Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Grundy, Anne"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Night shift work and breast cancer: a pooled analysis of population-based case–control studies with complete work history
Autorzy :
Cordina-Duverger, Emilie
Menegaux, Florence
Popa, Alexandru
Rabstein, Sylvia
Harth, Volker
Pesch, Beate
Brüning, Thomas
Fritschi, Lin
Glass, Deborah C.
Heyworth, Jane S.
Erren, Thomas C.
Castaño-Vinyals, GemmaAff8, Aff9, Aff10, Aff11
Papantoniou, KyriakiAff8, Aff10, Aff11, Aff12
Espinosa, AnaAff8, Aff9, Aff10, Aff11
Kogevinas, ManolisAff8, Aff9, Aff10, Aff11
Grundy, AnneAff13, Aff14
Spinelli, John J.Aff15, Aff16
Aronson, Kristan J.
Guénel, Pascal
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Epidemiology: The official journal of the European Epidemiology Federation. 33(4):369-379
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hormonal and reproductive factors and the risk of ovarian cancer
Autorzy :
Koushik, Anita
Grundy, Anne
Abrahamowicz, Michal
Arseneau, Jocelyne
Gilbert, Lucy
Gotlieb, Walter H.
Lacaille, Julie
Mes-Masson, Anne-Marie
Parent, Marie-Élise
Provencher, Diane M.
Richardson, Lesley
Siemiatycki, Jack
Pokaż więcej
Źródło :
Cancer Causes & Control: An International Journal of Studies of Cancer in Human Populations. May 2017 28(5):393-403
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genetic variation in vitamin D-related genes and risk of breast cancer among women of European and East Asian descent
Autorzy :
Shi, Joy
Grundy, Anne
Richardson, Harriet
Burstyn, Igor
Schuetz, Johanna M.
Lohrisch, Caroline A.
SenGupta, Sandip K.
Lai, Agnes S.
Brooks-Wilson, Angela
Spinelli, John J.
Aronson, Kristan J.
Pokaż więcej
Źródło :
Tumor Biology: Tumor Markers, Tumor Targeting and Translational Cancer Research. May 2016 37(5):6379-6387
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fine-mapping of 150 breast cancer risk regions identifies 191 likely target genes
Autorzy :
Fachal, Laura
Aschard, Hugues
Beesley, Jonathan
Barnes, Daniel R.
Allen, Jamie
Kar, Siddhartha
Pooley, Karen A.
Dennis, Joe
Michailidou, Kyriaki
Turman, Constance
Soucy, Penny
Lemaçon, Audrey
Lush, Michael
Tyrer, Jonathan P.
Ghoussaini, Maya
Moradi Marjaneh, Mahdi
Jiang, Xia
Agata, Simona
Aittomäki, Kristiina
Alonso, M. Rosario
Andrulis, Irene L.
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N.
Arason, Adalgeir
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J.
Arun, Banu K.
Auber, Bernd
Auer, Paul L.
Azzollini, Jacopo
Balmaña, Judith
Barkardottir, Rosa B.
Barrowdale, Daniel
Beeghly-Fadiel, Alicia
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Białkowska, Katarzyna
Blanco, Amie M.
Blomqvist, Carl
Blot, William
Bogdanova, Natalia V.
Bojesen, Stig E.
Bolla, Manjeet K.
Bonanni, Bernardo
Borg, Ake
Bosse, Kristin
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Briceno, Ignacio
Brock, Ian W.
Brooks-Wilson, Angela
Brüning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Buys, Saundra S.
Cai, Qiuyin
Caldés, Trinidad
Caligo, Maria A.
Camp, Nicola J.
Campbell, Ian
Canzian, Federico
Carroll, Jason S.
Carter, Brian D.
Castelao, Jose E.
Chiquette, Jocelyne
Christiansen, Hans
Chung, Wendy K.
Claes, Kathleen B. M.
Clarke, Christine L.
Collée, J. Margriet
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J.
Cox, Angela
Cross, Simon S.
Cybulski, Cezary
Czene, Kamila
Daly, Mary B.
de la Hoya, Miguel
Devilee, Peter
Diez, Orland
Ding, Yuan Chun
Dite, Gillian S.
Domchek, Susan M.
Dörk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Droit, Arnaud
Dubois, Stéphane
Dumont, Martine
Duran, Mercedes
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M.
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D. Gareth
Fasching, Peter A.
Fletcher, Olivia
Floris, Giuseppe
Flyger, Henrik
Foretova, Lenka
Foulkes, William D.
Friedman, Eitan
Fritschi, Lin
Frost, Debra
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gambino, Gaetana
Ganz, Patricia A.
Gapstur, Susan M.
Garber, Judy
García-Sáenz, José A.
Gaudet, Mia M.
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G.
Glendon, Gord
Godwin, Andrew K.
Goldberg, Mark S.
Goldgar, David E.
González-Neira, Anna
Tibiletti, Maria Grazia
Greene, Mark H.
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guénel, Pascal
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A.
Håkansson, Niclas
Hall, Per
Hamann, Ute
Harrington, Patricia A.
Hartikainen, Jaana M.
Hartman, Mikael
He, Wei
Healey, Catherine S.
Heemskerk-Gerritsen, Bernadette A. M.
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hogervorst, Frans B. L.
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J.
Hopper, John L.
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Hulick, Peter J.
Imyanitov, Evgeny N.
Isaacs, Claudine
Iwasaki, Motoki
Jager, Agnes
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
James, Paul A.
Janavicius, Ramunas
Jankowitz, Rachel C.
John, Esther M.
Johnson, Nichola
Jones, Michael E.
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kang, Daehee
Kapoor, Pooja Middha
Karlan, Beth Y.
Keeman, Renske
Kerin, Michael J.
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna I.
Kirk, Judy
Kitahara, Cari M.
Ko, Yon-Dschun
Konstantopoulou, Irene
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kubelka-Sabit, Katerina
Kwong, Ava
Kyriacou, Kyriacos
Laitman, Yael
Lambrechts, Diether
Lee, Eunjung
Leslie, Goska
Lester, Jenny
Lesueur, Fabienne
Lindblom, Annika
Lo, Wing-Yee
Long, Jirong
Lophatananon, Artitaya
Loud, Jennifer T.
Lubiński, Jan
MacInnis, Robert J.
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Mannermaa, Arto
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martinez, Maria Elena
Matsuo, Keitaro
Maurer, Tabea
Mavroudis, Dimitrios
Mayes, Rebecca
McGuffog, Lesley
McLean, Catriona
Mebirouk, Noura
Meindl, Alfons
Miller, Austin
Miller, Nicola
Montagna, Marco
Moreno, Fernando
Muir, Kenneth
Mulligan, Anna Marie
Muñoz-Garzon, Victor M.
Muranen, Taru A.
Narod, Steven A.
Nassir, Rami
Nathanson, Katherine L.
Neuhausen, Susan L.
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Nielsen, Finn C.
Nikitina-Zake, Liene
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olah, Edith
Olopade, Olufunmilayo I.
Olsson, Håkan
Orr, Nick
Osorio, Ana
Pankratz, V. Shane
Papp, Janos
Park, Sue K.
Park-Simon, Tjoung-Won
Parsons, Michael T.
Paul, James
Pedersen, Inge Sokilde
Peissel, Bernard
Peshkin, Beth
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Prajzendanc, Karolina
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Pujana, Miquel Angel
Pylkäs, Katri
Radice, Paolo
Ramus, Susan J.
Rantala, Johanna
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Risch, Harvey A.
Robson, Mark
Romero, Atocha
Rossing, Maria
Saloustros, Emmanouil
Sánchez-Herrero, Estela
Sandler, Dale P.
Santamariña, Marta
Saunders, Christobel
Sawyer, Elinor J.
Scheuner, Maren T.
Schmidt, Daniel F.
Schmutzler, Rita K.
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J.
Schöttker, Ben
Schürmann, Peter
Scott, Christopher
Scott, Rodney J.
Senter, Leigha
Seynaeve, Caroline M.
Shah, Mitul
Sharma, Priyanka
Shen, Chen-Yang
Shu, Xiao-Ou
Singer, Christian F.
Slavin, Thomas P.
Smichkoska, Snezhana
Southey, Melissa C.
Spinelli, John J.
Spurdle, Amanda B.
Stone, Jennifer
Stoppa-Lyonnet, Dominique
Sutter, Christian
Swerdlow, Anthony J.
Tamimi, Rulla M.
Tan, Yen Yen
Tapper, William J.
Taylor, Jack A.
Teixeira, Manuel R.
Tengström, Maria
Teo, Soo Hwang
Terry, Mary Beth
Teulé, Alex
Thomassen, Mads
Thull, Darcy L.
Tischkowitz, Marc
Toland, Amanda E.
Tollenaar, Rob A. E. M.
Tomlinson, Ian
Torres, Diana
Torres-Mejía, Gabriela
Troester, Melissa A.
Truong, Thérèse
Tung, Nadine
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Vachon, Celine M.
van Asperen, Christi J.
van der Kolk, Lizet E.
van Rensburg, Elizabeth J.
Vega, Ana
Viel, Alessandra
Vijai, Joseph
Vogel, Maartje J.
Wang, Qin
Wappenschmidt, Barbara
Weinberg, Clarice R.
Weitzel, Jeffrey N.
Wendt, Camilla
Wildiers, Hans
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Wu, Anna H.
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Hunter, David
Pharoah, Paul D. P.
Chang-Claude, Jenny
García-Closas, Montserrat
Schmidt, Marjanka K.
Milne, Roger L.
Kristensen, Vessela N.
French, Juliet D.
Edwards, Stacey L.
Antoniou, Antonis C.
Chenevix-Trench, Georgia
Simard, Jacques
Easton, Douglas F.
Kraft, Peter
Dunning, Alison M.
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Fine-mapping of 150 breast cancer risk regions identifies 191 likely target genes.
Autorzy :
Fachal Vilar, Laura
Aschard, Hugues
Beesley, Jonathan
Barnes, Daniel
Allen, Jamie
Kar, Siddhartha
Pooley, Karen
Dennis, Joe
Michailidou, Kyriaki
Turman, Constance
Soucy, Penny
Lemaçon, Audrey
Lush, Michael
Tyrer, Jonathan
Ghoussaini, Maya
Moradi Marjaneh, Mahdi
Jiang, Xia
Agata, Simona
Aittomäki, Kristiina
Alonso, M Rosario
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arason, Adalgeir
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Arun, Banu K
Auber, Bernd
Auer, Paul L
Azzollini, Jacopo
Balmaña, Judith
Barkardottir, Rosa B
Barrowdale, Daniel
Beeghly-Fadiel, Alicia
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Białkowska, Katarzyna
Blanco, Amie M
Blomqvist, Carl
Blot, William
Bogdanova, Natalia V
Bojesen, Stig E
Bolla, Manjeet K
Bonanni, Bernardo
Borg, Ake
Bosse, Kristin
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Briceno, Ignacio
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brüning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Buys, Saundra S
Cai, Qiuyin
Caldés, Trinidad
Caligo, Maria A
Camp, Nicola J
Campbell, Ian
Canzian, Federico
Carroll, Jason
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chiquette, Jocelyne
Christiansen, Hans
Chung, Wendy K
Claes, Kathleen BM
Clarke, Christine L
GEMO Study Collaborators
EMBRACE Collaborators
Collée, J Margriet
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cox, Angela
Cross, Simon S
Cybulski, Cezary
Czene, Kamila
Daly, Mary B
de la Hoya, Miguel
Devilee, Peter
Diez, Orland
Ding, Yuan Chun
Dite, Gillian S
Domchek, Susan M
Dörk, Thilo
Dos-Santos-Silva, Isabel
Droit, Arnaud
Dubois, Stéphane
Dumont, Martine
Duran, Mercedes
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Fletcher, Olivia
Floris, Giuseppe
Flyger, Henrik
Foretova, Lenka
Foulkes, William D
Friedman, Eitan
Fritschi, Lin
Frost, Debra
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gambino, Gaetana
Ganz, Patricia A
Gapstur, Susan M
Garber, Judy
García-Sáenz, José A
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Glendon, Gord
Godwin, Andrew K
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
González-Neira, Anna
Tibiletti, Maria Grazia
Greene, Mark H
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guénel, Pascal
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Håkansson, Niclas
Hall, Per
Hamann, Ute
Harrington, Patricia A
Hartikainen, Jaana M
Hartman, Mikael
He, Wei
Healey, Catherine S
Heemskerk-Gerritsen, Bernadette AM
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hogervorst, Frans BL
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Hulick, Peter J
Imyanitov, Evgeny N
KConFab Investigators
HEBON Investigators
ABCTB Investigators
Isaacs, Claudine
Iwasaki, Motoki
Jager, Agnes
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
James, Paul A
Janavicius, Ramunas
Jankowitz, Rachel C
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kang, Daehee
Kapoor, Pooja Middha
Karlan, Beth Y
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna I
Kirk, Judy
Kitahara, Cari M
Ko, Yon-Dschun
Konstantopoulou, Irene
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kubelka-Sabit, Katerina
Kwong, Ava
Kyriacou, Kyriacos
Laitman, Yael
Lambrechts, Diether
Lee, Eunjung
Leslie, Goska
Lester, Jenny
Lesueur, Fabienne
Lindblom, Annika
Lo, Wing-Yee
Long, Jirong
Lophatananon, Artitaya
Loud, Jennifer T
Lubiński, Jan
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Mannermaa, Arto
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martinez, Maria Elena
Matsuo, Keitaro
Maurer, Tabea
Mavroudis, Dimitrios
Mayes, Rebecca
McGuffog, Lesley
McLean, Catriona
Mebirouk, Noura
Meindl, Alfons
Miller, Austin
Miller, Nicola
Montagna, Marco
Moreno, Fernando
Muir, Kenneth
Mulligan, Anna Marie
Muñoz-Garzon, Victor M
Muranen, Taru A
Narod, Steven A
Nassir, Rami
Nathanson, Katherine L
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Nielsen, Finn C
Nikitina-Zake, Liene
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olah, Edith
Olopade, Olufunmilayo I
Olsson, Håkan
Orr, Nick
Osorio, Ana
Pankratz, V Shane
Papp, Janos
Park, Sue K
Park-Simon, Tjoung-Won
Parsons, Michael T
Paul, James
Pedersen, Inge Sokilde
Peissel, Bernard
Peshkin, Beth
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Prajzendanc, Karolina
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Pujana, Miquel Angel
Pylkäs, Katri
Radice, Paolo
Ramus, Susan J
Rantala, Johanna
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Risch, Harvey A
Robson, Mark
Romero, Atocha
Rossing, Maria
Saloustros, Emmanouil
Sánchez-Herrero, Estela
Sandler, Dale P
Santamariña, Marta
Saunders, Christobel
Sawyer, Elinor J
Scheuner, Maren T
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schöttker, Ben
Schürmann, Peter
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Senter, Leigha
Seynaeve, Caroline M
Shah, Mitul
Sharma, Priyanka
Shen, Chen-Yang
Shu, Xiao-Ou
Singer, Christian F
Slavin, Thomas P
Smichkoska, Snezhana
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Spurdle, Amanda B
Stone, Jennifer
Stoppa-Lyonnet, Dominique
Sutter, Christian
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla M
Tan, Yen Yen
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Teixeira, Manuel R
Tengström, Maria
Teo, Soo Hwang
Terry, Mary Beth
Teulé, Alex
Thomassen, Mads
Thull, Darcy L
Tischkowitz, Marc
Toland, Amanda E
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Torres, Diana
Torres-Mejía, Gabriela
Troester, Melissa A
Truong, Thérèse
Tung, Nadine
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Vachon, Celine M
van Asperen, Christi J
van der Kolk, Lizet E
van Rensburg, Elizabeth J
Vega, Ana
Viel, Alessandra
Vijai, Joseph
Vogel, Maartje J
Wang, Qin
Wappenschmidt, Barbara
Weinberg, Clarice R
Weitzel, Jeffrey N
Wendt, Camilla
Wildiers, Hans
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Wu, Anna H
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Hunter, David
Pharoah, Paul
Chang-Claude, Jenny
García-Closas, Montserrat
Schmidt, Marjanka K
Milne, Roger L
Kristensen, Vessela N
French, Juliet D
Edwards, Stacey L
Antoniou, Antonis
Chenevix-Trench, Georgia
Simard, Jacques
Easton, Douglas
Kraft, Peter
Dunning, Alison
Pokaż więcej
Temat :
KConFab Investigators
GEMO Study Collaborators
HEBON Investigators
EMBRACE Collaborators
ABCTB Investigators
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Fine-mapping of 150 breast cancer risk regions identifies 178 high confidence target genes
Autorzy :
Fachal, Laura
Aschard, Hugues
Beesley, Jonathan
Barnes, Daniel
Allen, Jamie
Kar, Siddhartha
Pooley, Karen
Dennis, Joe
Michailidou, Kyriaki
Turman, Constance
Soucy, Penny
Lemacon, Audrey
Lush, Michael
Tyrer, Jonathan
Ghoussaini, Maya
Moradi Marjaneh, Mahdi
Jiang, Xia
Agata, Simona
Aittomaki, Kristiina
Alonso, M. Rosario
Andrulis, Irene
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia
Arason, Adalgeir
Arndt, Volker
Aronson, Kristan
Arun, Banu
Auber, Bernd
Auer, Paul
Azzollini, Jacopo
Balmana, Judith
Barkardottir, Rosa
Barrowdale, Daniel
Beeghly-Fadiel, Alicia
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bialkowska, Katarzyna
Blanco, Amie
Blomqvist, Carl
Blot, William
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Stig
Bolla, Manjeet
Bonanni, Bernardo
Borg, Ake
Bosse, Kristin
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Briceno, Ignacio
Brock, Ian
Brooks-Wilson, Angela
Bruning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Buys, Saundra
Cai, Qiuyin
Caldes, Trinidad
Caligo, Maria
Camp, Nicola
Campbell, Ian
Canzian, Federico
Carroll, Jason
Carter, Brian
Castelao, Jose
Chiquette, Jocelyne
Christiansen, Hans
Chung, Wendy
Claes, Kathleen
Clarke, Christine
Collee, J. Margriet
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus
Cox, Angela
Cross, Simon
Cybulski, Cezary
Czene, Kamila
Daly, Mary
de la Hoya, Miguel
Devilee, Peter
Diez, Orland
Ding, Yuan Chun
Dite, Gillian
Domchek, Susan
Dork, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Droit, Arnaud
Dubois, Stephane
Dumont, Martine
Duran, Mercedes
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D. Gareth
Fasching, Peter
Fletcher, Olivia
Floris, Giuseppe
Flyger, Henrik
Foretova, Lenka
Foulkes, William
Friedman, Eitan
Fritschi, Lin
Frost, Debra
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gambino, Gaetana
Ganz, Patricia
Gapstur, Susan
Garber, Judy
Garcia-Saenz, Jose
Gaudet, Mia
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham
Glendon, Gord
Godwin, Andrew
Goldberg, Mark
Goldgar, David
Gonzalez-Neira, Anna
Greene, Mark
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guenel, Pascal
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher
Hakansson, Niclas
Hall, Per
Hamann, Ute
Harrington, Patricia
Hartikainen, Jaana
Hartman, Mikael
He, Wei
Healey, Catherine
Heemskerk-Gerritsen, Bernadette
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hogervorst, Frans
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje
Hopper, John
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Hulick, Peter
Imyanitov, Evgeny
Isaacs, Claudine
Iwasaki, Motoki
Jager, Agnes
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
James, Paul
Janavicius, Ramunas
Jankowitz, Rachel
John, Esther
Johnson, Nichola
Jones, Michael
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kang, Daehee
Karlan, Beth
Keeman, Renske
Kerin, Michael
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Kirk, Judy
Kitahara, Cari
Ko, Yon-Dschun
Konstantopoulou, Irene
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kubelka-Sabit, Katerina
Kwong, Ava
Kyriacou, Kyriacos
Laitman, Yael
Lambrechts, Diether
Lee, Eunjung
Leslie, Goska
Lester, Jenny
Lesueur, Fabienne
Lindblom, Annika
Lo, Wing-Yee
Long, Jirong
Lophatananon, Artitaya
Loud, Jennifer
Lubinski, Jan
MacInnis, Robert
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Mannermaa, Arto
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martinez, Maria Elena
Matsuo, Keitaro
Maurer, Tabea
Mavroudis, Dimitrios
Mayes, Rebecca
McGuffog, Lesley
McLean, Catriona
Mebirouk, Noura
Meindl, Alfons
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Miller, Austin
Montagna, Marco
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Munoz-Garzon, Victor
Muranen, Taru
Narod, Steven
Nassir, Rami
Nathanson, Katherine
Neuhausen, Susan
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Nielsen, Finn
Nikitina-Zake, Liene
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olah, Edith
Olopade, Olufunmilayo
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Osorio, Ana
Pankratz, V. Shane
Papp, Janos
Park, Sue
Park-Simon, Tjoung-Won
Parsons, Michael
Paul, James
Pedersen, Inge Sokilde
Peissel, Bernard
Peshkin, Beth
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Prajzendanz, Karolina
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Pujana, Miquel Angel
Pylkas, Katri
Radice, Paolo
Ramus, Susan
Rantala, Johanna
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Risch, Harvey
Robson, Mark
Romero, Atocha
Rossing, Caroline Maria
Saloustros, Emmanouil
Sanchez-Herrero, Estela
Sandler, Dale
Santamarina, Marta
Saunders, Christobel
Sawyer, Elinor
Scheuner, Maren
Schmidt, Daniel
Schmutzler, Rita
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk
Schottker, Ben
Schurmann, Peter
Scott, Christopher
Scott, Rodney
Senter, Leigha
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sharma, Priyanka
Shen, Chen-Yang
Shu, Xiao-Ou
Singer, Christian
Slavin, Thomas
Smichkoska, Snezhana
Southey, Melissa
Spinelli, John
Spurdle, Amanda
Stone, Jennifer
Stoppa-Lyonnet, Dominique
Sutter, Christian
Swerdlow, Anthony
Tamimi, Rulla
Tan, Yen Yen
Tapper, William
Taylor, Jack
Teixeira, Manuel
Tengstrom, Maria
Teo, Soo
Terry, Mary Beth
Teule, Alex
Thomassen, Mads
Thull, Darcy
Tibiletti, Maria Grazia
Tischkowitz, Marc
Toland, Amanda
Tollenaar, Rob
Tomlinson, Ian
Torres, Diana
Torres-Mejia, Gabriela
Troester, Melissa
Tung, Nadine
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Vachon, Celine
van Asperen, Christi
van der Kolk, Lizet
van Rensburg, Elizabeth
Vega, Ana
Viel, Alessandra
Vijai, Joseph
Vogel, Maatje
Wang, Qin
Wappenschmidt, Barbara
Weinberg, Clarice
Weitzel, Jeffrey
Wendt, Camilla
Wildiers, Hans
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Wu, Anna
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Pharoah, Paul
Chang-Claude, Jenny
Garcia-Closas, Montserrat
Schmidt, Marjanka
Milne, Roger
Kristensen, Vessela
French, Juliet
Edwards, Stacey
Antoniou, Antonis
Chenevix-Trench, Georgia
Simard, Jacques
Easton, Douglas
Kraft, Peter
Dunning, Alison
Pokaż więcej
Tytuł :
Polygenic Risk Scores for Prediction of Breast Cancer and Breast Cancer Subtypes
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Michailidou, Kyriaki
Dennis, Joe
Lush, Michael
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan P.
Chen, Ting-Huei
Wang, Qin
Bolla, Manjeet K.
Yang, Xin
Adank, Muriel A.
Ahearn, Thomas
Aittomäki, Kristiina
Allen, Jamie
Andrulis, Irene L.
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N.
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J.
Auer, Paul L.
Auvinen, Päivi
Barrdahl, Myrto
Beane Freeman, Laura E.
Beckmann, Matthias W.
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia V.
Bojesen, Stig E.
Bonanni, Bernardo
Børresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brock, Ian W.
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y.
Brüning, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D.
Castelao, Jose E.
Chanock, Stephen J.
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L.
Collée, J. Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J.
Cox, Angela
Cross, Simon S.
Czene, Kamila
Daly, Mary B.
Devilee, Peter
Dörk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M.
Ekici, Arif B.
Eliassen, A. Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D. Gareth
Fasching, Peter A.
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Försti, Asta
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M.
García-Sáenz, José A.
Gaudet, Mia M.
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G.
Gilyazova, Irina R.
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S.
Goldgar, David E.
González-Neira, Anna
Grenaker Alnæs, Grethe I.
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guénel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A.
Håkansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E.
Harkness, Elaine F.
Hart, Steven N.
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J.
Hoover, Robert N.
Hopper, John L.
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J.
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M.
Johnson, Nichola
Jones, Michael E.
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J.
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna I.
Knight, Julia A.
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N.
Krüger, Ute
Kühl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindström, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubiński, Jan
Lux, Michael P.
MacInnis, Robert J.
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Maleva Kostovska, Ivana
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John W.M.
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Muñoz-Garzon, Victor M.
Neuhausen, Susan L.
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G.
Nielsen, Sune F.
Nordestgaard, Børge G.
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E.
Olsson, Håkan
Orr, Nick
Pankratz, V. Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose I.A.
Pérez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C.
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkäs, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S.
Rhenius, Valerie
Robson, Mark
Romero, Atocha
Ruddy, Kathryn J.
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P.
Sawyer, Elinor J.
Schmidt, Daniel F.
Schmutzler, Rita K.
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J.
Schumacher, Fredrick
Schürmann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J.
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sherman, Mark E.
Shrubsole, Martha J.
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C.
Spinelli, John J.
Stegmaier, Christa
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J.
Tamimi, Rulla M.
Tapper, William J.
Taylor, Jack A.
Terry, Mary Beth
Thöne, Kathrin
Tollenaar, Rob A.E.M.
Tomlinson, Ian
Truong, Thérèse
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M.
van Veen, Elke M.
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R.
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S.
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R.
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Dunning, Alison M.
Thompson, Deborah J.
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K.
Hall, Per
Milne, Roger L.
Pharoah, Paul D.P.
Antoniou, Antonis C.
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
García-Closas, Montserrat
Simard, Jacques
Easton, Douglas F.
Pokaż więcej
Temat :
GENOME-WIDE ASSOCIATION
FUNCTIONAL VARIANTS
PROSTATE-CANCER
SUSCEPTIBILITY
SHRINKAGE
MODELS
LOCUS
WOMEN
3122 Cancers
Tytuł :
Polygenic Risk Scores for Prediction of Breast Cancer and Breast Cancer Subtypes
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Michailidou, Kyriaki
Dennis, Joe
Lush, Michael
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan P
Chen, Ting-Huei
Wang, Qin
Bolla, Manjeet K
Yang, Xin
Adank, Muriel A
Ahearn, Thomas
Aittomaki, Kristiina
Allen, Jamie
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Auvinen, Paivi
Barrdahl, Myrto
Freeman, Laura E Beane
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y
Bruening, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chanock, Stephen J
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L
Collee, J Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cox, Angela
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Doerk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Foersti, Asta
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Gilyazova, Irina R
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
Gonzalez-Neira, Anna
Alnaes, Grethe I Grenaker
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guenel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E
Harkness, Elaine F
Hart, Steven N
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N
Kruger, Ute
Kuehl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindstrom, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubinski, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Kostovska, Ivana Maleva
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Munoz-Garzon, Victor M
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Borge G
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Perez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkas, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S
Rhenius, Valerie
Robson, Mark
Romero, Atocha
Ruddy, Kathryn J
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schumacher, Fredrick
Schuermann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sherman, Mark E
Shrubsole, Martha J
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stegmaier, Christa
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Thoene, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Truong, Therese
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M
van Veen, Elke M
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Clarke, Christine
Balleine, Rosemary
Baxter, Robert
Braye, Stephen
Carpenter, Jane
Dahlstrom, Jane
Forbes, John
Lee, C Soon
Marsh, Deborah
Morey, Adrienne
Pathmanathan, Nirmala
Scott, Rodney
Simpson, Peter
Spigelman, Allan
Wilcken, Nicholas
Yip, Desmond
Zeps, Nikolajs
Sexton, Adrienne
Dobrovic, Alex
Christian, Alice
Trainer, Alison
Fellows, Andrew
Shelling, Andrew
De Fazio, Anna
Blackburn, Anneke
Crook, Ashley
Meiser, Bettina
Patterson, Briony
Clarke, Christobel
Saunders, Christobel
Hunt, Clare
Scott, Clare
Amor, David
Ortega, David Gallego
Marsh, Deb
Edkins, Edward
Salisbury, Elizabeth
Haan, Eric
Macrea, Finlay
Farshid, Gelareh
Lindeman, Geoff
Trench, Georgia
Mann, Graham
Giles, Graham
Gill, Grantley
Thorne, Heather
Campbell, Ian
Hickie, Ian
Caldon, Liz
Winship, Ingrid
Cui, James
Flanagan, James
Kollias, James
Visvader, Jane
Taylor, Jessica
Burke, Jo
Saunus, Jodi
Forbs, John
Hopper, John
Beesley, Jonathan
Kirk, Judy
French, Juliet
Tucker, Kathy
Wu, Kathy
Phillips, Kelly
Forrest, Laura
Lipton, Lara
Andrews, Leslie
Lobb, Lizz
Walker, Logan
Kentwell, Maira
Spurdle, Mandy
Cummings, Margaret
Gleeson, Margaret
Harris, Marion
Jenkins, Mark
Young, Mary Anne
Delatycki, Martin
Wallis, Mathew
Burgess, Matthew
Brown, Melissa
Southey, Melissa
Bogwitz, Michael
Field, Michael
Friedlander, Michael
Gattas, Michael
Saleh, Mona
Aghmesheh, Morteza
Hayward, Nick
Pachter, Nick
Cohen, Paul
Duijf, Pascal
James, Paul
Simpson, Pete
Fong, Peter
Butow, Phyllis
Williams, Rachael
Kefford, Rick
Simard, Jacques
Balleine, Rose-Mary
Dawson, Sarah-Jane
Lok, Sheau
O&apos
Greening, Sian
Nightingale, Sophie
Edwards, Stacey
Fox, Stephen
McLachlan, Sue-Anne
Lakhani, Sunil
Dudding, Tracy
Antill, Yoland
Sahlberg, Kristine K
Ottestad, Lars
Karesen, Rolf
Schlichting, Ellen
Holmen, Marit Muri
Sauer, Toril
Haakensen, Vilde
Engebraten, Olav
Naume, Bjorn
Fossa, Alexander
Kiserud, Cecile E
Reinertsen, Kristin
Helland, Aslaug
Riis, Margit
Geisler, Juergen
Dunning, Alison M
Thompson, Deborah J
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K
Hall, Per
Milne, Roger L
Pharoah, Paul DP
Antoniou, Antonis C
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
Garcia-Closas, Montserrat
Easton, Douglas F
Pokaż więcej
Temat :
breast
cancer
epidemiology
genetic
polygenic
prediction
risk
score
screening
stratification
Opis pliku :
Print-Electronic

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies