Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Gassmann W"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Assessment of imatinib as first-line treatment of chronic myeloid leukemia: 10-year survival results of the randomized CML study IV and impact of non-CML determinants.
Autorzy :
Hehlmann, R
Lauseker, M
Saußele, S
Pfirrmann, M
Krause, S
Kolb, H J
Neubauer, A
Hossfeld, D K
Nerl, C
Gratwohl, A
Baerlocher, G M
Heim, D
Brümmendorf, T H
Fabarius, A
Haferlach, C
Schlegelberger, B
Müller, M C
Jeromin, S
Proetel, U
Kohlbrenner, K
Voskanyan, A
Rinaldetti, S
Seifarth, W
Spieß, B
Balleisen, L
Goebeler, M C
Hänel, M
Ho, A
Dengler, J
Falge, C
Kanz, L
Kremers, S
Burchert, A
Kneba, M
Stegelmann, F
Köhne, C A
Lindemann, H W
Waller, C F
Pfreundschuh, M
Spiekermann, K
Berdel, W E
Müller, L
Edinger, M
Mayer, J
Beelen, D W
Bentz, M
Link, H
Hertenstein, B
Fuchs, R
Wernli, M
Schlegel, F
Schlag, R
de Wit, M
Trümper, L
Hebart, H
Hahn, M
Thomalla, J
Scheid, C
Schafhausen, P
Verbeek, W
Eckart, M J
Gassmann, W
Pezzutto, A
Schenk, M
Brossart, P
Geer, T
Bildat, S
Schäfer, E
Hochhaus, A
Hasford, J
Pokaż więcej
Temat :
610 Medicine & health
Original Article
chronic myeloid leukemia
Cancer Research
Źródło :
Hehlmann, R; Lauseker, M; Saußele, S; Pfirrmann, M; Krause, S; Kolb, H J; Neubauer, A; Hossfeld, D K; Nerl, C; Gratwohl, A; Baerlocher, Gabriela M.; Heim, D; Brümmendorf, T H; Fabarius, A; Haferlach, C; Schlegelberger, B; Müller, M C; Jeromin, S; Proetel, U; Kohlbrenner, K; ... (2017). Assessment of imatinib as first-line treatment of chronic myeloid leukemia: 10-year survival results of the randomized CML study IV and impact of non-CML determinants. Leukemia, 31(11), pp. 2398-2406. Nature Publishing Group 10.1038/leu.2017.253
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Scientific Proceedings Second International Symposium on Cytostatic Drug Resistance
Autorzy :
Hill, Bridget T.
Hosking, L. K.
McClean, S.
Shellard, S. A.
Dempke, W. C. M.
Whelan, R. D. H.
Sehested, M.
Friche, E.
Demant, E. J. F.
Jensen, P. B.
Kopnin, B. P.
Wolf, B.
Seidel, A.
Nickelsen, M.
Brandt, I.
Heinemann, G.
Dietel, M.
Bremer, S.
Hoof, T.
Tümmler, B.
Broxterman, H. J.
Versantvoort, C. H. M.
Kuiper, C. M.
Feller, N.
Schuurhuis, G. J.
Lankelma, J.
Gupta, S.
Tsuruo, T.
Kim, C.
Gollapudi, S.
Bittl, A.
Nap, M.
Jäger, W.
Lathan, B.
Lang, N.
Raikhlin, N. T.
Perevozchikov, A. G.
Volodina, J. L.
Licht T.
Fiebig H. H.
Bross K. J.
Herrmann F.
Mertelsmann R.
Bashir, I.
Sikora, K.
Foster, C. S.
Castagna, M.
Viacava, P.
Cianfrigliao, M.
Favati, A.
Collecchi, P.
Caligo, M. A.
Cipollini, G.
Bevilacqua, G.
Schrenk, D.
Gant, T. W.
Silverman, J. A.
Thorgeirsson, S. S.
Harstrick, A.
Zhang, Z. G.
Schmoll, H. J.
Rustum, Y.
Mitze, M.
Beck, T.
Weikel, W.
Brumm, C.
Knapstein, P. G.
McDonald, T.
Gardner, P.
Kang, N.
van der Heyden, S. A. M.
Elst, H. J.
Stein, U.
Jandrig, B.
Krause, H.
Schmidt-Peter, P.
Frege, J.
Wunderlich, V.
Boven, E.
van Kalken, C. K.
Pinedo, H. M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Diete, M.
Wagner, T.
Müller, M. R.
Lennartz, K.
Nowrousian, H. R.
Seeber, S.
Shtil, A. A.
Kazarov, A. R.
Gudkov, A. V.
Stavrovskaya, A. A.
Djuraeva, F. H.
Stromskaya, T. P.
Noller, A.
Frese, G.
Neumann, M.
Wilisch, A.
Probst, H.
Gekeler, V.
Handgretinger, R.
Schmidt, H.
Muller, C. P.
Dopfer, R.
Klingebiel, T.
Niethammer, D.
Weger, S.
Diddens, H.
Daumiller, E.
Bunge, A.
Lilischkis, R.
Salmassi, A.
Kopun M.
Scherthan H.
Granzow C.
Leuschner, I.
Schmidt, D.
Hoffmann, H.
Harms, D.
Scagliotli, G. V.
Leonardo, E.
Cappia, S.
Esposito, G.
Tombesi, M.
Cianfriglia, M.
Esposito, G. V.
Merendino, N.
Viora, M.
Caserta, M.
Tritarelli, E.
Rocca, E.
Boccoli, G.
Samoggia, P.
Fossati, C.
Testa, U.
Peschle, C.
Darling, J. L.
Ashmore, S. M.
Peterson, D. C.
Thomas, D. G. T.
Kramer, R. A.
Stanlunas, R.
Summerhayes, T.
Lion, T.
Shoemaker, R. H.
Wu, L.
Smythe, A.
Boyd, M. R.
Beck, W. T.
Danks, M. K.
Wolverton, J. S.
Chen, M.
Bugg, B. Y.
Suttle, D. P.
Catapano, C. V.
Fernandes, D. J.
Gieseler, F.
Boege, F.
Erttmann, R.
Arps, H.
Zwelling, L.
Wilms, K.
Biersack, H.
Kaspers, G. J. L.
Pieters, R.
Klumper, E.
de Waal, F. C.
van Wering, E. R.
Veerman, A. J. P.
Schmidt, C. A.
Lorenz, F.
Schäfer, A.
Kirsch, A.
Siegert, W.
Huhn, D.
Simon, W. E.
Siebert, G.
Schneider, M.
Oettling, M.
Reymann, A.
Entmann, R.
Schmidt, S.
Woermann, C.
Windmeier, C.
Herzig, I.
Schaefer, B.
Heidebrecht, H. J.
Wacker, H. H.
Künnemann, H.
van Heijningen, Th. H. M.
Slovak, M. L.
Baak, J. P. A.
Steidtmann, K.
Fichtinger-Schepman, A. -M. J.
Hill, B. I.
Scanlon, K. J.
Zeller, W. J.
Chen, G.
Gietema, J. A.
de Vries, E. G. E
Sleijfer, D.Th
Willemse, P. H. B.
Guchelaar, H. J.
Uges, D. R. A.
Aulenbacher, P.
Voegeli, R.
Mulder, N. H.
Skrezek, C.
Bertermann, H.
Eichholtz-Wirth, H.
Born, R.
Bier, H.
Koch, M.
Bernhardt, G.
Hählen, K.
Reile, H.
van Zantwijk, C. H.
Wering, E. R. van
Görögh, T.
Lippert, B.
Werner, J. A.
Eickbohm, J. E.
Mickiseh, G. H.
Gottesman, M. M.
Pastan, I.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Bock, G.
Grunicke, H.
Ponstingl, H.
Roth, I.
Granzow, C.
Dörner, C.
Erttmann, R.
Looft, G.
Ossenkoppele, G. J.
Scheffer, G. L.
Atassi, G.
Pierre, A.
Kraus, L.
Leonce, S.
Regnier, G.
Dhainaut, A.
Ponstingl H.
Stöhr M.
Rohlff, C.
Glazer, R. I.
Cho-Chung, Y. S.
Höllt, V.
Kouba, M.
Vogt, G.
Allmeier, H.
Nissen, N. I.
Cros, S.
Guilbaud, N.
Dunn, T.
Berlion, M.
Atassi, G.
Bizzari, J. P.
Messing, A. M.
Matuschek, A.
Mutter, I.
Kiwit, J. C. W.
Bastian, L.
Goretzki, P. E.
Frilling, A.
Simon, D.
Röher, H. D.
Reichle, A.
Altmayr, F.
Rastetter, J.
Erbil, C.
Jaques, G.
Maasberg, M.
Havemann, K.
Häußermann, K.
Heidebrecht, H. -J.
Van de Vrie, W.
Gheuens, E. E. O.
Durante, N. M. C.
De Bruijn, E. A.
Marquet, R. L.
Van Oosterom, A. T.
Eggermont, A. M. M.
Stow, M. W.
Vickers, S. E.
Warr, J. R.
Roller, E.
Eichelbaum, M.
Klumpp, B.
Krause, J.
Schumacher, K.
Hörner, S.
Laßmann, A.
Traugott, U.
Schlick, E.
Bürkle, D.
Futscher BW
List AF
Dalton WS
Ladda, E.
Bühl, K.
Weimer, A.
Eser, C.
Hamprecht, K.
Schalk, K. P.
Jackisch, C.
Brandt, B.
Blum, M.
Louwen, F.
Schulz, K.
Hanker, J. P.
Rüther, U.
Schmidt, A.
Müller, H. A. G.
Nunnensiek, C.
Bader, H.
Eisenberger, F.
Jipp, P.
Niethammer, B.
Muller, C.
Ling, V.
Joncourt, F.
Redmond, S.
Stöhr, M.
Buser, K.
Fey, M.
Tobler, A.
Brunner, K.
Gratwohl, A.
Cerrry, T.
Nuessler, V.
Pelka-Fleischer, R.
Nerl, C.
Beckert, B.
Wilmanns, W.
Hegewisch-Becker, S.
Fliegner, M.
Zander, A.
Hossfeld, D. K.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Schuldes, H.
Herrmann, G.
Boeckmann, W.
Schroeder, R.
Jonas, D.
Zurborn, K. -H.
Bruhn, H. D.
Uharek, L.
Glass, B.
Gassmann, W.
Loeffler, H.
Mueller-Ruohholtz, W.
Gassmann W.
Glass B.
Uharek L.
Loeffler H.
Mueller-Ruchholtz W.
Jaquet, K.
Kreipe, H.
Felgner, J.
Radzun, H. J.
Parwaresch, M. R.
Kogan EA
Mazurenko NN
Sekamova SM
Wolf, H.
Röhe, K.
Wilkens, K.
Clausen, M.
Henze, E.
van der Bosch, J.
Rüller, S.
Schlaak, M.
Köhl, U.
Schwabe, D.
Rohrbach, E.
Montag, E.
Bauer, S.
Cinatl, J.
Cinatl, Jr, I.
Mainke, M.
Geiss, H.
Kornhuber, B.
Juhl, H.
Stritzel, H.
Kalhoff, H.
Schniegel, W.
Menke, T.
Pröbsting, B.
Schulze-Westhoff, P.
Boos, J.
Weidner, J.
Wedemeyer, N.
Wiedorn, K.
Ueda, Y.
Blasius, S.
Wuisman, P.
Böcker, W.
Roessner, A.
Dockhorn-Dworniczak, B.
Ramm, D.
Knebel, J.
Sass, W.
Aufderheide, M.
Seifert, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Cancer Research and Clinical Oncology. May 1991 117(3):S89-S120
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Clonal Evolution and Blast Crisis Correlate with Enhanced Proteolytic Activity of Separase in BCR-ABL b3a2 Fusion Type CML under Imatinib Therapy
Autorzy :
Haaß, Wiltrud
Kleiner, Helga
Weiß, Christel
Haferlach, Claudia
Schlegelberger, Brigitte
Müller, Martin C.
Hehlmann, Rüdiger
Hofmann, Wolf-Karsten
Fabarius, Alice
Seifarth, Wolfgang
Schweizerische Arbeitsgemeinschaft Für Klinische Krebsforschung
Group, German CML Study
Wernli, M.
Bargetzi, M.
Fischer Von Weikersthal, L.
Gro, V.
Müller, S.
Hahn, M.
Schlimok, G.
Reichert, D.
Janssen, J.
Furkert, J.
Mandel, T.
Majunke, P. J.
Paliege, R.
Reichert, P.
Fuss, H.
Neben, K.
Staiger, H. J.
Heim, D.
Gratwohl, A.
Tichelli, A.
Korsten, S.
Henesser, D.
Le Coutre, P.
Arnold, R.
Ludwig, W. D.
Ratei, R.
Teutsch, C.
Ludwig, F.
Urmersbach, A.
Blau, I.
Ihle, H.
Sperling, C.
Schelenz, C.
Koschuth, A.
Kingreen, D.
Heßling, J.
Derwahl, K. M.
Oldenkott, B.
Englisch, H. J.
Thiel, E.
Burmeister, T.
Notter, M.
De Wit, M.
Rothaug, W.
Büschel, G.
Beyer, J.
Dahmen, E.
Biaggi, C.
Lämmle, B.
Friess, D.
Baerlocher, G.
Oppliger Leibundgut, E.
Tobler, A.
Just, M.
Schäfer, E.
Behringer, D.
Brandt, M.
Schmiegel, W.
Vaupel, H. A.
Verbeek, W.
Ko, Y. D.
Weidenhöfer, S.
Sauerbruch, T.
Hahn-Ast, C.
Janzen, V.
Schmidt-Wolf, Ingo G. H.
Trenn, G.
Van Der Linde, M.
Pommerien, W.
Fritz, L.
Krauter, J.
Lordick, F.
Fritsch, G.
Pflüger, K. H.
Diekmann, C.
Kullmer, J.
Doering, G.
Munzinger, H.
Hertenstein, B.
Peyn, A.
Mayer, J.
Zácková, D.
Kujickova, J.
Stier, S.
Wejda, B.
Möller-Faßbender, F.
Hänel, M.
Morgner, A.
Herbst, R.
Matek, W.
Lamberti, C.
Zöller, T.
Koch, B.
Marth, T.
Henzel, A.
Wagner, S.
Woska, E.
Neumann, F.
Hoffknecht, M. M.
Illmer, T.
Wolf, T.
Ehninger, G.
Kiani, A.
Platzbecker, U.
Aul, C.
Badrakhan, C. D.
Giagounidis, A.
Flaßhove, M.
Henneke, F.
Moritz, T.
Simon, M.
Müller, L. L.
Janz, R.
Eckart, M.
Häcker, B.
Rech, D.
Mackensen, A.
Krause, S. W.
Staib, P.
Schlegel, F.
Wätzig, K.
Rudolph, R.
Wattad, M.
Baur, F. K.
Heit, W.
Beelen, D. W.
Hüttmann, A.
Novotny, J.
Trenschel, R.
Lindemann, A.
Linck, D.
Jäger, E.
Al-Batran, Salah-Eddin
Ottmann, O. G.
Serve, H.
Reiber, T.
Semsek, D.
Waller, C.
Kühnemund, A.
Hoeffkes, H. G.
Lambertz, H.
Schulz, L.
Tajrobehkar, K.
Mittermüller, J.
Rummel, M. J.
Burchardt, A.
Pralle, H.
Runde, V.
Klei, M.
Westheider, J.
Hoyer, A.
Tessen, H. W.
Hesse, A.
Trümper, L.
Binder, C.
Schmidt, C. A.
Hirt, C.
Sieber, M.
Eschenburg, H.
Wilhelm, S.
Depenbusch, R.
Rösel, S.
Eimermacher, H.
Spohn, C.
Moeller, R.
Schmitz, N.
Nickelsen, M.
Engel, E.
Haatanen, T.
Hollburg, W.
Platz, D.
Köster, H.
Bokemeyer, C.
Schafhausen, P.
Grote-Metke, A.
Bechtel, B.
Hemeier, M.
Sosada, M.
Ganser, A.
Schlegelberger, B.
Ho, A. D.
Rohlfing, S.
Dengler, J.
Petersen, V.
Porowski, P.
Hahn, L.
Dietzfelbinger, H.
Gröschel, W.
Bartholomäus, A.
Pfreundschuh, M.
Kemmerling, M.
Hansen, R.
Reeb, M.
Link, H.
Mahlmann, S.
Mezger, J.
Schatz, M.
Schmier, M.
Gatter, J.
Neumann, S.
Heymanns, J.
Steinmetz, H. T.
Schmitz, S.
Scheid, C.
Planker, M.
Frieling, T.
Lollert, A.
Neise, M.
Schröder, M.
Greif, D.
Kempf, B.
März, W.
Kremers, S.
Müller, L.
Hartmann, F.
Heil, G.
Goldmann, B.
Heinkele, P.
Gregor, M.
Theobald, M.
Fischer, T.
Thomas, S.
Hensel, M.
Plöger, C.
Schuster, D.
Brust, J.
Hieber, U.
Hehlmann, R.
Neubauer, A.
Burchert, A.
Graeven, U.
Lange, C.
Schmidt, G.
Völkl, S.
Schmidt, B.
Hitz, H.
Spiekermann, K.
Hiddemann, W.
Haferlach, T.
Haferlach, C.
Schnittger, S.
Stötzer, O.
Scheidegger, C.
Fischer, C.
Berdel, W. E.
Koppele, A.
Hebart, H.
Snaga, A.
Schmidt, P.
Hoffmann, R.
Reschke, D.
Zirpel, I.
Sauer, M.
Lenk, G.
Theilmann, L.
Sandritter, B.
Schenk, M.
Dengler, R.
Herr, W.
Krause, S.
Braun, B.
Günther, E.
Wacker, A.
Pihusch, R.
Baldus, M.
Matzdorff, A.
Pollmeier, G.
Grimminger, W.
Geer, T.
Schanz, S.
Jür, C.
Gassmann, W.
Seitz, K.
Kaesberger, J.
Mück, R.
Illerhaus, G.
Denzlinger, C.
Fiechtner, H.
Springer, G.
Hoffmann, D.
Jacki, S. H.
Kanz, L.
Bross-Bach, U.
Döhner, H.
Stegelmann, F.
Kalhori, N.
Langer, W.
Nusch, A.
Wei, J.
Kamp, T.
Schadeck-Gressel, C.
Schwerdtfeger, R.
Josten, K. M.
Klein, O.
Fett, W.
Strotkötter, H.
Maintz, C.
Groschek, M.
Schlag, R.
Elsel, W.
Schüler, F.
Dölken, G.
Lindemann, H. W.
Wolf, H. H.
Schmoll, H. J.
Braumann, D.
Hoelzer, P.
Kleeberg, U.
Hossfeld, D.
Lange, E.
Schubert, J.
Weischer, H.
Dürk, H. A.
Kirchner, H. H.
Bu, E C.
Sievers, B.
Freier, W.
Kaiser, U.
Peest, D.
Römer, E.
Hermann, T.
Fauser, A.
Valverde, M. L.
Menzel, J.
Kemper, J.
Hochhaus, A.
La Rosée, P.
Bentz, M.
Prümmer, O.
Kneba, M.
Strack, U.
Schoch, R.
Severin, K.
Stauch, M.
Karbach, U.
Vehling-Kaiser, U.
Köchling, G.
Wei, U.
Middeke, H.
Neuhaus, T.
Martin, H.
Fetscher, S.
Schmielau, J.
Kämpfe, D.
Uppenkamp, M.
Wei, B.
Thum, P.
Wuillemin, W.
Hofmann, W. K.
Griesshammer, M.
Tischler, H. J.
Becker, M.
Hanfstein, B.
Müller, M.
Saußele, S.
Lunscken, C.
Kolb, H. J.
Lutz, L.
Hentrich, M.
Nerl, C.
Wendtner, C.
Ladda, E.
Gnad, M.
Suna, H.
Schmidt, E.
Koschmieder, S.
Falge, C.
Wandt, H.
Wilhelm, M.
Köhne, C. H.
Schweiger, C.
Müller-Naendrup, C.
Frühauf, S.
Ranft, K.
Dencausse, Y.
Baake, G.
Ritter, P. R.
Kloke, O.
Göttler, B.
Schick, H. D.
Weidinger, P.
Wacker, D.
Wehmeyer, J.
Kreuser, E. D.
Schlenska-Lange, A.
Edinger, R.
Andreesen, R.
Wehmeier, A.
Stahlhut, K.
Käfer, G.
Cerny, T.
Hess, U.
Priebe-Richter, C.
Stange-Budumlu, O.
Demandt, M.
Freunek, G.
Heidemann, E.
Schleicher, J.
Mergenthaler, H. G.
Boewer, C.
Zeller, C.
Laubenstein, H. P.
Rendenbach, B.
Clemens, M.
Waladkhani, A. R.
Forstbauer, H.
Müller, F.
Brettner, S.
Raghavachar, A.
Kunzmann, V.
Goebeler, M. E.
Gmür, J.
Pokaż więcej
Źródło :
PLoS ONE 10(6), e0129648 (2015). doi:10.1371/journal.pone.0129648
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Mache, Ch.
Urban, Ch.
Sauer, H.
Brandesky, G.
Meßner, H.
Grienberger, H.
Becker, H.
Slave, I.
Hauer, Ch.
Pakisch, B.
Oberbauer, R.
Mokry, M.
Ebner, F.
Kleinert, R.
Schiller, D.
Kasparu, H.
Schneider, G.
Sega, W.
Lutz, D.
Mader, R. M.
Steger, G. G.
Sieder, A. E.
Ovissi, L.
Roth, E.
Hamilton, G.
Jakesz, R.
Rainer, H.
Schenk, T.
Kornek, G.
Schulz, F.
Depisch, D.
Rosen, H.
Sebesta, Ch.
Scheithauer, W.
Locker, G. J.
Czernin, J.
Derfler, K.
Gnant, M.
Schiessel, R.
Petru, E.
Pickel, H.
Heydarfadai, M.
Lahousen, M.
Haas, J.
Sagaster, P.
Flamm, J.
Umek, H.
Essl, R.
Teich, G.
Micksche, M.
Ludwig, H.
Ambros, P. F.
Lestou, V.
Strehl, S.
Mann, G.
Gadner, H.
Eibl, B.
Greiter, E.
Grünewald, K.
Gastl, G.
Thaler, J.
Aulitzky, W.
Lion, T.
Henn, T.
Gaiger, A.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Ludescher, Christof
Grunicke, H.
Mitterbauer, G.
Stangl, E.
Geissler, K.
Jäger, U.
Lechner, K.
Mannhalter, C.
Haas, Oskar A.
Tirita, Anthi
Kahls, P.
Haas, O.
Hinterberger, W.
Linkesch, W.
Pober, Michael
Fae, Ingrid
Kyrle, Alexander
Neumeister, Andrea
Panzer, Simon
Kandioler, D.
End, A.
Grill, R.
Karlic, H.
Inhauser, T.
Chott, A.
Pirc-Danoewinata, H.
Klepetko, W.
Heinz, R.
Hopfinger-Limberger, G.
Koller, E.
Schneider, B.
Pittermann, E.
Lorber, C.
Eichinger, S.
Neumann, E.
Weidinger, J.
Gisslinger, H.
Bedford P.
Jones D.
Cawley J.
Catovsky D.
Bevan P.
Scherrer, R.
Bettelheim, P.
Knöbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcika, K.
Schwarzinger, I.
Sillaber, C.
Watzke, H.
Dávid, M.
Losonczy, H.
Matolcsy, A.
Papp, M.
Prischl, F. C.
Schwarzmeier, J. D.
Zoubek, Andreas
Harbott, Jochen
Ritterbach, Jutta
Ritter, Jörg
Sillaber, Ch.
Agis, H.
Spanblöchl, E.
Sperr, W. R.
Valent, P.
Czerwenka, K.
Virgolini, I.
Li, S. R.
Müller, M.
Wrann, M.
Gaggl, S.
Fasching, B.
Herold, M.
Geissler, D.
Nachbaur, D.
Huber, Ch.
Schwaighofer, H.
Pichl, M.
Niederwieser, D.
Gilly, B.
Weissel, H.
Lorber, Ch.
Schwarzmeier, J.
Gasché, C.
Reinisch, W.
Hilgarth, M.
Keil, F.
Thomssen, C.
Kolb, H. J.
Holler, E.
Wilmanns, W.
Tilg, H.
Gächter, A.
Panzer-Grümayer, E. R.
Majdic, O.
Kersey, J. H.
Petzer, A. L.
Bilgeri, R.
Zilian, U.
Geisen, F. H.
Haun, M.
Konwalinka, G.
Fuchs, D.
Zangerle, R.
Artner-Dworzak, E.
Weiss, G.
Fritsch, P.
Tilz, G. P.
Dierich, M. P.
Wachter, H.
Schüller, J.
Czejka, M. J.
Jäger, W.
Meyer, B.
Weiss, C.
Schernthaner, G.
Marosi, Ch.
Onderka, E.
Schlögl, B.
Maca, T.
Hanak, R.
Mannhalter, Ch.
Brenner, B.
Mayer, R.
Langmann, A.
Langmann, G.
Slave, J.
Poier, E.
Stücklschweiger, G.
Hackl, A.
Fritz, A.
Pabinger, I.
Willfort, A.
Groiss, E.
Bernhart, M.
Waldner, R.
Krieger, O.
Nowotny, H.
Strobl, H.
Michlmayr, G.
Mistrik, M.
lstvan, L.
Kapiotis, S.
Laczika, K.
Speiser, W.
Granena, A.
Hermans, J.
Zwaan, F.
Gratwohl, A.
Labar B.
Mrsić M.
Nemet D.
Bogdanić V.
Radman I.
Zupančić-Šalek Silva
Kovačević-Metelko Jasna
Aurer I.
Forstinger, C.
Scholten, C.
Kier, P.
Kalhs, P.
Schwinger, W.
Slavc, I.
Lackner, H.
Nussbaumer, W.
Fritsch, E.
Fink, M.
Zechner, O.
Kührer, I.
Kletter, V.
Frey, S.
Leitgeb, C.
Fritz, E.
Silly, H.
Brezinschek, R.
Kuss, I.
Stöger, H.
Schmid, M.
Samonigg, H.
Wilders-Truschnig, M.
Schmidt, F.
Bauernhofer, T.
Kasparek, A. K.
Ploner, F.
Stoeger, H.
Moser, R.
Leikauf, W.
Klemm, F.
Pfeffel, F.
Niessner, H.
Poschauko, H.
Pojer, E.
Locker, G. J.
Braun, J.
Gnant, M. F. X.
Michl, I.
Pirker, R.
Liebhard, A.
Zielinski, C.
Dittrich, C.
Bernát, S. I.
Pongrácz, E.
Kastner, J.
Raderer, M.
Jorbenyi, Z.
Yilmaz, A.
Suardet, L.
Lahm, H.
Odartchenko, N.
Varga, Gy.
Sréter, L. A.
Oberberg, D.
Berdel, W. E.
Budiman, R.
Brand, C.
Berkessy, S.
Radványi, G.
Pauker, Zs.
Nagy, Zs.
Karádi, Å.
Serti, S.
Hainz, R.
Kirchweger, P.
Prager, C.
Prada, J.
Neifer, S.
Bienzle, U.
Kremsner, P.
Kämmerer, B.
Vetterlein, M.
Pohl, W.
Letnansky, K.
Imre, S. G.
Parkas, T.
Lakos, Zs.
Kiss, A.
Telek, B.
Felszeghy, E.
Kelemen, E.
Rak, K.
Pfeilstöcker, M.
Reisner, R.
Salamon, J.
Georgopoulos, A.
Feistauer, S.
Georgopoulos, M.
Graninger, W.
Klinda, F.
Hrubisko, M.
Sakalova, A.
Weißmann, A.
Röhle, R.
Fortelny, R.
Gutierrez, F.
Fritsch, G.
Printz, D.
Buchinger, P.
Buchinger, P.
Hoecker, P.
Peters, C.
Gebauer, E.
Katanić, D.
Nagy, Á.
Szomor, Á.
Med. J.
Batinić D.
Užaervić B.
Marušić M.
Kovačoević-Metelko Jasminka
Jakić-Razumović Jasminka
Kovačević-Metelko Jasminka
Zuoancić-Šalek Silva
Ihra, G. C.
Reinisch, W. W.
Hilgarth, M. F.
Schwarzmeier, I. D.
Várady, E.
Molnár, Z. S.
Fleischmann, T.
Borbényi, Z.
Bérczi, M.
István, L.
Szerafin, L.
Jakó, J.
Bányai, A.
Dankó, K.
Szegedi, Gy.
Neubauer, M.
Frudinger, A.
Scholten, Ch.
Forstinger, Ch.
Dobrić I.
Willheim, M.
Szépfalusi, Z.
Mader, R.
Boltz, G.
Schwarzmeier, J. D.
Nahajevszky, S.
Téri, N.
Póth, I.
Nagy, P.
Smanykó, D.
Babicz, T.
Ujj, Gy.
Iványi, J. L.
Tóth, F. D.
Kiss, J.
Konja, J.
Petković, I.
Kardum, I.
Kaštelan, M.
Kelečić, J.
Feminić, R.
Djermanović, M.
Bilić, E.
Jakovljević, G.
Peter, B.
Gredelj, G.
Senji, P.
Thalhammer, F.
Floth, A.
Etele-Hainz, A.
Kainberger, F.
Radaszkiewicz, T.
Kierner, H.
Mód, Anna
Pitlik, E.
Gottesman, M.
Magócsi, Mária
Sarkadi, B.
Knapp, S.
Purtscher, B.
DelleKarth, G.
Jaeger, U.
Krieger, O.
Berger, W.
Elbling, L.
Ludescher, C.
Hilbe, W.
Eisterer, W.
Preuß, E.
Izraeli, S.
Janssen, J. W. G.
Walther, J. U.
Kovar, H.
Ludwig, W. D.
Rechavi, G.
Bartram, C. R.
Rehberger, A.
Mittermayer, F.
Schauer, E.
Kokoschka, E. M.
Kammerer, B.
Kokron, E.
Desser, L.
Abdul-Hamid, G.
Kroschinksky, F.
Luther, Th.
Fischer, H.
Nowak, R.
Wolf, H.
Fleischer, J.
Wichmann, G.
Albercht, S.
Adorf, D.
Kaboth, W.
Nerl, C.
Aman, J.
Rudolf, G.
Peschel, C.
Anders, O.
Burstein, Ch.
Ernst, B.
Steiner, H.
Konrad, H.
Annaloro, U. P.
Mozzana, C.
Butti, R.
Della, C.
Volpe A.
Soligo D.
Uderzo M.
Lambertenghi-Deliliers G.
Ansari, H.
Dickson, D.
Hasford, J.
Hehlmann, R.
Anyanwu, E.
Krysa, S.
Bülzebrück, H.
Vogt-Moykopf, I.
Arning, M.
Südhoff, Th.
Kliche, K. O.
Wehmeier, A.
Schneider, W.
Arnold, R.
Bunjes, D.
Hertenstein, B.
Hueske, D.
Stefanic, M.
Theobald, M.
Wiesneth, M.
Heimpel, H.
Waldmann, H.
Arseniev, L.
Bokemeyer, C.
Andres, J.
Könneke, A.
Papageorgiou, E.
Kleine, H. -D.
Battmer, K.
Südmeyer, I.
Zaki, M.
Schmoll, H. -J.
Stangel, W.
Poliwoda, H.
Link, H.
Aul, C.
Runde, V.
Heyll, A.
Germing, U.
Gattermann, N.
Ebert, A.
Feinendegen, L. E.
Huhn, D.
Bergmann, L.
Dönner, H.
Hartlapp, J. H.
Kreiter, H.
Schuhmacher, K.
Schalk T.
Sparwasser C.
Peschel U.
Fraaß C. Huber
HIadik, F.
Kolbe, K.
Irschick, E.
Bajko, G.
Wozny, T.
Hansz, J.
Bares, R.
Buell, U.
Baumann, I.
Harms, H.
Kuse, R.
Wilms, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Baurmann, H.
Cherif, D.
Berger, R.
Becker, K.
Zeller, W.
Helmchen, U.
Hossfeld, D. K.
Bentrup, I.
Plusczyk, T.
Kemkes-Matthes, B.
Matthes, K.
Bentz, M.
Speicher, M.
Schröder, M.
Moos, M.
Döhner, H.
Lichter, P.
Stilgenbauer, S.
Korfel, A.
Harnoss, B. -M.
Boese-Landgraf, J.
May, E.
Kreuser, E. -D.
Thiel, E.
Karacas, T.
Jahn, B.
Lautenschläger, G.
Szepes, S.
Fenchel, K.
Mitrou, P. S.
Hoelzer, D.
Heil, G.
Lengfelder, E.
Puzicha, E.
Martin, H.
Beyer, J.
Kleiner, S.
Strohscheer, I.
Schwerdtfeger, R.
Schwella, N.
Schmidt-Wolf, I.
Siegert, W.
Weyer, C.
arzen, G.
Risse, G.
Miksits, K.
Farshidfar, G.
Birken, R.
Schilling, C. v.
Brugger, W.
Holldack, J.
Mertelsmann, R.
Kanz, L.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Böhme. A.
Just G.
Bergmann. L.
Shah P.
Hoelzer D.
Stille W.
Bohlen, H.
Hopff, T.
Kapp, U.
Wolf, J.
Engert, A.
Diehl, V.
Tesch, H.
Schrader, A.
van Rhee, J.
Köhne-Wömpner, H.
Bokemeyer', C.
Gonnermann, D.
Harstrick, A.
Schöffski, P.
van Rhee, J.
Schuppert, F.
Freund, M.
Boos, J.
Göring, M.
Blaschke, G.
Borstel, A.
Franke, A.
Hüller, G.
Uhle, R.
Weise, W.
Brach, Marion A.
Gruss, Hans-Jürgen
Herrmann, Friedhelm
deVos, Sven
Brennscheidt, Ulrich
Riedel, Detlev
Klch, Walter
Bonlfer, Renate
Mertelsmann, Roland
Brieaer, J.
Appelhans, H.
Brückner, S.
Siemens, HJ.
Wagner, T.
Moecklin, W.
Mertelsmann, R.
Bertz, H.
Hecht, T.
Mertelsmann, R.
Bühl, K.
Eichelbaum, M. G.
Ladda, E.
Schumacher, K.
Weimer, A.
Bühling, F.
Kunz, D.
Lendeckel, U.
Reinhold, D.
Ulmer, A. J.
Flad, H. -D.
Ansorge, S.
Bühring, Hans-Jörg
Broudy¶, Virginia C.
Ashman§, Leonie K.
Burk, M.
Kunecke, H.
Dumont, C.
Meckenstock, G.
Volmer, M.
Bucher, M.
Manegold, C.
Krenpien, B.
Fischer, J. R.
Drings, P.
Bückner, U.
Donhuijsen-Ant, R.
Eberhardt, B.
Westerhausen, M.
Busch, F. W.
Jaschonek, K.
Steinke, B.
Calavrezos, A.
Hausmann, K.
Solbach, M.
Woitowitz, H. -P.
Hilierdal, G.
Heilmann, H. -P.
Chen, Z. J.
Frickhofen, N.
Ellbrück, D.
Schwarz, T. F.
Körner, K.
Wiest, C.
Kubanek, B.
Seifried, E.
Claudé, R.
Brücher, J.
Clemens, M. R.
Bublitz, K.
Bieger, O.
Schmid, B.
Clemetson, K. J.
Clemm, Ch.
Bamberg, M.
Gerl, A.
Weißbach, L.
Danhauser-Riedl, S.
Schick, H. D.
Bender, R.
Reuter, M.
Dietzfelbinger, H.
Rastetter, J.
Hanauske, A. -R.
Decker, Hans-Jochen
Klauck, Sabine
Seizinger, Bernd
Denfeld, Ralf
Pohl, Christoph
Renner, Christoph
Hombach, Andreas
Jung, Wolfram
Schwonzen, Martin
Pfreundschuh, Michael
Derigs, H. Günter
Boswell, H. Scott
Kühn, D.
Zafferani, M.
Ehrhardt, R.
Fischer, K.
Schmitt, M.
Witt, B.
Ho, A. D.
Haas, R.
Hunstein, W.
Dölken, G.
Finke, J.
Lange, W.
Held, M.
Schalipp, E.
Fauser, A. A.
Mertelsmann, R.
Donhuijsen, K.
Nabavi, D.
Leder, L. D.
Haedicke, Ch.
Freund, H.
Hattenberger, S.
Dreger, Peter
Grelle, Karen
Schmitz, Norbert
Suttorp, Meinolf
Müller-Ruchholtz, Wolfgang
Löffler, Helmut
Dumoulin, F. L.
Jakschies, D.
Walther, M.
Hunger, P.
Deicher, H.
von Wussow, P.
Dutcher, J. P.
Ebell, W.
Bender-Götze, C.
Bettoni, C.
Niethammer, D.
Reiter, A.
Sauter, S.
Schrappe, M.
Riehm, H.
Niederle, N.
Heidersdorf, H.
Müller, M. R.
Mengelkoch, B.
Vanhoefer, U.
Stahl, M.
Budach, V.
loehren, B.
Alberti, W.
Nowrousian, M. R.
Seeber, S.
Wilke, H.
Stamatis, G.
Greschuchna, D.
Sack, H.
Konietzko, N.
Krause, B.
Dopfer, R.
Schmidt, H.
Einsele, H.
Müller, C. A.
Goldmann, S. F.
Grosse-Wilde, H.
Waller, H. D.
Libal, B.
Hohaus, S.
Gericke, G.
von Eiff, M.
Oehme, A.
Roth, B.
van de Loo, J.
von Eiff, K.
Pötter, R.
Weiß, H.
Suhr, B.
Koch, P.
Roos, H.
van de Loo, J.
Meuter, V.
Heissig, B.
Schick, F.
Duda, S.
Saal, J. G.
Klein, R.
Steidle, M.
Eisner, S.
Ganser, A.
Seipelt, G.
Leonhardt, M.
Engelhard, M.
Brittinger, G.
Gerhartz, H.
Meusers, P.
Aydemir, Ü.
Tintrup, W.
Tiemann, H.
Lennert, K.
Esser, B.
Hirsch, F. W.
Evers, C.
Riess, H.
Lübbe, A.
Greil, R.
Köchling, A.
Digel, D.
Bross, K. J.
Dölken, G.
Mertelsmann, R.
Gencic S.
Ostermann, M.
Baum, R. P.
Fiebig, H. H.
Berger, D. P.
Dengler, W. A.
Winterhalter, B. R.
Hendriks, H.
Schwartsmann, G.
Pinedo, H. M.
Ternes, P.
Mertelsmann, R.
Dölken, G.
Fischbach, W.
Zidianakis, Z.
Lüke, G.
Kirchner, Th.
Mössner, J.
Fischer, Thomas
Haque, Saikh J.
Kumar, Aseem
Rutherford, Michael N.
Williams, Bryan R. G.
Flohr, T.
Decker, T.
Thews, A.
Hild, F.
Dohmen, M.
von Wussow, P.
Grote-Metke, A.
Otremba, B.
Fonatsch, C.
Binder, T.
Imhof, C.
Feller, A. C.
Fruehauf, S.
Moehle, R.
Hiddemann Th.
Büchner M. Unterhalt
Wörmann, B.
Ottmann, O. G.
Verbeek, G. W.
Seipelt A. Maurer
Geissler, G.
Schardt, C.
Reutzel, R.
Hiddemann, W.
Maurer, A.
Hess, U.
Lindemann, A.
Frisch, J.
Schulz, G.
Mertelsmann, R.
Hoelzer, P.
Gassmann, W.
Sperling, C.
Uharek, L.
Becher, R.
Weh, H. J.
Tirier, C.
Hagemann, F. G.
Fuhr, H. G.
Wandt, H.
Sauerland, M. C.
Gause, A.
Spickermann, D.
Klein, S.
Pfreund-schuh, M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Geissler, R. G.
Mentzel, U.
Kleiner, K.
Rossol, R.
Guba, P.
Kojouharoff, G.
Gerdau, St.
Körholz, D.
Klein-Vehne, A.
Burdach, St.
Gerdemann M.
Maurer J.
Gerhartz, H. H.
Schmetzer, H.
Mayer, P.
Clemm, C.
Hentrich, M.
Hartenstein, R.
Kohl, P.
Gieseler, F.
Boege, F.
Enttmann, R.
Meyer, P.
Glass, B.
Zeis, M.
Loeffler, H.
Mueller-Ruchholtz, W.
Görg, C.
Schwerk, W. B.
Köppler, H.
Havemann, K.
Goldschmitt, J.
Goldschmidt, H.
Nicolai, M.
Richter, Th.
Blau, W.
Hahn, U.
Kappe, R.
Leithäuser, F.
Gottstein, Claudia
Schön, Gisela
Dünnebacke, Markus
Berthold, Frank
Gramatzki, M.
Eger, G.
Geiger, M.
Burger, R.
Zölch, A.
Bair, H. J.
Becker, W.
Griesinger, F.
Elfers, H.
Griesser, H.
Grundner-Culemann, E.
Neubauer, V.
Fricke, D.
Shalitin, C.
Benter, T.
Mertelsmann, R.
Dölken, Gottfried
Mertelsmann, Roland
Günther, W.
Schunmm, M.
Rieber, P.
Thierfelder, S.
Gunsilius, E.
Kirstein, O.
Bommer, M.
Serve, H.
Hülser, P. -J.
Del Valle F.
Fischer J. Th.
Huberts H.
Kaplan E.
Haase, D.
Halbmayer, W. -M.
Feichtinger, Ch.
Rubi, K.
Fischer, M.
Hallek, M.
Lepislo, E. M.
Griffin, J. D.
Emst, T. J.
Druker, B.
Eder, M.
Okuda, K.
D.Griffin, J.
Kozłowska-Skrzypczak, K.
Meyer, B.
Reile, D.
Scharnofske, M.
Hapke, G.
Aulenbacher, P.
Havemann, K.
Becker, N.
Scheller, S.
Zugmaier, G.
Pralle, H.
Wahrendorf, J.
Heide, Immo
Thiede, Christian
de Kant, Eric
Neubauer, Andreas
Herrmann, Richard
Rochlitz, Christoph
Heiden, B.
Depenbrock, H.
Block, T.
Vogelsang, H.
Schneider, P.
Fellbaum, Ch.
Heidtmann, H. -H.
Blings, B.
Havemann, K.
Fackler-Schwalbe, E.
Schlimok, G.
Lösch, A.
Queißer, W.
Löffler, B.
Kurrle, E.
Chadid, L.
Lindemann, A.
Mertelsmann, R.
Nicolay, U.
Gaus, W.
Heinemann, V.
Jehn, U.
Gleixner, B.
Wachholz, W.
Scholz, P.
Plunkett, W.
Heinze, B.
Novotny, J.
Hess, Georg
Gamm, Heinold
Seliger, Barbara
Heuft, H. G.
Oettle, H.
Zeiler, T.
Eckstein, R.
Heymanns, J.
Havemann, K.
Hladik, F.
Hoang-Vu, C.
Horn, R.
Cetin, Y.
Scheumann, G.
Dralle, H.
Köhrle, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Hochhaus, A.
Mende, S.
Simon, M.
Fonatsch, Ch.
Heinze, B.
Georgii, A.
Hötzl, Ch.
Hintermeier-Knabe, R.
Kempeni, J.
Kaul, M.
Hoetzl, Ch.
Clemm, Ch.
Lauter, H.
Hoffknecht, M. M.
Eckardt, N.
Hoffmann-Fezer, G.
Gall, C.
Kranz, B.
Zengerle, U.
Pfoersich, M.
Birkenstock, U.
Pittenann, E.
Heinz, B.
Hosten, N.
Schörner, W.
Kirsch, A.
Neumann, K.
Felix, R.
Humpe, A.
Kiss, T.
Trümper, L. H.
Messner, H. A.
Hundt, M.
Zielinska-Skowronek, M.
Schubert, J.
Schmidt, R. E.
Huss, R.
Storb, R.
Deeg, H. J.
Issels, R. D.
Bosse, D.
Abdel-Rahman, S.
Jaeger, M.
Söhngen, D.
Weidmann, E.
Schwulera, U.
Jakab, I.
Fodor, F.
Pecze, K.
Jaques, G.
Schöneberger, H. -J.
Wegmann, B.
Grüber, A.
Bust, K.
Pflüger, K. -H.
Havemann, K.
Faul, C.
Wannke, B.
Scheurlen, M.
Kirchner, M.
Dahl, G.
Schmits, R.
Fohl, C.
Kaiser, U.
Tuohimaa, P.
Wollmer, E.
Aumüller, G.
Havemann, K.
Kolbabek, H.
Schölten, C.
Popov-Kraupp, B.
Emminger, W.
Hummel, M.
Pawlita, M.
v.Kalle, C.
Dallenbach, F.
Stein, H.
Krueger, G. R. F.
Müller-Lantzsch, N.
Kath, R.
Höffken, K.
Horn, G.
Brockmann, P.
Keilholz, U.
Stoelben, E.
Scheibenbogen, C.
Manasterski, M.
Tilgen, W.
Schlag, P.
Görich, J.
Kauffmann, G. W.
Kempter, B.
Rüth, S.
Lohse, P.
Khalil, R. M.
Hültner, L.
Mailhammer, R.
Luz, A.
Hasslinger, M. -A.
Omran, S.
Dörmer, P.
Kienast, J.
Kister, K. P.
Seifarth, W.
Klaassen, U.
Werk, S.
Reiter, W. W.
Klein, G.
Beck-Gessert, S.
Timpl, R.
Hinrichs, H.
Lux, E.
Döring, G.
Scheinichen, D.
Döring, G.
Wernet, P.
Vogeley, K. T.
Richartz, G.
Südhoff, T.
Horstkotte, D.
Klocker, J.
Trotsenburg, M. v.
Schumer, J.
Kanatschnig, M.
Henning, K.
Knauf, W. U.
Pottgießer, E.
Raghavachar, A.
Zeigmeister, B.
Bollow, M.
Schilling, A.
König, H.
Koch, M.
Volkenandt, M.
Seger, Andrea
Banerjee, D.
Vogel, J.
Bierhoff, E.
Heidi, G.
Neyses, L.
Bertino, J.
Kocki, J.
Rozynkowa, D. M.
M.Rupniewska, Z.
Wojcierowski, J.
König, V.
Hopf, U.
Koenigsmann, M.
Streit, M.
Koeppen, K. M.
Martini, I.
Poppy, U.
Hardel, M.
Havemann, K.
Havemann, K.
Clemm, Ch.
Wendt, Th.
Gauss, J.
Kreienberg, R.
Hohenfellner, R.
Krieger, O.
Istvan, L.
Komarnicki, M.
Kazmierczak, M.
Haertle, D.
Korossy, P.
Haus, S. Kotlarek
Gabryś, K.
Kuliszkiewicz-Janus, M.
Krauter, J.
Westphal, C.
Werner, K.
Lang, P.
Preissner, K. T.
Völler, H.
Schröder, K.
Uhrig, A.
Behles, Ch.
Seibt-Jung, H.
Besserer, A.
Kreutzmann, H.
Kröning, H.
Kähne, T.
Eßbach, U.
Kühne, W.
Krüger, W. H.
Krause, K.
Nowicki, B.
Stockschläder, M.
Peters, S. O.
Zander, A. R.
Kurowski, V.
Schüler, C.
Höher, D.
Montenarh, M.
Lang, W.
Schweiger, H.
Dölken, Gottfried
Lege, H.
Dölken, G.
Wex, Th.
Frank, K.
Hastka, J.
Bohrer, M.
Leo, R.
Peest, D.
Tschechne, B.
Atzpodien, J.
Kirchner, H.
Hein, R.
Hoffmann, L.
Stauch, M.
Franks, C. R.
Palmer, P. A.
Licht, T.
Mertelsmann, R.
Liersch, T.
Vehmeyer, K.
Kaboth, U.
Maschmeyer, G.
Meyer, P.
Helmerking, M.
Schmitt, J.
Adam, D.
Prahst, A.
Hübner, G.
Meisner, M.
Seifert, M.
Richard, D.
Yver, A.
Spiekermann, K.
Brinkmann, L.
Battmer, K.
Krainer, M.
Löffel, J.
Stahl, H.
Wust, P.
Lübbert, M.
Schottelius, A.
Mertelsmann, R.
Henschler, R.
Mertelsmann, R.
Mapara, M. Y.
Bargou, R.
Zugck, C.
Krammer, P. H.
Dörken, B.
Maschek, Hansjörg
Kaloutsi, Vassiliki
Maschek, Hansjörg
Gormitz, Ralf
Meyer, P.
Kuntz, B. M. E.
Mehl, B.
Günther, I.
Bülzebruck, H.
Menssen, H. D.
Mergenthaler, H. -G.
Dörmer, P.
Heusers, P.
Zeller, K. -P.
Enzinger, H. M.
Neugebauer, T.
Klippstein, T.
Burkhardt, K. L.
Putzicha, E.
Möller, Peter
Henne, Christof
Eichelmann, Anette
Brüderlein, Silke
Dhein, Jens
Möstl, M.
Krieger, O.
Mucke, H.
Schinkinger, M.
Moiling, J.
Daoud, A.
Willgeroth, Ch.
Mross K.
Bewermeier P.
Krüger W.
Peters S.
Berger C.
Bohn, C.
Edler, L.
Jonat, W.
Queisser, W.
Heidemann, E.
Goebel, M.
Hamm, K.
Markovic-Lipkovski, J.
Bitzer, G.
Müller, H.
Oethinger, M.
Grießhammer, M.
Tuner, I.
Musch E.
Malek, M.
Peter-Katalinic, J.
Hügl, E.
Helli, A.
Slanicka, M.
Filipowicz, A.
Nissen, C.
Speck, B.
Nehls, M. C.
Grass, H. -J.
Dierbach, H.
Mertelsmann, R.
Thaller, J.
Fiebeler, A.
Schmidt, C. A.
O'Bryan, J. P.
Liu, E.
Ritter, M.
de Kant, E.
Brendel, C.
He, M.
Dodge, R.
George, S.
Davey, F.
Silver, R.
Schiffer, C.
Mayer, R.
Ball, E.
Bloomfield, C.
Ramschak, H.
Tiran, A.
Truschnig-Wilders, M.
Nizze, H.
Bühring, U.
Oelschlägel, U.
Jermolow, M.
Oertel, J.
Weisbach, V.
Zingsem, J.
Wiens, M.
Jessen, J.
Osthoff, K.
Timm, H.
Wilborn, F.
Bodak, K.
Langmach, K.
Bechstein, W.
Blumhardt, G.
Neuhaus, P.
Olek, K.
Ottinger, H.
Kozole, G.
Belka, C.
Meusers, P.
Hense, J.
Papadileris, Stefan
Pasternak, G.
Pasternak, L.
Karsten, U.
Pecherstorfer, M.
Zimmer-Roth, I.
Poloskey, A.
Petrasch, S.
Kühnemund, O.
Uppenkamp, M.
Lütticken, R.
Kosco, M.
Schmitz, J.
Petrides, Petro E.
Dittmann, Klaus H.
Krieger, O.
Pflueger, K. -H.
Grueber, A.
Schoeneberger, J.
Wenzel, E.
Havemann, K.
Pies, A.
Kneba, M.
Edel, G.
Pohl, S.
Bulgay-Mörschel, M.
Polzin, R.
Issing, W.
Clemm, Ch.
Schorn, K.
Ponta, H.
Zöller, M.
Hofmann, M.
Arch, R.
Heider, K. -H.
Rudy, W.
Tölg, C.
Herrlich, P.
Prümmer, O.
Scherbaum, W. A.
Porzsolt, F.
Prümmer, O.
Krüger, A.
Schrezenmeier, H.
Schlander, H.
Pineo, G.
Marin, P.
Gluckman, E.
Shahidi, N. T.
Bacigalupo, A.
Ratajczak, M. Z.
Gewirtz, A. M.
Ratei, R.
Borner, K.
Bank, U.
Bühling, F.
Reisbach, G.
Bartke, L.
Kempkes, B.
Kostka, G.
Ellwart, X.
Birner, A.
Bornkamm, G. W.
Ullrich, A.
Dörmer, P.
Henze, G.
Parwaresch, R.
Müller-Weihrich, S. T.
Klingebiel, Th.
Odenwald, E.
Brandhorst, D.
Tsuruo, T.
Wetter, O.
Renner, C.
Pohl, C.
Sahin, U.
Renner, U.
Zeller, K. -P.
Repp, R.
Valerius, Th.
Sendler, A.
Kalden, J. R.
PIatzer, E.
Reuss-Borst, M. A.
Bühring, H. J.
Reuter, C.
der Landwehr, II, U. Auf
der Landwehr, II, U. Auf
Schleyer, E.
Rolf, C.
Ridwelski, K.
Matthias, M.
Preiss, R.
Riewald, M.
Puzo, A.
Serke, S.
Rohrer, B.
Pfeiffer, D.
Hepp, H.
Romanowski, R.
Schött, C.
Rüther, U.
Rothe, B.
Pöllmann, H.
Nunnensiek, C.
Schöllhammer, T.
Ulshöfer, Th.
Bader, H.
Jipp, P.
Müller, H. A. G.
Rupp, W.
Lüthgens, M.
Eisenberger, F.
Afflerbach, C.
Höller, A.
Schwamborn, J. S.
Daus, H.
Krämer, K.
Pees, H.
Salat, C.
Reinhardt, B.
Düll, T.
Knabe, H.
Hiller, E.
Sawinski, K.
Schalhorn, A.
Kühl, M.
Heil, K.
Schardt, Ch.
Drexler, H. G.
Scharf, R. E.
Suhijar, D.
del Zoppo, G. J.
Ruggeri, Z. M.
Roll, T.
Möhler, T.
Giselinger, H.
Knäbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcíka, K.
Lechner, X.
Scheulen, M. E.
Beelen, D. W.
Reithmayer, H.
Daniels, R.
Weiherich, A.
Quabeck, K.
Schaefer, U. W.
Reinhardt J.
Grimm M.
Unterhalt M.
Schliesser, G.
Lohmeyer, J.
Schlingheider, O.
von Eiff, M.
Schulze, F.
Oehme, C.
van de Loo, J.
Schlögl E.
Bemhart M.
Schmeiser, Th.
Rozdzinski, E.
Kern, W.
Reichle, A.
Moritz, T.
Merk, Bruno
Schmid, R. M.
Perkins, N. D.
Duckett, C. S.
Leung, K.
Nabel, G. J.
Pawlaczyk-Peter, B.
Kellermann-Kegreiß, Schmidt E.
Steiert, I.
Schmidt-Wolf, G.
Schmidt-Wolf, I. G. H.
Schlegel, P.
Blume, K. G.
Chao, N. J.
Lefterova, P.
Laser, J.
Schmitz, G.
Rothe, G.
Schönfeld, S.
Schulz, S.
Nyce, J. W.
Graf, N.
Ludwig, R.
Steinhauser, I.
Brommer, A. E.
Qui, H.
Schroeder, M.
Grote-Kiehn, J.
Bückner, U.
Rüger, I.
Schröder, J.
Meusers, P.
Weimar, Ch.
Schoch, C.
Schröter, G.
Stern, H.
Buchwald, B.
Schick, K.
Avril, N.
Flierdt, E. v. d.
Langhammer, H. R.
Pabst, H. W.
Alvarado, M.
Witte, T.
Vogt, H.
Schuler, U.
Brammer, K.
Klann, R. C.
Schumm, M.
Hahn, J.
Günther, W.
Wullich, B.
Moringlane, J. R.
Schöndorf, S.
Schwartz, S.
Bühring, H. -J.
Notter, M.
Böttcher, S.
Martin, M.
Schmid, H.
Lübbe, A. S.
Leib-Mösch C.
Wankmüller, H.
Eilbrück, D.
Funke, I.
Cardoso, M.
Duranceyk, H.
Seitz, R.
Rappe, N.
Kraus, H.
Egbring, R.
Haasberg, M.
Havemann, K.
Seibach, J.
Wollscheid, Ursula
Serke, St.
Zimmermann, R.
Shirai, T.
Umeda, M.
Anno, S.
Kosuge, T.
Katoh, M.
Moro, S.
Su, C. -Y.
Shikoshi, K.
Arai, N.
Schwieder, G.
Silling-Engelhardt, G.
Zühlsdorf, M.
Aguion-Freire-Innig, E.
van de Loo, J.
Stockdreher, K.
Gatsch, L.
Tischler, H. -J.
Ringe, B.
Diedrich, H.
Franzi, A.
Kruse, E.
Lück, R.
Trenn, G.
Sykora, J.
Wen, T.
Fung-Leung, W. P.
Mak, T. W.
Brady, G.
Loke, S.
Cossman, J.
Gascoyne, R.
Mak, T.
Urasinski, I.
Zdziarska, B.
Usnarska-Zubkiewicz, L.
Kotlarek-Haus, S.
Sciborskl, R.
Nowosad, H.
Kummer, G.
Schleucher, N.
Preusser, P.
Niebel, W.
Achterrath, W.
Pott, D.
Eigler, F. -W.
Venook, A.
Stagg, R.
Frye, J.
Gordon, R.
Ring, E.
Verschuer, U. v.
Baur, F.
Heit, W.
Corrons, J. L. L. Vives
Vogel, M.
Nekarda, H.
Remy, W.
Bissery, M. C.
Aapro, M.
Buchwald-Pospiech, A.
Kaltwasser, J. P.
Jacobi, V.
de Vos, Sven
Asano, Yoshinobu
Voss, Harald
Knuth, Alexander
Wiedemann, G.
Komischke, B.
Horisberger, R.
Wussow, P. v.
Wanders, L.
Senekowitsch, R.
Strohmeyer, S.
Emmerich, B.
Selbach, J.
Gutensohn, K.
Wacker-Backhaus, G.
Winkeimann, M.
Send, W.
Rösche, J.
Weide, R.
Parviz, B.
Havemann, K.
Weidmann, B.
Henss, H.
Engelhardt, R.
Bernards, P.
Zeidler, D.
Jägerbauer, E.
Colajori, E.
Kerpel-Fronius, S.
Weiss, A.
Buchheidt, D.
Döring, A.
D.Saeger, H.
Weissbach, L.
Emmler, J.
Wermes, R.
Meusers, P.
Flasshove, M.
Skorzec, M.
Käding, J.
Platow, S.
Winkler, Ute
Thorpe, Philip
Winter, S. F.
Minna, J. D.
Nestor, P. J.
Johnson, B. E.
Gazdar, A. F.
Havemann, K.
Carbone, D. P.
Wit, M. de
Bittner, S.
Hossfeld, D.
Wittmann, G.
Borchelt, M.
Steinhagen-Thiessen, E.
Koch, K.
Brosch, T.
Haas, N.
Wölfel, C.
Knuth, A.
Wölfel, T.
Safford, M.
Könemann, S.
Zurlutter, K.
Schreiber, K.
Piechotka, K.
Drescher, M.
Toepker, S.
Terstappen, L. W. M. M.
Bullerdiek, J.
Jox, A.
zur Hausen, H.
Wolters, B.
Stenzinger, W.
Woźny, T.
Sawiński, K.
Kozłowska-Skrzypczak, M.
Wussow, P. v.
Hochhaus, T.
Ansarl, H.
Prümmer, O.
Zapf, H.
Thorban, S.
Präuer, H.
Zeller, W.
Stieglitz, J. v.
Dürken, M.
Greenshaw, C.
Kabisch, H.
Reuther, C.
Knabbe, C.
Lippman, M.
Havemann, K.
Wellstein, A.
Degos, L.
Castaigne, S.
Fenaux, P.
Chomienne, C.
Raza, A.
Preisler, H. D.
PEG Interventional Antimicrobial Strategy Study Group
Interventional Antimicrobial Strategy Study Group of the Paul Ehrlich Society (PEG)
H. Riehm for the BFM study group
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Hematology. January 1992 65(1):A1-A146
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies