Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""HASIL, PETR"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Oscillation and non-oscillation of half-linear differential equations with coeffcients determined by functions having mean values
Autorzy :
Hasil Petr
Veselý Michal
Pokaż więcej
Temat :
half-linear equation
oscillation theory
riccati technique
oscillation constant
conditional oscillation
34c10
34c15
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Mathematics, Vol 16, Iss 1, Pp 507-521 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/math.2018.16.issue-1/math-2018-0047/math-2018-0047.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2391-5455
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/c622b1cde63b4bf1b0fd445db5c4081e
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies