Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Gabriel, E."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
ATRIP protects progenitor cells against DNA damage in vivo
Autorzy :
Gabriel E. Matos-Rodrigues
Paulius Grigaravicius
Bernard S. Lopez
Thomas Hofmann
Pierre-Olivier Frappart
Rodrigo A. P. Martins
Pokaż więcej
Temat :
Cytology
QH573-671
Źródło :
Cell Death and Disease, Vol 11, Iss 10, Pp 1-12 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41419-020-03090-9; https://doaj.org/toc/2041-4889
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/213f0195491f47c3b30cba6454cd8b7d
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Biocultural diversity of common walnut (Juglans regia L.) and sweet chestnut (Castanea sativa Mill.) across Eurasia
Autorzy :
Paola Pollegioni
Stefano Del Lungo
Ruth Müller
Keith E. Woeste
Francesca Chiocchini
Jo Clark
Gabriel E. Hemery
Sergio Mapelli
Fiorella Villani
Maria Emilia Malvolti
Claudia Mattioni
Pokaż więcej
Temat :
anthropogenic processes
common walnut
human linguistic diversity
population genetics
sweet chestnut
Ecology
QH540-549.5
Źródło :
Ecology and Evolution, Vol 10, Iss 20, Pp 11192-11216 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-7758
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6bdcad832ab74dcead0c8e424dcc0467
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for CP violation in Ξc+→pK-π+ decays using model-independent techniques
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff20, Aff47
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff47, Aff61
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff20, Aff47
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff26, Aff47
Buchanan, E.
Büchler-Germann, A.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Quezada, A. F. Campoverde
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff12, Aff47
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff45, Aff53
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
Francisco, O. De Aguiar
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Ek-In, S.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff60, Aff76
Gomes, A.
Gorbounov, P.Aff38, Aff47
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Günther, P. A.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff43, Aff47
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff31, Aff51
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Lantwin, O.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff37, Aff47
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff24, Aff47
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff47, Aff60
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff47, Aff61
Passaleva, G.Aff21, Aff47
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff41, Aff77
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff22, Aff47
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff38, Aff39
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff47, Aff52
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff75, Aff76
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff28, Aff47
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff41, Aff77
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Hecke, H. Van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff13, Aff39
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Role of the Armed Forces in the Cycle of Disaster Risk Management in Chile: A Developing Relationship
Autorzy :
Gabriel E. Cabezas Ríos
Pokaż więcej
Temat :
ciclo de gestión del riesgo de desastre, fuerzas armadas, protección civil, desastres, emergencias
Disasters and engineering
TA495
Ecology
QH540-549.5
Meteorology. Climatology
QC851-999
Źródło :
REDER, Vol 4, Iss 2, Pp 111-122 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.revistareder.com/ojs/index.php/reder/article/view/54; https://doaj.org/toc/0719-8477
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4fb716c6502847c2836a6f26bcb0fa20
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Translational evaluation of novel selective orexin-1 receptor antagonist JNJ-61393215 in an experimental model for panic in rodents and humans
Autorzy :
Salvadore, Giacomo
Bonaventure, Pascal
Shekhar, Anantha
Johnson, Philip L.
Lord, Brian
Shireman, Brock T.
Lebold, Terry P.
Nepomuceno, Diane
Dugovic, Christine
Brooks, SanderAff5, Aff6
Zuiker, Rob
Bleys, Cathy
Tatikola, Kanaka
Remmerie, Bart
Jacobs, Gabriel E.Aff5, Aff9
Schruers, Koen
Moyer, John
Nash, Abigail
Van Nueten, Luc G. M.
Drevets, Wayne C.
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Psychiatry. 10(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De AguiarFrancisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Burkholderia pseudomallei triggers canonical inflammasome activation in a human primary macrophage-based infection model.
Autorzy :
Sabine Lichtenegger
Julia Stiehler
Sabine Saiger
Andrea Zauner
Barbara Kleinhappl
Claudia Bernecker
Peter Schlenke
Gabriel E Wagner
Kathrin Krause
Magdalena Gastager
Ivo Steinmetz
Pokaż więcej
Temat :
Arctic medicine. Tropical medicine
RC955-962
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
PLoS Neglected Tropical Diseases, Vol 14, Iss 11, p e0008840 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1935-2727; https://doaj.org/toc/1935-2735
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b6847a495f534362b08508c603985871
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum zu: Die Formierung einer medizinischen Disziplin: Psychiatrie in Österreich im 19. Jahrhundert
Autorzy :
Gabriel, E.
Pokaż więcej
Źródło :
neuropsychiatrie: Psychiatrie, Kinder- und Jugendpsychiatrie, Psychotherapie, Psychosomatik, Public Mental Health und Sozialpsychiatrie. :1-1
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transcriptional signatures of participant-derived neural progenitor cells and neurons implicate altered Wnt signaling in Phelan-McDermid syndrome and autism
Autorzy :
Michael S. Breen
Andrew Browne
Gabriel E. Hoffman
Sofia Stathopoulos
Kristen Brennand
Joseph D. Buxbaum
Elodie Drapeau
Pokaż więcej
Temat :
Neural progenitor cells
Neurons
Stem cells
RNA-sequencing
Autism spectrum disorder
Neurology. Diseases of the nervous system
RC346-429
Źródło :
Molecular Autism, Vol 11, Iss 1, Pp 1-23 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13229-020-00355-0; https://doaj.org/toc/2040-2392
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a9749c1a843848c3ab05b2ebc3fd11d6
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies