Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Godshalk, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 8\,\text {Te}\text {V} $$ s = 8 Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. DeLa Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
M. Ramirez-Garcia
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz ESilva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
S. Erhan
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
D. Sperka
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
O. Charaf
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
V. Borchsh
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
L. Forthomme
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
B. Kaynak
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
V. D. Samoylenko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
O. Urban
V. Vacek
O. Vavroch
J. Welti
J. Williams
J. Zich
K. Zielinski
CMS and TOTEM Collaborations
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 12, Pp 1-30 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f30284573b8e41f4af137c92a73ce941
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(12)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of $$\hbox {t}{\bar{\hbox {t}}}$$ tt¯ normalised multi-differential cross sections in $${\text {p}}{\text {p}} $$ pp collisions at $$\sqrt{s}=13\,{\text {TeV}} $$ s=13TeV , and simultaneous determination of the strong coupling strength, top quark pole mass, and parton distribution functions
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
J. Luetic
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
J. D. Ruiz Alvarez
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
M. A. Mahmoud
A. Mohamed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
C. Amendola
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
B. Diab
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
A. Sharma
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
H. Bakhshiansohi
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
N. Z. Jomhari
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
V. Blobel
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
RavindraKumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
A. Scribano
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E Silva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
D. Philippov
E. Tarkovskii
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
V. Klyukhin
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
P. Volkov
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
Y. Chen
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
Y. Iiyama
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
V. M. Mikuni
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
C. M. Kuo
W. Lin
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
G. Gokbulut
EmineGurpinar Guler
Y. Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
S. Ozturk
D. Sunar Cerci
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
Z. Demiragli
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
D. Sperka
I. Suarez
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
G. Dezoort
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 7, Pp 1-108 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-7917-7; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/968a25c5db1e40bfbea4b7c00a0817b2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of tt¯pps=13TeV normalised multi-differential cross sections in tt¯pps=13TeV collisions at tt¯pps=13TeV, and simultaneous determination of the strong coupling strength, top quark pole mass, and parton distribution functions
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Del Valle, A. Escalante
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Luetic, J.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Alvarez, J. D. Ruiz
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.
Mahmoud, M. A.
Mohamed, A.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Sharma, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Silva, C. Beirão Da Cruz E
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chistov, R.
Danilov, M.
Philippov, D.
Tarkovskii, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Klyukhin, V.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Volkov, P.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
Cruz, B. De La
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Guler, EmineGurpinar
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Cerci, D. Sunar
Tali, B.
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özçelik, Ö.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Wang, Z.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Study of dijet events with a large rapidity gap between the two leading jets in pp collisions at $$\sqrt{s}=7\,\text {Te}\text {V} $$ s=7Te
Autorzy :
CMS Collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
E. Brondolin
M. Dragicevic
J. Erö
M. Flechl
M. Friedl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
C. Hartl
N. Hörmann
J. Hrubec
M. Jeitler
A. König
I. Krätschmer
D. Liko
T. Matsushita
I. Mikulec
D. Rabady
N. Rad
B. Rahbaran
H. Rohringer
J. Schieck
J. Strauss
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
O. Dvornikov
V. Makarenko
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
V. Zykunov
N. Shumeiko
S. Alderweireldt
E. A. De Wolf
X. Janssen
J. Lauwers
M. Van De Klundert
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
A. Van Spilbeeck
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
N. Daci
I. De Bruyn
K. Deroover
S. Lowette
S. Moortgat
L. Moreels
A. Olbrechts
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
G. Karapostoli
T. Lenzi
A. Léonard
J. Luetic
T. Maerschalk
A. Marinov
A. Randle-conde
T. Seva
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
R. Yonamine
F. Zenoni
F. Zhang
A. Cimmino
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
S. Salva
R. Schöfbeck
M. Tytgat
W. Van Driessche
E. Yazgan
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
C. Beluffi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
A. Caudron
S. De Visscher
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
A. Jafari
M. Komm
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
L. Quertenmont
M. Selvaggi
M. Vidal Marono
S. Wertz
N. Beliy
W. L. Aldá Júnior
F. L. Alves
G. A. Alves
L. Brito
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
A. Custódio
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
A. Santoro
A. Sznajder
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
S. Dogra
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
C. S. Moon
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
D. Romero Abad
J. C. Ruiz Vargas
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Rodozov
S. Stoykova
G. Sultanov
M. Vutova
A. Dimitrov
I. Glushkov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
T. Cheng
C. H. Jiang
D. Leggat
Z. Liu
F. Romeo
M. Ruan
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
C. Wang
Z. Wang
H. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
Q. Li
S. Liu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
C. Avila
A. Cabrera
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
J. P. Gomez
C. F. González Hernández
J. D. Ruiz Alvarez
J. C. Sanabria
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
P. M. Ribeiro Cipriano
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Carrera Jarrin
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
A. Mohamed
M. Kadastik
L. Perrini
M. Raidal
A. Tiko
C. Veelken
P. Eerola
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Härkönen
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
J. Tuominiemi
E. Tuovinen
L. Wendland
J. Talvitie
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
B. Fabbro
J. L. Faure
C. Favaro
F. Ferri
S. Ganjour
S. Ghosh
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
I. Kucher
E. Locci
M. Machet
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Titov
A. Abdulsalam
I. Antropov
S. Baffioni
F. Beaudette
P. Busson
L. Cadamuro
E. Chapon
C. Charlot
O. Davignon
R. Granier de Cassagnac
M. Jo
S. Lisniak
P. Miné
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
S. Regnard
R. Salerno
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
T. Strebler
Y. Yilmaz
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
M. Buttignol
E. C. Chabert
N. Chanon
C. Collard
E. Conte
X. Coubez
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. A. Carrillo Montoya
R. Chierici
D. Contardo
B. Courbon
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
M. Lethuillier
L. Mirabito
A. L. Pequegnot
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
M. Vander Donckt
P. Verdier
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
S. Beranek
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
C. Schomakers
J. Schulz
T. Verlage
A. Albert
M. Brodski
E. Dietz-Laursonn
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
A. Güth
M. Hamer
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
S. Knutzen
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
M. Olschewski
K. Padeken
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
F. Scheuch
L. Sonnenschein
D. Teyssier
S. Thüer
V. Cherepanov
G. Flügge
B. Kargoll
T. Kress
A. Künsken
J. Lingemann
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. A. Bin Anuar
K. Borras
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
F. Costanza
C. Diez Pardos
G. Dolinska
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
E. Eren
E. Gallo
J. Garay Garcia
A. Geiser
A. Gizhko
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
P. Gunnellini
A. Harb
J. Hauk
M. Hempel
H. Jung
A. Kalogeropoulos
O. Karacheban
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
I. Korol
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
A. Lobanov
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
G. Mittag
J. Mnich
A. Mussgiller
D. Pitzl
R. Placakyte
A. Raspereza
B. Roland
M. Ö. Sahin
P. Saxena
T. Schoerner-Sadenius
S. Spannagel
N. Stefaniuk
G. P. Van Onsem
R. Walsh
C. Wissing
V. Blobel
M. Centis Vignali
A. R. Draeger
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
J. Haller
M. Hoffmann
A. Junkes
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
T. Lapsien
I. Marchesini
D. Marconi
M. Meyer
M. Niedziela
D. Nowatschin
F. Pantaleo
T. Peiffer
A. Perieanu
C. Scharf
P. Schleper
A. Schmidt
S. Schumann
J. Schwandt
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
H. Tholen
D. Troendle
E. Usai
L. Vanelderen
A. Vanhoefer
B. Vormwald
M. Akbiyik
C. Barth
S. Baur
C. Baus
J. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
S. Fink
B. Freund
R. Friese
M. Giffels
A. Gilbert
P. Goldenzweig
D. Haitz
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
I. Katkov
S. Kudella
H. Mildner
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
S. Röcker
F. Roscher
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
V. A. Giakoumopoulou
A. Kyriakis
D. Loukas
I. Topsis-Giotis
S. Kesisoglou
A. Panagiotou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
I. Evangelou
G. Flouris
C. Foudas
P. Kokkas
N. Loukas
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
N. Filipovic
G. Pasztor
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
A. J. Zsigmond
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
M. Bartók
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
J. R. Komaragiri
S. Bahinipati
S. Bhowmik
S. Choudhury
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
U. Bhawandeep
R. Chawla
A. K. Kalsi
A. Kaur
M. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
A. Mehta
M. Mittal
J. B. Singh
G. Walia
Ashok Kumar
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
S. Keshri
S. Malhotra
M. Naimuddin
K. Ranjan
R. Sharma
V. Sharma
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
K. Chatterjee
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
N. Majumdar
A. Modak
K. Mondal
S. Mukhopadhyay
S. Nandan
A. Purohit
A. Roy
D. Roy
S. Roy Chowdhury
S. Sarkar
M. Sharan
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
A. K. Mohanty
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
A. Topkar
T. Aziz
S. Dugad
G. Kole
B. Mahakud
S. Mitra
G. B. Mohanty
B. Parida
N. Sur
B. Sutar
S. Banerjee
R. K. Dewanjee
S. Ganguly
M. Guchait
Sa. Jain
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
T. Sarkar
N. Wickramage
S. Chauhan
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Sharma
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
S. Paktinat Mehdiabadi
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
C. Caputo
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
L. Fiore
G. Iaselli
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
D. Fasanella
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
F. Giordano
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Primavera
V. Calvelli
F. Ferro
M. R. Monge
E. Robutti
S. Tosi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
R. A. Manzoni
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Pigazzini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
S. Buontempo
N. Cavallo
G. De Nardo
S. Di Guida
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
F. Thyssen
P. Azzi
N. Bacchetta
L. Benato
D. Bisello
A. Boletti
R. Carlin
A. Carvalho Antunes De Oliveira
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Lacaprara
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
N. Pozzobon
P. Ronchese
F. Simonetto
E. Torassa
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
F. Fallavollita
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
L. Alunni Solestizi
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Saha
A. Santocchia
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
J. Bernardini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
S. Donato
G. Fedi
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
T. Lomtadze
L. Martini
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
A. Savoy-Navarro
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
F. Margaroli
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
N. Cartiglia
F. Cenna
M. Costa
R. Covarelli
A. Degano
N. Demaria
L. Finco
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
F. Ravera
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
A. Staiano
P. Traczyk
S. Belforte
M. Casarsa
F. Cossutti
G. Della Ricca
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
S. Lee
S. W. Lee
Y. D. Oh
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
A. Lee
H. Kim
J. A. Brochero Cifuentes
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
Y. Kim
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Almond
J. Kim
H. Lee
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S. h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
M. Choi
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
G. Ryu
M. S. Ryu
Y. Choi
J. Goh
C. Hwang
J. Lee
I. Yu
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
I. Ahmed
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
A. Hernandez-Almada
R. Lopez-Fernandez
R. Magaña Villalba
J. Mejia Guisao
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
S. Carpinteyro
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
A. Saddique
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
K. Nawrocki
K. Romanowska-Rybinska
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
M. Walczak
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz E. Silva
B. Calpas
A. Di Francesco
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
L. Lloret Iglesias
M. V. Nemallapudi
J. Seixas
O. Toldaiev
D. Vadruccio
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavin
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
L. Chtchipounov
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
V. Sulimov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
A. Bylinkin
M. Danilov
S. Polikarpov
E. Tarkovskii
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Leonidov
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
I. Miagkov
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
Y. Skovpen
D. Shtol
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
D. Elumakhov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Krychkine
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
J. Milosevic
V. Rekovic
J. Alcaraz Maestre
M. Barrio Luna
E. Calvo
M. Cerrada
M. Chamizo Llatas
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
A. Escalante Del Valle
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
P. Garcia-Abia
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
E. Navarro De Martino
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
A. Quintario Olmeda
I. Redondo
L. Romero
M. S. Soares
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
M. Missiroli
D. Moran
J. Cuevas
J. Fernandez Menendez
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
S. Sanchez Cruz
I. Suárez Andrés
P. Vischia
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
E. Curras
M. Fernandez
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
F. Matorras
J. Piedra Gomez
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
D. Abbaneo
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
P. Bloch
A. Bocci
C. Botta
T. Camporesi
R. Castello
M. Cepeda
G. Cerminara
D. d’Enterria
A. Dabrowski
V. Daponte
A. David
M. De Gruttola
A. De Roeck
E. Di Marco
M. Dobson
B. Dorney
T. du Pree
D. Duggan
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
P. Everaerts
S. Fartoukh
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
K. Gill
M. Girone
F. Glege
D. Gulhan
S. Gundacker
M. Guthoff
P. Harris
J. Hegeman
V. Innocente
P. Janot
J. Kieseler
H. Kirschenmann
V. Knünz
A. Kornmayer
M. J. Kortelainen
K. Kousouris
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
M. T. Lucchini
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Martelli
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
P. Milenovic
F. Moortgat
S. Morovic
M. Mulders
H. Neugebauer
S. Orfanelli
L. Orsini
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
A. Racz
T. Reis
G. Rolandi
M. Rovere
H. Sakulin
J. B. Sauvan
C. Schäfer
C. Schwick
M. Seidel
P. Silva
P. Sphicas
J. Steggemann
M. Stoye
Y. Takahashi
M. Tosi
D. Treille
A. Triossi
A. Tsirou
V. Veckalns
G. I. Veres
M. Verweij
N. Wardle
H. K. Wöhri
A. Zagozdzinska
W. D. Zeuner
W. Bertl
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
F. Bachmair
L. Bäni
L. Bianchini
B. Casal
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Grab
C. Heidegger
D. Hits
J. Hoss
G. Kasieczka
W. Lustermann
B. Mangano
M. Marionneau
P. Martinez Ruiz del Arbol
M. Masciovecchio
M. T. Meinhard
D. Meister
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pandolfi
J. Pata
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
M. Quittnat
M. Rossini
M. Schönenberger
A. Starodumov
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
R. Wallny
T. K. Aarrestad
C. Amsler
L. Caminada
M. F. Canelli
A. De Cosa
C. Galloni
A. Hinzmann
T. Hreus
B. Kilminster
J. Ngadiuba
D. Pinna
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
C. Seitz
Y. Yang
A. Zucchetta
V. Candelise
T. H. Doan
Sh. Jain
R. Khurana
M. Konyushikhin
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
Arun Kumar
P. Chang
Y. H. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
F. Fiori
W.-S. Hou
Y. Hsiung
Y. F. Liu
R.-S. Lu
M. Miñano Moya
E. Paganis
A. Psallidas
J. f. Tsai
B. Asavapibhop
G. Singh
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Adiguzel
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
C. Dozen
I. Dumanoglu
S. Girgis
G. Gokbulut
Y. Guler
I. Hos
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
D. Sunar Cerci
H. Topakli
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Bilin
S. Bilmis
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
E. A. Yetkin
T. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
P. Sorokin
R. Aggleton
F. Ball
L. Beck
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
M. Grimes
G. P. Heath
H. F. Heath
J. Jacob
L. Kreczko
C. Lucas
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
A. Poll
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-storey
D. Smith
V. J. Smith
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
L. Calligaris
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
E. Olaiya
D. Petyt
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
M. Baber
R. Bainbridge
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Burton
S. Casasso
M. Citron
D. Colling
L. Corpe
P. Dauncey
G. Davies
A. De Wit
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Dunne
A. Elwood
D. Futyan
Y. Haddad
G. Hall
G. Iles
T. James
R. Lane
C. Laner
R. Lucas
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
L. Mastrolorenzo
J. Nash
A. Nikitenko
J. Pela
B. Penning
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
M. Vazquez Acosta
T. Virdee
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
P. Symonds
L. Teodorescu
M. Turner
A. Borzou
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
N. Pastika
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
A. Avetisyan
T. Bose
D. Gastler
D. Rankin
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
D. Cutts
A. Garabedian
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
O. Jesus
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Piperov
S. Sagir
E. Spencer
R. Syarif
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
M. Gardner
W. Ko
R. Lander
C. Mclean
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
J. Smith
M. Squires
D. Stolp
K. Tos
M. Tripathi
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. Ellison
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
J. Heilman
P. Jandir
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
A. Shrinivas
W. Si
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
G. B. Cerati
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
A. Holzner
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
I. Macneill
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
M. Sani
S. Simon
M. Tadel
A. Vartak
S. Wasserbaech
C. Welke
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
J. Bradmiller-Feld
C. Campagnari
A. Dishaw
V. Dutta
M. Franco Sevilla
C. George
F. Golf
L. Gouskos
J. Gran
R. Heller
J. Incandela
S. D. Mullin
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
J. Yoo
D. Anderson
J. Bendavid
A. Bornheim
J. Bunn
J. Duarte
J. M. Lawhorn
A. Mott
H. B. Newman
C. Pena
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
M. Paulini
J. Russ
M. Sun
H. Vogel
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
M. Krohn
S. Leontsinis
T. Mulholland
K. Stenson
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
J. Chu
S. Dittmer
K. Mcdermott
N. Mirman
G. Nicolas Kaufman
J. R. Patterson
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
D. Winn
S. Abdullin
M. Albrow
G. Apollinari
A. Apresyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
G. Bolla
K. Burkett
J. N. Butler
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
S. Cihangir
M. Cremonesi
V. D. Elvira
I. Fisk
J. Freeman
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
D. Hare
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
B. Kreis
S. Lammel
J. Linacre
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
R. Lopes De Sá
J. Lykken
K. Maeshima
N. Magini
J. M. Marraffino
S. Maruyama
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
O. Prokofyev
G. Rakness
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Whitbeck
Y. Wu
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
A. Carnes
M. Carver
D. Curry
S. Das
R. D. Field
I. K. Furic
J. Konigsberg
A. Korytov
J. F. Low
P. Ma
K. Matchev
H. Mei
G. Mitselmakher
D. Rank
L. Shchutska
D. Sperka
L. Thomas
J. Wang
S. Wang
J. Yelton
S. Linn
P. Markowitz
G. Martinez
J. L. Rodriguez
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Bein
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
T. Perry
H. Prosper
A. Santra
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
T. Roy
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
I. Bucinskaite
R. Cavanaugh
X. Chen
O. Evdokimov
L. Gauthier
C. E. Gerber
D. J. Hofman
K. Jung
I. D. Sandoval Gonzalez
N. Varelas
H. Wang
Z. Wu
M. Zakaria
J. Zhang
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
H. Mermerkaya
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
C. You
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
J. Castle
L. Forthomme
R. P. Kenny
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
S. Sanders
R. Stringer
J. D. Tapia Takaki
Q. Wang
A. Ivanov
K. Kaadze
Y. Maravin
A. Mohammadi
L. K. Saini
N. Skhirtladze
S. Toda
F. Rebassoo
D. Wright
C. Anelli
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
B. Calvert
S. C. Eno
C. Ferraioli
J. A. Gomez
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
F. Ricci-Tam
Y. H. Shin
A. Skuja
M. B. Tonjes
S. C. Tonwar
D. Abercrombie
B. Allen
A. Apyan
V. Azzolini
R. Barbieri
A. Baty
R. Bi
K. Bierwagen
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
D. Hsu
Y. Iiyama
G. M. Innocenti
M. Klute
D. Kovalskyi
K. Krajczar
Y. S. Lai
Y.-J. Lee
A. Levin
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
C. Roland
G. Roland
J. Salfeld-Nebgen
G. S. F. Stephans
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
S. Kalafut
S. C. Kao
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
S. Nourbakhsh
N. Ruckstuhl
R. Rusack
N. Tambe
J. Turkewitz
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
A. Malta Rodrigues
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
M. Alyari
J. Dolen
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
J. Kaisen
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
A. Hortiangtham
A. Massironi
D. M. Morse
D. Nash
T. Orimoto
R. Teixeira De Lima
D. Trocino
R.-J. Wang
D. Wood
O. Charaf
K. A. Hahn
A. Kumar
N. Mucia
N. Odell
B. Pollack
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
N. Dev
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
N. Kellams
K. Lannon
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
A. Reinsvold
R. Ruchti
N. Rupprecht
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
A. Hart
C. Hill
W. Ji
B. Liu
W. Luo
D. Puigh
B. L. Winer
H. W. Wulsin
S. Cooperstein
O. Driga
P. Elmer
J. Hardenbrook
P. Hebda
D. Lange
J. Luo
D. Marlow
T. Medvedeva
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
A. Svyatkovskiy
C. Tully
A. Barker
V. E. Barnes
S. Folgueras
L. Gutay
M. K. Jha
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
D. H. Miller
N. Neumeister
J. F. Schulte
X. Shi
J. Sun
F. Wang
W. Xie
N. Parashar
J. Stupak
A. Adair
B. Akgun
Z. Chen
K. M. Ecklund
F. J. M. Geurts
M. Guilbaud
W. Li
B. Michlin
M. Northup
B. P. Padley
J. Roberts
J. Rorie
Z. Tu
J. Zabel
B. Betchart
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
K. H. Lo
P. Tan
M. Verzetti
R. Ciesielski
A. Agapitos
J. P. Chou
Y. Gershtein
T. A. Gómez Espinosa
E. Halkiadakis
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
A. Lath
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
M. Walker
A. G. Delannoy
M. Foerster
J. Heideman
G. Riley
K. Rose
S. Spanier
K. Thapa
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
E. Juska
T. Kamon
R. Mueller
Y. Pakhotin
R. Patel
A. Perloff
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
A. Tatarinov
K. A. Ulmer
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
C. Dragoiu
P. R. Dudero
J. Faulkner
E. Gurpinar
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Libeiro
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
J. Goodell
R. Hirosky
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
X. Sun
Y. Wang
E. Wolfe
F. Xia
C. Clarke
R. Harr
P. E. Karchin
J. Sturdy
S. Zaleski
D. A. Belknap
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
L. Dodd
S. Duric
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
P. Klabbers
A. Lanaro
A. Levine
K. Long
R. Loveless
G. A. Pierro
G. Polese
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
D. Taylor
N. Woods
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 5, Pp 1-15 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-7946-2; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/179c356f764a43d081e3f029a06e98e9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bose-Einstein correlations of charged hadrons in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
A. Taurok
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
I. De Bruyn
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
R. Goldouzian
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
S. Brochet
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
B. Francois
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
A. Mertens
M. Musich
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
S. Wertz
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
M. Correa Martins Junior
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
F. Romeo
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
Z. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Z. Xu
Y. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
A. Mahrous
A. Mohamed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
P. Pigard
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
I. Bagaturia
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
V. Zhukov
A. Albert
D. Duchardt
M. Endres
M. Erdmann
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Künsken
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
J. Hauk
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
A. Lelek
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
V. Blobel
T. Dreyer
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
A. Vanhoefer
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
F. Kassel
I. Katkov
S. Kudella
H. Mildner
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
G. Sieber
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
S. Williamson
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
I. Topsis-Giotis
G. Karathanasis
S. Kesisoglou
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
E. Tziaferi
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T. Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
R. Kumar
P. Kumari
M. Lohan
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
S. Roy Chowdhury
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
B. Sutar
RavindraKumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
M. Maity
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
T. Sarkar
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Zito
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
C. Ciocca
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
F. Ravera
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
L. Brianza
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
W. A. Khan
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani