Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Fortier, Joanne"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Hurtado, Cristina
Bradley, John
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Karkouti, Keyvan
Hurtado, Cristina
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Anderson, Rob
Abrahamson, Simon D.
Mazer, C. David
Hung, O. R.
Comeau, L.
Fisher, Joseph A.
Tessler, Janet
Rucker, Joshua
Mathicu, Alix
Murray-Foster, Sara
Tz-Chong Chou
Chi-Yuan Li
Tsuda, Takako
Tabuchi, Akihiko
Sasano, Hiroshi
Kiriyama, Masanobu
Okada, Akinori
Hayano, Junichiro
Takeuchi, Akinori
Katsuya, Hirotada
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Ling, Elizabeth
Arellano, Ramiro
Dowd, N.
Karski, J.
Cheng, D.
Carroll-Munro, J.
Rose, D. K.
Mazer, C. O.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
McKay, William P. S.
Teskey, Robert J.
Militzer, Julio
Kember, Guy
Blanchet, Travis
Gregson, Peter H.
Howells, Steven R.
Robblee, James A.
Breen, Terrance W.
Dierenfield, Laura
McNeil, Tacie
Breen, Terrance W.
McNeil, Tacie
Dierenfield, Laura
Nicholson, Donna J.
Kowalski, Stephen E.
Hamilton, G. Andrew
Meyers, Michael P.
Serrette, Carl
Duke, Peter C.
Custeau, Ingrid
Martin, Rend
Larabée, Sonia
Pirlet, Martine
Pilote, Madeleine
Tetrault, Jean-Pierre
Tsui, Ban C. H.
Gupta, Sunil
Finucane, Brendan
Weisbrod, Mitchell J.
Chan, Vincent W. S.
Kaszas, Z.
Dragomir, C.
Cohen, M. R.
Gandhi, M.
Clanachan, A. S.
Finegan, B. A.
Isaac, Lisa
Splinter, William M.
Hall, L. A.
Gould, H. M.
Rhine, E. J.
Bergeron, Lyne
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Truong, Hong Hanh Le
Boucher, Carl
Vézina, Daniel
Lessard, Martin R.
Gourdeau, Marie
Trépanier, Claude A.
Yang, Theresa
Breen, Terrance W.
Macarthur, Alison
Chouinard, P.
Fugère, F.
Ruel, M.
Tarkkila, Pekka
Silvasti, Marja
Tuominen, Marjatta
Svartling, Nils
Rosenberg, Per H.
Bond, David M.
Rudan, John F.
Adams, Michael A.
Tsang, Brian K.
Keahey, Wanda
Gagliese, Lucia
Jackson, Marla
Ritvo, Paul
Wowk, Adarose
Sandler, Alan N.
Katz, Joel
Laffey, J. G.
Boylan, J. F.
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Bond, David M.
Cherry, R. A.
Spadafora, S. M.
Butler, R. J.
McHardy, Fiona
Fortier, Joanne
Chung, Frances
Marshall, Scott
Krishnathas, Ananthan
Wong, Jean
Chung, Frances
Ritchie, Ewan
McHardy, Fiona
Marshall, Scott
Fortier, Joanne
Meikle, Andrew
Avery, Nicole
van Vlymen, Janet
Parlow, Joel L.
Sinclair, David
Chung, Frances
Mezei, Gabor
Jin, Fengling
Chung, Frances
Norris, Andrew
Ganeshram, Tharini
MacLeod, Bernard A.
Azmudéh, Aliréza
Franciosi, Luigi G.
Ries, Craig R.
Schwarz, Stephan K. W.
McKay, William PS
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Blanchet, Travis
Meuret, Pascal
Bonhomme, Vincent
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Backman, Stevens B.
Vesely, Alex
Takeuchi, Akinori
Sommer, Leeor
Rucker, Joshua
Greenwald, Joel
Lavine, Elana
Iscoe, Steve
Volgyesi, George
Fedorko, Ludwik
Fisher, Joseph
Lobato, Emilio B.
Sulek, Cheri A.
Davies, Laurie K.
Gearen, Peter F.
Bellemare, François
Donati, François
Couture, Jacques
Joo, Hwan S.
Rose, D. K.
Kapoor, Sunil
Shayan, Shahriar
Karkouti, Keyvan
LeDez, Kenneth M.
Au, Jim
Tucker, John H.
Redmond, Edwin B.
Gadag, V.
Penney, Catherine
Hare, Gregory M. T.
Lee, Timothy D. G.
Hirsch, Gregory M.
Yang, Fan
Troncy, Eric
Blaise, Gilbert
Naito, Yoshiyuki
Arisawa, Shoji
Ide, Masahiro
Nakano, Susumu
Yamazaki, Kazuo
Kawamura, Takae
Nara, Noriko
Wakusawa, Reiji
Inada, Katsuya
Hudson, Robert J.
Singh, Karanbir
Harding, Gary A.
Henderson, Blair T.
Thomson, Ian R.
Harding, Gary A.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Thomson, Ian R.
Singh, Karanbir
Hudson, Robert J.
Wherrett, Christopher G.
Miller, Donald R.
Giachino, Alan A.
Turek, Michelle A.
Rody, Kelly
Vaghadia, H.
Chan, V.
Ganapathy, S.
Lui, A.
McKenna, J.
Zimmer, K.
Schwarz, Stephan K. W.
MacLeod, Bernard A.
Ries, Craig R.
Franciosi, Luigi G.
Regan, William D.
Davidson, Ross G.
Nevin, Krista
Escobedo, Sergio
Mitmaker, E.
Tessler, M. J.
Kardash, K.
Kleiman, S. J.
Rossignol, M.
Kahn, L.
Baxter, F.
Dauphin, A.
Goldsmith, C.
Jackson, P.
McChesney, J.
Miller, J.
Takeuchi, L.
Young, E.
Klubien, Kristine
Bandi, Edith
Carli, Franco
Dattilo, Kathleen
Tong, Doris
Bhandari, Mohit
Carli, Franco
Klubien, Kristine
Mazza, Louise
Wykes, Linda
Sommer, L. Z.
Rucker, J.
Veseley, A.
Levene, E.
Greenwald, Y.
Volgyesi, G.
Fedorko, L.
Iscoe, S.
Fisher, J. A.
Tian, Guo-Feng
Baker, Andrew J.
Reinders, F. X.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Brown, J. I. M.
Schlichter, L.
Troncy, Eric
Van Tulder, Laurence
Carignan, Stéphane
Prénovault, Julie
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blait, Louis
Ducruet, Thierry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Cousineau, Guy
Blaise, Gilbert
Wong, Daniel R.
McCall, Michele
Walsh, Fergus
Kurian, Regina
Keith, Mary
Sole, Michael J.
Jeejeebhoy, Kursheed N.
Mazer, C. David
Whitten, E.
Norman, P. H.
Aucar, J. A.
Coveler, L. A.
Solgonick, Rodney M.
Bastien, Y.
Mazer, Bruce
Lihara, Koji
Orser, Beverley A.
Tymianski, Michael
Finucane, Brendan T.
Zaman, Nuzhat
Kashkari, Ibrahim
Tawfik, Soheir
Tarn, Yun K.
Slinger, Peter D.
McRae, Karen
Winton, Timothy
Sandier, Alan N.
Zamora, J. E.
Salpeter, Mary Jane
Bai, Donglin
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Mayson, Kelly
Gofton, Ed
Chambers, Keith
Belo, Susan E.
Kay, J. Colin
Mazer, C. David
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Loomis, Chris
Tsang, Brian K.
He, Zhi
Wougchanapai, Wichai
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Ma, Tangeng
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eicnhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Murphy, Damian B.
Murphy, M. B.
Bonhomme, Vincent
Meuret, Pascal
Backman, Steven B.
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Stein, Reuben D.
Backman, Steven B.
Collier, Brian
Polosa, Canio
Li, Chi-Yuan
Chou, Tz-Chong
Wang, Jia-Yi
Fuller, John
Butler, Ronald
Spadafora, Salvatore
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Shysh, Sandy
Carter, Keith
Eagle, Chris
Devito, Isabella
Halpern, Stephen
Devitt, J. Hugh
Yee, Doreen A.
deLacy, John L.
Oxorn, Donald C.
Morris, Gary F.
Yip, Raymond W.
Gregoret-Quinn, M. G.
Seal, R. F.
Smith, LJ.
Jones, A. B.
Tang, C.
Clanachan, A. S.
Gallant, B. J.
Nadwidny, L. A.
Goresky, Gerald V.
Cowtan, Tara
Bridge, Hilary S.
Montgomery, Carolyne J.
Kennedy, Ross A.
Merrick, Pamela M.
Yamashita, M.
Wada, K.
LeMay, Sylvie
Hardy, Jean-François
Morgan, Pamela
Halpern, Steven
Evers, Jana
Ronaldson, P.
Rose, D. K.
Dexter, F.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
Writer, Desmond
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Nunn, Rob
Scovil, John
Pridham, Jeremy
Rosaeg, Ola
Sandier, Allan
Morley-Foster, Patricia
Lucy, Simon
Crone, Lesley-Ann
Zimmer, Karen
Wilson, Deborah J.
Heid, Robert
Douglas, M. Joanne
Rurak, Dan W.
Fabrizi, Anna
Crochetière, Chantal T.
Roy, Louise
Villeneuve, Edith
Lortie, Louise
Katsiris, Sandra
Leighton, Barbara
Halpern, Stephen
Wilson, Donna
Kronberg, Jean
Swica, Leszek
Midgley, Janet
Nunn, Robert
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Smith, Bruce
Rooney, Michael E.
Campbell, David C.
Riben, Celina M.
Crone, Lesley-Ann
Yip, Ray W.
Halpern, Stephen
Halpern, Stephen
MacDonell, Jo
Levine, Tracey
Wilson, Donna
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1998 45(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ultra-fast-track anesthesia in off-pump coronary artery bypass grafting: a prospective audit comparing opioid-based anesthesia vs thoracic epiduralbased anesthesia
Autorzy :
Hemmerling, Thomas M.
Prieto, Ignatio
Choinière, Jean-Luc
Basile, Fadi
Fortier, Joanne D.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Un mode anesthésique ultrarapide pendant le pontage aortocoronarien à cœur battant : un audit prospectif comparant l’anesthésie avec opioïdes et l’anesthésie péridurale thoracique
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. February 2004 51(2):163-168
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Rasic, Nivez F.
Friesen, Robert M.
Anderson, Bruce
Hoban, Shirley A.
Olson, Nancy
Kress, Jacob
Lévesque, Simon
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Langevin, Stéphan
Langevin, Jacques
LeBlanc, François
Brochu, Jacques
Turgeon, Alexis
Nicole, Pierre C.
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Marcoux, Sylvie
Lash, Vynka C.
Anderson, Keith
Asenjo, J. Francisco
Carli, Francesco
Engen, Dale A.
Morewood, Gordon H.
Ghazar, Nancy
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Blight, Katherine R.
Mazer, C. David
Hare, Gregory M. T.
Wang, Zhilan
Coackley, Carla
Qu, Rong
Robb, Malcolm
Stewart, Duncan J.
Schricker, Thomas
Meterissian, Sarkis
Lattermann, Ralph
Carli, Franco
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Nathan, Howard
Williams, Kathryn
Robblee, James A.
Nathan, Howard J.
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Ko, Raynauld
Kruger, Marelise
McRae, Karen
Darling, Gail
Waddell, Thomas
Morrice, David
McGlade, Desmond
Cheung, Ken
Katz, Joel
Slinger, Peter
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Qu, Rong
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Friedman, Zeev
Wong, David T.
Chung, Frances
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Blaine, William C.
Rimmer, Michael J.
Kolman, Jacelyn M.
Hung, Orlando R.
Beauprie, Ian G.
Vandorpe, Robert
Baker, Chandran J.
Rennie, William
Brown, Robert
Kenny, Susan
Kamming, Damon
McGrath, Brid
Chung, Frances
Curti, Bruna
King, Shirley
Lau, Brenda W.
Ries, Craig R.
Schmid, Josie
Kraima, Richard N.
Arai, Toshimi
Yamashita, Masao
Splinter, William
Parekh, Uma R.
Valois-Gomez, Teresa
Muir, John G.
Usher, Andrew G.
Kearney, Ramona A.
Tsui, Ban C. H.
Shende, D.
Darlong, V.
Asit, N.
Tsui, Ban C. H.
Richards, Justin
Van Aerde, John
Tsui, Ban C. H.
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Cave, Dominic
Kearney, Ramona
Philips, Leeanne
Reid, Kathy
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Brooks, Peter
Ree, Ron
Ansermino, Mark
Rosen, David
Manninen, Pirjo H.
Ghazaime, Ghazali
Louissi, Soad
Odukoya, Bisi
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Dupuis, Jean-Yves
Parlea, Luciana
Rubens, Fraser D.
Hendry, Paul
Lee, Il-Ok
Lee, In Ho
Audu, Paul
Mak, Peter H. K.
Manninen, Pirijo H.
Sundar, Shanti
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Hybarger, Steven E.
Sloan, Tod B.
Brull, Richard
McCartney, Colin J. L.
Rawson, Regan
Abbas, Sherif
Chan, Vincent W. S.
Ong, D.
Ha, D.
Ha, H.
McKay, W. P. S.
Lee, Il-Ok
Kong, Myung-Hoon
Lee, Mi-Kyung
Lim, Sang-Ho
Choi, Young-Seok
Kim, Nan-Sook
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
Keogh, C. F.
Setton, D.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
White, S. A.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Chan, Vincent W. S.
Watt-Watson, Judy
Chung, Frances
McGillion, Michael
Daley, M. Denise
Normanaf], Peter H.
Hogervorst, Sarah
Kowalski, Alicia
Arens, James
Kennamer, Debra
Curley, Steven
Vauthey, Jean
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Finucaneaf], Brendan
Beattie, W. Scott
Choi, Peter
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Donais, Phillip E.
McKay, William P. S.
Banner, Robert
Kennedy, Renee
Konok, George
Guglielmin, Darryl R.
King, Francis G.
Hwang, Kyungil
Kim, Hoondo
Lee, Sangho
Cardinal, Valérie
Martin, René
Tétreault, Jean-Pierre
Colas, Marie-José
Gagnon, Linda
Claprood, Yves
Schricker, Thomas
Wykes, Linda
Carli, Franco
Luo, Tao
Xia, Zhengyuan
Ansley, David M.
Ouyang, Jingping
Xia, Zhong-Yuan
Brousseau, Paul
Dobson, Greg
Lummis, Heather
Arellano, Ramiro
Steinberg, David
Trigazis, Leo
Devito, Isabella
Downey, Kristi
Minogue, Sean
Ralph, James
Lampa, Martin
Roscoe, Andrew J.
Sawchuk, Corey W.
Fayad, Ashraf
Healey, Jeff
Crystal, Eugene
Teoh, Kevin
Lonn, Eva
Carroll, Sandra
Hohnloser, Stephan
Connolly, Stuart
Rodriguez, Rosendo A.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Rodriguez, Carlos D.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser D.
Nathan, Howard J.
Robitaille, Arnaud
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Basran, Sukhjeewan
Frumento, Robert
O’Malley, Catherine
Mongero, Linda
Beck, James
Bennett-Guerrero, Elliott
Hemmerling, Thomas M.
Choinière, Jen-Luc
Basile, Fadi
Prieto, Ignatio
Fortier, Joanne D.
MacAdams, Charles
Fan, Lawrence
Seal, Douglas
Maier, Karen
Kowalewski, Richard
Tang, Tim
Haigh, John
Tofflemire, Karen
Norris, James Q.
Howells, Steven
Browne, Joseph
Beney, Andrew
Pynn, Todd
Taylor, Steven
Mong, Kam
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Ali, Mohamed
Cheng, Davy
Klein, Andrew
Rakowski, Harry
Woo, Anna
Heinrich, Lee
Mikulis, David
Karski, Jacek
Sia, Alex
Chua, Sebastian
Hong, Xi
Gvozdic, Branka
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Morgan, Pamela J.
Tarshis, Jordan
Macarthur, Alison J.
Brant, Rollin
Pollard, Jeffrey
Cook, Linda
Yoon, Hea Jo
Lee, Youn Woo
Hong, Jeong-Yeon
Kim, Soo Mie
Parkhurst, Sherry
Biehl, Diane
Ong, Bill
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Brochuaf], Jacques
Langevin, Stéphan
Croft, Dary
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Tak Wai
Karmakar, Manoj K.
Lam, Wynnie M.
Chung, David C.
Massicotte, Luc
Wilkes, Peter R. H.
Legault, Stephan
Gupta, Sanjiv
Baxter, Alan D.
Allan, J. E.
Tsui, Ban C. H.
Malherbe, Stephan
Baxter, Alan D.
Allan, J.
Bedard, J.
Malone-Tucker, S.
Slivar, S.
Langil, M.
Perrault, M.
Janseo, O.
Carvalho, George
Moore, Anne
Lachapelle, Kevin
Quizilbash, Baqir
Schricker, Thomas
Salem, Reda
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Klein, Andrew A.
Djaiani, George
Shayan, Charles
Carroll, Jo
Chamchad, Dmitri
Fedorko, Ludwik
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Keyvan, Karkouti
Bird, Sally J.
Feldman, Liane S.
Anidjar, Maurice
Stanbridge, Donna
Carli, Franco
Klein, Andrew
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Beattie, Scott
Yau, Terry
Sutton, David
Varadarajan, Bharathi
Klein, Andrew
Jose, Geraldine
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Karski, Jacek
Kakizawa, Karen
McCluskey, Stuart A.
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Smith, Robert
Goldman, Adam
Hsu, Janet
Abdelnaem, Esam
Duviner, Geoff
Sutton, David
Grant, David
Levy, Gary
Chamchad, Dmitri
Djaiani, George
Chang, Alvin
Karski, Jacek
Carroll, Jo
Shayan, Charles
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Borger, Michael
Djaiani, George
Ghannam, Mohammed
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
DeSousa, Susan
Tarshis, Jordan
Gvozdic, Branka
Hong, Xi
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Radwan, Omar
Fried, Gerald
Carli, Franco
Gvozdic, Branka
Carli, Franco
Backman, Steven
Christou, Nicolas
Schricker, Thomas
Ghazar, Nancy
Morewood, Gordon H.
Engen, Dale
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Tarshis, Jordan
DeSousa, Susan
Brown, Russell
Iglesias, Stuart
Kohlhammer, Monica
Tanzola, Rob C.
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Milne, Brian
Doyle, D. John
Joo, Hwan
Frazer, Cassandra
Iacolucci, Anthony
Bagrin, Andrew
Small, Orville
Lewin, Warren
Chowet, Anne L.
Lopez, Jaime R.
Brock-Utne, John
Jaffe, Richard A.
Milne, Andrew D.
Muir, John G.
Lee, J. Michael
English, Michael J. M.
Hung, O. R.
Tsui, Ban C. H.
Finucane, Brendan
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2003 50(1):A69-A183
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Snider, Douglas D.
Finucane, Brendan T.
Clarke, Donna
Loiselle, J.
Doak, G.
Anderson, B.
Wood, Dan
Shysh, Sandy
Perrault, Michel-Antoine
Chouinard, Philippe
Fugère, François
Girard, François
Ruel, Monique
Hall, Wendy C. E.
Hrazdil, Jiri
Jolly, Donald T.
Galbraith, John C.
Greacen, Maria C.
Clanachan, Alexander S.
Wijeysundera, Duminda N.
Beattie, W. Scott
Chochinov, Michelle
Halpern, Stephen
McKeen, Dolores M.
Nunn, Robert T.
Barrett, Brendan S.
Finley, G. Allen
Buffett-Jerrott, Susan
Stewart, Sherry
Millington, Donna
Karkouti, Keyvan
Rampersaud, Yoga R.
McCluskey, Stuart A.
Evans, Lucia
Ghannam, Mohammed M.
Mahomed, Nizar N.
Singh, Sudha
Morley-Forster, Patricia
Shamsah, Mohammed
Thomson, Ian R.
Brown, Aaron D.
Freedman, Jeffrey I.
Hudson, Robert J.
Hong, Murray
Hall, Sean
Milne, Brian
Wang, Louie
Loomis, Chris
Gilron, Ian
Tod, Debbie
Bell, Allan
Orr, Elizabeth
Dobson, Gary
Karamanoglu, Mustafa
Tyberg, John V.
Chung, Frances
Imarengiaye, Charles
Rocchi, Angela
Forte, Lindy
Van Den Kerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Rimmer, Mike
Lee, Hoi Kwan
Charest, Isabelle
Martin, René
Plante, François
Shaikh, Shaheen
Yung, Damian
Bernstein, Mark
Imasogie, Ngozi
Wong, David
Luk, Ken
Yogendran, Suntheralingam
Prabhu, Atul
Hendy, Ayman
McGuire, Glenn
Wong, Jean
Daley, M. Denise
Norman, Peter H.
Srejic, Una
Dougherty, Thomas
Hogervorst, Sarah
Hemmerling, Thomas M.
Schmidt, Joachim
Beaulieu, Pierre
Jacobi, Klaus E.
Lennox, Pamela H.
Mayson, Kelly V.
Arai, Toshimi
Saito, Kaori
Yamashita, Masao
Gauthier, Alain
Boudreault, Daniel
Girard, Dominique C.
Wang, Louie T. S.
Sikich, Nancy
Petroz, Guy
Lerman, Jerrold
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Yemen, Terrance A.
Howlett, Thomas
Baker, Andrew
Phan, Nicholas
Persaud, N.
Zhao, Min
Liu, Elaine
Fehlings, Michael
Withington, Davinia E.
AlAyed, T.
Davis, G. Michael
Ansley, David M.
Dhaliwal, B. S.
Xia, Zhengyuan
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Anna
Ling, Elizabeth
Daly, Alan
Teoh, Kevin
Warkentin, Theodore E.
Godin, David V.
Chang, Thomas K. H.
Fortier, Joanne D.
Basile, Fadi
Prieto, Ignacio
Mazer, David
Duke, Peter
Finegan, Barry
Cheng, Davy
Hall, Richard
Lim, B.
Shannon, J.
Ho, C. M.
Tsai, S. K.
Srebrnjak, Margaret
Walsh, Vivien
Joseph, Geena
Gomez, Teresa Valois
Fuenmayor, Carmen Rivero
Bach, Paul S.
Kamani, Allaudin
Douglas, Joanne
Esler, Mark
Gunka, Vit
Angle, Pamela
Tang, Sam
Thompson, Dorothy
Kronberg, Jean
Morgan, Anwar
Leicht, Craig H.
Velickovic, Ivan A.
Raphael, David T.
Benbassat, Maxim
Arnaudov, Dimiter
Bohorquez, Alex
Nasseri, Bita
Doyle, D. John
Kolman, Jacelyn
Keith, Ian
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Eveleigh, Susan
Tarshis, Jordan
Davies, Sharon
Doyle, John
Loughlin, Heather Lee
O’Connor, J. Patrick
Dolman, John F.
Mikelberg, Fred S.
Dulovic, Gordana
Feagan, Brian G.
Wong, Cindy J.
Kirkley, Alexandra
Johnston, D. W. C.
Smith, Frank C.
Whitsitt, Paul
Shanl, William Li Pi
Backman, Steven B.
Barkun, Jeffrey
Metrakos, Peter
Tchervenkov, John
Salpeter, Mary Jane
Jamnicky, Leah
Jewett, Michael
Arellano, Ramiro
Muirhead, Brian
Rashiq, Saifundin
Shah, Meera
Wilkinson, Vikki
Woolsey, Samantha J.
Finegan, Barry A.
Fiorilli, Carol
Parlow, Joel L.
Avery, Nicole D.
Dhaliwal, B. S.
Djaiani, George N.
Muhkerji, Jayanta
Karski, Jacek M.
Carroll, Jo A.
McCluskey, Stuart
Harris, Linda
Paton, Jan
Kanetos, Emmanuel
Williams, William G.
Kerkhof, Elizabeth G. Van Den
Milne, Brian
Beattie, W. Scott
Hurtado, Cristina
Finegan, Barry A.
Gandhi, Manoj
Clanachan, Sandy
Shin, Woo Jong
Winegar, Bruce, D.
Shim, Jae Hang
Jeon, Woo Jae
Kim, Kyung Hun
Wang, Bing
Archer, David P.
Samanani, Naaznin
Roth, Sheldon H.
Coimbra, Claudia
Choinière, Manon
Babin, Denis
Donati, Francois
Lennox, Pamela H.
Henderson, Cynthia L.
Friesen, John H. P.
Jacka, Michael
Cheng, Alan
McAlister, Finlay
Leak, Jessie A.
Bui, Tao
Nguyen, Dy
Kowalski, Alicia
Popat, Keruyi
Kuerer, Henry
Serowka, Paul
Turner, Kim
Milne, Brian
Ashbury, Ted
Wang, Tianlong
El-Kebir, Driss
Hubert, Bernard
Veldhuizen, Ruud A. W.
Gauvin, Dominique
Blaise, Gilbert
Yang, Fan
Amicone, Patricia
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. June 2002 49(1):A60-A148
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Botero, C. A.
Smith, C. E.
Holbrook, C.
Pinchak, A. C.
Johnson, David
Thomson, Dorothy
Mycyk, Taras
Burbridge, M.
Mayers, Irvin
Wahba, nR. W. M.
Belque, F.
Kleiman, S. J.
Parker, Steven
Cox, Peter
Holtby, Helen
Roy, Lawrence
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Baird, Donna
Downey, Donal B.
Menkis, Alan H.
Yang, Fan
Troncy, Éric
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Vinay, Patrick
Blaise, Gilbert
Splinter, William M.
Roberts, David J.
Rhine, Elliot J.
MacNeill, Helen B.
Reid, Craig W.
McKay, William PS
Erjavec, Miklavs
McKay, Benjamin W. S.
Gregson, Peter H.
Blanchet, Travis
Kember, Guy
Lavoie, Josée
Vischoff, Daniel
Cyrenne, Louise
Villeneuve, Edith
Williot, Pierre
Raghupathy, A. K.
Haug, R.
Punjabi, B.
Ditzig, F.
Melnik, Howard
Tessler, Michael J.
Krasner, L. Jill
Corda, David M.
Solanki, Kal
Layon, A. Joseph
Gallagher, T. James
Stoltzfus, Daniel P.
Rabuka, Shannon L.
Moote, Carol A.
Chen, Robert J. B.
Yee, Doreen A.
Harrington, Ellen
Orser, Beverley A.
Giffin, D. Mitch
Gow, Kenneth W.
Phang, P. Terry
Walley, Keith R.
Warriner, C. Brian
Cohen, Matthew H.
Klahsen, Andrew J.
O’Reilly, Deirdre
McBride, John
Ballantyne, Margaret
Goranson, Blair D.
Lang, Scott
Dust, William N.
McKerrell, Jeff
Martin, Guy
Martin, René
Martin, Daniel
Valet, Philippe
Tétrault, Jean-Pierre
Dagenais, Caroline
Pirlet, Martine
Dansereau, Dominique
D’Orléans-Justes, Pedro
Jankowska, Agnès
Veillette, Yves
Mathieson, Angela L.
Intrater, Howard
Cruickshank, Lionel
Duke, P. C.
Ong, B. Y.
Woo, Vincent
Schimnowski, Donna
Trosky, Sharon
Dalton, Linda
Zabani, Ibrahim
Chilvers, Colin R.
Vaghadia, Himat
Merrick, Pamela M.
Kashkari, Ibrahim
Al-Oufi, Hossam
Jolly, D.
Finucane, B. T.
Weyland, Wolfgang
Fritz, Ulrich
Landmann, Heike
Schumacher, Ingrid
English, Michael
Kettler, Dietrich
Duffy, Catherine M.
Manninen, Pirjo H.
Chung, Frances
Sundar, Shanthini
Lobato, Emilio B.
Florete, Orlando
Paige, Glenn B.
Daloze, Thierry
Chartrand, Daniel A.
St-Laurent, Denis
Fox, Gordon S.
Rice, Murray L.
Doyle, D. John
Volgyesi, George A.
Fisher, Joseph A.
Slutsky, Arthur
Salazkin, Igor
Brown, Karen A.
Kulkarni, Pradeep
Johnson, David
Cujec, Bibiana
McCuaig, Randy
Hurst, Tom
Antecol, David
Bellemare, François
Couture, Jacques
Marchand, Manon
McNeil, Peter
Hung, Orlando
Ho-Tai, Lily M.
Devitt, J. Hugh
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Greenhow, Robert J.
Cervenko, Frank W.
Milne, Brian
Peterson, Mark D.
Thomson, Ian R.
Hudson, Robert J.
Rosenbloom, Morley
Moon, Michael
Sareen, Jitender
Bingham, H. Locke
Backman, Steven B.
Stein, Reuben D.
Fox, Gordon S.
Polosa, C.
Tessler, Michael
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Kim, Lisa
Karkouti, Keyvan
Rose, D. Keith
Ferris, Lorraine E.
Rose, DK
Cohen, MM
Ralley, F. E.
DeVarennes, B.
Robitaille, M.
Searle, Norman
Martineau, Raymond
Conzen, Peter
Al-Hasani, A.
Ebert, Tom
Muzi, Michael
Hardy, Jean-François
Bélisle, Sylvain
Couturier, André
Robitaille, Danielle
Roy, Micheline
Gagnon, Lyne
Avraamides, Elisabeth J.
Murkin, John M.
Dryden, P. J.
O’Connor, J. P.
Jamieson, W. R. E.
Reid, I.
Ansley, D.
Sadeghi, H.
Burr, L. H.
Munro, A. I.
Merrick, P. M.
Benaroia, Mark
Baker, Andrew
Mazer, C. David
Errett, Lee
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Kerns, Donna
Pearce, Steve
Mark, David
McDonagh, Paul
DeLlma, Lulz
Nathan, Howard
Dupuls, Jean-Yves
Wynands, J.Earl
Moudgil, G. C.
Johnson, J. G.
Moudgil, G. M.
Hall, Richard I.
MacLaren, Connie
Ali, M. J.
Ballantyne, M.
Norris, D.
Beed, Stephen D.
Menard, Eugene A.
Noel, Leon P.
Bonn, Gary G.
Clarke, William
Gould, H. Marion
Hall, Leslie E.
Bernard, Philippe
Bass, Juan
Reid, Craig W.
Kearney, Ramona A.
Mack, Cheryl A.
Entwistle, Lucy M.
Bevan, Joan C.
Macnab, Andrew J.
Veall, Guy
Marsland, Colin
Ries, Craig R.
Hamid, Shahnaz K.
Selby, Ian R.
Sikich, Nancy
Splinter, William M.
Hsu, Elizabeth
McCarthy, Patricia
Yang, Ching-Yue
Wu, Wun-Chin
Huang, Jiunn-Jye
Chen, Shyu-Yin
Luk, Hsiang-Ning
Chai, Chok-Yung
Lafreniere, Gina K.
Brunet, Donald G.
Parlow, Joel L.
El-Beheiry, Hossam
Ouanounou, Aviv
Morris, Mary
Carlen, Peter
Morgan, Pamela J.
Chapados, Roger
Gauthier, Marlene
Knox, John W. D.
LeLorier, Jacques
Lin, Roddy
Rose, Keith
Garvey, Bernadette
McBrobm, Robert
McAdam, L. C.
MacDonald, J. F.
Orser, B. A.
koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Chin, Christopher A.
O’Hare, Brendan
Lerman, Jerrold
Endo, Junko
Schwartz, Arthur E.
Minanov, Oktavijan
Stone, J. Gilbert
Adams, David C.
Sandhu, Aqeel A.
Pearson, Mark E.
Young, William L.
Michler, Robert E.
Cutz, Ernest
Kurrek, Matt M.
Cohen, Marsha M.
Fish, Kevin
Fish, Pamela
Murphy, Patricia
Fung, Donald
Noel, Alva
Szalai, John-Paul
Robicsek, Ari
Rucker, Joshua
Kruger, Joshua
Slutsky, Mark
Sommer, Leeor
Silverman, Jeff
Dickstein, Jodi
Naik, Viren
Hemphill, Douglas J.
Kurian, Regina
Jeejeebhoy, Khursheed N.
Alahdal, Osama A.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Craen, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W. B.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
Doyle, J. A.
Corvo, Antoinette
Wahba, Richard M.
Scheffer, Nathalie
Tsang, John Y. C.
Brush, Brad A.
N’Guyen, N. Q.
Orain, C.
Tougui, S.
Lavenac, G.
Milon, D.
Ritchie, Ewan D.
Tong, Doris
Norris, Andrew
Miniaci, Anthony
Vairavanathan, Santhira D.
FitzPatrick, Timothy
Stafford-Smith, Mark
Kardash, Ken
Trihas, Toula
Kleiman, Simcha J.
Rossignol, Michel
Bérard, Dominique
Martel, Brent
Tétrault, J. P.
Lunt, Peter G.
Coombs, Dennis W.
Halpern, Stephen
Peter, Elizabeth A.
Janssen, Patricia
Mahy, Jill
Douglas, M. Joanne
Grange, Caroline S.
Adams, Timothy J.
Wadsworth, Louis
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Writer, Desmond
McLaren, Richard
Liston, Robert
Paetkau, Don
Ong, Bill Y.
Segstro, Ron
Littleford, Judy
Hurtado, Cristina
Krishnathas, Ananthan
Lannes, Marcelo
Fortier, Joanne
Su, Jun
Jeganathan, Rubini
Vaillancourt, Suzanne
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1996 43(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
689. Therapeutic Efficacy of CB-012, a Novel Cloudbreak Antiviral Fc-Conjugate (AVC) in Lethal Mouse Models of Influenza A (H1N1) and Influenza B (Victoria).
Autorzy :
Levin, James
Borchardt, Allen
Lam, Thanh
Jiang, Wanlong
Chen, Zhi-Yong
Fortier, Joanne
Akers-Rodriguez, Suzanne
Amundson, Karin
Donatelli, Joanna
Döhrmann, Simon
Cole, Jason
Tari, Les
Pokaż więcej
Temat :
TREATMENT effectiveness
INFLUENZA
SEASONAL influenza
SWINE influenza
SINGLE molecules
Źródło :
Open Forum Infectious Diseases; 2019 Supplement, Vol. 6, pS313-S313, 1p
Terminy geograficzne :
PUERTO Rico
MALAYSIA
Przedsiębiorstwo/ jednostka :
WORLD Health Organization
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ultra-fast-track anesthesia in off-pump coronary artery bypass grafting: a prospective audit comparing opioid-based anesthesia vs thoracic epidural-based anesthesia.
Autorzy :
Hemmerling TM; Department of Anesthesiology, Centre hospitalier de l'université de Montréal, Hôtel-Dieu, Université de Montréal, Montréal, Québec, Canada. />Prieto I
Choinière JL
Basile F
Fortier JD
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian journal of anaesthesia = Journal canadien d'anesthesie [Can J Anaesth] 2004 Feb; Vol. 51 (2), pp. 163-8.
Typ publikacji :
Clinical Trial; Comparative Study; Journal Article
MeSH Terms :
Analgesics, Opioid/*therapeutic use
Anesthesia, Epidural/*methods
Coronary Artery Bypass/*methods
Intubation, Intratracheal/*methods
Analgesia, Patient-Controlled/methods ; Analgesics, Opioid/administration & dosage ; Anesthetics, Local/administration & dosage ; Anesthetics, Local/therapeutic use ; Bupivacaine/administration & dosage ; Bupivacaine/therapeutic use ; Feasibility Studies ; Female ; Fentanyl/administration & dosage ; Fentanyl/therapeutic use ; Humans ; Male ; Middle Aged ; Morphine/administration & dosage ; Morphine/therapeutic use ; Pain Measurement ; Pain, Postoperative/prevention & control ; Piperidines/administration & dosage ; Piperidines/therapeutic use ; Prospective Studies ; Remifentanil ; Time Factors
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Immediate extubation after aortic valve surgery using high thoracic epidural anesthesia: a pilot study.
Autorzy :
Hemmerling TM
Choinière JL
Fortier JD
Prieto I
Basile F
Pokaż więcej
Źródło :
Anesthesia and analgesia [Anesth Analg] 2003 Aug; Vol. 97 (2), pp. 601.
Typ publikacji :
Letter
MeSH Terms :
Anesthesia, Epidural*/methods
Device Removal*
Intubation, Intratracheal*
Aortic Valve/*surgery
Feasibility Studies ; Humans ; Pilot Projects
Opinia redakcyjna
Tytuł :
Falsely increased bispectral index values in a series of patients undergoing cardiac surgery using forced-air-warming therapy of the head.
Autorzy :
Hemmerling TM; Department of Anesthesiology, Centre Hospitalier de l'Université de Montréal, Hôtel-Dieu, Université de Montréal, Québec, Canada. />Fortier JD
Pokaż więcej
Źródło :
Anesthesia and analgesia [Anesth Analg] 2002 Aug; Vol. 95 (2), pp. 322-3, table of contents.
Typ publikacji :
Case Reports; Journal Article
MeSH Terms :
Monitoring, Intraoperative*
Cardiac Surgical Procedures/*adverse effects
Electroencephalography/*drug effects
Rewarming/*adverse effects
Aged ; Anesthesia, General ; False Positive Reactions ; Hemodynamics/drug effects ; Humans ; Male ; Middle Aged
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies