Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Fox, B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
MALDI-TOF MS in Anaerobiospirillum succiniciproducens bacteremia: A report of 4 cases in different hosts
Autorzy :
Fox, B.
Pokaż więcej
Źródło :
In MALDI-TOF MS in anaerobe diagnostics, Anaerobe December 2018 54:267-270
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of lorcaserin on prevention and remission of type 2 diabetes in overweight and obese patients (CAMELLIA-TIMI 61): a randomised, placebo-controlled trial
Autorzy :
Sabatine, Marc S
Wiviott, Stephen D
Scirica, Benjamin M
Inzucchi, Silvio
Keech, Anthony
McGuire, Darren K
Smith, Steven R
Satlin, Andrew
Brown, Conville
Budaj, Andrzej
Corbalan, Ramon
Dwyer, Jamie
Garcia-Castillo, Armando
Gupta, Milan
Hamm, Christian
Kaplan, Lee
Keech, Anthony
Leiter, Lawrence A
Nicolau, Jose Carlos
Oude Ophuis, Ton
Ray, Kauski
Ruda, Mikhail
Scirica, Benjamin M
Spinar, Jindrich
Weissman, Neil
White, Harvey D
Wiviott, Stephen D
Amerena, J
Arstall, M
Colquhoun, D
Jayasinghe, R
Lee, A
Lehman, R
Moses, R
Proietto, J
Purnell, P
Waites, J
Blombery, P
Cross, D
Worthley, M
d'Emden, M
Selvanayagam, J
Oqueli, RE
Whelan, A
Garrahy, P
de Looze, F
Ninio, D
Horowitz, J
William, M
Suranyi, M
Wittert, G
Le May, M
Pandey, AS
Vizel, S
Labonte, R
Beaudry, Y
Fortin, C
Bell, A
Kouz, S
St-Amour, É
Bata, I
St Maurice, F
Chehayeb, R
Constance, C
Wong, G
Hess, A
Liutkus, J
Poirier, P
Teitelbaum, I
Berlingieri, J
Cha, J
Hartleib, M
Heffernan, M
Twum-Barima, D
Pandith, V
Aronson, R
Goldenberg, R
Ajala, B
Jain, A
Ross, S
Bajaj, H
Khandwala, H
Yared, Z
Gupta, N
Bédard, J
Wharton, S
Blouin, F
Savard, D
Shukla, D
Cobos, J
Godoy, G
Perez, L
Pincetti, C
Saavedra Guajardo, V
Varleta, P
Conejeros, C
Lanas, F
Bayram Llamas, E
Cardona Muñoz, E
Garcia, R
Garza Ruiz, J
Llamas Esperon, G
Lopez Rosas, E
Melendez Mier, G
Ramos, G
Hart, H
Scott, D
Ternouth, I
Benatar, J
Elliott, J
Cutfield, R
Manning, P
Williams, M
Ferrier, K
Scott, R
Wilson, S
Leikis, R
Nirmalaraj, BK
Krzyżagórska, E
Miękus, P
Bronisz, M
Mirek-Bryniarska, E
Łanda, K
Stasiewski, A
Żechowicz, T
Zytkiewicz-Jaruga, D
Korecki, J
Ogórek, M
Pawłowicz, L
Piepiorka, M
Skierkowska, J
Stankiewicz, A
Szyprowska, E
Witek, R
Bochenek, A
Kończakowski, P
Wojnowski, Ł
Wujkowski, M
Cymerman, K
Korzeniak, R
Mąder, P
Mikłaszewicz, B
Stachlewski, P
Goch, A
Pomiećko, W
Skórski, M
Romanowski, L
Jusiak, K
Laskowska-Derlaga, E
Bijata-Bronisz, R
Kaźmierczak, J
Goldberg, R
Henderson, D
Korban, E
Rohr, K
Claxton, E
Weiss, R
Angiolillo, D
Boccalandro, F
Chu, K
Thorn, E
Randhawa, P
Singh, N
Bittar, G
Guarnieri, T
Saeed, S
Sharma, S
Shepard, M
French, W
Desai, P
Bernstein, R
Rogers, W
Singal, R
Schneider, R
Shanes, J
Ong, S
Condit, J
Donahoe, S
Brill, D
Einhorn, D
Ebrahimi, R
Labroo, A
Graf, R
Scott, J
Hoekstra, J
Jetty, P
Luckasen, G
O'Donnell, P
Gonte, W
Pomposini, D
Quadrel, M
Koren, M
Schlager, D
Schramm, E
Singal, D
Lupovitch, S
Soni, A
Seigel, P
Roberts, J
Soufer, J
Reza, S
Quinlan, E
Moretto, T
First, B
Khan, M
Chilka, S
Colfer, H
Teklinski, A
Wallace-Wilding, K
Ellison, H
Muse, D
Aronoff, S
Higgins, A
Patel, S
Elinoff, V
Karim, A
Awasty, V
Chuang, R
Roseman, H
Dugano-Daphnis, P
Albert, M
Sheikh, K
Bays, H
Kaster, S
Goldstein, M
Rubino, D
Calatayud, G
Snyder, H
Williams, T
Hershon, K
Hagan, M
Isserman, S
Kahn, B
Anderson, J
Gimness, MP
Raisinghani, A
Christina, M
Raikhel, M
Gillespie, E
Portnay, E
Heiman, M
Qureshi, M
Lee, J
Blonder, R
Cucher, F
Miller, G
Kotlaba, D
Cornett, G
Beavins, J
Augenbraun, C
Reinhardt, S
Bartkowiak, Jr A
Salacata, A
Blevins, T
Benjamin, S
Diener, J
George, W
Barker, B
Richwine, R
Baldari, D
Alfieri, A
Barreto, A
Zhang, L
Shah, R
Hendrix, E
Subramaniyam, V
Hurley, S
Lillestol, M
O'Donoghue, M
Shayani, S
Ryan, E
Call, R
Zemel, L
Chang, A
Kivitz, A
Freyne, B
Bland, V
Shore, K
Mostel, E
Uzoaga, E
Andrawis, N
Gabra, N
Ghitis, A
Sabatino, K
Browder, D
Varma, S
Smith, S
Fink, R
Aycock, Jr GR
Doty, WD
Alfonso, T
Eshaghian, S
Karlsberg, R
Zarich, S
Landau, C
McKenzie, M
Krause, R
Davis, W
Haddad, T
Voyce, S
Alford, C
LeDoux, J
O'Dea, D
McKenzie, M
Park, J
Aroda, V
Getaneh, A
Graham, B
Bhagwat, R
Korn, D
Ruoff, G
Wiseman, A
Lieber, I
Fialkow, J
Gonzalez-Campoy, JM
Bayron, C
Bertolet, B
Lash, J
Gerrish, C
Robertson, D
Rosenfeld, J
Seidner, M
Agaiby, J
Silverfield, J
Sugimoto, D
Lubin, B
Alhaddad, M
Lui, H
Lakin, G
Chokshi, S
Donovan, D
Felten, W
Minton, S
Kimmelstiel, C
Kuvin, J
Still, C
Byars, W
Talano, J
Desai, V
Bradley, III AJ
Baker, S
Chane, M
Mercado, A
Baron, S
Harris, B
Mayer, N
Concha, M
Carr, K
Chaykin, L
Willis, J
Clay, A
Fenstad, E
Furda, J
Peterson, P
Chang, M
Aronne, L
Jones, D
Prashad, R
Benson, M
Stegemoller, R
Longshaw, K
Saleh, J
Jennings, W
Detweiler, R
Viswanath, D
Patel, R
Miller, G
Lederman, S
Weinstein, D
Korabathina, R
Singh, V
Rosen, J
Estevez, R
Levin, P
McNeill, R
Kalen, V
Reed, J
Ashley, R
Herman, L
Tsai, Y
Kayne, D
White, A
Hussain, I
Tami, L
Cohen, K
Robinson, J
Sharma, S
Fuchs-Ertman, D
Platt, G
Belardo, L
Reddy, R
Rosendorff, C
Saba, F
Powell, S
Anderson, K
Abidi, M
Rezkalla, S
Paraschos, A
Wilson, J
Moursi, M
Shah, A
Patel, R
Nadar, V
Stonesifer, L
Bialow, M
Cannon, K
Ellison, W
Stedman, M
Brown, J
Harper, W
Lucas, KJ
DiGiovanna, M
Rodbard, H
Biscoveanu, M
Davis, C
Hall, J
Littlefield, R
Gorman, T
Kereiakes, D
Chang, FM
Tatu, H
Cheung, D
Kaine, J
Knutson, T
Logemann, T
Pueblitz, G
Bianco, J
Henson, B
Neustel, M
Gelernt, M
Nelson, W
Moriarty, K
Lefebvre, G
Maw, K
Rink, L
Behn, P
Studdard, H
Argoud, G
O'Connor, T
Krichmar, P
Raad, G
Pereles-Ortiz, J
Sorli, C
Cohen, A
Pettis, K
Cavanaugh, B
Phillips, C
Wahlen, J
Radin, D
Rider, J
Kosinski, E
Leimbach, W
Odhav, A
Hakas, J
Tan, A
Howell, M
Wombolt, D
Fishman, N
Shah, P
Wylie, P
Arauz-Pacheco, C
Cavale, A
George, A
Kroll, R
Krantzler, J
Tahirkheli, N
Jabro, M
Newell, M
Mullen, P
Gencheff, N
Meli, J
Vora, K
Kotek, L
Pyzdrowski, K
Paez, H
Moran, J
Tannenbaum, A
Deck, K
Busch, R
Levinson, L
Azizad, M
Whitaker, J
Fox, B
Huffman, C
Ashraf, M
Diogo, J
Kushner, R
Tallet, J
Channamsetty, V
Suh, D
Atieh, M
Navas, J
Young, V
Shaw, S
Dor, I
Duffy, B
Rubin, P
Lewis, D
Kaye, W
Benton, R
Burbano, J
Hotchkiss, D
Magno, A
Alberton, A
Collins, J
Alvarado, O
Stich, M
Mahal, S
Liu, J
Hong, M
Dy, J
Block, B
Lamantia, J
Pritchard, J
Davis, M
Srivastava, S
Bilazarian, S
Rosario, R
McCartney, M
Blumberg, V
Rajan, R
Martin, E
Wright, S
White, A
Levinson, L
Brinson, C
Johnston, J
Wilson, S
Graves, M
Dominguez, M
McKenzie, W
Abadier, R
Tran, C
Castello, R
Morawski, E
White, J
Morris, F
Perez, A
Trueba, P
Sanchez, M
Andersen, J
Kastelic, R
Khan, J
Rodriguez, H
Izquierdo, W
Matias, A
Essandoh, L
Ince, C
Bohula, Erin A
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 24-30 November 2018 392(10161):2269-2279
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part three: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Velasquez, T.
Mackey, G.
Lusk, J.
Kyle, U. G.
Fontenot, T.
Marshall, P.
Shekerdemian, L. S.
Coss-Bu, J. A.
Nishigaki, A.
Yatabe, T.
Tamura, T.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Encina, B.
Belmonte, R.
Troncoso, I.
Tormos, P.
Riveiro, M.
Baena, J.
Sanchez, A.
Bañeras, J.
Cordón, J.
Duran, N.
Ruiz, A.
Caballero, J.
Nuvials, X.
Riera, J.
Serra, J.
Rutten, A. M. F.
van Ieperen, S. N. M.
Der Kinderen, E. P. H. M.
Van Logten, T.
Kovacikova, L.
Skrak, P.
Zahorec, M.
Kyle, U. G.
Akcan-Arikan, A.
Silva, J. C.
Mackey, G.
Lusk, J.
Goldsworthy, M.
Shekerdemian, L. S.
Coss-Bu, J. A.
Wood, D.
Harrison, D.
Parslow, R.
Davis, P.
Pappachan, J.
Goodwin, S.
Ramnarayan, P.
Chernyshuk, S.
Yemets, H.
Zhovnir, V.
Pulitano’, S. M.
De Rosa, S.
Mancino, A.
Villa, G.
Tosi, F.
Franchi, P.
Conti, G.
Patel, B.
Khine, H.
Shah, A.
Sung, D.
Singer, L.
Haghbin, S.
Inaloo, S.
Serati, Z.
Idei, M.
Nomura, T.
Yamamoto, N.
Sakai, Y.
Yoshida, T.
Matsuda, Y.
Yamaguchi, Y.
Takaki, S.
Yamaguchi, O.
Goto, T.
Longani, N.
Medar, S.
Abdel-Aal, I. R.
El Adawy, A. S.
Mohammed, H. M. E. H.
Mohamed, A. N.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Denehy, L.
De Morton, N.
Baldwin, C. E.
Sani, D.
Kayambu, G.
da Silva, V. Z. M.
Phongpagdi, P.
Puthucheary, Z. A.
Granger, C. L.
Rydingsward, J. E.
Horkan, C. M.
Christopher, K. B.
McWilliams, D.
Jones, C.
Reeves, E.
Atkins, G.
Snelson, C.
Aitken, L. M.
Rattray, J.
Kenardy, J.
Hull, A. M.
Ullman, A.
Le Brocque, R.
Mitchell, M.
Davis, C.
Macfarlane, B.
Azevedo, J. C.
Rocha, L. L.
De Freitas, F. F. M.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Lobato, M. S.
Ebeling, G.
Kraegpoeth, A.
Laerkner, E.
De Brito-Ashurst, I.
White, C.
Gregory, S.
Forni, L. G.
Flowers, E.
Curtis, A.
Wood, C. A.
Siu, K.
Venkatesan, K.
Muhammad, J. B. H.
Ng, L.
Seet, E.
Baptista, N.
Escoval, A.
Tomas, E.
Agrawal, R.
Mathew, R.
Varma, A.
Dima, E.
Charitidou, E.
Perivolioti, E.
Pratikaki, M.
Vrettou, C.
Giannopoulos, A.
Zakynthinos, S.
Routsi, C.
Atchade, E.
Houzé, S.
Jean-Baptiste, S.
Thabut, G.
Genève, C.
Tanaka, S.
Lortat-Jacob, B.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
de Molina, F. J. González
Barbadillo, S.
Alejandro, R.
Álvarez-Lerma, F.
Vallés, J.
Catalán, R. M.
Palencia, E.
Jareño, A.
Granada, R. M.
Ignacio, M. L.
Cui, N.
Liu, D.
Wang, H.
Su, L.
Qiu, H.
Li, R.
Jaffal, K.
Rouzé, A.
Poissy, J.
Sendid, B.
Nseir, S.
Paramythiotou, E.
Rizos, M.
Frantzeskaki, F.
Antoniadou, A.
Vourli, S.
Zerva, L.
Armaganidis, A.
Riera, J.
Gottlieb, J.
Greer, M.
Wiesner, O.
Martínez, M.
Acuña, M.
Rello, J.
Welte, T.
Atchade, E.
Mignot, T.
Houzé, S.
Jean-Baptiste, S.
Thabut, G.
Lortat-Jacob, B.
Tanaka, S.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Soussi, S.
Dudoignon, E.
Ferry, A.
Chaussard, M.
Benyamina, M.
Alanio, A.
Touratier, S.
Chaouat, M.
Lafaurie, M.
Mimoun, M.
Mebazaa, A.
Legrand, M.
Sheils, M. A.
Patel, C.
Mohankumar, L.
Akhtar, N.
Noriega, S. K. Pacheco
Aldana, N. Navarrete
León, J. L. Ávila
Baquero, J. Durand
Bernal, F. Fernández
Ahmadnia, E.
Hadley, J. S.
Millar, M.
Hall, D.
Hewitt, H.
Yasuda, H.
Sanui, M.
Komuro, T.
Kawano, S.
Andoh, K.
Yamamoto, H.
Noda, E.
Hatakeyama, J.
Saitou, N.
Okamoto, H.
Kobayashi, A.
Takei, T.
Matsukubo, S.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Gimillo, M. Rodriguez
Barinas, O. Diaz
Cortes, M. L. Blasco
Franco, J. Ferreres
Roca, J. M. Segura
Carratalá, A.
Gonçalves, B.
Turon, R.
Mendes, A.
Miranda, F.
Mata, P. J.
Cavalcanti, D.
Melo, N.
Lacerda, P.
Kurtz, P.
Righy, C.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Romero, J. C. García
Herrera, A. N. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
Hernández, A. Ansotegui
Irazabal, J. M. Guergué
Spatenkova, V.
Bradac, O.
Suchomel, P.
Urli, T.
Lazzeri, E. Heusch
Aspide, R.
Zanello, M.
Perez-Borrero, L.
Garcia-Alvarez, J. M.
Arias-Verdu, M. D.
Aguilar-Alonso, E.
Rivera-Fernandez, R.
Mora-Ordoñez, J.
De La Fuente-Martos, C.
Castillo-Lorente, E.
Guerrero-Lopez, F.
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Pertuz, E. D. Díaz
Hernández, A. Ansotegui
Romero, J. C. García
Sánchez, M. J. Gómez
Herrera, A. N. García
Ramírez, J. Roldán
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
León, J. P. Tirapu
Navarro-Guillamón, L.
Cordovilla-Guardia, S.
Iglesias-Santiago, A.
Guerrero-López, F.
Fernández-Mondéjar, E.
Vidal, A.
Perez, M.
Juez, A.
Arias, N.
Colino, L.
Perez, J. L.
Pérez, H.
Calpe, P.
Alcala, M. A.
Robaglia, D.
Perez, C.
Lan, S. K.
Cunha, M. M.
Moreira, T.
Santos, F.
Lafuente, E.
Fernandes, M. J.
Silva, J. G.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Herrera, A. N. García
Romero, J. C. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Echeverría, J. G. Armando
Hernández, A. Ansotegui
Hualde, J. Barado
Podlepich, V.
Sokolova, E.
Alexandrova, E.
Lapteva, K.
Kurtz, P.
Shuinotsuka, C.
Rabello, L.
Vianna, G.
Reis, A.
Cairus, C.
Salluh, J.
Bozza, F.
Torres, J. C. Barrios
Araujo, N. J. Fernández
García-Olivares, P.
Keough, E.
Dalorzo, M.
Tang, L. K.
De Sousa, I.
Díaz, M.
Marcos-Zambrano, L. J.
Guerrero, J. E.
Gomez, S. E. Zamora
Lopez, G. D. Hernandez
Cuellar, A. I. Vazquez
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Bhasin, D.
Rai, S.
Singh, H.
Gupta, O.
Bhattal, M. K.
Sampley, S.
Sekhri, K.
Nandha, R.
Aliaga, F. A.
Olivares, F.
Appiani, F.
Farias, P.
Alberto, F.
Hernández, A.
Pons, S.
Sonneville, R.
Bouadma, L.
Neuville, M.
Mariotte, E.
Radjou, A.
Lebut, J.
Chemam, S.
Voiriot, G.
Dilly, M. P.
Mourvillier, B.
Dorent, R.
Nataf, P.
Wolff, M.
Timsit, J. F.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Ozkarakas, H.
Kirakli, C.
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Obukhova, O.
Kurmukov, I. A.
Kashiya, S.
Golovnya, E.
Baikova, V. N.
Ageeva, T.
Haritydi, T.
Kulaga, E. V.
Rios-Toro, J. J.
Perez-Borrero, L.
Aguilar-Alonso, E.
Arias-Verdu, M. D.
Garcia-Alvarez, J. M.
Lopez-Caler, C.
De La Fuente-Martos, C.
Rodriguez-Fernandez, S.
Sanchez-Orézzoli, M. Gomez
Martin-Gallardo, F.
Nikhilesh, J.
Joshi, V.
Villarreal, E.
Ruiz, J.
Gordon, M.
Quinza, A.
Gimenez, J.
Piñol, M.
Castellanos, A.
Ramirez, P.
Jeon, Y. D.
Jeong, W. Y.
Kim, M. H.
Jeong, I. Y.
Ahn, M. Y.
Ahn, J. Y.
Han, S. H.
Choi, J. Y.
Song, Y. G.
Kim, J. M.
Ku, N. S.
Shah, H.
Kellner, F.
Rezai, F.
Mistry, N.
Yodice, P.
Ovnanian, V.
Fless, K.
Handler, E.
Alejos, R. Martínez
Romeu, J. D. Martí
Antón, D. González
Quinart, A.
Martí, A. Torres
Llaurado-Serra, M.
Lobo-Civico, A.
Ventura-Rosado, A.
Piñol-Tena, A.
Pi-Guerrero, M.
Paños-Espinosa, C.
Peralvo-Bernat, M.
Marine-Vidal, J.
Gonzalez-Engroba, R.
Montesinos-Cerro, N.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
Helyar, S.
Riozzi, P.
Noon, A.
Hallows, G.
Cotton, H.
Keep, J.
Hopkins, P. A.
Taggu, A.
Renuka, S.
Sampath, S.
Rood, P. J. T.
Frenzel, T.
Verhage, R.
Bonn, M.
Pickkers, P.
van der Hoeven, J. G.
van den Boogaard, M.
Corradi, F.
Melnyk, L.
Moggia, F.
Pienovi, R.
Adriano, G.
Brusasco, C.
Mariotti, L.
Lattuada, M.
Bloomer, M. J.
Coombs, M.
Ranse, K.
Endacott, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Amerongen, M. P. van Nieuw
van der Heiden, E. S.
Twisk, J. W. R.
Girbes, A. R. J.
Spijkstra, J. J.
Riozzi, P.
Helyar, S.
Cotton, H.
Hallows, G.
Noon, A.
Bell, C.
Peters, K.
Feehan, A.
Keep, J.
Hopkins, P. A.
Churchill, K.
Hawkins, K.
Brook, R.
Paver, N.
Endacott, R.
Maistry, N.
van Wijk, A.
Rouw, N.
van Galen, T.
Evelein-Brugman, S.
Taggu, A.
Krishna, B.
Sampath, S.
Putzu, A.
Fang, M.
Berto, M. Boscolo
Belletti, A.
Cassina, T.
Cabrini, L.
Mistry, M.
Alhamdi, Y.
Welters, I.
Abrams, S. T.
Toh, C. H.
Han, H. S.
Gil, E. M.
Lee, D. S.
Park, C. M.
Winder-Rhodes, S.
Lotay, R.
Doyle, J.
Ke, M. W.
Huang, W. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Cheng, C. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Chiou, K. R.
Wann, S. R.
Shu, C. W.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Dubó, S.
Aquevedo, A.
Jibaja, M.
Berrutti, D.
Labra, C.
Lagos, R.
García, M. F.
Ramirez, V.
Tobar, M.
Picoita, F.
Peláez, C.
Carpio, D.
Alegría, L.
Hidalgo, C.
Godoy, K.
Bakker, J.
Hernández, G.
Sadamoto, Y.
Katabami, K.
Wada, T.
Ono, Y.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Sawamura, A.
Gando, S.
Marin-Mateos, H.
Perez-Vela, J. L.
Garcia-Gigorro, R.
Peiretti, M. A. Corres
Lopez-Gude, M. J.
Chacon-Alves, S.
Renes-Carreño, E.
Montejo-González, J. C.
Parlevliet, K. L.
Touw, H. R. W.
Beerepoot, M.
Boer, C.
Elbers, P. W. G.
Tuinman, P. R.
Abdelmonem, S. A.
Helmy, T. A.
El Sayed, I.
Ghazal, S.
Akhlagh, S. H.
Masjedi, M.
Hozhabri, K.
Kamali, E.
Zýková, I.
Paldusová, B.
Sedlák, P.
Morman, D.
Youn, A. M.
Ohta, Y.
Sakuma, M.
Bates, D.
Morimoto, T.
Su, P. L.
Chang, W. Y.
Lin, W. C.
Chen, C. W.
Facchin, F.
Zarantonello, F.
Panciera, G.
De Cassai, A.
Venrdramin, A.
Ballin, A.
Tonetti, T.
Persona, P.
Ori, C.
Del Sorbo, L.
Rossi, S.
Vergani, G.
Cressoni, M.
Chiumello, D.
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Tonetti, T.
Guanziroli, M.
Colombo, A.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Gasparovic, V.
Gattinoni, L.
Neto, A. Serpa
Schmidt, M.
Pham, T.
Combes, A.
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Katira, B. H.
Engelberts, D.
Giesinger, R. E.
Ackerley, C.
Yoshida, T.
Zabini, D.
Otulakowski, G.
Post, M.
Kuebler, W. M.
McNamara, P. J.
Kavanagh, B. P.
Pirracchio, R.
Rigon, M. Resche
Carone, M.
Chevret, S.
Annane, D.
Eladawy, S.
El-Hamamsy, M.
Bazan, N.
Elgendy, M.
De Pascale, G.
Vallecoccia, M. S.
Cutuli, S. L.
Di Gravio, V.
Pennisi, M. A.
Conti, G.
Antonelli, M.
Andreis, D. T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Hartmann, J.
Harm, S.
Carmona, S. Alcantara
Almudevar, P. Matia
Abellán, A. Naharro
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Valbuena, B. Lobo
Sanz, N. Martínez
Simón, I. Fernández
Arrigo, M.
Feliot, E.
Deye, N.
Cariou, A.
Guidet, B.
Jaber, S.
Leone, M.
Resche-Rigon, M.
Baron, A. Vieillard
Legrand, M.
Gayat, E.
Mebazaa, A.
Balik, M.
Kolnikova, I.
Maly, M.
Waldauf, P.
Tavazzi, G.
Kristof, J.
Herpain, A.
Su, F.
Post, E.
Taccone, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Lee, C.
Hatib, F.
Jian, Z.
Buddi, S.
Cannesson, M.
Fileković, S.
Turel, M.
Knafelj, R.
Gorjup, V.
Stanić, R.
Gradišek, P.
Cerović, O.
Mirković, T.
Noč, M.
Tirkkonen, J.
Hellevuo, H.
Olkkola, K. T.
Hoppu, S.
Lin, K. C.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Juan, W. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Lin, P. H.
Fong, K. Y.
Hou, D. S.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Chen, Y. S.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Paul, M.
Bougouin, W.
Geri, G.
Dumas, F.
Champigneulle, B.
Legriel, S.
Charpentier, J.
Mira, J. P.
Sandroni, C.
Cariou, A.
Zimmerman, J.
Sullivan, E.
Noursadeghi, M.
Fox, B.
Sampson, D.
McHugh, L.
Yager, T.
Cermelli, S.
Seldon, T.
Bhide, S.
Brandon, R. A.
Brandon, R. B.
Zwaag, J.
Beunders, R.
Pickkers, P.
Kox, M.
Gul, F.
Arslantas, M. K.
Genc, D.
Zibandah, N.
Topcu, L.
Akkoc, T.
Cinel, I.
Greco, E.
Lauretta, M. P.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Garcia, I. Palacios
Cordero, M.
Martin, A. Diaz
Pallás, T. Aldabó
Montero, J. Garnacho
Rey, J. Revuelto
Malo, L. Roman
Montoya, A. A. Tanaka
Martinez, A. D. C. Amador
Ayala, L. Y. Delgado
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sanchez, J. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montenegro, A. Pedraza
Pham, T.
Beduneau, G.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Soilemezi, E.
Koco, E.
Savvidou, S.
Nouris, C.
Matamis, D.
Di Mussi, R.
Spadaro, S.
Volta, C. A.
Mariani, M.
Colaprico, A.
Antonio, C.
Bruno, F.
Grasso, S.
Rodriguez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Masclans, J. R.
Gordo, F.
Solé-Violán, J.
Bodí, M.
Avilés-Jurado, F. X.
Trefler, S.
Magret, M.
Reyes, L. F.
Marín-Corral, J.
Yebenes, J. C.
Esteban, A.
Anzueto, A.
Aliberti, S.
Restrepo, M. I.
Larsson, J. Skytte
Redfors, B.
Ricksten, S. E.
Haines, R.
Powell-Tuck, J.
Leonard, H.
Ostermann, M.
Berthelsen, R. E.
Itenov, T. S.
Perner, A.
Jensen, J. U.
Ibsen, M.
Jensen, A. E. K.
Bestle, M. H.
Bucknall, T.
Dixon, J.
Boa, F.
MacPhee, I.
Philips, B. J.
Doyle, J.
Saadat, F.
Samuels, T.
Huddart, S.
McCormick, B.
DeBrunnar, R.
Preece, J.
Swart, M.
Peden, C.
Richardson, S.
Forni, L.
Kalfon, P.
Baumstarck, K.
Estagnasie, P.
Geantot, M. A.
Berric, A.
Simon, G.
Floccard, B.
Signouret, T.
Boucekine, M.
Fromentin, M.
Nyunga, M.
Sossou, A.
Venot, M.
Robert, R.
Follin, A.
Renault, A.
Garrouste, M.
Collange, O.
Levrat, Q.
Villard, I.
Thévenin, D.
Pottecher, J.
Patrigeon, R. G.
Revel, N.
Vigne, C.
Mimoz, O.
Auquier, P.
Pawar, S.
Jacques, T.
Deshpande, K.
Pusapati, R.
Wood, B.
Pulham, R. A.
Wray, J.
Brown, K.
Pierce, C.
Nadel, S.
Ramnarayan, P.
Azevedo, J. R.
Montenegro, W. S.
Rodrigues, D. P.
Sousa, S. C.
Araujo, V. F.
Leitao, A. L.
Prazeres, P. H.
Mendonca, A. V.
Paula, M. P.
Das Neves, A.
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Lischinsky, A.
Veronesi, M.
Emmerich, M.
Descotte, E.
Juliarena, A.
Bisso, M. Carboni
Grando, M.
Tapia, A.
Camargo, M.
Ulla, D. Villani
Corzo, L.
dos Santos, H. Placido
Ramos, A.
Doglia, J. A.
Estenssoro, E.
Carbonara, M.
Magnoni, S.
Donald, C. L. Mac
Shimony, J. S.
Conte, V.
Triulzi, F.
Stretti, F.
Macrì, M.
Snyder, A. Z.
Stocchetti, N.
Brody, D. L.
Podlepich, V.
Shimanskiy, V.
Savin, I.
Lapteva, K.
Chumaev, A.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Hofmeijer, J.
Beishuizen, A.
Hom, H.
Blans, M. J.
van Putten, M. J. A. M.
Longhi, L.
Frigeni, B.
Curinga, M.
Mingone, D.
Beretta, S.
Patruno, A.
Gandini, L.
Vargiolu, A.
Ferri, F.
Ceriani, R.
Rottoli, M. R.
Lorini, L.
Citerio, G.
Pifferi, S.
Battistini, M.
Cordolcini, V.
Agarossi, A.
Di Rosso, R.
Ortolano, F.
Stocchetti, N.
Lourido, C. Mora
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
del Rosario, C. García
Pérez, H. Rodríguez
Torrent, R. Lorenzo
Eslami, S.
Dalhuisen, A.
Fiks, T.
Schultz, M. J.
Hanna, A. Abu
Spronk, P. E.
Wood, M.
Maslove, D.
Muscedere, J.
Scott, S. H.
Saha, T.
Hamilton, A.
Petsikas, D.
Payne, D.
Boyd, J. G.
Puthucheary, Z. A.
McNelly, A. S.
Rawal, J.
Connolly, B.
McPhail, M. J.
Sidhu, P.
Rowlerson, A.
Moxham, J.
Harridge, S. D.
Hart, N.
Montgomery, H. E.
Jovaisa, T.
Thomas, B.
Gupta, D.
Wijayatilake, D. S.
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Tang, K. B.
Yan, W. W.
Arias, C. Castro
Latorre, J.
De La Rica, A. Suárez
Garrido, E. Maseda
Feijoo, A. Montero
Gancedo, C. Hernández
Tofiño, A. López
Rodríguez, F. Gilsanz
Gemmell, L. K.
Campbell, R.
Doherty, P.
MacKay, A.
Singh, N.
Vitaller, S.
Nagib, H.
Prieto, J.
Del Arco, A.
Zayas, B.
Gomez, C.
Tirumala, S.
Pasha, S. A.
Kumari, B. K.
Martinez-Lopez, P.
Puerto-Morlán, A.
Nuevo-Ortega, P.
Pujol, L. Martinez
Dolset, R. Algarte
González, B. Sánchez
Riera, S. Quintana
Álvarez, J. Trenado
Quintana, S.
Martínez, L.
Algarte, R.
Sánchez, B.
Trenado, J.
Tomas, E.
Brock, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Cottle, D.
Traynor, T.
Martínez, M. V. Trasmonte
Márquez, M. Pérez
Gómez, L. Colino
Martínez, N. Arias
Muñoz, J. M. Milicua
Bellver, B. Quesada
Varea, M. Muñoz
Llorente, M. Á. Alcalá
Calvo, C. Pérez
Hillier, S. D.
Faulds, M. C.
Hendra, H.
Lawrence, N.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Ono, Y.
Kodate, A.
Sadamoto, Y.
Tominaga, N.
Mizugaki, A.
Murakami, H.
Yoshida, T.
Katabami, K.
Wada, T.
Sawamura, A.
Gando, S.
Silva, S.
Kerhuel, L.
Malagurski, B.
Citerio, G.
Chabanne, R.
Laureys, S.
Puybasset, L.
Nobile, L.
Pognuz, E. R.
Rossetti, A. O.
Verginella, F.
Gaspard, N.
Creteur, J.
Ben-Hamouda, N.
Oddo, M.
Taccone, F. S.
Ono, Y.
Hayakawa, M.
Iijima, H.
Maekawa, K.
Kodate, A.
Sadamoto, Y.
Mizugaki, A.
Murakami, H.
Katabami, K.
Wada, T.
Sawamura, A.
Gando, S.
Kodate, A.
Katabami, K.
Wada, T.
Ono, Y.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Sawamura, A.
Gando, S.
Andersen, L. W.
Raymond, T.
Berg, R.
Nadkarni, V.
Grossestreuer, A.
Kurth, T.
Donnino, M.
Krüger, A.
Ostadal, P.
Janotka, M.
Vondrakova, D.
Kongpolprom, N.
Cholkraisuwat, J.
Pekkarinen, P. T.
Ristagno, G.
Masson, S.
Latini, R.
Bendel, S.
Ala-Kokko, T.
Varpula, T.
Vaahersalo, J.
Hoppu, S.
Tiainen, M.
Mion, M. M.
Plebani, M.
Pettilä, V.
Skrifvars, M.B.
Son, Y.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Ko, J. I.
Park, M. J.
Cavicchi, F. Zama
Iesu, E.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Tanaka, H.
Otani, N.
Ode, S.
Ishimatsu, S.
Martínez, L.
Algarte, R.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Vondrakova, D.
Ostadal, P.
Kruger, A.
Janotka, M.
Malek, F.
Neuzil, P.
Yeh, Y. C.
Chen, Y. S.
Wang, C. H.
Huang, C. H.
Chao, A.
Lee, C. T.
Lai, C. H.
Chan, W. S.
Cheng, Y. J.
Sun, W. Z.
Kaese, S.
Horstmann, C.
Lebiedz, P.
Mourad, M.
Gaudard, P.
Eliet, J.
Zeroual, N.
Colson, P.
Ostadal, P.
Mlcek, M.
Hrachovina, M.
Kruger, A.
Vondrakova, D.
Janotka, M.
Mates, M.
Hala, P.
Kittnar, O.
Neuzil, P.
Jacky, A.
Rudiger, A.
Spahn, D. R.
Bettex, D. A.
Kara, A.
Akin, S.
Dos reis Miranda, D.
Struijs, A.
Caliskan, K.
van Thiel, R. J.
Dubois, E. A.
de Wilde, W.
Zijlstra, F.
Gommers, D.
Ince, C.
Marca, L.
Xini, A.
Mongkolpun, W.
Cordeiro, C. P. R.
Leite, R. T.
Lheureux, O.
Bader, A.
Rincon, L.
Santacruz, C.
Preiser, J. C.
Chao, A.
Chao, A. S.
Chen, Y. S.
Kim, W.
Ahn, C.
Cho, Y.
Lim, T. H.
Oh, J.
Choi, K. S.
Jang, B. H.
Ha, J. K.
Mecklenburg, A.
Stamm, J.
Soeffker, G.
Kubik, M.
Sydow, K.
Reichenspurner, H.
Kluge, S.
Braune, S.
Bergantino, B.
Ruberto, F.
Magnanimi, E.
Privato, E.
Zullino, V.
Bruno, K.
Pugliese, F.
Sales, G.
Girotto, V.
Vittone, F.
Brazzi, L.
Fritz, C.
Kimmoun, A.
Vanhuyse, F.
Trifan, B.
Orlowski, S.
Albuisson, E.
Tran, N.
Levy, B.
Chhor, V.
Joachim, J.
Follin, A.
Champigneulle, B.
Chatelon, J.
Fave, G.
Mantz, J.
Pirracchio, R.
Diaz, D. Díaz
Villanova, M.
Aguirregabyria, M.
Andrade, G.
López, L.
Palencia, E.
John, G.
Cowan, R.
Hart, R.
Lake, K.
Litchfield, K.
Song, J. W.
Lee, Y. J.
Cho, Y. J.
Choi, S.
Vermeir, P.
Vandijck, D.
Blot, S.
Mariman, A.
Verhaeghe, R.
Deveugele, M.
Vogelaers, D.
Chok, L.
Bachli, E. B.
Bettex, D.
Cottini, S. R.
Keller, E.
Maggiorini, M.
Schuepbach, R.
Fiks, T.
Stiphout, C.
Grevelink, M.
Vaneker, I.
Ruijter, A.
Buise, M.
Spronk, P. E.
Tena, S. Altaba
Barrachina, L. Galarza
Portillo, J. H. Rodriguez
Aznar, G. Pagés
Campos, L. Mateu
Sellés, M. D. Ferrándiz
Tomás, M. Arlandis
Muncharaz, A. Belenguer
Skinner, L.
Monsalvo, S.
Olavarria, E.
Stümpfle, R.
Na, S. J.
Park, J.
Chung, C. R.
Park, C. M.
Suh, G. Y.
Yang, J. H.
Witter, T.
Brousseau, C.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Dougall, P. C. Mac
Green, R. S.
Abbott, T. E. F.
Torrance, H. D. T.
Cron, N.
Vaid, N.
Emmanuel, J.
Siddiqui, S. S.
Prabu, N.
Chaudhari, H. K.
Patil, V. P.
Divatia, J. V.
Solanki, S.
Kulkarni, A. P.
Gutierrez, L. A. Rincon
Bader, A.
Brasseur, A.
Lheureux, O.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hempel, D.
Stauffert, N.
Recker, F.
Schröder, T.
Reusch, S.
Schleifer, J.
Breitkreutz, R.
Sjövall, F.
Perner, A.
Møller, M. Hylander
Moraes, R. B.
Borges, F. K.
Guillen, J. A. V.
Zabaletta, W. J. C.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Marqués-Miñana, M. R.
Villarreal, E.
Gordon, M.
Sosa, M.
Concha, P.
Castellanos, A.
Menendez, R.
Ramírez, C. Sánchez
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Vázquez, C. F. Lübbe
Díaz, J. J. Díaz
Campelo, F. Artiles
Monroy, N. Sangil
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Garnacho-Montero, J.
Martin, C.
Baumstarck, K.
Leone, M.
Martín-Loeches, I.
Pirracchio, R.
Legrand, M.
Mainardi, J. L.
Mantz, J.
Cholley, B.
Hubbard, A.
Frontera, P. Ruiz
Vega, L. M. Claraco
Miguelena, P. Ruiz de Gopegui
Usón, M. C. Villuendas
López, A. Rezusta
Clemente, E. Aurensanz
Ibañes, P. Gutiérrez
Aguilar, A. L. Ruiz
Palomar, M.
Olaechea, P.
Uriona, S.
Vallverdu, M.
Catalan, M.
Nuvials, X.
Aragon, C.
Lerma, F. Alvarez
Jeon, Y. D.
Jeong, W. Y.
Kim, M. H.
Jeong, I. Y.
Ahn, M. Y.
Ahn, J. Y.
Han, S. H.
Choi, J. Y.
Song, Y. G.
Kim, J. M.
Ku, N. S.
Bassi, G. Li
Xiol, E. Aguilera
Senussi, T.
Idone, F. A.
Motos, A.
Chiurazzi, C.
Travierso, C.
Fernández-Barat, L.
Amaro, R.
Hua, Y.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Fernández, I. Fuentes
Soler, E. Andreu
de Vera, A. Pareja Rodríguez
Pastor, E. Escudero
Hernandis, V.
Ros Martínez, J.
Rubio, R. Jara
Torner, M. Miralbés
Brugger, S. Carvalho
Eroles, A. Aragones
Moles, S. Iglesias
Cabello, J. Trujillano
Schoenenberger, J. A.
Casals, X. Nuvials
Vidal, M. Vallverdu
Garrido, B. Balsera
Martinez, M. Palomar
Mirabella, L.
Cotoia, A.
Tullo, L.
Stella, A.
Di Bello, F.
Di Gregorio, A.
Dambrosio, M.
Cinnella, G.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Romero, J. C. García
Herrera, A. N. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
Hernández, A. Ansotegui
Ramirez, J. Roldán
Takahashi, H.
Kazutoshi, F.
Okada, Y.
Oobayashi, W.
Naito, T.
Baidya, D. K.
Maitra, S.
Anand, R. K.
Ray, B. R.
Arora, M. K.
Ruffini, C.
Rota, L.
Corona, A.
Sesana, G.
Ravasi, S.
Catena, E.
Naumann, D. N.
Mellis, C.
Husheer, S. L.
Bishop, J.
Midwinter, M. J.
Hutchings, S.
Corradi, F.
Brusasco, C.
Manca, T.
Ramelli, A.
Lattuada, M.
Nicolini, F.
Gherli, T.
Vezzani, A.
Young, A.
Carmona, A. Fernández
Santiago, A. Iglesias
Guillamon, L. Navarro
Delgado, M. J. García
Delgado-Amaya, M.
Curiel-Balsera, E.
Rivera-Romero, L.
Castillo-Lorente, E.
Carrero-Gómez, F.
Aguayo-DeHoyos, E.
Healey, A. J.
Cameron, C.
Jiao, L.R.
Stümpfle, R.
Pérez, A.
Martin, S.
del Moral, O. Lopez
Toval, S.
Rico, J.
Aldecoa, C.
Oguzhan, K.
Demirkiran, O.
Kirman, M.
Bozbay, S.
Kosuk, M. E.
Asyralyyeva, G.
Dilek, M.
Duzgun, M.
Telli, S.
Aydin, M.
Yilmazer, F.
Hodgson, L. E.
Dimitrov, B. D.
Stubbs, C.
Forni, L. G.
Venn, R.
Vedage, D.
Shawaf, S.
Naran, P.
Sirisena, N.
Kinnear, J.
Dimitrov, B. D.
Hodgson, L. E.
Stubbs, C.
Forni, L. G.
Venn, R.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Ginés, A. Sánchez
Gubianas, C. Murcia
Sánchez, E. Clapes
Sirvent, J. M.
Panafidina, V.
Shlyk, I.
Ilyina, V.
Judickas, S.
Kezyte, G.
Urbanaviciute, I.
Serpytis, M.
Gaizauskas, E.
Sipylaite, J.
Sprung, C. L.
Munteanu, G.
Morales, R. C.
Kasdan, H.
Volker, T.
Reiter, A.
Cohen, Y.
Himmel, Y.
Meissonnier, J.
Banderas-Bravo, M. E.
Gómez-Jiménez, C.
García-Martínez, M. V.
Martínez-Carmona, J. F.
Fernández-Ortega, J. F.
O‘Dwyer, M. J.
Starczewska, M.
Wilks, M.
Vincent, J. L.
Torsvik, M.
Gustad, L. T.
Bangstad, I. L.
Vinje, L. J.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Mehl, A.
Tsunoda, M.
Kang, M.
Saito, M.
Saito, N.
Akizuki, N.
Namiki, M.
Takeda, M.
Yuzawa, J.
Yaguchi, A.
Frantzeskaki, F.
Tsirigotis, P.
Chondropoulos, S.
Paramythiotou, E.
Theodorakopoulou, M.
Stamouli, M.
Gkirkas, K.
Dimopoulou, I. K.
Makiko, S.
Tsunoda, M.
Kang, M.
Yuzawa, J.
Akiduki, N.
Namiki, M.
Takeda, M.
Yaguchi, A.
Preau, S.
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Singer, M.
Jochmans, S.
Chelly, J.
Vong, L. V. P.
Sy, O.
Serbource-Goguel, J.
Rolin, N.
Weyer, C. M.
Abdallah, R. I.
Adrie, C.
Vinsonneau, C.
Monchi, M.
Mayr, U.
Huber, W.
Karsten, E.
Lahmer, T.
Thies, P.
Henschel, B.
Fischer, G.
Schmid, R. M.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Naz, I.
Yaman, G.
Kirakli, C.
Su, P. L.
Kou, P. S.
Lin, W. C.
Chen, C. W.
Lozano, J. A. Benítez
Sánchez, P. Carmona
Francioni, J. E. Barrueco
Ferrón, F. Ruiz
Simón, J. M. Serrano
Riad, Z.
Mezidi, M.
Aublanc, M.
Perinel, S.
Lissonde, F.
Louf-Durier, A.
Yonis, H.
Tapponnier, R.
Richard, J. C.
Louis, B.
Guérin, C.
Mezidi, M.
Yonis, H.
Aublanc, M.
Lissonde, F.
Louf-Durier, A.
Perinel, S.
Tapponnier, R.
Richard, J. C.
Guérin, C.
Marmanidou, K.
Oikonomou, M.
Nouris, C.
Loizou, C.
Soilemezi, E.
Matamis, D.
Somhorst, P.
Gommers, D.
Hayashi, K.
Hirayama, T.
Yumoto, T.
Tsukahara, K.
Iida, A.
Nosaka, N.
Sato, K.
Ugawa, T.
Nakao, A.
Ujike, Y.
Hirohata, S.
Mojoli, F.
Torriglia, F.
Giannantonio, M.
Orlando, A.
Bianzina, S.
Tavazzi, G.
Mongodi, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Jansen, D.
Gadgil, S.
Doorduin, J.
Roesthuis, L.
van der Hoeven, J. G.
Heunks, L. M. A.
Chen, G. Q.
Sun, X. M.
He, X.
Yang, Y. L.
Shi, Z. H.
Xu, M.
Zhou, J. X.
Pereira, S. M.
Tucci, M. R.
Tonelotto, B. F. F.
Simoes, C. M.
Morais, C. C. A.
Pompeo, M. S.
Kay, F. U.
Amato, M. B. P.
Vieira, J. E.
Suzuki, S.
Mihara, Y.
Hikasa, Y.
Okahara, S.
Morimatsu, H.
Kwon, H. M.
Moon, Y. J.
Lee, S. H.
Jung, K. W.
Shin, W. J.
Jun, I. G.
Song, J. G.
Hwang, G. S.
Lee, S.
Moon, Y. J.
Kwon, H. M.
Jung, K.
Shin, W. J.
Jun, I. G.
Song, J. G.
Hwang, G. S.
Ramelli, A.
Manca, T.
Corradi, F.
Brusasco, C.
Nicolini, F.
Gherli, T.
Brianti, R.
Fanzaghi, P.
Vezzani, A.
Tudor, B. A.
Klaus, D. A.
Lebherz-Eichinger, D.
Lechner, C.
Schwarz, C.
Bodingbauer, M.
Seemann, R.
Kaczirek, K.
Fleischmann, E.
Roth, G. A.
Krenn, C. G.
Malyshev, A.
Sergey, S.
Yamaguchi, Y.
Nomura, T.
Yoshitake, E.
Idei, M.
Yoshida, T.
Takaki, S.
Yamaguchi, O.
Kaneko, M.
Goto, T.
Tencé, N.
Zaien, I.
Wolf, M.
Trouiller, P.
Jacobs, F. M.
Kelly, J. M.
Veigas, P.
Hollands, S.
Min, A.
Rizoli, S.
Robles, C. M. Coronado
de Oca Sandoval, M. A. Montes
Tarabrin, O.
Gavrychenko, D.
Mazurenko, G.
Tarabrin, P.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Mendez, M. Casado
orden, V. Arellano
Noval, R. Leal
McCue, C.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Luján, J.
Villa, P.
Llorente, B.
Molina, R.
Alcázar, L.
Juanas, C. Arenillas
Rogero, S.
Pascual, T.
Cambronero, J. A.
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Carmona, S. Alcántara
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Pérez, L. Pérez
Rivas, R. Fernández
Sanz, N. Martínez
Ramos, J. Veganzones
Villamizar, P. Rodríguez
Javadpour, S.
Kalani, N.
Amininejad, T.
Jamali, S.
Sobhanian, S.
Laurent, A.
Bonnet, M.
Rigal, R.
Aslanian, P.
Hebert, P.
Capellier, G.
Contreras, M. R. Diaz
Mejías, C. Rodriguez
Ruiz, F. C. Santiago
Lombardo, M. Duro
Perez, J. Castaño
de Hoyos, E. Aguayo
Estella, A.
Viciana, R.
Fontaiña, L. Perez
Rico, T.
Madueño, V. Perez
Recuerda, M.
Fernández, L.
Sandiumenge, A.
Bonet, S.
Mazo, C.
Rubiera, M.
Ruiz-Rodríguez, J. C.
Gracia, R. M.
Espinel, E.
Pont, T.
Kotsopoulos, A.
Jansen, N.
Abdo, W. F.
Gopcevic, A.
Gavranovic, Z.
Vucic, M.
Glogoski, M. Zlatic
Penavic, L. Videc
Horvat, A.
Martin-Villen, L.
Egea-Guerero, J. J.
Revuelto-Rey, J.
Aldabo-Pallas, T.
Correa-Chamorro, E.
Gallego-Corpa, A. I.
Granados, P. Ruiz del Portal-Ruiz
Faivre, V.
Wildenberg, L.
Huot, B.
Lukaszewicz, A. C.
Simsir, M.
Mengelle, C.
Payen, D.
Sanz, N. Martinez
Valbuena, B. Lobo
de la Fuente, M. Valdivia
Almudena, P. Matía
Pérez, L. Pérez
Carmona, S. Alcántara
Abellán, A. Navarro
Simón, I. Fernández
Muñoz, J. J. Rubio
Ramos, J. Veganzones
Carmona, S. Alcantara
Almudevar, P. Matia
Abellan, A. Naharro
Lucendo, M. A. Perez
Perez, L. Perez
Dominguez, J. Palamidessi
Rivas, R. Fernandez
Villamizar, P. Rodriguez
Wee, S.
Ong, C.
Lau, Y. H.
Wong, Y.
Banderas-Bravo, M. E.
Olea-Jiménez, V.
Mora-Ordóñez, J. M.
Gómez-Jiménez, C.
Muñoz-Muñoz, J. L.
Vallejo-Báez, J.
Daga-Ruiz, D.
Lebrón-Gallardo, M.
Rialp, G.
Raurich, J. M.
Morán, I.
Martín, M. C.
Heras, G.
Mas, A.
Vallverdú, I.
Hraiech, S.
Bourenne, J.
Guervilly, C.
Forel, J. M.
Adda, M.
Sylla, P.
Mouaci, A.
Gainnier, M.
Papazian, L.
Bauer, P. R.
Kumbamu, A.
Wilson, M. E.
Pannu, J. K.
Egginton, J. S.
Kashyap, R.
Gajic, O.
Yoshihiro, S.
Sakuraya, M.
Hayakawa, M.
Hirata, A.
Kawamura, N.
Tsutui, T.
Yoshida, K.
Hashimoto, Y.
Chang, C. H.
Hu, H. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Li, S. H.
Kao, K. C.
Sibley, S.
Drover, J.
D’Arsigny, C.
Parker, C.
Howes, D.
Moffatt, S.
Erb, J.
Ilan, R.
Messenger, D.
Ball, I.
Boyd, J. G.
Harrison, M.
Ridi, S.
Muscedere, J.
Andrade, A. H.
Costa, R. C.
Souza, V. A.
Gonzalez, V.
Amorim, V.
Rolla, F.
Filho, C. A. C. Abreu
Miranda, R.
Atchasiri, S.
Buranavanich, P.
Wathanawatthu, T.
Suwanpasu, S.
Bureau, C.
Rolland-Debord, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Diaz, P.
Nunes, J.
Escórcio, S.
Silva, G.
Chaves, S.
Jardim, M.
Câmara, M.
Fernandes, N.
Duarte, R.
Jardim, J. J.
Pereira, C. A.
Nóbrega, J. J.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Lee, S. J.
Cha, Y. S.
Lee, W. Y.
Onodera, M.
Nakataki, E.
Oto, J.
Imanaka, H.
Nishimura, M.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Akalaev, R.
Parpibaev, F.
Antonucci, E.
Rossini, P.
Gandolfi, S.
Montini, E.
Orlando, S.
van Nes, M.
Karachi, F.
Hanekom, S.
Andrade, A. H.
Pereira, U. V.
Filho, C. A. C. Abreu
Costa, R. C.
Parkin, M. S. W.
Moore, M.
Andrade, A. H.
Costa, R. C.
Carvalho, K. V. Silva
Filho, C. A. C. Abreu
Min, H. J.
Kim, H. J.
Lee, D. S.
Choi, Y. Y.
Lee, E. Y.
Song, I.
Kim, D. J.
E, Y. Y.
Kim, J. W.
Park, J. S.
Cho, Y. J.
Lee, J. H.
Suh, J. W.
Jo, Y. H.
Kim, K. S.
Lee, Y. J.
Ferrero-Calleja, J.
Merino-Vega, D.
González-Jiménez, A. I.
Sigcha, M. Sigcha
Hernández-Tejedor, A.
Martin-Vivas, A.
Gabán-Díez, Á.
Luna, R. Ruiz-de
De la Calle-Pedrosa, N.
Temprano-Gómez, I.
Afonso-Rivero, D.
Pellin-Ariño, J. I.
Algora-Weber, A.
Fumis, R. R. L.
Ferraz, A. B.
Junior, J. M. Vieira
Kirca, H.
Cakin, O.
Unal, M.
Mutlu, H.
Ramazanoglu, A.
Cengiz, M.
Nicolini, E. A.
Pelisson, F. G. F.
Nunes, R. S.
da Silva, S. L.
Carreira, M. M.
Bellissimo-Rodrigues, F.
Ferez, M. A.
Basile-Filho, A.
Chao, H. C.
Chen, C. M.
Chen, L.
Hravnak, M.
Clermont, G.
Pinsky, M.
Dubrawski, A.
Varas, J. Luján
Montero, R. Molina
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Díaz, P. Villa
Delgado, C. Pintado
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Sherif, H.
Hassanin, H.
El Hossainy, R.
Samy, W.
Ly, H.
David, H.
Burtin, P.
Charpentier, C.
Barral, M.
Courant, P.
Fournel, E.
Gaide-Chevronnay, L.
Durand, M.
Albaladejo, P.
Payen, J. F.
Chavanon, O.
Ortiz, A. Blandino
Pozzebon, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Fumagalli, F.
Scala, S.
Affatato, R.
De Maglie, M.
Zani, D.
Novelli, D.
Marra, C.
Luciani, A.
De Zani, D.
Luini, M.
Letizia, T.
Pravettoni, D.
Staszewsky, L.
Masson, S.
Belloli, A.
Di Giancamillo, M.
Scanziani, E.
Latini, R.
Ristagno, G.
Kye, Y. C.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K. S.
Yu, K. M.
Babini, G.
Ristagno, G.
Grassi, L.
Fumagalli, F.
Bendel, S.
De Maglie, M.
Affatato, R.
Masson, S.
Latini, R.
Scanziani, E.
Reinikainen, M.
Skrifvars, M.
Kappler, F.
Blobner, M.
Schaller, S. J.
Roasio, A.
Costanzo, E.
Cardellino, S.
Iesu, E.
Cavicchi, F. Zama
Fontana, V.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Park, M.
You, K. M.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Ko, S. B.
Kim, K. S.
Xini, A.
Marca, L.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Beane, A.
Thilakasiri, M. C. K. T.
De Silva, A. P.
Stephens, T.
Sigera, C. S.
Athapattu, P.
Jayasinghe, S.
Padeniya, A.
Haniffa, R.
Santiago, A. Iglesias
Sáez, V. Chica
Ruiz-Ruano, R. de la Chica
González, A. Sánchez
Kunze-Szikszay, N.
Wand, S.
Klapsing, P.
Wetz, A.
Heyne, T.
Schwerdtfeger, K.
Troeltzsch, M.
Bauer, M.
Quintel, M.
Moerer, O.
Cook, D. J.
Rutherford, W. B.
Scales, D. C.
Adhikari, N. K.
Cuthbertson, B. H.
Suzuki, T.
Takei, T.
Fushimi, K.
Iwamoto, M.
Nakagawa, S.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M. W.
Romero, D. González
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Padilla, Y. Santana
Pérez, H. Rodríguez
Torrent, R. Lorenzo
Kleinpell, R.
Chouris, I.
Radu, V.
Stougianni, M.
Lavrentieva, A.
Lagonidis, D.
Price, R. D. T.
Day, A.
Arora, N.
Henderson, M. A.
Hickey, S.
Costa, M. I. Almeida
Carvalho, J. P.
Gomes, A. A.
Mergulhão, P. J.
Chan, K. K. C.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Maghsoudi, B.
Tabei, S. H.
Masjedi, M.
Sabetian, G.
Tabatabaei, H. R.
Akbarzadeh, A.
Saigal, S.
Pakhare, A.
Joshi, R.
Pattnaik, S. K.
Ray, B.
Rousseau, A. F.
Michel, L.
Bawin, M.
Cavalier, E.
Reginster, J. Y.
Damas, P.
Bruyere, O.
Zhou, J. C.
Cauwenberghs, H.
De Backer, A.
Neels, H.
Deblier, I.
Berghmans, J.
Himpe, D.
Barea-Mendoza, J. A.
Portillo, I. Prieto
Fernández, M. Valiente
Gigorro, R. Garcia
Vela, J. L. Perez
Mateos, H. Marín
Alves, S. Chacón
Varas, G. Morales
Rodriguez-Biendicho, A.
Carreño, E. Renes
González, J. C. Montejo
Yang, J. S.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Huang, W. C.
Cheng, C. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Chiou, K. R.
Wann, S. R.
Lin, K. L.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Zhou, J. C.
Choi, Y. J.
Yoon, S. Z.
Gordillo-Brenes, A.
Fernandez-Zamora, M. D.
Perez-Borrero, L.
Arias-Verdu, M. D.
Aguilar-Alonso, E.
Herruzo-Aviles, A.
Garcia-Delgado, M.
Hinojosa-Perez, R.
Curiel-Balsera, E.
Rivera-Fernandez, R.
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Hernández, A. Ansotegui
Herrera, A. N. García
Sanz, E. Regidor
Sánchez, M. J. Gómez
Hualde, J. Barado
Pascual, O. Agudo
León, J. P. Tirapu
Irazabal, J. M. Guergue
Pérez, A. González
Fernández, P. Alvarez
Amor, L. Lopéz
Albaiceta, G. Muñiz
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Hernández, A. Ansotegui
Sanz, E. Regidor
Sánchez, M. J. Gómez
Calvo, S. Aldunate
Herrera, A. N. García
Hualde, J. Barado
Pascual, O. Agudo
León, J. P. Tirapu
Corona, A.
Ruffini, C.
Spazzadeschi, A.
Marrazzo, F.
Gandola, A.
Sciurti, R.
Savi, C.
Catena, E.
Ke, M. W.
Cheng, C. C.
Huang, W. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Wann, S. R.
Chiou, K. R.
Tseng, C. J.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Bertini, P.
De Sanctis, F.
Guarracino, F.
Bertini, P.
Baldassarri, R.
Guarracino, F.
Buitinck, S. H.
van der Voort, P. H. J.
Oto, J.
Nakataki, E.
Tsunano, Y.
Izawa, M.
Tane, N.
Onodera, M.
Nishimura, M.
Ghosh, S.
Gupta, A.
De Gasperi, A.
Mazza, E.
Limuti, R.
Prosperi, M.
Bissenova, N.
Yergaliyeva, A.
Talan, L.
Yılmaz, G.
Güven, G.
Yoruk, F.
Altıntas, N. D.
Mukherjee, D. N.
Agarwal, L. K.
Mandal, K.
Palomar, M.
Balsera, B.
Vallverdu, M.
Martinez, M.
Garcia, M.
Castellana, D.
Lopez, R.
Barcenilla, F.
Kaminsky, G. E.
Carreño, R.
Escribá, A.
Fuentes, M.
Gálvez, V.
Del Olmo, R.
Nieto, B.
Vaquerizo, C.
Alvarez, J.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Bogossian, E.
Nouer, S. Aranha
Salgado, D. Ribeiro
Brugger, S. Carvalho
Jiménez, G. Jiménez
Torner, M. Miralbés
Vidal, M. Vallverdú
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Cabello, J. Trujillano
Martínez, M. Palomar
Doganci, M.
Izdes, S.
Besevli, S. Guzeldag
Alkan, A.
Kayaaslan, B.
Ramírez, C. Sánchez
Balcázar, L. Caipe
Santana, M. Cabrera
Viera, M. A. Hernández
Escalada, S. Hípola
Vázquez, C. F. Lübbe
Penichet, S. M. Marrero
Campelo, F. Artiles
López, M. A. De La Cal
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruíz
Repessé, X.
Artiguenave, M.
Paktoris-Papine, S.
Espinasse, F.
Dinh, A.
El Sayed, F.
Charron, C.
Géri, G.
Vieillard-Baron, A.
Marmanidou, K.
Oikonomou, M.
Nouris, C.
Dimitroulakis, K.
Soilemezi, E.
Matamis, D.
Ferré, A.
Guillot, M.
Teboul, J. L.
Lichtenstein, D.
Mézière, G.
Richard, C.
Monnet, X.
Pham, T.
Beduneau, G.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Prīdāne, S.
Sabeļņikovs, O.
Mojoli, F.
Orlando, A.
Bianchi, I.
Torriglia, F.
Bianzina, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Beduneau, G.
Pham, T.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Kondili, E.
Psarologakis, C.
Kokkini, S.
Amargianitakis, V.
Babalis, D.
Chytas, A.
Chouvarda, I.
Vaporidi, K.
Georgopoulos, D.
Trapp, O.
Kalenka, A.
Mojoli, F.
Orlando, A.
Bianchi, I.
Torriglia, F.
Bianzina, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Lozano, J. A. Benítez
Sánchez, P. Carmona
Francioni, J. E. Barrueco
Ferrón, F. Ruiz
Simón, J. M. Serrano
Spadaro, S.
Karbing, D. S.
Gioia, A.
Moro, F.
Corte, F. Dalla
Mauri, T.
Volta, C. A.
Rees, S. E.
Petrova, M. V.
Mohan, R.
Butrov, A. V.
Beeharry, S. D.
Vatsik, M. V.
Sakieva, F. I.
Gobert, F.
Yonis, H.
Tapponnier, R.
Fernandez, R.
Labaune, M. A.
Burle, J. F.
Barbier, J.
Vincent, B.
Cleyet, M.
Richard, J. C.
Guérin, C.
Shinotsuka, C. Righy
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Törnblom, S.
Nisula, S.
Vaara, S.
Poukkanen, M.
Andersson, S.
Pettilä, V.
Pesonen, E.
Xie, Z.
Liao, X.
Kang, Y.
Zhang, J.
Kubota, K.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Hegazy, S.
El-Keraie, A.
El Sayed, E.
El Hamid, M. Abd
Rodrigues, N. J.
Pereira, M.
Godinho, I.
Gameiro, J.
Neves, M.
Gouveia, J.
e Silva, Z. Costa
Lopes, J. A.
Mckinlay, J.
Kostalas, M.
Kooner, G.
Dudas, G.
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.
Creagh-Brown, B.
Forni, L.
Yamazaki, A.
Ganuza, M. Sanz
Molina, J. A. Martinez
Martinez, F. Hidalgo
Freile, M. T. Chiquito
Fernandez, N. Garcia
Travieso, P. Medrano
Bandert, A.
Frithiof, R.
Lipcsey, M.
Smekal, D.
Schlaepfer, P.
Durovray, J. D.
Plouhinec, V.
Chiappa, C.
Bellomo, R.
Schneider, A. G.
Mitchell, S.
Durrant, J.
Street, H.
Dunthorne, E.
Shears, J.
Caballero, C. Hernandez
Hutchison, R.
Schwarze, S.
Ghabina, S.
Thompson, E.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Gonzalez, C. A.
Pinto, J. L.
Orozco, V.
Patiño, J. A.
Garcia, P. K.
Contreras, K. M.
Rodriguez, P.
Echeverri, J. E.
GETGAG Working Group
JSEPTIC (Japanese Society of Education for Physicians and Trainees in Intensive Care) Clinical Trial Group
CAPCRI Study
for the ReVA Research Network and the PROVE Network Investigators
from the FROG ICU Investigators
The WIND study group
Plug Working Group
GETGAG/SEMICYUC
AKI Research Group
St George’s University of London
IPREA Study Group
FINNRESUSCI Study Group
PICS- HCPA: Programa Intrahospitalar de Combate à Sepse do Hospital de Clínicas de Porto Alegre
ENVIN-HELICS Study Group
ARIAM registry of adult cardiac surgery
The Rapid Diagnosis of Infections in the Critically Ill Team
Tokyo Womens Medical University
PLUG working group
PLUG Working Group
On behalf of Okayama Research Investigation Organizing Network (ORION)investigators
PS-ICU Group
Japan Septic Disseminated Intravascular Coagulation (JSEPTIC DIC) study group
Student Research Committee - Shiraz University of Medical Sciences
ARIAM-ANDALUCIA
The WIND study group
PLUG Working Group
The WIND study group
PLUG Working Group
Plug working group
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):405-607
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for patterns by combining cosmic-ray energy and arrival directions at the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, A.
Abreu, P.
Aglietta, M.
Ahn, E. J.
Samarai, I. Al
Albuquerque, I. F. M.
Allekotte, I.
Allen, J.
Allison, P.
Almela, A.
Castillo, J. Alvarez
Alvarez-Muñiz, J.
Batista, R. Alves
Ambrosio, M.
Aminaei, A.
Anchordoqui, L.
Andringa, S.
Aramo, C.
Aranda, V. M.
Arqueros, F.
Asorey, H.
Assis, P.
Aublin, J.
Ave, M.
Avenier, M.
Avila, G.
Awal, N.
Badescu, A. M.
Barber, K. B.
Bäuml, J.
Baus, C.
Beatty, J. J.
Becker, K. H.
Bellido, J. A.
Berat, C.
Bertaina, M. E.
Bertou, X.
Biermann, P. L.
Billoir, P.
Blaess, S.
Blanco, M.
Bleve, C.
Blümer, H.
Boháčová, M.
Boncioli, D.
Bonifazi, C.
Bonino, R.
Borodai, N.
Brack, J.
Brancus, I.
Bridgeman, A.
Brogueira, P.
Brown, W. C.
Buchholz, P.
Bueno, A.
Buitink, S.
Buscemi, M.
Caballero-Mora, K. S.
Caccianiga, B.
Caccianiga, L.
Candusso, M.
Caramete, L.
Caruso, R.
Castellina, A.
Cataldi, G.
Cazon, L.
Cester, R.
Chavez, A. G.
Chiavassa, A.
Chinellato, J. A.
Chudoba, J.
Cilmo, M.
Clay, R. W.
Cocciolo, G.
Colalillo, R.
Coleman, A.
Collica, L.
Coluccia, M. R.
Conceição, R.
Contreras, F.
Cooper, M. J.
Cordier, A.
Coutu, S.
Covault, C. E.
Cronin, J.
Curutiu, A.
Dallier, R.
Daniel, B.
Dasso, S.
Daumiller, K.
Dawson, B. R.
Almeida, R. M. de
Domenico, M. De
Jong, S. J. de
Neto, J. R. T. de Mello
Mitri, I. De
Oliveira, J. de
Souza, V. de
Peral, L. del
Deligny, O.
Dembinski, H.
Dhital, N.
Giulio, C. Di
Matteo, A. Di
Diaz, J. C.
Castro, M. L. Díaz
Diogo, F.
Dobrigkeit, C.
Docters, W.
D’Olivo, J. C.
Dorofeev, A.
Hasankiadeh, Q. Dorosti
Dova, M. T.
Ebr, J.
Engel, R.
Erdmann, M.
Erfani, M.
Escobar, C. O.
Espadanal, J.
Etchegoyen, A.
Luis, P. Facal San
Falcke, H.
Fang, K.
Farrar, G.
Fauth, A. C.
Fazzini, N.
Ferguson, A. P.
Fernandes, M.
Fick, B.
Figueira, J. M.
Filevich, A.
Filipčič, A.
Fox, B. D.
Fratu, O.
Fröhlich, U.
Fuchs, B.
Fujii, T.
Gaior, R.
García, B.
Roca, S. T. Garcia
Garcia-Gamez, D.
Garcia-Pinto, D.
Garilli, G.
Bravo, A. Gascon
Gate, F.
Gemmeke, H.
Ghia, P. L.
Giaccari, U.
Giammarchi, M.
Giller, M.
Glaser, C.
Glass, H.
Berisso, M. Gómez
Vitale, P. F. Gómez
Gonçalves, P.
Gonzalez, J. G.
González, N.
Gookin, B.
Gordon, J.
Gorgi, A.
Gorham, P.
Gouffon, P.
Grebe, S.
Griffith, N.
Grillo, A. F.
Grubb, T. D.
Guarino, F.
Guedes, G. P.
Hampel, M. R.
Hansen, P.
Harari, D.
Harrison, T. A.
Hartmann, S.
Harton, J. L.
Haungs, A.
Hebbeker, T.
Heck, D.
Heimann, P.
Herve, A. E.
Hill, G. C.
Hojvat, C.
Hollon, N.
Holt, E.
Homola, P.
Hörandel, J. R.
Horvath, P.
Hrabovský, M.
Huber, D.
Huege, T.
Insolia, A.
Isar, P. G.
Jandt, I.
Jansen, S.
Jarne, C.
Josebachuili, M.
Kääpä, A.
Kambeitz, O.
Kampert, K. H.
Kasper, P.
Katkov, I.
Kégl, B.
Keilhauer, B.
Keivani, A.
Kemp, E.
Kieckhafer, R. M.
Klages, H. O.
Kleifges, M.
Kleinfeller, J.
Krause, R.
Krohm, N.
Krömer, O.
Kruppke-Hansen, D.
Kuempel, D.
Kunka, N.
LaHurd, D.
Latronico, L.
Lauer, R.
Lauscher, M.
Lautridou, P.
Coz, S. Le
Leão, M. S. A. B.
Lebrun, D.
Lebrun, P.
Oliveira, M. A. Leigui de
Letessier-Selvon, A.
Lhenry-Yvon, I.
Link, K.
López, R.
Agüera, A. Lopez
Louedec, K.
Bahilo, J. Lozano
Lu, L.
Lucero, A.
Ludwig, M.
Malacari, M.
Maldera, S.
Mallamaci, M.
Maller, J.
Mandat, D.
Mantsch, P.
Mariazzi, A. G.
Marin, V.
Mariş, I. C.
Marsella, G.
Martello, D.
Martin, L.
Martinez, H.
Bravo, O. Martínez
Martraire, D.
Meza, J. J. Masías
Mathes, H. J.
Mathys, S.
Matthews, J.
Matthews, J. A. J.
Matthiae, G.
Maurel, D.
Maurizio, D.
Mayotte, E.
Mazur, P. O.
Medina, C.
Medina-Tanco, G.
Meissner, R.
Melissas, M.
Melo, D.
Menshikov, A.
Messina, S.
Meyhandan, R.
Mićanović, S.
Micheletti, M. I.
Middendorf, L.
Minaya, I. A.
Miramonti, L.
Mitrica, B.
Molina-Bueno, L.
Mollerach, S.
Monasor, M.
Ragaigne, D. Monnier
Montanet, F.
Morello, C.
Mostafá, M.
Moura, C. A.
Muller, M. A.
Müller, G.
Müller, S.
Münchmeyer, M.
Mussa, R.
Navarra, G.
Navas, S.
Necesal, P.
Nellen, L.
Nelles, A.
Neuser, J.
Nguyen, P.
Niechciol, M.
Niemietz, L.
Niggemann, T.
Nitz, D.
Nosek, D.
Novotny, V.
Nožka, L.
Ochilo, L.
Olinto, A.
Oliveira, M.
Pacheco, N.
Selmi-Dei, D. Pakk
Palatka, M.
Pallotta, J.
Palmieri, N.
Papenbreer, P.
Parente, G.
Parra, A.
Paul, T.
Pech, M.
Pȩkala, J.
Pelayo, R.
Pepe, I. M.
Perrone, L.
Petermann, E.
Peters, C.
Petrera, S.
Petrov, Y.
Phuntsok, J.
Piegaia, R.
Pierog, T.
Pieroni, P.
Pimenta, M.
Pirronello, V.
Platino, M.
Plum, M.
Porcelli, A.
Porowski, C.
Prado, R. R.
Privitera, P.
Prouza, M.
Purrello, V.
Quel, E. J.
Querchfeld, S.
Quinn, S.
Rautenberg, J.
Ravel, O.
Ravignani, D.
Revenu, B.
Ridky, J.
Riggi, S.
Risse, M.
Ristori, P.
Rizi, V.
Carvalho, W. Rodrigues de
Cabo, I. Rodriguez
Fernandez, G. Rodriguez
Rojo, J. Rodriguez
Rodríguez-Frías, M. D.
Rogozin, D.
Ros, G.
Rosado, J.
Rossler, T.
Roth, M.
Roulet, E.
Rovero, A. C.
Saffi, S. J.
Saftoiu, A.
Salamida, F.
Salazar, H.
Saleh, A.
Greus, F. Salesa
Salina, G.
Sánchez, F.
Sanchez-Lucas, P.
Santo, C. E.
Santos, E.
Santos, E. M.
Sarazin, F.
Sarkar, B.
Sarmento, R.
Sato, R.
Scharf, N.
Scherini, V.
Schieler, H.
Schiffer, P.
Schmidt, D.
Schröder, F. G.
Scholten, O.
Schoorlemmer, H.
Schovánek, P.
Schulz, A.
Schulz, J.
Schumacher, J.
Sciutto, S. J.
Segreto, A.
Settimo, M.
Shadkam, A.
Shellard, R. C.
Sidelnik, I.
Sigl, G.
Sima, O.
kowski, A. Śmiał
Šmída, R.
Snow, G. R.
Sommers, P.
Sorokin, J.
Squartini, R.
Srivastava, Y. N.
Stanič, S.
Stapleton, J.
Stasielak, J.
Stephan, M.
Stutz, A.
Suarez, F.
Suomijärvi, T.
Supanitsky, A. D.
Sutherland, M. S.
Swain, J.
Szadkowski, Z.
Szuba, M.
Taborda, O. A.
Tapia, A.
Tartare, M.
Tepe, A.
Theodoro, V. M.
Timmermans, C.
Peixoto, C. J. Todero
Toma, G.
Tomankova, L.
Tomé, B.
Tonachini, A.
Elipe, G. Torralba
Machado, D. Torres
Travnicek, P.
Trovato, E.
Tueros, M.
Ulrich, R.
Unger, M.
Urban, M.
Galicia, J. F. Valdés
Valiño, I.
Valore, L.
Aar, G. van
Bodegom, P. van
Berg, A. M. van den
Velzen, S. van
Vliet, A. van
Varela, E.
Vargas Cárdenas, B.
Varner, G.
Vázquez, J. R.
Vázquez, R. A.
Veberič, D.
Verzi, V.
Vicha, J.
Videla, M.
Villaseñor, L.
Vlcek, B.
Vorobiov, S.
Wahlberg, H.
Wainberg, O.
Walz, D.
Watson, A. A.
Weber, M.
Weidenhaupt, K.
Weindl, A.
Werner, F.
Widom, A.
Wiencke, L.
Wilczyńska, B.
Wilczyński, H.
Will, M.
Williams, C.
Winchen, T.
Wittkowski, D.
Wundheiler, B.
Wykes, S.
Yamamoto, T.
Yapici, T.
Yuan, G.
Yushkov, A.
Zamorano, B.
Zas, E.
Zavrtanik, D.
Zavrtanik, M.
Zaw, I.
Zepeda, A.
Zhou, J.
Zhu, Y.
Silva, M. Zimbres
Ziolkowski, M.
Zuccarello, F.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. June 2015 75(6):1-15
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies