Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Haideri, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Implementing artificial neural networks and support vector machines to predict lost circulation
Autorzy :
Ahmed K. Abbas
Najim A. Al-haideri
Ali A. Bashikh
Pokaż więcej
Temat :
Petroleum refining. Petroleum products
TP690-692.5
Źródło :
Egyptian Journal of Petroleum, Vol 28, Iss 4, Pp 339-347 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1110062119301746; https://doaj.org/toc/1110-0621
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6a8a30e5a4ca4eeb984b055f9ffb523c
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparative study between the excision-ligation and autoligation of vas deferens technique for teaser rams preparation
Autorzy :
Dhurgham Hameed Al Haideri
Hussein Kareem Ibraheim
Falah Baiee
Pokaż więcej
Temat :
ram infertility
testes
vas occlusion
vasectomy techniques
Animal culture
SF1-1100
Veterinary medicine
SF600-1100
Źródło :
Veterinary World, Vol 12, Iss 6, Pp 901-908 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.veterinaryworld.org/Vol.12/June-2019/27.pdf; https://doaj.org/toc/0972-8988; https://doaj.org/toc/2231-0916
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/1c200e5b294042d8818d3acdd71829c8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Serum fucose level in oral cancer, leukoplakia, and oral sub mucous fibrosis: A biochemical study
Autorzy :
Satish Kumar
Ankit Suhag
Sumanta Kumar Kolay
Puneet Kumar
Anumeha Narwal
K Srinivas
Safiya Haideri
Pokaż więcej
Temat :
Fucose
oral cancer
oral leukoplakia
premalignant
Medicine
Źródło :
Journal of Family Medicine and Primary Care, Vol 8, Iss 7, Pp 2414-2419 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.jfmpc.com/article.asp?issn=2249-4863;year=2019;volume=8;issue=7;spage=2414;epage=2419;aulast=Kumar; https://doaj.org/toc/2249-4863
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/936147b41d7647ce9695984fa803b327
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Jitendra PS. Sawhney
Veerappa A. Kothiwale
Vikas Bisne
Rajashekhar Durgaprasad
Praveen Jadhav
Manoj Chopda
Velam Vanajakshamma
Ramdhan Meena
Govindan Vijayaraghavan
Kamaldeep Chawla
Jagan Allu
Karen S. Pieper
A. John Camm
Ajay K. Kakkar
Jean-Pierre Bassand
David A. Fitzmaurice
Samuel Z. Goldhaber
Shinya Goto
Sylvia Haas
Werner Hacke
Lorenzo G. Mantovani
Frank Misselwitz
Alexander G.G. Turpie
Martin van Eickels
Freek W.A. Verheugt
Gloria Kayani
Keith A.A. Fox
Bernard J. Gersh
Hector Lucas Luciardi
Harry Gibbs
Marianne Brodmann
Frank Cools
Antonio Carlos Pereira Barretto
Stuart J. Connolly
Alex Spyropoulos
John Eikelboom
Ramon Corbalan
Dayi Hu
Petr Jansky
Jørn Dalsgaard Nielsen
Hany Ragy
Pekka Raatikainen
Jean-Yves Le Heuzey
Harald Darius
Matyas Keltai
Sanjay Kakkar
Jitendra Pal Singh Sawhney
Giancarlo Agnelli
Giuseppe Ambrosio
Yukihiro Koretsune
Carlos Jerjes Sánchez Díaz
Hugo Ten Cate
Dan Atar
Janina Stepinska
Elizaveta Panchenko
Toon Wei Lim
Barry Jacobson
Seil Oh
Xavier Viñolas
Marten Rosenqvist
Jan Steffel
Pantep Angchaisuksiri
Ali Oto
Alex Parkhomenko
Wael Al Mahmeed
David Fitzmaurice
D.Y. Hu
K.N. Chen
Y.S. Zhao
H.Q. Zhang
J.Z. Chen
S.P. Cao
D.W. Wang
Y.J. Yang
W.H. Li
Y.H. Yin
G.Z. Tao
P. Yang
Y.M. Chen
S.H. He
Ying Wang
Yong Wang
G.S. Fu
X. Li
T.G. Wu
X.S. Cheng
X.W. Yan
R.P. Zhao
M.S. Chen
L.G. Xiong
P. Chen
Y. Jiao
Y. Guo
L. Xue
F.Z. Wang
H. Li
Z.M. Yang
C.L. Bai
J. Chen
J.Y. Chen
X. Chen
S. Feng
Q.H. Fu
X.J. Gao
W.N. Guo
R.H. He
X.A. He
X.S. Hu
X.F. Huang
B. Li
J. Li
L. Li
Y.H. Li
T.T. Liu
W.L. Liu
Y.Y. Liu
Z.C. Lu
X.L. Luo
T.Y. Ma
J.Q. Peng
X. Sheng
X.J. Shi
Y.H. Sun
G. Tian
K. Wang
L. Wang
R.N. Wu
Q. Xie
R.Y. Xu
J.S. Yang
L.L. Yang
Q. Yang
Y. Ye
H.Y. Yu
J.H. Yu
T. Yu
H. Zhai
Q. Zhan
G.S. Zhang
Q. Zhang
R. Zhang
Y. Zhang
W.Y. Zheng
B. Zhou
Z.H. Zhou
X.Y. Zhu
S. Kakkar
J.P.S. Sawhney
P. Jadhav
R. Durgaprasad
A.G. Ravi Shankar
R.K. Rajput
K. Bhargava
R. Sarma
A. Srinivas
D. Roy
U.M. Nagamalesh
M. Chopda
R. Kishore
G. Kulkarni
P. Chandwani
R.A. Pothiwala
M. Padinhare Purayil
S. Shah
K. Chawla
V.A. Kothiwale
B. Raghuraman
G. Vijayaraghavan
V.M. Vijan
G. Bantwal
V. Bisne
A. Khan
J.B. Gupta
S. Kumar
D. Jain
S. Abraham
D. Adak
A. Barai
H. Begum
P. Bhattacharjee
M. Dargude
D. Davies
B. Deshpande
P. Dhakrao
V. Dhyani
S. Duhan
M. Earath
A. Ganatra
S. Giradkar
V. Jain
R. Karthikeyan
L. Kasala
S. Kaur
S. Krishnappa
A. Lawande
B. Lokesh
N. Madarkar
R. Meena
P. More
D. Naik
K. Prashanth
M. Rao
N.M. Rao
N. Sadhu
D. Shah
M. Sharma
P. Shiva
S. Singhal
S. Suresh
V. Vanajakshamma
S.G. Panse
Y. Koretsune
S. Kanamori
K. Yamamoto
K. Kumagai
Y. Katsuda
K. Sadamatsu
F. Toyota
Y. Mizuno
I. Misumi
H. Noguchi
S. Ando
T. Suetsugu
M. Minamoto
Hiroshi Oda
K. Shiraishi
S. Adachi
K. Chiba
H. Norita
M. Tsuruta
T. Koyanagi
H. Ando
T. Higashi
K. Okada
S. Azakami
S. Komaki
K. Kumeda
T. Murayama
J. Matsumura
Y. Oba
R. Sonoda
K. Goto
K. Minoda
Y. Haraguchi
H. Suefuji
H. Miyagi
H. Kato
Tadashi Nakamura
Tsugihiro Nakamura
H. Nandate
R. Zaitsu
Yoshihisa Fujiura
A. Yoshimura
H. Numata
J. Ogawa
H. Tatematsu
Y. Kamogawa
K. Murakami
Y. Wakasa
M. Yamasawa
H. Maekawa
S. Abe
H. Kihara
S. Tsunoda
Katsumi Saito
Kazuyuki Saito
T. Fudo
K. Obunai
H. Tachibana
I. Oba
T. Kuwahata
S. Higa
M. Gushiken
T. Eto
H. Yoshida
D. Ikeda
Yoshitake Fujiura
M. Ishizawa
M. Nakatsuka
K. Murata
C. Ogurusu
M. Shimoyama
M. Akutsu
I. Takamura
F. Hoshino
N. Yokota
T. Iwao
K. Tsuchida
M. Takeuchi
Y. Hatori
Y. Kitami
Yoichi Nakamura
R. Oyama
M. Ageta
Hiroyuki Oda
Y. Go
K. Mishima
T. Unoki
S. Morii
Yuhei Shiga
H. Sumi
T. Nagatomo
K. Sanno
K. Fujisawa
Y. Atsuchi
T. Nagoshi
T. Seto
T. Tabuchi
M. Kameko
K. Nii
K. Oshiro
H. Takezawa
S. Nagano
N. Miyamoto
M. Iwaki
Yuichiro Nakamura
M. Fujii
M. Okawa
Masahiko Abe
Masatake Abe
Mitsunori Abe
T. Saito
T. Mito
K. Nagao
J. Minami
T. Mita
I. Sakuma
T. Taguchi
S. Marusaki
H. Doi
M. Tanaka
T. Fujito
M. Matsuta
T. Kusumoto
S. Kakinoki
K. Ashida
N. Yoshizawa
J. Agata
O. Arasaki
M. Manita
M. Ikemura
S. Fukuoka
H. Murakami
S. Matsukawa
Y. Hata
T. Taniguchi
T. Ko
H. Kubo
M. Imamaki
M. Akiyama
M. Inagaki
H. Odakura
T. Ueda
Y. Katsube
A. Nakata
H. Watanabe
M. Techigawara
M. Igarashi
K. Taga
T. Kimura
S. Tomimoto
M. Shibuya
M. Nakano
K. Ito
T. Seo
S. Hiramitsu
H. Hosokawa
M. Hoshiai
M. Hibino
K. Miyagawa
Hajime Horie
N. Sugishita
Yukio Shiga
A. Soma
K. Neya
Tetsuro Yoshida
Tomoki Yoshida
M. Mizuguchi
M. Ishiguro
T. Minagawa
M. Wada
H. Mukawa
F. Okuda
S. Nagasaka
Y. Abe
Sen Adachi
Susumu Adachi
T. Adachi
K. Akahane
T. Amano
K. Aoki
T. Aoyama
H. Arai
S. Arima
T. Arino
H. Asano
T. Asano
J. Azuma
T. Baba
T. Betsuyaku
H. Chibana
H. Date
J. Doiuchi
Y. Emura
M. Endo
Y. Fujii
R. Fujiki
A. Fujisawa
Y. Fujisawa
T. Fukuda
T. Fukui
N. Furukawa
T. Furukawa
W. Furumoto
T. Goto
M. Hamaoka
N. Hanazono
K. Hasegawa
T. Hatsuno
Y. Hayashi
K. Higuchi
K. Hirasawa
H. Hirayama
M. Hirose
S. Hirota
M. Honda
Hideki Horie
T. Ido
O. Iiji
H. Ikeda
K. Ikeda
K. Ikeoka
M. Imaizumi
H. Inaba
T. Inoue
F. Iseki
A. Ishihara
N. Ishioka
N. Ito
T. Iwase
H. Kakuda
J. Kamata
H. Kanai
H. Kanda
M. Kaneko
H. Kano
T. Kasai
T. Kato
Y. Kato
Y. Kawada
K. Kawai
K. Kawakami
S. Kawakami
T. Kawamoto
S. Kawano
J. Kim
T. Kira
H. Kitazawa
H. Kitazumi
T. Kito
T. Kobayashi
T. Koeda
J. Kojima
H. Komatsu
I. Komatsu
Y. Koshibu
T. Kotani
T. Kozuka
Y. Kumai
T. Kumazaki
I. Maeda
K. Maeda
Y. Maruyama
S. Matsui
K. Matsushita
Y. Matsuura
K. Mineoi
H. Mitsuhashi
N. Miura
S. Miyaguchi
S. Miyajima
H. Miyamoto
A. Miyashita
S. Miyata
I. Mizuguchi
A. Mizuno
T. Mori
O. Moriai
K. Morishita
O. Murai
Sho Nagai
Shunichi Nagai
E. Nagata
H. Nagata
A. Nakagomi
S. Nakahara
M. Nakamura
R. Nakamura
N. Nakanishi
T. Nakayama
R. Nakazato
T. Nanke
J. Nariyama
Y. Niijima
H. Niinuma
Y. Nishida
Y. Nishihata
K. Nishino
H. Nishioka
K. Nishizawa
I. Niwa
K. Nomura
S. Nomura
M. Nozoe
T. Ogawa
N. Ohara
M. Okada
K. Okamoto
H. Okita
M. Okuyama
H. Ono
T. Ono
Y. Onuki Pearce
S. Oriso
A. Ota
E. Otaki
Y. Saito
H. Sakai
N. Sakamoto
Y. Sakamoto
Y. Samejima
Y. Sasagawa
H. Sasaguri
A. Sasaki
T. Sasaki
Kazuki Sato
Kiyoharu Sato
M. Sawano
S. Seki
Y. Sekine
Y. Seta
K. Sezaki
N. Shibata
Y. Shiina
H. Shimono
Y. Shimoyama
T. Shindo
H. Shinohara
R. Shinohe
T. Shinozuka
T. Shirai
T. Shiraiwa
Y. Shozawa
T. Suga
C. Sugimoto
Kazuo Suzuki
Keita Suzuki
Shu Suzuki
Shunji Suzuki
Susumu Suzuki
Y. Suzuki
M. Tada
A. Taguchi
T. Takagi
Y. Takagi
K. Takahashi
S. Takahashi
H. Takai
C. Takanaka
S. Take
H. Takeda
K. Takei
K. Takenaka
T. Tana
G. Tanabe
K. Taya
H. Teragawa
S. Tohyo
S. Toru
Y. Tsuchiya
T. Tsuji
K. Tsuzaki
H. Uchiyama
O. Ueda
Y. Ueyama
N. Wakaki
T. Wakiyama
T. Washizuka
M. Watanabe
T. Yamada
T. Yamagishi
H. Yamaguchi
Kenichi Yamamoto
Kentaro Yamamoto
Kunihiko Yamamoto
T. Yamamoto
M. Yamaura
M. Yamazoe
K. Yasui
Y. Yokoyama
K. Yoshida
T.W. Lim
C.K. Ching
C.G. Foo
J.H. Chow
D.D. Chen
F.R. Jaufeerally
Y.M. Lee
G. Lim
W.T. Lim
S. Thng
S.Y. Yap
C. Yeo
S. Oh
H.N. Pak
J.-B. Kim
J.H. Kim
S.-W. Jang
D.H. Kim
D.R. Ryu
S.W. Park
D.-K. Kim
D.J. Choi
Y.S. Oh
M.-C. Cho
S.-H. Kim
H.-K. Jeon
D.-G. Shin
J.S. Park
H.K. Park
S.-J. Han
J.H. Sung
J.-G. Cho
G.-B. Nam
Y.K. On
H.E. Lim
J.J. Kwak
T.-J. Cha
T.J. Hong
S.H. Park
J.H. Yoon
N.-H. Kim
K.-S. Kim
B.C. Jung
G.-S. Hwang
C.-J. Kim
D.B. Kim
J.J. Ahn
H.J. An
H. Bae
A.L. Baek
W.J. Chi
E.A. Choi
E.H. Choi
H.K. Choi
H.S. Choi
S. Han
E.S. Heo
K.O. Her
S.W. Hwang
E.M. Jang
H.-S. Jang
S. Jang
H.-G. Jeon
S.R. Jeon
Y.R. Jeon
H.K. Jeong
I.-A. Jung
Hyeon Jeong Kim
Hyun Ju Kim
Ji Seon Kim
Jung Sook Kim
J.A. Kim
K.T. Kim
M.S. Kim
Sang Hee Kim
Sang Hyun Kim
Y.-I. Kim
C.S. Lee
E.H. Lee
G.H. Lee
H.Y. Lee
H.-Y. Lee
K.H. Lee
K.R. Lee
M.S. Lee
M.-Y. Lee
R.W. Lee
S.E. Lee
S.H. Lee
S. Lee
W.Y. Lee
I.K. Noh
A.R. Park
B.R. Park
H.N. Park
J.H. Park
M. Park
Y. Park
S.-Y. Seo
J. Shim
J.H. Sim
Y.M. Sohn
W.S. Son
Y.S. Son
H.J. Song
H.K. Wi
J.J. Woo
S. Ye
K.H. Yim
K.M. Yoo
E.J. Yoon
S.Y. Yun
P. Angchaisuksiri
S. Chawanadelert
P. Mongkolwongroj
K. Kanokphatcharakun
S. Cheewatanakornkul
T. Laksomya
S. Pattanaprichakul
T. Chantrarat
S. Rungaramsin
S. Silaruks
W. Wongcharoen
K. Siriwattana
K. Likittanasombat
P. Katekangplu
W. Boonyapisit
D. Cholsaringkarl
B. Chatlaong
P. Chattranukulchai
Y. Santanakorn
P. Hutayanon
P. Khunrong
T. Bunyapipat
S. Jai-Aue
P. Kaewsuwanna
P. Bamungpong
S. Gunaparn
S. Hongsuppinyo
R. Inphontan
R. Khattaroek
K. Khunkong
U. Kitmapawanont
C. Kongsin
B. Naratreekoon
S. Ninwaranon
J. Phangyota
A. Phrommintikul
P. Phunpinyosak
K. Pongmorakot
S. Poomiphol
N. Pornnimitthum
S. Pumprueg
S. Ratchasikaew
K. Sanit
K. Sawanyawisuth
B. Silaruks
R. Sirichai
A. Sriwichian
W. Suebjaksing
P. Sukklad
T. Suttana
A. Tangsirira
O. Thangpet
W. Tiyanon
Y. Vorasettakarnkij
T. Wisaratapong
W. Wongtheptien
A. Wutthimanop
S. Yawila
A. Oto
A. Altun
I. Ozdogru
K. Ozdemir
O. Yilmaz
A. Aydinlar
M.B. Yilmaz
E. Yeter
Z. Ongen
M. Cayli
H. Pekdemir
M. Ozdemir
M. Sucu
T. Sayin
M. Demir
H. Yorgun
M. Ersanli
E. Okuyan
D. Aras
H. Abdelrahman
O. Aktas
D. Alpay
F. Aras
M.F. Bireciklioglu
S. Budeyri
M. Buyukpapuc
S. Caliskan
M. Esen
M.A. Felekoglu
D. Genc
B. Ikitimur
E.B. Karaayvaz
S. Kılıç Karataş
S. Okutucu
E. Ozcelik
A. Quisi
H. Sag
L. Sahiner
B.Y. Sayin
T. Seker
D. Uzun Alkan
E. Yildirim
R. Yildirim
F. Yilmaz
V. Yuksekdag
H.L. Luciardi
N. Vensentini
A.C. Ingaramo
G.A. Sambadaro
V. Fernandez Caputi
S.G. Berman
P. Dragotto
A.J. Kleiban
N. Centurion
G. Giacomi
R.A. Ahuad Guerrero
D. Conde
G. Zapata
L.A. Di Paola
J.L. Ramos
R.D. Dran
J. Egido
A.A. Fernandez
M.J. Fosco
S. Sassone
V.A. Sinisi
L.R. Cartasegna
M.A. Berli
O.A. Gomez Vilamajo
F. Ferroni
E.D. Alaguibe
A. Alvarez D'Amelio
C. Arabetti
L. Arias
J.A. Belardi
L. Bergesio
F. Berli
M. Berli
S. Borchowiec
C. Buzzetti
R. Cabrini
V. Campisi
A.L. Cappi
R. Carrizo
F. Colombo Berra
J.P. Costabel
O.J.A. Costamagna
A.A. Damonte
I.N. De Urquiza
F. Diez
M.F. Edén
M. Fanuele
F. Fernandez Voena
M. Foa Torres
C. Funosas
M.P. Giacomi
C.H. Gimenez
E.P. Gurfinkel
M. de L.M. Had
V. Hansen
A.D. Hrabar
M. Ingratta
A. Lopez
G. Maehara
L. Maffei
A. Martinelli
C. Martinelli
J. Matkovich
B. Mautner
A. Meirino
R. Munguia
A. Navarro
V. Novas
G. Perez Prados
J. Pontoriero
R.N. Potito
C. Ricotti
M.A. Rodriguez
F. Rolandi
M.E. Said Palladino
M. Salinger
L.S. Sanziani
P.O. Schygiel
A. Sossich
J.F. Tinto
L. Tonelli
A.L. Tufare
M. Vallejo
M.E. Yunis
M. Zillo
F.J. Zurbrigk
A.C.P. Barretto
D.C. Sobral Filho
J. Jaber
D. Armaganijan
J. Faria Neto
A. Steffens
W. Kunz Sebba Barroso de Souza
J.D. de Souza Neto
J.M. Ribeiro
M. Silveira Teixeira
P.R. Ferreira Rossi
L. Pires
D. Moreira
J.C. Moura Jorge
A. Menezes Lorga Filho
L.C. Bodanese
M. Westerlund Montera
C.H. Del Carlo
T. Da Rocha Rodrigues
F.A. Alves da Costa
A. Lopes
R. Lopes
G.R. Araújo
E.R. Fernandes Manenti
J.F. Kerr Saraiva
J.C. Ferreira Braga
A. Negri
L. Souto
C. Moncada
D. Bertolim Precoma
F. Roquette
G. Reis
R.A. Ramos Filho
E. Lanna Figueiredo
R. Vieira Botelho
C. Munhoz da Fontoura Tavares
C.R. Costantini Frack
J. Abdalla Saad
H.C. Finimundi
C. Pisani
D. Chemello
M. Pereira Martins
C.C. Broilo França
F. Alban
G.B. Aranha Rosito
J.B. de Moura Xavier Moraes Junior
R.T. Tumelero
L. Nigro Maia
R. Simões de Almeida
N.C. do Carmo Borges
L.G. Gomes Ferreira
P. Agliardi
J. Alves de Oliveira Gomes
V. Araujo
M. Arruda Nakazone
T. Barbosa
S. Barroso
E. Belisario Falchetto
H. Bellotti Lopes
M.A. Benez Teixeira Lemos
G. Biazus
L. Borges Queiroz
F.E. Camazzola
M. Caporale
S. Cardoso Boscato
F. Chieza
M.O. Chokr
R. Clemente Mingireanov
N. Codonho Góes
C. Correa
M. Costa
C. Costantini Ortiz
L.S. da Silva
F. da Silva Paulitsch
J.A. da Silveira
E. Daros
G.R. de Araújo
M.I. Del Monaco
C. Dias
M.A. Dias
A.P. Drummond Wainstein
P. Ely Pizzato
D.C. Esteves
P. Fabri
T. Félix Lorenzato Fonseca
E. Fernandes
C. Fonseca
C.R. Frack Costantini
R. Franchin Ferraz
F. Freire
P. Gottardo
D. Guanaes
S. Guizzardi
E. Hettwer Magedanz
F. Igansi
F. Jannuzzi
G. Junior
D. Komar
E.G. Lino
D. Lopes
O. Lourenço da Silva Júnior
E. Lustosa
A.P. Macagnan
M.C. Marinho
M. Mazzoni
G. Melo
L. Mortari
O.M.C.C. Mouco
C. Nanzer Vital
C. Ormundo
S. Oss Emmer
E. Palmegiani
R. Pavani
L. Pereira
V.L. Pereira
R. Perreira
S. Poletti
S.C. Quaia Fortunato
C. Queirantes
N. Ramos Pereira
R.L. Rech
S. Ribeiro
A. Rodrigues
H. Roesch
T. Ruaro Reichert
D. Santos
I. Santos
M. Santos
M.V. Seroqui
S. Silva
L. Soares
L. Spolaor
C. Stoll
N. Toazza Duda
L. Trama
B. Unterkircher
M.V. Valois
T. Vargas
T. Viana
C. Vicente
L. Vidal Armaganijan
R. Vieira Homem
L.G. Vieira Torres
L. Vila Boas
F. Villaça Guimarães Filho
R. Corbalan
G. Eggers
C. Bugueño Gutiérrez
G. Arriagada
S. Potthoff Cardenas
B.A.J. Stockins Fernandez
C. Conejeros
C. Houzvic
P. Marin Cuevas
H. Montecinos
A. Forero
F. Lanas
M. Larico Gómez
G. Charme Vilches
C. Rey
C. Astudillo
J. Aguilar
Y. Campisto
C. Lara
E. Molina
J. Munoz Oyarzon
V. Olguin
M. Vergara
C. Villan
C.J. Sánchez Díaz
J. Illescas Diaz
R. Leal Cantú
M.G. Ramos Zavala
R. Cabrera Jardines
N. Espinola Zavaleta
S. Villarreal Umaña
E. López Rosas
G. Llamas Esperón
G. Pozas
E. Cardona Muñoz
N. Matadamas Hernández
A. Leyva Rendón
N. García Hernández
M. de los Ríos Ibarra
L. Virgen Carrillo
D. López Villezca
C. Hernández Herrera
J.J. López Prieto
R. Gaona Rodríguez
E. Villeda Espinosa
D. Flores Martínez
J. Velasco Barcena
R. Yong
I. Rodríguez Briones
J.L. Leiva Pons
H. Álvarez López
R. Olvera Ruiz
C. Díaz de la Vega
C. Cantú Brito
E. Chuquiure Valenzuela
R. Reyes-Sanchez
A. Bazzoni Ruiz
O. Nandayapa Flores
M. Benavides Gonzalez
R. Arriaga Nava
J.D. Morales Cerda
O. Fierro Fierro
P. Fajardo Campos
T.A.A. Alfaro
S. Altamirano Bellorin
R. Avena
M. Chavarria
I. Espinosa
F. Flores Silva
R.H. Garcia Nava
K. Godoy
E.J. Gonzalez Felix
C.L. Gonzalez Garcia
L.G. Gonzalez Salas
P. Guajardo
S. Hernandez Gonzalez
T. Izquierdo
M.C. Mancilla Ortiz
D. Martinez Vasquez
N. Mendoza
J. Morales
N. Nikitina
S. Ochoa Aybar
A. Ortiz
P. Padilla Macias
F. Perez
J.A. Perez Sanchez
S. Piña Toledano
M. Ramos Gonzalez
C. Rivera Ramos
V. Roa Castro
G. Romero Cardona
M. Ruiz Cornejo
A. Salinas
G. Santana
P. Sida Perez
A.C. Tovar Castaneda
R. Trujillo Cortes
M. Brodmann
K. Lenz
H. Drexel
J. Foechterle
C. Hagn
A. Podczeck-Schweighofer
K. Huber
M. Winkler
B. Schneeweiß
A. Gegenhuber
W. Lang
S. Eichinger-Hasenauer
P. Kaserer
J. Sykora
H. Rasch
M. Pichler
E. Schaflinger
B. Strohmer
R. Breier
K.-M. Ebner
L. Eischer
F. Freihoff
A. Lischka-Lindner
T. Mark
A. Mirtl
A. Said
C. Stöcklöcker
B. Vogel
A. Vonbank
C. Wöhrer
D. Zanolin
F. Cools
G. Paparella
P. Vandergoten
J.-L. Parqué
L. Capiau
G. Vervoort
B. Wollaert
P. Desfontaines
G. Mairesse
T. Boussy
P. Godart
A. De Wolf
J. Voet
A. Heyse
G. Hollanders
W. Anné
J. Vercammen
P. Purnode
I. Blankoff
D. Faes
Y. Balthazar
M. Beutels
P. Maréchal
S. Verstraete
O. Xhaet
H. Striekwold
J. Thoeng
K. Hermans
B. Alzand
A.-K. Ascoop
F. Banaeian
A.-M. Barbuto
A.C. Billiaux
M. Blockmans
C. Bouvy
C. Brike
H. Capiau
T. Casier
A. Conde Y Bolado
D. De Cleen
M. De Coninck
M. de Vos
N. de Weerdt
M. Delforge
M. Delvigne
D. Denie
K. Derycker
E. Deweerd
F. Dormal
S. Drieghe
M. Everaert
T. Eykerman
E. Feys
M. Ghekiere
F. Gits
S. Hellemans
L. Helvasto
C. Jacobs
S. Lips
I. Mestdagh
J. Nimmegeers
V. Piamonte
P. Pollet
A. Postolache
M. Raepers
E. Raymenants
J. Richa
H. Rombouts
J. Salembier
C. Scheurwegs
O. Semeraro
N. Simons
C. Smessaert
W. Smolders
I. Stockman
S. Tahon
V. Thyssen
G. Tincani
F. Van Durme
D. Van Lier
H. Vandekerckhove
Y. Vandekerckhove
D. Vandenbroeck
A. Vandorpe
E. Vanhalst
B. Vanhauwaert
C. Vantomme
L. Vergauwen
H. Verloove
T. Vydt
T. Weyn
P. Jansky
P. Reichert
R. Spacek
V. Machova
E. Zidkova
O. Ludka
J. Olsr
L. Kotik
K. Plocova
B. Racz
R. Ferkl
J. Hubac
I. Kotik
Z. Monhart
H. Burianova
O. Jerabek
J. Pisova
I. Petrova
V. Dedek
M. Honkova
P. Podrazil
J. Spinar
J. Vitovec
M. Novak
J. Lastuvka
V. Durdil
P. Antonova
L. Bockova
J. Bultas
J. Chlumsky
L. Dastychova
T. Drasnar
J. Honek
M. Horejsi
V. Hubacova
L. Janska
I. Kopeckova
R. Kratochvilova
E. Krcova
R. Labrova
A. Lindourkova
J. Lipoldova
H. Lubanda
A. Ludkova
L. Mahdalikova
M. Majerníkova
D. Michalik
P. Potuznik
E. Prochazkova
A. Sulc
J. Sveceny
M. Valtova
M. Zidek
J. Zika
J. Nielsen
H. Nielsen
S. Husted
U. Hintze
S. Rasmussen
A. Bremmelgaard
J. Markenvard
J. Boerger
J. Solgaard
P. Simonsen
T. Loekkegaard
M. Bruun
J. Mertz
H. Domínguez
K. Skagen
K. Egstrup
H. Ibsen
I. Raymond
T. Bang-Hansen
C. Ellervik
E. Eriksen
L. Jensen
M. Jensen
M. Leth
A. Nygaard
J. Park
M. Schou
A. Therkelsen
J. Tilma
K. Vesterager
P. Raatikainen
J. Airaksinen
O. Arola
J. Koistinen
H. Nappila
K. Peltomäki
V. Rasanen
T. Vasankari
J.-Y. Le Heuzey
M. Galinier
Y. Gottwalles
F. Paganelli
P. Loiselet
J.-J. Muller
M.B. Koujan
A. Marquand
S. Destrac
O. Piot
N. Delarche
J.-P. Cebron
S. Boveda
M. Guenoun
D. Guedj-Meynier
D. Galley
J. Ohayon
S. Assouline
M. Zuber
P. Amarenco
E. Ellie
J. Kadouch
P.-Y. Fournier
J.-P. Huberman
M. Lemaire
G. Rodier
L. Milandre
X. Vandamme
I. Sibon
J.-P. Neau
M.H. Mahagne
A. Mielot
M. Bonnefoy
J.-B. Churet
V. Navarre
F. Sellem
G. Monniot
J.-P. Boyes
B. Doucet
M. Martelet
D. Obadia
B. Crousillat
J. Mouallem
E. Bearez
P. Nazeyrollas
J.P. Brugnaux
A. Fedorowsky
F. Casassus
J.-B. Berneau
F. Chemin
N. Falvo
J.-M. Perron
J.-E. Poulard
A. Barreau
C. Beltra
E. Corrihons
N. Decarsin
B. Dubois
E. Ducasse
X. Giry
A. Kemmel
S. Ledure
N. Lemaire
F. Robin
N. Rosolin
D. Sanchez
A. Suissa
H. Darius
G. Königer
J. Purr
U. Gerbaulet
B.-T. Kellner
A. Kopf
T. Schäfer
H. Zauzig
P. Riegel
H. Hohensee
E. Eißfeller
W. Eder
G. Rehling
D. Glatzel
S. Zutz
G.-U. Heinz
H. Menke
A. Pustelnik
P. Sandow
N. Ludwig
H. Wiswedel
W. Wildenauer
C. Axthelm
T. Schwarz
A. Babyesiza
G. Stuchlik
H.-H. Zimny
M. Kropp
F. Kahl
A. Caspar
S. Omankowsky
T. Läßig
H.-J. Hartmann
G. Lehmann
H.-W. Bindig
G. Hergdt
D. Reimer
J. Hauk
W. Dorsch
J. Dshabrailov
H. Michel
K.-A. Rapp
R. Vormann
P. Mayer
U. Horstmeier
V. Eissing
H. Hey
H. Leuchtgens
V. Lilienweiß
K. Kolitsch
C. Schubert
H. Lauer
T. Buchner
G. Brauer
S. Kamin
K. Müller
M. Abdel-Qader
S. Baumbach
H.-H. Ebert
C. Schwencke
S. Schellong
P. Bernhardt
L. Karolyi
B. Sievers
W. Haverkamp
P. Salbach
J.-U. Röhnisch
S. Schoen
W. Erdle
T. Mueller
H. Mueller
V. Mitrovic
Z. Babjakova
K. Bergner
S. Boehme
K. Bonin
D. Buckert
F. Busch
U. Dichristin
S. Diez
A. Fleck
K. Flint
H. Floegel
C. Fritz
R. Frommhold
J. Gehre
J. Geyer
A. Grytzmann
M. Hahn
K. Helgert
K. Hubert
K. Kirchner-Volker
V. Klein
D. Kroll
A. Krueger
R. Lehmann
L. Mann
A. Maselli
G. Menken
K. Mikes
H. Mortan
N. Nasser
D. Nicolaus
A. Plauskat
L. Pomper
A. Quietzsch
C. Ravenhorst
C. Reichelt
C. Reimer
B. Schaefer
S. Scharrer
K. Schirmer
K. Schmidt
R. Schoene
J. Schulze
M. Schuppe
S. Simon
S. Sommer
K. Spranger
A. Talkenberger
K. Tauber
A. Tetlak
T. Toennishoff
R. Voelkel-Babyesiza
B. Voigts
U. Weiser
S. Wesendorf
S. Wildenauer
T. Wolf
J. Wurziger
J. Zak
H.-D. Zauzig
S. Ziefle
S. Zincke
M. Keltai
S. Vangel
G. Szalai
B. Merkely
S. Kancz
Z. Boda
A. Nagy
Z. Laszlo
A. Matoltsy
B. Gaszner
P. Polgar
T. Habon
E. Noori
G. Juhasz
N. Kanakaridisz
I. Szentpeteri
F. Juhasz
A. Vertes
A. Papp
Z. May
J. Ferenczi
M. Egyutt
E. Kis
G. Engelthaler
G. Szantai
E. Fulop
P. Gombos
D. Gulyas
P. Jen
E. Kiralyhazine Gyorke
M. Kovacs
S. Kovacsne Levang
S. Marianna
Z. Radics
N. Sydó
R. Szalo
A. Szilagyi
F. Sztanyik
B. Vandrus
G. Agnelli
G. Ambrosio
E. Tiraferri
R. Santoro
S. Testa
G. Di Minno
M. Moia
T.M. Caimi
G. Martini
M. Tessitori
R. Cappelli
D. Poli
R. Quintavalla
F. Melone
F. Cosmi
A. Pizzini
G. Piseddu
R. Fanelli
C. Latella
R. Santi
L. Pancaldi
R. De Cristofaro
G. Palareti
A. De Blasio
J. Salerno Uriarte
F. Minetti
E.M. Pogliani
L.M. Lonati
M. Accogli
N. Ciampani
S. Malengo
M. Feola
A. Raisaro
L. Fattore
P. Grilli
F. Germini
M. Settimi
M. Alunni
G. Duranti
L. Tedeschi
G. Baglioni
G. Avanzino
M. Berardi
V. Pannacci
A. Giombolini
S. Nicoli
T. Scarponi
B. Allasia
P. Ricciarini
R. Nasorri
A. Argena
P. Bossolasco
P. Ronchini
A. Filippi
F. Tradati
C. Bulla
L. Donzelli
L. Foppa
M.L. Bottarelli
A. Tomasello
A. Mauric
C. Femiano
R. Reggio
F. Lillo
A. Mariani
F. Forcignanò
M. Volpe
M. D'Avino
M.G. Bongiorni
S. Severi
A. Capucci
C. Lodigiani
E. Salomone
G. Serviddio
C. Tondo
P. Golino
C. Mazzone
S. Iacopino
V. Pengo
M. Galvani
L. Moretti
P. Ambrosino
E. Banfi
V. Biagioli
A. Bianchi
G. Boggian
M. Breschi
S. Brusorio
F. Calcagnoli
G. Campagna
M. Carpenedo
C. Ciabatta
G. Ciliberti
G. Cimmino
C. D'Arienzo
L. Di Gennaro
M. Fedele
P.M. Ferrini
K. Granzow
G. Guazzaloca
F. Guerra
A. Lo Buglio
S. Longo
F. Macellari
E. Mesolella
E. Mollica Poeta
P. Occhilupo
V. Oriana
G. Rangel
L. Salomone
A. Scaccianoce
C. Scarone
L. Segreti
G. Sottilota
R. Villani
C. Zecca
H. ten Cate
J.H. Ruiter
H. Klomps
M. Bongaerts
M.G.C. Pieterse
C. Guldener
J.-P. Herrman
G. Lochorn
A. Lucassen
H. Adriaansen
S.H.K. The
P.R. Nierop
P.A.M. Hoogslag
W. Hermans
B.E. Groenemeijer
W. Terpstra
C. Buiks
L.V.A. Boersma
M. Boersma-Slootweg
F. Bosman
M. Bosschaert
S. Bruin
I. Danse
J. De Graaf
J. de Graauw
M. Debordes
S. Dols
F. Geerlings
K. Gorrebeeck
A. Jerzewski
W. Jetten
M. Kelderman
T. Kloosterman
E.M. Koomen
J. Krikken
P. Melman
R. Mulder
A. Pronk
A. Stallinga-de Vos
J. te Kaat
P. Tonino
B. Uppelschoten
R. van de Loo
T. van der Kley
G. van Leeuwen
J.J. van Putten
L. Westerman
D. Atar
E. Berge
P.A. Sirnes
E. Gjertsen
T. Hole
K. Erga
A. Hallaråker
G. Skjelvan
A. Østrem
B. Ghezai
A. Svilaas
P. Christersson
T. Øien
S. Høegh Henrichsen
J. Berg-Johansen
J.E. Otterstad
H. Antonsen
K. Ausen
H. Claussen
I. Dominguez
A. Jekthammer
A.B. Lensebraaten
V. Nilsen
M. O'Donovan
K. Ringdalen
S. Strand
J. Stepinska
R. Korzeniak
A. Gieroba
M. Biedrzycka
Marcin Ogorek
B. Wozakowska-Kaplon
K. Loboz-Grudzien
J. Kosior
W. Supinski
J. Kuzniar
R. Zaluska
J. Hiczkiewicz
L. Swiatkowska-Byczynska
L. Kucharski
M. Gruchala
P. Minc
M. Olszewski
G. Kania
M. Krzciuk
Z. Lajkowski
B. Ostrowska-Pomian
J. Lewczuk
E. Zinka
A. Karczmarczyk
M. Chmielnicka-Pruszczynska
M. Trusz-Gluza
G. Opolski
M. Bronisz
Michal Ogorek
G. Glanowska
P. Ruszkowski
K. Jaworska
R. Sciborski
B. Okopien
P. Kukla
I. Wozniak-Skowerska
K. Galbas
K. Cymerman
J. Jurowiecki
P. Miekus
W. Myszka
S. Mazur
R. Lysek
J. Baszak
T. Rusicka-Piekarz
G. Raczak
E. Domanska
J. Nessler
J. Lesnik
M. Ambicka
D. Andrzejewski
J. Araminowicz
A. Barszcz
R. Bartkowiak
J. Bartnik
M. Basiak
E. Bekieszczuk
L. Bernat
L. Biedrzycki
A. Biernacka
D. Blaszczyk
E. Broton
W. Brzozowski
M. Brzustowska
R. Bzymek
A. Chmielowski
P. Chojnowski
R. Cichomski
K. Cieslak
A. Cieszynska
B. Curyllo
M. Czamara
L. Danilowicz-Szymanowicz
B. Dolecka
L. Drelich
B. Dudzik-Richter
T. Dybala
M. Dziuba
W. Faron
M. Figura-Chmielewska
A. Frankiewicz
W. Gadzinski
E. Gasior
B. Gosciniecka
P. Gutknecht
M. Guziewicz
A. Jackun-Podlesna
G. Jaguszewska
J. Jankielewicz
A. Jaremczuk-Kaczmarczyk
M. Jargiello-Baszak
A. Jarzebowski
E. Jaskulska-Niedziela
M. Jaworska-Drozdowska
J. Kabat
A. Kaczmarzyk-Radka
K. Kalin
R. Kaliszczak
M. Kiliszek
M. Klata
M. Kluczewski
I. Kobielusz-Gembala
E. Kochanska
D. Kociolek
A. Kolodzinska
A. Komlo
A. Konopka
E. Korczowska
E. Kowal
H.K. Kowalczyk
E. Kremis
D. Kruczyk
A. Krzesiak-Lodyga
M. Krzyzanowski
W. Kurdzielewicz
D. Kustrzycka-Kratochwil
D. Lesniewska-Krynska
J. Leszczynski
E. Lewicka
E. Lichota
K. Lip
M. Loboz-Rudnicka
J. Luka
A. Lysek-Jozefowicz
M. Machnikowska
K. Majewska
R. Mariankowski
A. Markiewicz
M. Mazur
A. Metzgier-Gumiela
E. Miedlar
M. Mielcarek
J. Neubauer-Geryk
J. Niedek
A. Niemirycz-Makurat
A. Nowak
S. Nowak
B. Opielowska-Nowak
M. Ozgowicz
A. Pawelska-Buczen
E. Pawlik-Rak
R. Piotrowicz
P. Ptaszynski
A. Raczynska
W. Rogowski
J. Romanek
R. Romaszkiewicz
P. Rostoff
N. Roszczyk
D. Rozewska-Furmanek
J. Rychta
B. Rzyczkowska
A. Sidor
J. Skalska
M. Smichura
M. Splawski
P. Staneta
E. Staniszewska
J. Starak-Marciniak
M. Stopyra-Poczatek
M. Sukiennik-Kujawa
J. Szafranski
P. Szalecki
A. Szczepanska
W. Szkrobka
E. Szuchnik
A. Szulowska
G. Szumczyk-Muszytowska
M. Szwoch
T. Traczyk
M. Troszczynska
G. Trzcinski
S. Tybura
P. Walasik
M. Wegrzynowska
K. Wesolowska
W. Wieczorek
A. Wierzbicka
P. Wilczewski
M. Wilgat-Szecowka
P. Wojewoda
L. Wojnowski
M. Wrobel
K. Zakutynska-Kowalczyk
M. Zyczynska-Szmon
E. Panchenko
V. Eltishcheva
R. Libis
S. Tereshchenko
S. Popov
G. Kamalov
D. Belenky
A. Zateyshchikova
E. Kropacheva
A. Kolesnikova
K. Nikolaev
L. Egorova
A. Khokhlov
E. Yakupov
M. Poltavskaya
D. Zateyshchikov
O. Drapkina
A. Vishnevsky
O. Barbarash
O. Miller
E. Aleksandrova
P. Chizhov
M. Sergeev
E. Shutemova
E. Mazur
K. Zrazhevskiy
T. Novikova
V. Kostenko
Y. Moiseeva
E. Polkanova
K. Sobolev
M. Rossovskaya
G. Zubeeva
Y. Shapovalova
O. Nagibovich
A. Edin
A. Agakhanyan
R. Batalov
Y. Belenkova
F. Bitakova
S. Chugunnaya
A. Dumikyan
S. Erofeeva
E. Gorbunova
T. Gorshkova
A. Gubanov
M. Gurmach
Y. Ivanova
T. Kolesova
D. Konyushenko
O. Korneeva
O. Kropova
P. Kuchuk
O. Kungurtseva
T. Kupriyanova
B. Kurylo
M. Kuvanova
O. Lebedeva
E. Lileeva
O. Machilskaya
T. Medvedeva
G. Monako
I. Motylev
G. Nagibovich
E. Novikova
Y. Orlov
Y. Osmolovskaya
A. Ovsannikova
D. Platonov
S. Rachkova
O. Sinitsina
S. Speshilova
O. Suslova
A. Ushakov
O. Volodicheva
O. Zemlianskaia
I. Zhirov
E. Zhuravleva
I. Zotova
X. Viñolas
P. Alvarez Garcia
M.F. López Fernández
L. Tercedor
S. Tranche Iparraguirre
P. Torán Monserrat
E. Márquez Contreras
J. Isart Rafecas
J. Motero Carrasco
P. García Pavía
C. Gómez Pajuelo
C. Moro Serrano
L.F. Iglesias Alonso
A. Grande Ruiz
J. Mercé Klein
J.R. Gonzalez Juanatey
G. Barón Esquivias
I. Monte Collado
H. Palacín Piquero
C. Brotons Cuixart
M. Rodríguez Morató
J. Bayo I Llibre
C. Corros Vicente
M. Vida Gutierrez
F. Epelde Gonzalo
C.A. Almeida Fernández
N. Del Val Plana
E. Escrivá Montserrat
J.J. Montero Alía
M. Barreda González
M.A. Moleiro Oliva
J. Iglesias Sanmartín
M. Jiménez González
M. Rodriguez Álvarez
J. Herreros Melenchon
T. Ripoll Vera
F. Ridocci Soriano
L. Garcia Riesco
M.D. Marco Macian
J. Quiles Granado
M. Jimenez Navarro
J. Cosin Sales
J.V. Vaquer Perez
M. Vazquez Caamano
M.F. Arcocha Torres
G. Marcos Gomez
A. Iñiguez Romo
M.A. Prieto Diaz
Carmela Alonso
Concepcion Alonso
D. Alvarez
M. Alvarez
M. Amaro
N. Andere
J. Aracil Villar
R. Armitano Ochoa
A. Austria
S. Barbeira
E. Barraquer Feu
A. Bartes
V. Becerra Munoz
F.J. Bermudez Jimenez
A. Branjovich Tijuan
J. Cabeza Ramirez
M. Cabrera Ramos
E. Calvo Martinez
M. Campo Moreno
G. Cancho Corchado
M. Casanova Gil
M. Castillo Orive
D. Castro Fernandez
M. Cebollada del Misterio
R. Codinachs Alsina
A. Cortada Cabrera
J. Costa Pinto Prego de Faria
S. Costas
M.I. Cotilla Marco
M. Dachs
C.M. Diaz Lopez
A. Domenech Borras
A. Elorriaga Madariaga
A. Espallargas
M. Fernandez
E. Fernandez Escobar
E. Fernandez Mas
A. Ferrer
J. Fosch
M. Garcia Bermudez
V. Garcia Millan
M. Gavira Saenz
C. Gines Garcia
C. Gomez
Y. Gomez Perez
A. Gonzales Segovia
P. Gonzalez
L. Grigorian
A. Guerrero Molina
M. del C. Gutierrez del Val
B. Herrero Maeso
E. Hevia Rodriguez
A. Iglesias Garcia
M.J. Jimenez Fernandez
B. Jimeno Besa
P. Juan Salvadores
M.B. Lage Bouzamayor
I. Lasuncion
L.E. Lezcano Gort
M. Llobet Molina
M. Lopez
A. Manzanal Rey
J. Mara Guerra
S. Marcus
A. Martin Vila
M. Martinez Mena
P. Mazon
F. Mendez Zurita
G. Millán
M. Molina
P. Montero Alia
D. Montes
M. Moure Gonzalez
R.B. Munoz Munoz
A. Negrete Palma
H.N. Orellana Figueroa
V.M. Ortega
C. Ortiz Cortes
D. Otero Tomera
N. Palomo Merchan
I. Pareja Ibar
E. Pena Garcia
M. Pereda Armayor
M. Perez Carasa
I. Prieto
V. Quintern
R. Renom
L.M. Rincon Diaz
V. Rios
L. Riquelme Sola
R. Rivera
X. Robiro Robiro
M. Roca
C. Roca Saumell
C. Rodrigo
E. Rodriguez
M. Rodriguez Garcia
S. Saez Jimenez
P. Sanchez Calderon
L. Sanchez Mendez
S. Sanchez Parra
C. Santolaya
M.R. Senan Sanz
A. Seoane Blanco
E. Serralvo
N. Sierra
C. Simon Valero
J. Sorribes Lopez
M. Teixido Fontanillas
M. Terns Riera
G. Tobajas
C. Torres
J. Torres Marques
M. Ubeda Pastor
M. Rosenqvist
A. Wirdby
J. Linden
K. Henriksson
M. Elmersson
A. Egilsson
U. Börjesson
G. Svärd
B. Liu
A. Lindh
L.-B. Olsson
M. Gustavsson
Lars Andersson
Lisbeth Andersson
L. Benson
C. Bothin
A. Hajimirsadeghi
K. Kadir
M. Ericsson
A. Ohlsson
H. Lindvall
P. Svensson
K. Thorne
H. Handel
P. Platonov
B. Eriksson
I. Timberg
K. Romberg
M. Crisby
J.-E. Karlsson
S.A. Jensen
A. Andersson
L. Malmqvist
B. Martinsson
F. Bernsten
J. Engdahl
J. Thulin
A. Hot-Bjelac
P. Stalby
H. Aaröe
E. Ahbeck
H. Ahlmark
F. Al-Khalili
G. Bonkowski
S. Dzeletovic
A.-B. Ekstrand
G.-B. Eriksson
K. Floren
C. Grässjö
S. Hahn
P. Jaensson
B. Jansson
J.-H. Jansson
R.-M. Kangert
A. Koch
D. Kusiak
A. Lettenström
A. Lindberg
C.-J. Lindholm
A. Mannermyr
K. Mansson
M. Millborg
C. Nilsson
A.-M. Ohlin
A. Olofsson
A. Osberg
A. Pedersen
K. Risbecker
K. Rosenberg
J. Samuelsson
M. Shayesteh
K. Skoglund
M. Stjernberg
C. Thorsen
J. Steffel
J.H. Beer
J. Debrunner
D. Amstutz
J. Bruegger
G. Elise
A. Grau
A. Guinand
I. Henriette
E. Saga
S. Winnik
A. Parkhomenko
I. Rudyk
V. Tseluyko
O. Karpenko
S. Zhurba
I. Kraiz
I. Kupnovytska
N. Serediuk
Y. Mostovoy
O. Ushakov
O. Koval
I. Kovalskyi
Y. Svyshchenko
O. Sychov
M. Stanislavchuk
O. Kraydashenko
A. Yagensky
S. Tykhonova
I. Fushtey
R. Belegai
G. Berko
L. Burdeuna
O. Chabanna
I. Daniuk
A. Ivanov
E. Kamenska
P. Kaplan
O. Khyzhnyak
S. Kizim
O. Matova
O. Medentseva
V. Mochonyi
M. Mospan
V. Nemtsova
T. Ovdiienko
O. Palamarchuk
M. Pavelko
R. Petrovskyy
D. Plevak
O. Proshak
S. Pyvovar
L. Rasputina
O. Romanenko
O. Romanova
A. Sapatyi
O. Shumakov
R. Stets
L. Todoriuk
V. Varenov
D. Fitzmaurice
N. Chauhan
D. Goodwin
P. Saunders
R. Evans
J. Leese
P.S. Jhittay
A. Ross
M.S. Kainth
G. Pickavance
J. McDonnell
A. Williams
T. Gooding
H. Wagner
S. Suryani
A. Singal
S. Sircar
R. Bilas
P. Hutchinson
A. Wakeman
M. Stokes
N. Paul
M. Aziz
C. Ramesh
P. Wilson
S. Franklin
S. Fairhead
J. Thompson
V. St Joseph
G. Taylor
D. Tragen
D. Seamark
C. Paul
M. Richardson
A. Jefferies
H. Sharp
H. Jones
C. Giles
M. Page
O. Oginni
J. Aldegather
S. Wetherwell
W. Lumb
P. Evans
F. Scouller
N. Macey
Y. Stipp
R. West
S. Thurston
P. Wadeson
J. Matthews
P. Pandya
A. Gallagher
T. Railton
B. Sinha
D. Russell
J.A. Davies
P. Ainsworth
C.P. Jones
P. Weeks
J. Eden
D. Kernick
W. Murdoch
L. Lumley
R.P. Patel
S.W. Wong
M. Saigol
K. Ladha
K. Douglas
D.F. Cumberlidge
C. Bradshaw
G. Van Zon
K.P. Jones
M.J. Thomas
E. Watson
B. Sarai
N. Ahmad
W. Willcock
J. Cairns
S. Sathananthan
N. de Kare-Silver
A. Gilliland
E. Strieder
A. Howitt
B. Vishwanathan
N. Bird
D. Gray
M. Clark
J. Bisatt
J. Litchfield
E. Fisher
T. Fooks
A.R. Kelsall
E. Alborough
J. Wakeling
M. Parfitt
K. Milne
S. Rogers
R. Priyadharshan
J.L. Oliver
E. Davies
S. Abushal
M. Jacobs
C. Hutton
N.I. Walls
R. Thompson
C. Chigbo
S.M.A. Zaidi
M. Howard
K.C. Butter
S. Barrow
H. Little
I.U. Haq
L. Gibbons
S. Glencross
A.J. McLeod
K. Poland
C. Mulholland
A. Warke
P. Conn
G. Burns
R.N. Smith
S. Lowe
R. Kamath
H.S. Dau
J. Webster
I. Hodgins
S. Vercoe
P.C. Roome
H. Pinnock
J.R.A. Patel
A. Ali
N. Hart
R. Davies
E. Stuart
C.A. Neden
M. Danielsen
R. Heath
P. Sharma
S. Galloway
C. Hawkins
R. Oliver
M. Aylward
S. Mannion
M. Braddick
D. Edwards
A.C. Rothwell
A. Sabir
F. Choudhary
S. Khalaque
A. Wilson
S. Peters
W. Coulson
N. Roberts
A. Heer
S. Coates
B. Ward
D. Jackson
S. Walton
D. Shepherd
M. Sterry
T. Wong
M. Boon
R. Bunney
R. Haria-Shah
R.T. Baron
S. Davies
T. Schatzberger
N. Hargreaves
T. Stephenson
H. Choi
R. Batson
L. Lucraft
T. Myhill
S. Estifano
D. Geatch
J. Wilkinson
R. Veale
K. Forshaw
T. Davies
K. Zaman
P. Vinson
C. Liley
M. Bandrapalli
P. McGinty
R. Wastling
P. McEleny
A. Beattie
P. Cooke
M. Wong
J. Gunasegaram
M. Pugsley
S. Ahmad
C. A'Court
J. Ayers
J. Bennett
S. Cartwright
S. Dobson
C. Dooldeniya
A. Flynn
R. Fox
J. Goram
A. Halpin
A. Hay
P. Jacobs
L. Jeffers
L. Lomax
I. Munro
R. Muvva
M. Nadaph
K. Powell
S. Randfield
D. Redpath
R. Reed
M. Rickenbach
G. Rogers
P.B. Saunders
C. Seamark
J. Shewring
P. Simmons
H. Simper
H. Stoddart
A. Sword
N. Thomas
A. Thomson
H. Gibbs
A. Blenkhorn
B. Singh
W. Van Gaal
W. Abhayaratna
R. Lehman
P. Roberts-Thomson
J. Kilian
D. Coulshed
A. Catanchin
D. Colquhoun
H. Kiat
D. Eccleston
J. French
L. Zimmett
B. Ayres
T. Phan
P. Blombery
D. Crimmins
D. O'Donnell
A. Choi
P. Astridge
M. Arstall
N. Jepson
M. Binnekamp
A. Lee
J. Rogers
G. Starmer
P. Carroll
J. Faunt
A. Aggarwala
L. Barry
C. Batta
R. Beveridge
A. Black
M. Bonner
J. Boys
E. Buckley
M. Campo
L. Carlton
A. Connelly
B. Conway
D. Cresp
H. Dimitri
S. Dixon
M. Dolman
M. Duroux
M. Eskandari
R. Eslick
A. Ferreira-Jardim
T. Fetahovic
D. Fitzpatrick
R. Geraghty
J. Gibbs
T. Grabek
M.H. Modi
K. Hayes
M.P. Hegde
L. Hesketh
B. Hoffmann
B. Jacobson
K. Johnson
C. Juergens
I. Kassam
V. Lawlor
M. Lehman
S. Lehman
D. Leung
S. Mackay
M. MacKenzie
C. McCarthy
C. McIntosh
L. McKeon
H. Morrison
C. Mussap
J.-D. Myers
V. Nagalingam
G. Oldfield
V. O'May
J. Palmer
L. Parsons
K. Patching
T. Patching
V. Paul
M. Plotz
S. Preston
H. Rashad
M. Ratcliffe
S. Raynes
J. Rose
L. Sanders
M. Seremetkoska
H. Setio
S. Shone
P. Shrestha
C. Singh
C. Singleton
N. Stoyanov
S. Sutcliffe
K. Swaraj
J. Tarrant
S. Thompson
I.M. Tsay
M. Vorster
A. Waldman
L. Wallis
E. Wilford
K. Wong
S.J. Connolly
A. Spyropoulos
J. Eikelboom
R. Luton
M. Gupta
A.S. Pandey
S. Cheung
R. Leader
P. Beaudry
F. Ayala-Paredes
J. Berlingieri
J. Heath
G. Poirier
M. Du Preez
R. Nadeau
G. Dresser
R. Dhillon
T. Hruczkowski
B. Schweitzer
B. Coutu
P. Angaran
P. MacDonald
S. Vizel
S. Fikry
R. Parkash
A. Lavoie
J. Cha
B. Ramjattan
J. Bonet
K. Ahmad
L. Aro
T. Aves
K. Beaudry
C. Bergeron
J. Bigcanoe
N. Bignell
L. Breakwell
E. Burke
L. Carroll
B. Clarke
T. Cleveland
S. Daheb
P. Dehghani
I. Denis
Z. Djaidani
P. Dorian
S. Douglass
J. Dunnigan
A. Ewert
D. Farquhar
A. Fearon
L. Ferleyko
D. Fournier
B. Fox
M.-C. Grenier
W. Gulliver
K. Haveman
C. Hines
K. Hines
A.M. Jackson
C. Jean
G. Jethoo
R. Kahlon
S. Kelly
R. Kim
V. Korley
J. Kornder
L. Kwan
J. Largy
C. Lewis
S. Lewis
I. Mangat
R. Moor
J. Navratil
I. Neas
J. Otis
R. Otis
M. Pandey
F. Petrie
A. Pinter
M. Raines
P. Roberts
M. Robinson
G. Sas
S. Schulman
L. Snell
S. Spearson
J. Stevenson
T. Trahey
S. Wong
D. Wright
H. Ragy
A. Abd El-Aziz
S.K. Abou Seif
M.G. El Din
S. El Etriby
A. Elbahry
A. El-Etreby
M. Elkhadem
A. Katta
T. Khairy
A. Mowafy
M. Nawar
A. Ohanissian
A. Reda
M. Reda
H. Salem
N. Sami
S. Samir
M. Setiha
M. Sobhy
A. Soliman
N. Taha
M. Tawfik
E. Zaatout
D. Kettles
J. Bayat
H. Siebert
A. Horak
Y. Kelfkens
R. Garda
T. Pillay
M. Guerra
L. van Zyl
H. Theron
A. Murray
R. Louw
D. Greyling
P. Mntla
V. Ueckermann
R. Loghdey
S. Ismail
F. Ahmed
J. Engelbrecht
A. Ramdass
S. Maharajh
W. Oosthuysen
G. Angel
C. Bester
M. Booysen
C. Boshoff
C. Cannon
S. Cassimjee
C. Chami
G. Conway
A. Davids
L. de Meyer
G. Du Plessis
T. Ellis
L. Henley
M. Karsten
E. Loyd
J. Marks
L. Mavhusa
M. Mostert
A. Page
L. Rikhotso
M. Salie
J. Sasto
F. Shaik
A. Skein
L. Smith
G. Tarr
T. Tau
F. van Zyl
W. Al Mahmeed
G. Yousef
A. Agrawal
M. Nathani
M. Ibrahim
E.M. Esheiba
R. Singh
A. Naguib
M. Abu-Mahfouz
M. Al Omairi
A. Al Naeemi
R. Maruthanayagam
N. Bazargani
A. Wassef
R. Gupta
M. Khan
B. Subbaraman
A. Abdul
A. Al Mulla
S. El Bardisy
P. Haridas
S. Jadhav
K. Magdaluyo
M. Makdad
I. Maqsood
R. Mohamed
N. Sharma
R. Sharma
M. Thanzeel
S.Z. Goldhaber
R. Canosa
P. Rama
E. Blumberg
J. Garcia
P. Mullen
V. Wilson
A. Quick
K. Ferrick
W.M. Kutayli
M. Cox
M. Franco
S. Falkowski
R. Mendelson
M. Williams
S. Miller
S. Beach
A. Alfieri
T. Gutowski
I. Haque
R. Reddy
W. Ahmed
P. Delafontaine
D. Diercks
D. Theodoro
K. Remmel
M. Alberts
R. Ison
H. Noveck
P. Duffy
S. Pitta
D. Nishijima
C. Treasure
N. Asafu-Adjaye
K. Ball
M. Bartlett
M. Bentley
S. Bowers
A. Brown
A. Browne
J. Cameron-Watts
M. Canova
D. Cassidy
K. Cervellione
S. Congal
J. DePauw
A. Dickerson
M. Eley
L. Evans
S. Felpel
K. Ferdinand
D. Fielder
P. Gentry
A. Haideri
F. Hakimi
T. Harbour
E. Hartranft
B. Hawkins
M. Headlee
L. Henson
C. Herrick
T. Hicks
S. Jasinski
A. Jones
L. Jones
P. Jones
S. Karl
M. Keeling
J. Kerr
P. Knowles
J. Langdon
M. Lay
J.A. Lee
T. Lincoln
E. Malone
A. Merliss
D. Merritt
J. Minardo
B. Mooso
C. Orosco
V. Palumbo
M. Parker
T. Parrott
S. Paserchia
G. Pearl
J. Peterson
N. Pickelsimer
T. Purcell
J. Raynor
S. Raziano
C. Richard
T. Richardson
C. Robertson
A. Sage
T. Sanghera
P. Shaw
J. Shoemaker
K. Smith
B. Stephanie
A. Thatcher
H. Theobald
N. Thompson
L. Treasure
T. Tripti
C. Verdi
V. Worthy
Pokaż więcej
Temat :
Surgery
RD1-811
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Źródło :
Indian Heart Journal, Vol 70, Iss 6, Pp 828-835 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019483218303699; https://doaj.org/toc/0019-4832
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a0412af8af464b118b9b4cc66e7c2ed4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
GENE EXPRESSION of blaOXA-51-like and blaOXA-23 in RESPONSE to β-Lactam ANTIBIOTIC IN CLINICALLY ISOLATED ACINETOBACTER BAUMANNII AND ACINETOBACTER LOWFFII FROM URINE SAMPLES
Autorzy :
H. H. Al-Haideri
Pokaż więcej
Temat :
Acinetobacter spp., imipenem, qRT-PCR
Agriculture (General)
S1-972
Plant culture
SB1-1110
Źródło :
The Iraqi Journal of Agricultural science, Vol 50, Iss 4 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://jcoagri.uobaghdad.edu.iq/index.php/intro/article/view/757; https://doaj.org/toc/0075-0530; https://doaj.org/toc/2410-0862
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/c3a16acfa0684c30acc322b761764f4a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Detection of Antibiotics in Drinking Water Treatment Plants in Baghdad City, Iraq
Autorzy :
Ansam R. Mahmood
Halah H. Al-Haideri
Fikrat M. Hassan
Pokaż więcej
Temat :
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
Advances in Public Health, Vol 2019 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2356-6868; https://doaj.org/toc/2314-7784
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/57689cd00b354dffa479da61811240b3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Injection of embryonic stem cell derived macrophages ameliorates fibrosis in a murine model of liver injury
Autorzy :
Sharmin S. Haideri
Alison C. McKinnon
A. Helen Taylor
Phoebe Kirkwood
Philip J. Starkey Lewis
Eoghan O’Duibhir
Bertrand Vernay
Stuart Forbes
Lesley M. Forrester
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Źródło :
npj Regenerative Medicine, Vol 2, Iss 1, Pp 1-11 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2057-3995
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/aad90fc453e148b789e551de85f93a2f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
GENE EXPRESSION of blaOXA-51-like and blaOXA-23 in RESPONSE to β-Lactam ANTIBIOTIC IN CLINICALLY ISOLATED ACINETOBACTER BAUMANNII AND ACINETOBACTER LOWFFII FROM URINE SAMPLES.
Autorzy :
Al-Haideri, H. H.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
في بكتريا ال ا ركدة β-Lactam كأستجابة للمضادات الحيوية الحاوية على blaOXA-- و 23 blaOXA-51-like التعبير الجيني ل المعزولة سريري ا Acinetobacter lowffii ا ول ا ركدة اللوفية Acinetobacter baumannii البومانية هالة هيثم محمد علي
Źródło :
Iraqi Journal of Agricultural Sciences. 2019, Vol. 50 Issue 4, p1120-1137. 18p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
NEW RECORDS OF THE IRAQI EYELID GECKO, Eublepharis angramainyu ANDERSON ET LEVITON, 1966 (SAURIA: EUBLEPHARIDAE) FROM IRAQ.
Autorzy :
Al-Sheikhly, Omar F.
Haba, Mukhtar K.
Fazaa, Nadheer A.
Al-Barazengy, Ali N.
Al-Haideri, Mahdi L.
Al-Joborey, Abdulmunem D.
Pokaż więcej
Temat :
LIZARDS
GECKOS
REPTILES
EYELIDS
CURRENT distribution
EXTRATERRESTRIAL beings
AIR bases
Źródło :
Russian Journal of Herpetology; 2020, Vol. 27 Issue 4, p240-244, 5p
Terminy geograficzne :
IRAQ
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Production, Characterization, and Antimicrobial Activity of Mycocin Produced by Debaryomyces hansenii DSMZ70238
Autorzy :
Safaa A. S. Al-Qaysi
Halah Al-Haideri
Zaid Akram Thabit
Wijdan Hameed Abd Al-Razzaq Al-Kubaisy
Jamal Abd Al-Rahman Ibrahim
Pokaż więcej
Temat :
Microbiology
QR1-502
Źródło :
International Journal of Microbiology , Vol 2017 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1687-918X; https://doaj.org/toc/1687-9198
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/bab5ddd704474cf4a8c0917f3fa6ed59
Czasopismo naukowe
Tytuł :
SplitAx: A novel method to assess the function of engineered nucleases.
Autorzy :
Richard A Axton
Sharmin S Haideri
Martha Lopez-Yrigoyen
Helen A Taylor
Lesley M Forrester
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
PLoS ONE, Vol 12, Iss 2, p e0171698 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://europepmc.org/articles/PMC5315338?pdf=render; https://doaj.org/toc/1932-6203
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/c5f0f0be6a2042c3b14c2da3e93f3c2e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Author Correction: Injection of embryonic stem cell-derived macrophages ameliorates fibrosis in a murine model of liver injury
Autorzy :
Sharmin S. Haideri
Alison C. McKinnon
A. Helen Taylor
Phoebe Kirkwood
Philip J. Starkey Lewis
Eoghan O’Duibhir
Bertrand Vernay
Stuart Forbes
Lesley M. Forrester
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Źródło :
npj Regenerative Medicine, Vol 2, Iss 1, Pp 1-1 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41536-017-0035-y; https://doaj.org/toc/2057-3995
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/c3e457ee365c49118119d2221fddda3b
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies