Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Franchineau, Guillaume"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Prone positioning monitored by electrical impedance tomography in patients with severe acute respiratory distress syndrome on veno-venous ECMO
Autorzy :
Franchineau, GuillaumeAff1, Aff2
Bréchot, NicolasAff1, Aff2
Hekimian, GuillaumeAff1, Aff2
Lebreton, GuillaumeAff1, Aff3
Bourcier, SimonAff1, Aff2
Demondion, PierreAff1, Aff3
Le Guennec, LoïcAff1, Aff2
Nieszkowska, AniaAff1, Aff2
Luyt, Charles-EdouardAff1, Aff2
Combes, AlainAff1, Aff2
Schmidt, MatthieuAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. 10(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Kamilia, Chtara
Regaieg, Kais
Baccouch, Najeh
Chelly, Hedi
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Jendoubi, Ali
Abbes, Ahmed
Belhaouane, Houda
Nasri, Oussama
Jenzri, Layla
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Belkadi, Kamal
Harti, Youness
Nsiri, Afak
Khaleq, Khalid
Hamoudi, Driss
Harrar, Rachid
Thieffry, Camille
Wallet, Frédéric
Parmentier-Decrucq, Erika
Favory, Raphaël
Mathieu, Daniel
Poissy, Julien
Lafon, Thomas
Vignon, Philippe
Begot, Emmanuelle
Appert, Alexandra
Hadj, Mathilde
Claverie, Paul
Matt, Morgan
Barraud, Olivier
François, Bruno
Jamoussi, Amira
Jazia, Amira Ben
Marhbène, Takoua
Lakhdhar, Dhouha
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Goutay, Julien
Blazejewski, Caroline
Joly-Durand, Isabelle
Pirlet, Isabelle
Weillaert, Marie Pierre
Beague, Sebastien
Aziz, Soufi
Hafiane, Reda
Hattabi, Khalid
Bouhouri, Mohamed Aziz
Hammoudi, Driss
Fadil, Abdelaziz
Harrar, Rachid Al
Zerouali, Khalid
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Slaoui, Mohamed Taoufik
Boubia, Souhail
Hafiani, Y.
Khaoudi, A.
Cherkab, R.
Elallam, W.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Ridaii, M.
Mehdi, Rihi El
Schimpf, Caroline
Mizrahi, Assaf
Pilmis, Benoît
Le Monnier, Alban
Tiercelet, Kelly
Cherin, Mélanie
Bruel, Cédric
Philippart, Francois
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Timsit, Jean-François
Razazi, Keyvan
Rosman, Jérémy
de Prost, Nicolas
Carteaux, Guillaume
Jansen, Chloe
Decousser, Jean Winoc
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
M’rad, Aymen
Ouali, Zouhour
Barghouth, Manel
Kouatchet, Achille
Mahieu, Rafael
Weiss, Emmanuel
Schnell, David
Zahar, Jean-Ralph
Artiguenave, Margaux
Sophie, Paktoris-Papine
Espinasse, Florence
Sayed, Faten El
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Geri, Guillaume
Vieillard-Baron, Antoine
Repessé, Xavier
Kallel, Hatem
Mayence, Claire
Houcke, Stéphanie
Guegueniat, Pascal
Hommel, Didier
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Fatnassi, Amira
Sellami, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
M’ghirbi, Abdelwaheb
Adhieb, Ali
Braiek, Dhouha Ben
Hraiech, Kmar
Ousji, Ali
Ouanes, Islem
Zaineb, Hammouda
Abdallah, Saousen Ben
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Klein, Simon
Miquet, Mattéo
Thouret, Jean-Marc
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Merhbene, Takoua
Derreumaux, Celine
Seguin, Thierry
Conil, Jean-Marie
Kelway, Charlotte
Blasco, Valery
Nafati, Cyril
Harti, Karim
Reydellet, Laurent
Albanese, Jacques
Aicha, Narjess Ben
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Ayachi, Jihene
Fraj, Nesrine
Sma, Nesrine
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Yedder, Soumaya Ben
Samoud, Walid
Radhouene, Bousselmi
Mariem, Bousselmi
Ammar, Asma
Cheikh, Asma Ben
Lakhal, Hend Ben
Khelfa, Messaouda
Hamdaoui, Yamina
Bouafia, Nabiha
Trampont, Timothée
Daix, Thomas
Legarçon, Vincent
Karam, Henri Hani
Pichon, Nicolas
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Thabet, Hafedh
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ezzouine, Hanane
Kerrous, Mahmoud
Haoui, Saad El
Ahdil, Soufiane
Benslama, Abdellatif
Abidi, Khalid
Dendane, Tarek
Oussama, Ssouni
Belayachi, Jihane
Madani, Naoufal
Abouqal, Redouane
Zeggwagh, Amine Ali
Ghadhoune, Hatem
Chaari, Anis
Jihene, Guissouma
Allouche, Hend
Trabelsi, Insaf
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Habiba, Ben Sik Ali
Hajer, Nouira
Tilouch, Najla
Yaakoubi, Sondes
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Arcizet, Julien
Leroy, Bertrand
Abdulmalack, Caroline
Renzullo, Catherine
Hamet, Maël
Doise, Jean-Marc
Coutet, Jérôme
Cheikh, Chaigar Mohammed
Quechar, Zakaria
Joris, Magalie
Beauport, Dimitri Titeca
Kontar, Loay
Lebon, Delphine
Gruson, Bérengère
Slama, Michel
Marolleau, Jean-Pierre
Maizel, Julien
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Berghmans, Thierry
Paesmans, Marianne
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Guillot, Max
Ledoux, Marie-Pierre
Braun, Thierry
Maestraggi, Quentin
Michard, Baptiste
Castelain, Vincent
Herbrecht, Raoul
Schneider, Francis
Couffin, Severine
Lobo, David
Mongardon, Nicolas
Dhonneur, Gilles
Mounier, Roman
Le Borgne, Pierrick
Couraud, Sophie
Herbrecht, Jean-Etienne
Boivin, Alexandra
Lefebvre, François
Bilbault, Pascal
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Mazour, Fatima
Chaffi, Belkacem
Benatta, Nadia
Sik, Ali Habiba
Talik, I.
Perrier, Maxime
Gouteix, Eliane
Koubi, Claude
Escavy, Annabelle
Guilbaut, Victoria
Fosse, Jean-Philippe
Jazia, Rahma Ben
Abdelghani, Ahmed
Cungi, Pierre-Julien
Bordes, Julien
Nguyen, Cédric
Pierrou, Candice
Cruc, Maximilien
Benois, Alain
Duprez, Frédéric
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Ollieuz, Sandra
Machayekhi, Sharam
Paciorkowski, Frédéric
Reychler, Gregory
Coudroy, Remi
Thille, Arnaud W.
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Meurice, Jean-Claude
Robert, René
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Assefi, Mona
Deransy, Romain
Brisson, Hélène
Monsel, Antoine
Conti, Filomena
Scatton, Olivier
Langeron, Olivier
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Armel, Anwar
Youness, Lafrikh
Abdelhak, Bensaid
Youssef, Miloudi
Najib, Al Harrar
Mustapha, Amouzoun
Noufel, Mtioui
Mohamed, Zamd
Salma, El Khayat
Ghizlane, Medkouri
Mohamed, Benghanam
Benyounes, Ramdani
Montini, Florent
Moschietto, Sébastien
Gregoire, Emilien
Claisse, Guillaume
Guiot, Julien
Morimont, Philippe
Krzesinski, Jean-Marie
Mariat, Christophe
Lambermont, Bernard
Cavalier, Etienne
Delanaye, Pierre
Benbernou, Soumia
Ilies, Sofiane
Azza, Abdelkader
Bouyacoub, Khalida
Louail, Meriem
Mokhtari-Djebli, Houria
Arrestier, Romain
Daviaud, Fabrice
Francois, Xavier Laborne
Brocas, Elsa
Choukroun, Gérald
Peñuelas, Oscar
Lorente, José-Angel
Cardinal-Fernandez, Pablo
Rodriguez, José-Maria
Aramburu, José-Antonio
Esteban, Andres
Frutos-Vivar, Fernando
Bitker, Laurent
Costes, Nicolas
Le Bars, Didier
Lavenne, Franck
Devouassoux, Mojgan
Richard, Jean-Christophe
Mechati, Malika
Gainnier, Marc
Papazian, Laurent
Guervilly, Christophe
Garnero, Aude
Arnal, Jean Michel
Roze, Hadrien
Richard, Jean Christophe
Repusseau, Benjamin
Dewitte, Antoine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Harbouze, Nadia
Amine, A. M.
Olandzobo, A. G.
Herbland, Alexandre
Richard, Marie
Girard, Nicolas
Lambron, Lucile
Lesieur, Olivier
Wainschtein, Sarah
Hubert, Sidonie
Hugues, Albane
Tran, Marc
Bouillard, Philippe
Loteanu, Vlad
Leloup, Maxime
Laurent, Alexandra
Lheureux, Florent
Prestifilippo, Alessia
Cruz, Martin Delgado Maria
Romain, Rigal
Antonelli, Massimo
Blanch, Torra Lluis
Bonnetain, Franck
Grazzia-Bocci, Maria
Mancebo, Jordi
Samain, Emmanuel
Paul, Hebert
Capellier, Gilles
Zavgorodniaia, Taissa
Soichot, Marion
Malissin, Isabelle
Voicu, Sebastian
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Deye, Nicolas
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Mejri, Olfa
Hmida, Marwa Ben
Tannous, Salma
Chevillard, Lucie
Labat, Laurence
Risede, Patricia
Fredj, Hana
Léger, Maxime
Brunet, Marion
Le Roux, Gaël
Boels, David
Lerolle, Nicolas
Farah, Souaad
Amiel-Niemann, Hélène
Kubis, Nathalie
Declèves, Xavier
Peyraux, Nicoals
Baud, Frederic
Serafini, Micaela
Alvarez, Jean-Claude
Heinzelman, Annette
Jozwiak, Mathieu
Millasseau, Sandrine
Teboul, Jean-Louis
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Depret, François
Richard, Nathalie
Attal, Pierre
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Chemla, Denis
Jerbi, Salma
Khedhiri, Wafa
Necib, Hatem
Scarfo, Paolo
Chevalier, Charles
Piagnerelli, Michael
Lafont, Alexandre
Galy, Antoine
Mancia, Claire
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Gaja, Ali
Hamrouni, Bassem
Malouch, Abir
Fourati, Sami
Messaoud, Rihab
Zarrouki, Youssef
Ziadi, Amra
Rhezali, Manal
Zouizra, Zahira
Boumzebra, Drissi
Samkaoui, Mohamed Abdennasser
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Verrier, Pierre
Ivascau, Calin
Seguin, Amélie
Valette, Xavier
Du Cheyron, Damien
Daubin, Cedric
Bougouin, Wulfran
Aissaoui, Nadia
Lamhaut, Lionel
Jost, Daniel
Maupain, Carole
Beganton, Frankie
Bouglé, Adrien
Dumas, Florence
Marijon, Eloi
Jouven, Xavier
Cariou, Alain
Poirson, Florent
Chaput, Ulriikka
Beeken, Thomas
Maxime, Leclerc
Haikel, Oueslati
Vodovar, Dominique
Chelly, Jonathan
Marteau, Philippe
Chocron, Richard
Juvin, Philippe
Loeb, Thomas
Adnet, Frederic
Lecarpentier, Eric
Riviere, Antoine
De Cagny, Bertand
Soupison, Thierry
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Leteurtre, Stéphane
Fresco, Marion
Bubenheim, Michael
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Grange, Steven
Artaud-Macari, Elise
Misset, Benoit
Tamion, Fabienne
Girault, Christophe
Dumas, Guillaume
Chevret, Sylvie
Lemiale, Virginie
Mokart, Djamel
Mayaux, Julien
Pène, Frédéric
Nyunga, Martine
Perez, Pierre
Moreau, Anne-Sophie
Bruneel, Fabrice
Vincent, François
Klouche, Kada
Reignier, Jean
Rabbat, Antoine
Azoulay, Elie
Frat, Jean-Pierre
Ragot, Stéphanie
Constantin, Jean-Michel
Prat, Gwenael
Mercat, Alain
Boulain, Thierry
Demoule, Alexandre
Devaquet, Jérôme
Nseir, Saad
Charpentier, Julien
Argaud, Laurent
Beuret, Pascal
Ricard, Jean-Damien
Teiten, Christelle
Marjanovic, Nicolas
Palamin, Nicola
L’Her, Erwan
Bailly, Arthur
Boisramé-Helms, Julie
Champigneulle, Benoit
Kamel, Toufik
Mercier, Emmanuelle
Le Thuaut, Aurélie
Lascarrou, Jean-Baptiste
Rolle, Amélie
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Jaber, Samir
Hariri, Geoffroy
Baudel, Jean-Luc
Dubée, Vincent
Preda, Gabriel
Bourcier, Simon
Joffre, Jeremie
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Maury, Eric
Mater, Houda
Merdji, Hamid
Grimaldi, David
Rousseau, Christophe
Mira, Jean-Paul
Chiche, Jean-Daniel
Sedghiani, Ines
Benabderrahim, A.
Hamdi, Dhekra
Jendoubi, Asma
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Bagate, François
Bousselmi, Radhwen
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Guérot, Emmanuel
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Dreyfuss, Didier
Radermacher, Peter
Frère, Antoine
Martin-Lefèvre, Laurent
Colin, Gwenhaël
Fiancette, Maud
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Lacherade, Jean-Claude
Lebert, Christine
Vinatier, Isabelle
Yehia, Aihem
Joret, Aurélie
Menunier-Beillard, Nicolas
Benzekri-Lefevre, Dalila
Desachy, Arnaud
Bellec, Fréderic
Plantefève, Gaëtan
Quenot, Jean-Pierre
Meziani, Ferhat
Tavernier, Elsa
Ehrmann, Stephan
Chudeau, Nicolas
Raveau, Tommy
Moal, Valérie
Houillier, Pascal
Rouve, Emmanuelle
Lakhal, Karim
Gandonnière, Charlotte Salmon
Jouan, Youenn
Bodet-Contentin, Laetitia
Balmier, Adrien
Messika, Jonathan
De Montmollin, Etienne
Pouyet, Victorine
Sztrymf, Benjamin
Thiagarajah, Abirami
Roux, Damien
De Chambrun, Marc Pineton
Luyt, Charles-Edouard
Beloncle, François
Zapella, Nathalie
Ledochowsky, Stanislas
Terzi, Nicolas
Mazou, Jean-Marc
Sonneville, Romain
Paulus, Sylvie
Fedun, Yannick
Landais, Mickael
Raphalen, Jean-Herlé
Combes, Alain
Amoura, Zahir
Jacquemin, Aemilia
Guerrero, Felipe
Marcheix, Bertrand
Hernandez, Nicolas
Fourcade, Olivier
Georges, Bernard
Delmas, Clément
Makoudi, Sarah
Genton, Audrey
Bernard, Rémy
Lebreton, Guillaume
Amour, Julien
Mazet, Charlotte
Bounes, Fanny
Murat, Gurbuz
Cronier, Laure
Robin, Guillaume
Biendel, Caroline
Silva, Stein
Boubeche, Samia
Abriou, Caroline
Wurtz, Véronique
Scherrer, Vincent
Rey, Nathalie
Gastaldi, Gioia
Veber, Benoit
Doguet, Fabien
Gay, Arnaud
Dureuil, Bertrand
Besnier, Emmanuel
Rouget, Antoine
Gantois, Guillaume
Magalhaes, Eric
Wanono, Ruben
Smonig, Roland
Lermuzeaux, Mathilde
Lebut, Jordane
Olivier, Andremont
Dupuis, Claire
Radjou, Aguila
Mourvillier, Bruno
Neuville, Mathilde
D’ortho, Marie Pia
Bouadma, Lila
Rouvel-Tallec, Anny
Rudler, Marika
Weiss, Nicolas
Perlbarg, Vincent
Galanaud, Damien
Thabut, Dominique
Rachdi, Emna
Mhamdi, Ghada
Trifi, Ahlem
Abdelmalek, Rim
Abdellatif, Sami
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Tiouiri, Hanene
Lakhal, Salah Ben
Rousseau, Geoffroy
Asmolov, Romain
Grammatico-Guillon, Leslie
Auvet, Adrien
Laribi, Said
Garot, Denis
Dequin, Pierre François
Guillon, Antoine
Fergé, Jean-Louis
Abgrall, Gwénolé
Hinault, Ronan
Vally, Shazima
Roze, Benoit
Chaplain, Agathe
Chabartier, Cyrille
Savidan, Anne-Charlotte
Marie, Sabia
Cabie, Andre
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Mehdaoui, Hossein
Benarous, Lucas
Soda-Diop, Marième
Bouzana, Fouad
Perrin, Gilles
Bourenne, Jeremy
Eon, Béatrice
Lambert, Dominique
Trebuchon, Agnes
Poncelet, Géraldine
Le Bourgeois, Fleur
Michael, Levy
Camille, Guillot
Naudin, Jérôme
Deho, Anna
Dauger, Stéphane
Sauthier, Michaël
Bergeron-Gallant, Krystale
Emeriaud, Guillaume
Jouvet, Philippe
Tiebergien, Nicolas
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Fellahi, Jean-Luc
Baudin, Florent
Essouri, Sandrine
Javouhey, Etienne
Guérin, Claude
Lampin, Marie
Mamouri, Ouardia
Devos, Patrick
Karaca-Altintas, Yasemin
Vinchon, Matthieu
Brossier, David
Eltaani, Redha
Teyssedre, Sonia
Sabine, Meyet
Bouchut, Jean-Christophe
Peguet, Olivier
Petitdemange, Lucie
Guilbert, Anne Sophie
Aoul, Nabil Tabet
Addou, Zakaria
Aouffen, Nabil
Anas, Benqqa
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Abdou, Rchi
Gravellier, Perrine
Chantreuil, Julie
Travers, Nadine
Listrat, Antoine
Le Reun, Claire
Favrais, Geraldine
Coppere, Zoe
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Bronchard, Régis
Rolando, Stephane
Orliaguet, Gilles
Leger, Pierre-Louis
Rambaud, Jérôme
Thueux, Emilie
De Larrard, Alexandra
Berthelot, Véronique
Denot, Julien
Reymond, Marie
Amblard, Alain
Morin-Zorman, Sarah
Lengliné, Etienne
Pichereau, Claire
Mariotte, Eric
Emmanuel, Canet
Poujade, Julien
Trumpff, Guillaume
Janssen-Langenstein, Ralf
Harlay, Marie-Line
Zaid, Noorah
Ait-Ammar, Nawel
Bonnal, Christine
Merle, Jean-Claude
Botterel, Francoise
Levesque, Eric
Riad, Zakaria
Mezidi, Mehdi
Yonis, Hodane
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Louis, Bruno
Forel, Jean-Marie
Bisbal, Magali
Lehingue, Samuel
Rambaud, Romain
Adda, Mélanie
Hraiech, Sami
Marchi, Elisa
Roch, Antoine
Guerin, Vincent
Rozencwajg, Sacha
Schmidt, Matthieu
Hekimian, Guillaume
Bréchot, Nicolas
Trouillet, Jean Louis
Besset, Sébastien
Franchineau, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Pascal, Leprince
Loiselle, Maud
Sarah, Chemam
Laurence, Dangers
Guillemette, Thomas
Jacquens, Alice
Kerever, Sebastien
Guidet, Bertrand
Aegerter, Philippe
Das, Vincent
Fartoukh, Muriel
Hayon, Jan
Desmard, Mathieu
Fulgencio, Jean-Pierre
Zuber, Benjamin
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Garret, Charlotte
Peron, Matthieu
Coron, Emmanuel
Bretonnière, Cédric
Audureau, Etienne
Audrey, Winters
Christophe, Duvoux
Christian, Jacquelinet
Daniel, Azoulay
Cyrille, Feray
Aissaoui, Wissal
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Barrou, Houcine
Carteaux-Taeib, Anna
Lupinacci, Renato
Manceau, Gilles
Jeune, Florence
Tresallet, Christophe
Habacha, Sahar
Fathallah, Ines
Zoubli, Aymen
Aloui, Rafaa
Kouraichi, Nadia
Jouet, Emilie
Badin, Julie
Fermier, Brice
Feller, Marc
Serie, Mathieu
Pillot, Jérôme
Marie, William
Gisbert-Mora, Chloé
Vinclair, Camille
Lesbordes, Pierre
Mathieu, Pascal
De Brabant, Fabienne
Muller, Emmanuel
Robaux, Marie-Aline
Giabicani, Mikhael
Marchalot, Antoine
Gelinotte, Stéphanie
Declercq, Pierre Louis
Eraldi, Jean-Pierre
Bougerol, François
Meunier-Beillard, Nicolas
Devilliers, Hervé
Rigaud, Jean-Philippe
Verrière, Camille
Ardisson, Fanny
Kentish-Barnes, Nancy
Jacq, Gwenaëlle
Chermak, Akli
Lautrette, Alexandre
Legrand, Matthieu
Soummer, Alexis
Thiery, Guillaume
Cottereau, Alice
Canet, Emmanuel
Caujolle, Marie
Allyn, Jérôme
Valance, Dorothée
Brulliard, Caroline
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Gallas, Thomas
Vandroux, David
Allou, Nicolas
Durand, Arthur
Nevière, Rémi
Delguste, Florian
Boulanger, Eric
Preau, Sebastien
Martin, Ruste
Cochet, Hélène
Ponthus, Jean Pierre
Amilien, Virginie
Tchir, Martial
Barsam, Elise
Ayoub, Mohsen
Georger, Jean Francois
Guillame, Izaute
Assaraf, Julie
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Barbara, Guilaume
Louis, Guillaume
Gaudry, Stéphane
Barbarot, Nicolas
Jamet, Angéline
Outin, Hervé
Gibot, Sébastien
Bollaert, Pierre-Edouard
Holleville, Mathilde
Legriel, Stéphane
Chateauneuf, Anne Laure
Cavelot, Sébastien
Moyer, Jean-Denis
Bedos, Jean Pierre
Merle, Philippe
Laine, Aurelie
Natalie, De Sa
Cornuault, Mathieu
Libot, Jérome
Asehnoune, Karim
Rozec, Bertrand
Dantal, Jacques
Videcoq, Michel
Degroote, Thècle
Jaillette, Emmanuelle
Zerimech, Farid
Malika, Balduyck
Llitjos, Jean-François
Amara, Marlène
Lacave, Guillaume
Pangon, Béatrice
Mavinga, José
Makunza, Joseph Nsiala
Mafuta, M. E.
Yanga, Yves
Eric, Amisi
Ilunga, Jp
Kilembe, Ma
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Mokline, Amel
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Rahmani, Imene
Mensi, Nidhal
Gharsallah, Lazheri
Tlaili, Sofiene
Gasri, Bahija
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Allain, Pierre-Antoine
Gault, Nathallie
Paugam-Burtz, Catherine
Foucrier, Arnaud
Chatbri, Bassem
Bourbiaa, Yousra
Thabet, Lamia
Neuschwander, Arthur
Vincent, Looten
Beck, Jennifer
Vibol, Chhor
Amelie, Yavchitz
Resche-Rigon, Matthieu
Pirracchio, Jean MantzRomain
Bureau, Côme
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Prodanovic, Hélène
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Dubé, Bruno-Pierre
Demiri, Suela
Dres, Martin
May, Faten
Quintard, Hervé
Kounis, Ilias
Saliba, Faouzi
André, Stephane
Boudon, Marc
Ichai, Philippe
Younes, Aline
Nakad, Lionel
Coilly, Audrey
Antonini, Teresa
Sobesky, Rodolphe
De Martin, Eleonora
Samuel, Didier
Hubert, Noemie
Nay, Mai-Anh
Auchabie, Johann
Giraudeau, Bruno
Jean, Reignier
Darmon, Michaël
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Gratia, Elisabeth
Goldgran-Toledano, Dany
Jamali, Samir
Dumenil, Anne Sylvie
Schwebel, Carole
Brisard, Laurent
Bizouarn, Philippe
Lepoivre, Thierry
Nicolet, Johanna
Rigal, Jean Christophe
Roussel, Jean Christian
Cheurfa, Cherifa
Abily, Julien
Lescot, Thomas
Page, Isaline
Warnier, Stéphanie
Nys, Monique
Rousseau, Anne-Françoise
Damas, Pierre
Uhel, Fabrice
Lesouhaitier, Mathieu
Grégoire, Murielle
Gaudriot, Baptiste
Gacouin, Arnaud
Le Tulzo, Yves
Flecher, Erwan
Tarte, Karin
Tadié, Jean-Marc
Georges, Quentin
Soares, M.
Jeon, Kyeongman
Oeyen, Sandra
Rhee, Chin Kook
Gruber, Pascale
Ostermann, Marlies
Hill, Quentin
Depuydt, Peter
Ferra, Christelle
Muller, Alice
Aurelie, Bourmaud
Niles, Christopher
Herbert, Fabien
Pied, Sylviane
Loridant, Séverine
François, Nadine
Bignon, Anne
Sendid, Boualem
Lemaitre, Caroline
Dupre, Celine
Zayene, Aymen
Portier, Lucie
De Freitas Caires, Nathalie
Lassalle, Philippe
Le Neindre, Aymeric
Selot, Pascal
Ferreiro, Daniel
Bonarek, Maria
Henriot, Stépahen
Rodriguez, Julie
Taddei, Mara
Di Bari, Mauro
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Deldicque, Louise
Van Den Bergh, Peter
Caty, Gilles
Roeseler, Jean
Francaux, Marc
Laterre, Pierre-François
Dupuis, Bastien
Machayeckhi, Sharam
Sarfati, Celine
Moore, Alex
Mendialdua, Paula
Rodet, Emilie
Pilorge, Catherine
Stephan, Francois
Rezaiguia-Delclaux, Saida
Dugernier, Jonathan
Hesse, Michel
Jumetz, Thibaud
Bialais, Emilie
Depoortere, Virginie
Michotte, Jean Bernard
Wittebole, Xavier
Jamar, François
REA‑RAISIN Studygroup
OUTCOMEREA study group
Sudden Death Expertise Center
for the HYPER2S Investigators and REVA research network
Clinical Research in Intensive Care and Sepsis (CRICS network)
Cubrea network
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS)
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):105-207
Czasopismo naukowe
Tytuł :
French Intensive Care Society, International congress – Réanimation 2016
Autorzy :
Jaillette, Emmanuelle
Girault, Christophe
Brunin, Guillaume
Zerimech, Farid
Chiche, Arnaud
Broucqsault-Dedrie, Céline
Fayolle, Cyril
Minacori, Franck
Alves, Isabelle
Barrailler, Stephanie
Robriquet, Laurent
Delaporte, Emmanuel
Thellier, Damien
Delcourte, Claire
Duhamel, Alain
Nseir, Saad
Valette, Xavier
Desmeulles, Isabelle
Savary, Benoit
Masson, Romain
Seguin, Amélie
Daubin, Cédric
Sauneuf, Bertrand
Verrier, Pierre
Pottier, Véronique
Orabona, Marie
Samba, Désiré
Viquesnel, Gérald
Lermuzeaux, Mathilde
Hazera, Pascal
Hanouz, Jean-Luc
Parienti, Jean-Jacques
Du Cheyron, Damien
Demoule, Alexandre
Clavel, Marc
Rolland-Debord, Camille
Perbet, Sébastien
Terzi, Nicolas
Kouatchet, Achille
Wallet, Florent
Roze, Hadrien
Vargas, Frédéric
Guérin, Claude
Dellamonica, Jean
Jaber, Samir
Similowski, Thomas
Quenot, Jean-Pierre
Binquet, Christine
Vinsonneau, Christophe
Barbar, Saber-Davide
Vinault, Sandrine
Deckert, Valérie
Lemaire, Stephanie
Hssain, Ali Ait
Bruyère, Rémi
Souweine, Bertrand
Lagrost, Laurent
Adrie, Christophe
Jung, Boris
Daurat, Aurelien
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Mahul, Martin
Monnin, Marion
Molinari, Nicolas
Lheureux, Olivier
Trepo, Eric
Hites, Maya
Cotton, Frederic
Wolff, Fleur
Surin, Rudy
Créteur, Jacques
Vincent, Jean-Louis
Gustot, Thierry
Jacobs, Frederique
Taccone, Fabio Silvio
Neuville, Mathilde
Timsit, Jean-François
El-Helali, Najoua
Le Monnier, Alban
Magalhaes, Eric
Radjou, Aguila
Smonig, Roland
Soubirou, Jean-François
Voiriot, Guillaume
Sonneville, Romain
Bouadma, Lila
Mourvillier, Bruno
Gélisse, Elodie
Brasseur, Alexandre
Roisin, Sandrine
De Backer, Daniel
Van Ruychevelt, Valerie
Carlier, Eric
Piagnerelli, Michael
Vanhaeverbeek, Michel
Danguy, Christine
Biston, Patrick
Au, Siu-Ming
Begot, Emmanuelle
Dalmay, François
Repessé, Xavier
Prat, Gwenael
Bouferrache, Koceila
Slama, Michel
Vieillard-Baron, Antoine
Monnet, Xavier
Marik, Paul
Teboul, Jean-Louis
Jozwiak, Mathieu
Richard, Christian
Chauvet, Jean-Louis
El-Dash, Shari
Delastre, Olivier
Bouffandeau, Bernard
Jusserand, Dominique
Michot, Jean-Baptiste
Bauer, Fabrice
Brazier, François
Mercado, Pablo
Kontar, Loay
Titeca, Dimitri
De Cagny, Bertand
Bacari-Risal, Gaelle
Riviere, Antoine
Maizel, Julien
Guillot, Camille
Le Reun, Claire
Lampin, Marie
Sadik, Ahmed
Botte, Astrid
Leteurtre, Stéphane
Collins, Aurélie
Kempeneers, Céline
Cajgfinger, Nathalie
Ohlmann, Camille
Pouyau, Robin
Subtil, Fabien
Baudin, Florent
Massenavette, Bruno
Javouhey, Etienne
Milesi, Christophe
Essouri, Sandrine
Liet, Jean-Michel
Afanetti, Mickael
Durand, Sabine
Durand, Philippe
Roze, Jean Christophe
Dupont, Didier
Cambonie, Gilles
Soyer, Benjamin
Rusca, Marco
Lukaszewicz, Anne-Claire
Crassard, Isabelle
Guichard, Jean-Pierre
Bresson, Damien
de la Garanderie, Didier Payen
Cantier, Marie
Sabben, Candice
Louedec, Liliane
Delbosc, Sandrine
Journé, Clément
Ou, Phalla
Klein, Isabelle
Chau, Françoise
Lefort, Agnes
Desilles, Jean-Philippe
Michel, Jean-Baptiste
Mazighi, Mikaël
Salem, Omar Ben Hadj
Demeret, Sophie
Bolgert, Francis
Sharshar, Tarek
Grabli, David
Arib, Safa
Crippa, Ilaria Alice
Soummer, Alexis
Engrand, Nicolas
Guedin, Pierre
Aldea, Sorin
Cerf, Charles
Desailly, Victoire
Pasquier, Pierre
Brun, Patrick
Roux, Damien
Latournerie, Gwendoline
Kasprzyk, Laetitia
Grosjean, Vincent
Latreche, Amine
Habert, Pierre
Huot, Stephane
Jobin, Timon
Tesnière, Antoine
Dreyfuss, Didier
Ricard, Jean-Damien
Mignon, Alexandre
Gaudry, Stéphane
Laithier, François-Xavier
Kimmoun, Antoine
Chouihed, Tahar
Albizzati, Stéphane
Camenzind, Edoardo
Vanhuyse, Fabrice
Levy, Bruno
Cour, Martin
Venet, Fabienne
Hernu, Romain
Demaret, Julie
Monneret, Guillaume
Argaud, Laurent
Dumas, Florence
Lamhaut, Lionel
Rosencher, Julien
Pène, Frédéric
Varenne, Olivier
Carli, Pierre
Jouven, Xavier
Spaulding, Christian
Cariou, Alain
Geri, Guillaume
Bonnetain, Franck
Marijon, Eloi
Empana, Jean Philippe
Mirouse, Adrien
Resche-Rigon, Matthieu
Mayaux, Julien
Rabbat, Antoine
Meert, Anne Pascale
Benoit, Dominique
Bruneel, Fabrice
Azoulay, Elie
Dupuis, Claire
Schwebel, Carole
Ruckly, Stéphane
Goldgran-Toledano, Dany
Marcotte, Guillaume
Lafarge, Antoine
Pichereau, Claire
Theodose, Igor
Scotto, Marion
Kemlin, Delphine
Ghrenassia, Etienne
Schlemmer, Benoît
Vimpere, Damien
Galicier, Lionel
Contou, Damien
Guérot, Emmanuel
Grimaldi, David
Ricome, Sylvie
Maury, Eric
Plantefève, Gaëtan
Dessap, Armand Mekontso
Brun-Buisson, Christian
de Prost, Nicolas
Dubé, Bruno-Pierre
Delemazure, Julie
Dres, Martin
Rousseau, Ludivine
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Rebollar, Yohann
Frat, Jean-Pierre
Thille, Arnaud W.
Aissa, Dalinda Ait
Coquet, Pierre
Ruiz, Jean
Ferre, Fabrice
Hoarau, Lucille
Riu-Poulenc, Béatrice
Bataille, Benoit
Silva, Stein
Baudel, Jean-Luc
Bigé, Naïke
Tahiri, Jalel
Dubée, Vincent
Guidet, Bertrand
Ait-Oufella, Hafid
Jinglun, Liu
Shen, Feng
Monnet, Xavier
Bailly, Sébastien
Leroy, Olivier
Montravers, Philippe
Constantin, Jean-Michel
Dupont, Hervé
Guillemot, Didier
Lortholary, Olivier
Perrigault, Pierre-François
Gangneux, Jean-Pierre
Razazi, Keyvan
Mekontso-Dessap, Armand
Jansen, Chloe
Lecronier, Marie
Sandrine, Valade
Mira, Jean-Paul
Blein, Sophie
Marin, Nathalie
Rousseau, Christophe
Charpentier, Julien
Pachot, Alexandre
Hraiech, Sami
Bordes, Julien
De, Lamballerie Xavier
Mège, Jean-Louis
Forel, Jean-Marie
Guervilly, Christophe
Adda, Mélanie
Raoult, Didier
Papazian, Laurent
Kentish-Barnes, Nancy
Cohen-Solal, Zoé
Kentish-Barnes, Nancy
Souppart, Virginie
Kerhuel, Lionel
Haubertin, Carole
Exbrayat, Isabelle
Rozières, Elodie
Argain, Audrey
Suc, Agnès
Vignes, Michel
Cougot, Pierre
Fourcade, Olivier
Brunel, Elodie
Messika, Jonathan
Tubach, Florence
Dubief, Emeline
Pasquet, Blandine
Guillo, Sylvie
Pierron, Charlotte
Grimaud, Marion
Farnoux, Caroline
Maillard, Amélie
Decavèle, Maxens
Prodanovic, Hélène
Idbaih, Ahmed
Alentorn, Agusti
Delattre, Jean-Yves
De Montmollin, Etienne
Brule, Noelle
Conrad, Marie
Dailler, Frédéric
Navellou, Jean-Christophe
Alves, Mikael
Tonnelier, Jean-Marie
Ruckly, Stephane
Picard, Géraldine
Rogemond, Véronique
Honnorat, Jérôme
Marzorati, Chiara
Lebert, Christine
Perez, Pierre
Citerio, Giuseppe
Legriel, Stéphane
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Rudler, Marika
Imbert-Bismut, Francoise
Thabut, Dominique
Canet, Emmanuel
Faguer, Stanislas
Moreau, Anne-Sophie
Barbier, François
Merceron, Sybille
Guitton, Christophe
Labadie, Francois
Lemiale, Virginie
Faucher, Etienne
Klouche, Kada
Chevret, Sylvie
Ragot, Stéphanie
Coudroy, Remi
Boulain, Thierry
Jamet, Angéline
Mercat, Alain
Brochard, Laurent
Roux, Antoine
Lemiale, Virginie
Franchineau, Guillaume
Brechot, Nicolas
Lebreton, Guillaume
Hekimian, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Leprince, Pascal
Trouillet, Jean Louis
Combes, Alain
Schmidt, Matthieu
Barrot, Loïc
Piton, Gaël
Bailey, Michael
Panwar, Rakshit
Belin, Nicolas
Belon, François
Patry, Cyrille
Grandperrin, Mathilde
Chaignat, Claire
Labro, Guylaine
Vivet, Bérengère
Capellier, Gilles
Daix, Thomas
Guérin, Estelle
Tavernier, Elsa
Mercier, Emmanuelle
Gissot, Valérie
Vallejo, Christine
François, Bruno
Ravry, Céline
Pichon, Nicolas
Chapellas, Catherine
Fedou, Anne-Laure
Galy, Antoine
Ploy, Marie-Cécile
Barraud, Olivier
Vignon, Philippe
Thooft, Aurelie
Conotte, Raphael
Colet, Jean-Marie
Le Dorze, Matthieu
Tarazona, Virginie
Brumpt, Caren
Moins-Teisserenc, Hélène
Uhel, Fabrice
Azzaoui, Imane
Gregoire, Murielle
Pangault, Céline
Dulong, Joëlle
Cynober, Luc
Roussel, Mikaël
Le Tulzo, Yves
Tarte, Karin
Demiselle, Julien
Auchabie, Johann
Dequin, Pierre François
Chudeau, Nicolas
Fourrier, François
Grange, Steven
Piquilloud, Lise
Lautrette, Alexandre
Boyer, Sonia
Letheulle, Julien
Lerolle, Nicolas
Truche, Anne Sophie
Clec’h, Christophe
Zaoui, Philippe
Laurent, Virginie
Toledano, Dany Goldgran
Ragey, Sophie Perinel
Gros, Antoine
Dumenil, Anne Sylvie
Jamali, Samir
Darmon, Michaël
Chouraqui, Mikhael
Dewitte, Antoine
Chastel, Brigitte
Carles, Pauline
Fleureau, Catherine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Joseph, Adrien
Garrouste-Orgeas, Maïté
Max, Adeline
Lerin, Talia
Grégoire, Charles
Kloeckner, Martin
Bruel, Cédric
Brochon, Sandie
Philippart, Francois
Pichot, Emmanuelle
Simons, Clara
Flint, Andrew
Aubron, Cécile
Bellomo, Rinaldo
Pilcher, David
Cheng, Allen
Hegarty, Colin
Martinelli, Anthony
Howden, Benjamin
Reade, Michael
Mcquilten, Zoe
Bretonnière, Cédric
Villers, Daniel
Soares, M.
Gonzalez, Frédéric
Vincent, François
Fauché, Clémence
Gay, Samuel
Skowron, Olivier
Levrat, Albrice
Dorez, Didier
Decavèle, Maxens
Foucrier, Arnaud
Pease, Sebastian
Gauss, Tobias
Paugam, Catherine
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Paesmans, Marianne
Berghmans, Thierry
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Deras, Pauline
Martinez, Orianne
Latry, Pascal
Capdevila, Xavier
Charbit, Jonathan
Jaubert, J.
Etiennar, Celia
Ginoux, Lucie
Sebbah, Jean-Luc
Haouache, Hakim
Dhonneur, Gilles
Cheikh, Chaigar Mohammed
Moussaid, I.
Ghazaoui, O.
Belkadi, Kamal
El Youssoufi, S.
Salmi, S.
Pajot, Laure
Zuber, Benjamin
Darmon, Michael
Bedos, Jean Pierre
Dupont, Benoit
Eugène, Axelle
Galateau-Sallé, Françoise
Michard, Baptiste
Lebas, Benjamin
Boivin, Alexandra
Guillot, Max
Harlay, Marie-Line
Janssen-Langenstein, Ralf
Schenck, Maleka
Ellero, Bernard
Woehl-Jaegle, Marie-Lorraine
Besch, Camille
Castelain, Vincent
Bachellier, Philippe
Schneider, Francis
Camus, Christophe
Saliba, Fawzi
Goubaux, Bernard
Bonadona, Agnès
Lavayssiere, Laurence
Quinart, Alice
Barbot, Olivier
Dharancy, Sebastien
Delafosse, Bertrand
Barraud, Helene
Galbois, Arnaud
Veber, Benoit
Cayot, Sophie
Souche, Bruno
Locher, Clara
Roux, Olivier
Figorilli, Francesco
Putignano, Antonella
Houssel, Pauline
Francoz, Claire
Weiss, Emmanuel
Agarwal, Banwari
Jalan, Rajiv
Durand, François
Ghezala, Hassen Ben
Daoudi, Rebeh
Kaddour, Moez
Ghadhoune, Hatem
Rachedi, E.
Guissouma, J.
Ben Slimene, A.
Azzeza, W.
Brahmi, H.
Elghord, H.
Kada, Ahmed Youssef
Chikh, Radia
Slimani, Roza
a Bouyoucef, Kheireddine.
Regaieg, Kais
Kamilia, Chtara
Baccouche, Najeh
Turki, Olfa
Chaari, Anis
Ben, Hmida Chokri
Bouaziz, Mounir
Medhioub, Fatma Kaaniche
Zekri, Manel
Rgieg, Kais
Bhimada, Chokri
Mounir, Bouaziz
Cheikh, Chaigar Mohammed
Lang, Elodie
Welschbillig, Stephane
Perrin, Mathilde
Devys, Jean-Michel
Benbernou, Soumia
Mokhtari-Djebli, Houria
Ilies, Sofiane
Bouyacoub, Khalida
Azza, Abdelkader
Zogheib, Elie
Nader, Joseph
Villeret, Léonie
Guilbart, Mathieu
Besserve, Patricia
Caus, Thierry
Mastroianni, Ciro
Santi, Francesca
Hékimian, Guillaume
Pascal, Leprince
Chastre, Jean
Perrier, Virginie
Deniau, Benjamin
Klasen, Fanny
Ponthus, Jean Pierre
Ngasseu, Polysie
Amilien, Virginie
Barsam, Elise
Lehericey, Pierre
Tchir, Martial
Georger, Jean Francois
Puech, Bérénice
Vandroux, David
Roussiaux, Arnaud
Belcour, Dominique
Ferdynus, Cyril
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Fresco, Marion
Demeilliers-Pfister, Gaëlle
Merle, Véronique
Brunel, Valéry
Dureuil, Bertrand
Leydier, Sébastien
Clerc-Urmes, Isabelle
Lemarie, Jérémie
Maigrat, Charles-Henri
Cravoisy-Popovic, Aurélie
Barraud, Damien
Nace, Lionel
Gibot, Sébastien
Agrinier, Nelly
Bollaert, Pierre-Edouard
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Dumas, Guillaume
Falzone, Elisabeth
Jault, Patrick
Lenoir, Bernard
Makunza, Joseph Nsiala
Mejeni, Nathalie
Mazaud, Amélie
Béague, Sébastien
Rousselle, Anne-Flore
Durocher, Alain
Perez, Pauline
Grinea, Alexandra
Bedoui, Naoures
Stoian, Alina
Baboi, Loredana
Gobert, Florent
Yonis, Hodane
Tapponier, Romain
Bruyneel, Arnaud
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Machayeckhi, Sharam
Olieuz, Sandra
Legrand, Alexandre
Feki, Fatma
Jamoussi, Amira
Merhebene, Takoua
Braham, Emna
Ghariani, Asma
Mezni, Faouzi El
Slim, Leila
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Marchalot, Antoine
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Besnier, Emmanuel
Gastaldi, Gioia
Abily, Julien
Beuzelin, Marion
Nay, Mai-Anh
Mankikian, Julie
Hervé, Virginie
Soulie, Marie
Cronier, Pierrick
Kantor, Elie
Federici, Laura
Gilbert, Marion
Mezhari, Ilham
Choukroun, Gérald
Marque, Sophie
Coppere, Z.
Fulgencio, Jean-Pierre
Blayau, Clarisse
Pham, Tai
Djibre, Michel
Reffienna, Matthieu
Lefort, Sébastien
Debue, Anne-Sophie
Daviaud, Fabrice
Cabon, Sarah
Addou, Zakaria
Douah, Ali
Moussati, Mohamed
Belhabiche, Kamel
Aouffen, Nabil
Soulier, Sylvie
Mauriat, Philippe
Tafer, Nadir
Mortamet, Guillaume
Amaddeo, Alessandro
Khirani, Sonia
Fauroux, Brigitte
Khanes, Gennadiy
Liutko, Olga
Bidnenko, Svitlana
Doye, Emilie
Voirin, Nicolas
Maucort-Boulch, Delphine
Kolev-Descamp, Karine
Aouane, Imane El
Essid, Aben
Hammami, Wallid
Haegy, Isabelle
Bataille, Jacques
Bergounioux, Jean
Morin, Luc
Ray, Samiran
Maclaren, Graeme
Nadel, Simon
Kneyber, Martin
Peters, Mark
Jansen, Koos
De Luca, Daniele
Wilson, Clare
Schlapbach, Luregn
Tissières, Pierre
Girard, Anne-Claire
Savajols, Elodie
Burguet, Antoine
Semama, Denis
Litzler-Renault, Stephanie
Fredj, Hana
Hassouna, Malek
Hechmi, Youssef Zied El
Cherif, Mohamed Ali
Zouheir, Jerbi
Dernane, Ahmed
Bouakkaz, Fouad
Taleb, Lhoucine Ben
Zeddine Mouhsen, A.
Lyazidi, Aissam
Richard, Jean-Christophe Marie
Mouhsen, Ahmed
Harmouchi, Mohammed
Rattal, Mourad
Huck, Matthias
Leclerc, Thomas
Donat, Nicolas
Cirodde, Audrey
Schaal, Jean-Vivien
Masson, Yannick
Hoffmann, Clément
Cerland, Laura
Valentino, Ruddy
Chabartier, C.
Villain-Coquet, Laurent
Ferge, Jean-Louis
Brouste, Y.
Mehdaoui, Hossein
Louriz, Maha
Madani, Naoufal
Amlaiky, Fatiha
Dendane, Tarek
Abidi, Khalid
Zekraoui, Aicha
Zeggwagh, Amine Ali
Abouqal, Redouane
Brahim, Affra
Ferhi, Fehmi
Bouslama, Mohamed Amine
Benjazia, Khaled
Zeineb, Abid
Mahassen, Dhaouadi
Cadiet, Julien
Ferron, Marine
Prat, Valentine
Erraud, Angelique
Aillerie, Virginie
Mevel, Mathieu
Grabherr, Amandine
Chatham, John C.
Gauthier, Chantal
Lauzier, Benjamin
Rozec, Bertrand
Joffre, Jeremie
Loyer, Xavier
Lavillegrand, Jean-Rémi
Zeboudj, Lynda
Laurans, Ludivine
Esposito, Bruno
Tedgui, Alain
Mallat, Ziad
Wei, Chaojie
Kattani, Narimane Al
Louis, Huguette
Orlowski, Sophie
Tharaux, Pierre-Louis
Burban, Mélanie
Meyer, Grégory
Olland, Anne
Yver, Blandine
Toti, Florence
Schini-Kerth, Valérie
Monnier, Alexandra
Leborgne, Pierrick
Meziani, Ferhat
Clavier, Thomas
Paulus, Mulder
Castel, Hélène
Richard, Vincent
Pons, Stéphanie
Skurnik, David
Six, Sophie
Jaffal, Karim
Vigneron, Clara
Large, Audrey
Bador, Julien
Aho, Serge
Prin, Sebastien
Touil, Yosr
Ayed, Soufia
Ali, Habiba Sik
Tilouch, Najla
Mateur, Houda
Talik, I.
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Patry, Isabelle
Bertrand, Xavier
Zahar, Jean-Ralph
Essaied, Wafa
Wolkewitz, Martin
Soued, Mickaël
Cook, Fabrice
Lobo, David
Mounier, Roman
Emirian, Aurélie
Decousser, Jean Winoc
Slaoui, Mohamed Toufik
Benslama, Abdellatif
Valance, Dorothée
Allou, Nicolas
Allyn, Jérôme
Jean-Bart, Elodie
Bel., Floriane
Morey, Fabienne
Sedillot, Nicholas
Biard, Lucie
Galliot, Richard
Zunarelli, Romain
Gauzere, Bernard-Alex
Cartier, Jean-Charles
Jouve, Thomas
Hilleret, Marie-Noëlle
Hamidfar-Roy, Rebecca
Ara-Somohano, Claire
Minet, Clémence
Pourcelet, Aline
Hougardy, Jean-Michel
Defrance, Pierre
De Laforcade, Louis
Boyer, Alexandre
Gruson, Didier
Clouzeau, Benjamin
Hajjam, Najah
Nasri, Houda
Doghri, Hamdi
Mongardon, Nicolas
Levesque, Eric
Bastide, Marie-Anaïs
Richecoeur, Jack
Frenoy, Eric
Lemaire, Christian
Schortgen, Frédérique
Preau, Sebastien
Ehooman, Franck
Montlahuc, Claire
Bardon, Jean
Postel-Vinay, Nicolas
Lafi, Mehdi
Jacobs, Frédéric
Prat, Dominique
Le Meur, Matthieu
Moneger, Guy
Demars, Nadège
Trouiller, Pierre
Tencé, Noémie
Zaien, Inès
Wolf, Martine
Allardet-Servent, Jérôme
Lebsir, Melissa
Dubroca, Christian
Portugal, Mireille
Castanier, Matthias
Signouret, Thomas
Soundaravelou, Rettinavelou
Lepidi, Anne
Halfon, Philippe
Seghboyan, Jean-Marie
Gamblin, Camille
Benturquia, Nadia
Roussel, Olivier
Chevillard, Lucie
Risede, Patricia
Callebert, Jacques
Khelfa, Messaouda
Blel, Youssef
Thabet, H.
Brahmi, Nozha
Amamou, M.
Le Louët, A. Lillo-
Baud, F.
Le Beller, C.
Vivien, B.
Soufir, L.
Carli, P.
Le Louët, H.
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Slimen, Abdelaziz Ben
Jabla, Rami
Hammed, Hedia
Marzouk, Mahdi
Boujelbene, Nesrine
Dachraoui, Fahmi
Hachani, Asma
Abdallah, Saousen Ben
Lakhal, Hend Ben
Ghribi, Chaima
Ali, Imen Ben
Abdellaoui, Imen
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Demiri, Suela
Lorut, Christine
Van Lang, Daniel Luu
Lefebvre, Aurélie
Alifano, Marco
Reignard, Jean-Francois
Samama, Marc
Dusser, Daniel
Roche, Nicolas
Réminiac, François
Landel, Cassandre
Gensburger, Samuel
Bocar, Thomas
Mordier, Lydiane
Philippe, Marion
Le Pennec, Déborah
Vecellio, Laurent
Ehrmann, Stephan
Poiroux, Laurent
Thevoz, David
Simons, Julien
Roeseler, Jean
Loiez, Anthéa
Gérard, Stéphanie
Dousse, Nicolas
L’hotellier, Sylvie
Baumgarten, Elodie
Borschneck, Stéphanie
Kharcha, Fatima
Ghander, Cécile
Tresallet, Christophe
Puymirat, Etienne
Fagon, Jean-Yves
Aegerter, Philippe
Diehl, Jean-Luc
Hauw-Berlemont, Caroline
Chatellier, Gilles
Danchin, Nicolas
Aissaoui, Nadia
Aissat, Nadia
Bernard, R.
Amour, Julien
Bouglé, Adrien
Vidal, Charles
Nima, Djavidi
Shaida, Varnous
Dorget, Amandine
Bréchot, Nicolas
Toufiki, Rabi
Mouaffak, Youssef
Adib, Ahmed Rhassan El
Amine, M.
Moumine, S.
Jonard, Marie
Ducloy-Bouthors, Anne Sophie
Bouju, Pierre
Barbarot, Nicolas
Gacouin, Arnaud
Fillatre, Pierre
Grillet, Guillaume
Goepp, Angélique
Clairet, Anne-Laure
Limat, Samuel
Cornette, Christian
Fatnassi, Amira
Romdhani, Chiheb
Sammoud, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Taibi, Hind
Elatiqi, Ijlal
Iraqui, A.
Cherkab, Rachid
Haddad, Wafae
Elkettani, Chafik
Barrou, Lahoucine
Cave, Fabien
Lerolle, Nicolas
Doutrellot, Pierre Louis
Vaysse, Benoit
Inan, M.
Khelfoun, K.
Nasserallah, M.
Maizel, Julien
Legrand-Monteil, C.
Tasseel-Ponche, S.
Kowalski, Benjamin
Guaguere, Anne
Boulle-Geronimi, Claire
Masse, Juliette
Vanbaelinghem, Clément
Herbecq, Patrick
Mokline, Amel
Draief, Syrine
Gharsallah, Lazhari
Rahmani, Imen
Gasri, Bahija
Tlaili, Sofiene
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Michel, Philippe
Gelée, Bruno
Fadel, Fouad
Thuong, Marie
Ait-Aoudia, Sandra
Laddi, Salima
Sahraoui, Mohamed-Mohcen
Muller, Michel
Faucher, Anna
Hermann, Bertrand
Berlemont, Caroline Hauw
Arnaout, Michel
Busson, Julie
Dhumeaux, Julie
Ericher, Nicole
Lucas, Pierre
Dumas, Magalie
Chapelle, Celine
Philippon-Jouve, Benedicte
Morel, Jerome
Beuret, Pascal
Bureau, Côme
Poitou, Tymothée
Coudroy, Remi
Petua, Philippe
Ghezala, Hassen Ben
Prades, Albert
Basty, Marion
Monet, Clément
Mounet, Benjamin
Futier, Emmanuel
Leroux, Audrey
Oudinot, Xavier
Laurent, Marc
Ouanes, Islem
Jochmans, Sebastien
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Van Vong, Ly
Rolin, Nathalie
Sy, Oumar
Serbource-Goguel, Jean
Ellrodt, Olivier
Monchi, Mehran
Bahloul, Mabrouk
Olfa, Turki
Chokri, Benhamida
Chelly, Hedi
Trichot, Amélie
Colin, Gwenhaël
Vinatier, Isabelle
Bachoumas, Konstantinos
Lacherade, Jean-Claude
Fiancette, Maud
Joret, Aurélie
Yehia, Aihem
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Martin-Lefèvre, Laurent
Razazi, Keyvan
Surenaud, Mathieu
Bedet, Alexandre
Seemann, Aurelien
Hüe, Sophie
Clere-Jehl, Raphaël
Charles, Anne-Laure
Geny, Bernard
Bilbault, Pascal
Bourcier, Simon
Lejour, Gabriel
Bourcier, Simon
Boêlle, Pierre Yves
Safaa, Nemlaghi
Paulus, Sylvie
Flamens, Claire
Neidecker, Jean
Rambaud, Jerome
Allioux, Cecile
Guedj, Romain
Guellec, Isabelle
Guilbert, Julia
Leger, Pierre-Louis
Demoulin, Maryne
Durandy, Amélie
Jean, Sandrine
Carbajal, Ricardo
Morand, Aurélie
Zieleskiewicz, Laurent
Brissaud, Olivier
Le Bel, Stéphane
Meresse, Zoé
Panuel, Michel
Thomachot, Laurent
Leone, Marc
Michel, Fabrice
Deho’, Anna
Sadozai, Laïly
Dauger, Stéphane
Prot-Labarthe, Sonia
Genuini, Mathieu
Florence, Moulin
Treluyer, Jean-Marc
Renolleau, Sylvain
Chalavon, Emmanuelle
Dessein, Rodrigue
Grandbastien, Bruno
Pesin, Sarah
Dubos, François
Leteurtre, Stéphane
Puel, Marie-Aude
Szulc, Marie
Philippe, Anais
Severac, François
Astruc, Dominique
Kuhn, Pierre
Desprez, Philippe
Aoul, Nabil Tabet
Colomb, Benoît
Petion, Anne Marie
Queudet, Laurent
Remy, Solenn
Youssef, Mouaffak
Roumeliotis, Nadia
Dong, Christian
Pettersen, Geraldine
Crevier, Louis
Emeriaud, Guillaume
Naudin, Jérôme
Abdallah, Laetitia
Ganier, Marion
Frannais, Karine
Douglas, Dylia
Flusin, Cecile
Brossier, David
Eltaani, Redha
Sauthier, Michaël
Guillois, Bernard
Rambaud, Jerome
Larroquet, Michelle
Amblard, Alain
Lode, Noella
Casadevall, Isabelle
Kessous, Katia
Walti, Hervé
Poiré, Christophe
Chen, Huixiong
Megarbane, Bruno
M’rad, A.
Habacha, Sahar
Chatbri, Bassem
M’rad, A.
Masniere, Cyril
Megarbane, Bruno
M’rad, A.
Souissi, Samar
Ghord, Hatem El
Kouraichi, N.
Brahmi, N.
Marhbène, Takoua
Mejri, Islam
Lakhdar, Douha
Merhabane, Takoua T.
la Maamouri, Hé
Charlotte, Oestreicher
Wegelius, Helena
Landelle, Caroline
Schrenzel, Jacques
Kaiser, Laurent
Pugin, Jérôme
Belhadj, Hind
Chanareille, Paul
Ladureau, Adélie
Sanna, Alice
Rolle, Amélie
Pons, Bertrand
Piednoir, Pascale
Ardisson, Fanny
Martino, Frédéric
Bernos, Thomas
Elkoun, Khalid
Elain, Elie
Lawson, Roland
Resh-Rigon, Matthieu
Belorgey, Sophie
Thiery, Guillaume
Berlemont, Caroline Hauw
Pricopi, Cyprian
Barthes, Françoise
Doddie, Thansya
Nsiala, Mj
Situakibanza, Nh
Amisi, Be
Kazadi, Mj
Kilembe, Ma
Clement, Christophe
Lamontagne, François
Boyer, Valérie Nocquet
Naimo, Sébastien
Raulais, Ronan
Genevois, Emilie
Bouchoud, Lucie
Boroli, Filippo
Abidi, Nour
Abbas, Mohamed
Harbarth, Stefan
Pugin, Jérôme
Charles, Pierre-Emmanuel
Dereux, Caroline
De Guillebon, Stanislas
Morisse, Eloise
France, Julie
Gasser, Deborah
Badia, Philippe
Picard, Walter
Corne, P.
De Boulastel, I.
Seguin, S.
Blasco, A.
Ledur, V.
Jonquet, Olivier
Sophie, Paktoris-Papine
Artiguenave, Margaux
Sayed, Faten El
Espinasse, Florence
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Lebas, Benjamin
Hatsch, Sophie
Maestraggi, Quentin
Dureau, Anne-Florence
Faitot, François
Margetis, Dimitri
Bouvet, Odile
Chevret, Didier
Denamur, Erick
Simonet, Justine
Vest, Philippe
Peigne, Vincent
Couffin, Severine
Cheikh Bouhlel, M.
Khedher, Ahmed
Meddeb, Kaoula
Azouzi, A.
Hamdaoui, Y.
Ayachi, Jihene
Brahim, W.
Bouneb, Rania
Boussarsar, Mohamed
Florens, Nans
Varéon, Julie
Malatray, Arnaud
Argaud, Laurent
Dupland, Pierre
Vergier, Romain
Issaurat, Pauline
Estagnasié, Philippe
Squara, Pierre
Brusset, Alain
Génin, Vincent
Jendoubi, Ali
Jlassi, Rifka
Hamrouni, Bassem
Marzougui, Yahia
Kouka, Jihen
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Oziel, Johanna
Dinh, Alexy Tran
Neulier, Caroline
Amara, Marlène
Nebot, Nicaise
Troché, Gilles
Breton, Nelly
Cavelot, Sébastien
Pangon, Béatrice
Merrer, Jacques
Labaste, François
Conil, Jean-Marie
Grossac, Julia
Ruiz, Stéphanie
Grare, Marion
Minville, Vincent
Georges, Bernard
Van Der Meersch, Guillaume
Karoubi, Philippe
Huang, Christophe
Carbonne, Helene
Amarsy, Rishma
Mateo, Joaquim
Von Edelsberg, Sophie Leloup
Vercheval, Christelle
Damas, Pierre
Bouguerra, Chaker
Naas, Noura
Muller, Joris
Schaeffer, Mickael
Loc, Pierre Tran Ba
Deboscker, Stéphanie
Harley, Marie-Line
Lavigne, Thierry
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Lellouche, François
L’her, Erwan
Bouchard, Pierre Alexandre
Delorme, Mathieu
Elfaramawy, Tamer
Gosselin, Benoit
Guegan, Sarah
Michotte, Jean-Bernard
Staderini, Enrico
Dugernier, Jonathan
Rusu, Rares
Liistro, Giuseppe
Reychler, Gregory
Delorme, Mathieu
Simon, Mathieu
Essoukaki, Elmaati
Duprez, Frédéric
Michotte, Jean Bernard
Contal, Olivier
Trabelsi, Becem
Hajjej, Zied
Garsallah, Hedi
Hajjej, Zied
Harira, Khaoula
Rafat, Cédric
Mariotte, Eric
Le Jeune, Caroline
Roy, Pascal
Michallet, Mauricette
Zerbib, Yoann
Baudin, François
Blot, François
Bornstain, Caroline
Gelinotte, Stéphanie
Rigaud, Jean-Philippe
Tamion, Fabienne
Bouteloup, Marie
Darmon, Michaël
Nouira, H.
Boisramé-Helms, Julie
Degirmenci, Su
Kummerlen, Christine
Delile, Eugénie
Thiébaut, Pierre-Alain
Do Rego, Jean-Claude
Coquerel, David
Nevière, Rémi
Ichou, Laure
Carbonell, Nicolas
Rautou, Pierre-Emmanuel
Nousbaum, Jean-Baptiste
Renou, Christophe
Anty, Rodolphe
Landraud, Luce
Ait-Oufella, Hafid
Coudroy, Remi
Lecron, Jean-Claude
Helary, Michael
Paillot, Jonathan
Pili-Floury, Sebastien
Khedher, Sana
Maoui, Amira
Ezzamouri, Asma
Salem, Mohamed
Kerdjana, Lamia
Dumitrescu, Mihaela
Mimoz, Olivier
Debaene, Bertrand
Migeot, Virginie
Dahyot-Fizelier, Claire
Khedher, Sana
maoui, Amira A.
Champigneulle, Benoit
Zafrani, Lara
Lascarrou, Jean-Baptiste
Lissonde, Floriane
Le Thuaut, Aurélie
Reignier, Jean
Platon, Laura
Lambert, Jerôme
Lagier, David
Brun, Jeanpaul
Sannini, Antoine
Chow-Chine, Laurent
Bisbal, Magali
Faucher, Marion
Mokart, Djamel
la Mourtada, Leï
Virgnie, Lemiale
Gaudet, Alexandre
Parmentier-Decrucq, Erika
De Freitas Caires, Nathalie
Dubucquoi, Sylvain
Lassalle, Philippe
Mathieu, Daniel
Richard, Jean-Christophe
Tapponnier, Romain
Quintin, Luc
Pichot, C.
Petitjeans, F.
Guillon, Antoine
Jouan, Youenn
Breah, Daborah
Gueugnon, Fabien
Dalloneau, Emilie
Baranek, Thomas
Henry, Clemence
Morello, Eric
Renauld, Jc
Pichavant, M.
Gosset, Philippe
Courty, Y.
Diot, Patrice
Si-Tahar, Mustapha
Tadié, Jean-Marc
Vuillard, Constance
La Combe, Béatrice
Ponsin, Pauline
Boddaert, Guillaume
Grand, Bertrand
Baudoin, Yohan
Bonnet, Stéphane
Snouda, Salah
Abbes, Mohamed Fehmi
Benchiekh, Imen
Cheikh, Chaigar Mohammed
Sedghiani, Ines
Maaroufi, Neila
Belayachi, Jihane
Debono, Leila
Auvet, Adrien
Nadal-Desbarats, Lydie
Tankovic, Jacques
Dahoumane, Redouane
Oufella, Hafid Ait
Offenstadt, Georges
Filali, Amel
Faure, Emmanuel
Van Grunderbeeck, Nicolas
Nigeon, Olivier
Bazus, H.
Mallat, Jihad
Thevenin, Didier
Lempereur-Legros, Sophie
Ledoux, Didier
Nys, Monique
Hajjej, Zied
Messika, Jonathan
Clermont, Olivier
Aubry, Alexandra
Fernandes, Romain
Venot, Marion
Bailly, Sébastien
Garnaud, Cécile
Cornet, Muriel
Pavese, Patricia
Foroni, Luc
Boisset, Sandrine
le Maubon, Daniè
Ouanes, Islem
Abid, Maha
Ezzouine, Hanane
Edith, Constant Aniolo
Sztrymf, Benjamin
Brunot, Vincent
Serre, Jean-Emmanuel
Landreau, L.
Boussarsar, Mohamed
Ouanes, Islem
Jean-Michel, Vanessa
Couturaud, Francis
Moore, Elizabeth
Egreteau, Pierre-Yves
Boles, Jean-Michel
Herbrecht, Jean-Etienne
Kaeuffer, Charlotte
Meyer, Anne
Mokline, Amel
Arfi, Khaouther Ben
Lesage, Fabrice
Séguret, Sylvie
Dupic, Laurent
De Saint Blanquat, Laure
Baptiste, Anne-Sophie
Georges, Hugues
Delannoy, Pierre-Yves
Devos, Patrick
Albarracin, Dolores
Ducousso-Lacaze, A.
Dufour, Julien
Cabasson, Séverin
Veinstein, Anne
Chatellier, Delphine
Robert, René
Ha, Vivien Hong Tuan
Lau, Nicolas
Mimoun, Lucie
Forceville, Xavier
Maamar, Adel
Chevalier, Stéphanie
Botoc, Vlad
Rouleau, Stephane
Desachy, Arnaud
Calvat, Sylvie
Lafon, Charles
Cracco, Christophe
Van Grunderbeeck, Nicolas
Temime, J.
Molmy, Perrine
Gasan, G.
Béranger, Agathe
Chappuy, Hélène
Bertrand, Pierre-Marie
Beurton, Alexandra
Bodet-Contentin, Laetitia
Boisramé-Helms, Julie
Danin, Pierre-éRic
Dubois, Elsa
Karaca, Yasemin
Mora, Pierre
Vodovar, Dominique
Desbrosses, Yohan
Chauchet, Adrien
Daguindau, Etienne
Deconinck, Eric
Chermak, Akli
Baron, Marinne
Calvet, Laure
Sapin, Anne Françoise
Pereira, Bruno
Vettoretti, Lucie
Lacroix, Jacques
Clayton, Lucy
Sabri, Elham
Bardiaux, Laurent
Tiberghien, Pierre
Hebert, Paul
Lengliné, Etienne
Venot, Marion
Socié, Gérard
Borcoman, Edith
Rusinova, Katerina
Del Galy, Aurélien Sutra
Mercier, Mélanie
Hamel, Jean-François
Raveau, Tommy
Moles, Marie-Pierre
Clavert, Aline
Hunault-Berger, Mathilde
Ifrah, Norbert
Schmidt-Tanguy, Aline
Carreira, Serge
Lavault, Sophie
Pallanca, Olivier
Morawiec, Elise
Arnulf, Isabelle
D’humières, Thomas
Carrié, Cédric
Gisbert-Mora, Chloé
Bonnardel, Eline
Biais, Matthieu
Hilbert, Gilles
Bureau, Côme
Joannon, Thomas
Marincamp, Aude
Chiche, Jean-Daniel
Ferre, Alexis
Lichtenstein, Daniel
Meziere, Gilbert
Dres, Martin
Gonzalez, Céline
Vignon, Philippe
Hamzaoui, Olfa
Geffriaud, Thomas
Leleu, François
Maizel, Julien
Boissier, Florence
Cuquemelle, Elise
Lim, Pascal
Amara, R.
Boussarsar, Mohamed
Léger, Julie
Jacob, Christophe
Bouferache, Koceila
Vignon, Philippe
Ragot, Claire
Corradi, Laure
Maizel, Julien
Maurice, Laure
Julliand, S.
Deho, Anna
Le Bourgeois, Fleur
Jacquot, Aurelien
Valla, Frederic
Letois, Flavie
Salvadori, Alexandre
Ottonello, Gaia
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Orliaguet, Gilles
Tarmiz, Khalil
Habas, Flora
Baleine, Julien
Lebouhellec, Julia
Combes, Clementine
Chomton, Maryline
Jouvet, Philippe
Ranchin, Bruno
Macher, Marie Alice
Gaillot, Théophile
Bahloul, Mabrouk
Moine, Murielle
Ageron, François Xavier
Jannel, Claire
Debillon, Thierry
Wroblewski, Isabelle
Duprey, Matthieu
Jarlier, Vincent
Luyt, Charles-Edouard
Bailly, Sébastien
Longval, Thomas
Schnell, David
Padoin, Christophe
Cohen, Yves
Mokline, Amel
Gaies, Emna
Triki, Sameh
Klouz, Anis
Moussa, Mouhamed
Desrumaux, Flavie
May, Faten
Perrin, Marion
Nguyen, Jean-Claude
Tiercelet, Kelly
Fournier, Julien
Cherin, Mélanie
Kitzis, Marie Dominique
Misset, Benoit
Mathien, Cyrille
Poidevin, Antoine
Donatti, Luis
Mootien, Joy
Pinto, Luis
Egard, Mathieu
Bodur, Gokhan
Barberet, Guillaume
Ionescu, Carmen
Ganster, Frederique
Guiot, Philippe
Kuteifan, Khaldoun
Mpela, Alain
Chelly, Jonathan
Guérin, Laurent
Persichini, Romain
Hullin, Thomas
Deye, Nicolas
Aubertein, Pierre
Paul, Marine
Bougouin, Wulfran
Sandroni, Claudio
Passouant, Olivier
Geri, Guillaume
Llitjos, Jean-François
Chenevier-Gobeaux, Camille
Batteux, Frederic
Llitjos, Jean-François
Drouet, Ludovic
Voicu, Sebastian
Henry, Patrick
Dillinger, Jean-Guillaume
Bougouin, Wulfran
Resiere, Dabor
Dessoy, A. L.
Soyer, Benjamin
Faivre, Valérie
Damoisel, Charles
Soyer, Benjamin
Stiel, Laure
Galoisy, Anne-Cécile
Mauvieux, Laurent
Zobairi, Fatiha
Angles-Cano, Eduardo
Stiel, Laure
Piau, Caroline
Tadié, Jean-Marc
Daix, Thomas
Jeannet, Robin
Feuillard, Jean
Jolly, Lucie
Boufenzer, Amir
Carrasco, Kevin
Derive, Marc
Gibot, Sebastien
Merdji, Hamid
Belaidouni, Nadia
Toubiana, Julie
L’Hermitte, Yann
Woimant, France
Oppenheim, Catherine
Couvreur, Christophe
Dolveck, François
Devriese, Magali
Dupeyrat, Sophie
Ray, Patrick
Lefevre, Guillaume
Fartoukh, Muriel
Roothaer, Nicolas
Carpentier, Amélie
Vaniet, Fabien
Maisonneuve, Antoine
Wiel, Eric
Canu, Sébastien
Hammad, Emmanuelle
Antonini, Francois
Poirier, Marion
Vigne, Coralie
Haddam, Malik
Alingrin, Julie
Dangers, Laurence
Mangiapan, Gilles
Huet, Isabelle
Dhalluin, Xavier
Bautin, Nathalie
Quiot, Jean Jacques
De Vecchi, Corinne Appere
Chenivesse, Cécile
Tarmiz, Khalil
Medhioub, Fatma Kaaniche
Smaoui, Mariem
Cheikh, Chaigar Mohammed
El Alami, E.
Weiss, Nicolas
Mochel, Fanny
Galanaud, Damien
Puybasset, Louis
Lodey, Marion
Guiller, Elsa
Weiss, Nicolas
Silva, Stein
Vuillaume, Corine
De Pasquale, Francesco
Demonet, Jean Francois
Sinnah, Fabrice
Dalloz, Marie Amelie
D’ortho, Marie Pia
Rouvel-Tallec, Anny
Couret, David
Catan, Aurélie
Nativel, Brice
Planesse, Cynthia
Diotel, Nicolas
Meilhac, Olivier
Roy-Gash, Fabian
Lebard, Christophe
Larbi, Anne-Gaelle Si
Gaudin, Virginie
Bonnin, France
Sultan, Oceane
Hoc, Cecile
Mathieu, Emmanuel
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frederic
Caron, Margot
Parrot, Antoine
Labbe, Vincent
Hafiani, El Mahdi
Quesnel, Christophe
Genay, Stephanie
Décaudin, Bertrand
Ethgen, Sabine
Odou, Pascal
Lebuffe, Gilles
Gaudry, Stéphane
Aubron, Cécile
Mcquilte, Zoe
Garrouste-Orgeas, Maïté
Soufir, Lilia
Allaouchiche, Bernard
Verdière, Bruno
Nyunga, Martine
Banaias, Noémie
Colling, Delphine
Kauv, Marie
Blondeau, Erik
Ouanes, Islem
Auclin, Edouard
Haw-Berlemont, Caroline
Taieb, Julien
Oudard, Stéphane
Morissette, Genevieve
Kechaou, Wassim
Litalien, Catherine
Merouani, Aïcha
Phan, Véronique
Bouchard, Josée
Starck, Julie
Briand, Nelly
Sachs, Philippe
Angoulvant, François
Sommet, Julie
Holvoet, L.
Benkerrou, M.
Dreyfus, Lélia
Bordet, Fabienne
Touzet, Sandrine
Denis, Angélique
Le Coz, Julien
Chéron, Gérard
Nabbout, Rima
Patteau, Geraldine
Heilbronner, Claire
Hubert, Philippe
Oualha, Mehdi
Aoul, Nabil Tabet
Crulli, Benjamin
Toledano, Baruch
Poirier, Nancy
Vobecky, Suzanne
Khouadja, Hosni
Robert, René
Vinet, M.
Vinclair, Camille
Boisramé-Helms, Julie
Beloncle, François
Radermacher, Peter
Asfar, Pierre
Coupez, Elisabeth
Bohé, Julien
Shinotsuka, Cláudia Righy
Caironi, Pietro
Villois, Paola
Fontana, Vito
Creteur, Jacques
Pourcine, Franck
Vong, Ly
Weyer, Claire Marie
Akando, Benoit
Abdallah, Razach
Wetzstein, Morgane
Maizel, Julien
Antier, Nadiejda
Serroukh, Yasmina
Boudjeltia, Karim Zouaoui
Joosten, Anne
Rousseau, Alexandre
Delabranche, Xavier
Grunebaum, Lélia
Delabranche, Xavier
Mootien, Yoganaden
Gaci, Rostane
Garric, Jean-Romain
Delbove, Agathe
Darreau, Cédric
Dargent, Auguste
Soudry-Faure, Agnès
De Chambrun, Marc Pineton
Demondion, Pierre
Blanchard, Jean-Christophe
Chocron, Sydney
Meneveau, Nicolas
Corsi, Filippo
Meynieu, Pierre-Emmanuel
Repusseau, Benjamin
Germain, Arnaud
Baudry, Guillaume
Hierle, Lucie
Besch, Guillaume
Thomas, Guillemette
Cassir, Nadim
Dizier, Stéphanie
Roch, Antoine
Trebbia, Grégoire
Govindaradjou, Kiruba
Devaquet, Jérôme
Picard, Clément
Parquin, François
Leguen, Morgan
Felten, Marie-Louise
Sage, Edouard
Chapelier, Alain
Decavèle, Maxens
Duruisseaux, Michael
Fleury, Jocelyne
Antoine, Martine
Carette, Marie-France
Wislez, Marie
Givel, Claire
De Margerie-Mellon, Constance
De Kerviler, Eric
Tandjaoui-Lambiotte, Yacine
Freynet, Olivia
Kimmoun, Antoine
Baux, Elisabeth
Das, Vincent
Talec, Patrice
Anguel, Nadia
Louis, Guillaume
Girerd, Nicolas
Tallon, Pauline
Hadchouel-Duvergé, Alice
Salvi, Nadège
Cairet, Pascale
Delacourt, Christophe
Blandine, Blandine Lefebvre
Beraud, Laurence
Coppere, Zoé
Lamaziere, Antonin
Lionnet, François
Fartoukh, Muriel
Lehingue, Samuel
D’journo, Xavier
Jean-Marie, Forel
Thibault, Ronan
Makhlouf, Anne-Marie
Mulliez, Aurélien
Gonzalez, Cristina
Dadet, Sylvain
Kekstas, Gintautas
Preiser, Jean-Charles
Rotovnik, Kozjek Nada
Rozalen, Isabel Ceniceros
Kupczyk, Kinga
Krznaric, Zeljko
Cano, Noël
Pichard, Claude
Le Roux, Bénédicte Gaillard-
Jotterand, Corinne
Rooze, Shancy
Moullet, Clemence
Henin, Aurélia
Ettori, Florence
Zemmour, Christophe
Boher, Jean Marie
Arnaout, Michel
Feltry, Audrey
Ben, Salah Adel
Audibert, Juliette
Conia, Alexandre
Gontier, Olivier
Hamrouni, Mouldi
Lherm, Thierry
Ouchenir, Abdelkader
Rétif, Jérôme
Proudhom, Alain
Lagardere, Chantal
Tissot, Stéphane
Kalfon, Pierre
Sacre, Lynn
Villa, Antoine
Khadija, Alaywa
Garnier, Robert
Baud, Frederic
Baud, Frederic
Vasset, Brigitte
Heinzelman, Annette
Baud, Frederic
Jouffroy, Romain
Durand, Elsa Démarest
Compagnon, Patricia
Maaroufi, Neila
M’rad, A.
Jebri, Alia
Ghezala, Hassen Ben
Legout, Céline
Baud, Frederic
Castot-Villepelet, Anne
Valade, Sandrine
Lesieur, Olivier
Delmas, Benjamin
Visseaux, Benoit
Cohen, Johana
Nguyen, Liem Binh Luong
Morbieu, Caroline
Burdet, Charles
Lescure, François-Xavier
Armand-Lefevre, Laurence
Yazdanpanah, Yazdan
Houhou-Fidouh, Nadira
Cazaux, Marine
Goff Jérôme, Le
Meignin, Veronique
Boutboul, David
Rispail, Philippe
Brunot, Vincent
Besnard, N.
Ceballos, Patrice
Stoclin, Annabelle
Rotolo, Federico
Wartelle, Muriel
Hicheri, Yosr
Maillet, Sylvia
Chachaty, Elisabeth
Pignon, Jean-Pierre
Venot, Marion
Delorme, Mathieu
Bialais, Emilie
Julie, Dupuis
Paoloni, Laura
Wittebolle, Xavier
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Tordeur, Antoine
Colmant, Lise
Wittebole, Xavier
Tirone, Giuseppe
Laterre, Pierre-François
Ducroux, Lorraine
Kemlin, Claire
Moulton, Eric
Rosso, Charlotte
Le Neindre, Aymeric
Mongodi, Silvia
Bouhemad, Béaïd
Rodrigues, Joana
Botteau, Caroline
Duprez, Frédéric
Waroquier, François
Christiaens, Karel
Vantrimpont, Frank
Duprez, Frédéric
Elkhawand, Charbel
Vermeesh, Frank
Groupe ALIVE
ENCEPHALITICA Study Group
Groupe de Recherche en Reanimation Respiratoire du patient d’Onc-hématologie
Septiflux trial Group
For the OUTCOMEREA Study Group
Groupe RMM
Qualité et Sécurité des Soins - CBPR-CFAR
For the GrrrOH: Groupe de recherche en réanimation respiratoire en Onco-Hématologie (Group for Research in Respiratory Intensive Care Onco-Hematology
OutcomeRéa
RETROMARS Study Group
For the BIBLIOFLASH Study Group
Working Group on Mechanical Ventilation
BoReal study group
Groupe de travail sur la ventilation
Université Paris 6 —Pierre et Marie Curie and Institut National pour la Santé et la Recherche Médicale, UMRS1158, Paris
Outcomerea Study Group
Groupe de Recherche en Réanimation Respiratoire et Onco-Hematologique (GRRROH)
ABDOMIX Group
Committee of young intensivists of the French Society for Intensive Care Medicine (FICS)
ABLE French Investigators
Groupe de Recherche en Réanimation Respiratoire en Onco-Hématologie
NutriSIP
EPURE Study Group
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS), Paris, France
CRICS Network
CNER DESC réanimation grand ouest
COCOONs Study Group
Phase Angle Project Investigators
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. June 2016 6(1):1-236
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transvenous Renal Biopsy of Critically Ill Patients: Safety and Diagnostic Yield.
Autorzy :
de Chambrun MP; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.; Service de Médecine Interne 2, Institut E3M, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Cluzel P; Département d'imagerie cardiovasculaire, radiologie interventionnelle et thoracique, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Brocheriou I; Service d'Anatomopathologie, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Bréchot N; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Hékimian G; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Turki MW; Département d'imagerie cardiovasculaire, radiologie interventionnelle et thoracique, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Franchineau G; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Rouvier P; Service d'Anatomopathologie, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Bourcier S; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Bureau C; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Nieszkowska A; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Le Guennec L; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Mathian A; Service de Médecine Interne 2, Institut E3M, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Amoura Z; Service de Médecine Interne 2, Institut E3M, Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, APHP, Paris, France.
Schmidt M; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Combes A; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Luyt CE; Service de Médecine Intensive Réanimation, Institut de Cardiométabolisme et Nutrition (iCAN), Hôpital La Pitié-Salpêtrière, Sorbonne Université, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris (APHP), Paris, France.
Pokaż więcej
Źródło :
Critical care medicine [Crit Care Med] 2019 Mar; Vol. 47 (3), pp. 386-392.
Typ publikacji :
Journal Article; Observational Study
MeSH Terms :
Critical Illness*/therapy
Biopsy, Needle/*methods
Kidney/*pathology
Biopsy, Needle/adverse effects ; Female ; Hematoma/diagnosis ; Hematoma/pathology ; Hematuria/diagnosis ; Hematuria/pathology ; Humans ; Kidney Diseases/diagnosis ; Kidney Diseases/pathology ; Male ; Middle Aged ; Retrospective Studies
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Recent advances in venovenous extracorporeal membrane oxygenation for severe acute respiratory distress syndrome.
Autorzy :
Schmidt M; Sorbonne Université, INSERM, UMRS_1166-ICAN, Institute of Cardiometabolism and Nutrition.; Service de Médecine Intensive Réanimation, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris, Pitié-Salpêtrière Hospital, Paris Cedex 13, France.
Franchineau G; Sorbonne Université, INSERM, UMRS_1166-ICAN, Institute of Cardiometabolism and Nutrition.; Service de Médecine Intensive Réanimation, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris, Pitié-Salpêtrière Hospital, Paris Cedex 13, France.
Combes A; Sorbonne Université, INSERM, UMRS_1166-ICAN, Institute of Cardiometabolism and Nutrition.; Service de Médecine Intensive Réanimation, Assistance Publique-Hôpitaux de Paris, Pitié-Salpêtrière Hospital, Paris Cedex 13, France.
Pokaż więcej
Źródło :
Current opinion in critical care [Curr Opin Crit Care] 2019 Feb; Vol. 25 (1), pp. 71-76.
Typ publikacji :
Journal Article; Review
MeSH Terms :
Extracorporeal Membrane Oxygenation*
Respiration, Artificial*
Respiratory Distress Syndrome*/therapy
Ventilator-Induced Lung Injury*
Humans ; Hypoxia
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies