Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""GEODESIC equation"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
ЛЕВОИНВАРИАНТНАЯ КОНТАКТНАЯ МЕТРИЧЕСКАЯ СТРУКТУРА НА МНОГООБРАЗИИ Sol
Autorzy :
Паньженский, В. И.
Растрепина, А. О.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
The Left-Invariant Contact Metric Structure on the Sol Manifold.
Źródło :
Proceedings of Kazan University. Physics & Mathematics Series / Uchenye Zapiski Kazanskogo Universiteta. Seriya Fiziko-Matematicheskie Nauki. 2020, Vol. 162 Issue 1, p77-90. 14p.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies