Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Giammanco, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Statin-induced autoimmune myositis: a proposal of an “experience-based” diagnostic algorithm from the analysis of 69 patients
Autorzy:
Gagliardo, Carola Maria
Noto, DavideAff1, IDs11739023032789_cor2
Giammanco, Antonina
Maltese, Silvia
Vecchio, Luca
Lavatura, Giuseppe
Cacciatore, Valentina
Barbagallo, Carlo Maria
Ganci, Antonina
Nardi, Emilio
Ciaccio, Marcello
Lo Presti, Rosalia
Cefalù, Angelo Baldassare
Averna, Maurizio
Pokaż więcej
Źródło:
Internal and Emergency Medicine: Official Journal of the Italian Society of Internal Medicine. :1-13
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The impact of healthy lifestyles on academic achievement among Italian adolescents
Autorzy:
Maniaci, GiuseppeAff1, IDs1214402101614w_cor1
La Cascia, Caterina
Giammanco, Alessandra
Ferraro, Laura
Palummo, Alessia
Saia, Giovanni F.
Pinetti, Gaia
Zarbo, Manuela
La Barbera, Daniele
Pokaż więcej
Źródło:
Current Psychology: A Journal for Diverse Perspectives on Diverse Psychological Issues. 42(6):5055-5061
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Strange hadron collectivity in pPb and PbPb collisions
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
M. Vit
L. Wezenbeek
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
Y. Assran
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Lomidze
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A.A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L.I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N.Z. Jomhari
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A.B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R.E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanád
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pásztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
G. B. Mohanty
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbresci
R. Aly
C. Arut
A. Colaleo
D. Creanz
N. De Filippis
M. De Palm
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjek
V. Mastrapasqu
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchi
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilan
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarri
A. Perrotta
F. Primaver
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidit
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. List
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnenerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. R. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Giilmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
C. Zorbilmez
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
A. Belyaev
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerm
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. KWON
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-Thonney
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Koseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. A. Varni
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez-Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snowt
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
L. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
S. Afanasiev
V. Andreev
Yu. Andreev
T. Aushev
M. Azarkin
A. Babaev
V. Blinov
E. Boos
V. Borshch
D. Budkouski
O. Bychkova
M. Chadeeva
V. Chekhovsky
A. Demiyanov
A. Dermenev
T. Dimova
I. Dremin
V. Epshteyn
A. Ershov
G. Gavrilov
V. Gavrilov
S. Gninenko
V. Golovtcov
N. Golubev
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Gribushin
V. Ivanchenko
Y. Ivanov
V. Kachanov
L. Kardapoltsev
V. Karjavine
A. Karneyeu
V. Kim
M. Kirakosyan
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
O. Kodolova
D. Konstantinov
V. Korenkov
V. Korotkikh
A. Kozyrev
N. Krasnikov
E. Kuznetsova
A. Lanev
A. Litomin
N. Lychkovskaya
V. Makarenko
A. Malakhov
V. Matveev
V. Murzin
A. Nikitenko
S. Obraztsov
V. Okhotnikov
V. Oreshkin
A. Oskin
I. Ovtin
V. Palichik
P. Parygin
A. Pashenkov
V. Perelygin
S. Petrushanko
G. Pivovarov
V. Popov
E. Popova
O. Radchenko
V. Rusinov
M. Savina
V. Savrin
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
Y. Skovpen
S. Slabospitskii
I. Smirnov
V. Smirnov
A. Snigirev
D. Sosnov
A. Stepennov
V. Sulimov
E. Tcherniaev
A. Terkulov
O. Teryaev
M. Toms
A. Toropin
L. Uvarov
A. Uzunian
I. Vardanyan
E. Vlasov
S. Volkov
A. Vorobyev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
A. Zhokin
Pokaż więcej
Temat:
Collective Flow
Hadron-Hadron Scattering
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2023, Iss 5, Pp 1-43 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/05f20d513ab34fc4aa150b5b0195c677  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for Higgs boson decays to a Z boson and a photon in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff87, Aff268, IDJHEP052023233_cor1
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff202, Aff2
Jeitler, M.Aff202, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff202, Aff2
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff202, Aff2
Darwish, M. R.Aff203, Aff3
De Wolf, E. A.
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Paredes, S.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, A.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff204
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff205
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff9, Aff206
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff205
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff13, Aff207
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.
Hu, Z.
Martins, J.Aff14, Aff208
Wang, Y.
Yi, K.Aff14, Aff209, Aff173
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff15, Aff207
Chen, H. S.Aff15, Aff207
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff15, Aff207
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff5, Aff18
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A. A.Aff29, Aff210, Aff211
Khalil, S.Aff29, Aff211
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff35, Aff189
Simkina, P.
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff212, Aff37
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff212, Aff37
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Shchablo, K.
Sordini, V.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.Aff213, Aff39
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Dodonova, A.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. Y.Aff41, Aff140
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff214, Aff42
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Roy, D.
Stahl, A.Aff42, Aff136
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff43, Aff44
Borras, K.Aff41, Aff43
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff43, Aff44
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff43, Aff64
Jomhari, N. Z.
Kasem, A.Aff41, Aff43
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Krücker, D.
Lange, W.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff215, Aff43
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff216, Aff43
Scheurer, V.
Schnake, S.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff43, Aff44
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Aggleton, R.
Albrecht, S.
Bein, S.
Benato, L.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, M.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff45, Aff136
Heidecker, C.
Husemann, U.
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff217, Aff50
Lökös, S.Aff50, Aff54
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff51, Aff53
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff51, Aff52, Aff218
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Czellar, S.
Fasanella, D.
Fienga, F.
Karancsi, J.Aff52, Aff53
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff50, Aff53
Ujvari, B.Aff219, Aff53
Csorgo, T.Aff51, Aff54
Nemes, F.Aff51, Aff54
Novak, T.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff220, Aff55
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.Aff221, Aff55
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Shah, A.
Bharti, M.Aff222, Aff57
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff223, Aff57
Maity, M.Aff224, Aff57
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff225, Aff58
Kumar, D.Aff225, Aff58
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff225, Aff58
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff225, Aff58
Naskar, K.Aff226, Aff59
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Bahinipati, S.Aff227, Aff62
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff228, Aff62
Nayak, A.Aff228, Aff62
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff228, Aff62
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff43, Aff64
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff229, Aff64
Chenarani, S.Aff230, Aff65
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff67, Aff68
Aly, R.Aff67, Aff69, Aff210
Aruta, C.Aff67, Aff68
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff67, Aff69
De Filippis, N.Aff67, Aff69
De Palma, M.Aff67, Aff68
Di Florio, A.Aff67, Aff68
Di Pilato, A.Aff67, Aff68
Elmetenawee, W.Aff67, Aff68
Errico, F.Aff67, Aff68
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff67, Aff69
Ince, M.Aff67, Aff68
Lezki, S.Aff67, Aff68
Maggi, G.Aff67, Aff69
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff67, Aff68
Mastrapasqua, V.Aff67, Aff68
My, S.Aff67, Aff68
Nuzzo, S.Aff67, Aff68
Pellecchia, A.Aff67, Aff68
Pompili, A.Aff67, Aff68
Pugliese, G.Aff67, Aff69
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff67, Aff68
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff67, Aff68
Sözbilir, Ü.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff70, Aff71
Bonacorsi, D.Aff70, Aff71
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff70, Aff71
Capiluppi, P.Aff70, Aff71
Castro, A.Aff70, Aff71
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.Aff70, Aff71
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff70, Aff71
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff70, Aff71
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff70, Aff71
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff70, Aff71
Lo Meo, S.Aff231, Aff70
Lunerti, L.Aff70, Aff71
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff70, Aff71
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff70, Aff71
Rossi, A. M.Aff70, Aff71
Rovelli, T.Aff70, Aff71
Siroli, G. P.Aff70, Aff71
Albergo, S.Aff232, Aff72, Aff73
Costa, S.Aff232, Aff72, Aff73
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff72, Aff73
Tricomi, A.Aff232, Aff72, Aff73
Tuve, C.Aff72, Aff73
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff74, Aff75
Ciulli, V.Aff74, Aff75
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff74, Aff75
Focardi, E.Aff74, Aff75
Latino, G.Aff74, Aff75
Lenzi, P.Aff74, Aff75
Lizzo, M.Aff74, Aff75
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff74, Aff75
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff77, Aff78
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff77, Aff78
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff79, Aff80
Cetorelli, F.Aff79, Aff80
De Guio, F.Aff79, Aff80
Dinardo, M. E.Aff79, Aff80
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff79, Aff80
Govoni, P.Aff79, Aff80
Guzzi, L.Aff79, Aff80
Lucchini, M. T.Aff79, Aff80
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff79, Aff80
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff79, Aff80
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff79, Aff80
Valsecchi, D.Aff79, Aff80, Aff136
Zuolo, D.Aff79, Aff80
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff81, Aff82
Cavallo, N.Aff81, Aff83
De Iorio, A.Aff81, Aff82
Fabozzi, F.Aff81, Aff83
Iorio, A. O. M.Aff81, Aff82
Lista, L.Aff81, Aff82, Aff233
Meola, S.Aff81, Aff84, Aff136
Paolucci, P.Aff81, Aff136
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff81, Aff82
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff85, Aff86
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff85, Aff86
Carlin, R.Aff85, Aff86
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff85, Aff86
Gasparini, U.Aff85, Aff86
Grosso, G.
Layer, L.Aff234, Aff85
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff85, Aff86
Marini, F.
Meneguzzo, A. T.Aff85, Aff86
Pazzini, J.Aff85, Aff86
Ronchese, P.Aff85, Aff86
Rossin, R.Aff85, Aff86
Simonetto, F.Aff85, Aff86
Strong, G.
Tosi, M.Aff85, Aff86
Yarar, H.Aff85, Aff86
Zanetti, M.Aff85, Aff86
Zotto, P.Aff85, Aff86
Zucchetta, A.Aff85, Aff86
Zumerle, G.Aff85, Aff86
Aimè, C.Aff88, Aff89
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff88, Aff89
Fiorina, D.Aff88, Aff89
Montagna, P.Aff88, Aff89
Ratti, S. P.Aff88, Aff89
Re, V.
Riccardi, C.Aff88, Aff89
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff88, Aff89
Asenov, P.Aff235, Aff90
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff90, Aff91
Fanò, L.Aff90, Aff91
Magherini, M.Aff90, Aff91
Mantovani, G.Aff90, Aff91
Mariani, V.Aff90, Aff91
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff235, Aff90
Piccinelli, A.Aff90, Aff91
Presilla, M.Aff90, Aff91
Rossi, A.Aff90, Aff91
Santocchia, A.Aff90, Aff91
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff90, Aff91
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff92, Aff94
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.Aff92, Aff93
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff92, Aff93
D’Amante, V.Aff92, Aff95
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff92, Aff95
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff92, Aff94
Manca, E.Aff92, Aff94
Mandorli, G.Aff92, Aff94
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff92, Aff93
Musich, M.
Palla, F.
Parolia, S.Aff92, Aff93
Ramirez-Sanchez, G.Aff92, Aff94
Rizzi, A.Aff92, Aff93
Rolandi, G.Aff92, Aff94
Roy Chowdhury, S.Aff92, Aff94
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff92, Aff93
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff92, Aff93
Turini, N.Aff92, Aff95
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff96, Aff97
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff96, Aff97
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff96, Aff97
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff96, Aff97
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff96, Aff97
Quaranta, C.Aff96, Aff97
Rahatlou, S.Aff96, Aff97
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff96, Aff97
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff96, Aff97
Amapane, N.Aff98, Aff99
Arcidiacono, R.Aff98, Aff100
Argiro, S.Aff98, Aff99
Arneodo, M.Aff98, Aff100
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff98, Aff99
Bellora, A.Aff98, Aff99
Berenguer Antequera, J.Aff98, Aff99
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff98, Aff99
Covarelli, R.Aff98, Aff99
Demaria, N.
Grippo, M.Aff98, Aff99
Kiani, B.Aff98, Aff99
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff98, Aff99
Migliore, E.Aff98, Aff99
Monteil, E.Aff98, Aff99
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff98, Aff99
Ortona, G.
Pacher, L.Aff98, Aff99
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff98, Aff100
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff98, Aff99
Sola, V.
Solano, A.Aff98, Aff99
Soldi, D.Aff98, Aff99
Staiano, A.
Tornago, M.Aff98, Aff99
Trocino, D.
Umoret, G.Aff98, Aff99
Vagnerini, A.Aff98, Aff99
Belforte, S.
Candelise, V.Aff101, Aff102
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff101, Aff102
Della Ricca, G.Aff101, Aff102
Sorrentino, G.Aff101, Aff102
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Ryu, M. S.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff236, Aff118
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Reyes-Almanza, R.
Sánchez Hernández, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff35, Aff121
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Adzic, P.Aff237, Aff129
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff238, Aff134
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.Aff88, Aff136
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Lintuluoto, A.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff47, Aff136
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff239, Aff136
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff139, Aff137
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Missiroli, M.Aff139, Aff137
Noehte, L.Aff139, Aff137
Rohe, T.
Androsov, K.Aff239, Aff138
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff239, Aff138
Wallny, R.
Amsler, C.Aff240, Aff139
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff241, Aff140
Cao Phuc, L. H.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff224, Aff140
Shen, Y. S.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff242, Aff143
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff243, Aff143
Eskut, E.
Guler, Y.Aff244, Aff143
Gurpinar Guler, E.Aff244, Aff143
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff245, Aff143
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff246, Aff143
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.
Ocalan, K.Aff247, Aff144
Yalvac, M.Aff248, Aff144
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff249, Aff145
Kaya, O.Aff250, Aff145
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff251, Aff145
Yetkin, E. A.Aff252, Aff145
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff243, Aff146
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff253, Aff146
Cerci, S.Aff246, Aff147
Hos, I.Aff254, Aff147
Isildak, B.Aff255, Aff147
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sert, H.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff246, Aff147
Zorbilmez, C.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff150
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff256, Aff151
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff257, Aff152
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff258, Aff152
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff136, Aff152
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff99, Aff156
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff41, Aff158
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff259, Aff158
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff260, Aff158
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cheng, Y.
Cranshaw, D. J.
Fan, X.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Sun, W.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff164, Aff168
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff261, Aff168
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff262, Aff171
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff263, Aff173
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff39, Aff173
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff264, Aff173
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff265, Aff173
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Anguiano, J.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Wang, Q.
Warner, Z.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Joshi, B. M.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Hortiangtham, A.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Yang, S.
Zhang, L.Aff18, Aff191
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Karacheban, O.Aff215, Aff194
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff266, Aff196
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff103, Aff196
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
White, S.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Bychkova, O.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Epshteyn, V.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.
Lanev, A.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Okhotnikov, V.
Oreshkin, V.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Pashenkov, A.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Pivovarov, G.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, I.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Stepennov, A.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vlasov, E.Aff98, Aff99, Aff100
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Strange hadron collectivity in pPb and PbPb collisions
Autorzy:
Aff88, Aff264, IDJHEP052023007_cor1
Tumasyan, A.Aff202, Aff1
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff203, Aff2
Jeitler, M.Aff203, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff203, Aff2
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff203, Aff2
Darwish, M. R.Aff204, Aff3
De Wolf, E. A.
Janssen, T.
Kello, T.Aff5, Aff3
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Vermassen, B.
Vit, M.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff205, Aff9
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff206, Aff9
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff207, Aff9
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff206, Aff10
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff208, Aff13
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.
Hu, Z.
Martins, J.Aff209, Aff14
Wang, Y.
Yi, K.Aff210, Aff14, Aff174
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff208, Aff15
Chen, H. S.Aff208, Aff15
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff208, Aff15
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff5, Aff18
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abu Zeid, S.Aff211, Aff29
Assran, Y.Aff212, Aff29, Aff213
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff190, Aff35
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff214, Aff37
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff214, Aff37
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Shchablo, K.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.Aff215, Aff39
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Dodonova, A.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff216, Aff42
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff137, Aff42
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A.A.
Borras, K.Aff41, Aff43
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
Danilov, V.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L.I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff44, Aff43
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff65, Aff43
Jomhari, N.Z.
Kasem, A.Aff41, Aff43
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Krücker, D.
Lange, W.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff217, Aff43
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A.B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff218, Aff43
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff43
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R.E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Aggleton, R.
Albrecht, S.
Bein, S.
Benato, L.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. o.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff137, Aff45
Heidecker, C.
Husemann, U.
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff219, Aff50
Lökös, S.Aff54, Aff50
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff51
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff51
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff52
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff50, Aff53
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff51, Aff54
Nemes, F.Aff51, Aff54
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff220, Aff56
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff221, Aff58
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff222, Aff58
Maity, M.Aff223, Aff58
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff221, Aff58
Thakur, S.Aff221, Aff58
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff224, Aff60
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Bahinipati, S.Aff225, Aff63
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff226, Aff63
Nayak, A.Aff226, Aff63
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff226, Aff63
Alpana, K.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff43, Aff65
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff227, Aff65
Chenarani, S.Aff228, Aff66
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbresci, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff229, Aff68, Aff70
Arut, C.Aff68, Aff69
Colaleo, A.
Creanz, D.Aff68, Aff70
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palm, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff69
Di Pilato, A.Aff68, Aff69
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff68, Aff69
Gul, M.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Ince, M.Aff68, Aff69
Lezki, S.Aff68, Aff69
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjek, I.
Mastrapasqu, V.
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchi, A.
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff68, Aff69
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilan, C.
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff71, Aff72
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff230
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarri, F. L.
Perrotta, A.
Primaver, F.
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Albergo, S.Aff73, Aff74, Aff231
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff231
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff231
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff75, Aff76
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidit, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff78, Aff79
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff78, Aff79
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff80, Aff81
Cetorelli, F.Aff80, Aff81
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.Aff80, Aff81
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Valsecchi, D.Aff80, Aff81, Aff137
Zuolo, D.Aff80, Aff81
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
List, L.Aff82, Aff83
Meola, S.Aff82, Aff85, Aff137
Paolucci, P.Aff82, Aff137
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Grosso, G.
Hoh, S. Y.Aff86, Aff87
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Simonetto, F.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zanetti, M.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Aime‘, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Ratti, S. P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Asenov, P.Aff91, Aff232
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Lariccia, P.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff91, Aff232
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff93, Aff95
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.Aff93, Aff94
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff93, Aff96
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Manca, E.Aff93, Aff95
Mandorli, G.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.Aff93, Aff94
Ramirez-Sanchez, G.Aff93, Aff95
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.Aff93, Aff95
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff93, Aff94
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Berenguer Antequera, J.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteil, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff99, Aff100
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Vagnenerini, A.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Sorrentino, G.Aff102, Aff103
Vazzoler, F.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Ryu, M. S.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff233, Aff119
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff35, Aff122
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Adzic, P.Aff234, Aff130
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff235, Aff135
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff236, Aff137
Fasanella, D.
Florent, A.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Lintuluoto, A.
Long, K.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff47, Aff137
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Wanczyk, J.Aff237, Aff137
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff140, Aff138
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Missiroli, M.Aff140, Aff138
Noehte, L.Aff140, Aff138
Rohe, T.
Androsov, K.Aff237, Aff139
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff237, Aff139
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff238, Aff140
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff239, Aff141
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff223, Aff141
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. R.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff240, Aff144
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff241, Aff144
Eskut, E.
Guler, Y.Aff242, Aff144
Gurpinar Guler, E.Aff242, Aff144
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff243, Aff144
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff244, Aff144
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Isildak, B.Aff245, Aff145
Karapinar, G.
Ocalan, K.Aff246, Aff145
Yalvac, M.Aff247, Aff145
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Giilmez, E.
Kaya, M.Aff248, Aff146
Kaya, O.Aff249, Aff146
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff250, Aff146
Yetkin, E. A.Aff251, Aff146
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff241, Aff147
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff252, Aff147
Cerci, S.Aff244, Aff148
Hos, I.Aff253, Aff148
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff244, Aff148
Zorbilmez, C.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff151
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff254, Aff152
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerm, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff255, Aff153
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff256, Aff153
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff137, Aff153
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff157
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff41, Aff159
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff257, Aff159
KWON, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff258, Aff159
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Cheng, Y.
Cranshaw, D. J.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Sun, W.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff165, Aff169
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Rotter, J.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff211, Aff172
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff259, Aff174
Gandrajula, R. P.
Koseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff39, Aff174
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff260, Aff174
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff261, Aff174
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Varni, T. A.
Abreu, A.
Anguiano, J.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lazarovits, M.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Warner, Z.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Musich, M.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snowt, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Townsend, A.
Wayne, M.
Wightman, A.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Kondratyev, D.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Yang, S.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Karacheban, O.Aff217, Aff194
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff196, Aff262
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff196
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
White, S.
Wolfe, E.
Poudyal, N.
Black, K.
Bose, T.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bychkova, O.
Chadeeva, M.
Chekhovsky, V.
Demiyanov, A.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.
Lanev, A.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Okhotnikov, V.
Oreshkin, V.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Pashenkov, A.
Perelygin, V.
Petrushanko, S.
Pivovarov, G.
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.
Rusinov, V.
Savina, M.
Savrin, V.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, I.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sosnov, D.
Stepennov, A.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.Aff99, Aff100, Aff101
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum: Measurement of prompt and nonprompt charmonium suppression in PbPb collisions at 5.02 TeV
Autorzy:
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Grossmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
E. Pree
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
T. Maerschalk
A. Marinov
T. Seva
E. Starling
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
F. Zenoni
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
S. Salva
M. Tytgat
W. Verbeke
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
A. Caudron
P. David
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
M. Komm
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
M. Correa Martins Junior
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
J. Li
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
F. Zhang
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
J. D. Ruiz Alvarez
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
E. Salama
R. K. Dewanjee
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
A. Tiko
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
I. Kucher
C. Leloup
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
S. Lisniak
A. Lobanov
J. Martin Blanco
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
T. Strebler
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
M. Buttignol
E. C. Chabert
N. Chanon
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
V. Zhukov
A. Albert
E. Dietz-Laursonn
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
M. Hamer
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
C. Diez Pardos
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
M. Guthoff
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
E. Ntomari
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
R. Shevchenko
N. Stefaniuk
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
V. Blobel
M. Centis Vignali
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
A. Hinzmann
M. Hoffmann
A. Karavdina
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
T. Lapsien
D. Marconi
M. Meyer
M. Niedziela
D. Nowatschin
F. Pantaleo
T. Peiffer
A. Perieanu
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
H. Tholen
D. Troendle
E. Usai
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
N. Faltermann
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
K. Kousouris
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Csanad
N. Filipovic
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
V. Veszpremi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
S. Bhowmik
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
R. Chawla
N. Dhingra
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
A. Mehta
J. B. Singh
G. Walia
Ashok Kumar
Aashaq Shah
A. Bhardwaj
S. Chauhan
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
A. Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
R. Sharma
R. Bhardwaj
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
A. Modak
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
A. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Sharma
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
K. Pauwels
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
N. Pozzobon
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
E. Torassa
S. Ventura
M. Zanetti
P. Zotto
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
A. Savoy-Navarro
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
N. Daci
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
F. Margaroli
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
P. Traczyk
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
A. Lee
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
J. A. Brochero Cifuentes
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. H. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
R. Reyes-Almanza
G. Ramirez-Sanchez
M. C. Duran-Osuna
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. I. Rabadan-Trejo
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
A. Baginyan
A. Golunov
I. Golutvin
V. Karjavin
V. Korenkov
G. Kozlov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
N. Skatchkov
V. Smirnov
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
V. Zhiltsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Chadeeva
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
A. Demiyanov
A. Ershov
A. Gribushin
O. Kodolova
V. Korotkikh
I. Lokhtin
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
I. Vardanyan
V. Blinov
D. Shtol
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
A. Godizov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
V. Rekovic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
A. Quintario Olmeda
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
M. Missiroli
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
E. Curras
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
P. Bloch
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
R. Castello
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
T. du Pree
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
F. Fallavollita
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
D. Gulhan
P. Harris
J. Hegeman
V. Innocente
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
V. Knünz
A. Kornmayer
M. J. Kortelainen
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
M. Mulders
H. Neugebauer
J. Ngadiuba
S. Orfanelli
L. Orsini
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
M. Stoye
M. Tosi
D. Treille
A. Triossi
A. Tsirou
V. Veckalns
M. Verweij
W. D. Zeuner
W. Bertl
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
L. Bianchini
B. Casal
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
G. Kasieczka
T. Klijnsma
W. Lustermann
B. Mangano
M. Marionneau
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pandolfi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Reichmann
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
A. Zucchetta
V. Candelise
Y. H. Chang
K. y. Cheng
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
Arun Kumar
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
J. F. Tsai
B. Asavapibhop
K. Kovitanggoon
G. Singh
N. Srimanobhas
M. N. Bakirci
A. Bat
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
E. Eskut
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
S. Ozturk
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
S. Atay
A. Cakir
K. Cankocak
I. Köseoglu
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
C. Brew
R. M. Brown
L. Calligaris
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
G. Auzinger
R. Bainbridge
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
S. Casasso
M. Citron
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
A. De Wit
M. Della Negra
R. Di Maria
A. Elwood
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
R. Lane
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
T. Matsushita
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
A. Garabedian
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
J. Pazzini
S. Piperov
S. Sagir
R. Syarif
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
D. Stolp
K. Tos
M. Tripathi
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
J. Heilman
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
H. B. Newman
T. Nguyen
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
T. Mulholland
K. Stenson
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
J. Chu
S. Dittmer
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
R. D. Field
I. K. Furic
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. Kotov
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
K. Shi
D. Sperka
N. Terentyev
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
Y. R. Joshi
S. Linn
P. Markowitz
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
I. D. Sandoval Gonzalez
M. B. Tonjes
H. Trauger
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
F. Rebassoo
D. Wright
C. Anelli
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
J. Salfeld-Nebgen
G. S. F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
S. Kalafut
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
J. Turkewitz
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
J. Dolen
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
D. Trocino
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
N. Mucia
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
B. Liu
W. Luo
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
S. Folgueras
L. Gutay
M. K. Jha
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
N. Parashar
J. Stupak
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
M. Kilpatrick
B. Michlin
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
J. Zabel
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
K. Goulianos
C. Mesropian
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Castaneda Hernandez
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
K. A. Ulmer
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Libeiro
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
M. Brodski
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
D. Taylor
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 83, Iss 2, Pp 1-15 (2023)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/4e608279ff1c40e8b310fb39542c8af8  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Erratum: Measurement of prompt and nonprompt charmonium suppression in PbPb collisions at 5.02 TeV
Autorzy:
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.Aff2, Aff180
Ghete, V. M.
Grossmann, J.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff2, Aff180
König, A.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Pree, E.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff2, Aff180
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff180
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
De Klundert, M. Van
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Bruyn, I.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Maerschalk, T.
Marinov, A.
Seva, T.
Starling, E.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff181
Poyraz, D.
Roskas, C.
Salva, S.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caputo, C.
Caudron, A.
David, P.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Komm, M.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Wertz, S.
Zobec, J.
Júnior, W. L. Aldá
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Junior, M. Correa Martins
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff182
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff183
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. TonelliAff10, Aff182
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Abad, D. Romero
Vargas, J. C. Ruiz
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff14, Aff184
Gao, X.Aff14, Aff184
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Romeo, F.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, J.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Zhang, F.Aff16, Aff184
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Alvarez, J. D. Ruiz
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Starodumov, A.Aff21, Aff185
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.Aff23, Aff186
Finger, Jr., M.Aff23, Aff186
Jarrin, E. Carrera
Mahmoud, M. A.Aff25, Aff187, Aff188
Mohammed, Y.Aff25, Aff187
Salama, E.Aff25, Aff188, Aff189
Dewanjee, R. K.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Kucher, I.
Leloup, C.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Jo, M.
Lisniak, S.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff32, Aff190
Andrea, J.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.Aff32, Aff190
Coubez, X.
Fontaine, J.-C.Aff32, Aff190
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.Aff34, Aff191
Sordini, V.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.Aff35, Aff192
Tsamalaidze, Z.Aff36, Aff186
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Zhukov, V.Aff37, Aff191
Albert, A.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hamer, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.Aff39, Aff193
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff40, Aff194
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.Aff40, Aff195
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Guthoff, M.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.Aff40, Aff196
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff40, Aff196
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Ntomari, E.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Shevchenko, R.
Stefaniuk, N.
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Hoffmann, M.
Karavdina, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Lapsien, T.
Marconi, D.
Meyer, M.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Pantaleo, F.Aff41, Aff193
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Faltermann, N.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.Aff42, Aff193
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.Aff42, Aff193
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Karathanasis, G.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Kousouris, K.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.Aff47, Aff197
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff48, Aff198
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff49, Aff199
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.Aff50, Aff197
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.Aff52, Aff200
Bhowmik, S.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.Aff52, Aff201
Sahoo, D. K.Aff52, Aff200
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumar, R.
Kumari, P.
Mehta, A.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Shah, Aashaq
Bhardwaj, A.
Chauhan, S.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Kumar, A.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Roy, A.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.Aff57, Aff193
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.Aff59, Aff202
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sarkar, T.Aff59, Aff202
Wickramage, N.Aff59, Aff203
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.Aff61, Aff204
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.Aff61, Aff204
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. PaktinatAff61, Aff205
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.Aff61, Aff206
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.Aff63, Aff193
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Mattia, A. Di
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.Aff66, Aff207
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.Aff67, Aff193
Calvelli, V.
Ferro, F.
Ravera, F.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brianza, L.
Brivio, F.
Ciriolo, V.Aff69, Aff193
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pauwels, K.
Pedrini, D.
Pigazzini, S.Aff69, Aff208
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Cavallo, N.
Guida, S. DiAff70, Aff193
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Khan, W. A.
Lista, L.
Meola, S.Aff70, Aff193
Paolucci, P.Aff70, Aff193
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Benato, L.
Bisello, D.
Boletti, A.
Carlin, R.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Ventura, S.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.Aff74, Aff193
Bagliesi, G.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.Aff74, Aff233
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Savoy-Navarro, A.Aff74, Aff209
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Daci, N.
Re, D. DelAff75, Aff193
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Margaroli, F.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Costa, M.
Covarelli, R.
Degano, A.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Traczyk, P.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Lee, A.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Cifuentes, J. A. Brochero
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. H.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. MdAff87, Aff210
Idris, F. MohamadAff87, Aff211
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Reyes-Almanza, R.
Ramirez-Sanchez, G.
Duran-Osuna, M. C.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff88, Aff212
Rabadan-Trejo, R. I.
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff96, Aff213
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Da Cruz E Silva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Iglesias, L. Lloret
Nemallapudi, M. V.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Baginyan, A.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Karjavin, V.
Korenkov, V.
Kozlov, G.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff98, Aff214, Aff215
Mitsyn, V. V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Yuldashev, B. S.Aff98, Aff216
Zarubin, A.
Zhiltsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff99, Aff217
Kuznetsova, E.Aff99, Aff218
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.Aff102, Aff215
Chadeeva, M.Aff103, Aff219
Parygin, P.
Philippov, D.
Polikarpov, S.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.Aff104, Aff215
Dremin, I.Aff104, Aff215
Kirakosyan, M.Aff104, Aff215
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Demiyanov, A.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Kodolova, O.
Korotkikh, V.
Lokhtin, I.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Vardanyan, I.
Blinov, V.Aff106, Aff220
Shtol, D.Aff106, Aff220
Skovpen, Y.Aff106, Aff220
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Godizov, A.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.Aff108, Aff221
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Olmeda, A. Quintario
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Missiroli, M.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Cruz, S. Sanchez
Vischia, P.
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Curras, E.
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bloch, P.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Castello, R.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Pree, T. du
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fallavollita, F.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gulhan, D.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.Aff113, Aff196
Kieseler, J.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Kortelainen, M. J.
Krammer, M.Aff113, Aff180
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.Aff113, Aff222
Moortgat, F.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Ngadiuba, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.Aff113, Aff223
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff113, Aff224
Stakia, A.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Tosi, M.
Treille, D.
Triossi, A.
Tsirou, A.
Veckalns, V.Aff113, Aff225
Verweij, M.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Caminada, L.Aff114, Aff226
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Bianchini, L.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Reichmann, M.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.Aff116, Aff227
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Chang, Y. H.
Cheng, K. y.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Kumar, Arun
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Tsai, J. F.
Asavapibhop, B.
Kovitanggoon, K.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Bakirci, M. N.Aff120, Aff228
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Eskut, E.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.Aff120, Aff229
Kangal, E. E.Aff120, Aff230
Kara, O.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.Aff120, Aff231
Ozdemir, K.Aff120, Aff232
Ozturk, S.Aff120, Aff228
Cerci, D. SunarAff120, Aff233
Tok, U. G.
Topakli, H.Aff120, Aff228
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Karapinar, G.Aff121, Aff234
Ocalan, K.Aff121, Aff235
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff122, Aff236
Kaya, O.Aff122, Aff237
Tekten, S.
Yetkin, E. A.Aff122, Aff238
Agaras, M. N.
Atay, S.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Köseoglu, I.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.Aff126, Aff239
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-storey, S. Seif El
Smith, D.
Smith, V. J.
Belyaev, A.Aff127, Aff240
Brew, C.
Brown, R. M.
Calligaris, L.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Auzinger, G.
Bainbridge, R.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Elwood, A.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Lane, R.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Matsushita, T.
Nash, J.
Nikitenko, A.Aff128, Aff184
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. VazquezAff128, Aff241
Virdee, T.Aff128, Aff193
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Garabedian, A.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Pazzini, J.
Piperov, S.
Sagir, S.
Syarif, R.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Stolp, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Heilman, J.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.Aff138, Aff242
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Newman, H. B.
Nguyen, T.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
De Sá, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kotov, K.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Shi, K.
Sperka, D.
Terentyev, N.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Markowitz, P.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Santra, A.
Sharma, V.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Tonjes, M. B.
Trauger, H.
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zhang, J.
Bilki, B.Aff150, Aff243
Clarida, W.
Dilsiz, K.Aff150, Aff244
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.Aff150, Aff245
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff150, Aff246
Onel, Y.
Ozok, F.Aff150, Aff247
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Salfeld-Nebgen, J.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Turkewitz, J.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Dolen, J.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Trocino, D.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Mucia, N.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.Aff163, Aff214
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Ji, W.
Liu, B.
Luo, W.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Lange, D.
Luo, J.