Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Guralnick, Robert M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the singular value decomposition over finite fields and orbits of [formula omitted].
Autorzy :
Guralnick, Robert M.
Pokaż więcej
Źródło :
Indagationes Mathematicae; Sep2021, Vol. 32 Issue 5, p1083-1094, 12p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies