Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ghinelli, Dina"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-15 z 15
Tytuł :
Regular groups on generalized quadrangles and nonabelian difference sets with multiplier -1
Autorzy :
Ghinelli, Dina
Pokaż więcej
Źródło :
Geometriae Dedicata; February 1992, Vol. 41 Issue: 2 p165-174, 10p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-15 z 15

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies