Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Girgis A"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Phase II Trial of Adjuvant Dendritic Cell Vaccine in Combination with Celecoxib, Interferon-α, and Rintatolimod in Patients Undergoing Cytoreductive Surgery and Hyperthermic Intraperitoneal Chemotherapy for Peritoneal Metastases
Autorzy :
Ramanathan, RajeshAff1, Aff2
Choudry, Haroon
Jones, Heather
Girgis, MarkAff1, Aff3
Gooding, William
Kalinski, Pawel
Bartlett, David L.Aff1, Aff6
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Surgical Oncology. 28(8):4637-4646
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Analysis of the metabolomic profile in serum of irradiated nonhuman primates treated with Ex-Rad, a radiation countermeasure
Autorzy :
Yaoxiang Li
Michael Girgis
Stephen Y. Wise
Oluseyi O. Fatanmi
Thomas M. Seed
Manoj Maniar
Amrita K. Cheema
Vijay K. Singh
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 11, Iss 1, Pp 1-9 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/80b88c81ca084e9ba1188c3b3a5941af
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Do radiation therapists feel able to routinely screen for symptoms and distress in people with cancer: barriers impacting practice
Autorzy :
Belinda L. Arnold
Georgia Halkett
Haryana Dhillon
Afaf Girgis
Pokaż więcej
Temat :
Attitude
education
emotional cues
psychosocial support
radiation therapist
role
Medical physics. Medical radiology. Nuclear medicine
R895-920
Źródło :
Journal of Medical Radiation Sciences, Vol 68, Iss 2, Pp 149-156 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2051-3895; https://doaj.org/toc/2051-3909
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/cf0122d788594e5d9450f3e4fce93e22
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 8\,\text {Te}\text {V} $$ s = 8 Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. DeLa Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
M. Ramirez-Garcia
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz ESilva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
S. Erhan
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
D. Sperka
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
O. Charaf
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
V. Borchsh
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
L. Forthomme
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
B. Kaynak
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
V. D. Samoylenko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
O. Urban
V. Vacek
O. Vavroch
J. Welti
J. Williams
J. Zich
K. Zielinski
CMS and TOTEM Collaborations
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 5, Pp 1-16 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/42dd3c05158e433aa4c94cdb8cae8255
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Recurrent emergence of SARS-CoV-2 spike deletion H69/V70 and its role in the Alpha variant B.1.1.7
Autorzy :
Bo Meng
Steven A. Kemp
Guido Papa
Rawlings Datir
Isabella A.T.M. Ferreira
Sara Marelli
William T. Harvey
Spyros Lytras
Ahmed Mohamed
Giulia Gallo
Nazia Thakur
Dami A. Collier
Petra Mlcochova
Lidia M. Duncan
Alessandro M. Carabelli
Julia C. Kenyon
Andrew M. Lever
Anna De Marco
Christian Saliba
Katja Culap
Elisabetta Cameroni
Nicholas J. Matheson
Luca Piccoli
Davide Corti
Leo C. James
David L. Robertson
Dalan Bailey
Ravindra K. Gupta
Samuel C. Robson
Nicholas J. Loman
Thomas R. Connor
Tanya Golubchik
Rocio T. Martinez Nunez
Catherine Ludden
Sally Corden
Ian Johnston
David Bonsall
Colin P. Smith
Ali R. Awan
Giselda Bucca
M. Estee Torok
Kordo Saeed
Jacqui A. Prieto
David K. Jackson
William L. Hamilton
Luke B. Snell
Catherine Moore
Ewan M. Harrison
Sonia Goncalves
Derek J. Fairley
Matthew W. Loose
Joanne Watkins
Rich Livett
Samuel Moses
Roberto Amato
Sam Nicholls
Matthew Bull
Darren L. Smith
Jeff Barrett
David M. Aanensen
Martin D. Curran
Surendra Parmar
Dinesh Aggarwal
James G. Shepherd
Matthew D. Parker
Sharon Glaysher
Matthew Bashton
Anthony P. Underwood
Nicole Pacchiarini
Katie F. Loveson
Kate E. Templeton
Cordelia F. Langford
John Sillitoe
Thushan I. de Silva
Dennis Wang
Dominic Kwiatkowski
Andrew Rambaut
Justin O’Grady
Simon Cottrell
Matthew T.G. Holden
Emma C. Thomson
Husam Osman
Monique Andersson
Anoop J. Chauhan
Mohammed O. Hassan-Ibrahim
Mara Lawniczak
Alex Alderton
Meera Chand
Chrystala Constantinidou
Meera Unnikrishnan
Alistair C. Darby
Julian A. Hiscox
Steve Paterson
Inigo Martincorena
Erik M. Volz
Andrew J. Page
Oliver G. Pybus
Andrew R. Bassett
Cristina V. Ariani
Michael H. Spencer Chapman
Kathy K. Li
Rajiv N. Shah
Natasha G. Jesudason
Yusri Taha
Martin P. McHugh
Rebecca Dewar
Aminu S. Jahun
Claire McMurray
Sarojini Pandey
James P. McKenna
Andrew Nelson
Gregory R. Young
Clare M. McCann
Scott Elliott
Hannah Lowe
Ben Temperton
Sunando Roy
Anna Price
Sara Rey
Matthew Wyles
Stefan Rooke
Sharif Shaaban
Mariateresa de Cesare
Laura Letchford
Siona Silveira
Emanuela Pelosi
Eleri Wilson-Davies
Myra Hosmillo
Áine O’Toole
Andrew R. Hesketh
Richard Stark
Louis du Plessis
Chris Ruis
Helen Adams
Yann Bourgeois
Stephen L. Michell
Dimitris Gramatopoulos
Jonathan Edgeworth
Judith Breuer
John A. Todd
Christophe Fraser
David Buck
Michaela John
Gemma L. Kay
Steve Palmer
Sharon J. Peacock
David Heyburn
Danni Weldon
Esther Robinson
Alan McNally
Peter Muir
Ian B. Vipond
John Boyes
Venkat Sivaprakasam
Tranprit Salluja
Samir Dervisevic
Emma J. Meader
Naomi R. Park
Karen Oliver
Aaron R. Jeffries
Sascha Ott
Ana da Silva Filipe
David A. Simpson
Chris Williams
Jane A.H. Masoli
Bridget A. Knight
Christopher R. Jones
Cherian Koshy
Amy Ash
Anna Casey
Andrew Bosworth
Liz Ratcliffe
Li Xu-McCrae
Hannah M. Pymont
Stephanie Hutchings
Lisa Berry
Katie Jones
Fenella Halstead
Thomas Davis
Christopher Holmes
Miren Iturriza-Gomara
Anita O. Lucaci
Paul Anthony Randell
Alison Cox
Pinglawathee Madona
Kathryn Ann Harris
Julianne Rose Brown
Tabitha W. Mahungu
Dianne Irish-Tavares
Tanzina Haque
Jennifer Hart
Eric Witele
Melisa Louise Fenton
Steven Liggett
Clive Graham
Emma Swindells
Jennifer Collins
Gary Eltringham
Sharon Campbell
Patrick C. McClure
Gemma Clark
Tim J. Sloan
Carl Jones
Jessica Lynch
Ben Warne
Steven Leonard
Jillian Durham
Thomas Williams
Sam T. Haldenby
Nathaniel Storey
Nabil-Fareed Alikhan
Nadine Holmes
Christopher Moore
Matthew Carlile
Malorie Perry
Noel Craine
Ronan A. Lyons
Angela H. Beckett
Salman Goudarzi
Christopher Fearn
Kate Cook
Hannah Dent
Hannah Paul
Robert Davies
Beth Blane
Sophia T. Girgis
Mathew A. Beale
Katherine L. Bellis
Matthew J. Dorman
Eleanor Drury
Leanne Kane
Sally Kay
Samantha McGuigan
Rachel Nelson
Liam Prestwood
Shavanthi Rajatileka
Rahul Batra
Rachel J. Williams
Mark Kristiansen
Angie Green
Anita Justice
Adhyana I.K. Mahanama
Buddhini Samaraweera
Nazreen F. Hadjirin
Joshua Quick
Radoslaw Poplawski
Leanne M. Kermack
Nicola Reynolds
Grant Hall
Yasmin Chaudhry
Malte L. Pinckert
Iliana Georgana
Robin J. Moll
Alicia Thornton
Richard Myers
Joanne Stockton
Charlotte A. Williams
Wen C. Yew
Alexander J. Trotter
Amy Trebes
George MacIntyre-Cockett
Alec Birchley
Alexander Adams
Amy Plimmer
Bree Gatica-Wilcox
Caoimhe McKerr
Ember Hilvers
Hannah Jones
Hibo Asad
Jason Coombes
Johnathan M. Evans
Laia Fina
Lauren Gilbert
Lee Graham
Michelle Cronin
Sara Kumziene-Summerhayes
Sarah Taylor
Sophie Jones
Danielle C. Groves
Peijun Zhang
Marta Gallis
Stavroula F. Louka
Igor Starinskij
Chris Jackson
Marina Gourtovaia
Gerry Tonkin-Hill
Kevin Lewis
Jaime M. Tovar-Corona
Keith James
Laura Baxter
Mohammad T. Alam
Richard J. Orton
Joseph Hughes
Sreenu Vattipally
Manon Ragonnet-Cronin
Fabricia F. Nascimento
David Jorgensen
Olivia Boyd
Lily Geidelberg
Alex E. Zarebski
Jayna Raghwani
Moritz U.G. Kraemer
Joel Southgate
Benjamin B. Lindsey
Timothy M. Freeman
Jon-Paul Keatley
Joshua B. Singer
Leonardo de Oliveira Martins
Corin A. Yeats
Khalil Abudahab
Ben E.W. Taylor
Mirko Menegazzo
John Danesh
Wendy Hogsden
Sahar Eldirdiri
Anita Kenyon
Jenifer Mason
Trevor I. Robinson
Alison Holmes
James Price
John A. Hartley
Tanya Curran
Alison E. Mather
Giri Shankar
Rachel Jones
Robin Howe
Sian Morgan
Elizabeth Wastenge
Michael R. Chapman
Siddharth Mookerjee
Rachael Stanley
Wendy Smith
Timothy Peto
David Eyre
Derrick Crook
Gabrielle Vernet
Christine Kitchen
Huw Gulliver
Ian Merrick
Martyn Guest
Robert Munn
Declan T. Bradley
Tim Wyatt
Charlotte Beaver
Luke Foulser
Sophie Palmer
Carol M. Churcher
Ellena Brooks
Kim S. Smith
Katerina Galai
Georgina M. McManus
Frances Bolt
Francesc Coll
Lizzie Meadows
Stephen W. Attwood
Alisha Davies
Elen De Lacy
Fatima Downing
Sue Edwards
Garry P. Scarlett
Sarah Jeremiah
Nikki Smith
Danielle Leek
Sushmita Sridhar
Sally Forrest
Claire Cormie
Harmeet K. Gill
Joana Dias
Ellen E. Higginson
Mailis Maes
Jamie Young
Michelle Wantoch
Dorota Jamrozy
Stephanie Lo
Minal Patel
Verity Hill
Claire M. Bewshea
Sian Ellard
Cressida Auckland
Ian Harrison
Chloe Bishop
Vicki Chalker
Alex Richter
Andrew Beggs
Angus Best
Benita Percival
Jeremy Mirza
Oliver Megram
Megan Mayhew
Liam Crawford
Fiona Ashcroft
Emma Moles-Garcia
Nicola Cumley
Richard Hopes
Patawee Asamaphan
Marc O. Niebel
Rory N. Gunson
Amanda Bradley
Alasdair Maclean
Guy Mollett
Rachel Blacow
Paul Bird
Thomas Helmer
Karlie Fallon
Julian Tang
Antony D. Hale
Louissa R. Macfarlane-Smith
Katherine L. Harper
Holli Carden
Nicholas W. Machin
Kathryn A. Jackson
Shazaad S.Y. Ahmad
Ryan P. George
Lance Turtle
Elaine O’Toole
Joanne Watts
Cassie Breen
Angela Cowell
Adela Alcolea-Medina
Themoula Charalampous
Amita Patel
Lisa J. Levett
Judith Heaney
Aileen Rowan
Graham P. Taylor
Divya Shah
Laura Atkinson
Jack C.D. Lee
Adam P. Westhorpe
Riaz Jannoo
Helen L. Lowe
Angeliki Karamani
Leah Ensell
Wendy Chatterton
Monika Pusok
Ashok Dadrah
Amanda Symmonds
Graciela Sluga
Zoltan Molnar
Paul Baker
Stephen Bonner
Sarah Essex
Edward Barton
Debra Padgett
Garren Scott
Jane Greenaway
Brendan A.I. Payne
Shirelle Burton-Fanning
Sheila Waugh
Veena Raviprakash
Nicola Sheriff
Victoria Blakey
Lesley-Anne Williams
Jonathan Moore
Susanne Stonehouse
Louise Smith
Rose K. Davidson
Luke Bedford
Lindsay Coupland
Victoria Wright
Joseph G. Chappell
Theocharis Tsoleridis
Jonathan Ball
Manjinder Khakh
Vicki M. Fleming
Michelle M. Lister
Hannah C. Howson-Wells
Louise Berry
Tim Boswell
Amelia Joseph
Iona Willingham
Nichola Duckworth
Sarah Walsh
Emma Wise
Nathan Moore
Matilde Mori
Nick Cortes
Stephen Kidd
Rebecca Williams
Laura Gifford
Kelly Bicknell
Sarah Wyllie
Allyson Lloyd
Robert Impey
Cassandra S. Malone
Benjamin J. Cogger
Nick Levene
Lynn Monaghan
Alexander J. Keeley
David G. Partridge
Mohammad Raza
Cariad Evans
Kate Johnson
Emma Betteridge
Ben W. Farr
Scott Goodwin
Michael A. Quail
Carol Scott
Lesley Shirley
Scott A.J. Thurston
Diana Rajan
Iraad F. Bronner
Louise Aigrain
Nicholas M. Redshaw
Stefanie V. Lensing
Shane McCarthy
Alex Makunin
Carlos E. Balcazar
Michael D. Gallagher
Kathleen A. Williamson
Thomas D. Stanton
Michelle L. Michelsen
Joanna Warwick-Dugdale
Robin Manley
Audrey Farbos
James W. Harrison
Christine M. Sambles
David J. Studholme
Angie Lackenby
Tamyo Mbisa
Steven Platt
Shahjahan Miah
David Bibby
Carmen Manso
Jonathan Hubb
Gavin Dabrera
Mary Ramsay
Daniel Bradshaw
Ulf Schaefer
Natalie Groves
Eileen Gallagher
David Lee
David Williams
Nicholas Ellaby
Hassan Hartman
Nikos Manesis
Vineet Patel
Juan Ledesma
Katherine A. Twohig
Elias Allara
Clare Pearson
Jeffrey K.J. Cheng
Hannah E. Bridgewater
Lucy R. Frost
Grace Taylor-Joyce
Paul E. Brown
Lily Tong
Alice Broos
Daniel Mair
Jenna Nichols
Stephen N. Carmichael
Katherine L. Smollett
Kyriaki Nomikou
Elihu Aranday-Cortes
Natasha Johnson
Seema Nickbakhsh
Edith E. Vamos
Margaret Hughes
Lucille Rainbow
Richard Eccles
Charlotte Nelson
Mark Whitehead
Richard Gregory
Matthew Gemmell
Claudia Wierzbicki
Hermione J. Webster
Chloe L. Fisher
Adrian W. Signell
Gilberto Betancor
Harry D. Wilson
Gaia Nebbia
Flavia Flaviani
Alberto C. Cerda
Tammy V. Merrill
Rebekah E. Wilson
Marius Cotic
Nadua Bayzid
Thomas Thompson
Erwan Acheson
Steven Rushton
Sarah O’Brien
David J. Baker
Steven Rudder
Alp Aydin
Fei Sang
Johnny Debebe
Sarah Francois
Tetyana I. Vasylyeva
Marina Escalera Zamudio
Bernardo Gutierrez
Angela Marchbank
Joshua Maksimovic
Karla Spellman
Kathryn McCluggage
Mari Morgan
Robert Beer
Safiah Afifi
Trudy Workman
William Fuller
Catherine Bresner
Adrienn Angyal
Luke R. Green
Paul J. Parsons
Rachel M. Tucker
Rebecca Brown
Max Whiteley
James Bonfield
Christoph Puethe
Andrew Whitwham
Jennifier Liddle
Will Rowe
Igor Siveroni
Thanh Le-Viet
Amy Gaskin
Rob Johnson
Irina Abnizova
Mozam Ali
Laura Allen
Ralph Anderson
Cristina Ariani
Siobhan Austin-Guest
Sendu Bala
Jeffrey Barrett
Andrew Bassett
Kristina Battleday
James Beal
Mathew Beale
Sam Bellany
Tristram Bellerby
Katie Bellis
Duncan Berger
Matt Berriman
Paul Bevan
Simon Binley
Jason Bishop
Kirsty Blackburn
Nick Boughton
Sam Bowker
Timothy Brendler-Spaeth
Iraad Bronner
Tanya Brooklyn
Sarah Kay Buddenborg
Robert Bush
Catarina Caetano
Alex Cagan
Nicola Carter
Joanna Cartwright
Tiago Carvalho Monteiro
Liz Chapman
Tracey-Jane Chillingworth
Peter Clapham
Richard Clark
Adrian Clarke
Catriona Clarke
Daryl Cole
Elizabeth Cook
Maria Coppola
Linda Cornell
Clare Cornwell
Craig Corton
Abby Crackett
Alison Cranage
Harriet Craven
Sarah Craw
Mark Crawford
Tim Cutts
Monika Dabrowska
Matt Davies
Joseph Dawson
Callum Day
Aiden Densem
Thomas Dibling
Cat Dockree
David Dodd
Sunil Dogga
Matthew Dorman
Gordon Dougan
Martin Dougherty
Alexander Dove
Lucy Drummond
Monika Dudek
Laura Durrant
Elizabeth Easthope
Sabine Eckert
Pete Ellis
Ben Farr
Michael Fenton
Marcella Ferrero
Neil Flack
Howerd Fordham
Grace Forsythe
Matt Francis
Audrey Fraser
Adam Freeman
Anastasia Galvin
Maria Garcia-Casado
Alex Gedny
Sophia Girgis
James Glover
Oliver Gould
Andy Gray
Emma Gray
Coline Griffiths
Yong Gu
Florence Guerin
Will Hamilton
Hannah Hanks
Ewan Harrison
Alexandria Harrott
Edward Harry
Julia Harvison
Paul Heath
Anastasia Hernandez-Koutoucheva
Rhiannon Hobbs
Dave Holland
Sarah Holmes
Gary Hornett
Nicholas Hough
Liz Huckle
Lena Hughes-Hallet
Adam Hunter
Stephen Inglis
Sameena Iqbal
Adam Jackson
David Jackson
Carlos Jimenez Verdejo
Matthew Jones
Kalyan Kallepally
Keely Kay
Jon Keatley
Alan Keith
Alison King
Lucy Kitchin
Matt Kleanthous
Martina Klimekova
Petra Korlevic
Ksenia Krasheninnkova
Greg Lane
Cordelia Langford
Adam Laverack
Katharine Law
Stefanie Lensing
Amanah Lewis-Wade
Jennifer Liddle
Quan Lin
Sarah Lindsay
Sally Linsdell
Rhona Long
Jamie Lovell
Jon Lovell
James Mack
Mark Maddison
Aleksei Makunin
Irfan Mamun
Jenny Mansfield
Neil Marriott
Matt Martin
Matthew Mayho
Jo McClintock
Sandra McHugh
Liz MapcMinn
Carl Meadows
Emily Mobley
Robin Moll
Maria Morra
Leanne Morrow
Kathryn Murie
Sian Nash
Claire Nathwani
Plamena Naydenova
Alexandra Neaverson
Ed Nerou
Jon Nicholson
Tabea Nimz
Guillaume G. Noell
Sarah O’Meara
Valeriu Ohan
Charles Olney
Doug Ormond
Agnes Oszlanczi
Yoke Fei Pang
Barbora Pardubska
Naomi Park
Aaron Parmar
Gaurang Patel
Maggie Payne
Sharon Peacock
Arabella Petersen
Deborah Plowman
Tom Preston
Michael Quail
Richard Rance
Suzannah Rawlings
Nicholas Redshaw
Joe Reynolds
Mark Reynolds
Simon Rice
Matt Richardson
Connor Roberts
Katrina Robinson
Melanie Robinson
David Robinson
Hazel Rogers
Eduardo Martin Rojo
Daljit Roopra
Mark Rose
Luke Rudd
Ramin Sadri
Nicholas Salmon
David Saul
Frank Schwach
Phil Seekings
Alison Simms
Matt Sinnott
Shanthi Sivadasan
Bart Siwek
Dale Sizer
Kenneth Skeldon
Jason Skelton
Joanna Slater-Tunstill
Lisa Sloper
Nathalie Smerdon
Chris Smith
Christen Smith
James Smith
Katie Smith
Michelle Smith
Sean Smith
Tina Smith
Leighton Sneade
Carmen Diaz Soria
Catarina Sousa
Emily Souster
Andrew Sparkes
Michael Spencer-Chapman
Janet Squares
Robert Stanley
Claire Steed
Tim Stickland
Ian Still
Mike Stratton
Michelle Strickland
Allen Swann
Agnieszka Swiatkowska
Neil Sycamore
Emma Swift
Edward Symons
Suzanne Szluha
Emma Taluy
Nunu Tao
Katy Taylor
Sam Taylor
Stacey Thompson
Mark Thompson
Mark Thomson
Nicholas Thomson
Scott Thurston
Dee Toombs
Benjamin Topping
Jaime Tovar-Corona
Daniel Ungureanu
James Uphill
Jana Urbanova
Philip Jansen Van
Valerie Vancollie
Paul Voak
Danielle Walker
Matthew Walker
Matt Waller
Gary Ward
Charlie Weatherhogg
Niki Webb
Alan Wells
Eloise Wells
Luke Westwood
Theo Whipp
Thomas Whiteley
Georgia Whitton
Sara Widaa
Mia Williams
Mark Wilson
Sean Wright
Pokaż więcej
Temat :
SARS-CoV-2
COVID-19
antibody escape
neutralizing antibodies
infectivity
spike mutation
Biology (General)
QH301-705.5
Źródło :
Cell Reports, Vol 35, Iss 13, Pp 109292- (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S221112472100663X; https://doaj.org/toc/2211-1247
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4ce6c37e032649faadf20a1a1bc2f507
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evidence for the routine collection and clinical utilisation of patient‐reported outcomes is compelling: It is time to jump on the bandwagon
Autorzy :
Afaf Girgis
Pokaż więcej
Temat :
Medical physics. Medical radiology. Nuclear medicine
R895-920
Źródło :
Journal of Medical Radiation Sciences, Vol 68, Iss 2, Pp 108-110 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2051-3895; https://doaj.org/toc/2051-3909
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/95c75a40f1974d9996d2e7c5b825aada
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Automated estimation of echocardiogram image quality in hospitalized patients
Autorzy :
Luong, Christina
Liao, Zhibin
Abdi, Amir
Girgis, Hany
Rohling, Robert
Gin, Kenneth
Jue, John
Yeung, Darwin
Szefer, Elena
Thompson, Darby
Tsang, Michael Yin-Cheung
Lee, Pui Kee
Nair, Parvathy
Abolmaesumi, Purang
Tsang, Teresa S. M.Aff1, Aff4
Pokaż więcej
Źródło :
The International Journal of Cardiovascular Imaging: X-Ray Imaging, Intravascular Imaging, Echocardiography, Nuclear Cardiology, Computed Tomography and Magnetic Resonance Imaging. 37(1):229-239
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Association between food insecurity and access to a mental health professional: cross-sectional analysis of NHANES 2007–2014
Autorzy :
Nina Camille Burruss
Marina Girgis
Karen Elizabeth Green
Lingyi Lu
Deepak Palakshappa
Pokaż więcej
Temat :
Food insecurity
Mental health professional
Depression
Social determinants of health
NHANES
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
BMC Public Health, Vol 21, Iss 1, Pp 1-10 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1471-2458
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/1a8c7f92a7d64c89b12c42b2daba36a6
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intraoperative and postoperative outcomes of robot-assisted cholecystectomy: a systematic review
Autorzy :
Rivfka Shenoy
Michael A. Mederos
Linda Ye
Selene S. Mak
Meron M. Begashaw
Marika S. Booth
Paul G. Shekelle
Mark Wilson
William Gunnar
Melinda Maggard-Gibbons
Mark D. Girgis
Pokaż więcej
Temat :
Cholecystectomy
Robot-assisted
Laparoscopic
Review
Gallbladder
Medicine
Źródło :
Systematic Reviews, Vol 10, Iss 1, Pp 1-10 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2046-4053
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ebd87f75eb3440cdba8fe1787f3330f2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Changes in symptomatology, reinfection, and transmissibility associated with the SARS-CoV-2 variant B.1.1.7: an ecological study
Autorzy :
Mark S Graham, PhD
Carole H Sudre, PhD
Anna May, MA
Michela Antonelli, PhD
Benjamin Murray, MSc
Thomas Varsavsky, MSc
Kerstin Kläser, MSc
Liane S Canas, PhD
Erika Molteni, PhD
Marc Modat, PhD
David A Drew, PhD
Long H Nguyen, MD
Lorenzo Polidori, MSc
Somesh Selvachandran, MSc
Christina Hu, MA
Joan Capdevila, PhD
Alexander Hammers, ProfPhD
Andrew T Chan, ProfMD
Jonathan Wolf, MA
Tim D Spector, ProfPhD
Claire J Steves, PhD
Sebastien Ourselin, ProfPhD
Cherian Koshy
Amy Ash
Emma Wise
Nathan Moore
Matilde Mori
Nick Cortes
Jessica Lynch
Stephen Kidd
Derek J Fairley
Tanya Curran
James P McKenna
Helen Adams
Christophe Fraser
Tanya Golubchik
David Bonsall
Mohammed O Hassan-Ibrahim
Cassandra S Malone
Benjamin J Cogger
Michelle Wantoch
Nicola Reynolds
Ben Warne
Joshua Maksimovic
Karla Spellman
Kathryn McCluggage
Michaela John
Robert Beer
Safiah Afifi
Sian Morgan
Angela Marchbank
Anna Price
Christine Kitchen
Huw Gulliver
Ian Merrick
Joel Southgate
Martyn Guest
Robert Munn
Trudy Workman
Thomas R Connor
William Fuller
Catherine Bresner
Luke B Snell
Amita Patel
Themoula Charalampous
Gaia Nebbia
Rahul Batra
Jonathan Edgeworth
Samuel C Robson
Angela H Beckett
David M Aanensen
Anthony P Underwood
Corin A Yeats
Khalil Abudahab
Ben EW Taylor
Mirko Menegazzo
Gemma Clark
Wendy Smith
Manjinder Khakh
Vicki M Fleming
Michelle M Lister
Hannah C Howson-Wells
Louise Berry
Tim Boswell
Amelia Joseph
Iona Willingham
Carl Jones
Christopher Holmes
Paul Bird
Thomas Helmer
Karlie Fallon
Julian Tang
Veena Raviprakash
Sharon Campbell
Nicola Sheriff
Victoria Blakey
Lesley-Anne Williams
Matthew W Loose
Nadine Holmes
Christopher Moore
Matthew Carlile
Victoria Wright
Fei Sang
Johnny Debebe
Francesc Coll
Adrian W Signell
Gilberto Betancor
Harry D Wilson
Sahar Eldirdiri
Anita Kenyon
Thomas Davis
Oliver G Pybus
Louis du Plessis
Alex E Zarebski
Jayna Raghwani
Moritz UG Kraemer
Sarah Francois
Stephen W Attwood
Tetyana I Vasylyeva
Marina Escalera Zamudio
Bernardo Gutierrez
M. Estee Torok
William L Hamilton
Ian G Goodfellow
Grant Hall
Aminu S Jahun
Yasmin Chaudhry
Myra Hosmillo
Malte L Pinckert
Iliana Georgana
Samuel Moses
Hannah Lowe
Luke Bedford
Jonathan Moore
Susanne Stonehouse
Chloe L Fisher
Ali R Awan
John BoYes
Judith Breuer
Kathryn Ann Harris
Julianne Rose Brown
Divya Shah
Laura Atkinson
Jack CD Lee
Nathaniel Storey
Flavia Flaviani
Adela Alcolea-Medina
Rebecca Williams
Gabrielle Vernet
Michael R Chapman
Lisa J Levett
Judith Heaney
Wendy Chatterton
Monika Pusok
Li Xu-McCrae
Darren L Smith
Matthew Bashton
Gregory R Young
Alison Holmes
Paul Anthony Randell
Alison Cox
Pinglawathee Madona
Frances Bolt
James Price
Siddharth Mookerjee
Manon Ragonnet-Cronin
Fabricia F. Nascimento
David Jorgensen
Igor Siveroni
Rob Johnson
Olivia Boyd
Lily Geidelberg
Erik M Volz
Aileen Rowan
Graham P Taylor
Katherine L Smollett
Nicholas J Loman
Joshua Quick
Claire McMurray
Joanne Stockton
Sam Nicholls
Will Rowe
Radoslaw Poplawski
Alan McNally
Rocio T Martinez Nunez
Jenifer Mason
Trevor I Robinson
Elaine O'Toole
Joanne Watts
Cassie Breen
Angela Cowell
Graciela Sluga
Nicholas W Machin
Shazaad S Y Ahmad
Ryan P George
Fenella Halstead
Venkat Sivaprakasam
Wendy Hogsden
Chris J Illingworth
Chris Jackson
Emma C Thomson
James G Shepherd
Patawee Asamaphan
Marc O Niebel
Kathy K Li
Rajiv N Shah
Natasha G Jesudason
Lily Tong
Alice Broos
Daniel Mair
Jenna Nichols
Stephen N Carmichael
Kyriaki Nomikou
Elihu Aranday-Cortes
Natasha Johnson
Igor Starinskij
Ana da Silva Filipe
David L Robertson
Richard J Orton
Joseph Hughes
Sreenu Vattipally
Joshua B Singer
Seema Nickbakhsh
Antony D Hale
Louissa R Macfarlane-Smith
Katherine L Harper
Holli Carden
Yusri Taha
Brendan AI Payne
Shirelle Burton-Fanning
Sheila Waugh
Jennifer Collins
Gary Eltringham
Steven Rushton
Sarah O'Brien
Amanda Bradley
Alasdair Maclean
Guy Mollett
Rachel Blacow
Kate E Templeton
Martin P McHugh
Rebecca Dewar
Elizabeth Wastenge
Samir Dervisevic
Rachael Stanley
Emma J Meader
Lindsay Coupland
Louise Smith
Clive Graham
Edward Barton
Debra Padgett
Garren Scott
Emma Swindells
Jane Greenaway
Andrew Nelson
Clare M McCann
Wen C Yew
Monique Andersson
Timothy Peto
Anita Justice
David Eyre
Derrick Crook
Tim J Sloan
Nichola Duckworth
Sarah Walsh
Anoop J Chauhan
Sharon Glaysher
Kelly Bicknell
Sarah Wyllie
Scott Elliott
Allyson Lloyd
Robert Impey
Nick Levene
Lynn Monaghan
Declan T Bradley
Tim Wyatt
Elias Allara
Clare Pearson
Husam Osman
Andrew Bosworth
Esther Robinson
Peter Muir
Ian B Vipond
Richard Hopes
Hannah M Pymont
Stephanie Hutchings
Martin D Curran
Surendra Parmar
Angie Lackenby
Tamyo Mbisa
Steven Platt
Shahjahan Miah
David Bibby
Carmen Manso
Jonathan Hubb
Meera Chand
Gavin Dabrera
Mary Ramsay
Daniel Bradshaw
Alicia Thornton
Richard Myers
Ulf Schaefer
Natalie Groves
Eileen Gallagher
David Lee
David Williams
Nicholas Ellaby
Ian Harrison
Hassan Hartman
Nikos Manesis
Vineet Patel
Chloe Bishop
Vicki Chalker
Juan Ledesma
Katherine A Twohig
Matthew T.G. Holden
Sharif Shaaban
Alec Birchley
Alexander Adams
Alisha Davies
Amy Gaskin
Amy Plimmer
Bree Gatica-Wilcox
Caoimhe McKerr
Catherine Moore
Chris Williams
David Heyburn
Elen De Lacy
Ember Hilvers
Fatima Downing
Giri Shankar
Hannah Jones
Hibo Asad
Jason Coombes
Joanne Watkins
Johnathan M Evans
Laia Fina
Laura Gifford
Lauren Gilbert
Lee Graham
Malorie Perry
Mari Morgan
Matthew Bull
Michelle Cronin
Nicole Pacchiarini
Noel Craine
Rachel Jones
Robin Howe
Sally Corden
Sara Rey
Sara Kumziene-SummerhaYes
Sarah Taylor
Simon Cottrell
Sophie Jones
Sue Edwards
Justin O'Grady
Andrew J Page
Alison E Mather
David J Baker
Steven Rudder
Alp Aydin
Gemma L Kay
Alexander J Trotter
Nabil-Fareed Alikhan
Leonardo de Oliveira Martins
Thanh Le-Viet
Lizzie Meadows
Anna Casey
Liz Ratcliffe
David A Simpson
Zoltan Molnar
Thomas Thompson
Erwan Acheson
Jane AH Masoli
Bridget A Knight
Sian Ellard
Cressida Auckland
Christopher R Jones
Tabitha W Mahungu
Dianne Irish-Tavares
Tanzina Haque
Jennifer Hart
Eric Witele
Melisa Louise Fenton
Ashok Dadrah
Amanda Symmonds
Tranprit Saluja
Yann Bourgeois
Garry P Scarlett
Katie F Loveson
Salman Goudarzi
Christopher Fearn
Kate Cook
Hannah Dent
Hannah Paul
David G Partridge
Mohammad Raza
Cariad Evans
Kate Johnson
Steven Liggett
Paul Baker
Stephen Bonner
Sarah Essex
Ronan A Lyons
Kordo Saeed
Adhyana I.K Mahanama
Buddhini Samaraweera
Siona Silveira
Emanuela Pelosi
Eleri Wilson-Davies
Rachel J Williams
Mark Kristiansen
Sunando Roy
Charlotte A Williams
Marius Cotic
Nadua Bayzid
Adam P Westhorpe
John A Hartley
Riaz Jannoo
Helen L Lowe
Angeliki Karamani
Leah Ensell
Jacqui A Prieto
Sarah Jeremiah
Dimitris Grammatopoulos
Sarojini Pandey
Lisa Berry
Katie Jones
Alex Richter
Andrew Beggs
Angus Best
Benita Percival
Jeremy Mirza
Oliver Megram
Megan Mayhew
Liam Crawford
Fiona Ashcroft
Emma Moles-Garcia
Nicola Cumley
Colin P Smith
Giselda Bucca
Andrew R Hesketh
Beth Blane
Sophia T Girgis
Danielle Leek
Sushmita Sridhar
Sally Forrest
Claire Cormie
Harmeet K Gill
Joana Dias
Ellen E Higginson
Mailis Maes
Jamie Young
Leanne M Kermack
Ravi Kumar Gupta
Catherine Ludden
Sharon J Peacock
Sophie Palmer
Carol M Churcher
Nazreen F Hadjirin
Alessandro M Carabelli
Ellena Brooks
Kim S Smith
Katerina Galai
Georgina M McManus
Chris Ruis
Rose K Davidson
Andrew Rambaut
Thomas Williams
Carlos E Balcazar
Michael D Gallagher
Áine O'Toole
Stefan Rooke
Verity Hill
Kathleen A Williamson
Thomas D Stanton
Stephen L Michell
Claire M Bewshea
Ben Temperton
Michelle L Michelsen
Joanna Warwick-Dugdale
Robin Manley
Audrey Farbos
James W Harrison
Christine M Sambles
David J Studholme
Aaron R Jeffries
Alistair C Darby
Julian A Hiscox
Steve Paterson
Miren Iturriza-Gomara
Kathryn A Jackson
Anita O Lucaci
Edith E Vamos
Margaret Hughes
Lucille Rainbow
Richard Eccles
Charlotte Nelson
Mark Whitehead
Lance Turtle
Sam T Haldenby
Richard Gregory
Matthew Gemmell
Claudia Wierzbicki
Hermione J Webster
Thushan I de Silva
Nikki Smith
Adrienn Angyal
Benjamin B Lindsey
Danielle C Groves
Luke R Green
Dennis Wang
Timothy M Freeman
Matthew D Parker
Alexander J Keeley
Paul J Parsons
Rachel M Tucker
Rebecca Brown
Matthew Wyles
Max Whiteley
Peijun Zhang
Marta Gallis
Stavroula F Louka
Chrystala Constantinidou
Meera Unnikrishnan
Sascha Ott
Jeffrey K.J. Cheng
Hannah E. Bridgewater
Lucy R. Frost
Grace Taylor-Joyce
Richard Stark
Laura Baxter
Mohammad T. Alam
Paul E Brown
Dinesh Aggarwal
Alberto C Cerda
Tammy V Merrill
Rebekah E Wilson
Patrick C McClure
Joseph G Chappell
Theocharis Tsoleridis
Jonathan Ball
David Buck
John A Todd
Angie Green
Amy Trebes
George MacIntyre-Cockett
Mariateresa de Cesare
Alex Alderton
Roberto Amato
Cristina V Ariani
Mathew A Beale
Charlotte Beaver
Katherine L Bellis
Emma Betteridge
James Bonfield
John Danesh
Matthew J Dorman
Eleanor Drury
Ben W Farr
Luke Foulser
Sonia Goncalves
Scott Goodwin
Marina Gourtovaia
Ewan M Harrison
David K Jackson
Dorota Jamrozy
Ian Johnston
Leanne Kane
Sally Kay
Jon-Paul Keatley
Dominic Kwiatkowski
Cordelia F Langford
Mara Lawniczak
Laura Letchford
Rich Livett
Stephanie Lo
Inigo Martincorena
Samantha McGuigan
Rachel Nelson
Steve Palmer
Naomi R Park
Minal Patel
Liam Prestwood
Christoph Puethe
Michael A Quail
Shavanthi Rajatileka
Carol Scott
Lesley Shirley
John Sillitoe
Michael H Spencer Chapman
Scott AJ Thurston
Gerry Tonkin-Hill
Danni Weldon
Diana Rajan
Iraad F Bronner
Louise Aigrain
Nicholas M Redshaw
Stefanie V Lensing
Robert Davies
Andrew Whitwham
Jennifier Liddle
Kevin Lewis
Jaime M Tovar-Corona
Steven Leonard
Jillian Durham
Andrew R Bassett
Shane McCarthy
Robin J Moll
Keith James
Karen Oliver
Alex Makunin
Jeff Barrett
Rory N Gunson
Pokaż więcej
Temat :
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
The Lancet Public Health, Vol 6, Iss 5, Pp e335-e345 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2468266721000554; https://doaj.org/toc/2468-2667
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/326fee3f1bed455d8b78514195bd492f
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies