Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Goto, Shinya"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
New cardiovascular prevention guidelines: How to optimally manage dyslipidaemia and cardiovascular risk in 2021 in patients needing secondary prevention?
Autorzy :
Atar, Dan
Pokaż więcej
Źródło :
In Atherosclerosis February 2021 319:51-61
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ticagrelor in patients with diabetes and stable coronary artery disease with a history of previous percutaneous coronary intervention (THEMIS-PCI): a phase 3, placebo-controlled, randomised trial
Autorzy :
Santos, Vladimir
Jain, Ashit
Lendel, Irina
Russo, Michael
Haught, W H
Bouza, Manuel
Gogia, Harinder
Banerjee, Supratim
Kichura, George
Kantaros, Louis
Padron, Francisco
Passi, Rakesh
Stone, Jay
Pursley, Michael
D'Urso, Michael
Gardner, Timothy
Bennett, James
Nour, Khaled
Saini, Satinder
Zhang, Wenwu
Kumbhani, Dharam
Thomas, Dustin
Angiolillo, Dominick
Bertolet, Barry
Roman-Miranda, Amaury
Black, Robert
Manshadi, Ramin
Vaca, Carlos
Blanco, Antonio
Napoli, Mark
Brabham, David
Akyea-Djamson, Ayim
Desai, Pratik
Prasada, Sudhir
Khaira, Ajit
Forgosh, Leslie
Lieber, Ira
Umpierrez, Guillermo
Singal, Dinesh
Londono, Juan
Fraser, Neil
Ruiz, Jose
Vega, Damaris
Rodriguez, Lilia
Brown, Christopher
Syed, Faizullah
Aggarwala, Guarav
Eaves, William
Foster, Michael
Gupta, Dinesh
Avino, David
Asfour, Wail
Tonnessen, Glen
Zhao, Xue-Qiao
Singh, Narendra
Brockmyre, Andrew
Lepor, Norman
Shammas, Nicolas
Blick, David
Hearne, Steven
Prodafikas, John
Carell, Edgar
Izzo, Mark
Karim, Amin
Zakhary, Bosh
Atieh, Mahmoud
Leichter, Steven
Meadows, Charles
Hotchkiss, David
Abu-Fadel, Mazen
Wiseman, Alan
Bander, Jeffrey
Shah, Mahesh
Banerjee, Subhash
Ganim, Ricky
Sopko, Karen
Khan, Misal
Lloret, Ramon
Weirick, Troy
Mehta, Rajendra
Thadani, Udho
Bhargava, Anuj
Kosiborod, Mikhail
Moya, Jaynier
Staniloae, Cezar
Guerra, Yamirka D
Chhabra, Anil
Kosmicki, Douglas
Shaheen, Wassim
Mohammed, Akber
Bitters, J'Cinda
Pattanayak, Jan
Javier, Julian
Srivastava, Sunny
Phillips, Roland
Al-Amin, Jessie
Lillestol, Michael
Simpson, Patrick
Hazan, Lydie
Amin, Amit
Shah, Gopi
Korpas, Denes
Platt, Bruce
Dickert, Jim
Puente, Orlando
Hiotis, Louis
Doyle, Timothy
Rajan, Raj
Meholick, Alan
Gring, Christian
Hage-Korban, Elie
Feldman, Robert
Colfer, Harry
Butman, Samuel
Foster, Malcolm
Hart, Terence
Huling, Randall
Eshaghian, Shervin
Quintana, Ofsman
Cheung, Deanna
Handel, Franklin
Rodriguez, Mara
Suh, David
Gordon, Paul
Pressman, Gregg
Bauer, Michael
French, William
Barettella, Mark
Chatrathi, Sridhar
Suresh, Damodhar
Goldberg, Ronald
Huth, Mark
Younis, Liwa
Rahman, Aref
Mascolo, Richard
Welch, Michelle
Suneja, Randeep
Smith, Stephen
Shurmur, Scott
Agaiby, John
Jingo, Ahmad
Johnston, Janice
Beth, Mary
Vlastaris, Anthony
Kemp, Susan
Taheri, Hamid
Pereira, Edward
Deyoung, Michael
Hawa, Zafir
Smith, Ray
Galski, Thomas
Garas, Samer
Reddy, M
Sharma, Susheel
Hargrove, Joeseph
Treasure, Charles
Emerson, Ronald
Haddad, Tariq
Rohr, Kathryn
Levinson, Larry
Gaona, Raul
Uretsky, Barry
Maheshwari, Hiralal
Lee, Denny
Kinnaman, Stephanie
Singal, Robert
Geohas, Jeffrey
Gigliotti, Osvaldo
Raisinghani, Ajit
Khurana, Charanjit
Hella, Brent
Kelberman, Michael
Voyce, Steven
Singh, Sanjay
Lo, Eric
Singh, Pradeep
Goodfellow, Ross
Fischer, Stuart
Lorraine, Richard
Turner, Traci
Shanes, Jeffrey
Busch, Robert
Broker, Robert
Zaniewski, Michelle
Pounds, Kevin
Debs-Perez, Giselle
Ong, Stephen
Frandsen, Brad
Fullington, Douglas
Jaffrani, Naseem
Khan, Ahtaram
Lee, Marcus
Pouzar, Joe
Revtyak, George
Gonzalez, Julian
Nakhle, Samer
Murillo, Abel
Young, Douglas
Makam, Sashi
Syed, Mushtaq
Woolf, Kevin
Grena, Paul
Alfata, Sarab
Mahal, Sharan
Hoffman, David
Kizhakekuttu, Tinoy
Deering, Joseph
Bhavsar, Janak
Mikesell, Scott
Wilson, William
Wilson, Vance
El, Salah
Spinale, Francis
Kannarkat, Vinod
Rao, Sunder
Hanson, Lenita
Bertsch, John
Gonzalez-Ortiz, Elena
Severino, Norma
Willis, John
Schock, Joel
Bakhtari, Ladan
Gazmuri, Raul
Ansari, Saadat
Hall, Jason
Mehta, Arvind
Shealy, Neal
Zarich, Stuart
Singh, Deovrat
Vora, Kishor
Andrawis, Nabil
Molter, Darron
Maron, David
Cardona, Jose
D'Agostino, Ronald
Arshad, Tamjeed
Samaan, Rodney
Jones, David
Presser, Dale
Heath, John
Green, Sandy
Bittar, George
Henry, Sheldon
Korn, David
Schmedtje, John
Nadar, Venkatesh
Graham, Bruce
Labroo, Ajay
Clavijo, Leonardo
Roseman, Hal
Ledesma, Gilbert
Rosen, Robert
Dor, Isaac
Kirby, William
Sutton, Jennefer
Eder, Frank
Iteld, Bruce
Gomez-Cortes, Jose
Buchbinder, Maurice
Kasper, Joseph
Terrelonge, Antonio
Torres, Gustavo
Jagielo, Ted
Alvarez, Jose
Handelsman, Yehuda
Guillen, Mario
Richwine, Randall
Lewy-Alterbaum, Lorena
Corder, Clinton
Arvind, Moogali
Bolshoun, David
Mikhail, Magdy
Minton, Stephen
Alvarado, Odilon
Abbott, J
Cauthen, Brett
Welter, Ryan
Mintz, Randy
Cox, John
Quick, Annette
Weiss, Melvin
Dy, Johnny
Zebrack, James
Gandelman, Glenn
Hegde, Vinayak
Silver, Marc
DeGregorio, Michele
Lawson, William
Paa, Christopher
Bortnick, Anna
Krolick, Merrill
Sotolongo, Rodolfo
Cheirif, Jorge
Kumar, Priya
Nadar, Venkatesh
Jetty, Preetham
Patel, Ambar
Kruk, Mariusz
Kobielusz-Gembala, Iwona
Rewerska, Barbara
Madrzejewski, Adam
Milewski, Krzysztof
Cygler, Jerzy
Petryka-Mazurkiewicz, Joanna
Jastrzebski, Waldemar
Korecki, Janusz
Fil, Wojciech
Prokopczuk, Janusz
Bochenek, Anna
Wujkowski, Marek
Witek, Robert
Konczakowski, Piotr
Miekus, Pawel
Szczasny, Marcin
Musial, Wlodzimierz
Cymerman, Krzysztof
Lampart, Jacek
Mikosinski, Jacek
Szynal, Slawomir
Fares, Issa
Opolski, Grzegorz
Mazur, Stanislaw
Wozakowska-Kaplon, Beata
Bijata-Bronisz, Renata
Wierucki, Lukasz
Losa, Beata
Drelich, Grzegorz
Konieczny, Marek
Starczewski, Pawel
Pawlowicz, Lidia
Jesionowski, Pawel
Jurowiecki, Jaroslaw
Gniot, Jacek
Czyzycki, Mariusz
Stania, Karol
Kucharczyk-Bauman, Izabela
Busz-Papiez, Benita
Karczmarczyk, Agnieszka
Sudnik, Wanda
Koszek, Alina
Kolodziej, Piotr
Skwarna, Bartosz
Jaramillo, Nicolás
Jankowski, Maciej
Czochra, Wojciech
Kinasz, Leszek
Miklaszewicz, Beata
Stasinska, Teresa
Pluta, Wladyslaw
Basiak, Marcin
Rusicka, Teresa
Niedbal-Yahfouf, Izabela
Popenda, Grazyna
Korzeniak, Romuald
Mirek, Agnieszka
Mariankowski, Rafal
Wojnowski, Lukasz
Korol, Marek
Baszak, Jacek
Podolec, Piotr
Piesiewicz, Wojciech
Zurakowski, Aleksander
Luengas, Carlos
Skura, Marek
Pilecki, Piotr
Majchrzak, Piotr
Krzyzagórska, Ewa
Drozd, Marcin
Kaczmarek, Barbara
Sliwinska, Teresa
Zelazowska, Katarzyna
Sztembis, Rafal
Landa, Katarzyna
Matyszczak-Toniak, Lidia
Strojek, Krzysztof
Piepiorka, Marek
Malinowski, Robert
Górska, Maria
Stolarczyk-Sowa, Edyta
Romanowski, Leszek
Zinka, Elzbieta
Reszka, Zygfryd
Skierkowska, Joanna
Uzunow, Anna
Laskowska-Derlaga, Ewa
Puntus, Ekaterina
Kosmacheva, Elena D
Koziolova, Natalia
Pavlov, Prokhor
Supryadkina, Tatiana
Didenko, Yury
Kopylov, Philipp
Kazakov, Andrei
Aksentiev, Sergei
Vishneva, Elena
Repin, Alexey
Smolenskaya, Olga
Mantserova, Olga
Khrustalev, Oleg
Privalova, Elena
Konstantinov, Vladimir
Boldueva, Svetlana
Ezhov, Andrey
Chernyavsky, Alexander
Kamalov, Gadel
Galyavich, Albert
Zubeeva, Galina
Nechaeva, Galina
Shustov, Sergey
Dzhaiani, Nino
Treshkur, Tatiana
Osokina, Nataliya
Panov, Alexey
Shutemova, Elena
Makukhin, Valeriy
Kropotina, Tatiana
Tsyba, Larisa
Karpov, Yuri
Sizova, J M
Ballyuzek, Marina
Tarasov, Nikolay
Demchenko, Elena
Barbarash, Olga
Moiseev, Valentin
Markov, Valentin
Kuznetsov, Vadim
Viktorova, Inna
Sergienko, Igor
Ermoshkina, Lyudmila
Khasanov, Niyaz
Khlevchuk, Tatiana
Baglikov, Andrey
Shalaev, Sergey
Zonova, Elena
Reznik, Elena
Haisheva, Larisa
Morugova, Tatyana
Lomakin, Nikita
Vishnevsky, Alexander
Shvarts, Yuri
Magnitskaya, Olga
Mikhailusova, Marina
Pavlysh, Elena
Libov, Igor
Zateyschikova, Anna
Kostenko, Victor
Edin, Anton
Khovaeva, Yaroslava
Zakharov, Konstantin
Stryuk, Raisa
Khirmanov, Vladimir
Kanorskiy, Sergey
Yakushin, Sergey
Barabashkina, Anna
Li, Hongwei
Zhao, Qiang
Zhang, Jian
Ma, Jianhua
He, Yong
Luo, Ming
Zhang, Aidong
Zhang, Ningru
Chai, Yingru
Ma, Genshan
Wang, Hao
Liu, Zhigang
He, Lanjie
Song, Zhifang
Dong, Xiaolin
Tao, Liang
Li, Zhanquan
Su, Xi
Kong, Xiangqing
Niu, Heping
Ge, Junbo
Luo, Zhurong
Huang, Wenjun
Peng, Daoquan
Yuan, Zuyi
Milanova, Maria
Tenev, Doncho
Gogov, Antoni
Karageorgiev, Dimitar
Kolchev, Todor
Rusev, Nikolay
Georgieva, Nikolina
Kondov, Rumen
Rusinov, Veselin
Petrov, Ivo
Stanchev, Georgi
Konteva, Mariana
Dincheva, Adriana
Yaneva, Zdravka
Vatova, Ralitsa
Ilieva, Katya
Runev, Nikolai
Kolomanov, Borislav
Petrov, Ivan
Iliev, Nikolay
Tisheva, Snezhanka
Chompalova, Boryana
Tokmakova, Maria
Raev, Dimitar
Byanov, Kolyo
Markov, Dimitar
Mihov, Lenko
Mihov, Atanas
Milcheva, Nora
Minchev, Milen
Mollov, Mihail
Borisov, Borislav
Tihchev, Tihomir
Karakolev, Venelin
Dimov, Bojidar
Georgiev, Svetoslav
Smilov, Lachezar
Koo, Bon K
Ahn, Taehoon
Hong, Soon J
Yoon, Junghan
Oh, Seok K
Jeong, Myung H
Kim, Doo-Il
Chang, Kiyuk
Kim, Weon
Hahn, Joo-Yong
Cha, Kwang S
Lee, Jung-Hee
Choi, Si-Wan
Nam, Chang-Wook
Chae, In-Ho
Park, Yong H
Tahk, Seung-Jea
Shin, Won-Yong
Chae, Jei-Keon
Kim, Byung J
Bae, Jang-Whan
Park, Woo J
Rha, Seung W
Choi, Young J
Hwang, Jin-Yong
Park, Hun S
Baracioli, Luciano
Guimaraes, Fabio
Vasconcellos, Eduardo
Saraiva, José
Pereira, Adamastor
Santos, Queulla
Rossi, Paulo
Maia, Lilia
Madeira, Miguel
Pereira, Marcio
Botelho, Roberto
Reis, Gilmar
Eliaschewitz, Freddy
Borges, Joao
Nascimento, Carlos
Fortes, Jose A
de Souza, Weimar
Pimentel, Pedro
Hissa, Miguel
Franchetti, Marcos
Precoma, Dalton
Ortiz, Costantino
Hernandes, Mauro
Saporito, Wladmir
dos Santos, Fabio R
Kormann, Adrian
Neuenschwander, Fernando
Dutra, Oscar
Rassi, Nelson
Tanajura, Luiz
Souza, Juliana
Junior, Delcio S
Leaes, Paulo
Forte, Adriana
Bonansea, Teresa C
Marin, Jose
Machado, Bruno
Cerqueira, Maria J
Silva, Frederico
Michalaros, Yorghos
Manenti, Euler
Cercato, Cintia
Figueiredo, Estevao
Liu, Ming-En
Wang, Yi-Chih
Lee, Tsung-Ming
Fang, Chih
Wu, Yen-Wen
Ueng, Kwo-Chang
Sheu, Huey-Herng
Lai, Wen T
Hsieh, I-Chang
Chen, Zhih-Cherng
Lee, Mu-Jang
Chiang, Chern
Shyu, Kou-Gi
Hsia, Chien-Hsun
Mar, Guang-Yuan
Chan, Shih-Hung
Wu, Chih-Cheng
Tseng, Wei-Kung
Chang, Kuan-Cheng
Yeh, Hung-I
Wang, Ji-Hung
Hou, Charles
Sorokina, Inna
Dolzhenko, Maryna
Horoshko, Olha
Karpenko, Oleksandr
Rudenko, Leonid
Vakaliuk, Igor
Kulyk, Anna
Levchenko, Olena
Prokhorov, Oleksandr
Reshotko, Dmytro
Sorokivskyy, Mykhaylo
Velichko, Nataliia
Maslovskyi, Valentyn
Teliatnikova, Zinaida
Dotsenko, Sergiy
Krakhmalova, Olena
Kraiz, Igor
Zharinova, Viktoria
Bula, Larysa
Kaydashev, Igor
Molodtsov, Valeriy
Rasputina, Lesya
Pidlisna, Viktoriya
Lysunets, Olena
Kravchenko, Anatoliy
Glushko, Liubomyr
Khomazyuk, Tetyana
Svyshchenko, Yevgeniya
Parkhomenko, Oleksandr
Mankovsky, Boris
Abrahamovych, Orest
Yagensky, Andriy
Stanislavchuk, Mykola
Vasilyeva, Larisa
Sokolova, Liubov
Sychov, Oleg
Tseluyko, Vira
Kyrychenko, Igor
Rishko, Mykola
Furkalo, Sergiy
Gallo, Richard
Bertrand, Olivier
Mehta, Shamir
Constance, Christian
Sussex, Bruce
Zadra, Remo
Kouz, Simon
Chehayeb, Raja
Pandey, Amritanshu
Dion, Danielle
Bailey, Gordon
Hill, Laurie
Ramanathan, Krishnan
Dorsch, Micha
Nanji, Alykhan
Babapulle, Mohan
Montigny, Martine
Gosselin, Gilbert
Dehghani, Payam
Rupka, Dennis
Le May, Michel
Pichette, Francis
St-Maurice, Francois
Teefy, Patrick
Mansour, Samer
Kassam, Saleem
Cheung, Stephen
Siega, Anthony D
O'Keefe, Dennis
Sabbah, Eric
Bell, Alan
Chouinard, Guy
Wong, Brian
Miller, Mark
Gaudet, Daniel
Lachance, Pierre
Bata, Iqbal
Petrella, Robert
Gossard, Denis
Dumas, Richard
Ing, Douglas
Boyrazian, Hagop
Bessoudo, Ricardo
Huynh, Thao T
Hart, Randy
Belle-Isle, Jasmin
Shukla, Dinkar
Kelly, Allan
Mazza, Giuseppe
Cha, James
Henein, Sam
Frechette, Andre
Vizel, Saul
Liutkus, Joanne F
O'Mahony, Michael
Halperin, Frank
Kooy, Jacobus
Graham, John
Bailey, Allan
Wojcik, Ronald
Wilderman, Igor
Turi, Tibor
Motyovszki, Ákos
Merkely, Béla
Király, Csaba
Andrássy, Péter
Sárszegi, Zsolt
Fülöp, Tibor
Zilahi, Zsolt
Édes, István
Papp, Andras
Müller, Gábor
Czigány, Anna
Zólyomi, Szilárd
Korányi, László
Takács, János
Juhász, Ferenc
Benczur, Bela
Kancz, Sándor
Földi, András
Nagy, András C
Bakai, Judit
Greschik, István
Püski, László
Nagy, László
Kirschner, Róbert
Kuchar, Roman
Hajek, Petr
Busak, Ladislav
Michalik, Daniel
Matyasek, Ivo
Marusincova, Ivana
Kucera, Dusan
Jerabek, Ondrej
Honkova, Michaela
Dedek, Vratislav
Rihacek, Ivan
Kos, Pavel
Slaby, Josef
Machkova, Martina
Zidkova, Eva
Elbl, Lubomir
Grunfeldova, Hana
Carda, Jiri
Mrozek, Vladimir
Maly, Jiri
Milkovic, Richard
Malecha, Jan
Skalicka, Hana
Oral, Ivo
Krcova, Eva
Lisa, Libor
Belohlavek, Jan
Miklik, Roman
Cermak, Ondrej
Bednarova, Jana
Peroutka, Zdenek
Spinar, Jindrich
Wilke, Andreas
Appel, Karl-Friedrich
Taggeselle, Jens
Förster, Andreas
Toursarkissian, Nicole
Schmidt, Ekkehard
Bott, Jochen
Al-Zoebi, Ayham
Hennig, Dirk
Fischer, Sabine
Schön, Norbert
Sauter, Joachim
Simonis, Gregor
Nischik, Ruth
Rieker, Werner
Schenkenberger, Isabelle
Behnke, Thomas
Klausmann, Gerhard
Jeserich, Michael
Trenk, Dietmar
Weigmann, Ingo
Reuter, Hannes
Rummel, Reinhard
von Münchhausen, Candy
von Engelhardt, Charlotte
Horibe, Eishun
Shibasaki, Taro
Sato, Tomohiko
Kakuta, Tsunekazu
Michishita, Ichiro
Tan, Michinao
Ishiki, Ryoji
Aoyama, Takahiko
Higashiue, Shinichi
Niijima, Yawara
Idogaki, Akira
Hasegawa, Toru
Kiyosue, Arihiro
Tomobuchi, Yoshiaki
Kawamitsu, Katsunori
Kawasaki, Satsuki
Hata, Yoshiki
Fukui, Kazuki
Seki, Kozaburo
Takenaka, Takashi
Abe, Mitsuru
Utsu, Noriaki
Oono, Atsuyuki
Mitsuo, Kazuhisa
Sueyoshi, Atsushi
Hirohata, Atsushi
Tsujimoto, Mitsuru
Ueda, Osamu
Takase, Shinichi
Suzuki, Masahiro
Sakuragi, Satoru
Yamamoto, Fumi
Fujimoto, Noritaka
Kakinoki, Shigeo
Sugiura, Tatsushi
Sugino, Hiroshi
Nakamura, Toshihiro
Goto, Shinya
Kadokami, Toshiaki
Uehara, Hiroki
Ono, Masahiro
Yokoya, Koichi
Koike, Akihiro
Komatsu, Sei
Sonoda, Masahiro
Ueno, Hideki
Doi, Tomofumi
Takagi, Yuichiro
Fujimoto, Kazuteru
Eki, Yutaka
Okubo, Munenori
Sasaki, Kenichiro
van Eck, Martijn
Ronner, Eelko
The, Salem
van de Wal, Ruud
Nierop, Pieter
de Nooijer, Cornelis
The, Salem
The, Salem
Werner, Henri
Westendorp, Iris
van der Zwaan, Coen
Crijns, Hendrikus
Cornel, Jan H
Strikwerda, Sipke
Bos, Robert
de Melker, Edwin
Kuijper, Adrianus
Louwerenburg, Hans
Plomp, Jacobus
Dantzig, Jan-Melle
Prins, Francisco
van Kesteren, Henricus
Willems, Frank
Amoroso, Giovanni
Carnero, Gabriela
Duronto, Ernesto
Besada, Diego
Chacon, Carolina
Zangroniz, Pedro
Solis, Silvana
Liberman, Alberto
Sernia, Virginia
Alvarisqueta, Andres
Maffei, Laura
Vilamajo, Oscar G
García, Celso
Sicer, Maximiliano
Muntaner, Juan
Bordonava, Anselmo
Albisu, Juan
Zanini, Alejandra
Rista, Lucas
Hominal, Miguel
Estrada, José N
Prado, Aldo
Gosparini, Diego M
Schiavi, Beatriz
Castillo, Armando G
Ruíz, José G
Martinez, Guillermo R
López, Víctor G
Rosas, Enrique L
Lopez, Gabriel R
Cantu, Elias G
de los Ríos Ibarra, Manuel
Padilla, Francisco P
Carrasco, Jose P
Carrillo, Luis V
García, Joel D
Askar, Alfredo N
Salinas, Carlos A
Gamba, Marco A
Sanchez, Carlos G
Cantú, Arnulfo G
Sánchez, Raul V
Madrigal, Jaime C
Urbano, Rafael H
Romo, Andrés Í
González Juanatey, José R
Racugno, Paolo
Fillat, Angel C
de la Torre Hernández, José M
Peláez, Juan A
Cortada, Jorge B
Pavia, Pablo G
Navarro, Manuel J
Asenjo, Roberto M
Díaz, Francisco F
Peligero, Eduard B
Manterola, Fernando A
Ortiz, Antonio F
Mediavilla García, Juan D
Ortuño, Francisco M
Vera, Tomás R
González, Alfonso S
Viñas, Jaime A
Fernández Portales, Francisco J
Mayordomo, Petra S
Ojeda, Francisco B
Domínguez, Antonio R
González, Rosa S
Guerrero, Diego B
Ruiz Nodar, Juan M
Marimon, Xavier G
Margáez, José G
Aguilera, Roberto M
Díaz Fernández, José F
Zamorano Gómez, José L
González, Vicente B
del Blanco, Bruno G
Pérez, Ignacio P
Moreno, Mercé R
Ereño, Ainhoa R
García Lledó, José A
Prieto, Juan
Villablanca, Alex
Raffo, Carlos
Pincetti, Christian
Conejeros, Carlos
Roman, Oscar
Rodriguez, Manuel
Varleta, Paola
Goldberg, Cindy
Sandoval, Jorge
Arriagada, German
Leon, Lucio
Potthoff, Sergio
Cobos, Jorge
Figueroa, Christian
Makotoko, Ellen
Fourie, Nyda
Burgess, Lesley
Nortje, Hendrik
Theron, Rust
Pillai, Perumal
Ranjith, Naresh
Trokis, Julien
Pillay, Soobramoney
Reddy, Jeevren
Nunkoo, Theema
Kapp, Cornelia
Urbach, Dorothea
Distiller, Lawrence
Horak, Adrian
van Zyl, Louis
Coetzee, Kathleen
Punt, Zelda
Bayat, Junaid
Dawood, Saleem
Mitha, Ismail
Padayachee, Trevenesan
Hoosen, Farzana
Dalby, Anthony
Prabhavathi
Gowdaiah, Prakash
Mehta, Vimal
Chag, Milan
Gadkari, Milind
Ramamurthee, Kannaiyan
Das, Asit
Sawhney, Jitendra S
Banerjee, Suvro
Sathe, Prachee
Adhyapak, Srilakshmi
Nguyen, Tuan
Pham, Vinh
Do, Huan
Nguyen, Anh
Nguyen, Hien
Truong, Binh
Jamil-Copley, Shahnaz
Lang, Chim
Pell, Alastair
Zaman, Azfar
Storey, Robert
Swanson, Neil
Smith, Simon
Sharman, David
Braganza, Denise
Hammond, Peter
Moriarty, Andrew
Bain, Stephen
Pye, Maurice
Sharp, Andrew
Blagden, Mark
Randeva, Harpal
Myhill, Timothy
Viswanathan, Girish
Keeling, Philip
Clifford, Piers
Saxena, Manish
Lyons, Kristopher
McMurray, John
Jaafar, Feeroz
Murphy, Clare
Cartwright, Simon
Abouglila, Kamal
Antalik, Lubomir
Krajci, Peter
Urban, Miroslav
Fazekas, Frantisek
Pella, Daniel
Koleny, Daniel
Vykoukalova, Tatiana
Macek, Vladimir
Vinanska, Daniela
Jamriskova, Livia
Such, Slavomir
Fulop, Peter
Farsky, Stefan
Bugan, Viliam
Strbova, Jaroslava
Micko, Karol
Palka Jr, Juraj
Sivak, Vladimir
Kristensen, Dalby
Refsgaard, Jens
Holmvang, Lene
Dixen, Ulrik
Nielsen, Henrik
Egstrup, Kenneth
Jensen, Lisette O
Sykulski, Roman
Rasmussen, Ole
Andries, Alin
Luckow, Anders
Nielsen, Gitte
Sørensen, Torben
Wongvipaporn, Chaiyasith
Chamnarnphol, Noppadol
Srimahachota, Suphot
Sansanayudh, Nakarin
Kuanprasert, Srun
Tresukosol, Damras
Sookananchai, Bancha
Kanadasi, Mehmet
Ozcan, Turkay
Kucuk, Murathan
Ongen, Zeki
Okuyan, Ertugrul
Arat, Alev
Acikel, Sadik
Yalcin, Ahmet
Guray, Umit
Ceyhan, Ceyhun
Ozer, Necla
Arslan, Sakir
Angerås, Oskar
Johnston, Nina
Weiderman, Ann-Charlotte
Bandh, Stellan
Hansen, Ole
Larnefeldt, Hans
Kusiak, Dawid
Lindholm, Carl-Johan
Hedman, Anders
Erlinge, David
Curiac, Dan
Lundman, Pia
Zucconi-Mazzini, Roberto
Aladellie, Layth
Jensen, Jens
Verwerft, Jan
Vrolix, Mathias
Faes, Dirk
Striekwold, Harry
Sinnaeve, Peter
Timmermans, Patrick
Guedes, Antoine
Delforge, Marc
Nimmegeers, Jan
Stammen, Francis
Buysschaert, Ian
Hoffer, Etienne
Hollanders, Geert
Vervoort, Geert
Coussement, Patrick
de Maeseneire, Stefan
Janssens, Luc
Gravdal, Stein A
Risberg, Knut
Gullestad, Lars
Hofseth, Ola D
Nilsen, Dennis
Lappegård, Knut T
van den Heuvel, Christian
Gibbs, Charlotte
Khusrawi, Alamdar
Arora, Satish
Tomala, Tadeusz
Kjærnli, Thorbjørn
Berg-Johansen, Jan
Hagemeier, Robert
Skjelvan, Gunnar
Colquhoun, David
Amerena, John
Morbey, Claire
Hammett, Christopher
Dart, Anthony
Lehman, Ronald
Hamilton, Andrew
Worthley, Matthew
Purnell, Peter
Whelan, Alan
MacIsaac, Richard
Arya, Ktut
Linjawi, Sultan
Proietto, Joseph
Prasad, Lakshman
Rodriguez, Aldo
Godoy, Armando
Rodriguez, Victor
Berrospi, Percy
Chavez, Carlos
Negron, Sandra
Heredia, Javier
Medina, Felix
Manrique, Helard
Cabrera, Walter
Cordova, Fernando
Quinteros, Trinidad
Haro, Jaime M
Regalado, Susana
Guitton, Javier
Arbanil, Hugo
Pansieri, Michel
Decoulx, Eric
Goube, Pascal
de Labriolle, Axel
Labeque, Jean N
Range, Gregoire
Cottin, Yves
Montalescot, Gilles
Cayla, Guillaume
Danchin, Nicolas
Angoulvant, Denis
Ferrario, Emile
Elbaz, Meyer
Dubreuil, Olivier
Steg, Philippe G
Fontaine, Caroline
Sorbets, Emmanuel
Omer, Hafiz
Al-Saif, Shukri
Al-Faleh, Hussam
Al-Shehri, Abdullah
Alshehri, Halia
Bazari, Rasha
Hei, Pak
Ying, Man
Chan, Michael
Wong, Michelle
Ma, Ronald
Siu, Shing C
Tsang, Chiu C
Ferrario, Maurizio
Assanelli, Emilio
Senni, Michele
Piatti, Piermarco
Calabrò, Paolo
Urbinati, Stefano
Michisanti, Massimo
Varbella, Ferdinando
de Cosmo, Salvatore
Trevisan, Roberto
Bellotti, Sandro
Di Pasquale, Giuseppe
Bongo, Angelo S
Uguccioni, Massimo
Mannucci, Edoardo
Mauro, Ciro
Ragonese, Mauro
Fresco, Claudio
Turturo, Maurizio
Marcucci, Rossella
Lievano Triana, Manuel J
Arana, Camilo
Accini, Jose
Botero, Rodrigo
Muzyk-Osikowicz, Marlena
Dada, Fredy T
Vallejo, Gregorio S
Manzur, Fernando
Isaza, Daniel
Molina, Dora
Mesa, Juan G
Quintero, Alvaro
Nyman, Kai
Mäkelä, Jyrki
Strand, Jorma
Nieminen, Sakari
Taurio, Jyrki
Kuusela, Matti
Valle, Timo
Pietilä, Mikko
Kekki, Sakari
Strandberg, Timo
Klutstein, Marc
Greenberg, Gabriel
Rozenman, Yoseph
Chorin, Ehud
Roguin, Ariel
Lewis, Basil
Bashkin, Amir
Tan, Edgar
Prado, Jose P
Ferrolino, Arthur
Babilonia, Noe
Barbas, Benny
Matiga, Generoso
Coching, Raul M
Drexel, Heinz
Brath, Helmut
Schnack, Christoph
Hanusch, Ursula
Fließer-Görzer, Evelyn
Paulweber, Bernhard
Ebenbichler, Christoph
Prager, Rudolf
Huber, Kurt
Wolzt, Michael
Auer, Johann
Berger, Rudolf
Schernthaner, Gerit-Holger
Stanciulescu, Gabriela
Creteanu, Mihai
Spiridon, Marilena
Dobreanu, Viorica
Vinereanu, Dragos
Iosipescu, Laura C
Istratoaie, Octavian
Coman, Ioan
Militaru, Constantin
Cinteza, Mircea
Bhatt, Deepak L
Fox, Kim
Harrington, Robert A
Leiter, Lawrence A
Mehta, Shamir R
Simon, Tabassome
Andersson, Marielle
Himmelmann, Anders
Steg, Philippe G
Diaz, Rafael
Amerena, John
Huber, Kurt
Sinnaeve, Peter R
Nicolau, José C
Kerr Saraiva, José F
Petrov, Ivo
Leiter, Lawrence A
Mehta, Shamir R
Corbalán, Ramón
Ge, Junbo
Zhao, Qiang
Botero, Rodrigo
Widimský, Petr
Kristensen, Steen D
Hartikainen, Juha
Danchin, Nicolas
Darius, Harald
Tse, Hung F
Kiss, Robert G
Pais, Prem
Lev, Eli
de Luca, Leonardo
Goto, Shinya
Ramos López, Gabriel A
Cornel, Jan H
Kontny, Frederic
Medina, Felix
Babilonia, Noe A
Opolski, Grzegorz
Vinereanu, Dragos
Zateyshchikov, Dmitry A
Ruda, Mikhail
Elamin, Omer
Kovář, František
Dalby, Anthony J
Jeong, Myung H
Bueno, Héctor
James, Stefan K
Chiang, Chern-En
Tresukosol, Damras
Ongen, Zeki
Ray, Kausik K
Parkhomenko, Alexander
McGuire, Darren K
Kosiborod, Mikhail N
Nguyen, Tuan Q
Andersson, Marielle
Chen, Jersey
Himmelmann, Anders
Leonsson-Zachrisson, Maria
Ridderstråle, Wilhelm
Bhatt, Deepak L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 28 September-4 October 2019 394(10204):1169-1180
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prediction of binding characteristics between von Willebrand factor and platelet glycoprotein Ibα with various mutations by molecular dynamic simulation
Autorzy :
Goto, Shinichi
Pokaż więcej
Źródło :
In Thrombosis Research December 2019 184:129-135
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Potential different impact of inhibition of thrombin function and thrombin generation rate for the growth of thrombi formed at site of endothelial injury under blood flow condition
Autorzy :
Ayabe, Kengo
Pokaż więcej
Źródło :
In Thrombosis Research July 2019 179:121-127
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efficacy and safety of statin therapy in older people: a meta-analysis of individual participant data from 28 randomised controlled trials
Autorzy :
Armitage, Jane
Baigent, Colin
Barnes, Elizabeth
Betteridge, D John
Blackwell, Lisa
Blazing, Michael
Bowman, Louise
Braunwald, Eugene
Byington, Robert
Cannon, Christopher
Clearfield, Michael
Colhoun, Helen
Collins, Rory
Dahlöf, Björn
Davies, Kelly
Davis, Barry
de Lemos, James
Downs, John R
Durrington, Paul
Emberson, Jonathan
Fellström, Bengt
Flather, Marcus
Ford, Ian
Franzosi, Maria Grazia
Fulcher, Jordan
Fuller, John
Furberg, Curt
Gordon, David
Goto, Shinya
Gotto, Antonio
Halls, Heather
Harper, Charlie
Hawkins, C Morton
Herrington, Will
Hitman, Graham
Holdaas, Hallvard
Holland, Lisa
Jardine, Alan
Jukema, J Wouter
Kastelein, John
Kean, Sharon
Keech, Anthony
Kirby, Adrienne
Kjekshus, John
Knatterud (deceased), Genell
Knopp (deceased), Robert
Koenig, Wolfgang
Koren, Michael
Krane, Vera
Landray, Martin J
LaRosa, John
Lonn, Eva
MacFarlane, Peter
MacMahon, Stephen
Maggioni, Aldo
Marchioli, Roberto
Marschner, Ian
Mihaylova, Borislava
Moyé, Lemuel
Murphy, Sabina
Nakamura, Haruo
Neil, Andrew
Newman, Connie
O'Connell, Rachel
Packard, Chris
Parish, Sarah
Pedersen, Terje
Peto, Richard
Pfeffer, Marc
Poulter, Neil
Preiss, David
Reith, Christina
Ridker, Paul
Robertson, Michele
Sacks, Frank
Sattar, Naveed
Schmieder, Roland
Serruys, Patrick
Sever, Peter
Shaw, John
Shear, Charles
Simes, John
Sleight, Peter
Spata, Enti
Tavazzi, Luigi
Tobert, Jonathan
Tognoni, Gianni
Tonkin, Andrew
Trompet, Stella
Varigos, John
Wanner, Christoph
Wedel, Hans
White, Harvey
Wikstrand, John
Wilhelmsen, Lars
Wilson, Kate
Young, Robin
Yusuf, Salim
Zannad, Faiez
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 2-8 February 2019 393(10170):407-415
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies