Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Gambino, R."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
35th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes
Autorzy :
Melander, A.
Olsson, J.
Lindberg, G.
Salzman, A.
Howard, T.
Stang, P.
Lydick, E.
Emslie-Smith, A.
Boyle, D.
Evans, J.
Macdonald, T.
Bain, J.
Sullivan, F.
Juhl, C.
Pørksen, N.
Sturis, J.
Hollingdal, M.
Pincus, S.
Veldhuis, J.
Dejgaard, A.
Schmitz, O.
Kristensen, J.
Frandsen, K.
Bayer, Th.
Müller, P.
Dunning, B.
Paladini, S.
Gutierrez, C.
Deacon, R.
Valentin, M.
Grunberger, G.
Weston, W.
Patwardhan, R.
Rappaport, E.
Sargeant, L.
Wareham, N.
Khaw, K.
Zethelius, Björn
Lithell, Hans
Hales, C.
Berne, Christian
Lakka, H.-M.
Oksanen, L.
Tuomainen, T.-P.
Kontula, K.
Salonen, J.
Dekker, J.
Boks, P.
Vegt, F.
Stehouwer, C.
Nijpels, G.
Bouter, L.
Heine, R.
Bruno, G.
Cavallo-Perin, P.
Bargero, G.
D’Errico, N.
Borra, M.
Macchia, G.
Pagano, G.
Newton, R.
Ruta, D.
New, J.
Wallace, C.
Roxburgh, M.
Young, R.
Vaughan, N.
Elliott, P.
Brennan, G.
Devers, M.
MacAlpine, R.
Steinke, D.
Lawson, D.
Decallonne, B.
Casteels, K.
Gysemans, C.
Bouillon, R.
Mathieu, C.
Linn, Thomas
Strate, Christine
Schneider, Kerstin
Funda, D.
Jirsa, M.
Kozáková, H.
Kaas, A.
Kofronová, O.
Tlaskalová-Hogenová, H.
Buschard, K.
Wanka, H.
Hartmann, A.
Kuttler, B.
Rasmussen, S.
Sørensen, T.
Markholst, H.
Petersen, J.
Karounos, D.
Dyrberg, T.
Mabley, J.
Haskó, G.
Szabó, C.
Seissler, J.
Nguyen, T.
Steinbrenner, H.
Scherbaum, W.
Cipriani, R.
Gabriele, A.
Sensi, M.
Guidobaldi, L.
Pantellini, F.
Cerrito, M.
Scarpa, S.
Mario, U.
Morano, S.
Ceolotto, G.
Iori, E.
Baritono, E.
Prato, S.
Semplicini, A.
Trevisan, R.
Zerbini, G.
Meregalli, G.
Asnaghi, V.
Tentori, F.
Maestroni, A.
Mangili, R.
Marescotti, C.
Vedovato, M.
Tiengo, A.
Tadjieva, J.
Mankovsky, B.
Aken, S.
Raes, A.
Walle, J.
Matthys, D.
Craen, M.
Hansen, H.
Lund, S.
Rossing, P.
Jensen, T.
Parving, H.-H.
Andersen, S.
Tarnow, L.
Hansen, B.
Trautner, C.
Haastert, B.
Ennenbach, N.
Willich, S.
Tabák, Á.
Orchard, T.
Spranger, J.
Preissner, K.
Schatz, H.
Pfeiffer, A.
Cantón, A.
Burgos, R.
Hernández, C.
Lecube, A.
Mesa, J.
Segura, R.
Mateo, C.
Simó, R.
Fathallah, L.
Greene, D.
Obrosova, I.
Gilbert, R.
Kelly, D.
Cox, A.
Berka-Wilkinson, J.
Taylor, H.
Panagiotopoulos, S.
Lee, V.
Jerums, G.
Cooper, M.
Hitman, G.
Aganna, E.
Ogunkolade, W.
Rema, M.
Deepa, R.
Shanthi-Rani, C.
Barakat, K.
Kumarajeewa, T.
Cassell, P.
McDermott, M.
Mohan, V.
Ways, K.
Bursell, S.
Devries, T.
Woodworth, J.
Alatorre, C.
King, G.
Aiello, L.
Karisen, A.
Pavlovic, D.
Nielsen, K.
Jensen, J.
Andersen, H.
Pociot, F.
Mandrup-Poulsen, T.
Eizirik, D.
Nerup, J.
Lortz, S.
Tiedge, M.
Lenzen, S.
Lally, F.
Bone, A.
Darville, M.
Ho, Y.-S.
Sternesjö, J.
Sandler, S.
Chen, M.-C.
Schuit, F.
Pipeleers, D.
Merezak, S.
Hardikar, A.
Hoet, J.
Remacle, C.
Reusens, B.
Bréant, B.
Garofano, A.
Czernichow, P.
Kubota, N.
Terauchi, Y.
Miki, H.
Tamemoto, H.
Yamauchi, T.
Nakano, R.
Komeda, K.
Eto, K.
Tobe, K.
Kimura, S.
Kadowaki, T.
Ide, T.
Murakami, K.
Tsunoda, M.
Mochizuki, T.
Ozanne, S.
Nave, B.
Wang, C.
Dorling, M.
Petry, C.
Koopmans, S.
Bent, C.
Que, I.
Radder, J.
Sebokova, E.
Sana, A.
Klimes, I.
Ruderman, N.
Morviducci, L.
Pastore, L.
Morelli, S.
Sagratella, E.
Zorretta, D.
Buongiomo, A.
Tamburrano, G.
Giaccari, A.
Martinenghi, Sabina
Angelis, Gabriella
Ravasi, Flavio
Bifari, Francesco
Bordignon, Claudio
Falqui, Luca
Kessler, A.
Dransfeld, O.
Sasson, S.
Tomas, E.
Zorzano, A.
Eckel, J.
Thorsby, P.
Rosenfalck, A.
Kjems, L.
Hanssen, K.
Madsbad, S.
Birkeland, K.
Hamilton-Wessler, M.
Markussen, J.
Bergman, R.
Melki, V.
Hanaire-Broutin, H.
Bessières-Lacombe, S.
Tauber, J.-P.
Home, P.
Lindholm, A.
Riis, A.
Rosenstock, J.
Schwartz, S.
Clark, C.
Edwards, M.
Donley, D.
Swift, P.
Mortensen, H.
Lynggaard, H.
Hougaard, P.
Cull, C.
Neil, H.
Frighi, V.
Manley, S.
Holman, R.
Turner, R.
Steiner, G.
Davis, W.
Weeraratna, T.
Bruce, D.
Davis, T.
Vergès, B.
Duvillard, L.
Pont, F.
Florentin, E.
Gambert, Ph.
Benko, B.
Ljubić, S.
Turk, Z.
Granić, M.
März, W.
Wollschläger, H.
Klein, G.
Neiss, A.
Wehling, M.
Huxtable, S.
Saker, P.
Walker, M.
Frayling, T.
Levy, J.
O’Rahilly, S.
Hattersley, A.
McCarthy, M.
Orecchio, A.
Giacchini, A.
Dominici, R.
Canettieri, G.
Trinti, B.
Zani, M.
Andreoli, M.
Sciacchitano, S.
Silva, A.
Whitecross, K.
Pasco, J.
Kotowicz, M.
Nicholson, G.
Zimmet, P.
Boyko, E.
Collier, G.
Frittitta, L.
Pizzuti, A.
Argiolas, A.
Graci, S.
Goldfine, I.
Bozzali, M.
Ercolino, T.
Costanzo, B.
Iacoviello, L.
Tassi, V.
Trischitta, V.
Wauters, M.
Rankinen, T.
Mertens, I.
Chagnon, M.
Bouchard, C.
Gaal, L.
Sivenius, K.
Valve, R.
Hakkarainen, V.
Niskanen, L.
Laakso, M.
Uusitupa, M.
Beridze, N.
Japaridze, M.
Kurashvili, R.
Dundua, M.
Kebuladze, G.
Kazakhashvili, N.
Offley-Shore, B.
Thomas, B.
Ghebremeskel, K.
Crawford, M.
Lowy, C.
Eriksson, Ulf
Martin Simán, C.
Wisse, Bert
Gittenberger-de Groot, Adriana
Wentzel, P.
Eriksson, U.
Wender-Ożegowska, E.
Drews, K.
Biczysko, R.
Bronisz, A.
Rość, D.
Graczykowska-Koczorowska, A.
Kotschy, M.
Sokup, A.
Kohnert, K.
Besch, W.
Strese, J.
Frick, U.
Zander, E.
Kemer, W.
Škrha, J.
Kvasnička, J.
Kalvodová, B.
Hilgertová, J.
Schatteman, K.
Goossens, F.
Scharpé, S.
Leeuw, I.
Hendriks, D.
Legakis, I.
Panayiotou, D.
Mountokalakis, Th.
Enderle, M.
Beckmann, P.
Balletshofer, B.
Rittig, K.
Maerker, E.
Volk, A.
Meisner, C.
Jacob, S.
Matthaei, S.
Häring, H.
Rett, K.
Ueda, K.
Nakagawa, T.
Shimajiri, Y.
Kokawa, M.
Matsumoto, E.
Sasaki, H.
Sanke, T.
Nanjo, K.
McKinnon, Caroline
Macfarlane, Wendy
Docherty, Kevin
Furukawa, N.
Shirotani, T.
Kishikawa, H.
Kaneko, K.
Araki, E.
Shichiri, M.
Prentki, M.
Roduit, R.
Susini, S.
Buteau, J.
Ejrnæs, A.
Andersen, N.
Osterhoff, M.
Möhlig, M.
Ortmann, J.
Bikashaghi, F.
Mayer, C.
Bikashagi, F.
Ackermans, M.
Pereira Arias, A.
Bisschop, P.
Endert, E.
Sauerwein, H.
Romijn, J.
Gastaldelli, A.
Baldi, S.
Pettiti, M.
Natali, A.
Frascerra, S.
Camastra, S.
Toschi, E.
Ferrannini, E.
Stingl, H.
Krssak, M.
Bischof, M.
Krebs, M.
Fürnsinn, C.
Nowotny, P.
Waldhäusl, W.
Roden, M.
Neeft, M.
Meijer, A.
Båvenholm, P.
Pigon, J.
Efendic, S.
Kästenbauer, T.
Sauseng, S.
Sokol, G.
Auinger, M.
Irsigler, K.
Abbott, C.
Carrington, A.
Faragher, B.
Kulkarni, J.
Ross, E.
Boulton, A.
Armstrong, D.
Hadi, S.
Nguyen, H.
Harkless, L.
Jirkovská, A.
Kasalicky, P.
Hosová, J.
Skibova, J.
Uccioli, L.
Caselli, A.
Giacomozzi, C.
Macellari, V.
Giurato, L.
Lardieri, L.
Menzinger, G.
Pham, H.
Rosenblum, B.
Lyons, T.
Giurini, J.
Smakowski, P.
Chrzan, J.
Habershaw, G.
Veves, A.
Foster, A.
Bates, M.
Doxford, M.
Edmonds, M.
Kecha, O.
Winkler, R.
Martens, H.
Collette, J.
Lefèbvre, P.
Greiner, D.
Geenen, V.
Atlan-Gepner, C.
Naspetti, M.
Valéro, R.
Barad, M.
Lepault, F.
Vialettes, B.
Naquet, P.
Galan, B.
Netea, M.
Hancu, N.
Smits, P.
Meer, J.
Osterbye, T.
Jørgensen, K.
Tranum-Jensen, J.
Fredman, P.
Høy, M.
Bokvist, K.
Olsen, H.
Horn, T.
Gromada, J.
Laub, R.
Lohmann, T.
Hahn, H.
Adler, T.
Emmrich, F.
Rabuazzo, A.
Lupi, R.
Dotta, F.
Patanè, G.
Marselli, L.
Realacci, M.
Piro, S.
Guerra, S.
Santangelo, C.
Navalesi, R.
Purrello, F.
Marchetti, P.
Vos, P.
Visser, L.
Haan, B.
Klok, P.
Schilfgaarde, R.
Poppema, S.
Juang, J.-H.
Kuo, C.-H.
Hsu, B.
Nacher, V.
Pérez, M.
Biarnés, M.
Raurell, M.
Soler, J.
Montanya, E.
Ritzel, R.
Maubach, J.
Büsing, M.
Becker, T.
Klempnauer, J.
Hücking, K.
Schmiegel, W.
Nauck, M.
Bouček, P.
Saudek, F.
Adamec, M.
Kožitarová, R.
Jedináková, T.
Vlasáková, Z.
Skibová, J.
Bartoš, V.
Maffi, P.
Bertuzzi, F.
Aldrighetti, L.
Taglietti, M.
Castelnuovo, A.
Pozza, G.
Carlo, V.
Secchi, A.
Renier, G.
Mamputu, J.-C.
Gillespie, J.
McMaster, D.
Mercer, C.
Trimble, E.
Lecomte, M.
Véricel, E.
Paget, C.
Ruggiero, D.
Lagarde, M.
Wiernsperger, N.
Pricci, F.
Leto, G.
Amadio, L.
Cordone, S.
Iacobini, C.
Catalano, S.
Violi, F.
Rotella, C.
Pugliese, G.
Zicari, A.
Gradini, R.
Sale, P.
Pala, L.
Cresci, B.
Giannini, S.
Manuelli, C.
Dahlfors, G.
Arnqvist, H.
Gonelle-Gispert, C.
Halnan, P.
Sadoul, K.
Wolter, S.
Lang, J.
Niwa, T.
Yu, W.
Hidaka, H.
Senda, T.
Niki, I.
Fukasawa, T.
Renstrom, E.
Barg, S.
Seward, E.
Rorsman, P.
Rutter, G.
Molinete, M.
Lilla, V.
Ravazzola, M.
Halban, P.
Efanov, A.
Bertorello, A.
Zaitsev, S.
Zwiller, J.
Berggren, P.-O.
MŞengül, A.
Salman, F.
Sargrn, M.
Özer, E.
Karşidaǧ, K.
Salman, S.
Gedik, S.
Satman, İ.
Dinççaǧ, N.
Yılmaz, M.
Lloyd, A.
Hopkinson, P.
Testa, M.
Blonde, L.
Turner, R.
Hayes, J.
Simonson, D.
Ven, N.
Lubach, C.
Snoek, F.
Mollema, E.
Ploeg, H.
Danne, T.
Hoey, H.
McGee, H.
Fitzgerald, H.
Lernmark, B.
Thernlund, G.
Fredin, K.
Hägglöf, B.
Lugari, R.
Dell’Anna, C.
Ugolotti, D.
Cas, A.
Barilli, A.
Sard, L.
Marani, B.
Iotti, M.
Zandomeneghi, R.
Gnudi, A.
Kjems, L.
Volund, Aa.
Toft-Nielsen, M.
Damholt, M.
Hilsted, L.
Hughes, T.
Krarup, T.
Holst, J.
Young, A.
Gottlieb, A.
Fineman, M.
Kolterman, O.
Cancelas, J.
García-Martínez, J.
Villanueva-Peñacarrillo, M.
Valverde, I.
Malaisse, W.
Filipsson, K.
Ahrén, B.
Balkan, B.
Kwasnik, L.
Battle, B.
Li, X.
Egan, J.
Clocquet, A.
Elahi, D.
Petrella, E.
Pricket, K.
Petersen, K.
Sullivan, J.
Amatruda, J.
Livingston, J.
Shulman, G.
Freyse, E.-J.
Knospe, S.
Glund, K.
Demuth, H.-U.
Walker, D.
Malik, R.
Reljanovic, M.
Barada, A.
Milicevic, Z.
Tack, Cees
Goldstein, David
Huysen, C.
Stevens, M.
Cao, X.
Sundkvist, G.
Dahlin, L.-B.
Eriksson, K.-F.
Rosén, I.
Lattimer, S.
Sima, A.
Sullivan, K.
Shaw, J.
Courten, M.
Zimmet, P.
Gourdy, P.
Ruidavets, J.
Arveiler, D.
Amouyel, Ph.
Bingham, A.
Tauber, J.
Lam, K.
Wat, N.
Lam, T.
Janus, E.
Pablos, P.
Rodriguez, F.
Martínez, J.
Sánchez, V.
Santana, C.
García, I.
Macías, A.
Levin, K.
Hother-Nielsen, O.
Henriksen, J.
Beck-Nielsen, H.
Brechtel, K.
Machann, J.
Koch, M.
Nielsen, M.
Löblein, K.
Becker, R.
Denignger, M.
Renn, W.
Machicao, F.
Claussen, C.
Schick, F.
Diraison, F.
Moulin, P.
Beylot, M.
Thams, P.
Capito, K.
Eliasson, Lena
Barg, Sebastian
Göpel, Sven
Kanno, Takahiro
Renström, Erik
Meda, P.
Charollais, A.
Gjnovci, A.
Calabrese, A.
Wonkam, A.
Caton, D.
Wisznievski, L.
Serre, V.
Cogne, F.
Bauquis, J.
Bosco, D.
Huarte, J.
Herrera, P.
Gotfredsen, C.
Vessby, B.
Manuel y Keenoy, B.
Engelen, W.
Vertommen, J.
Schrans, S.
Louheranta, A.
Lindström, J.
Tuomilehto, J.
Segal, K.
Heymsfield, S.
Hauptman, J.
Boldrin, M.
Lucas, C.
Pandolfi, A.
Cetrullo, D.
Polishchuck, R.
Alberta, M.
Pellegrini, G.
Calafiore, A.
Vitacolonna, E.
Capani, F.
Consoli, A.
Halleux, C.
Gillot, E.
Brichard, S.
Planken, M.
Corthouts, B.
Peiffer, F.
Scholten, D.
Walke, M.
Assert, R.
Pirags, V.
Pedula, K.
Hillier, T.
Brown, J.
Santini, S.
Marra, G.
Cotroneo, P.
Manto, A.
Leo, M.
Gregorio, S.
Tordi, A.
Pitocco, D.
Ruotolo, V.
Ghirlanda, G.
Temelkova-Kurktschiev, T.
Schaper, F.
Koehler, C.
Henkel, E.
Hanefeld, M.
Mancini, L.
Citterio, F.
Cotroneo, A.
Ceroone, S.
Castagneto, M.
Rajbhandari, S.
Dent, M.
Plater, M.
Harris, N.
Tesfaye, S.
Ward, J.
Dupuy, O.
Mayaudon, H.
Lecoules, S.
Bauduceau, B.
Palou, M.
Farret, O.
Molinié, C.
Antonelli-Incalzi, R.
Fuso, L.
Giordano, A.
Calcagni, M.
Todaro, L.
Basso, S.
Tramaglino, L.
Troncone, L.
Pistelli, R.
Guillot, R.
Bringuier, A.
Porokhov, B.
Guillausseau, P.
Feldmann, G.
Zivanic, S.
Cizmic, M.
Dragojevic, R.
Vanovic, M.
Borghouts, L.
Kranenburg, G.
Schaart, G.
Keizer, H.
Niess, A.
Dickuth, H.
Lutz, O.
Barbe, P.
Calazel-Fournier, C.
Hernandez, G.
Saint-Martin, F.
Galitzky, J.
Gonçalves, A.
Silva, E.
Brito, I.
Silva, C.
Lawrence, N.
Kousta, E.
Mulnier, H.
Penny, A.
Millauer, B.
Johnston, D.
Robinson, S.
Perriello, G.
Pimenta, W.
Pampanelli, S.
Lucidi, P.
Lepore, M.
Porcellati, F.
Cordoni, M.
Feo, P.
Bolli, G.
Sjöstrand, M.
Holmäng, A.
Lönnroth, P.
Hauer, B.
Grauer, P.
Artzner, S.
Lang, R.
Stumvoll, M.
Monti, L.
Piatti, P.
Gemone, F.
Valsecchi, G.
Magni, M.
Barbieri, E.
Setola, E.
Sandoli, E.
Galli-Kienle, M.
Pontiroli, A.
Nichols, Gregory
Brown, Jonathan
Salzsieder, E.
Boltz, H.
Ramirez, J.
Rutscher, A.
Fischer, U.
Koenig, Ch.
Friske, M.
Schramm, W.
Landgraf, R.
Bachmann, W.
Bangemann, M.
Groeneveld, G.
Edvell, Anders
Lindström, Per
Tsiotra, P.
Koukourava, A.
Raptis, S.
Tsigos, C.
Boutou, E.
Triandaffilopoulou, A.
Egido, E.
Rodríguez-Gallardo, J.
Gutiérrez, E.
García, P.
Silvestre, R.
Marco, J.
Khan, Akhtar
Ling, Zong-Chao
Ahren, Bo
Efendic, Suad
Bünting, C.
Du, X.
Zhi Sui, G.
Rösen, P.
Koschinsky, T.
Kearney, T.
Sharp, P.
Lapolla, A.
Fedele, D.
Martano, L.
Garbeglio, M.
Seraglia, R.
Favretto, D.
Traldi, P.
Meerwaldt, R.
Smit, A.
Links, Th.
Roon, A.
Graaf, R.
Gans, R.
Deynelİ, O.
Ersöz, H.
Gogas, D.
Fak, A.
Akalin, S.
Veglio, M.
Sivieri, R.
Chinaglia, A.
Scaglione, L.
Le, T.
Wong, N.
Detrano, R.
Charles, M.
Colhoun, H.
Francis, D.
Rubens, M.
Underwood, S.
Fuller, J.
Knudsen, E.
Sato, A.
Nielsen, F.
Bonora, E.
Kiechl, S.
Willeit, J.
Oberhollenzer, F.
Egger, G.
Bonadonna, R.
Muggeo, M.
Festa, A.
D’Agostino, R.
Howard, G.
Mykkänen, L.
Tracy, R.
Haffner, S.
Poulsen, P.
Vach, K.
Ijzerman, R.
Bakker, S.
Truster, J.
Crowther, N.
Cameron, N.
Gray, I.
Chaillous, L.
Carel, J.
Thivolet, C.
Boitard, C.
Charbonnel, B.
Saï, P.
Decochez, K.
Keymeulen, B.
Somers, G.
Dorchy, H.
Rottiers, R.
Winnock, F.
Elst, K.
Weets, I.
Pipeleers, D.
Gorus, F.
Seebaum, S.
Schumm-Draeger, P.-M.
Petzoldt, R.
Federlin, K.
Bonnevie-Nielsen, V.
Martensen, P.
Justesen, J.
Worsaa, A.
Karlsson, Maria
Sederholm, Sofia
Ludvigsson, Johnny
Bélicar, P.
Dale, C.
Vague, Ph.
Alessis, C.
Lassmann-Vague, V.
Bode, B.
Gross, T.
Ghegan, M.
Steed, R.
Davidson, P.
Ordoñez, A.
Rubio, J.
Sulleiro, J.
Buendía, J.
Zamora, J.
Castillo, M.
Schaupp, L.
Ellmerer, M.
Brunner, G.
Sendlhofer, G.
Schlack, Ch.
Skrabal, F.
Wach, P.
Pieber, T.
Heinemann, L.
Krämer, U.
Klötzer, H.
Hermann, M.
Cosgrove, K.
Chapman, J.
Shepherd, R.
McIntyre, S.
Butler, P.
Dunne, M.
Brekardin, E.
Dörschner, H.
Schwanstecher, C.
Schwanstecher, M.
Uhde, I.
Emmanouilidou, E.
Teschemacher, A.
Pouli, A.
Gylfe, E.
Tengholm, A.
Hellman, B.
Perfetti, R.
Aggarwal, S.
Müller, Günter
Welte, Stefan
Wied, Susanne
Valverde, A.
Mur, C.
Kahn, C.
Benito, M.
Rondinone, C.
Peterson, T.
Laviola, L.
Belsanti, G.
Logoluso, F.
Napoli, R.
Davalli, A.
Weir, G.
Giorgino, R.
Giorgino, F.
Flesch, S.
Hompesch, B.
Rave, K.
Susanto, F.
Kühn-Velten, W.
Heise, T.
Rendell, M.
Dole, J.
Esper, R.
Stein, E.
Lemme, L.
Rubinstein, A.
Maritz, F.
Soule, S.
Market, A.
Chajek-Shaul, T.
Maislos, M.
Tal, S.
Stolero, D.
Josefsen, K.
Beckmann, H.
Petersen, C.
Ekman, R.
Efanova, I.
Zaitsev, S.
Berggren, P.
Birkenbach, M.
Holl, R.
Rosenbauer, J.
Grabert, M.
Icks, A.
Schwab, O.
Reile, K.
Janssen, M.
Jongh, R.
Casteleijn, S.
Masurel, N.
Hoogma, R.
Santeusanio, F.
Brunetti, P.
Fanelli, C.
Laureti, S.
Bartocci, L.
Maran, A.
Crepaldi, C.
Trupiani, S.
Macdonald, I.
Avogaro, A.
Bouman, S.
Keitz, M.
Bruggink, J.
Scheurink, A.
Strubbe, J.
Steffens, A.
Ferguson, S.
McCrimmon, R.
Perros, P.
Best, J.
Deary, I.
Frier, B.
Robinson, R.
Ireland, N.
Bedford, C.
Fairclough, E.
Hudson, S.
Heller, S.
Borch-Johnsen, K.
Berger, M.
Overmann, H.
Bender, R.
Blank, M.
Sawicki, P.
Jörgens, V.
Mühlhauser, I.
Nosadini, R.
Sailer, A.
Vestra, M.
Brocco, E.
Piarulli, F.
Frigato, F.
Sambataro, M.
Velussi, M.
Baggio, B.
Fioretto, P.
Jager, A.
Hinsbergh, V.
Kostense, P.
Nrjpels, G.
Gæde, P.
Pedersen, O.
Andrysiak-Mamos, E.
Majkowska, L.
Krzyżanowska, B.
Pilarska, K.
Czekalski, S.
Mazzon, C.
Brocco, S.
Field, L.
Nejentsev, S.
Gombos, Z.
Veijola, R.
Knip, M.
Simell, O.
Vaarala, O.
Åkerblom, H.
Ilonen, J.
Krokowski, M.
Bodalski, J.
Andrzejewski, W.
Ławnik, M.
Teodorczyk, A.
Heinrich, A.
Caillat-Zucman, S.
Buzzetti, R.
Petrone, A.
Mesturino, C.
Giorgi, G.
Fiori, R.
Nisticò, L.
Genova, G.
Cascino, I.
Klöting, I.
Kovacs, P.
McKinney, P.
Okasha, M.
Parslow, R.
Law, G.
Gurney, K.
Williams, R.
Bodansky, H.
Herzig, P.
Giani, G.
Vervoort, G.
Lutterman, J.
Berden, J.
Wetzels, J.
Paniagua, O.
Shaw, L.
Austin, C.
Heagerty, A.
Seppälä-Lindroos, A.
Vehkavaara, S.
Yki-Järvinen, H.
Caballero, A.
Lim, S.
LoGerfo, F.
Horton, E.
Zembowicz, A.
Fragasso, G.
Caumo, A.
Phan, V.
Costa, S.
Conti, M.
Chierchia, S.
Vigili de Kreutzenberg, S.
Marchetto, S.
Calò, L.
Wascher, T.
Wölkart, G.
Brunner, F.
Tripathy, Devjit
Carlsson, Martin
Isomaa, Bo
Tuomi, Tiinamaija
Groop, Leif
Stoffers, D.
Muller, D.
Wideman, L.
Chin, G.
Clarke, W.
Hanks, J.
Habener, J.
Guazzarotti, L.
Toffolo, G.
Clementi, L.
Vespasiani, G.
Cobelli, C.
Clauin, S.
Bellanné-Chantelot, C.
Bartolotta, E.
Gautier, J.-F.
Wilson, C.
Weyer, C.
Mort, D.
Knowler, W.
Polonsky, K.
Bogardus, C.
Pratley, R.
Porksen, N.
Veldhuis, J.
Polonsky, K.
Byrne, M.
Brandt, A.
Arnold, R.
Katschinski, M.
Göke, B.
Hardt, E.
Fritsche, A.
Stefan, N.
Schützenauer, S.
Lüddeke, H.
Renner, R.
Hepp, K.
Shnawa, N.
Krugluger, W.
Hopmeier, P.
Schernthaner, G.
Kautzky-Willer, A.
Prager, R.
Fallucca, F.
Sabbatini, A.
Sciullo, E.
Torresi, P.
Mazziotti, F.
Maroccia, E.
Napoli, A.
Buongiorno, A.
Deberg, M.
Dozio, N.
Castiglioni, M.
Sodoyez-Goffaux, F.
Carvalheiro, M.
Fagulha, I.
Fagulha, A.
Gomes, L.
Paiva, S.
Marta, E.
Sobral, E.
Leitão, F.
Pinto, L.
Ruas, M.
Buchanan, T.
Cianni, G.
Volpe, L.
Casadidio, I.
Bottone, P.
Teti, G.
Boldrini, A.
Benzi, L.
Rasera, T.
Becciu, V.
Beretta, A.
Almirante, G.
Castiglioni, M.
Kerényi, Zs.
Stella, P.
Nádasdi, Á.
Baranyi, É.
Csákány, M.
Tamás, Gy.
Mehta, Z.
Manley, S.
Zimmett, P.
Bottazzo, G.
Hoey, Hilary
Mollensen, Henrik
Hougaard, Philip
McGee, Hanna
Vidal, J.
Fernández, M.
Sesmilo, G.
Casamitjana, R.
Gomis, R.
Conget, I.
Rathmann, W.
Curran, S.
Mitchell, J.
Hennings, S.
Katsaros, T.
Saflianis, I.
Gigiakou, E.
Kasi, E.
Polychroniades, V.
Dzien, A.
Dzien-Bischinger, Ch.
Hadjidakis, D.
Apostolopoulou, N.
Sfakianakis, M.
Raptis, A.
Ryysy, L.
Häkkinen, A.-M.
Goto, T.
Westerbacka, J.
Halavaara, J.
Libman, I.
Pietropaolo, M.
LaPorte, R.
Pietropaolo, S.
Becker, D.
Pirie, F.
York, D.
Motala, A.
Omar, M.
Tzaneva, V.
Iotova, V.
Jaeger, C.
Hatziagelaki, E.
Stroedter, A.
Becker, F.
Bretzel, R.
Strebelow, M.
Schlosser, M.
Ziegler, B.
Ziegler, M.
Wassmuth, R.
Ostrauskas, R.
Žalinkevičius, R.
Norkus, A.
Jarosz-Chobot, P.
Otto-Buczkowska, E.
Koehler, B.
Maklakiewicz, E.
Green, A.
Ionescu-Tirgoviste, C.
Serban, V.
Guja, C.
Mota, M.
Creteanu, G.
Calin, A.
Morosanu, M.
Ferariu, I.
Halmagy, I.
Cristescu, I.
Strugariu, M.
Minescu, A.
Barbul, R.
Visalli, N.
Sabastiani, L.
Adorisio, E.
Cassone Faldetta, M.
Multari, G.
Casu, A.
Songini, M.
Pozzilli, P.
Muntoni, Sa.
Wäänänen, S.
Law, G.
Muntoni, S.
Shubnikov, E.
Choubnikova, J.
Mikulecký, M.
Michalková, D.
Hlava, P.
Teuscher, A.
Reinli, K.
Teuscher, A.
Zhao, H.
Stenhouse, E.
Moyeed, R.
Demaine, A.
Millward, B.
Feltbower, R.
Holland, P.
Campbell, F.
Fear, N.
Wasmuth, H.
Elliott, R.
McLachlan, C.
Erhardt, G.
Kolb, H.
Guaita, G.
Pelligra, I.
Motzo, C.
Obinu, M.
Cossu, E.
Cirillo, R.
Kinalski, M.
Krętowski, A.
Bingley, P.
Kinalska, I.
Douek, I.
Bingley, P.
Gale, E.
Imagawa, A.
Hanafusa, T.
Miyagawa, J.
Matsuzawa, Y.
Todd, J.
Welsh, K.
Marshall, S.
Nolsøe, R.
Kristiansen, O.
Larsen, Z.
Johannesen, J.
Jahromi, M.
Larsen, Z.
Kyvik, K.
Jeanclos, E.
Schork, N.
Aviv, A.
Sieradzki, J.
Małecki, M.
Klupa, T.
Hanna, L.
Sieradzka, J.
Frey, J.
Królewski, A.
Calvo, B.
Bilbao, J.
Perez de Nanclares, G.
Castaño, L.
Santos, J.
Pérez-Bravo, F.
Piquer, S.
Puig-Domingo, M.
Carrasco, E.
Calvillán, M.
Leiva, A.
Albala, C.
Cavallo, M.
Manca Bitti, M.
Suraci, C.
Crinò, A.
Giordano, C.
Cervoni, M.
Sbriglia, M.
Bizzarri, C.
Marietti, G.
Füchtenbusch, M.
Bonifacio, E.
Kredel, K.
Schnell, O.
Ziegler, A.
Assaad-Khalil, S.
Michelsen, B.
El-Azzouni, O.
Abou-Seif, M.
Kamel, F.
Fouad, K.
Abdel-Aty, T.
El-Sheikh, S.
Zamani, Mahdi
Pociot, Hemming
Nerup, Jorn
Cassiman, Jean-Jacques
Olivares, E.
Ladrière, L.
Laghmich, A.
Sener, A.
Scott, F.
Ivanova, O.
Poltorack, V.
Gorbenko, N.
Gladkich, A.
Nikitchenko, I.
Dunger, A.
Augstein, P.
Berg, S.
Williams, A.
Norcross, A.
Gillmor, H.
Lampasona, V.
Bernasconi, L.
Hermite, L.
Martin-Moutot, N.
Boucraut, J.
Seagar, M.
Couraud, F.
Scirpoli, M.
Maioli, M.
Tonolo, G.
Bekris, L.
Schranz, D.
Ciccarese, M.
Lernmark, A.
Lee, H.
Nam, J.
Ahn, C.
Song, Y.
Lim, S.
Kim, K.
Huh, K.
Fajardo, C.
Carmona, E.
Sanchez-Cuenca, J.
Campos, V.
Carles, C.
Brazales, A.
Merino, F.
Piñón, F.
Mašek, Z.
Perušičová, J.
Bárová, H.
Šterzl, I.
Hejduková, H.
Schneiderka, P.
Hink, S.
Muzyka, B.
Streit, G.
Kopp, H.
Kroiss, A.
Tankova, T.
Dakovska, L.
Kirilov, G.
Koev, D.
Abrams, P.
Block, C.
Rooman, R.
Caju, M.
Eibl, N.
Wolf, H.
Eibl, M.
Cesare, E.
Previti, M.
Lombardo, F.
Benedetto, A.
Romano, G.
Luca, F.
Cucinotta, D.
Brunelle, R.
Huang, J.
Fineberg, S.
Anderson, J.
List, C.
Lamesch, P.
Kohlhaw, K.
Schwarz, C.
Wenzke, M.
Richter, O.
Hauss, J.
Zeng, S.
Xu, X.
Zheng, S.
Shii, K.
Baba, S.
Bonfanti, R.
Bazzigaluppi, E.
Meschi, F.
Bognetti, E.
Bosi, E.
Chiumello, G.
Cinapri, V.
Quilici, S.
Forotti, G.
Giampietro, O.
Matteucci, E.
Luppi, P.
Zanone, M.
Rudert, W.
Haluszczak, C.
Alexander, A.
Bertera, S.
Gottlieb, P.
Trucco, M.
Irnstetter, A.
Jäger, G.
Schenker, M.
Ziegler, M.
Myśliwiec, J.
Szelachowska, M.
Monetini, L.
Valente, L.
Coppolino, G.
Stefanini, L.
Corbi, S.
Spera, S.
Matteoli, M.
Ferrazzoli, F.
Cantagallo, A.
Mattia, G.
Walker, B.
Sonnet, E.
Gibassier, J.
Derrien, C.
Massart, C.
Allannic, H.
Maugendre, D.
Leech, N.
Elsegood, K.
Narendran, P.
Hubbard, A.
Dayan, C.
Mianowska, B.
Bodalska-Lipińska, J.
Chrul, S.
Wyka, K.
Geissler, A.
Schneider, M.
Bochow, B.
Koop, I.
Zhang, T.
Zhang, Y.
Han, C.
Jin, S.
Dervogormiyacıyan, H.
Araslı, M.
Aydemir, D.
Yıllar, G.
Deniz, G.
Gürol, A.
Aktaş, E.
Tütüncü, Y.
Pertyñska, M.
Banasik, M.
Zeman, K.
Cypryk, K.
Wilczyñski, J.
Tchórzewski, H.
Müser, E.
Baier, J.
Bergbauer, M.
Schmutz, G.
Figge, A.
Reiser, M.
Schmiegel, W.
Burkart, V.
Kim, Y.-E.
Kauer, M.
Utsugi, T.
Kanda, T.
Kobayashi, I.
Uchiyama, T.
Ito, H.
Ohyama, Y.
Tomono, S.
Kawazu, S.
Nagai, R.
Hehmke, B.
Heinke, P.
Kelemen, K.
Wegmann, D.
Hutton, J.
Wachlin, G.
Schröder, D.
Schmidt, S.
Schloot, N.
Hanifi-Moghaddam, P.
Goebel, C.
Rothe, H.
Hausmann, A.
Laureys, J.
Depovere, J.
Waer, M.
Karsten, V.
Tritschler, S.
Belcourt, A.
Pinget, M.
Kessler, L.
Gregori, S.
Sala, L.
Smiroldo, S.
Davalli, A.
Adorini, L.
Bo, S.
Repetti, E.
Gentile, L.
Fornengo, P.
Bruno, A.
Ferrero, L.
Kanoun, F.
Harzallah, F.
Ftouhi, B.
Mekaouar, A.
Bellaaj, R.
Fekih, M.
Mebazaa, A.
Zouari, B.
Khalifa, F.
Spijkerman, A.
Ruige, J.
Colagiuri, S.
Colagiuri, R.
Palu, T.
Na’ati, E.
Muimui-heata, S.
Samiu, O.
deBlieck, C.
Ta’ai, A.
Foliaki, S.
Hussain, Z.
McLennan, M.
Hansen, C.
Ibsen, H.
Dogadin, S.
Nozdratchev, K.
Lidfeldt, J.
Nerbrand, C.
Lindholm, L.
Samsioe, G.
Scherstén, B.
Agardh, C.-D.
Wójcikowski, Cz.
Grzeszczak, W.
Łopatyński, J.
Bandurska-Stankiewicz, E.
Mardarowicz, G.
Król, H.
Matej, A.
Czupryniak, L.
Kropiwnicka, A.
Drzewoski, J.
Viljoen, E.
Costa, A.
Martinez, S.
Carmona, F.
Levy, I.
Baruffaldi, L.
Solerte, B.
Mantovani, E.
Boullu, S.
Jeandidier, N.
Legaludec, V.
Costa, B.
Franch, J.
Martín, F.
Morató, J.
Donado, A.
Basora, J.
Daniel, J.
Sayeed, M.
Mahtab, H.
Kibriya, M.
Khanam, P.
Azad Khan, A.
Courten, M.
Chitson, P.
Cox, H.
King, R.
Dachtler, J.
Johnston, D.
Ito, C.
Kataoka, M.
Lakhdar, A.
Myers, M.
Fuecker, K.
Echwald, S.
Hansen, T.
Ekstrøm, C.
Urhammer, S.
Eiberg, H.
Roberts, S.
Barrow, B.
Hainsworth, J.
Schousboe, K.
Henriksenog, J.
Sørensen, T.
Herlihy, O.
Timmer, B.
Grant, P.
Bennett, S.
Ghunaim, S.
Stewart, M.
Baroni, M.
Sentinelli, F.
Lovari, S.
Vitali, M.
Capici, F.
Barbetti, F.
Weng, J.
Lehto, M.
Li, H.
Forsblom, C.
Groop, L.
Blanche, H.
Morel, V.
Hansen, L.
Stanojevic, V.
Petersen, H.
Urioste, S.
Stoffers, D.
Møller, A.
Serup, P.
Ek, J.
Durviaux, S.
Clausen, J.
Rousseau, G.
Lemaigre, F.
Bjørkhaug, L.
Njølstad, P.
Lindner, T.
Cockburn, B.
Molven, A.
Søvik, O.
Lindner, T.
Horikawa, Y.
Sovik, O.
Frederiksen, S.
Almind, K.
Obberghen, E.
Kovács, P.
Brandt, J.
Fenger, M.
Vaag, A.
Haist, K.
Weisser, M.
Rettig, A.
Zhang, M.
Chung, S.
Pihlajamäki, J.
Karjalainen, L.
Karhapää, P.
Vauhkonen, I.
Cassell, P.
Uwakwe, N.
Kopelman, P.
Ramachandran, A.
Snehalatha, C.
Rasmussen, S.
Lautier, C.
Grigorescu, F.
Smith, R.
Frayling, T.
Turner, R.
Hitman, G.
Subba Rao, P.
Bennett, A.
Jones, E.
Lathrop, G.
Menzel, S.
Wahid, F.
Cooper, L.
Scott, J.
Aitman, T.
Galli, J.
Fakhrai-Rad, H.
Kamel, A.
Marcus, C.
Norgren, S.
Luthman, H.
Wallis, R.
Collins, S.
Kaisaki, P.
Ktorza, A.
Lathrop, M.
Gauguier, D.
Huxtable, S.
McCarthy, M.
Shimomura, H.
Hanabusa, T.
Tsunoda, K.
Lazdins, M.
Dalgaard, L.
Jensen, N.
Jensen, J.
Lynn, S.
Turnbull, D.
Pérez de Nanclares, G.
Gaztambide, S.
Vázquez, J.
Groves, C.
Izmajlowicz, M.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Green, F.
Groves, C.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Clark, L.
Voigt, A.
Rochlitz, H.
Rau, H.
Braun, J.
Schmidt, K.
Plock, K.
Donner, H.
Schöneberger, A.
Usadel, K.
Badenhoop, K.
Bendlová, B.
Mazura, I.
Včelák, J.
Vondra, K.
Palyzová, D.
Svatoš, J.
Mikšová, P.
Russo, G.
Couture, P.
Wilson, P.
Cupples, L.
Otvos, J.
Schaefer, E.
Ordovas, J.
Malecki, M.
Ji, L.
Curtis, S.
Rich, S.
Warram, J.
Krolewski, A.
Gudayol, M.
Usac, E.
Essen, E.
Roep, B.
Hart, L.
Janssen, J.
Ouweland, J.
Lemkes, H.
Maassen, A.
Nakano, S.
Fukuda, M.
Maejima, K.
Imaizumi, N.
Kitazawa, M.
Nishizawa, M.
Kigoshi, T.
Uchida, K.
Gall, J.
David, V.
Baltrusch, S.
Richter, T.
Silva Xavier, G.
Dickens, M.
Belin, V.
Green, I.
Burns, C.
Squires, P.
Howell, S.
Persaud, S.
Ban, N.
Yamada, Y.
Someya, Y.
Ihara, Y.
Tsuda, K.
Seino, Y.
Alcazar, O.
Tyrberg, B.
Carlsson, C.
Andersson, A.
Mukai, E.
Ishida, H.
Fujimoto, S.
Kajikawa, M.
Fujita, J.
Tsuura, Y.
Malaisse-Lagae, F.
Picton, S.
Tamarit-Rodriguez, J.
Mukala-Nsengu-Tshibangu, A.
Fernández, S.
Giné, E.
Ortsäter, H.
Liss, P.
Åkerman, K.
Bergsten, P.
Hu, S.
Wang, S.
Roos, E.
Gounarides, J.
Shapiro, M.
Souza, C.
Papas, K.
Nishimura, M.
Kadiata, M.
Louchami, K.
Jijakli, H.
Rajan, A.
Kuang, S.
Iyer, D.
Waddell, I.
Holloway, B.
Ishihara, H.
Wang, H.
Wollheim, C.
Ayvaz, G.
Mercan, D.
Rasschaert, J.
Giroix, M.-H.
Scruel, O.
Portha, B.
Broca, C.
Fernandez-Alvarez, J.
Manteghetti, M.
Gross, R.
Sauvaire, Y.
Petit, P.
Ribes, G.
McClenaghan, N.
Ball, A.
Flatt, P.
Rustenbeck, I.
Dickel, C.
Winkler, M.
Grimmsmann, T.
Meyer, U.
Gross, I.
Barnes, P.
O’Brien, R.
Abdel-Wahab, Y.
Hashmi, M.
Giesberts, A.
White, S.
Cooper, E.
Hudson, A.
Eglen, R.
Dillon, M.
Chan, S.
Morgan, N.
Parini, A.
Gotfredsen, C.
Ullrich, S.
Su, J.
Rösier, M.
Hescheler, J.
Greger, R.
Wardt, R.
Arredouani, A.
Gailly, P.
Henquin, J.
Gilon, P.
Macfarlane, W.
Docherty, K.
Jonkers, F.
Schöfl, C.
Börger, J.
Mühlen, A.
Brabant, G.
Grapengiesser, E.
Harris, T.
Buchan, A.
Jones, P.
Jaikaran, E.
Marcon, G.
St George-Hyslop, P.
Fraser, P.
Clark, A.
Lebrun, P.
Antoine, M.-H.
Nguyen, Q.-A.
Rorsman, Patrik
Wasmeier, C.
Antinozzi, P.
Maechler, P.
Schwartz, E.
Wollheim, C.
Roderigo, H.
Matsumoto, K.
Ebihara, K.
Yamamoto, H.
Tabuchi, H.
Fukunaga, K.
Yasunami, M.
Ohkubo, H.
Miyamoto, E.
Horn, P.
García-Barrado, M.
Sancho, C.
Martín, M.
Moratinos, J.
Westerlund, J.
Lin, J.
Brown, R.
Björklund, A.
Grill, V.
Detimary, P.
Guiot, Y.
Rahier, J.
Elmi, A.
Sehlin, J.
Hauge-Evans, A.
Cybal, M.
Druzyńska, J.
Wierzchowska, J.
Krippeit-Drews, P.
Drews, G.
Krämer, C.
Jornot, L.
Düfer, M.
Nöda, M.
Yamashita, S.
Takahashi, N.
Tsubamoto, Y.
Kasai, H.
Sharp, G.
Lembert, N.
Joos, H.
Ammon, H.
Wahl, M.
Ainscow, E.
Zhao, C.
Fabregat, M.
Fernández-Álvarez, J.
Franco, C.
Novelli, M.
Fernàndez-Alvarez, J.
Masiello, P.
Lajoix, A.
Beffy, P.
Roux, S.
Chardès, T.
Roye, M.
Lajoix, A.
Reggio, H.
Peraldi-Roux, S.
Henningsson, R.
Salehi, A.
Lundquist, I.
Stickings, P.
Mistry, S.
Ratcliff, H.
Morris, S.
Cunningham, J.
Ekelund, M.
Ermakova, N.
Paulssen, R.
Florholmen, J.
Carmellini, M.
Mosca, F.
Patané, G.
Longo, D.
Squatrito, S.
Clement, L.
Magnan, C.
Vincent, M.
Penicaud, L.
Assimacopoulos-Jeannet, F.
Vigneri, R.
Rolfsen, S.
Gregersen, S.
Hermansen, K.
Blondeau, B.
Rojas, I.
Novials, A.
Femández-Usac, E.
Cristóbal, P.
Higham, C.
Lawrie, L.
Sherman, K.
Birch, N.
Tito, P.
Robinson, C.
Koning, E.
Verbeek, J.
Esapa, C.
Laube, B.
Powell, D.
Maksoud, H.
Chargé, S.
Matthews, D.
Stratton, I.
Karlsson, S.
Myrsén-Axcrona, U.
Östlund, B.
Sundler, F.
Bertrand, G.
Puech, R.
Bockaert, J.
Persson-Sjögren, S.
Täljedal, I.-B.
Mooney, M.
O’Harte, F.
Simonsson, E.
Abdel-Halim, Samy
Efendić, Suad
Ahrén, Bo
Yanagida, K.
Arima, T.
Yada, T.
Egéa, J.
Hirtz, C.
Deville de Périère, D.
Meoni, C.
Falqui, L.
Arcelloni, C.
Paroni, R.
Folli, F.
Barry, R.
Turner, N.
Tadayyon, M.
Arch, J.
Sutti, F.
Perego, L.
Baglioni, S.
Otte, A.
Socci, C.
Raffaele, H.
Stumpf, E.
Aalto, Y.
Otonkoski, T.
Knuutila, S.
Andersson, L.
Berra, C.
Furlan, R.
Coppelli, A.
Tellini, C.
Bordignon, C.
Rouiller, D.
Lister, C.
Moore, G.
Piercy, V.
Newman, M.
Chapman, H.
Smith, S.
Anastasi, E.
Bulotta, A.
Tiberti, C.
Ponte, E.
Liddi, R.
Taruscio, D.
Falchi, M.
Annerén, C.
Welsh, M.
Bernard, C.
Ilic, C.
Guilbert, V.
Palgi, J.
Korbutt, G.
Rayat, G.
Rajotte, R.
Kieffer, T.
Karlsson, Ella
Sandler, Stellan
Boujendar, S.
Huotari, M.-A.
Miettinen, P.
Keski-Oja, J.
Breda, E.
Pacini, G.
Vilsbøll, T.
Toft-Nielsen, M.-B.
Dinesen, B.
Corssmit, E.
Qvigstad, E.
Mostad, I.
Bjerve, K.
Ann, C.
Kume, M.
Hiramatsu, M.
Taniguchi, J.
Saito, Y.
Kawasaki, Y.
Kanazawa, M.
Notoya, Y.
Hayashi, T.
Djemli, A.
Gallice, P.
Coste, T.
Jannot, M.
Dufayet, D.
Raccah, D.
Vague, P.
Sattar, S.
Basak, R.
Hasan, Z.
Ali, L.
Nikulina, M.
Karlsen, A.
Hong, T.
Andersen, N.
Puren, A.
Fantuzzi, G.
Dinarello, C.
Gysemans, C.
Sparre, T.
Fey, S.
Larsen, P.
Andersson, A.
John, N.
Fey, S.
Mose Larsen, P.
Frigerio, S.
Ghayur, T.
Holländer, G.
Zumsteg, U.
Pinach, S.
Monge, L.
Grassi, G.
Pasquero, P.
Ruiu, G.
Dall’Omo, A.
Carta, Q.
Hadjivassiliou, V.
Dunger, A.
Green, M.
Rasilainen, S.
Roivainen, M.
Ylipaasto, P.
Bouwens, L.
Hovi, T.
Sekine, N.
Takahashi, K.
Ishikawa, T.
Okazaki, T.
Fujita, T.
Elliott, J.
Scarpello, J.
Conroy, S.
Byrne, P.
Newsholme, P.
Harrison, M.
Greenl, I.
Kaya, F.
Süsleyici, B.
Öztürk, M.
Eisner, M.
Guldbakke, B.
Karpenko, N.
Brizgalova, G.
Alesina, M.
Røder, M.
Schwartz, R.
Prigeon, R.
Kahn, S.
Kendereški, A.
Micić, D.
Šumarac, M.
Macut, Dj.
Zonć, S.
Čolić, M.
Cvijović, G.
Gligorović, P.
Courtney, C.
Atkinson, A.
Ennis, C.
Sheridan, B.
Bell, P.
Jolly, M.
Amin, R.
Godsland, I.
Horvoka, R.
Anyaoku, V.
Lawrence, N.
Krasova, N.
Sergienko, L.
Mingrone, G.
Plat, L.
Balasse, E.
Zykova, T.
Jenssen, T.
Strelkova, A.
Zykova, S.
Tipisova, E.
Féry, F.
Wijenaike, A.
Watt, P.
Jung, R.
Bolton-Smith, C.
Rennie, M.
Ludvik, B.
Aigmueller, Th.
Waldhaeusl, W.
Courtois, P.
Bource, F.
Guenat, E.
Philippe, J.
Jéquier, E.
Tappy, L.
Benny, Santosa
Grönemeyer, Dietrich
Aygen, Sitke
Scholz, Nicole
Busch, Martin
Tauveron, I.
Rochon, C.
Dejax, C.
Benoit, P.
Capitan, P.
Bayle, G.
Prugnaud, J.
Fabricio, A.
Champredon, C.
Thieblot, P.
Grizard, J.
Nielsen, M.
Nyholm, B.
Chandramouli, V.
Schumann, W.
Landau, B.
Rizza, R.
Mitrakou, A.
Meyer, C.
Tolias, A.
Platanisiotis, D.
Vlachos, L.
Gerich, J.
Wajngot, A.
Sprangers, F.
Jellema, W.
Lopuhaä, C.
Lieshout, J.
Zee, J.
Mithieux, G.
Croset, M.
Zitoun, C.
Hurot, J.
Rajas, F.
Montano, S.
Willem, R.
Verbruggen, I.
Grue-Sørensen, G.
Björkling, F.
Watson, N.
Burns, S.
Murphy, H.
Iles, R.
Cohen, R.
Rooney, K.
Swan, V.
Phuyal, J.
Millar, J.
Bryson, J.
Denyer, G.
Caterson, I.
Thompson, C.
Gaster, M.
Handberg, Aa.
Schrøder, H.
Alzaid, A.
Sobki, S.
Thye-Rønn, P.
Alford, F.
Christopher, M.
Gras, F.
Brunmair, B.
Neschen, S.
Py, G.
Lambert, K.
Raynaud, E.
Mercier, J.
Tsuchihashi, K.
Sumida, Y.
Fujimoto, H.
Nakamura, M.
Miyata, E.
Furuta, M.
Katsuki, A.
Ito, K.
Sasaki, R.
Hori, Y.
Yano, Y.
Adachi, Y.
Lauritz, J.
Eriksson, J.
Burén, J.
Zhao, L.
Li, Z.-C.
Kullin, M.
Karlsson, F.
Redondo, A.
Puente, J.
Clemente, F.
González, N.
Moberg, E.
Amer, P.
Hagström-Toft, E.
Bolinder, J.
Björnholm, M.
Krook, A.
Galuska, D.
Myers, M.
Zierath, J.
Wallberg-Henriksson, H.
Niklasson, M.
Strindberg, L.
Sternberg, F.
Hebeda, S.
Kratzer, W.
Salgado, M.
Hoss, U.
Kalatz, B.
Lohmann, S.
Fussgänger, R.
Khomazjuk, A.
Ncscheret, A.
Gonchar, I.
Quinones-Galvan, A.
Sironi, A.
Cominacini, L.
Nagai, Y.
Yamashita, H.
Takamura, T.
Kobayashi, K.
Szanto, I.
Peth, J.
Kinnick, T.
Youngblood, E.
Tritschler, H.
Henriksen, E.
Gašperíková, D.
Rufo, C.
Teran-Garcia, M.
Nakamura, M.
Clarke, S.
Pye, S.
Zhang, Z.
Radziuk, J.
Guignot, L.
Bell, K.
Lim-Fraser, M.
Cooney, G.
Kraegen, E.
Takayama, S.
Legare, D.
Macedo, M.
Lautt, W.
Bradley, B.
Barron, P.
Davies, J.
Ader, M.
Richey, J.
Mkadem, S.
Macari, F.
Renard, E.
Méchaly, I.
Brun, J.
Cros, G.
Bringer, J.
Aguila, L.
Krishnan, R.
Farrell, P.
Ulbrecht, J.
Correll, P.
Kirwan, J.
Mei, J.
Rahn-Landström, T.
Brindley, D.
Manganiello, V.
Degerman, E.
Ziv, E.
Shafrir, E.
Kaiman, R.
Galer, S.
Bar-On, H.
Gerő, L.
Földes, K.
Janssen, J.
Járay, J.
Perner, F.
Haap, M.
Houdali, B.
Schmit, M.
Dietze, G.
Perrini, S.
Natalicchio, A.
Montrone, C.
Robertis, O.
Pergola, G.
Strack, V.
Kellerer, M.
Kausch, C.
Condorelli, G.
Beguinot, F.
Häring, H.-U.
Song, X.
Chibalin, A.
Ryder, J.
Jiang, X.
Alessi, D.
Hennige, A.
Metzinger, E.
Seipke, G.
Trüb, T.
Hey, A.
Sørensen, A.
Schäffer, L.
Drejer, K.
Kurtzhals, P.
Hansen, B.
Matozaki, T.
Noguchi, T.
Yamao, T.
Takada, T.
Ochi, F.
Takeda, H.
Inagaki, K.
Hosoka, T.
Kasuga, M.
Schürt, M.
Meier, M.
Drenckhan, M.
Meyer, M.
Aries, S.
Klein, H.
Telting, D.
Zon, G.
Dorrestijn, J.
Maassen, J.
Clapham, J.
Holder, J.
Tomlinson, K.
Pickavance, L.
Buckingham, R.
Wilding, J.
Jacinto, S.
Harrold, J.
Ljung, B.
Kjellstedt, A.
Thalén, P.
Widdowson, P.
Williams, G.
Oakes, N.
Aoki, K.
Saito, T.
Satoh, S.
Mukasa, K.
Kaneshiro, M.
Kawasaki, S.
Hoshino, K.
Okamura, A.
Sekihara, H.
Smith, U.
Johansson, A.
Nilsson, E.
Olausson, T.
Nakazawa, T.
Suzuki, M.
Martinez, J.
Murado, P.
Azal, Ö.
Yönem, A.
Çakır, B.
Polat, Z.
Kutlu, M.
Çorakçı, A.
Bayraktar, M.
Gürlek, A.
Koray, Z.
Damian, M.
Linn, T.
Laube, H.
Arzner, S.
Meißner, H.-P.
Giunti, S.
Comune, M.
Cassader, M.
Conte, M.
Sacchi, C.
Musso, G.
Mecca, F.
Depetris, N.
Gambino, R.
Perin, P.
Kawakami, S.
Sandqvist, M.
Jansson, P.-A.
Šindelka, G.
Widimský, J.
Haas, T.
Prázný, M.
Mari, A.
Nolan, J.
Uusitupa, M.
Karşıdağ, K.
Hacıhanefioğlu, B.
Dinççağ, N.
Drivsholm, T.
Palacios, R.
Vølund, A.
Pedersen, Oluf
Letiexhe, M.
Scheen, A.
Quiñones Galvan, A.
Simeoni, M.
Basu, A.
Uosukainen, A.
Mäkimattila, S.
Schlenzka, A.
Adler, A.
Levy, J.
Stevens, R.
Matthews, D.
Holman, R.
Boland, B.
Jeanjean, M.
Hermans, M.
Maudoigt, C.
Tonglet, R.
Robert, A.
Quiñones-Galvan, A.
Cini, G.
Galetta, F.
Sanna, G.
Gernone, F.
Janssen, M.
Gonera, R.
Wolffenbuttel, B.
Leeuw, P.
Schaper, N.
Molęda, P.
Kuczerowski, R.
Czech, A.
Tatoń, J.
Taddei, S.
Patiag, D.
Qu, X.
Wilkes, M.
Gray, S.
Seale, J.
Donnelly, R.
Campión, J.
Maestro, B.
Dávila, N.
Carranza, M.
Calle, C.
Hales, C.
Fernández-Real, J.
Grasa, M.
Pugeat, M.
Barret, C.
Ricart, W.
Lindmark, S.
Olsson, T.
Tufvesson, M.
Loeblein, K.
Mehnert, B.
Haering, H.
Rave, Klaus
Heise, Tim
Clauson, Per
Hirschberger, Sabine
Heinemann, Lutz
Claret, M.
Nadal, B.
Truc, A.
Rossi, L.
Hildebrand, P.
Ketterer, S.
Beglinger, C.
Keller, U.
Gyr, K.
Parvin, S.
Overkamp, D.
Vayreda, M.
González-Huix, F.
G-Huix, F.
Zavaroni, I.
Gasparini, P.
Massironi, P.
Zuccarelli, A.
Delsignore, R.
Reaven, G.
Sheu, W.
Lee, W.
Chen, Y.-T.
Iraklianou, S.
Tournis, S.
Volonakis, I.
Spylopoulou, M.
Bilianou, E.
Melidonis, A.
Foussas, S.
Güler, Serdar
çakir, Bekir
Demi̇rbaş, Berrin
Gürsoy, Gül
Serter, Rüştü
Aral, Yalçin
Morton, G.
Lee, S.
Fahey, R.
Silva, A.
Cai, X.
Buckingham, R.
Arch, J.
Wilson, S.
Clausen, J.
Kristensen, P.
Nielsen, P.
Wulff, B.
Thim, L.
Holness, M.
Sugden, M.
Fryer, L.
Munns, M.
Mannucci, E.
Ognibene, A.
Cremasco, F.
Bardini, G.
Mencucci, A.
Ciani, S.
Pierazzuoli, E.
Tsuchihashil, K.
Rigalleau, V.
Delafaye, C.
Baillet, L.
Vergnot, V.
Brunou, P.
Gatta, B.
Gin, H.
Felber, J.
Munger, R.
Assimacopoulos, F.
Bobbioni, E.
Golay, A.
Wilken, M.
Larsen, F.
Buckley, D.
Molina, L.
Marquez, L.
Arbeo, A.
Hernandez, C.
Kofod, H.
Damholt, A.
Buchan, A.
Márquez, L.
Luque, M.
Sarti, L.
Sutton, P.
Behle, K.
Heimesaat, M.
Hüfner, M.
Gravholt, Claus
Mølier, Niels
Christiansen, Jens
Schmitz, Ole
Deacon, C.
Brock, B.
Knudsen, L.
Agersø, H.
Huusfeldt, P.
Kelly, C.
Brunn, C.
Schioos, J.
Sewing, S.
Lemansky, P.
Wawro, S.
Mest, H.
Taguchi, T.
Motoshima, H.
Yoshizato, K.
Guenifi, Amel
Henriksson, M.
Johansson, J.
Shafqat, J.
Tally, M.
Wahren, J.
Jömvall, H.
Ekberg, K.
Rigler, R.
Pramanik, A.
Kratz, G.
Johansson, B.-L.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Forst, T.
Dufayet De La Tour, D.
Kunt, T.
Pfützner, A.
Goitom, K.
Pohlmann, T.
Schneider, S.
Johansson, B.
Löbig, M.
Engelbach, M.
Beyer, J.
Ekman, Bertil
Nyström, Fredrik
Arnqvist, Hans
Halvatsiotis, P.
Meek, S.
Bigelow, M.
Nair, K.
Maghsoudi, S.
Fisker, S.
Vølund, A.
Jörgensen, J.
Christiansen, J.
Hilsted, J.
Mazerkina, N.
Tiulpakov, A.
Gorelyshev, S.
Peterkova, V.
Macut, D.
Dieguez, C.
Casanueva, F.
Catalina, P.
Mallo, F.
Andrade, A.
García-Mayor, R.
Popova, V.
Maaten, J.
Popp-Snijders, C.
Madsen, L.
Ukropec, J.
Bergene, E.
Rnstan, A.
Berge, R.
Arner, P.
Wahl, G.
Häring, H.
Bryson, J.
Curtis, S.
Caterson, I.
Winzell, M.
Svensson, H.
Ahnén, B.
Holm, C.
Phillips, C.
Madigan, C.
Owens, D.
Collins, P.
Johnson, A.
Tomkin, G.
Cabezas, M.
Oostrom, A.
Erkelens, D.
Summers, L.
Fielding, B.
Ilic, V.
Clark, M.
Frayn, K.
Pietzsch, J.
Julius, U.
Nitzsche, S.
Fischer, S.
Lindgren, C.
Amrot-Fors, L.
Hoffmann, M.
Luft, D.
Schmülling, R.-M.
D’Adamo, M.
Leonetti, F.
Paoloni, A.
Ribaudo, M.
Basso, M.
Elmore, U.
Restuccia, A.
Sbraccia, P.
Emilsson, V.
O’Dowd, J.
Heyman, R.
Cawthorne, M.
Pelikánová, T.
Kazdová, L.
Žák, A.
Chvojková, Š.
Özer, E.
Kadıoğlu, P.
Korugan, Ü.
Hatemi, H.
Rivellese, A.
Dullaart, R.
Riemens, S.
Sluiter, W.
Tol, A.
Farnier, M.
Megnien, S.
Turpin, G.
Stulp, B.
Brambilla, P.
Brunelli, A.
Riva, M.
Manzoni, P.
Poli, S.
Riboni, S.
Stolk, R.
Meijer, R.
Wink, O.
Zelissen, P.
Gils, A.
Grobbee, D.
Vilarrasa, N.
Gimenez, O.
Lopez, L.
Insa, R.
Fdez Castañer, M.
Cabrera-Rode, E.
Perich, P.
Diaz-Horta, O.
Molina, G.
Fernández Castañer, M.
López, L.
Jiménez, O.
Boltaña, A.
Ampudia-Blasco, F.
Martínez, I.
Civera, M.
Ascaso, J.
Carmena, R.
Ahmed, K.
Luzio, S.
Furmaniak, V.
Owens, D.
Dionadji, Mbainguinam
Mbaissouroum, Mouanodji
Anderson, J.
Garg, S.
MacKenzie, T.
Shephard, M.
Peery, B.
Chase, H.
Holstein, A.
Thießen, E.
Kaufmann, N.
Egberts, E.-H.
Lutgers, H.
Hullegie, L.
Hoogenberg, K.
Wientjes, K.
Schoonen, A.
Wientjes, K.
Schoonen, A.
Weitgasser, R.
Gappmayer, B.
Pichler, M.
Sapin, R.
Friess, P.
Eskes, S.
Vries, J.
Pouwer, F.
Ballegooie, E.
Spijker, A.
Jeng, L.
Winsett, J.
Tubiana-Rufi, N.
Munz-Licha, G.
Polak, M.
Sheehan, J.
Ulchaker, M.
Toeller, M.
Üstün, A.
Yilmaz, M.
Aparicio, M.
Peyron, E.
Rizkalla, S.
Taverna, M.
Guerre-Millo, M.
Chevalier, A.
Pacher, N.
Slama, G.
Gorshunska, M.
Buyken, A.
Heitkamp, G.
Kabir, M.
Oppert, J.
Wursch, P.
Bruzzo, F.
Rahman, M.
Fatima, K.
Ahmed, S.
Mondal, H.
Yilmaz, M.
Öztok, U.
Karakoç, A.
Çakır, N.
Düzgün, E.
Yetkin, İ.
Arslan, M.
Şardaş, S.
Wilding, John
Géloën, A.
Baret, G.
Dalmaz, Y.
Peyronnet, J.
Clémenceau, B.
Martignat, L.
Lalain, S.
Gouin, E.
Kenda-Ropson, N.
Miller, A.
You, S.
Aguilera, E.
Recasens, M.
Flores, L.
Ricart, M.
Fernández-Cruz, L.
Esmatjes, E.
Crenier, L.
Noël, C.
Moine, A.
Mahy, M.
Danguy, A.
Kiss, R.
Goldman, M.
Bracci, C.
Haan, B.
Nilsson, K.
Deschamps, J.
Glagoličová, A.
Smrčková, I.
Dieterle, C.
Illner, W.
Land, W.
Feldmeier, H.
Scheuer, R.
Lalli, C.
Loreto, C.
Ellringmann, U.
Balks, H.
Mühlen, A.
Dengler, R.
Weissenborn, K.
Rasmussen, B.
Ørskov, L.
Watson, J.
Owen, G.
Barrett, G.
Ingleby, J.
Weiss, M.
Deary, I.
Cavan, D.
Kerr, D.
Bruneiii, A.
Cuce’, A.
Elsing, H.
Kühne, D.
Quinn, N.
Warner, D.
Buysschaert, M.
Jamal, R.
O’Brien, T.
Latare, P.
Mullen, J.
Rein, A.
Wargo, M.
Parkes, J.
Ginsberg, B.
Sotiropoulos, A.
Peppas, Th.
Kotsini, V.
Apostolou, O.
Bousboulas, S.
Michailidis, E.
Sawala, M.
Pappas, S.
Nilsson, P.
Nilsson, J.
Berglund, G.
Molins, T.
Esteban, J.
Genescà, J.
Paris, I.
Haufroid, V.
Selvais, Ph.
Petit, J.
Duong, M.
Grappin, M.
Guiguet, M.
Rudoni, S.
Portier, H.
Brun, J.
Bagg, W.
Plank, L.
Drury, P.
Sharpe, N.
Braatvedt, G.
Carrascosa, J.
Molero, J.
Fermίn, Y.
Andrés, A.
Satrústegui, J.
Rietzsch, H.
Patzak, A.
Schwanebeck, U.
Simpson, H.
Robertson-Mackay, F.
Montegriffo, E.
Fox, C.
Chiasson, J.-L.
Josse, R.
Dorman, J.
Gerstein, H.
Lau, D.
Leiter, L.
Maheux, P.
Meneilly, G.
Murphy, L.
Rodger, N.
Ross, S.
Ryan, E.
Yale, J.-F.
Wolever, T.
Haller, T.
Elias, I.
Segal, P.
Standi, E.
Rybka, J.
Sencer, E.
Satman, I.
Schlcnzka, A.
Vakkilainen, J.
Tsaglis, H.
Ioannidis, I.
Giakoumaki, A.
Amantou, A.
Komitopoulos, N.
Georgiou, S.
Varsamis, E.
Katsilambros, N.
Gayar, M.
Shereba, N.
Botros, R.
Fikry, R.
Jackson, D.
Balme, M.
Silva-Nunes, J.
Alves, J.
Bogalho, P.
Gardete-Correia, L.
Nunes-Corrêa, J.
Kot’átková, A.
Němcová, D.
Vrbíková, J.
Zamrazil, V.
Meyer, L.
Delbachian, I.
Lehert, P.
Cugnardey, N.
Drouin, P.
Guerci, B.
Wagner, O.
Jones, N.
Vallance, S.
Thompson, K.
Miller, A.
Inglis, A.
Patterson, S.
Jorkasky, D.
Freed, M.
Mathisen, A.
Schneider, R.
Rubin, C.
Houser, V.
Beebe, K.
Kortboyer, J.
Eckland, D.
Cranmer, H.
Mori, Y.
Kurokawa, N.
Komiya, H.
Horikoshi, H.
Yokoyama, J.
Tajima, N.
Ikeda, Y.
Bakst, A.
Hemyari, P.
Lönnqvist, F.
Owen, S.
Vikramadithyan, R.
Chakrabarti, R.
Misra, P.
Prem Kumar, M.
Sunil Kumar, K.
Ghosh, A.
Rajagopalan, R.
Goldstein, B.
Katoh, S.
Tsuruoka, N.
Hata, S.
Matsushima, M.
Ikemoto, S.
Inoue, Y.
Edwards, G.
Fonseca, V.
Biswas, N.
Bakris, G.
Viberti, G.
Rebuck, A.
Weill, S.
Abel, M.
Klappoth, W.
Brodesser, A.
Linkeschowa, R.
Pushparaj, P.
Tan, C.
Tan, B.
Bahner, A.
Parker, J.
Waite, G.
Lipson, V.
Nahar, N.
Rokeya, B.
Parveen, S.
Nur-e-Alam, M.
Mosihuzzaman, M.
Hansen, A.
Lepore°, M.
Kurzhals, R.
Pampanelli°, S.
Fanelli°, C.
Bolli°, G.
Ratner, R.
Hirsch, I.
Mecca, T.
Wilson, C.
Mohideen, P.
Mudaliar, S.
Deutsch, R.
Ciaraldi, T.
Armstrong, D.
Kim, B.
Morrill, B.
Sha, X.
Henry, R.
Meyer, B.
Scholtz, H.
Niekerk, N.
Rosenkranz, B.
Schoenle, E.
Witthaus, Elke
Bradley, Clare
Stewart, John
Barbeau, M.
Myers, S.
Flora, D.
DiMarchi, R.
Chance, R.
Plum, A.
Larsen, P.
Larsen, U.
Kristensen, J.
Jansen, J.
Olsen, B.
Mortensen, H.
Hylleberg, B.
Jacobsen, L.
Gall, M.-A.
Søgaard, B.
Ewing, F.
Ireland, R.
Hoogwerf, B.
Raskin, P.
Jovanovic, L.
Leiter, L.
Boss, A.
Bott, U.
Ebrahim, S.
Hirschberger, S.
Leukel, P.
Sieber, H.
McGill, J.
Kilo, C.
Kamp, N.
Wutte, A.
Thai, F.
Balarac, N.
Allicar, M.
Cazeneuve, B.
Augendre, B.
Wise, S.
Seah, E.
Koivisto, V.
Torlone, E.
Sindaco, P.
Ciofetta, M.
Hedman, C.
Orre Pettersson, A.-C.
Lindström, T.
Cernigoi, A.
Kong, N.
Kitchen, M.
Ryder, R.
Petkova, M.
Angelova-Gateva, P.
Malone, J.
Arora, V.
Bue-Valleskey, J.
Pein, M.
Diebler, F.
Roach, P.
Gudat, U.
Dreyer, M.
Hanusch, U.
Ristic, S.
McLeod, J.
Hirschberg, Y.
Garreffa, S.
Keilson, L.
Mather, S.
Gagen, K.
Chen, W.
Dragonas, N.
Chuang, L.
Juang, J.
Wu, H.
Chiang, Y.
Li, K.
Jorgensen, L.
Tai, T.
Cheatham, W.
Kennedy, F.
Woo, V.
Jain, R.
Boss, A.
Moses, R.
Clauson, P.
Fischer, T.
Björk, S.
Østergaard, A.
Langendorf, K.
Hatorp, V.
Hasslacher, C.
Farrar, N.
Chambers, N.
Denyer, G.
Johnston, G.
Hashiguchi, S.
Jönsson, A.
Hallengren, B.
Rydberg, T.
Herbaut, C.
Turc, A.
Mourand, I.
Chevassus, H.
Molinier, N.
Christensen, A.-B.
Mathiesen, E.
Stage, E.
Damm, P.
Boivin, S.
Gross, P.
Pennington, M.
Harder, T.
Kohlhoff, R.
Dörner, G.
Rohde, W.
Plagemann, A.
Ferdeghini, M.
Murru, S.
Maffei, M.
Cecchetti, P.
Dunne, F.
Brydon, P.
Smith, T.
Proffitt, M.
Holder, R.
Gee, H.
Goulis, D.
Teoh, T.
Asatiani, N.
Elphick, A.
Natsvlishvili, M.
Chanturia, T.
Shelestova, E.
Ramazashvili, M.
Hod, M.
Cederberg, J.
Casi, A.
Pampfer, S.
Hertogh, R.
Hinck, L.
Aly, S.
Bertie, J.
Botta, R.
Imbergamo, M.
Impiccichè, M.
Todaro, B.
Greco, D.
Ekbom, P.
Clausen, P.
Feldt-Rasmussen, U.
Feldt-Rasmussen, B.
Mølsted Pedersen, L.
Nørgaard, K.
Svenningsen, A.
Nielsen, L.
Zmudzińska, M.
Ziętek, I.
Min, Y.
Crawford, M.
Bozzoni, F.
Corubolo, C.
Borrello, E.
Biase, N.
Spagnolo, S.
Hawthorne, G.
Sen, D.
Bagust, A.
Maier, W.
Currie, C.
Sailesh, S.
Patel, V.
Hayes, D.
Cockrill, B.
Gatling, W.
Budd, S.
Mullee, M.
Savill, A.
Smithers, M.
Davies, R.
Sandford, A.
Stutz, L.
Vadstrup, S.
Simonsen, V.
Musaeus, L.
Molsing, B.
Lyholm, B.
Turner, B.
Jenkins, E.
Hejlesen, O.
Andreassen, S.
Hovorka, R.
Cavan, D.
Klinge, A.
Strauss, K.
Guthrie, R.
Testa, M.
Zimmerman, R.
Sandberg, M.
Steinfatt, H.
Hardenberg, R.
Gottsmann, M.
König, A.
Schmauß, S.
Hierl, F.
Renders, C.
Valk, G.
Eijk, J.
Wal, G.
Jermendy, G.
Hídvégi, T.
Müller, U.
Junghänel, J.
Köhler, S.
Köhler, C.
Schumann, M.
Use, G.
Valk, H.
Blankestijn, J.
Bruin, H.
Bottomley, J.
Gillam, S.
Holmes, J.
Murphy, M.
Madani, S.
Müller, R.
Hunger Dathe, W.
Grüßer, M.
Roien, D.
Hussain, M.
Vibe-Petersen, J.
Braun, A.
Schiel, R.
Höfer, A.
Leppert, K.
Trento, M.
Passera, P.
Tomalino, M.
Bajardi, M.
Vaccari, P.
Pagnozzi, F.
Pomero, F.
Molinatti, G.
Porta, M.
Blaauwwiekel, E.
Hania, M.
Scholten-Jaegers, S.
Links, T.
Perciun, R.
Dumitrescu, C.
Skeie, S.
Thue, G.
Sandberg, S.
Nordfeldt, S.
Ludvigsson, J.
García, Rosario
Suárez, Rolando
Henry, J.
Kangas, M.
Wilson, P.
Pibernik, M.
Szabo, S.
Metelko, Ž.
González-Clemente, J.
Galdon, G.
Pedro, B.
Fontanals, Ll.
Miñarro, A.
Topsever, P.
Azık, A.
Karşıdaǧ, K.
Dündar, Y.
Şengül, A.
Vileikyte, L.
Apostolou, T.
Tomenson, B.
Bundy, C.
Gokal, R.
Gormley, D.
Baksi, A.
Hrachovinová, T.
Csémy, L.
Bartášková, D.
Krch, F.
Gåfvels, M.
Lithner, F.
Branchtein, L.
Matos, M.
Gaio, D.
Yamashita, T.
Pousada, J.
Duncan, B.
Schmidt, M.
Buchanan, T.
Xiang, A.
Tan, S.
Peters, R.
Trigo, E.
Kjos, S.
Lee, W.
Azen, S.
Ilic, S.
Mezic, J.
Pettitt, D.
Bastyr, E.
Camps, I.
Salcedo, M.
Rius, F.
Rubio, M.
Baptista, C.
Martins, T.
Ruas, M.
Acosta, D.
Cerrillos, L.
Soto, A.
Quijada, D.
Morales, F.
Silva, H.
García-Hernandez, N.
Villamil, F.
Astorga, R.
Selby, P.
Jude, E.
Biggs, A.
Al-Sabbagh, S.
Kumar, S.
Rowbotham, J.
McKenzie, W.
Dodson, P.
Barnett, A.
Maresh, M.
Alevizaki, M.
Anastasiou, E.
Grigorakis, S.
Philippou, G.
Michalopoulou, G.
Souvatzoglou, A.
Corcoy, R.
Pau, E.
Pascual, E.
García-Patterson, A.
Albareda, M.
Ccrmeño, J.
Altirriba, O.
Adelantado, J.
Ubeda, J.
Endocrinologia, S.
Reichelt, A.
Nucci, L.
Teixeira, M.
Costa-e-Forti, A.
Ciampalini, P.
Giannone, G.
Benedetti, S.
Borrelli, P.
Czerniawska, M.
Manowska, B.
Rami, B.
Schober, E.
Hueppe, A.
Granditsch, G.
Huber, W.
Bittmann, B.
Jaeger, A.
Saukkonen, T.
Väisänen, S.
Savilahti, E.
Šumník, Z.
Kotalová, R.
Loudová, M.
Cinek, O.
Šnajderová, M.
Kolousková, S.
Vavřinec, J.
Barbato, M.
Viola, T.
Formisano, M.
Hovind, P.
Adler, I.
Makita, Z.
Takeuchi, M.
Kamada, Y.
Koike, T.
Courrèges, J.
Pradier, P.
Bacha, J.
Aboud, E.
André, L.
Lamarca, R.
Janeczko-Sosnowska, E.
Lewandowski, Z.
Janeczko, D.
Kopczyñski, J.
Nakagami, T.
Tomonaga, O.
Babazono, T.
Iwamoto, Y.
Nakanishi, K.
Higa, M.
Kosugi, E.
Elving, L.
Szadkowska, A.
Mirecka, M.
Czerniawska, E.
Weekers, L.
Hadjadj, S.
Belloum, R.
Gallois, Y.
Bouhanick, B.
Marre, M.
Saucha, W.
Skwarna, B.
Zychma, M.
Żukowska-Szczechowska, E.
Zychma, M.
Zukowska-Szczechowska, E.
Nazim, J.
Dziatkowiak, H.
Sanak, M.
Cieślik, G.
Nannipieri, M.
Viberti, G.
Cosmo, S.
Piras, G.
Errannini, E.
Uchigata, Y.
Miura, J.
Okada, T.
Gong, J.-S.
Zhang, J.
Tanaka, M.
Wamoto, Y.
Zucaro, L.
Bacci, S.
Miscio, G.
Thomas, M.
Piras, G.
Cavallo Perin, P.
Mauer, M.
Barzon, I.
Bortoloso, E.
Saller, A.
Crepaldi, G.
Latif, Z.
Christensen, P.
Larsen, S.
Olsen, S.
Bombonato, G.
Sacerdoti, D.
Chiesura-Corona, M.
Marangon, A.
Rudberg, S.
Rasmussen, L.
Bangstad, H.-J.
Ösrterby, R.
Sivous, G.
Kasatkina, E.
Demurov, L.
Nosikov, V.
Kotova, A.
Kuraeva, T.
Mishina, I.
Gorashko, N.
Nosicov, V.
Petercova, V.
Berrut, G.
Alhenc-Gelas, F.
Tsimaratos, M.
Gerbi, A.
Barone, R.
Ollerton, R.
Playle, R.
Luzio, S.
Evans, W.
Burch, A.
Siebenhofer, A.
Meinitzer, A.
Brandmaier, H.
Brunner, G.
Plank, J.
West, P.
Tindall, H.
McKenna, K.
Smith, D.
Tormey, W.
Kesson, C.
Thompson, C.
Penno, G.
Anichini, R.
Bandinelli, S.
Boldrini, E.
Giannarelli, R.
Piazza, F.
Pucci, L.
Karunakaran, S.
Morris, R.
Nádas, J.
Farkas, K.
Daróczy, A.
Péterfai, É.
Svensson, M.
Weigert, C.
Facchin, S.
Gambaro, G.
Brodbeck, K.
Schleicher, E.
Tada, H.
Nomura, K.
Kuboki, K.
Tsukamoto, M.
Inokuchi, T.
Menè, P.
Pugliese, F.
Iino, K.
Yoshinari, M.
Iwase, M.
Asano, T.
Sonoki, K.
Wakisaka, M.
Takata, Y.
Ujishima, M.
Prete, D.
Anglani, F.
Antonucci, F.
Mauri, J.
Vallés, M.
Gutiérrez, C.
Vendrell, J.
Shinada, M.
Akdeniz, A.
Panagiotopoulos, P.
Bach, L.
Law, V.
Lecomte, P.
Yokota, C.
Okuda, Y.
Odawara, M.
Yamashita, K.
Yamada, N.
Kawai, K.
Açbay, Ö.
Mazlum, A.
Kural, E.
Gündoğdu, S.
Jensen, C.
Körner, A.
Eklöf, A.-Ch
Jaremko, G.
Lal, M.
DiBona, G.
Aperia, A.
Yavuz, D.
Tuncer, M.
Sargon, M.
Küçükkaya, B.
Ahıskalı, R.
Akalın, Sema
Nohara, E.
Oates, P.
Ellery, C.
Yonem, A.
Azal, O.
Cakýr, B.
Erdogan, M.
Corakcý, A.
Ozdemir, I.
Stevens, R.
Yudkin, J.
Webber, J.
Wheeler, D.
Taylor, K.
Jones, S.
Srivatsa, A.
Anderson, S.
Cruikshank, J.
Florkowski, C.
Scott, R.
Graham, P.
Moir, C.
Flores, C.
Ruggenenti, P.
Dodesini, A.
Vasile, B.
Gaspari, F.
Arnoldi, F.
Ferrari, S.
Ciocca, I.
Spalluzzi, A.
Remuzzi, G.
Delvigne, C.
Ballaux, D.
Bosman, D.
Winkler, A.
Marsden, J.
Watkins, P.
Strutton, D.
Erbey, J.
Jacobsen, P.
Rossing, K.
Jensen, J.
Mansfield, M.
Kowalska, I.
Telejko, B.
Bachórzewska-Gajewska, A.
Prokop, J.
Kochman, W.
Musiał, W.
Naskręt, D.
Oleksa, R.
Zozulińska, D.
Sowiński, J.
Wierusz-Wysocka, B.
Klamann, A.
Jonas, M.
Müller-Lung, U.
Heuser, L.
Launhardt, V.
Valensi, P.
Pariès, J.
Torremocha, F.
Brulport, V.
Sachs, R.
Vanzetto, G.
Levy, M.
Lormeau, B.
Halimi, S.
Perfornis, A.
Boumal, D.
Zimmermann, C.
Bernard, Y.
Sabbah, A.
Meneveau, N.
Gautier, S.
Bassand, J.
Anděl, M.
Kraml, P.
Potočková, J.
Dvořáková, H.
Trešlová, L.
Nuttall, S.
Martin, U.
Kendall, M.
Schiaffini, R.
Pantaleo, A.
Battocletti, T.
Vaccari, V.
Brufani, C.
Martuscelli, E.
Gargiulo, P.
Nieszner, E.
Posa, I.
Kocsis, E.
Préda, I.
Pogatsa, G.
Koltai, M.
Stefanidis, A.
Manoussakis, S.
Handanis, S.
Zairis, M.
Vitalis, D.
Dadiotis, L.
Fiorina, P.
Rocca, E.
Astorri, E.
Rossetti, C.
Lucignani, G.
Giudici, D.
Castoldi, R.
Mazarakis, N.
Giagiakou, E.
Karavidas, A.
Agellou, A.
Karamani, O.
Matsakas, E.
Caviezel, F.
Morricone, L.
Ranucci, M.
Denti, S.
Cazzaniga, A.
Enrini, R.
Isgrò, G.
González de Molina, F.
Sala, J.
Masià, R.
Marrugat, J.
Kruszewski, P.
Wolnik, B.
Bieniaszewski, L.
Świerblewska, E.
Semetkowska-Jurkiewicz, E.
Krupa-Wojciechowska, B.
Vasilikos, P.
Alaveras, A.
Anastasopoulos, N.
Chala, E.
Sidira, M.
Christakopoulos, P.
Poulsen, P.
Hansen, K.
Ebbehøj, E.
Knudsen, S.
Mogensen, C.
Ramu, Y.
Vidyullatha, Y.
Strojek, K.
Gorska, J.
Morawin, E.
Ritz, E.
Ciavarella, A.
Malini, P.
Strocchi, E.
Fiumi, N.
Ambrosioni, E.
Idzior-Waluś, B.
Stevens, L.
McEneny, J.
O’Kane, M.
Moles, K.
McMaster, C.
Young, I.
Leonhardt, W.
Konstadelou, E.
Gürlek, Alper
Soedamah-Muthu, S.
Taskinen, M.
Ehnholm, C.
Wägner, A.
Bayen, Laia
Rigla, M.
Ortega, E.
Caixàs, A.
Mestrón, A.
Ordóñez, J.
Pérez, A.
Sotiropoulou, G.
Servais, P.
Bertolotto, A.
Pilo, M.
Suchánková, G.
Andratschke, S.
Tschöp, M.
Strasburger, C.-J.
Rizzo, L.
Aerts, P.
Vinckx, M.
Ansquer, J.
Ryan, M.
Buter, H.
Navis, G.
Jong, P.
Zeeuw, D.
Carreras, G.
Giménez, G.
Pou, J.
Howorka, K.
Gabriel, M.
Pumprla, J.
Köves, A.
Bhowmik, N.
Haque, A.
Rahman, A.
Paleari, F.
Gamba, P.
Mauri, G.
Rovaris, G.
Giannattasio, C.
Piatti, M.
Zincone, A.
Cavaletti, G.
Mancia, G.
Lan, S.
Arezzo, J.
Gerber, R.
Klioze, S.
Saponara, C.
Tartaglione, T.
Cercone, S.
Caputo, S.
Meloni, T.
Brunetti, D.
Lazzaro, V.
Xu, G.
Jiang, H.
Shy, M.
Sugimoto, K.
Zhang, W.-X.
Kuchmerovskaya, T.
Donchenko, G.
Shymansky, I.
Kuchmerovsky, N.
Pakyrbaeva, L.
Cameron, N.
Keegan, A.
Cotter, M.
Mirrlees, D.
Smale, S.
Biessels, G.
Duis, S.
Kamal, A.
Gispen, W.
Carrington, A.
Carman, S.
Smiarowski, H.
Lavoie, D.
Sawicki, D.
Sabetta, A.
Litchfield, J.
Zandt, M.
Sredy, J.
Smirnova, V.
Strokov, I.
Ivanova, L.
Ichunina, A.
Nakamura, J.
Nakayama, M.
Hamada, Y.
Chaya, S.
Kato, K.
Kasuya, Y.
Mizubayashi, R.
Miwa, K.
Yasuda, Y.
Kamiya, H.
Hotta, N.
Bíró, K.
Kukorelli, T.
Szilágyi, N.
Kürthy, M.
Komáromy, A.
Mogyorosi, T.
Nagy, K.
Çakir, M.
Baskal, N.
Güllü, S.
Elhan, A.
Erdogan, G.
Ziegler, D.
Piolot, R.
Neubauer, J.
Senesi, B.
Bonetti, R.
Napolitano, A.
Canepa, F.
Ottonello, P.
Schabmann, A.
Giménez-Pérez, G.
Arroyo, J.
López, T.
Ponz, E.
Mauricio, D.
Diem, P.
Zanchin, L.
Suter, S.
Lefrandt, J.
Smit, A.
Roon, A.
Dullaart, R.
Voita, D.
Mackevics, V.
Vitols, A.
Lengyel, Cs.
Farkas, Gy.
Török, T.
Légrády, P.
Várkonyi, T.
Kardos, A.
Gingl, Z.
Kempler, P.
Rudas, L.
Lonovics, J.
Marchand, M.
Stevens, L.
Tarnás, Gy.
Estrella, F.
Christensen, N.
Keresztes, K.
Barna, I.
Hermányi, Zs.
Vargha, P.
Bonnevie, L.
Chanudet, X.
Larroque, P.
Tutuncu, N.
Deger, A.
Batur, M.
Yildirir, A.
Onalan, O.
Aksöyek, S.
Kabakçι, G.
Erbaş, T.
Galicka-Latała, D.
Surdacki, A.
Gerritsen, J.
TenVoorde, B.
Heethaar, R.
Tagawa, T.
Kodama, M.
Yoshioka, R.
Yamasaki, Y.
Didangelos, T.
Athyros, V.
Kontopoulos, A.
Papageorgiou, A.
Karamitsos, D.
Lacigová, S.
Rušavý, Z.
Kárová, R.
Perrild, H.
Kay, L.
Jørgensen, T.
Bień, A.
Witek, P.
Geraldes, Elizabete
Rodrigues, D.
Pereira, L.
Doménech, A.
Leitão, P.
Anagnostopoulos, D.
Foster, A.
Nag, S.
Barsoum, M.
Lewis, G.
Dunlop, N.
Connolly, V.
Bilous, R.
Kelly, W.
Chantelau, E.
Gede, A.
Sharman, D.
O’Halloran, D.
Best, C.
Abbas, Z.
Lutale, J.
Gill, G.
Jarvis, W.
Archibald, L.
Corcoran, S.
Mansell, J.
Pibworth, L.
Terada, H.
Shiba, T.
Utugi, N.
Utugi, T.
Blum, M.
Strobel, J.
Höffken, K.
Razvi, F.
Kritzinger, E.
Taylor, K.
Jones, S.
Illahi, W.
Grüβer, M.
Hartmann, P.
Hoffstadt, K.
Leiden, H.
Moll, A.
Polak, B.
Pietragalla, G.
Maurino, M.
Montanaro, M.
Karadeniz, Ş.
Tommasini, P.
Quadrini, C.
Demiraj, V.
Rispoli, E.
Ota, A.
Takama, H.
Saito, N.
Hemández, C.
Lepore, D.
Antico, L.
Giardina, B.
Franconi, F.
Michoud, E.
Chamot, S.
Riva, Ch.
Hammes, H.-P.
Renner, O.
Breier, G.
Lin, J.
Alt, A.
Betzholtz, C.
Bretzel, R.
Manti, R.
Gallo, M.
Molinar Hin, A.
Brignardello, E.
Boccuzzi, G.
Li, Shanfang
Xiang, Kunsan
Zhang, Rugeng
Shangguan, Xinhong
Wu, Jianrong
Donnan, P.
Broomhall, J.
Hunter, K.
Morris, A.
Ioannidis, G.
Peppa, M.
Rontogianni, E.
Kallifronas, M.
Lekatsas, I.
Chrysanthopoulou, G.
Anthopoulos, L.
Kesse, M.
Thalassinos, N.
Neves, C.
Medina, J.
Lopes, F.
Yılmaz, M.
Güvener, N.
Güvener, M.
Kocagöz, T.
Böke, E.
Paşaoglu, I.
Bascil Tutuncu, N.
Oto, A.
Karvonen, M.
Koulu, M.
Pesonen, U.
Mercuri, M.
Rauramaa, R.
Rutter, M.
Kestevan, P.
McComb, J.
Marshall, S.
Sobieska, M.
Wiktorowicz, K.
Kanters, S.
Banga, J.
Algra, A.
Frijns, C.
Beutler, J.
Fijnheer, R.
Nicoloff, G.
Baydanoff, S.
Stanimirova, N.
Petrova, Ch.
Lario, S.
Campistol, J.
Cases, A.
Clària, J.
Iñigo, P.
Esmatjcs, E.
Sármán, B.
Tóth, M.
Kocsis, I.
Somogyi, A.
Bumbure, A.
Jachimowicz, K.
Samson, J.
Tomasiak, M.
Sobol, A.
Stańczyk, L.
Watala, C.
Stradina, P.
Wiśniewska-Jarosińska, M.
Marciniak, D.
Więcławska, B.
Watała, C.
Golański, J.
Zinnat, R.
Mahmud, I.
Büyükasik, Yahya
Demiroğlu, H.
Szczepanik, A.
Skowroński, M.
Murawska, A.
Meeking, D.
Allard, S.
Munday, J.
Chowienczyk, P.
Shaw, K.
Cummings, M.
Šimková, R.
Jirsa, M.
Hadoke, P.
McIntyre, C.
Jones, G.
Williams, B.
Elliott, A.
McKnight, J.
Pernow, J.
Bombonato, G.
Finucci, G.
Zotta, L.
Senses, V.
Ozyazgan, S.
Ince, E.
Tunçdemir, M.
Oztürk, M.
Sultuybek, G.
Akkan, A.
Özyazgan, S.
Unlücerci, Y.
Bekpınar, S.
Meyer, M.
Lee, B.
Shore, A.
Humphreys, J.
Tooke, J.
Dell’Omo, G.
Giovannitti, G.
Caricato, F.
Mariani, M.
Pedrinelli, R.
Kiviet-Boehm, C.
Schwelling, V.
Matthäei, S.
Pfohl, M.
McInerney, D.
Itoh, H.
Ohno, T.
Katoh, N.
Baumgartner-Parzer, S.
Artwohl, M.
Graier, W.
Ludwig, C.
Tachi, Y.
Bannai, C.
Shinohara, M.
Shimpuku, H.
Ohura, K.
Bertacca, A.
Sasvári, M.
Szaleczki, E.
Pusztai, P.
Boes, U.
Klaus, E.
Dittrich, P.
Wagner, Z.
Wittmann, I.
Pótó, L.
Wagner, L.
Mazák, I.
Nagy, J.
Feletto, F.
Taboga, C.
Tonutti, L.
Lizzio, S.
Russo, A.
Selmo, V.
Ceriello, A.
Lekakis, J.
Papamichael, C.
Stamatelopoulos, K.
Stamatelopoulos, S.
Yillar, D.
Gay, M.
Lillaz, E.
Passaro, A.
Vanini, A.
Calzoni, F.
D’Elia, K.
Carantoni, M.
Zuliani, G.
Fellin, R.
Solini, A.
Chwatko, G.
Bald, E.
Dramais, A.-S.
Wallemacq, P.
Vandeleene, B.
Ciaria, M.
Ariano, M.
Strom, R.
Gibney, J.
Weiss, U.
Turner, B.
O’Gorman, P.
Watts, G.
Powrie, J.
Crook, M.
Shaw, K.
Cummings, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia; August 1999, Vol. 42 Issue: Supplement 1 pA1-A330, 330p
Periodyk
Tytuł :
The mechanism of protein synthesis activation after fertilization of sea urchin eggs.
Autorzy :
Metafora, S
Felicetti, L
Gambino, R
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America; March 1971, Vol. 68 Issue: 3 p600-604, 5p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies