durrani, B.
Dutt, S.
Dyal, A. R.
Dynes, K.
Edison, M. A.
Edozie, F.
Egan, R. J.
Egerton, C.
Elangovan, V.
Elf, D.
Elkawafi, M.
Elliott, L. E.
Elseedawy, M.
Empey, J.
English, W.
Entwisle, J. H.
Eparh, K.
Eragat, M.
Eraifej, J.
Esteve, L.
Farmer, J. D.
Fautz, T.
Favero, N.
Fawaz, A. S.
Fergurson, P.
Fern, J.
Filby, J. J.
Filipescu, T.
Fitzgerald, J. E.
FitzPatrick, D.
Fleck, R.
Fletcher, L.
Fong, J.
Forrest, P. R.
Forte, B.
Foster, N. L.
Francescon, C. T.
Frank, A. L.
Fung, T. M. P.
Gabriel, J.
Gaffney, S.
Galloway, E.
Gandhi, K.
Gardiner, N.
Gardner, E.
Gardner, H.
Gatfield, W. A.
Gauntlett, L.
Gentry, S.
George, D.
Geraghty, J. M.
Ghaffar, A.
Gilbert, H.
Giles, J. E.
Gill, P.
Gill, C. K.
Girling, C.
Glasbey, J. C.
Glover, T. E.
Goh, B.
Goh, R. W.
Gohil, K.
Gokani, S.
Gold, D.
Golding, D. M.
Goldsmith, T.
Goodier, R.
Goradia, H.
Gouda, P.
Gouldthrope, C.
Govinden, S.
Graham, C. J.
Gratton, R.
Gray, L.
Greenhalgh, A. D.
Greig, R. J.
Griffin, E. J.
Grossart, C. M.
Grundy, L.
Gulati, J.
Gundogan, B.
Gupta, V.
Gwozdz, A. M.
Siddiqui, Z. H.
Hague, A.
Hameed, M.
Hanrahan, M.
Haq, H.
Harbhajan Singh, G. S.
Hardie, J.
Harding, F.
Hardy, M. R.
Harries, P.
Harris, R. T.
Harris, L. N.
Harrison, E. M.
Harrison, P. L. M.
Hartley, J.
Hartley, S.
Harvey, J.
Hassan, S.
Hayat, M.
Hayat, U.
Hayes, J. D. B.
He, A.
Healy, L.
Heathcote, E.
Heer, R. S.
Heminway, R.
Henderson, I.
Henderson, L. A.
Henderson, C.
Heneghan, H.
Henson, A. D.
Heppenstall-Harris, G.
Herron, J.
Heskin, J.
Hester, E.
Hewitt, C. M.
Heywood, E. G.
Hibberd, A.
Hickling, S. L.
Higgins, A.
Higgs, L.
Hill, A.
Hindle Fisher, I.
Hirani, S.
Hirst, F.
Hitchen, N.
Ho, W.
Ho, S.
Hoban, K. A.
Holliday, R. B. S.
Holloway, C.
Holmes, C.
Holmes, M. J. V.
Holton, P.
Holyoak, H.
Horne, L.
Horst, C.
Horth, D.
Hoskins, T. C.
Howells, L.
Hu, L.
Huang, H. C.
Hudson-Phillips, S.
Hughes, F.
Hughes, B. A.
Hughes, R. K.
Hulley, K.
Hung, G.
Hurst, P. C.
Husnoo, S. B.
Hussain, N.
Hussain, O.
Ibrahim, I.
Ibrahim, A.
Ingham, R.
Ingram, E.
Iqbal, S.
Iqbal, A.
Isaac, A.
Jackson, H. R.
Jackson, S.
Jacob, L.
Jafree, D. J.
Jaitley, A.
Jalota, P.
Jamal, N.
Jathanna, N.
Jawad, A. S.
Jayakody, N.
Jenkin, S. L.
Jenvey, C.
Jewell, P. D.
Jhala, H.
Jindal, A.
Johnston, A.
Johnston, J.
Johnstone, M.
Jordan, H. E. M.
Joshi, K. R.
Joshi, D.
Joyce, H. L.
Joyner, C.
Jubainville, C. L.
Jull, P.
Kadicheeni, M.
Kahar, A.
Kalra, N.
Kanabar, S.
Kane, T.
Karia, M.
Karia, P.
Karsan, R. B.
Karunakaran, P.
Kaushal, A.
Kazmi, Z.
Keane, P.
Keane, C. P.
Keane, N.
Kee, J. Y.
Keeling, R. E.
Keelty, N.
Keevil, H.
Kelly, M.
Kelly, M. E.
Kelly, N.
Kennedy, E. D.
Kennedy, H. R.
Kerai, A.
Kerr, A. L.
Khajuria, A.
Khalid, H.
Khan, T.
Khan, M.
Khan, S.
Khan, U.
Khan, A.
Khangura, J.
Khanijau, R.
Khatri, C.
Khattak, M.
Khetarpal, A. A.
Khokhar, H. A.
Khonat, Z.
Khonsari, P.
Kiff, R.
Kim, S.
Kim, J. W.
Kimani, L.
King, M.
Kishore, A.
Kisyov, I.
Kitt, H.
Knight, C. L.
Kong, C. Y.
Kong, C.
Kosasih, S. R.
Koshy, R. M.
Kotecha, D.
Koumpa, F.
Kow, K.
Koysombat, K.
Kreibich, A.
Kretzmer, L.
Kumar, A. N.
Kumaran, G.
Kwan, M. L.
Kwang, P.
Lakhani, M.
Lakhani, S. M.
Lakshmipathy, G.
Lalor, P.
Lamont, J.
Lankage, C. M.
Lavery, J.
Lazenby, D.
Ledsam, A.
Lee, A. H. Y.
Lee, S.
Lees, D. M.
Lek, C.
Leong, S.
Leslie, K. E.
Leung, W.
Lewis, T.
Li, N.
Li, M. M.
Liew, Y.
Liew, W.
Lim, K.
Lim, J.
Lim, D.
Lim, A. E.
Lim, S. J.
Lim, S.
Lim, E.
Linton, A.
Liu, S.
Liu, C.
Livesey, A.
Lo, T.
Lockey, J. W.
Logan, A. E.
Loke, W.
Long, F.
Lopes, S.
Lotfallah, A.
Lou, C. N.
Loughran, D.
Loveday, J.
Low, J. Y. L.
Lu, Q.
Lua Boon Xuan, J.
de Carvalho, J. Lucas
Luhishi, A.
Luk, C. Y.
Lunawat, S.
Lwin, K. N.
Lykoudis, P. M.
Lynch, A. S.
Lynne, S.
Lyons, R.
Maamari, R.
MacAskill, A.
MacDonald, J.
Mackin, S.
Maclennan, D.
Mah, J.
Mahboob, S.
Maheswaran, Y.
Mahmood, J.
Majid, S.
Major, C.
Malaj, M.
Malik, A.
Mallick, S.
Malys, M. K.
Manson, R.
Mansoor, S.
Maple, N.
Marchal, S. T.
Markham, R. M.
Marsden, M.
Marsh, A.
Marshall, D. C.
Martin, A. L.
Martin, R.
Maru, D.
Mason, J. D.
Masood, M.
Mastan, A.
Matheson, J.
Matthams, J.
Matthews, B. W.
Matthews, J. H.
Maxwell-Armstrong, C.
Mazan, K.
Mazumdar, E.
McAleer, S.
McAleer, E.
McAllister, R.
McAuley, D.
McBride, A.
McCabe, G.
McCance, E.
McCann, M.
McClymont, L. F.
McCormack, D. R.
McCrann, C.
McDowell, M.
McEnhill, P. M.
McFarlane, H.
McGalliard, R. J.
McGarrigle, C.
McGarvie, S.
Mcgenity, C.
McGowan, C.
McGrath, A.
McGregor, R. J.
McIntyre, C. J.
Mckean, E.
McKelvey, L. L.
McKerr, C. N.
McKevitt, K. L.
McLaughin, C.
McLean, R. C.
McLure, S. W.
McMenamin, M.
McMullan, R.
McNamee, L.
McRobbie, H. D.
Meek, J.
Mehdi, A.
Mehta, J. K.
Menon, A.
Mian, A.
Mills, E. D.
Mills, M.
Mills, H.
Milne, S.
Minhas, M.
Miranda, B. H.
Mirdavoudi, V.
Mirza, M.
Mishra, A.
Mistry, S.
Mistry, B. D.
Mitchell, H.
Mitha, N.
Mithrakumar, P.
Mitrasinovic, S.
Mittapalli, D.
Mogan, Y. P.
Mohamud, M.
Mohan, M.
Mohan, K.
Mohite, A.
Momoh, Z.
Moody, N.
Moon, R. D. C.
Moradzadeh, J.
Morgan, F.
Morgan, C.
Morley, R.
Morris, F.
Morris, S.
Morrison, P.
Morrison, C. J.
Mortimer, A.
Murkin, C.
Murphy, L.
Murray, S. E.
Murtaza, A.
Mushtaq, J.
Nachiappan, R.
Nadanakumaran, K.
Naqib, S.
Narain, A.
Naran, P.
Narang, Y.
Narayan, P.
Narramore, R.
Narwani, V.
Navayogaarajah, V.
Naveed, H.
Nayee, H.
Nehikhare, I.
Nelaj, S.
Neo, Y. N.
Neophytou, C.
Nepogodiev, D.
Nesargikar, P. N.
Ng, K.
Ng, J. C. K.
Ng, G. S.
Ng, J. Q.
Ng, A. Y. L.
Ng, S.
Ng, L.
Nicholls, K.
Nixon, G.
Norris, J. M.
North, A. S.
Norton, J.
Ntala, C.
O’Bryan, M.
O’Carroll, O.
O’Connell, C.
O’Connor, A.
O’Connor, S.
O’Flynn, L. D.
O’Kane, A.
O’Loughlin, R. A.
O’Neill, S.
O’Neill, E. M.
O’Reilly, D.
O’Sullivan, D. A.
O’Sullivan, K.
Obute, R. D.
Odeleye, A.
Omar, A.
Omara, S.
Omer, H. M.
Ong, K. K.
Oremule, B.
Osei-Kuffour, D.
Osman, S.
Owasil, R.
Owczarek, S.
Williams, R. P.
Paine, H. R.
Pal, S.
Palkhi, E.
Palmer, C.
Pandey, A.
Pandey, G.
Paraoan, V.
Park, J. H.
Parker, O.
Parker, J.
Parkin, J.
Parsons, S.
Parthiban, S.
Patel, P.
Patel, M.
Patel, T.
Patel, S.
Patel, N.
Patel, J. B.
Patel, V.
Patel, B. Y.
Patel, B.
Patel, B. A.
Patel, K.
Paul, J.
Pearce, J.
Pearse, R. J.
Peck, F. S.
Perera, M.
Pericleous, A.
Peroos, S.
Peters, M.
Petra, H.
Petrarca, M.
Pezas, T. P.
Phan, P. N.
Phillips, C.
Pickard, J.
Pinto, R.
Piquet, A.
Pitts-Tucker, T.
Pizzolato, A.
Player, C.
Ponweera, A.
Poo, S. X.
Pope, S.
Prabhudesai, A.
Prakash, E.
Preece, R.
Prest-Smith, J.
Priestland, R.
Prys-Jones, O.
Ptacek, I. B.
Puan, L.
Punj, R.
Punjabi, N.
Qamar, M. A.
Qureshi, S.
Qureshi, U.
Qureshi, A.
Rabinthiran, S.
Radotra, A.
Rafiq, N. M.
Raghuvir, V.
Raghvani, T.
Rajan, N.
Raji, K.
Raman, K. P.
Ramjeeawon, N.
Ramnarine, A.
Rampal, R.
Ramsay, N.
Ramtoola, T.
Rangan, T.
Rangedara, A.
Raphael, M.
Rashid, S.
Rashid, M.
Rasiah, M. G.
Ratnakumaran, R.
Rattan, G.
Ratu, S. G.
Raut, P.
Reakes, T.
Redgrave, N. A.
Reed, A.
Reeder, C.
Reehal, R. S.
Rees, C.
Reeves, T.
Reid, N. B.
Reid, R.
Reid, K. G.
Remedios, J.
Rhema, I. A.
Rinkoff, S.
Roberts, E. J.
Roberts, A. W.
Roberts, H. F.
Roberts, C.
Robertson, K. L.
Robertson, V.
Robertson, D. T.
Robinson, M.
Robinson, C.
Robson, J.
Rocke, A. S.
Rogers, J. E.
Rogers, S.
Rojoa, D.
Rookes, C. W.
Rosen O’Sullivan, H.
Ross, T.
Ross, H.
Rothwell, L.
Roy, C. S. D.
Ruiz, E. M.
Russell, G.
Ryan, M.
Sabine, L. M.
Sagar, R.
Sagmeister, M.
Sahathevan, A.
Sait, M. S.
Sajjad, U.
Salam, G. J.
Sale, T.
Salem, M.
Salih, A. E.
Salmon, D.
Sanders, J. A.
Sandhu, K. K.
Sandhu, S.
Sangal, P.
Sarvanandan, T.
Sarwar, S.
Sasapu, K.
Satterthwaite, L.
Schulz, T. M.
Scotcher, S. E.
Seager, E.
Seedat, M.
Segall, E.
Sellathurai, J.
Selvachandran, H.
Semana, A. D.
Semnani, S. A.
Semple, E.
Seneviratne, N.
Sethi, R. K.
Shafi, A. M. A.
Shafiq, N. M.
Shah, A.
Shah, J. P.
Shah, R.
Shah, S.
Shaheen, H.
Shahid, S.
Shahidi, S.
Shakweh, E.
Shanahan, D.
Sharifpour, M.
Shatkar, V.
Shaunak, R.
Sheldon, A.
Shepherd, R.
Shepherd, P.
Sherif, M. A.
Sherliker, G. X. J.
Sheth, S.
Shoa, M.
Shufflebotham, H.
Shuker, B. A.
Shukla, A.
Shumon, S.
Shurovi, B. N.
Shuttleworth, R. H.
Siddiqui, M.
Sii, S.
Sim, N. K.
Sim, P.
Sim, D.
Simpson, R.
Simpson, A.
Singagireson, S.
Singh, B.
Singh, K.
Singh, R.
Singh, S.
Sinha, Y.
Sirakaya, M.
Sitta, O.
Slade, R.
Smith, N.
Smith, D. N. E.
Smith, A. C. D.
Sng, S.
Soo, Y. H.
Soon, W. C.
Sorah, T.
Spence, O.
Spencer, T.
Springford, L. R.
Sreh, A.
Srikantharajah, M.
Sritharan, P.
Stanger, S. A.
Stanley, G. H.
Stather, P. W.
Steel, M.
Stein, J.
Stevens, S.
Stewart, G. E.
Stezaker, S.
Stoddart, M. T.
Stokes, S.
Stone, E. J.
Stott, G. D.
Strange, E.
Street, A. N.
Sukkari, M.
Sukumar, S.
Suleman, Y. N.
Sullivan, J. A. L.
Sun, E.
Sundar-Singh, M.
Suresh, S.
Suresh, R. S.
Syeed, J. A.
Sykes, M. C.
Szczap, A.
Tahir, M.
Tahmina, A.
Tai, A.
Talukdar, S. S.
Tan, Y. H.
Tan, R.
Tan, E. T.
Tan, D.
Tan, Y.
Tan, S.
Tan, E. S. M.
Tay, A. Y.
Tayeh, S.
Tear, A. K.
Telfer, R.
Teng, V.
Teoh, P. J.
Thacoor, A.
Thakker, C. E.
Thakur, H.
Tharakan, R. G.
Tharmachandirar, T.
Theodoreson, M. D.
Theodoropoulou, K.
Thethi, R.
Thevathasan, A. A.
Thirumal, V.
Thomas, G.
Thomas, D.
Thompson, O. D.
Thompson, J. D.
Tilston, T. W.
Toale, C.
Toh, C.
Toner, E.
Tongo, F.
Tonkins, M.
Topham, C.
Torlot, G. E.
Torrance, H. D.
Trail, M.
Traynor, B. P.
Trecarten, S.
Trimble, A.
Trist, A. J.
Tsui, A. Y.
Tung, L.
Turaga, S.
Turley, H.
Turnbull, J. A.
Turner, L.
Turner, M.
Turner, E. J. H.
Turner, J.
Ungcharoen, N.
Uppal, E.
Valli, A.
Vanmali, P.
Varley, R.
Varma, R. K.
Varma, D.
Varma, N.
Vaughan, R.
Venn, M.
Ventre, C. M.
Verma, K.
Verma, S.
Vernon, O. K.
Vithanage, N. A.
Vivekanantham, S.
Wadanamby, S.
Waldron, R. M.
Walford, R. A.
Wali, A.
Wall, C.
Walsh, S. L.
Wan, J. C.
Wang, S.
Wang, A.
Ward, N.
Ward, T.
Ward, A. E.
Warren, N.
Warwick, H. L.
Watson, N.
Watson, R. P.
Weaver, R.
Webb, E.
Weinberg, D.
Wells, M.
Weston, C.
Wetherall, N.
Whacha, C.
Whatling, E. A.
Whewell, H.
White, A.
White, C. J.
White, U.
Whitehurst, K.
Whitham, R. D. J.
Whittingham, H.
Wijesekera, M.
Wild, J. R. L.
Wilkinson, D.
Williams, M.
Williams, M. R.
Williams, P.
Wills, J.
Wilson, H. C. P.
Wilson, H.
Wilson, R.
Wiltshire, J. J.
Winarski, A.
Wing, V. C.
Wingfield, L. R.
Winslow, F.
Woin, E.
Wong, V.
Wong, E.
Wood, A. D.
Woodcock, N.
Woodward, H.
Woon, E.
Wright, A.
Wright, E. V.
Wye, J.
Wylam, D.
Wylie, J.
Wynell-Mayow, W. M.
Xiao, C.
Xu, G. X.
Xylas, D.
Yan, A.
Yang, T.
Yates, J. A.
Yener, A.
Yim, N.
Yoganathan, S.
Yong, C. S.
Yong, N.
Yousif, A.
Yow, L.
Yuen, R.
Zegeye, M. I.
Zhao, J.
Ziff, O.
Ziprin, P.
Zuhair, M.
STARSurg Collaborative
Pokaż więcej
Źródło :
World Journal of Surgery: Official Journal of the International Society of Surgery/Société Internationale de Chirurgie. January 2017 41(1):47-55
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies