Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Guo, W. B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Solubility of Finite Generalized Frobenius with the Kernel of Odd Index
Autorzy :
Wei, X. B.Aff1, IDS1068362320010082_cor1
Guo, W. B.Aff2, IDS1068362320010082_cor2
Lytkina, D. V.Aff3, IDS1068362320010082_cor3
Mazurov, V. D.Aff4, IDS1068362320010082_cor4
Zhurtov, A. Kh.Aff5, IDS1068362320010082_cor5
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Contemporary Mathematical Analysis (Armenian Academy of Sciences). 55(1):67-70
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies