Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Flickinger, Matthew"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Whole Genome Sequencing Identifies CRISPLD2 as a Lung Function Gene in Children With Asthma
Autorzy :
Abe, Namiko
Abecasis, Goncalo
Albert, Christine
Palmer Allred, Nicholette (Nichole)
Almasy, Laura
Alonso, Alvaro
Ament, Seth
Anderson, Peter
Anugu, Pramod
Applebaum-Bowden, Deborah
Arking, Dan
Arnett, Donna K.
Ashley-Koch, Allison
Aslibekyan, Stella
Assimes, Tim
Auer, Paul
Avramopoulos, Dimitrios
Barnard, John
Barnes, Kathleen
Barr, R. Graham
Barron-Casella, Emily
Beaty, Terri
Becker, Diane
Becker, Lewis
Beer, Rebecca
Begum, Ferdouse
Beitelshees, Amber
Benjamin, Emelia
Bezerra, Marcos
Bielak, Larry
Bis, Joshua
Blackwell, Thomas
Blangero, John
Boerwinkle, Eric
Borecki, Ingrid
Bowler, Russell
Brody, Jennifer
Broeckel, Ulrich
Broome, Jai
Bunting, Karen
Burchard, Esteban
Cardwell, Jonathan
Carty, Cara
Casaburi, Richard
Casella, James
Chaffin, Mark
Chang, Christy
Chasman, Daniel
Chavan, Sameer
Chen, Bo-Juen
Chen, Wei-Min
Chen, Yii-Der Ida
Cho, Michael H.
Choi, Seung Hoan
Chuang, Lee-Ming
Chung, Mina
Cornell, Elaine
Correa, Adolfo
Crandall, Carolyn
Crapo, James
Cupples, L. Adrienne
Curran, Joanne
Curtis, Jeffrey
Custer, Brian
Damcott, Coleen
Darbar, Dawood
Das, Sayantan
David, Sean
Davis, Colleen
Daya, Michelle
de Andrade, Mariza
DeBaun, Michael
Deka, Ranjan
DeMeo, Dawn
Devine, Scott
Do, Ron
Duan, Qing
Duggirala, Ravi
Durda, Peter
Dutcher, Susan
Eaton, Charles
Ekunwe, Lynette
Ellinor, Patrick
Emery, Leslie
Farber, Charles
Farnam, Leanna
Fingerlin, Tasha
Flickinger, Matthew
Fornage, Myriam
Franceschini, Nora
Fu, Mao
Fullerton, Stephanie M.
Fulton, Lucinda
Gabriel, Stacey
Gan, Weiniu
Gao, Yan
Gass, Margery
Gelb, Bruce
Geng, Xiaoqi (Priscilla)
Germer, Soren
Gignoux, Chris
Gladwin, Mark
Glahn, David
Gogarten, Stephanie
Gong, Da-Wei
Goring, Harald
Gu, C. Charles
Guan, Yue
Guo, Xiuqing
Haessler, Jeff
Hall, Michael
Harris, Daniel
Hawley, Nicola
He, Jiang
Heavner, Ben
Heckbert, Susan
Hernandez, Ryan
Herrington, David
Hersh, Craig
Hidalgo, Bertha
Hixson, James
Hokanson, John
Holly, Kramer
Hong, Elliott
Hoth, Karin
(Agnes) Hsiung, Chao
Huston, Haley
Hwu, Chii Min
Irvin, Marguerite Ryan
Jackson, Rebecca
Jain, Deepti
Jaquish, Cashell
Jhun, Min A.
Johnsen, Jill
Johnson, Andrew
Johnson, Craig
Johnston, Rich
Jones, Kimberly
Kachroo, Priyadarshini
Kang, Hyun Min
Kaplan, Robert
Kardia, Sharon
Kathiresan, Sekar
Kaufman, Laura
Kelly, Shannon
Kenny, Eimear
Kessler, Michael
Khan, Alyna
Kinney, Greg
Konkle, Barbara
Kooperberg, Charles
Krauter, Stephanie
Lange, Christoph
Lange, Ethan
Lange, Leslie
Laurie, Cathy
Laurie, Cecelia
LeBoff, Meryl
Lee, Seunggeun Shawn
Lee, Wen-Jane
LeFaive, Jonathon
Levine, David
Levy, Dan
Lewis, Joshua
Li, Yun
Lin, Honghuang
Lin, Keng Han
Liu, Simin
Liu, Yongmei
Loos, Ruth
Lubitz, Steven
Lunetta, Kathryn
Luo, James
Mahaney, Michael
Make, Barry
Manichaikul, Ani
Manson, JoAnn
Margolin, Lauren
Martin, Lisa
Mathai, Susan
Mathias, Rasika
McArdle, Patrick
McDonald, Merry-Lynn
McFarland, Sean
McGarvey, Stephen
Mei, Hao
Meyers, Deborah A.
Mikulla, Julie
Min, Nancy
Minear, Mollie
Minster, Ryan L.
Mitchell, Braxton
Montasser, May E.
Musani, Solomon
Mwasongwe, Stanford
Mychaleckyj, Josyf C.
Nadkarni, Girish
Naik, Rakhi
Natarajan, Pradeep
Nekhai, Sergei
Nickerson, Deborah
North, Kari
O'Connell, Jeff
O'Connor, Tim
Ochs-Balcom, Heather
Pankow, James
Papanicolaou, George
Parker, Margaret
Parsa, Afshin
Penchev, Sara
Peralta, Juan Manuel
Perez, Marco
Perry, James
Peters, Ulrike
Peyser, Patricia
Phillips, Lawrence S.
Phillips, Sam
Pollin, Toni
Post, Wendy
Becker, Julia Powers
Boorgula, Meher Preethi
Preuss, Michael
Prokopenko, Dmitry
Psaty, Bruce
Qasba, Pankaj
Qiao, Dandi
Qin, Zhaohui
Rafaels, Nicholas
Raffield, Laura
Ramachandran, Vasan
Rao, D.C.
Rasmussen-Torvik, Laura
Ratan, Aakrosh
Redline, Susan
Reed, Robert
Regan, Elizabeth
Reiner, Alex
Rice, Ken
Rich, Stephen
Roden, Dan
Roselli, Carolina
Rotter, Jerome
Ruczinski, Ingo
Russell, Pamela
Ruuska, Sarah
Ryan, Kathleen
Sakornsakolpat, Phuwanat
Salimi, Shabnam
Salzberg, Steven
Sandow, Kevin
Sankaran, Vijay
Scheller, Christopher
Schmidt, Ellen
Schwander, Karen
Schwartz, David
Sciurba, Frank
Seidman, Christine
Seidman, Jonathan
Sheehan, Vivien
Shetty, Amol
Shetty, Aniket
Sheu, Wayne Hui-Heng
Shoemaker, M. Benjamin
Silver, Brian
Silverman, Edwin
Smith, Jennifer
Smith, Josh
Smith, Nicholas
Smith, Tanja
Smoller, Sylvia
Snively, Beverly
Sofer, Tamar
Sotoodehnia, Nona
Stilp, Adrienne
Streeten, Elizabeth
Sung, Yun Ju
Su-Lasky, Jessica
Sylvia, Jody
Szpiro, Adam
Sztalryd, Carole
Taliun, Daniel
Tang, Hua
Taub, Margaret
Taylor, Kent
Taylor, Simeon
Telen, Marilyn
Thornton, Timothy A.
Tinker, Lesley
Tirschwell, David
Tiwari, Hemant
Tracy, Russell
Tsai, Michael
Vaidya, Dhananjay
VandeHaar, Peter
Vrieze, Scott
Walker, Tarik
Wallace, Robert
Walts, Avram
Wan, Emily
Wang, Fei Fei
Watson, Karol
Weeks, Daniel E.
Weir, Bruce
Weiss, Scott
Weng, Lu-Chen
Willer, Cristen
Williams, Kayleen
Williams, L. Keoki
Wilson, Carla
Wilson, James
Wong, Quenna
Xu, Huichun
Yanek, Lisa
Yang, Ivana
Yang, Rongze
Zaghloul, Norann
Zekavat, Maryam
Zhang, Yingze
Zhao, Snow Xueyan
Zhao, Wei
Zheng, Xiuwen
Zhi, Degui
Zhou, Xiang
Zody, Michael
Zoellner, Sebastian
Kachroo, Priyadarshini
Pokaż więcej
Źródło :
In Chest December 2019 156(6):1068-1079
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic Dissection of Bipolar Disorder and Schizophrenia, Including 28 Subphenotypes
Autorzy :
Ruderfer, Douglas M.
Ripke, Stephan
McQuillin, Andrew
Boocock, James
Stahl, Eli A.
Pavlides, Jennifer M. Whitehead
Mullins, Niamh
Charney, Alexander W.
Ori, Anil P.S.
Loohuis, Loes M. Olde
Domenici, Enrico
Di Florio, Arianna
Papiol, Sergi
Kalman, Janos L.
Trubetskoy, Vassily
Adolfsson, Rolf
Agartz, Ingrid
Agerbo, Esben
Akil, Huda
Albani, Diego
Albus, Margot
Alda, Martin
Alexander, Madeline
Alliey-Rodriguez, Ney
Als, Thomas D.
Amin, Farooq
Anjorin, Adebayo
Arranz, Maria J.
Awasthi, Swapnil
Bacanu, Silviu A.
Badner, Judith A.
Baekvad-Hansen, Marie
Bakker, Steven
Band, Gavin
Barchas, Jack D.
Barroso, Ines
Bass, Nicholas
Bauer, Michael
Baune, Bernhard T.
Begemann, Martin
Bellenguez, Celine
Belliveau, Jr. Richard A.
Bellivier, Frank
Bender, Stephan
Bene, Judit
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade H.
Bevilacqua, Elizabeth
Biernacka, Joanna M.
Bigdeli, Tim B.
Black, Donald W.
Blackburn, Hannah
Blackwell, Jenefer M.
Blackwood, Douglas H.R.
Pedersen, Carsten Bocker
Boehnke, Michael
Boks, Marco
Borglum, Anders D.
Bramon, Elvira
Breen, Gerome
Brown, Matthew A.
Bruggeman, Richard
Buccola, Nancy G.
Buckner, Randy L.
Budde, Monika
Bulik-Sullivan, Brendan
Bumpstead, Suzannah J.
Bunney, William
Burmeister, Margit
Buxbaum, Joseph D.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Byerley, William
Cahn, Wiepke
Cai, Guiqing
Cairns, Murray J.
Campion, Dominique
Cantor, Rita M.
Carr, Vaughan J.
Carrera, Noa
Casas, Juan P.
Casas, Miquel
Catts, Stanley V.
Cervantes, Pablo
Chambert, Kimberley D.
Chan, Raymond C.K.
Chen, Eric Y.H.
Chen, Ronald Y.L.
Cheng, Wei
Cheung, Eric F.C.
Chong, Siow Ann
Clarke, Toni-Kim
Cloninger, C. Robert
Cohen, David
Cohen, Nadine
Coleman, Jonathan R.I.
Collier, David A.
Cormican, Paul
Coryell, William
Craddock, Nicholas
Craig, David W.
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James J.
Cruceanu, Cristiana
Curtis, David
Czerski, Piotr M.
Dale, Anders M.
Daly, Mark J.
Dannlowski, Udo
Darvasi, Ariel
Davidson, Michael
Davis, Kenneth L.
de Leeuw, Christiaan A.
Degenhardt, Franziska
Del Favero, Jurgen
DeLisi, Lynn E.
Deloukas, Panos
Demontis, Ditte
DePaulo, J. Raymond
di Forti, Marta
Dikeos, Dimitris
Dinan, Timothy
Djurovic, Srdjan
Dobbyn, Amanda L.
Donnelly, Peter
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Dronov, Serge
Duan, Jubao
Dudbridge, Frank
Duncanson, Audrey
Edenberg, Howard
Edkins, Sarah
Ehrenreich, Hannelore
Eichhammer, Peter
Elvsashagen, Torbjorn
Eriksson, Johan
Escott-Price, Valentina
Esko, Tonu
Essioux, Laurent
Etain, Bruno
Fan, Chun Chieh
Farh, Kai-How
Farrell, Martilias S.
Flickinger, Matthew
Foroud, Tatiana M.
Forty, Liz
Frank, Josef
Franke, Lude
Fraser, Christine
Freedman, Robert
Freeman, Colin
Freimer, Nelson B.
Friedman, Joseph I.
Fromer, Menachem
Frye, Mark A.
Fullerton, Janice M.
Gade, Katrin
Garnham, Julie
Gaspar, Helena A.
Gejman, Pablo V.
Genovese, Giulio
Georgieva, Lyudmila
Giambartolomei, Claudia
Giannoulatou, Eleni
Giegling, Ina
Gill, Michael
Gillman, Matthew
Pedersen, Marianne Giortz
Giusti-Rodriguez, Paola
Godard, Stephanie
Goes, Fernando
Goldstein, Jacqueline I.
Gopal, Srihari
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Gratten, Jacob
Gray, Emma
Green, Elaine K.
Green, Melissa J.
Greenwood, Tiffany A.
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Grove, Jakob
Guan, Weihua
Gurling, Hugh
Parra, Jose Guzman
Gwilliam, Rhian
de Haan, Lieuwe
Hall, Jeremy
Hall, Mei-Hua
Hammer, Christian
Hammond, Naomi
Hamshere, Marian L.
Hansen, Mark
Hansen, Thomas
Haroutunian, Vahram
Hartmann, Annette M.
Hauser, Joanna
Hautzinger, Martin
Heilbronner, Urs
Hellenthal, Garrett
Henskens, Frans A.
Herms, Stefan
Hipolito, Maria
Hirschhorn, Joel N.
Hoffmann, Per
Hollegaard, Mads V.
Hougaard, David M.
Huang, Hailiang
Huckins, Laura
Hultman, Christina M.
Hunt, Sarah E.
Ikeda, Masashi
Iwata, Nakao
Iyegbe, Conrad
Jablensky, Assen V.
Jamain, Stephane
Jankowski, Janusz
Jayakumar, Alagurevathi
Joa, Inge
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Jonsson, Erik G.
Julia, Antonio
Jureus, Anders
Kahler, Anna K.
Kahn, Rene S.
Kalaydjieva, Luba
Kandaswamy, Radhika
Karachanak-Yankova, Sena
Karjalainen, Juha
Karlsson, Robert
Kavanagh, David
Keller, Matthew C.
Kelly, Brian J.
Kelsoe, John
Kennedy, James L.
Khrunin, Andrey
Kim, Yunjung
Kirov, George
Kittel-Schneider, Sarah
Klovins, Janis
Knight, Jo
Knott, Sarah V.
Knowles, James A.
Kogevinas, Manolis
Konte, Bettina
Kravariti, Eugenia
Kucinskas, Vaidutis
Kucinskiene, Zita Ausrele
Kupka, Ralph
Kuzelova-Ptackova, Hana
Landen, Mikael
Langford, Cordelia
Laurent, Claudine
Lawrence, Jacob
Lawrie, Stephen
Lawson, William B.
Leber, Markus
Leboyer, Marion
Lee, Phil H.
Keong, Jimmy Lee Chee
Legge, Sophie E.
Lencz, Todd
Lerer, Bernard
Levinson, Douglas F.
Levy, Shawn E.
Lewis, Cathryn M.
Li, Jun Z.
Li, Miaoxin
Li, Qingqin S.
Li, Tao
Liang, Kung-Yee
Liddle, Jennifer
Lieberman, Jeffrey
Limborska, Svetlana
Lin, Kuang
Linszen, Don H.
Lissowska, Jolanta
Liu, Chunyu
Liu, Jianjun
Lonnqvist, Jouko
Loughland, Carmel M.
Lubinski, Jan
Lucae, Susanne
Macek, Jr. Milan
MacIntyre, Donald J.
Magnusson, Patrik K.E.
Maher, Brion S.
Mahon, Pamela B.
Maier, Wolfgang
Malhotra, Anil K.
Mallet, Jacques
Malt, Ulrik F.
Markus, Hugh S.
Marsal, Sara
Martin, Nicholas G.
Mata, Ignacio
Mathew, Christopher G.
Mattheisen, Manuel
Mattingsdal, Morten
Mayoral, Fermin
McCann, Owen T.
McCarley, Robert W.
McCarroll, Steven A.
McCarthy, Mark I.
McDonald, Colm
McElroy, Susan L.
McGuffin, Peter
McInnis, Melvin G.
McIntosh, Andrew M.
McKay, James D.
McMahon, Francis J.
Medeiros, Helena
Medland, Sarah E.
Meier, Sandra
Meijer, Carin J.
Melegh, Bela
Melle, Ingrid
Meng, Fan
Mesholam-Gately, Raquelle I.
Metspalu, Andres
Michie, Patricia T.
Milani, Lili
Milanova, Vihra
Mitchell, Philip B.
Mokrab, Younes
Montgomery, Grant W.
Moran, Jennifer L.
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Mors, Ole
Mortensen, Preben B.
Mowry, Bryan J.
Mühleisen, Thomas W.
Müller-Myhsok, Bertram
Murphy, Kieran C.
Murray, Robin M.
Myers, Richard M.
Myin-Germeys, Inez
Neale, Benjamin M.
Nelis, Mari
Nenadic, Igor
Nertney, Deborah A.
Nestadt, Gerald
Nicodemus, Kristin K.
Nievergelt, Caroline M.
Nikitina-Zake, Liene
Nimgaonkar, Vishwajit
Nisenbaum, Laura
Nordentoft, Merete
Nordin, Annelie
Nöthen, Markus M.
Nwulia, Evaristus A.
O’Callaghan, Eadbhard
O’Donovan, Claire
O’Dushlaine, Colm
O’Neill, F. Anthony
Oedegaard, Ketil J.
Oh, Sang-Yun
Olincy, Ann
Olsen, Line
Oruc, Lilijana
Van Os, Jim
Owen, Michael J.
Paciga, Sara A.
Palmer, Colin N.A.
Palotie, Aarno
Pantelis, Christos
Papadimitriou, George N.
Parkhomenko, Elena
Pato, Carlos
Pato, Michele T.
Paunio, Tiina
Pearson, Richard
Perkins, Diana O.
Perlis, Roy H.
Perry, Amy
Pers, Tune H.
Petryshen, Tracey L.
Pfennig, Andrea
Picchioni, Marco
Pietilainen, Olli
Pimm, Jonathan
Pirinen, Matti
Plomin, Robert
Pocklington, Andrew J.
Posthuma, Danielle
Potash, James B.
Potter, Simon C.
Powell, John
Price, Alkes
Pulver, Ann E.
Purcell, Shaun M.
Quested, Digby
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Rasmussen, Henrik B.
Rautanen, Anna
Ravindrarajah, Radhi
Regeer, Eline J.
Reichenberg, Abraham
Reif, Andreas
Reimers, Mark A.
Ribases, Marta
Rice, John P.
Richards, Alexander L.
Ricketts, Michelle
Riley, Brien P.
Rivas, Fabio
Rivera, Margarita
Roffman, Joshua L.
Rouleau, Guy A.
Roussos, Panos
Rujescu, Dan
Salomaa, Veikko
Sanchez-Mora, Cristina
Sanders, Alan R.
Sawcer, Stephen J.
Schall, Ulrich
Schatzberg, Alan F.
Scheftner, William A.
Schofield, Peter R.
Schork, Nicholas J.
Schwab, Sibylle G.
Scolnick, Edward M.
Scott, Laura J.
Scott, Rodney J.
Seidman, Larry J.
Serretti, Alessandro
Sham, Pak C.
Weickert, Cynthia Shannon
Shehktman, Tatyana
Shi, Jianxin
Shilling, Paul D.
Sigurdsson, Engilbert
Silverman, Jeremy M.
Sim, Kang
Slaney, Claire
Slominsky, Petr
Smeland, Olav B.
Smoller, Jordan W.
So, Hon-Cheong
Sobell, Janet L.
Soderman, Erik
Hansen, Christine Soholm
Spencer, Chris C.A.
Spijker, Anne T.
St Clair, David
Stefansson, Hreinn
Stefansson, Kari
Steinberg, Stacy
Stogmann, Elisabeth
Stordal, Eystein
Strange, Amy
Straub, Richard E.
Strauss, John S.
Streit, Fabian
Strengman, Eric
Strohmaier, Jana
Stroup, T. Scott
Su, Zhan
Subramaniam, Mythily
Suvisaari, Jaana
Svrakic, Dragan M.
Szatkiewicz, Jin P.
Szelinger, Szabolcs
Tashakkori-Ghanbaria, Avazeh
Thirumalai, Srinivas
Thompson, Robert C.
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Toncheva, Draga
Tooney, Paul A.
Tosato, Sarah
Toulopoulou, Timothea
Trembath, Richard C.
Treutlein, Jens
Trubetskoy, Vassily
Turecki, Gustavo
Vaaler, Arne E.
Vedder, Helmut
Vieta, Eduard
Vincent, John
Visscher, Peter M.
Viswanathan, Ananth C.
Vukcevic, Damjan
Waddington, John
Waller, Matthew
Walsh, Dermot
Walshe, Muriel
Walters, James T.R.
Wang, Dai
Wang, Qiang
Wang, Weiqing
Wang, Yunpeng
Watson, Stanley J.
Webb, Bradley T.
Weickert, Thomas W.
Weinberger, Daniel R.
Weisbrod, Matthias
Weiser, Mark
Werge, Thomas
Weston, Paul
Whittaker, Pamela
Widaa, Sara
Wiersma, Durk
Wildenauer, Dieter B.
Williams, Nigel M.
Williams, Stephanie
Witt, Stephanie H.
Wolen, Aaron R.
Wong, Emily H.M.
Wood, Nicholas W.
Wormley, Brandon K.
Wu, Jing Qin
Xi, Simon
Xu, Wei
Young, Allan H.
Zai, Clement C.
Zandi, Peter
Zhang, Peng
Zheng, Xuebin
Zimprich, Fritz
Zollner, Sebastian
Corvin, Aiden
Fanous, Ayman H.
Cichon, Sven
Rietschel, Marcella
Gershon, Elliot S.
Schulze, Thomas G.
Cuellar-Barboza, Alfredo B.
Forstner, Andreas J.
Holmans, Peter A.
Nurnberger, John I.
Andreassen, Ole A.
Lee, S. Hong
O’Donovan, Michael C.
Sullivan, Patrick F.
Ophoff, Roel A.
Wray, Naomi R.
Sklar, Pamela
Kendler, Kenneth S.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 14 June 2018 173(7):1705-1715
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Joint Analysis of Psychiatric Disorders Increases Accuracy of Risk Prediction for Schizophrenia, Bipolar Disorder, and Major Depressive Disorder
Autorzy :
Absher, Devin
Agartz, Ingrid
Akil, Huda
Amin, Farooq
Andreassen, Ole A.
Anjorin, Adebayo
Anney, Richard
Arking, Dan E.
Asherson, Philip
Azevedo, Maria H.
Backlund, Lena
Badner, Judith A.
Bailey, Anthony J.
Banaschewski, Tobias
Barchas, Jack D.
Barnes, Michael R.
Barrett, Thomas B.
Bass, Nicholas
Battaglia, Agatino
Bauer, Michael
Bayés, Mònica
Bellivier, Frank
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade
Betancur, Catalina
Bettecken, Thomas
Biederman, Joseph
Binder, Elisabeth B.
Black, Donald W.
Blackwood, Douglas H.R.
Bloss, Cinnamon S.
Boehnke, Michael
Boomsma, Dorret I.
Breen, Gerome
Breuer, René
Bruggeman, Richard
Buccola, Nancy G.
Buitelaar, Jan K.
Bunney, William E.
Buxbaum, Joseph D.
Byerley, William F.
Caesar, Sian
Cahn, Wiepke
Cantor, Rita M.
Casas, Miguel
Chakravarti, Aravinda
Chambert, Kimberly
Choudhury, Khalid
Cichon, Sven
Cloninger, C. Robert
Collier, David A.
Cook, Edwin H.
Coon, Hilary
Cormand, Bru
Cormican, Paul
Corvin, Aiden
Coryell, William H.
Craddock, Nicholas
Craig, David W.
Craig, Ian W.
Crosbie, Jennifer
Cuccaro, Michael L.
Curtis, David
Czamara, Darina
Daly, Mark J.
Datta, Susmita
Dawson, Geraldine
Day, Richard
De Geus, Eco J.
Degenhardt, Franziska
Devlin, Bernie
Djurovic, Srdjan
Donohoe, Gary J.
Doyle, Alysa E.
Duan, Jubao
Dudbridge, Frank
Duketis, Eftichia
Ebstein, Richard P.
Edenberg, Howard J.
Elia, Josephine
Ennis, Sean
Etain, Bruno
Fanous, Ayman
Faraone, Stephen V.
Farmer, Anne E.
Ferrier, I. Nicol
Flickinger, Matthew
Fombonne, Eric
Foroud, Tatiana
Frank, Josef
Franke, Barbara
Fraser, Christine
Freedman, Robert
Freimer, Nelson B.
Freitag, Christine M.
Friedl, Marion
Frisén, Louise
Gallagher, Louise
Gejman, Pablo V.
Georgieva, Lyudmila
Gershon, Elliot S.
Geschwind, Daniel H.
Giegling, Ina
Gill, Michael
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Green, Elaine K.
Greenwood, Tiffany A.
Grice, Dorothy E.
Gross, Magdalena
Grozeva, Detelina
Guan, Weihua
Gurling, Hugh
De Haan, Lieuwe
Haines, Jonathan L.
Hakonarson, Hakon
Hallmayer, Joachim
Hamilton, Steven P.
Hamshere, Marian L.
Hansen, Thomas F.
Hartmann, Annette M.
Hautzinger, Martin
Heath, Andrew C.
Henders, Anjali K.
Herms, Stefan
Hickie, Ian B.
Hipolito, Maria
Hoefels, Susanne
Holmans, Peter A.
Holsboer, Florian
Hoogendijk, Witte J.
Hottenga, Jouke-Jan
Hultman, Christina M.
Hus, Vanessa
Ingason, Andrés
Ising, Marcus
Jamain, Stéphane
Jones, Ian
Jones, Lisa
Kähler, Anna K.
Kahn, René S.
Kandaswamy, Radhika
Keller, Matthew C.
Kelsoe, John R.
Kendler, Kenneth S.
Kennedy, James L.
Kenny, Elaine
Kent, Lindsey
Kim, Yunjung
Kirov, George K.
Klauck, Sabine M.
Klei, Lambertus
Knowles, James A.
Kohli, Martin A.
Koller, Daniel L.
Konte, Bettina
Korszun, Ania
Krabbendam, Lydia
Krasucki, Robert
Kuntsi, Jonna
Kwan, Phoenix
Landén, Mikael
Långström, Niklas
Lathrop, Mark
Lawrence, Jacob
Lawson, William B.
Leboyer, Marion
Ledbetter, David H.
Lee, Phil H.
Lencz, Todd
Lesch, Klaus-Peter
Levinson, Douglas F.
Lewis, Cathryn M.
Li, Jun
Lichtenstein, Paul
Lieberman, Jeffrey A.
Lin, Dan-Yu
Linszen, Don H.
Liu, Chunyu
Lohoff, Falk W.
Loo, Sandra K.
Lord, Catherine
Lowe, Jennifer K.
Lucae, Susanne
MacIntyre, Donald J.
Madden, Pamela A.F.
Maestrini, Elena
Magnusson, Patrik K.E.
Mahon, Pamela B.
Maier, Wolfgang
Malhotra, Anil K.
Mane, Shrikant M.
Martin, Christa L.
Martin, Nicholas G.
Mattheisen, Manuel
Matthews, Keith
Mattingsdal, Morten
McCarroll, Steven A.
McGhee, Kevin A.
McGough, James J.
McGrath, Patrick J.
McGuffin, Peter
McInnis, Melvin G.
McIntosh, Andrew
McKinney, Rebecca
McLean, Alan W.
McMahon, Francis J.
McMahon, William M.
McQuillin, Andrew
Medeiros, Helena
Medland, Sarah E.
Meier, Sandra
Melle, Ingrid
Meng, Fan
Meyer, Jobst
Middeldorp, Christel M.
Middleton, Lefkos
Milanova, Vihra
Miranda, Ana
Monaco, Anthony P.
Montgomery, Grant W.
Moran, Jennifer L.
Moreno-De-Luca, Daniel
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Morrow, Eric M.
Moskvina, Valentina
Mowry, Bryan J.
Muglia, Pierandrea
Mühleisen, Thomas W.
Müller-Myhsok, Bertram
Murtha, Michael
Myers, Richard M.
Myin-Germeys, Inez
Neale, Benjamin M.
Nelson, Stan F.
Nievergelt, Caroline M.
Nikolov, Ivan
Nimgaonkar, Vishwajit
Nolen, Willem A.
Nöthen, Markus M.
Nurnberger, John I.
Nwulia, Evaristus A.
Nyholt, Dale R.
O’Donovan, Michael C.
O’Dushlaine, Colm
Oades, Robert D.
Olincy, Ann
Oliveira, Guiomar
Olsen, Line
Ophoff, Roel A.
Osby, Urban
Owen, Michael J.
Palotie, Aarno
Parr, Jeremy R.
Paterson, Andrew D.
Pato, Carlos N.
Pato, Michele T.
Penninx, Brenda W.
Pergadia, Michele L.
Pericak-Vance, Margaret A.
Perlis, Roy H.
Pickard, Benjamin S.
Pimm, Jonathan
Piven, Joseph
Posthuma, Danielle
Potash, James B.
Poustka, Fritz
Propping, Peter
Purcell, Shaun M.
Puri, Vinay
Quested, Digby J.
Quinn, Emma M.
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Rasmussen, Henrik B.
Raychaudhuri, Soumya
Rehnström, Karola
Reif, Andreas
Ribasés, Marta
Rice, John P.
Rietschel, Marcella
Ripke, Stephan
Roeder, Kathryn
Roeyers, Herbert
Rossin, Lizzy
Rothenberger, Aribert
Rouleau, Guy
Ruderfer, Douglas
Rujescu, Dan
Sanders, Alan R.
Sanders, Stephan J.
Santangelo, Susan L.
Schachar, Russell
Schalling, Martin
Schatzberg, Alan F.
Scheftner, William A.
Schellenberg, Gerard D.
Scherer, Stephen W.
Schork, Nicholas J.
Schulze, Thomas G.
Schumacher, Johannes
Schwarz, Markus
Scolnick, Edward
Scott, Laura J.
Sergeant, Joseph A.
Shi, Jianxin
Shilling, Paul D.
Shyn, Stanley I.
Silverman, Jeremy M.
Sklar, Pamela
Slager, Susan L.
Smalley, Susan L.
Smit, Johannes H.
Smith, Erin N.
Smoller, Jordan W.
Sonuga-Barke, Edmund J.S.
St Clair, David
State, Matthew
Steffens, Michael
Steinhausen, Hans-Christoph
Strauss, John S.
Strohmaier, Jana
Stroup, T. Scott
Sullivan, Patrick F.
Sutcliffe, James
Szatmari, Peter
Szelinger, Szabocls
Thapar, Anita
Thirumalai, Srinivasa
Thompson, Robert C.
Todorov, Alexandre A.
Tozzi, Federica
Treutlein, Jens
Tzeng, Jung-Ying
Uhr, Manfred
van den Oord, Edwin J.C.G.
Van Grootheest, Gerard
Van Os, Jim
Vicente, Astrid M.
Vieland, Veronica J.
Vincent, John B.
Visscher, Peter M.
Walsh, Christopher A.
Wassink, Thomas H.
Watson, Stanley J.
Weiss, Lauren A.
Weissman, Myrna M.
Werge, Thomas
Wienker, Thomas F.
Wiersma, Durk
Wijsman, Ellen M.
Willemsen, Gonneke
Williams, Nigel
Willsey, A. Jeremy
Witt, Stephanie H.
Wray, Naomi R.
Xu, Wei
Young, Allan H.
Yu, Timothy W.
Zammit, Stanley
Zandi, Peter P.
Zhang, Peng
Zitman, Frans G.
Zöllner, Sebastian
Maier, Robert
Pokaż więcej
Źródło :
In The American Journal of Human Genetics 5 February 2015 96(2):283-294
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies