Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Hall, Richard I."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
An observational study examining the effects of a surgically induced inflammatory response on the distribution of morphine and its metabolites into cerebrospinal fluid
Autorzy :
Wang, Yan
Goralski, Kerry B.Aff1, Aff2
Roberts, Derek J.
Landry, Kathryn
Issa, Mark E.
Sleno, Lekha
Julien, Lisa C.
Wood, Jeremy
Hall, Richard I.Aff2, Aff3, Aff4
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Les effets d’une réaction inflammatoire induite par chirurgie sur la distribution de morphine et de ses métabolites dans le liquide céphalorachidien : une étude observationnelle
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia/Journal canadien d'anesthésie. 64(10):1009-1022
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Should ancillary brain blood flow analyses play a larger role in the neurological determination of death?
Autorzy :
Roberts, Derek J.
MacCulloch, Kate A. M.
Versnick, Eric J.
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Les analyses secondaires du débit sanguin cérébral devraient-elles jouer un rôle plus important dans le diagnostic de décès neurologique?
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia/Journal canadien d'anesthésie. October 2010 57(10):927-935
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The role of recombinant factor VIIa in on-pump cardiac surgery: Proceedings of the Canadian Consensus Conference
Autorzy :
Karkouti, Keyvan
Scott Beattie, W.
Crowther, Mark A.
Callum, Jeannie L.
Chun, Rosaleen
Fremes, Stephen E.
Lemieux, Jérôme
McAlister, Vivian C.
Muirhead, Brian D.
Murkin, John M.
Nathan, Howard J.
Wong, Bill I.
Yau, Terrence M.
Yeo, Erik L.
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
[Le rôle du facteur VIIa recombinant dans la chirurgie cardiaque avec circulation extra-corporelle: Rapport de la Conférence canadienne de consensus]
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. July 2007 54(7):573-582
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The utility of hemoglobin based oxygen carriers (HBOC) - can animal studies help?
Autorzy :
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Ľutilité des transporteurs ďoxygène à base ďhémoglobine (HBOC) - les études animales peuvent-ellesaider?
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. November 2005 52(9):895-898
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Serum S-100ß protein and postoperative neurological dysfunction — ready for prime time?
Autorzy :
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
La protéine sérique S-100β et la dysfonction neurologique postopératoire — corrélation prête pour une large diffusion ?
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. August 2004 51(7):645-648
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Simple changes can improve conduct of end-of-life care in the intensive care unit
Autorzy :
Hall, Richard I.
Rocker, Graeme M.
Murray, Dawnelda
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Des changements simples peuvent améliorer les soins aux mourants à l’unité des soins intensifs
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2004 51(6):631-636
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Learning fiberoptic intubation on a simple model transfers to the O.R.
Autorzy :
Naik, Viren
Matsumoto, Edward
Houston, Patricia
Hamstra, Stanley
Yeung, Raymond
Mallon, Joseph
Martire, Terry
Zwack, Rhonda M.
Campbell, David C.
Breen, Terrance W.
Yip, Ray W.
Roy, Jean-Denis
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Guay, Joanne
Bolis, Rafik S.
LeDez, Kenneth
Balatbat, J. T.
Mukherji, J.
Ali, M. J.
Carroll, J.
Karski, J. M.
Sui, S.
Cheng, D. C. H.
Banner, Robert
Yip, Raymond
Zondervan, James
Chow, Vance
McMillan, Dean
Fisher, Judy
Lattermann, Ralph
Carli, Franco
Wykes, Linda
Schricker, Thomas
Mazza, Louise
Carli, Franco
Danjoux, Gerard
Thomas, David
Lennox, Pamela H.
Henderson, Cynthia
Martin, Lynn
Mitchell, G W E
Vaghadia, Himat
Jassal, Rajive
Thomson, Ian R.
Hudson, Robert J.
McGuire, Glenn
Manninen, Pirjo
El-Beheiry, Hossam
Lozano, Andres
Wennberg, Richard
Archer, David P.
Tang, Tim K. K.
Staveley, Ian R.
Goldstein, David H.
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Hall, Richard I.
Rocker, Graeme M.
O’Connor, J. P.
Dunham, Jacquelyn I.
Mikelberg, Frederick S.
Dulovic, Gordana
Jenkins, Kathryn L.
Correa, Robin
Wong, David T.
McGuire, Glenn P.
Fayad, A. A.
Paul, J.
Yang, H.
Sawchuk, C.
Brown, Karen A.
Bates, Jason H. T.
Edington, Robert
Pridham, Jeremy
Mukherji, Jayanta
Karski, Jacek M.
Balatbat, Joselito
Carroll, Jo
Chun, Rosa
Cheng, Davy CH
Karski, J.
DeBrouwere, R.
Mathieu, M.
Carroll, J.
Feindel, C.
Cheng, D.
Clairoux, Michel
Coutu, Stéphane
McCluskey, Stuart A.
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Jewett, Michael
Rampersaud, Raja
Yau, Terry
Quirt, Ian
Carver, Edmund D.
Kim, P.
Crawford, Mark W.
Finley, G. Allen
Breau, Lynn M.
McGrath, Patrick J.
Camfield, Carol
Mak, Peter H. K.
Hui, Theresa W. C.
Irwin, Michael G.
Carli, Franco
Trudel, Judith
Belliveau, Paul
Mayo, Nancy
Clunie, Michelle L.
Crone, Lesley-Ann L.
Klassen, Linda J.
Yip, Raymond W.
Hubert, Bernard
Radomski, Marek
Blaise, Gilbert
Renzi, Paolo M.
Paradis, Marie-Claude
Martin, René
Parent, Michel
Parent, Pierre
Gagnon, Daniel
Tétrault, Jean-Pierre
Prabhu, Atul J.
Philip, Beverly K.
Higgins, Patrick P.
Blanshard, Hannah J.
van Rensselaer, Stéphanie
Chung, Frances F.
Caraiscos, Valerie B.
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Schreiber, Markus
Georgieff, Michael
Jin, Fengling
Chung, Frances
Tong, Doris
Reiz, Joseph L.
Harsanyi, Zoltan
Miceli, Paula C.
Darke, Andrew C.
Roy, Jean-Sébastien
St-Pierre, Jacques
Norman, Peter H.
Daley, M. Denise
Turner, Kim E.
Parlow, Joel L.
Tod, Deborah A.
Avery, Nicole D.
Nicole, Pierre C.
Trépanier, Claude A.
Lessard, Martin R.
Marcoux, Sylvie
Cowie, Dean A.
Gelb, Adrian W.
Shoemaker, J. Kevin
Baskett, Roger
Lim, Ben C.
Dangor, Ayoub
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Doyle, D. John
Byrick, Robert
Filipovi, Dusanka
Cashin, Fred
Chiu, Michelle
Kemp, Toby J.
Bryson, Gregory L.
Cleland, Mark J.
Crosby, Edward T.
Harioka, Tokuya
Nomura, Koichiro
Ando, Norioki
Ikegami, Naoyuki
Aoki, Toshiki
Maltby, J. Roger
Beriault, Michael T.
Watson, Neil C.
Liepert, David J.
Fick, Gordon H.
Maltby, J. Roger
Liepert, David
Prabhu, Atul J.
Correa, Robin K.
Wong, David T.
Chung, Frances
Goyagi, Tom
Bhardwaj, Anish
Hum, Patricia D.
Traystman, Richard D.
Kirsch, Jeffrey R.
Bainbridge, Daniel T.
Swaminathan, Madhav
McCreath, Brian J.
Djaiani, George
Grocott, Hilary P.
Day, Fergal
Karski, Jacek
Djaiani, George
Tan, Jens
Cheng, Davy
Wake, Pamela J.
Ali, Mohamed
Karski, Jacek
Sui, Sam
Guenther, Craig
Mullen, John
Bentley, Michael
Koshal, Arvind
Finegan, Barry
Murtha, William
Fredrickson, Michael J.
Luginbuehl, Igor A.
Bissonnette, Bruno
Granton, Jeff T.
Platt, Hugh
Craen, R. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia/Journal canadien d'anesthésie. June 2001 48(1):A2-A50
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Protamine dosing — the quandary continues
Autorzy :
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Dosage de la protamine — le dilemme continue
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. January 1998 45(1):1-5
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Kavanagh, Brian P.
Ngo, Cuong
Raymer, Karen
Yang, Homer
Alhashemi, Jamal A.
Lui, Anne C. P.
Reid, Dennis
Cicutti, Nicholas
Krepski, Barbra
Wood, Gordon
Heyland, Daren K.
Badner, Neal H.
Murkin, John M.
Mohr, Jim
McKenzie, F. Neil
van der Starre, Peter J. A.
van Rooyen-Butijn, W. T.
Wilson-Yang, Kristine
Teoh, Kevin
Lee, R. M. K. W.
Hossain, Imtiaz
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Asokumar, Buvanendran
Sandier, Alan
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Menkis, Alan H.
Downey, Donal B.
Nantau, William
Adams, Sandy
Dowd, Noreen
Cheng, Davy
Wong, David
Carroll-Munro, Jo
Trachuk, Clare
Cregg, N.
Cheng, D. C. H.
Williams, W. G.
Karski, J. M.
Siu, S.
Webb, G.
Cheng, Davy C. H.
Wong, David T.
Kustra, Rafal
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Côté, Dany L.
Lacey, David E.
LeDez, Kenneth M.
Smith, Julia A.
Crosby, Edward T.
Orkin, Fredrick K.
Fisher, A.
Volgyesi, G.
Silverman, J.
Edelstein, S.
Rucker, J.
Sommer, L.
Dunington, S.
Roy, L.
Crochetière, C.
Arsenault, M. -Y.
Villeneuve, E.
Lortie, L.
Grange, Caroline S.
Douglas, M. Joanne
Adams, Timothy J.
Merrick, Pamela M.
Lucas, S. Brian
Morgan, Pamela J.
Halpern, Stephen
Lo, Jason
Giesinger, Carolyn L.
Halpern, Stephen H.
Breen, Terrance W.
Vishnubala, Srigowri
Shetty, Geeta R.
De Kock, M.
Lagmiche, A.
Scholtes, J. L.
Grodecki, Wlodzimierz
Duffy, Peter J.
Hull, Kathryn A.
Hawboldt, Geoffrey S.
Clark, Alexander J.
Smith, J. Bruce
Norman, Richard W.
Beattie, W. Scott
Sandier, A.
Jewett, M.
Valiquette, L.
Katz, J.
Fradet, Y.
Redelmeier, D.
Sampson, H.
Cole, Jeff
Chedore, Todd
Snedden, Walter
Green, Robert G.
Sosis, Mitchel B.
Robles, Philip I.
Lazar, Edward R.
Jolly, Donald T.
Tarn, Yun K.
Tawfik, Soheir R.
Clanachan, Alexander S.
Milne, Avaleigh
Beamish, Travis
Cuillerier, D. J.
Sharpe, M. D.
Lee, J. K.
Basta, M.
Krahn, A. D.
Klein, G. J.
Yee, R.
Vakharia, Narendra
Francis, Heather
Scheepers, Louis
Vaghadia, Himat
Carrier, Joanne
Martin, René
Pirlet, Marline
Claprood, Yves
Tétrault, Jean-Pierre
Wong, T. D.
Ryner, L.
Kozlowski, P.
Scarth, G.
Warrian, R. K.
Lefevre, G.
Thiessen, D.
Girling, L.
Doiron, L.
McCudden, C.
Saunders, J.
Mutch, W. A. C.
Duffy, Peter J.
Langevin, Stéphan
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Hare, Gregory M. T.
Ngan, Johnson C. S.
Viskari, Dan
Berrill, A.
Jodoin, Christian
Couture, Jacques
Bellemare, François
Farmer, Stephen
Muir, Holly
Money, Phyllis
Milne, Brian
Parlow, Joel
Raymond, Jennifer
Williams, Julie M.
Craen, Rosemary A.
Novick, Teresa
Komar, Wendy
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Lockhart, B.
McArdle, P.
Eckhoff, D.
Bynon, S.
Dobkowski, Wojciech B.
Grant, David R.
Wall, William J.
Chedrawy, Edgar G.
Hall, Richard I.
Nedelcu, Vivian
Parlow, Joel
Viale, Jean-Paul
Bégou, Gérard
Sagnard, Pierre
Hughson, Richard
Quintin, Luc
Troncy, Éric
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blair, Louis
Ducruet, Thiérry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Blaise, Gilbert
Snedden, W.
Bernadska, E.
Manson, H. I.
Kutt, Juditli L.
Mezon, Beruie Y.
Nishida, Osamu
Arellano, Ramiro
Boylen, Patty
DeMajo, Wilfred
Archer, David P.
Roth, Sheldon H.
Raman, Sitaram
Manninen, Pirjo
Boyle, Kevin
Cenic, Aleksa
Lee, Ting-Yim
Gelb, Adrian W.
Reinders, F. X.
Brown, J. I. M.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Schlichtert, L.
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Finegan, Barry A.
Finucane, Brendan T.
Kurrek, Matt M.
Devitt, J. Hugh
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Bradley, John
Byrick, Robert
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Gelula, Mark H.
Mayson, Kelly
Forster, Bruce
Byrick, R. J.
McKnight, D. J.
Kurrek, M.
Kolton, M.
Cleave-Hogg, D.
Haughton, J.
Halpern, S.
Kronberg, J.
Shysh, Sandy
Eagle, Chris
Dagnone, A. Joel
Parlow, Joel L.
Blaise, G.
Yang, F.
Nguyen, H.
Troncy, E.
Czaika, G.
Wachowski, Ireneusz
Basta, M.
Krahn, A. D.
Yee, R.
Deladrière, Hervé
Cambier, Chantal
Pendeville, Philippe
Hung, O. R.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Mezei, M.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Ho, Anthony M. -H.
Luchsinger, Ingrid S.
Ling, Elizabeth
Mashava, Doreen
Chinyanga, Herbert M.
Cohen, Marsha M.
Shaw, Melissa
Robblee J. A.
Labow R. S.
Rubens F. D.
Diemunsch, A. M.
Gervais, R.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
O’Brien-Pallas, L.
Copplestone, C.
Rose, D. K.
Karkouti, K.
Sykora, K.
Cheung, Shirley L. W.
Booker, Peter D.
Franks, Roger
Pozzi, Marco
Guard, Beverley
Sikich, Nancy
Lerman, Jerrold
Levine, Mark
Swan, Hilton
Cox, Peter
Montgomery, Carolyne
Dunn, Gillian
Bourne, Russell
Kinahan, Anna
McCormack, James
Dunn, Gillian S.
Reimer, Eleanor J.
Sanderson, Peter
Sanderson, Peter M.
Montgomery, Carolyne J.
Betts, Terri A.
Orlay, Guy R.
Wong, David H.
Cohen, Marsha
Al-Kaisy, A. A.
Chan, V.
Peng, P.
Perlas, A.
Miniad, A.
Cushing, Edward V.
Mills, Keith R.
El-Beheiry, Hossam
Jahromi, Shokrollah S.
Weaver, John
Morris, Mary
Carien, Peter L.
Cowan, Robert McTaggart
Manninen, Pirjo
Richards, Jonathan
Robblee, J. A.
Labow, R. S.
Rubens, F. D.
Menkis, Alan H.
Adams, Sandy
Henderson, Blair T.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Moon, Michael
Peterson, Mark D.
Rosenbloom, Morley
Davison, Patrick J.
Ali, Mohamed
Ali, Naheed S.
Searle, Norman R.
Thomson, Ian
Roy, Micheline
Gagnon, Line
Lye, A.
Walsh, F.
Middleton, W.
Wong, D.
Langer, A.
Errett, L.
Mazer, C. D.
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Williamson, Karin M.
Smith, Graham
Gnanendran, Kandiah P.
Bignell, S. J.
Jones, S.
Sleigh, J.
Arnell, M.
Schultz, Jan-Ake I.
Fear, David W.
Ganapathy, S.
Moote, C.
Wassermann, R.
Watson, J.
Armstrong, K.
Calikyan, Aznif Ozsolak
Yilmaz, Oya
Kose, Yildiz
Peng, Philip
Chan, Vincent
Chung, Frances
Claxton, Andrew R.
Krishnathas, Ananthan
Mezei, Gabor
Badner, Neal H.
Paul, Terri L.
Doyle, Jacqueline A.
Mehta, Mahesh
DeLima, Luiz G. R.
Silva, Lucia E. O.
May, Warren L.
Maliakkal, Roy J.
Mehta, Mahesh
Kolesar, Richard
Arellano, Ramiro
Rafuse, Sara
Fletcher, Mary
Dunn, Geoffrey
Curran, Michael
Bragg, Paul
Chamberlain, Wayne
Crossan, MaryLou
Ganapathy, S.
Sandhu, H.
Spadafora, S.
Mian, R.
Evans, B.
Hurst, L.
Katsiris, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1997 44(1):A3-A73
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Botero, C. A.
Smith, C. E.
Holbrook, C.
Pinchak, A. C.
Johnson, David
Thomson, Dorothy
Mycyk, Taras
Burbridge, M.
Mayers, Irvin
Wahba, nR. W. M.
Belque, F.
Kleiman, S. J.
Parker, Steven
Cox, Peter
Holtby, Helen
Roy, Lawrence
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Baird, Donna
Downey, Donal B.
Menkis, Alan H.
Yang, Fan
Troncy, Éric
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Vinay, Patrick
Blaise, Gilbert
Splinter, William M.
Roberts, David J.
Rhine, Elliot J.
MacNeill, Helen B.
Reid, Craig W.
McKay, William PS
Erjavec, Miklavs
McKay, Benjamin W. S.
Gregson, Peter H.
Blanchet, Travis
Kember, Guy
Lavoie, Josée
Vischoff, Daniel
Cyrenne, Louise
Villeneuve, Edith
Williot, Pierre
Raghupathy, A. K.
Haug, R.
Punjabi, B.
Ditzig, F.
Melnik, Howard
Tessler, Michael J.
Krasner, L. Jill
Corda, David M.
Solanki, Kal
Layon, A. Joseph
Gallagher, T. James
Stoltzfus, Daniel P.
Rabuka, Shannon L.
Moote, Carol A.
Chen, Robert J. B.
Yee, Doreen A.
Harrington, Ellen
Orser, Beverley A.
Giffin, D. Mitch
Gow, Kenneth W.
Phang, P. Terry
Walley, Keith R.
Warriner, C. Brian
Cohen, Matthew H.
Klahsen, Andrew J.
O’Reilly, Deirdre
McBride, John
Ballantyne, Margaret
Goranson, Blair D.
Lang, Scott
Dust, William N.
McKerrell, Jeff
Martin, Guy
Martin, René
Martin, Daniel
Valet, Philippe
Tétrault, Jean-Pierre
Dagenais, Caroline
Pirlet, Martine
Dansereau, Dominique
D’Orléans-Justes, Pedro
Jankowska, Agnès
Veillette, Yves
Mathieson, Angela L.
Intrater, Howard
Cruickshank, Lionel
Duke, P. C.
Ong, B. Y.
Woo, Vincent
Schimnowski, Donna
Trosky, Sharon
Dalton, Linda
Zabani, Ibrahim
Chilvers, Colin R.
Vaghadia, Himat
Merrick, Pamela M.
Kashkari, Ibrahim
Al-Oufi, Hossam
Jolly, D.
Finucane, B. T.
Weyland, Wolfgang
Fritz, Ulrich
Landmann, Heike
Schumacher, Ingrid
English, Michael
Kettler, Dietrich
Duffy, Catherine M.
Manninen, Pirjo H.
Chung, Frances
Sundar, Shanthini
Lobato, Emilio B.
Florete, Orlando
Paige, Glenn B.
Daloze, Thierry
Chartrand, Daniel A.
St-Laurent, Denis
Fox, Gordon S.
Rice, Murray L.
Doyle, D. John
Volgyesi, George A.
Fisher, Joseph A.
Slutsky, Arthur
Salazkin, Igor
Brown, Karen A.
Kulkarni, Pradeep
Johnson, David
Cujec, Bibiana
McCuaig, Randy
Hurst, Tom
Antecol, David
Bellemare, François
Couture, Jacques
Marchand, Manon
McNeil, Peter
Hung, Orlando
Ho-Tai, Lily M.
Devitt, J. Hugh
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Greenhow, Robert J.
Cervenko, Frank W.
Milne, Brian
Peterson, Mark D.
Thomson, Ian R.
Hudson, Robert J.
Rosenbloom, Morley
Moon, Michael
Sareen, Jitender
Bingham, H. Locke
Backman, Steven B.
Stein, Reuben D.
Fox, Gordon S.
Polosa, C.
Tessler, Michael
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Kim, Lisa
Karkouti, Keyvan
Rose, D. Keith
Ferris, Lorraine E.
Rose, DK
Cohen, MM
Ralley, F. E.
DeVarennes, B.
Robitaille, M.
Searle, Norman
Martineau, Raymond
Conzen, Peter
Al-Hasani, A.
Ebert, Tom
Muzi, Michael
Hardy, Jean-François
Bélisle, Sylvain
Couturier, André
Robitaille, Danielle
Roy, Micheline
Gagnon, Lyne
Avraamides, Elisabeth J.
Murkin, John M.
Dryden, P. J.
O’Connor, J. P.
Jamieson, W. R. E.
Reid, I.
Ansley, D.
Sadeghi, H.
Burr, L. H.
Munro, A. I.
Merrick, P. M.
Benaroia, Mark
Baker, Andrew
Mazer, C. David
Errett, Lee
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Kerns, Donna
Pearce, Steve
Mark, David
McDonagh, Paul
DeLlma, Lulz
Nathan, Howard
Dupuls, Jean-Yves
Wynands, J.Earl
Moudgil, G. C.
Johnson, J. G.
Moudgil, G. M.
Hall, Richard I.
MacLaren, Connie
Ali, M. J.
Ballantyne, M.
Norris, D.
Beed, Stephen D.
Menard, Eugene A.
Noel, Leon P.
Bonn, Gary G.
Clarke, William
Gould, H. Marion
Hall, Leslie E.
Bernard, Philippe
Bass, Juan
Reid, Craig W.
Kearney, Ramona A.
Mack, Cheryl A.
Entwistle, Lucy M.
Bevan, Joan C.
Macnab, Andrew J.
Veall, Guy
Marsland, Colin
Ries, Craig R.
Hamid, Shahnaz K.
Selby, Ian R.
Sikich, Nancy
Splinter, William M.
Hsu, Elizabeth
McCarthy, Patricia
Yang, Ching-Yue
Wu, Wun-Chin
Huang, Jiunn-Jye
Chen, Shyu-Yin
Luk, Hsiang-Ning
Chai, Chok-Yung
Lafreniere, Gina K.
Brunet, Donald G.
Parlow, Joel L.
El-Beheiry, Hossam
Ouanounou, Aviv
Morris, Mary
Carlen, Peter
Morgan, Pamela J.
Chapados, Roger
Gauthier, Marlene
Knox, John W. D.
LeLorier, Jacques
Lin, Roddy
Rose, Keith
Garvey, Bernadette
McBrobm, Robert
McAdam, L. C.
MacDonald, J. F.
Orser, B. A.
koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Chin, Christopher A.
O’Hare, Brendan
Lerman, Jerrold
Endo, Junko
Schwartz, Arthur E.
Minanov, Oktavijan
Stone, J. Gilbert
Adams, David C.
Sandhu, Aqeel A.
Pearson, Mark E.
Young, William L.
Michler, Robert E.
Cutz, Ernest
Kurrek, Matt M.
Cohen, Marsha M.
Fish, Kevin
Fish, Pamela
Murphy, Patricia
Fung, Donald
Noel, Alva
Szalai, John-Paul
Robicsek, Ari
Rucker, Joshua
Kruger, Joshua
Slutsky, Mark
Sommer, Leeor
Silverman, Jeff
Dickstein, Jodi
Naik, Viren
Hemphill, Douglas J.
Kurian, Regina
Jeejeebhoy, Khursheed N.
Alahdal, Osama A.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Craen, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W. B.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
Doyle, J. A.
Corvo, Antoinette
Wahba, Richard M.
Scheffer, Nathalie
Tsang, John Y. C.
Brush, Brad A.
N’Guyen, N. Q.
Orain, C.
Tougui, S.
Lavenac, G.
Milon, D.
Ritchie, Ewan D.
Tong, Doris
Norris, Andrew
Miniaci, Anthony
Vairavanathan, Santhira D.
FitzPatrick, Timothy
Stafford-Smith, Mark
Kardash, Ken
Trihas, Toula
Kleiman, Simcha J.
Rossignol, Michel
Bérard, Dominique
Martel, Brent
Tétrault, J. P.
Lunt, Peter G.
Coombs, Dennis W.
Halpern, Stephen
Peter, Elizabeth A.
Janssen, Patricia
Mahy, Jill
Douglas, M. Joanne
Grange, Caroline S.
Adams, Timothy J.
Wadsworth, Louis
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Writer, Desmond
McLaren, Richard
Liston, Robert
Paetkau, Don
Ong, Bill Y.
Segstro, Ron
Littleford, Judy
Hurtado, Cristina
Krishnathas, Ananthan
Lannes, Marcelo
Fortier, Joanne
Su, Jun
Jeganathan, Rubini
Vaillancourt, Suzanne
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1996 43(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Do we all need to have TEE capability?
Autorzy :
Hall, Richard I.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Devons-nous tous être compétents en ETO?
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. March 1996 43(3):201-205
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Detection of intraoperatiye myocardial ischaemia — a comparison among electrocardiographic, myocardial metabolic, and haemodynamic measurements in patients with reduced ventricular function
Autorzy :
Hall, Richard I.
O’Regan, Noel
Gardner, Martin
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. June 1995 42(6):487-494
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies