Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Guiver, Chris"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the strict monotonicity of spectral radii for classes of bounded positive linear operators
Autorzy :
Guiver, Chris
Pokaż więcej
Źródło :
Positivity: An International Mathematics Journal devoted to Theory and Applications of Positivity. 22(4):1173-1190
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies