Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ghinelli, Dina"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-20 z 20
Tytuł :
Regular groups on generalized quadrangles and nonabelian difference sets with multiplier -1
Autorzy :
Ghinelli, Dina
Pokaż więcej
Źródło :
Geometriae Dedicata. February 1992 41(2):165-174
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-20 z 20

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies