Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Hamdaoui, Y."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-17 z 17
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part one: Milan, Italy. 1-5 October 2016
Autorzy :
Bos, L.
Schouten, L.
van Vught, L.
Wiewel, M.
Ong, D.
Cremer, O.
Artigas, A.
Martin-Loeches, I.
Hoogendijk, A.
van der Poll, T.
Horn, J.
Juffermans, N.
Schultz, M.
de Prost, N.Aff5, Aff6
Pham, T.Aff7, Aff8, Aff9
Carteaux, G.Aff5, Aff6
Dessap, A. MekontsoAff5, Aff6
Brun-Buisson, C.Aff5, Aff6
Fan, E.
Bellani, G.
Laffey, J.
Mercat, A.
Brochard, L.
Maitre, B.Aff5, Aff6
LUNG SAFE investigators and the ESICM study group
Howells, P. A.
Thickett, D. R.
Knox, C.
Park, D. P.
Gao, F.Aff15, Aff17
Tucker, O.
Whitehouse, T.
McAuley, D. F.Aff20, Aff21
Perkins, G. D.Aff17, Aff22
Pham, T.
Laffey, J.
Bellani, G.
Fan, E.
LUNG SAFE Investigators and the ESICM Trials Group
Pisani, L.Aff27, Aff28
Roozeman, J. P.
Simonis, F. D.
Giangregorio, A.
Schouten, L. R.
Van der Hoeven, S. M.
Horn, J.
Neto, A. SerpaAff27, Aff29
Festic, E.
Dondorp, A. M.Aff27, Aff31
Grasso, S.
Bos, L. D.
Schultz, M. J.Aff27, Aff31
Koster-Brouwer, M.Aff32, Aff33
Verboom, D.Aff32, Aff33
Scicluna, B.Aff34, Aff35
van de Groep, K.Aff32, Aff33
Frencken, J.Aff32, Aff33
Schultz, M.
van der Poll, T.Aff34, Aff35, Aff37
Bonten, M.Aff33, Aff38
Cremer, O.
Ko, J. I.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K.
Shin, J. H.
Ranzani, O. T.Aff42, Aff43, Aff44
Prina, E.Aff42, Aff43
Menendez, R.
Ceccato, A.Aff42, Aff43, Aff46
Mendez, R.
Cilloniz, C.Aff42, Aff43
Gabarrus, A.Aff42, Aff43
Ferrer, M.Aff42, Aff43
Torres, A.Aff42, Aff43
Urbano, A.
Zhang, L. A.
Swigon, D.
Pike, F.
Parker, R. S.Aff48, Aff50, Aff51
Clermont, G.Aff48, Aff50, Aff51
Scheer, C.
Kuhn, S. O.
Modler, A.
Vollmer, M.
Fuchs, C.
Hahnenkamp, K.
Rehberg, S.
Gründling, M.
Taggu, A.
Darang, N.
Öveges, N.
László, I.
Tánczos, K.
Németh, M.
Lebák, G.
Tudor, B.
Érces, D.
Kaszaki, J.
Huber, W.
Trásy, D.
Molnár, Z.
Ferrara, G.
Edul, V. S. Kanoore
Canales, H. S.
Martins, E.
Canullán, C.
Murias, G.
Pozo, M. O.
Eguillor, J. F. Caminos
Buscetti, M. G.
Ince, C.
Dubin, A.
Aya, H. D.Aff63, Aff64
Rhodes, A.Aff63, Aff64
Fletcher, N.Aff63, Aff64
Grounds, R. M.
Cecconi, M.Aff63, Aff64
Jacquet-Lagrèze, M.Aff65, Aff66
Riche, M.
Schweizer, R.Aff65, Aff66
Portran, P.Aff65, Aff66
Fornier, W.
Lilot, M.
Neidecker, J.
Fellahi, J. L.Aff65, Aff66
Escoresca-Ortega, A.
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Charris-Castro, L.
Corcia-Palomo, Y.
Fernandez-Delgado, E.
Garnacho-Montero, J.
Roger, C.Aff69, Aff70
Muller, L.
Elotmani, L.
Lipman, J.Aff70, Aff71
Lefrant, J. Y.
Roberts, J. A.Aff70, Aff71
Muñoz-Bermúdez, R.
Samper, M.
Climent, C.
Vasco, F.
Sara, V.
Luque, S.
Campillo, N.
Cerrato, S. GrauAff73, Aff74
Masclans, J. R.Aff72, Aff75, Aff76
Alvarez-Lerma, F.Aff72, Aff74
Brugger, S. Carvalho
Jimenez, G. Jimenez
Torner, M. Miralbés
Cabello, J. Trujillano
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Vidal, M. Vallverdú
Martínez, M. Palomar
Gusarov, V.
Shilkin, D.
Dementienko, M.
Nesterova, E.
Lashenkova, N.
Kuzovlev, A.
Zamyatin, M.
Demoule, A.
Carreira, S.
Lavault, S.
Palancca, O.
Morawiec, E.
Mayaux, J.
Arnulf, I.
Similowski, T.
Rasmussen, B. S.Aff81, Aff82
Maltesen, R. G.
Hanifa, M.
Pedersen, S.Aff82, Aff83
Kristensen, S. R.Aff82, Aff83
Wimmer, R.
Panigada, M.
Bassi, G. Li
Ranzani, O. T.
Kolobow, T.
Zanella, A.
Cressoni, M.
Berra, L.
Parrini, V.
Kandil, H.
Salati, G.
Livigni, S.
Amatu, A.
Andreotti, A.
Tagliaferri, F.
Moise, G.
Mercurio, G.
Costa, A.
Vezzani, A.
Lindau, S.
Babel, J.
Cavana, M.
Consonni, D.
Pesenti, A.
Gattinoni, L.
Torres, A.
for the GRAVITY-VAP TRIAL NETWORK
Mansouri, P.
Zand, F.
Zahed, L.
Dehghanrad, F.
Bahrani, M.
Ghorbani, M.
Cambiaghi, B.
Moerer, O.
Mauri, T.Aff109, Aff110
Kunze-Szikszay, N.
Ritter, C.
Pesenti, A.
Quintel, M.
Vilander, L. M.
Kaunisto, M. A.Aff113, Aff114
Vaara, S. T.
Pettilä, V.
FINNAKI Study Group
Mulier, J. L. G. Haitsma
Rozemeijer, S.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Elbers, P. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Martínez, M. Galindo
Sánchez, R. Jiménez
Gascón, L. Martínez
Mulero, M. D. Rodríguez
Freire, A. Ortín
Muñoz, A. Ojados
Acebes, S. Rebollo
Martínez, Á. Fernández
Aliaga, S. Moreno
Para, L. Herrera
Payá, J. Murcia
Mulero, F. Rodríguez
Guerci, P.Aff124, Aff125, Aff126
Ince, Y.
Heeman, P.
Ergin, B.
Ince, C.
Uz, Z.
Massey, M.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Toraman, F.
Ince, C.
Longbottom, E. R.Aff132, Aff133
Torrance, H. D.Aff132, Aff134
Owen, H. C.
Hinds, C. J.Aff132, Aff133
Pearse, R. M.Aff132, Aff133
O’Dywer, M. J.Aff132, Aff133
Trogrlic, Z.
van der Jagt, M.
Lingsma, H.
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
van Achterberg, T.
Bakker, J.
Gommers, D. A. M. P. J.
Ista, E.
Krajčová, A.Aff144, Aff145
Waldauf, P.
Duška, F.Aff144, Aff146
Shah, A.
Roy, N.
McKechnie, S.
Doree, C.
Fisher, S.
Stanworth, S. J.
Jensen, J. F.
Overgaard, D.Aff152, Aff153
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Egerod, I.Aff154, Aff155
The RAPIT Group
Pivkina, A.
Gusarov, V.
Zhivotneva, I.
Pasko, N.
Zamyatin, M.
Jensen, J. F.
Egerod, I.Aff159, Aff160
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Alklit, A.
Hansen, R. L.
Knudsen, H.
Grode, L. B.
Overgaard, D.Aff164, Aff165
The RAPIT group
Hravnak, M.
Chen, L.
Dubrawski, A.
Clermont, G.
Pinsky, M. R.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Connolly, B. C.Aff171, Aff172
Baldwin, C. E.Aff173, Aff174
Puthucheary, Z. A.Aff175, Aff176, Aff177
Denehy, L.
Hart, N.Aff171, Aff172, Aff178
Morris, P. E.
Mortimore, J.
Granger, C. L.
Jensen, H. I.Aff180, Aff181
Piers, R.
Van den Bulcke, B.
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Van den Bulcke, B.
Piers, R.
Jensen, H. I.Aff201, Aff202
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Ryan, C.
Dawson, D.
Ball, J.
Noone, K.
Aisling, B.
Prudden, S.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Aron, J.
Lumley, G.
Milliken, D.
Dhadwal, K.
McGrath, B. A.Aff224, Aff225
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Sharpe, G.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Wallace, S.
McGrath, B.Aff226, Aff227
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Sharpe, G.
Wallace, S.
Jung, M.
Cho, J.
Park, H.
Suh, G.
Kousha, O.
Paddle, J.
Gripenberg, L. Gamrin
Rehal, M. Sundström
Wernerman, J.
Rooyackers, O.
de Grooth, H. J.
Choo, W. P.
Spoelstra-de Man, A. M.
Swart, E. L.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Talan, L.
Güven, G.
Altıntas, N. D.
Padar, M.
Uusvel, G.
Starkopf, L.
Starkopf, J.Aff234, Aff236
Blaser, A. ReintamAff236, Aff237
Kalaiselvan, M. S.
Arunkumar, A. S.
Renuka, M. K.
Shivkumar, R. L.
Volbeda, M.
ten Kate, D.
Hoekstra, M.
van der Maaten, J. M.
Nijsten, M. W.
Komaromi, A.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Norberg, Å.
Smedberg, M.
Mori, M.
Pettersson, L.
Norberg, Å.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Theodorakopoulou, M.
Christodoulopoulou, T.
Diamantakis, A.
Frantzeskaki, F.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Lygnos, M.
Diakaki, C.
Armaganidis, A.
Gundogan, K.
Dogan, E.
Coskun, R.
Muhtaroglu, S.
Sungur, M.
Ziegler, T.
Guven, M.
Kleyman, A.Aff249, Aff250
Khaliq, W.
Andreas, D.
Singer, M.
Meierhans, R.
Schuepbach, R.
De Brito-Ashurst, I.
Zand, F.
Sabetian, G.
Nikandish, R.
Hagar, F.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Vazin, A.
Ghorbani, M.
Asadpour, E.
Kao, K. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Hu, H. C.
El Maraghi, S.
Ali, M.
Rageb, D.
Helmy, M.
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff260, Aff261, Aff262
Vàzquez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Yébenes, J. C.
Rodriguez, A.
Álvarez-Lerma, F.Aff260, Aff267
H1N1 SEMICYUC/GETGAG Working Group
Varga, N.
Cortina-Gutiérrez, A.
Dono, L.
Martínez-Martínez, M.
Maldonado, C.
Papiol, E.
Pérez-Carrasco, M.
Ferrer, R.
Nweze, K.Aff269, Aff270
Morton, B.
Welters, I.
Houard, M.
Voisin, B.
Ledoux, G.
Six, S.
Jaillette, E.
Nseir, S.
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Loghmari, D.
Aicha, N. Ben
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Chouchène, I.
Khedher, A.
Boussarsar, M.Aff272, Aff273
Chan, K. S.
Yu, W. L.Aff274, Aff275
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff276, Aff277, Aff278
Nolla, J.Aff277, Aff279
Vidaur, L.
Bonastre, J.
Suberbiola, B.
Guerrero, J. E.
Rodriguez, A.Aff278, Aff284
H1N1 SEMICYUC/GETGAG working group
Coll, N. Ramon
Jiménez, G. Jiménez
Brugger, S. Carvalho
Calero, J. Codina
Garrido, B. Balsera
García, M.
Martínez, M. Palomar
Vidal, M. Vallverdú
de la Torre, M. C.
Vendrell, E.
Palomera, E.
Güell, E.
Yébenes, J. C.
Serra-Prat, M.
Bermejo-Martín, J. F.
Almirall, J.
Tomas, E.
Escoval, A.
Froe, F.
Pereira, M. H. Vitoria
Velez, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Groves, C.
Reay, M.
Chiu, L. C.
Hu, H. C.Aff295, Aff296, Aff297
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Kao, K. C.Aff295, Aff296, Aff297
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Zarantonello, F.
Campello, E.
Radu, C. M.
Rossi, S.
Ori, C.
Simioni, P.
Umei, N.
Shingo, I.
Santos, A. C.
Candeias, C.
Moniz, I.
Marçal, R.
e Silva, Z. Costa
Ribeiro, J. M.
Georger, J. F.
Ponthus, J. P.
Tchir, M.
Amilien, V.
Ayoub, M.
Barsam, E.
Martucci, G.
Panarello, G.
Tuzzolino, F.
Capitanio, G.
Ferrazza, V.
Carollo, T.
Giovanni, L.
Arcadipane, A.
Sánchez, M. López
González-Gay, M. A.
Díaz, F. J. Llorca
López, M. I. Rubio
Zogheib, E.Aff309, Aff310
Villeret, L.
Nader, J.
Bernasinski, M.
Besserve, P.
Caus, T.Aff310, Aff311
Dupont, H.Aff309, Aff310
Morimont, P.Aff312, Aff313
Habran, S.
Hubert, R.
Desaive, T.
Blaffart, F.
Janssen, N.
Guiot, J.
Pironet, A.
Dauby, P.
Lambermont, B.
Zarantonello, F.
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Campello, E.
Pettenuzzo, T.
Citton, G.
Rossi, S.
Simioni, P.
Ori, C.
Kirakli, C.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Yarici, M.
Tuksavul, F.
Keating, S.
Gibson, A.
Gilles, M.
Dunn, M.
Price, G.
Young, N.
Remeta, P.
Bishop, P.
Zamora, M. D. Fernández
Muñoz-Bono, J.
Curiel-Balsera, E.
Aguilar-Alonso, E.
Hinojosa, R.
Gordillo-Brenes, A.
Arboleda-Sánchez, J. A.
ARIAM-CARDIAC SURGERY PROJECT AUTHORS
Skorniakov, I.Aff327, Aff328
Vikulova, D.
Whiteley, C.
Shaikh, O.
Jones, A.
Ostermann, M.
Forni, L.
Scott, M.
Sahatjian, J.
Linde-Zwirble, W.
Hansell, D.
Laoveeravat, P.Aff335, Aff336, Aff337
Srisawat, N.Aff335, Aff336, Aff337
Kongwibulwut, M.
Peerapornrattana, S.Aff335, Aff336
Suwachittanont, N.
Wirotwan, T. O.
Chatkaew, P.
Saeyub, P.
Latthaprecha, K.
Tiranathanagul, K.
Eiam-ong, S.
Kellum, J. A.
Berthelsen, R. E.
Perner, A.
Jensen, A. E. K.
Jensen, J. U.
Bestle, M. H.
Gebhard, D. J.
Price, J.
Kennedy, C. E.
Akcan-Arikan, A.Aff345, Aff346
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hamed, K.
Khaled, M. M.
Soliman, R. Aly
Mokhtar, M. Sherif
Seller-Pérez, G.
Arias-Verdú, D.
Llopar-Valdor, E.
De-Diós-Chacón, I.
Quesada-García, G.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Hafes, R.
Carroll, G.
Doherty, P.
Wright, C.
Vera, I. G. Guerra
Ralston, M.
Gemmell, M. L.
MacKay, A.
Black, E.
Wright, C.
Docking, R. I.
Appleton, R.
Ralston, M. R.
Gemmell, L.
Appleton, R.
Wright, C.
Docking, R. I.
Black, E.
Mackay, A.
Rozemeijer, S.
Mulier, J. L. G. Haitsma
Röttgering, J. G.
Elbers, P. W. G.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Mejeni, N.
Nsiala, J.Aff359, Aff360
Kilembe, A.
Akilimali, P.
Thomas, G.
Egerod, I.
Andersson, A. E.
Fagerdahl, A. M.
Knudsen, V.
P-INFECT
Meddeb, K.
Cheikh, A. Ben
Hamdaoui, Y.
Ayachi, J.
Guiga, A.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Sma, N.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Khedher, A.
Bouafia, N.
Boussarsar, M.Aff367, Aff370
Amirian, A.
Ziaian, B.
Masjedi, M.
Fleischmann, C.Aff373, Aff374
Thomas-Rueddel, D. O.Aff373, Aff374
Schettler, A.
Schwarzkopf, D.Aff373, Aff374
Stacke, A.
Reinhart, K.Aff373, Aff374
Filipe, E.
Escoval, A.
Martins, A.
Sousa, P.
Velez, N.
Viegas, E.
Tomas, E.
Snell, G.
Matsa, R.
Paary, T. T. S.
Kalaiselvan, M. S.
Cavalheiro, A. M.
Rocha, L. L.
Vallone, C. S.
Tonilo, A.
Lobato, M. D. S.
Malheiro, D. T.
Sussumo, G.
Lucino, N. M.
Zand, F.
Rosenthal, V. D.
Masjedi, M.
Sabetian, G.
Maghsudi, B.
Ghorbani, M.
Dashti, A. Sanaei
Yousefipour, A.
Goodall, J. R.
Williamson, M.
Tant, E.
Thomas, N.
Balci, C.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Gurarda, H.
Karaca, E.
Paldusová, B.
Zýková, I.
Šímová, D.
Houston, S.
D’Antona, L.
Lloyd, J.
Garnelo-Rey, V.
Sosic, M.
Sotosek-Tokmazic, V.
Kuharic, J.
Antoncic, I.
Dunatov, S.
Sustic, A.
Chong, C. T.
Sim, M.
Lyovarin, T.
Díaz, F. M. Acosta
Galdó, S. Narbona
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Bailón, A. M. Pérez
Pinel, A. Carranza
Colmenero, M.
Gritsan, A.
Gazenkampf, A.
Korchagin, E.
Dovbish, N.
Lee, R. M.
Lim, M. P. P.
Chong, C. T.
Lim, B. C. L.
See, J. J.
Assis, R.
Filipe, F.
Lopes, N.
Pessoa, L.
Pereira, T.
Catorze, N.
Aydogan, M. S.
Aldasoro, C.Aff406, Aff407
Marchio, P.
Jorda, A.
Mauricio, M. D.
Guerra-Ojeda, S.
Gimeno-Raga, M.
Colque-Cano, M.
Bertomeu-Artecero, A.
Aldasoro, M.
Valles, S. L.
Tonon, D.
Triglia, T.
Martin, J. C.
Alessi, M. C.
Bruder, N.
Garrigue, P.
Velly, L.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Marzorati, C.
Colombo, E.
Savo, D.
Vargiolu, A.
Cavenaghi, G.
Citerio, G.Aff412, Aff413
Andrade, A. H. V.Aff415, Aff416
Bulgarelli, P.Aff415, Aff416
Araujo, J. A. P.Aff415, Aff416
Gonzalez, V.Aff415, Aff416
Souza, V. A.Aff415, Aff416
Costa, A.
Massant, C.
Filho, C. A. C. AbreuAff415, Aff416
Morbeck, R. A.
Burgo, L. E.
van Groenendael, R.
van Eijk, L. T.
Leijte, G. P.
Koeneman, B.
Kox, M.
Pickkers, P.
García-de la Torre, A.
de la Torre-Prados, M.
Fernández-Porcel, A.
Rueda-Molina, C.
Nuevo-Ortega, P.
Tsvetanova-Spasova, T.
Cámara-Sola, E.
García-Alcántara, A.
Salido-Díaz, L.
Liao, X.
Feng, T.
Zhang, J.
Cao, X.
Wu, Q.
Xie, Z.
Li, H.
Kang, Y.
Winkler, M. S.
Nierhaus, A.
Mudersbach, E.
Bauer, A.
Robbe, L.
Zahrte, C.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Morton, B.
Mitsi, E.
Pennington, S. H.
Reine, J.
Wright, A. D.
Parker, R.
Welters, I. D.
Blakey, J. D.
Rajam, G.
Ades, E. W.
Ferreira, D. M.
Wang, D.
Kadioglu, A.
Gordon, S. B.
Koch, R.
Kox, M.
Rahamat-Langedoen, J.
Schloesser, J.
de Jonge, M.
Pickkers, P.
Bringue, J.
Guillamat-Prats, R.
Torrents, E.
Martinez, M. L.
Camprubí-Rimblas, M.
Artigas, A.Aff439, Aff440
Blanch, L.Aff438, Aff439
Park, S. Y.
Park, Y. B.
Song, D. K.
Shrestha, S.
Park, S. H.
Koh, Y.
Park, M. J.
Hong, C. W.
Lesur, O.
Coquerel, D.
Sainsily, X.
Cote, J.
Söllradl, T.
Murza, A.
Dumont, L.
Dumaine, R.
Grandbois, M.
Sarret, P.
Marsault, E.
Salvail, D.
Auger-Messier, M.
Chagnon, F.
Apelin Group
Lauretta, M. P.
Greco, E.
Dyson, A.Aff451, Aff452
Singer, M.
Preau, S.Aff453, Aff454
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Singer, M.
Sarıca, L. Topcu
Zibandeh, N.
Genc, D.
Gul, F.
Akkoc, T.
Kombak, E.
Cinel, L.
Akkoc, T.
Cinel, I.
Pollen, S. J.
Arulkumaran, N.
Singer, M.
Torrance, H. D.Aff460, Aff461, Aff462
Longbottom, E. R.Aff460, Aff462
Warnes, G.
Hinds, C. J.Aff460, Aff462
Pennington, D. J.
Brohi, K.Aff460, Aff461
O’Dwyer, M. J.Aff460, Aff462
Kim, H. Y.
Na, S.
Kim, J.
Chang, Y. F.Aff464, Aff465, Aff466
Chao, A.
Shih, P. Y.
Lee, C. T.
Yeh, Y. C.
Chen, L. W.Aff464, Aff468
Adriaanse, M.
Trogrlic, Z.
Ista, E.
Lingsma, H.
Rietdijk, W.Aff470, Aff473
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
Gommers, D. A. M. P. J.
van der Jagt, M.
Funcke, S.
Sauerlaender, S.
Saugel, B.
Pinnschmidt, H.
Reuter, D. A.
Nitzschke, R.
Perbet, S.
Biboulet, C.
Lenoire, A.
Bourdeaux, D.
Pereira, B.
Plaud, B.
Bazin, J. E.
Sautou, V.
Mebazaa, A.
Constantin, J. M.
Legrand, M.
Boyko, Y.
Jennum, P.
Nikolic, M.
Oerding, H.
Holst, R.
Toft, P.
Nedergaard, H. K.Aff489, Aff490
Haberlandt, T.
Jensen, H. I.Aff489, Aff490
Toft, P.Aff489, Aff491
Park, S.
Kim, S.
Cho, Y. J.
Lim, Y. J.
Chan, A.
Tang, S.
Nunes, S. L.
Forsberg, S.Aff498, Aff499
Blomqvist, H.
Berggren, L.
Sörberg, M.
Sarapohja, T.
Wickerts, C. J.
Hofhuis, J. G. M.
Rose, L.
Blackwood, B.
Akerman, E.
Mcgaughey, J.
Egerod, I.
Fossum, M.
Foss, H.
Georgiou, E.
Graff, H. J.
Kalafati, M.
Sperlinga, R.
Schafer, A.
Wojnicka, A. G.
Spronk, P. E.
Zand, F.
Khalili, F.
Afshari, R.
Sabetian, G.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Khodaei, H. Haddad
Javadpour, S.
Petramfar, P.
Nasimi, S.
Vazin, A.
Ziaian, B.
Tabei, H.
Gunther, A.
Hansen, J. O.
Sackey, P.
Storm, H.
Bernhardsson, J.
Sundin, Ø.
Bjärtå, A.
Bienert, A.
Smuszkiewicz, P.
Wiczling, P.
Przybylowski, K.
Borsuk, A.
Trojanowska, I.
Matysiak, J.
Kokot, Z.
Paterska, M.
Grzeskowiak, E.
Messina, A.
Bonicolini, E.
Colombo, D.
Moro, G.
Romagnoli, S.
De Gaudio, A. R.
Corte, F. Della
Romano, S. M.
Silversides, J. A.Aff534, Aff535
Major, E.
Mann, E. E.
Ferguson, A. J.
Mcauley, D. F.Aff534, Aff535
Marshall, J. C.
Blackwood, B.
Fan, E.
Diaz-Rodriguez, J. A.
Silva-Medina, R.
Gomez-Sandoval, E.
Gomez-Gonzalez, N.
Soriano-Orozco, R.
Gonzalez-Carrillo, P. L.
Hernández-Flores, M.
Pilarczyk, K.Aff540, Aff541
Lubarksi, J.
Wendt, D.
Dusse, F.Aff541, Aff542
Günter, J.
Huschens, B.
Demircioglu, E.
Jakob, H.
Palmaccio, A.
Dell’Anna, A. M.
Grieco, D. L.
Torrini, F.
Iaquaniello, C.
Bongiovanni, F.
Antonelli, M.
Toscani, L.Aff544, Aff545
Antonakaki, D.
Bastoni, D.Aff544, Aff546
Aya, H. D.
Rhodes, A.
Cecconi, M.
Jozwiak, M.
Depret, F.
Teboul, J. L.
Alphonsine, J.
Lai, C.
Richard, C.
Monnet, X.
László, I.
Demeter, G.
Öveges, N.
Tánczos, K.
Németh, M.
Trásy, D.
Kertmegi, I.
Érces, D.
Tudor, B.
Kaszaki, J.
Molnár, Z.
Hasanin, A.
Lotfy, A.
El-adawy, A.
Nassar, H.
Mahmoud, S.
Abougabal, A.
Mukhtar, A.
Quinty, F.
Habchi, S.
Luzi, A.
Antok, E.
Hernandez, G.
Lara, B.
Enberg, L.
Ortega, M.
Leon, P.
Kripper, C.
Aguilera, P.
Kattan, E.
Bakker, J.
Huber, W.
Lehmann, M.
Sakka, S.
Bein, B.
Schmid, R. M.
Preti, J.
Creteur, J.
Herpain, A.
Marc, J.
Zogheib, E.
Trojette, F.
Bar, S.
Kontar, L.
Titeca, D.
Richecoeur, J.
Gelee, B.
Verrier, N.
Mercier, R.
Lorne, E.
Maizel, J.
Dupont, H.
Slama, M.
Abdelfattah, M. E.
Eladawy, A.
Elsayed, M. A. Ali
Mukhtar, A.
Montenegro, A. Pedraza
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montoya, A. A. Tanaka
Lee, C.Aff566, Aff567
Hatib, F.
Cannesson, M.
Theerawit, P.
Morasert, T.
Sutherasan, Y.
Zani, G.
Mescolini, S.
Diamanti, M.
Righetti, R.
Scaramuzza, A.
Papetti, M.
Terenzoni, M.
Gecele, C.
Fusari, M.
Hakim, K. A.
Chaari, A.
Ismail, M.
Elsaka, A. H.
Mahmoud, T. M.
Bousselmi, K.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Hutchings, S. D.Aff572, Aff573
Naumann, D.
Wendon, J.
Watts, S.
Kirkman, E.
Jian, Z.
Buddi, S.
Lee, C.
Settels, J.
Hatib, F.
Pinsky, M. R.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Trepte, C.
Richter, P.
Haas, S. A.
Eichhorn, V.
Kubitz, J. C.
Reuter, D. A.
Soliman, M. S.
Hamimy, W. I.
Fouad, A. Z.
Mukhtar, A. M.
Charlton, M.
Tonks, L.
Mclelland, L.
Coats, T. J.
Thompson, J. P.
Sims, M. R.
Williams, D.
Roushdy, D. Z.
Soliman, R. A.
Nahas, R. A.
Arafa, M. Y.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Carranza, M. Lopez
Fernandez, H. Sancho
Roman, J. A. Sanchez
Lucena, F.
Garcia, A. Campanario
Vazquez, A. Loza
Serrano, A. Lesmes
ARIAM-SEMICYUC Registry Investigators
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Herranz, U. Anido
Acuna, J. M. Garcia
Gil, C. Pena
Allut, J. L. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Vallejo-Baez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM Group
Aron, J.
Marharaj, R.
Gervasio, K.
Bottiroli, M.
Mondino, M.
De Caria, D.
Calini, A.
Montrasio, E.
Milazzo, F.
Gagliardone, M. P.
Vallejo-Báez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM group
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Anido, U.
Gil, C. Pena
Acuna, J. M. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Allut, J. L. Garcia
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Hamdaoui, Y.
Khedher, A.
Cheikh-Bouhlel, M.
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Sma, N.
Fraj, N.
Aicha, N. Ben
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Boussarsar, M.Aff602, Aff604
Dela Cruz, M. P. R. D. L.
Bernardo, J. M.
Galfo, F.Aff606, Aff607
Dyson, A.Aff606, Aff608
Singer, M.Aff606, Aff608
Marino, A.Aff609, Aff610
Dyson, A.Aff609, Aff611
Singer, M.Aff609, Aff611
Chao, C. C.Aff612, Aff613
Hou, P.Aff614, Aff615
Huang, W. C.
Hung, C. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Liou, Y. J.
Hung, S. M.
Lin, Y. S.
Cheng, C. C.
Kuo, F. Y.
Chiou, K. R.
Chen, C. J.
Yan, L. S.
Liu, C. Y.
Wang, H. H.
Kang, P. L.
Chen, H. L.
Ho, C. K.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Grewal, S.
Gopal, S.
Corbett, C.
Wilson, A.
Capps, J.
Ayoub, W.
Lomas, A.
Ghani, S.
Moore, J.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Swinnen, W.
Pauwels, J.
Mignolet, K.
Pannier, E.
Koch, A.
Sarens, T.
Temmerman, W.
Elmenshawy, A. M.
Fayed, A. M.
Elboriuny, M.
Hamdy, E.
Zakaria, E.
Falk, A. C.
Petosic, A.
Olafsen, K.
Wøien, H.
Flaatten, H.
Sunde, K.
Agra, J. J. Cáceres
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
Pérez, H. Rodríguez
Pires, T. Castro
Calderón, H.
Pereira, A.
Castro, S.
Granja, C.Aff632, Aff633, Aff635
Norkiene, I.
Urbanaviciute, I.
Kezyte, G.
Ringaitiene, D.
Jovaisa, T.
Vogel, G.
Johansson, U. B.Aff639, Aff640
Sandgren, A.
Svensen, C.
Joelsson-Alm, E.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Vollmer, H.
Gager, M.
Waldmann, C.
Mazzeo, A. T.
Tesio, R.
Filippini, C.
Vallero, M. E.
Giolitti, C.
Caccia, S.
Medugno, M.
Tenaglia, T.
Rosato, R.
Mastromauro, I.
Brazzi, L.
Terragni, P. P.
Urbino, R.
Fanelli, V.
Ranieri, V. M.
Mascia, L.
Ballantyne, J.
Paton, L.
Mackay, A.
Perez-Teran, P.
Roca, O.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Zapatero, A.
Serra, J.
Masclans, J. R.
Bianzina, S.
Cornara, P.
Rodi, G.
Tavazzi, G.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Mojoli, F.
Braschi, A.
Vishnu, A.
Buche, D.
Pande, R.
Moolenaar, D. L. J.
Bakhshi-Raiez, F.Aff655, Aff656
Dongelmans, D. A.Aff655, Aff656
de Keizer, N. F.Aff655, Aff656
de Lange, D. W.Aff654, Aff656
Fernández, I. Fuentes
Baño, D. Martínez
Moreno, J. L. Buendía
Rubio, R. Jara
Scott, J.
Phelan, D.
Morely, D.
O’Flynn, J.
Stapleton, P.
Lynch, M.
Marsh, B.
Carton, E.
O’Loughlin, C.
Cheng, K. C.
Sung, M. I.
Elghonemi, M. O.
Saleh, M. H.
Meyhoff, T. S.
Krag, M.
Hjortrup, P. B.
Perner, A.
Møller, M. H.
Öhman, T.
Sigmundsson, T.
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Suarez-Sipmann, F.
Björne, H.
Sander, C. Hällsjö
KARISMA
Cressoni, M.
Chiumello, D.Aff669, Aff670
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Tonetti, T.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Colombo, A.
Gasparovic, V.
Gattinoni, L.
El-Sherif, R.
Al-Basser, M. Abd
Raafat, A.
El-Sherif, A.
Simonis, F. D.
Schouten, L. R. A.
Cremer, O. L.
Ong, D. S. Y.
Amoruso, G.
Cinnella, G.
Schultz, M. J.
Bos, L. D. J.
Huber, W.
Schmidle, P.
Findeisen, M.
Hoppmann, P.
Jaitner, J.
Brettner, F.
Schmid, R. M.
Lahmer, T.
EXODUS-investigators
Festic, E.
Rajagopalan, G.
Bansal, V.
Frank, R.
Hinds, R.
Levitt, J.
United States Critical Illness and Injury Trials Group/LIPS-B investigators
Siddiqui, S.
SICM NICER Group
Gilbert, J. P.
Sim, K.
Wang, C. H.
Hu, H. C.
Li, I. J.
Tang, W. R.
Kao, K. C.
Persona, P.
De Cassai, A.
Franco, M.
Facchin, F.
Ori, C.
Rossi, S.
Goffi, A.
Li, S. H.
Hu, H. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Kao, K. C.
Ruiz, B. Llorente
Varas, J. Lujan
Montero, R. Molina
Delgado, C. Pintado
Navarrete, O.
Mezquita, M. Vazquez
Peces, E. Alonso
Nakamura, M. A. M.
Hajjar, L. A.
Galas, F. R. B. G.
Ortiz, T. A.
Amato, M. B. P.
Bitker, L.Aff701, Aff702
Costes, N.
Le Bars, D.
Lavenne, F.
Mojgan, D.Aff704, Aff705
Richard, J. C.Aff701, Aff702, Aff705
Chiurazzi, C.
Cressoni, M.
Massari, D.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Gotti, M.
Brioni, M.
Algieri, I.
Cadringher, P.
Tonetti, T.
Chiumello, D.Aff708, Aff709
Gattinoni, L.
Zerman, A.
Türkoğlu, M.
Arık, G.
Yıldırım, F.
Güllü, Z.
Kara, I.
Boyacı, N.
Aydoğan, B. Basarık
Gaygısız, Ü.
Gönderen, K.
Aygencel, G.
Aydoğdu, M.
Ülger, Z.
Gürsel, G.
Riera, J.Aff712, Aff713, Aff714
Toral, C. Maldonado
Mazo, C.
Martínez, M.
Baldirà, J.
Lagunes, L.
Roman, A.Aff714, Aff715
Deu, M.
Rello, J.Aff712, Aff713, Aff714
Levine, D. J.
Mohus, R. M.
Askim, Å.
Paulsen, J.
Mehl, A.
Dewan, A. T.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Åsvold, B. O.
Mid-Norway Sepsis Research Center
Paulsen, J.
Askim, Å.
Mohus, R. M.Aff725, Aff726
Mehl, A.Aff727, Aff728
DeWan, A.
Solligård, E.Aff725, Aff726
Damås, J. K.Aff724, Aff730
Åsvold, B. O.Aff731, Aff732
Aktepe, O.
Kara, A.
Yeter, H.
Topeli, A.
Norrenberg, M.
Devroey, M.
Khader, H.
Preiser, J. C.
Tang, Z.
Qiu, C.
Tong, L.
Cai, C.
Theodorakopoulou, M.
Diamantakis, A.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Christodoulopoulou, T.
Frantzeskaki, F.
Lygnos, M.
Apostolopoulou, O.
Armaganidis, A.
Moon, J. Y.
Park, M. R.
Kwon, I. S.
Chon, G. R.
Ahn, J. Y.
Kwon, S. J.
Chang, Y. J.
Lee, J. Y.
Yoon, S. Y.
Lee, J. W.
The Korean Chungcheong Critical Care Research Group
Kostalas, M.Aff744, Aff745
Mckinlay, J.
Kooner, G.
Dudas, G.Aff744, Aff746
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.Aff745, Aff747
Creagh-Brown, B.Aff744, Aff745
Altintas, N. D.
Izdes, S.
Keremoglu, O.
Alkan, A.
Neselioglu, S.
Erel, O.
Tardif, N.
Gustafsson, T.
Rooyackers, O.
MacEachern, K. N.
Traille, M.
Bromberg, I.
Lapinsky, S. E.
Moore, M. J.
Tang, Z.
Cai, C.
Tong, L.
García-Garmendia, J. L.
Villarrasa-Clemente, F.
Maroto-Monserrat, F.
Rufo-Tejeiro, O.
Jorge-Amigo, V.
Sánchez-Santamaría, M.
Colón-Pallarés, C.
Barrero-Almodóvar, A.
Gallego-Lara, S.
Anthon, C. T.
Müller, R. B.
Haase, N.
Møller, K.
Hjortrup, P. B.
Wetterslev, J.
Perner, A.
Nakanishi, M.
Kuriyama, A.
Fukuoka, T.
Abd el Halim, M. A.
Elsaid hafez, M. H.
Moktar, A. M.
Eladawy, A.
Elazizy, H. M.
Hakim, K. Abdel
Chaari, A.
Elbahr, M.
Ismail, M.
Mahmoud, T.
Kauts, V.
Bousselmi, K.
Khalil, E.
Casey, W.
Zaky, S. H.
Rizk, A.
Elghonemi, M. O.
Ahmed, R.
Vieira, J. C. F.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Ospina-Tascón, G. A.
Marin, A. F. Garcia
Echeverry, G. J.
Bermudez, W. F.
Madriñan-Navia, H. J.
Valencia, J. D.
Quiñonez, E.
Marulanda, A.
Arango-Dávila, C. A.
Bruhn, A.
Hernandez, G.
De Backer, D.
Cortes, D. Orbegozo
Su, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Tullo, L.
Mirabella, L.
Di Molfetta, P.
Cinnella, G.
Dambrosio, M.
Lujan, C. Villavicencio
irigoyen, J. Leache
Cartanya ferré, M.
García, R. Carbonell
Mukhtar, A.
Ahmed, M.
El Ayashi, M.
Hasanin, A.
Ayman, E.
Salem, M.
Eladawy, A.
Fathy, S.
Nassar, H.
Zaghlol, A.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Valsø, Å.
Sunde, K.
Rustøen, T.
Schou-Bredal, I.
Skogstad, L.
Tøien, K.
Padilla, C.
Palmeiro, Y.
Egbaria, W.
Kigli, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Santana-Santos, E.
dos Santos, E. R.
Ferretti-Rebustini, R. E. D. L.
dos Santos, R. D. C. C. D. O.
Verardino, R. G. S.
Bortolotto, L. A.
Doyle, A. M.
Naldrett, I.
Tillman, J.
Price, S.
Shrestha, S.Aff790, Aff791
Pearson, P.
Greaves, J.
Goodall, D.
Berry, A.
Richardson, A.
Odundo, G. O.
Omengo, P.
Obonyo, P.
Chanzu, N. M.
Kleinpell, R.
Sarris, S. J.
Nedved, P.
Heitschmidt, M.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Djobbi, S.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Rose, L.
Adhikari, N. K. J.
Leasa, D.
Fergusson, D.
Mckim, D. A.
Weblin, J.
Tucker, O.
McWilliams, D.
Doesburg, F.
Cnossen, F.
Dieperink, W.
Bult, W.
Nijsten, M. W. N.
Galvez-Blanco, G. A.
Zepeda, E. Monares
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Stroud, J. Santos
Thomson, R.
Llaurado-Serra, M.Aff812, Aff813
Lobo-Civico, A.
Pi-Guerrero, M.
Blanco-Sanchez, I.
Piñol-Tena, A.
Paños-Espinosa, C.
Alabart-Segura, Y.
Coloma-Gomez, B.
Fernandez-Blanco, A.
Braga-Dias, F.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
CAPCRI Study
Prada, R.
Juárez, P.
Argandoña, R.
Díaz, J. J.
Ramirez, C. Sánchez
Saavedra, P.
Santana, S. Ruiz
Obukhova, O.
Kashiya, S.
Kurmukov, I. A.
Pronina, A. M.
Simeone, P.
Puybasset, L.
Auzias, G.Aff827, Aff828
Coulon, O.Aff827, Aff828
Lesimple, B.
Torkomian, G.
Velly, L.Aff825, Aff827
Bienert, A.
Bartkowska-Sniatkowska, A.
Wiczling, P.
Szerkus, O.
Siluk, D.
Bartkowiak-Wieczorek, J.
Rosada-Kurasinska, J.
Warzybok, J.
Borsuk, A.
Kaliszan, R.
Grzeskowiak, E.
Caballero, C. Hernandez
Roberts, S.
Isgro, G.
Hall, D.
Guillaume, G.Aff832, Aff833, Aff834
Passouant, O.
Dumas, F.Aff833, Aff834, Aff835
Bougouin, W.Aff832, Aff833, Aff834
Champigneulle, B.
Arnaout, M.Aff832, Aff833
Chelly, J.
Chiche, J. D.Aff832, Aff833
Varenne, O.Aff833, Aff837
Mira, J. P.Aff832, Aff833
Marijon, E.Aff833, Aff834, Aff838
Cariou, A.Aff832, Aff833, Aff834
Beerepoot, M.
Touw, H. R.
Parlevliet, K.
Boer, C.
Elbers, P. W.
Tuinman, P. R.
Reina, Á. J. Roldán
Palomo, Y. Corcia
Bermúdez, R. Martín
Villén, L. Martín
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Bernal, J. B. Pérez
Jiménez, F. J. Jiménez
Cardiac Arrest Group HUVR
Cota-Delgado, F.
de la Torre-Prados, M. V.
Fernández-Porcel, A.
Nuevo-Ortega, P.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Kaneko, T.
Tanaka, H.
Kamikawa, M.
Karashima, R.
Iwashita, S.
Irie, H.
Kasaoka, S.
Arola, O.
Laitio, R.
Saraste, A.
Airaksinen, J.
Pietilä, M.
Hynninen, M.
Wennervirta, J.
Bäcklund, M.
Ylikoski, E.
Silvasti, P.
Nukarinen, E.
Grönlund, J.
Harjola, V. P.
Niiranen, J.
Korpi, K.
Varpula, M.
Roine, R. O.
Laitio, T.
for the Xe-HYPOTHECA study group
Salah, S.
Hassen, B. G.
Fehmi, A. Mohamed
Kim, S.
Hsu, Y. C.
Barea-Mendoza, J.
García-Fuentes, C.
Castillo-Jaramillo, M.
Dominguez-Aguado, H.
Viejo-Moreno, R.
Terceros-Almanza, L.
Aznárez, S. Bermejo
Mudarra-Reche, C.
Xu, W.
Chico-Fernández, M.
Montejo-González, J. C.
Crewdson, K.
Thomas, M.
Merghani, M.
Fenner, L.
Morgan, P.
Lockey, D.
van Lieshout, E. J.
Oomen, B.
Binnekade, J. M.
Dongelmans, D. A.
de Haan, R. J.
Juffermans, N. P.
Vroom, M. B.
Algarte, R.
Martínez, L.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Sheikh, O.
Pogson, D.
Clinton, R.
Riccio, F.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Arthur, A.
Young, L.
Sinclair, A.
Markopoulou, D.
Venetsanou, K.
Filippou, L.
Salla, E.
Stratouli, S.
Alamanos, I.
Guirgis, A. H.
Rodriguez, R. Gutiérrez
Lorente, M. J. Furones
Guarasa, I. Macias
Ukere, A.
Meisner, S.
Greiwe, G.
Opitz, B.
Benten, D.
Nashan, B.
Fischer, L.
Trepte, C. J. C.
Reuter, D. A.
Haas, S. A.
Behem, C. R.
Tavazzi, G.Aff870, Aff871
Ana, B.
Vazir, A.
Gibson, D.
Price, S.
Masjedi, M.Aff875, Aff876
Hadavi, M. R.
alam, M. Riahi
Sasani, M. R.
Parenti, N.
Agrusta, F.
Palazzi, C.
Pifferi, B.
Sganzerla, R.
Tagliazucchi, F.
Luciani, A.
Möller, M.
Müller-Engelmann, J.
Montag, G.
Adams, P.
Lange, C.
Neuzner, J.
Gradaus, R.
Wodack, K. H.
Thürk, F.
Waldmann, A. D.
Grässler, M. F.
Nishimoto, S.
Böhm, S. H.
Kaniusas, E.
Reuter, D. A.
Trepte, C. J.
Sigmundsson, T.Aff885, Aff886
Öhman, T.Aff885, Aff886
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Wallin, M.
Sipman, F. Suarez
Oldner, A.Aff885, Aff886
Sander, C. HällsjöAff885, Aff886
Björne, H.Aff885, Aff886
Colinas, L.
Hernandez, G.
Vicho, R.
Serna, M.
Cuena, R.
Canabal, A.
ECOCRITIC group
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Etman, M.
El Bahr, M.
El Sakka, A.
Bousselmi, K.
Arali, A.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Bond, O.
De Santis, P.
Iesu, E.
Franchi, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Scolletta, S.
Taccone, F. S.
Marutyan, Z.
Hamidova, L.
Shakotko, A.
Movsisyan, V.
Uysupova, I.
Evdokimov, A.
Petrikov, S.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Balci, C.Aff899, Aff900
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Baladron, V.
Villazala, R.
Redondo, J.
Padilla, D.
Villarejo, P.
Akcan-Arikan, A.Aff905, Aff906
Kennedy, C. E.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Gomez-Gonzalez, C.
Mas-Font, S.
Puppo-Moreno, A.
Herrera-Gutierrez, M.
Garcia-Garcia, M.
Aldunate-Calvo, S.
NEFROCON Investigators
Plata-Menchaca, E. P.
Pérez-Fernández, X. L.Aff914, Aff915
Estruch, M.
Betbese-Roig, A.
Campos, P. Cárdenas
Lora, M. Rojas
Gaibor, N. D. Toapanta
Medina, R. S. Contreras
Sanguino, V. D. Gumucio
Casanova, E. J.
Riera, J. SabaterAff914, Aff915
SIRAKI group
Kritmetapak, K.
Peerapornratana, S.
Kittiskulnam, P.
Dissayabutra, T.
Tiranathanagul, K.
Susantithapong, P.
Praditpornsilpa, K.
Tungsanga, K.
Eiam-Ong, S.
Srisawat, N.
Winkelmann, T.
Busch, T.
Meixensberger, J.
Bercker, S.
Cabeza, E. M. Flores
Sánchez, M. Sánchez
Giménez, N. Cáceres
Melón, C. Gutierrez
de Lucas, E. Herrero
Estañ, P. Millán
Bernal, M. Hernández
de Lorenzo y Mateos, A. Garcia
Ergin, B.
Guerci, P.
Specht, P. A. C.
Ince, Y.
Ince, C.
Balik, M.
Zakharchenko, M.
Los, F.
Brodska, H.
de Tymowski, C.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Stapel, S. N.
de Boer, R.
Oudemans, H. M.
Hollinger, A.
Schweingruber, T.
Jockers, F.
Dickenmann, M.
Siegemund, M.Aff934, Aff936
Clinical Intensive Care Research Basel
Runciman, N.
Ralston, M.
Appleton, R.
Mauri, T.Aff938, Aff939
Alban, L.Aff938, Aff940
Turrini, C.Aff938, Aff940
Sasso, T.
Langer, T.
Panigada, M.
Taccone, P.
Carlesso, E.
Marenghi, C.
Grasselli, G.Aff938, Aff939
Pesenti, A.Aff938, Aff939, Aff941
Wibart, P.
Reginault, T.
Garcia, M.
Barbrel, B.
Benard, A.
Bader, C.
Vargas, F.
Bui, H. N.
Hilbert, G.
Simón, J. M. Serrano
Sánchez, P. Carmona
Ferrón, F. Ruiz
de Acilu, M. GarcíaAff946, Aff947
Marin, J.
Antonia, V.
Ruano, L.
Monica, M.
Ferrer, R.Aff946, Aff950
Masclans, J. R.Aff948, Aff950
Roca, O.Aff946, Aff950
Hong, G.
Kim, D. H.
Kim, Y. S.
Park, J. S.
Jee, Y. K.
xiang, Z. Yu
Jia-xing, W.
dan, W. Xiao
long, N. Wen
Yu, W.
Yan, Z.
Cheng, X.
Kobayashi, T.
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Sugiura, A.
Suzuki, H.
Iwabuchi, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Sanchez, P. Carmona
Rodriguez, M. D. Bautista
Delgado, M. Rodriguez
Sánchez, V. Martínez de Pinillos
Gómez, A. Mula
Simón, J. M. Serrano
Beuret, P.
Fortes, C.
Lauer, M.
Reboul, M.
Chakarian, J. C.
Fabre, X.
Philippon-Jouve, B.
Devillez, S.
Clerc, M.
Rittayamai, N.Aff956, Aff957, Aff958
Sklar, M.Aff956, Aff957
Dres, M.Aff956, Aff957, Aff959
Rauseo, M.Aff956, Aff957
Campbell, C.
West, B.
Tullis, D. E.Aff956, Aff960
Brochard, L.Aff956, Aff957
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Suzuki, H.
Okada, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Ahmad, N.
Wood, M.
Glossop, A.
Lucas, J. Higuera
Ortiz, A. Blandino
Alonso, D. Cabestrero
De Pablo Sánchez, R.
González, L. Rey
Costa, R.
Spinazzola, G.
Pizza, A.
Ferrone, G.
Rossi, M.
Antonelli, M.
Conti, G.
Ribeiro, H.
Alves, J.
Sousa, M.
Reis, P.
Socolovsky, C. S.
Cauley, R. P.
Frankel, J. E.
Beam, A. L.
Olaniran, K. O.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.Aff972, Aff973
Pennington, J.
Zolfaghari, P.
King, H. S.
Kong, H. H. Y.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Kaymak, C.
Okumus, N.
Sari, A.
Erdogdu, B.
Aksun, S.
Basar, H.
Ozcan, A.
Ozcan, N.
Oztuna, D.
Malmgren, J. A.
Lundin, S.
Torén, K.
Eckerström, M.
Wallin, A.
Waldenström, A. C.
for the Section on Ethics of the ESICM
Riccio, F. C.
Pogson, D.
Antonio, A. C. P.Aff982, Aff983
Leivas, A. F.
Kenji, F.
James, E.
Morgan, P.
Carroll, G.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Ballantyne, J.
Jonnada, S.
Gerrard, C. S.
Jones, N.
Salciccioli, J. D.
Marshall, D. C.
Komorowski, M.
Hartley, A.
Sykes, M. C.
Goodson, R.
Shalhoub, J.
Villanueva, J. R. Fernández
Garda, R. Fernández
Lago, A. M. López
Ruiz, E. Rodríguez
Vaquero, R. Hernández
Rodríguez, C. Galbán
Pérez, E. Varo
Hilasque, C.
Oliva, I.
Sirgo, G.
Martin, M. C.
Olona, M.
Gilavert, M. C.
Bodí, M.
Ebm, C.
Aggarwal, G.
Huddart, S.
Quiney, N.
Cecconi, M.
Fernandes, S. M.Aff998, Aff999
Silva, J. Santos
Gouveia, J.
Silva, D.
Marques, R.
Bento, H.
Alvarez, A.
Silva, Z. Costa
Diaz, D. Díaz
Martínez, M. Villanova
Herrejon, E. Palencia
de la Gandara, A. Martinez
Gonzalo, G.
Lopez, M. A.
de Gopegui Miguelena, P. Ruíz
Matilla, C. I. Bernal
Chueca, P. Sánchez
Longares, M. D. C. Rodríguez
Abril, R. Ramos
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Fernández, R. Fernández
Laborías, P. Morales
Castellanos, M. A. Díaz
Laborías, M. E. Morales
Cho, J.Aff1005, Aff1006
Kim, J.
Park, J.
Woo, S.Aff1006, Aff1007
West, T.
Powell, E.
Rimmer, A.
Orford, C.
Jones, N.
Williams, J.
Matilla, C. I. Bernal
de Gopegui Miguelena, P. Ruiz
Chueca, P. Sánchez
Abril, R. Ramos
Longares, M. D. C. Rodríguez
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Bourne, R. S.
Shulman, R.
Tomlin, M.
Mills, G. H.
Borthwick, M.
Berry, W.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Villagrán-Ramírez, F.
Ruiz-Perea, A.
Rodríguez-Mejías, C.
Santiago-Ruiz, F.
Colmenero-Ruiz, M.
König, C.Aff1017, Aff1018
Matt, B.
Kortgen, A.
Hartog, C. S.Aff1017, Aff1018
Wong, A.
Balan, C.
Barker, G.
Srisawat, N.
Peerapornratana, S.
Laoveeravat, P.
Tachaboon, S.
Eiam-ong, S.
Paratz, J.Aff1021, Aff1022
Kayambu, G.
Boots, R.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Vlasenko, R.
Gromova, E.
Loginov, S.
Kiselevskiy, M.
Dolgikova, Y.
Tang, K. B.
Chau, C. M.
Lam, K. N.
Gil, E.
Suh, G. Y.Aff1027, Aff1028
Park, C. M.Aff1027, Aff1029
Park, J.
Chung, C. R.
Lee, C. T.
Chao, A.
Shih, P. Y.
Chang, Y. F.
Lai, C. H.
Hsu, Y. C.
Yeh, Y. C.
Cheng, Y. J.
Colella, V.
Zarrillo, N.
D’Amico, M.
Forfori, F.
Pezza, B.
Laddomada, T.
Beltramelli, V.
Pizzaballa, M. L.
Doronzio, A.
Balicco, B.
Kiers, D.Aff1037, Aff1038
van der Heijden, W.
Gerretsen, J.
de Mast, Q.
el Messaoudi, S.
Rongen, G.
Gomes, M.
Kox, M.
Pickkers, P.
Riksen, N. P.
Kashiwagi, Y.
Okada, M.
Hayashi, K.
Inagaki, Y.
Fujita, S.
Nakamae, M. N.
Kang, Y. R.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Blet, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Sadoune, M.
Lemarié, J.
Bihry, N.
Bern, R.
Polidano, E.
Merval, R.
Launay, J. M.
Lévy, B.
Samuel, J. L.
Mebazaa, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Hartmann, J.
Harm, S.
Weber, V.
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. 4(Suppl 1):1-203
Czasopismo naukowe
Tytuł :
French Intensive Care Society, International congress – Réanimation 2016
Autorzy :
Jaillette, Emmanuelle
Girault, Christophe
Brunin, Guillaume
Zerimech, Farid
Chiche, Arnaud
Broucqsault-Dedrie, Céline
Fayolle, Cyril
Minacori, Franck
Alves, Isabelle
Barrailler, Stephanie
Robriquet, Laurent
Delaporte, Emmanuel
Thellier, Damien
Delcourte, Claire
Duhamel, Alain
Nseir, Saad
Valette, Xavier
Desmeulles, Isabelle
Savary, Benoit
Masson, Romain
Seguin, Amélie
Daubin, Cédric
Sauneuf, Bertrand
Verrier, Pierre
Pottier, Véronique
Orabona, Marie
Samba, Désiré
Viquesnel, Gérald
Lermuzeaux, Mathilde
Hazera, Pascal
Hanouz, Jean-Luc
Parienti, Jean-Jacques
Du Cheyron, Damien
Demoule, Alexandre
Clavel, Marc
Rolland-Debord, Camille
Perbet, Sébastien
Terzi, Nicolas
Kouatchet, Achille
Wallet, Florent
Roze, Hadrien
Vargas, Frédéric
Guérin, Claude
Dellamonica, Jean
Jaber, Samir
Similowski, Thomas
Quenot, Jean-Pierre
Binquet, Christine
Vinsonneau, Christophe
Barbar, Saber-Davide
Vinault, Sandrine
Deckert, Valérie
Lemaire, Stephanie
Hssain, Ali Ait
Bruyère, Rémi
Souweine, Bertrand
Lagrost, Laurent
Adrie, Christophe
Jung, Boris
Daurat, Aurelien
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Mahul, Martin
Monnin, Marion
Molinari, Nicolas
Lheureux, Olivier
Trepo, Eric
Hites, Maya
Cotton, Frederic
Wolff, Fleur
Surin, Rudy
Créteur, Jacques
Vincent, Jean-Louis
Gustot, Thierry
Jacobs, Frederique
Taccone, Fabio Silvio
Neuville, Mathilde
Timsit, Jean-François
El-Helali, Najoua
Le Monnier, Alban
Magalhaes, Eric
Radjou, Aguila
Smonig, Roland
Soubirou, Jean-François
Voiriot, Guillaume
Sonneville, Romain
Bouadma, Lila
Mourvillier, Bruno
Gélisse, Elodie
Brasseur, Alexandre
Roisin, Sandrine
De Backer, Daniel
Van Ruychevelt, Valerie
Carlier, Eric
Piagnerelli, Michael
Vanhaeverbeek, Michel
Danguy, Christine
Biston, Patrick
Au, Siu-Ming
Begot, Emmanuelle
Dalmay, François
Repessé, Xavier
Prat, Gwenael
Bouferrache, Koceila
Slama, Michel
Vieillard-Baron, Antoine
Monnet, Xavier
Marik, Paul
Teboul, Jean-Louis
Jozwiak, Mathieu
Richard, Christian
Chauvet, Jean-Louis
El-Dash, Shari
Delastre, Olivier
Bouffandeau, Bernard
Jusserand, Dominique
Michot, Jean-Baptiste
Bauer, Fabrice
Brazier, François
Mercado, Pablo
Kontar, Loay
Titeca, Dimitri
De Cagny, Bertand
Bacari-Risal, Gaelle
Riviere, Antoine
Maizel, Julien
Guillot, Camille
Le Reun, Claire
Lampin, Marie
Sadik, Ahmed
Botte, Astrid
Leteurtre, Stéphane
Collins, Aurélie
Kempeneers, Céline
Cajgfinger, Nathalie
Ohlmann, Camille
Pouyau, Robin
Subtil, Fabien
Baudin, Florent
Massenavette, Bruno
Javouhey, Etienne
Milesi, Christophe
Essouri, Sandrine
Liet, Jean-Michel
Afanetti, Mickael
Durand, Sabine
Durand, Philippe
Roze, Jean Christophe
Dupont, Didier
Cambonie, Gilles
Soyer, Benjamin
Rusca, Marco
Lukaszewicz, Anne-Claire
Crassard, Isabelle
Guichard, Jean-Pierre
Bresson, Damien
de la Garanderie, Didier Payen
Cantier, Marie
Sabben, Candice
Louedec, Liliane
Delbosc, Sandrine
Journé, Clément
Ou, Phalla
Klein, Isabelle
Chau, Françoise
Lefort, Agnes
Desilles, Jean-Philippe
Michel, Jean-Baptiste
Mazighi, Mikaël
Salem, Omar Ben Hadj
Demeret, Sophie
Bolgert, Francis
Sharshar, Tarek
Grabli, David
Arib, Safa
Crippa, Ilaria Alice
Soummer, Alexis
Engrand, Nicolas
Guedin, Pierre
Aldea, Sorin
Cerf, Charles
Desailly, Victoire
Pasquier, Pierre
Brun, Patrick
Roux, Damien
Latournerie, Gwendoline
Kasprzyk, Laetitia
Grosjean, Vincent
Latreche, Amine
Habert, Pierre
Huot, Stephane
Jobin, Timon
Tesnière, Antoine
Dreyfuss, Didier
Ricard, Jean-Damien
Mignon, Alexandre
Gaudry, Stéphane
Laithier, François-Xavier
Kimmoun, Antoine
Chouihed, Tahar
Albizzati, Stéphane
Camenzind, Edoardo
Vanhuyse, Fabrice
Levy, Bruno
Cour, Martin
Venet, Fabienne
Hernu, Romain
Demaret, Julie
Monneret, Guillaume
Argaud, Laurent
Dumas, Florence
Lamhaut, Lionel
Rosencher, Julien
Pène, Frédéric
Varenne, Olivier
Carli, Pierre
Jouven, Xavier
Spaulding, Christian
Cariou, Alain
Geri, Guillaume
Bonnetain, Franck
Marijon, Eloi
Empana, Jean Philippe
Mirouse, Adrien
Resche-Rigon, Matthieu
Mayaux, Julien
Rabbat, Antoine
Meert, Anne Pascale
Benoit, Dominique
Bruneel, Fabrice
Azoulay, Elie
Dupuis, Claire
Schwebel, Carole
Ruckly, Stéphane
Goldgran-Toledano, Dany
Marcotte, Guillaume
Lafarge, Antoine
Pichereau, Claire
Theodose, Igor
Scotto, Marion
Kemlin, Delphine
Ghrenassia, Etienne
Schlemmer, Benoît
Vimpere, Damien
Galicier, Lionel
Contou, Damien
Guérot, Emmanuel
Grimaldi, David
Ricome, Sylvie
Maury, Eric
Plantefève, Gaëtan
Dessap, Armand Mekontso
Brun-Buisson, Christian
de Prost, Nicolas
Dubé, Bruno-Pierre
Delemazure, Julie
Dres, Martin
Rousseau, Ludivine
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Rebollar, Yohann
Frat, Jean-Pierre
Thille, Arnaud W.
Aissa, Dalinda Ait
Coquet, Pierre
Ruiz, Jean
Ferre, Fabrice
Hoarau, Lucille
Riu-Poulenc, Béatrice
Bataille, Benoit
Silva, Stein
Baudel, Jean-Luc
Bigé, Naïke
Tahiri, Jalel
Dubée, Vincent
Guidet, Bertrand
Ait-Oufella, Hafid
Jinglun, Liu
Shen, Feng
Monnet, Xavier
Bailly, Sébastien
Leroy, Olivier
Montravers, Philippe
Constantin, Jean-Michel
Dupont, Hervé
Guillemot, Didier
Lortholary, Olivier
Perrigault, Pierre-François
Gangneux, Jean-Pierre
Razazi, Keyvan
Mekontso-Dessap, Armand
Jansen, Chloe
Lecronier, Marie
Sandrine, Valade
Mira, Jean-Paul
Blein, Sophie
Marin, Nathalie
Rousseau, Christophe
Charpentier, Julien
Pachot, Alexandre
Hraiech, Sami
Bordes, Julien
De, Lamballerie Xavier
Mège, Jean-Louis
Forel, Jean-Marie
Guervilly, Christophe
Adda, Mélanie
Raoult, Didier
Papazian, Laurent
Kentish-Barnes, Nancy
Cohen-Solal, Zoé
Kentish-Barnes, Nancy
Souppart, Virginie
Kerhuel, Lionel
Haubertin, Carole
Exbrayat, Isabelle
Rozières, Elodie
Argain, Audrey
Suc, Agnès
Vignes, Michel
Cougot, Pierre
Fourcade, Olivier
Brunel, Elodie
Messika, Jonathan
Tubach, Florence
Dubief, Emeline
Pasquet, Blandine
Guillo, Sylvie
Pierron, Charlotte
Grimaud, Marion
Farnoux, Caroline
Maillard, Amélie
Decavèle, Maxens
Prodanovic, Hélène
Idbaih, Ahmed
Alentorn, Agusti
Delattre, Jean-Yves
De Montmollin, Etienne
Brule, Noelle
Conrad, Marie
Dailler, Frédéric
Navellou, Jean-Christophe
Alves, Mikael
Tonnelier, Jean-Marie
Ruckly, Stephane
Picard, Géraldine
Rogemond, Véronique
Honnorat, Jérôme
Marzorati, Chiara
Lebert, Christine
Perez, Pierre
Citerio, Giuseppe
Legriel, Stéphane
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Rudler, Marika
Imbert-Bismut, Francoise
Thabut, Dominique
Canet, Emmanuel
Faguer, Stanislas
Moreau, Anne-Sophie
Barbier, François
Merceron, Sybille
Guitton, Christophe
Labadie, Francois
Lemiale, Virginie
Faucher, Etienne
Klouche, Kada
Chevret, Sylvie
Ragot, Stéphanie
Coudroy, Remi
Boulain, Thierry
Jamet, Angéline
Mercat, Alain
Brochard, Laurent
Roux, Antoine
Lemiale, Virginie
Franchineau, Guillaume
Brechot, Nicolas
Lebreton, Guillaume
Hekimian, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Leprince, Pascal
Trouillet, Jean Louis
Combes, Alain
Schmidt, Matthieu
Barrot, Loïc
Piton, Gaël
Bailey, Michael
Panwar, Rakshit
Belin, Nicolas
Belon, François
Patry, Cyrille
Grandperrin, Mathilde
Chaignat, Claire
Labro, Guylaine
Vivet, Bérengère
Capellier, Gilles
Daix, Thomas
Guérin, Estelle
Tavernier, Elsa
Mercier, Emmanuelle
Gissot, Valérie
Vallejo, Christine
François, Bruno
Ravry, Céline
Pichon, Nicolas
Chapellas, Catherine
Fedou, Anne-Laure
Galy, Antoine
Ploy, Marie-Cécile
Barraud, Olivier
Vignon, Philippe
Thooft, Aurelie
Conotte, Raphael
Colet, Jean-Marie
Le Dorze, Matthieu
Tarazona, Virginie
Brumpt, Caren
Moins-Teisserenc, Hélène
Uhel, Fabrice
Azzaoui, Imane
Gregoire, Murielle
Pangault, Céline
Dulong, Joëlle
Cynober, Luc
Roussel, Mikaël
Le Tulzo, Yves
Tarte, Karin
Demiselle, Julien
Auchabie, Johann
Dequin, Pierre François
Chudeau, Nicolas
Fourrier, François
Grange, Steven
Piquilloud, Lise
Lautrette, Alexandre
Boyer, Sonia
Letheulle, Julien
Lerolle, Nicolas
Truche, Anne Sophie
Clec’h, Christophe
Zaoui, Philippe
Laurent, Virginie
Toledano, Dany Goldgran
Ragey, Sophie Perinel
Gros, Antoine
Dumenil, Anne Sylvie
Jamali, Samir
Darmon, Michaël
Chouraqui, Mikhael
Dewitte, Antoine
Chastel, Brigitte
Carles, Pauline
Fleureau, Catherine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Joseph, Adrien
Garrouste-Orgeas, Maïté
Max, Adeline
Lerin, Talia
Grégoire, Charles
Kloeckner, Martin
Bruel, Cédric
Brochon, Sandie
Philippart, Francois
Pichot, Emmanuelle
Simons, Clara
Flint, Andrew
Aubron, Cécile
Bellomo, Rinaldo
Pilcher, David
Cheng, Allen
Hegarty, Colin
Martinelli, Anthony
Howden, Benjamin
Reade, Michael
Mcquilten, Zoe
Bretonnière, Cédric
Villers, Daniel
Soares, M.
Gonzalez, Frédéric
Vincent, François
Fauché, Clémence
Gay, Samuel
Skowron, Olivier
Levrat, Albrice
Dorez, Didier
Decavèle, Maxens
Foucrier, Arnaud
Pease, Sebastian
Gauss, Tobias
Paugam, Catherine
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Paesmans, Marianne
Berghmans, Thierry
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Deras, Pauline
Martinez, Orianne
Latry, Pascal
Capdevila, Xavier
Charbit, Jonathan
Jaubert, J.
Etiennar, Celia
Ginoux, Lucie
Sebbah, Jean-Luc
Haouache, Hakim
Dhonneur, Gilles
Cheikh, Chaigar Mohammed
Moussaid, I.
Ghazaoui, O.
Belkadi, Kamal
El Youssoufi, S.
Salmi, S.
Pajot, Laure
Zuber, Benjamin
Darmon, Michael
Bedos, Jean Pierre
Dupont, Benoit
Eugène, Axelle
Galateau-Sallé, Françoise
Michard, Baptiste
Lebas, Benjamin
Boivin, Alexandra
Guillot, Max
Harlay, Marie-Line
Janssen-Langenstein, Ralf
Schenck, Maleka
Ellero, Bernard
Woehl-Jaegle, Marie-Lorraine
Besch, Camille
Castelain, Vincent
Bachellier, Philippe
Schneider, Francis
Camus, Christophe
Saliba, Fawzi
Goubaux, Bernard
Bonadona, Agnès
Lavayssiere, Laurence
Quinart, Alice
Barbot, Olivier
Dharancy, Sebastien
Delafosse, Bertrand
Barraud, Helene
Galbois, Arnaud
Veber, Benoit
Cayot, Sophie
Souche, Bruno
Locher, Clara
Roux, Olivier
Figorilli, Francesco
Putignano, Antonella
Houssel, Pauline
Francoz, Claire
Weiss, Emmanuel
Agarwal, Banwari
Jalan, Rajiv
Durand, François
Ghezala, Hassen Ben
Daoudi, Rebeh
Kaddour, Moez
Ghadhoune, Hatem
Rachedi, E.
Guissouma, J.
Ben Slimene, A.
Azzeza, W.
Brahmi, H.
Elghord, H.
Kada, Ahmed Youssef
Chikh, Radia
Slimani, Roza
a Bouyoucef, Kheireddine.
Regaieg, Kais
Kamilia, Chtara
Baccouche, Najeh
Turki, Olfa
Chaari, Anis
Ben, Hmida Chokri
Bouaziz, Mounir
Medhioub, Fatma Kaaniche
Zekri, Manel
Rgieg, Kais
Bhimada, Chokri
Mounir, Bouaziz
Cheikh, Chaigar Mohammed
Lang, Elodie
Welschbillig, Stephane
Perrin, Mathilde
Devys, Jean-Michel
Benbernou, Soumia
Mokhtari-Djebli, Houria
Ilies, Sofiane
Bouyacoub, Khalida
Azza, Abdelkader
Zogheib, Elie
Nader, Joseph
Villeret, Léonie
Guilbart, Mathieu
Besserve, Patricia
Caus, Thierry
Mastroianni, Ciro
Santi, Francesca
Hékimian, Guillaume
Pascal, Leprince
Chastre, Jean
Perrier, Virginie
Deniau, Benjamin
Klasen, Fanny
Ponthus, Jean Pierre
Ngasseu, Polysie
Amilien, Virginie
Barsam, Elise
Lehericey, Pierre
Tchir, Martial
Georger, Jean Francois
Puech, Bérénice
Vandroux, David
Roussiaux, Arnaud
Belcour, Dominique
Ferdynus, Cyril
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Fresco, Marion
Demeilliers-Pfister, Gaëlle
Merle, Véronique
Brunel, Valéry
Dureuil, Bertrand
Leydier, Sébastien
Clerc-Urmes, Isabelle
Lemarie, Jérémie
Maigrat, Charles-Henri
Cravoisy-Popovic, Aurélie
Barraud, Damien
Nace, Lionel
Gibot, Sébastien
Agrinier, Nelly
Bollaert, Pierre-Edouard
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Dumas, Guillaume
Falzone, Elisabeth
Jault, Patrick
Lenoir, Bernard
Makunza, Joseph Nsiala
Mejeni, Nathalie
Mazaud, Amélie
Béague, Sébastien
Rousselle, Anne-Flore
Durocher, Alain
Perez, Pauline
Grinea, Alexandra
Bedoui, Naoures
Stoian, Alina
Baboi, Loredana
Gobert, Florent
Yonis, Hodane
Tapponier, Romain
Bruyneel, Arnaud
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Machayeckhi, Sharam
Olieuz, Sandra
Legrand, Alexandre
Feki, Fatma
Jamoussi, Amira
Merhebene, Takoua
Braham, Emna
Ghariani, Asma
Mezni, Faouzi El
Slim, Leila
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Marchalot, Antoine
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Besnier, Emmanuel
Gastaldi, Gioia
Abily, Julien
Beuzelin, Marion
Nay, Mai-Anh
Mankikian, Julie
Hervé, Virginie
Soulie, Marie
Cronier, Pierrick
Kantor, Elie
Federici, Laura
Gilbert, Marion
Mezhari, Ilham
Choukroun, Gérald
Marque, Sophie
Coppere, Z.
Fulgencio, Jean-Pierre
Blayau, Clarisse
Pham, Tai
Djibre, Michel
Reffienna, Matthieu
Lefort, Sébastien
Debue, Anne-Sophie
Daviaud, Fabrice
Cabon, Sarah
Addou, Zakaria
Douah, Ali
Moussati, Mohamed
Belhabiche, Kamel
Aouffen, Nabil
Soulier, Sylvie
Mauriat, Philippe
Tafer, Nadir
Mortamet, Guillaume
Amaddeo, Alessandro
Khirani, Sonia
Fauroux, Brigitte
Khanes, Gennadiy
Liutko, Olga
Bidnenko, Svitlana
Doye, Emilie
Voirin, Nicolas
Maucort-Boulch, Delphine
Kolev-Descamp, Karine
Aouane, Imane El
Essid, Aben
Hammami, Wallid
Haegy, Isabelle
Bataille, Jacques
Bergounioux, Jean
Morin, Luc
Ray, Samiran
Maclaren, Graeme
Nadel, Simon
Kneyber, Martin
Peters, Mark
Jansen, Koos
De Luca, Daniele
Wilson, Clare
Schlapbach, Luregn
Tissières, Pierre
Girard, Anne-Claire
Savajols, Elodie
Burguet, Antoine
Semama, Denis
Litzler-Renault, Stephanie
Fredj, Hana
Hassouna, Malek
Hechmi, Youssef Zied El
Cherif, Mohamed Ali
Zouheir, Jerbi
Dernane, Ahmed
Bouakkaz, Fouad
Taleb, Lhoucine Ben
Zeddine Mouhsen, A.
Lyazidi, Aissam
Richard, Jean-Christophe Marie
Mouhsen, Ahmed
Harmouchi, Mohammed
Rattal, Mourad
Huck, Matthias
Leclerc, Thomas
Donat, Nicolas
Cirodde, Audrey
Schaal, Jean-Vivien
Masson, Yannick
Hoffmann, Clément
Cerland, Laura
Valentino, Ruddy
Chabartier, C.
Villain-Coquet, Laurent
Ferge, Jean-Louis
Brouste, Y.
Mehdaoui, Hossein
Louriz, Maha
Madani, Naoufal
Amlaiky, Fatiha
Dendane, Tarek
Abidi, Khalid
Zekraoui, Aicha
Zeggwagh, Amine Ali
Abouqal, Redouane
Brahim, Affra
Ferhi, Fehmi
Bouslama, Mohamed Amine
Benjazia, Khaled
Zeineb, Abid
Mahassen, Dhaouadi
Cadiet, Julien
Ferron, Marine
Prat, Valentine
Erraud, Angelique
Aillerie, Virginie
Mevel, Mathieu
Grabherr, Amandine
Chatham, John C.
Gauthier, Chantal
Lauzier, Benjamin
Rozec, Bertrand
Joffre, Jeremie
Loyer, Xavier
Lavillegrand, Jean-Rémi
Zeboudj, Lynda
Laurans, Ludivine
Esposito, Bruno
Tedgui, Alain
Mallat, Ziad
Wei, Chaojie
Kattani, Narimane Al
Louis, Huguette
Orlowski, Sophie
Tharaux, Pierre-Louis
Burban, Mélanie
Meyer, Grégory
Olland, Anne
Yver, Blandine
Toti, Florence
Schini-Kerth, Valérie
Monnier, Alexandra
Leborgne, Pierrick
Meziani, Ferhat
Clavier, Thomas
Paulus, Mulder
Castel, Hélène
Richard, Vincent
Pons, Stéphanie
Skurnik, David
Six, Sophie
Jaffal, Karim
Vigneron, Clara
Large, Audrey
Bador, Julien
Aho, Serge
Prin, Sebastien
Touil, Yosr
Ayed, Soufia
Ali, Habiba Sik
Tilouch, Najla
Mateur, Houda
Talik, I.
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Patry, Isabelle
Bertrand, Xavier
Zahar, Jean-Ralph
Essaied, Wafa
Wolkewitz, Martin
Soued, Mickaël
Cook, Fabrice
Lobo, David
Mounier, Roman
Emirian, Aurélie
Decousser, Jean Winoc
Slaoui, Mohamed Toufik
Benslama, Abdellatif
Valance, Dorothée
Allou, Nicolas
Allyn, Jérôme
Jean-Bart, Elodie
Bel., Floriane
Morey, Fabienne
Sedillot, Nicholas
Biard, Lucie
Galliot, Richard
Zunarelli, Romain
Gauzere, Bernard-Alex
Cartier, Jean-Charles
Jouve, Thomas
Hilleret, Marie-Noëlle
Hamidfar-Roy, Rebecca
Ara-Somohano, Claire
Minet, Clémence
Pourcelet, Aline
Hougardy, Jean-Michel
Defrance, Pierre
De Laforcade, Louis
Boyer, Alexandre
Gruson, Didier
Clouzeau, Benjamin
Hajjam, Najah
Nasri, Houda
Doghri, Hamdi
Mongardon, Nicolas
Levesque, Eric
Bastide, Marie-Anaïs
Richecoeur, Jack
Frenoy, Eric
Lemaire, Christian
Schortgen, Frédérique
Preau, Sebastien
Ehooman, Franck
Montlahuc, Claire
Bardon, Jean
Postel-Vinay, Nicolas
Lafi, Mehdi
Jacobs, Frédéric
Prat, Dominique
Le Meur, Matthieu
Moneger, Guy
Demars, Nadège
Trouiller, Pierre
Tencé, Noémie
Zaien, Inès
Wolf, Martine
Allardet-Servent, Jérôme
Lebsir, Melissa
Dubroca, Christian
Portugal, Mireille
Castanier, Matthias
Signouret, Thomas
Soundaravelou, Rettinavelou
Lepidi, Anne
Halfon, Philippe
Seghboyan, Jean-Marie
Gamblin, Camille
Benturquia, Nadia
Roussel, Olivier
Chevillard, Lucie
Risede, Patricia
Callebert, Jacques
Khelfa, Messaouda
Blel, Youssef
Thabet, H.
Brahmi, Nozha
Amamou, M.
Le Louët, A. Lillo-
Baud, F.
Le Beller, C.
Vivien, B.
Soufir, L.
Carli, P.
Le Louët, H.
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Slimen, Abdelaziz Ben
Jabla, Rami
Hammed, Hedia
Marzouk, Mahdi
Boujelbene, Nesrine
Dachraoui, Fahmi
Hachani, Asma
Abdallah, Saousen Ben
Lakhal, Hend Ben
Ghribi, Chaima
Ali, Imen Ben
Abdellaoui, Imen
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Demiri, Suela
Lorut, Christine
Van Lang, Daniel Luu
Lefebvre, Aurélie
Alifano, Marco
Reignard, Jean-Francois
Samama, Marc
Dusser, Daniel
Roche, Nicolas
Réminiac, François
Landel, Cassandre
Gensburger, Samuel
Bocar, Thomas
Mordier, Lydiane
Philippe, Marion
Le Pennec, Déborah
Vecellio, Laurent
Ehrmann, Stephan
Poiroux, Laurent
Thevoz, David
Simons, Julien
Roeseler, Jean
Loiez, Anthéa
Gérard, Stéphanie
Dousse, Nicolas
L’hotellier, Sylvie
Baumgarten, Elodie
Borschneck, Stéphanie
Kharcha, Fatima
Ghander, Cécile
Tresallet, Christophe
Puymirat, Etienne
Fagon, Jean-Yves
Aegerter, Philippe
Diehl, Jean-Luc
Hauw-Berlemont, Caroline
Chatellier, Gilles
Danchin, Nicolas
Aissaoui, Nadia
Aissat, Nadia
Bernard, R.
Amour, Julien
Bouglé, Adrien
Vidal, Charles
Nima, Djavidi
Shaida, Varnous
Dorget, Amandine
Bréchot, Nicolas
Toufiki, Rabi
Mouaffak, Youssef
Adib, Ahmed Rhassan El
Amine, M.
Moumine, S.
Jonard, Marie
Ducloy-Bouthors, Anne Sophie
Bouju, Pierre
Barbarot, Nicolas
Gacouin, Arnaud
Fillatre, Pierre
Grillet, Guillaume
Goepp, Angélique
Clairet, Anne-Laure
Limat, Samuel
Cornette, Christian
Fatnassi, Amira
Romdhani, Chiheb
Sammoud, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Taibi, Hind
Elatiqi, Ijlal
Iraqui, A.
Cherkab, Rachid
Haddad, Wafae
Elkettani, Chafik
Barrou, Lahoucine
Cave, Fabien
Lerolle, Nicolas
Doutrellot, Pierre Louis
Vaysse, Benoit
Inan, M.
Khelfoun, K.
Nasserallah, M.
Maizel, Julien
Legrand-Monteil, C.
Tasseel-Ponche, S.
Kowalski, Benjamin
Guaguere, Anne
Boulle-Geronimi, Claire
Masse, Juliette
Vanbaelinghem, Clément
Herbecq, Patrick
Mokline, Amel
Draief, Syrine
Gharsallah, Lazhari
Rahmani, Imen
Gasri, Bahija
Tlaili, Sofiene
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Michel, Philippe
Gelée, Bruno
Fadel, Fouad
Thuong, Marie
Ait-Aoudia, Sandra
Laddi, Salima
Sahraoui, Mohamed-Mohcen
Muller, Michel
Faucher, Anna
Hermann, Bertrand
Berlemont, Caroline Hauw
Arnaout, Michel
Busson, Julie
Dhumeaux, Julie
Ericher, Nicole
Lucas, Pierre
Dumas, Magalie
Chapelle, Celine
Philippon-Jouve, Benedicte
Morel, Jerome
Beuret, Pascal
Bureau, Côme
Poitou, Tymothée
Coudroy, Remi
Petua, Philippe
Ghezala, Hassen Ben
Prades, Albert
Basty, Marion
Monet, Clément
Mounet, Benjamin
Futier, Emmanuel
Leroux, Audrey
Oudinot, Xavier
Laurent, Marc
Ouanes, Islem
Jochmans, Sebastien
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Van Vong, Ly
Rolin, Nathalie
Sy, Oumar
Serbource-Goguel, Jean
Ellrodt, Olivier
Monchi, Mehran
Bahloul, Mabrouk
Olfa, Turki
Chokri, Benhamida
Chelly, Hedi
Trichot, Amélie
Colin, Gwenhaël
Vinatier, Isabelle
Bachoumas, Konstantinos
Lacherade, Jean-Claude
Fiancette, Maud
Joret, Aurélie
Yehia, Aihem
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Martin-Lefèvre, Laurent
Razazi, Keyvan
Surenaud, Mathieu
Bedet, Alexandre
Seemann, Aurelien
Hüe, Sophie
Clere-Jehl, Raphaël
Charles, Anne-Laure
Geny, Bernard
Bilbault, Pascal
Bourcier, Simon
Lejour, Gabriel
Bourcier, Simon
Boêlle, Pierre Yves
Safaa, Nemlaghi
Paulus, Sylvie
Flamens, Claire
Neidecker, Jean
Rambaud, Jerome
Allioux, Cecile
Guedj, Romain
Guellec, Isabelle
Guilbert, Julia
Leger, Pierre-Louis
Demoulin, Maryne
Durandy, Amélie
Jean, Sandrine
Carbajal, Ricardo
Morand, Aurélie
Zieleskiewicz, Laurent
Brissaud, Olivier
Le Bel, Stéphane
Meresse, Zoé
Panuel, Michel
Thomachot, Laurent
Leone, Marc
Michel, Fabrice
Deho’, Anna
Sadozai, Laïly
Dauger, Stéphane
Prot-Labarthe, Sonia
Genuini, Mathieu
Florence, Moulin
Treluyer, Jean-Marc
Renolleau, Sylvain
Chalavon, Emmanuelle
Dessein, Rodrigue
Grandbastien, Bruno
Pesin, Sarah
Dubos, François
Leteurtre, Stéphane
Puel, Marie-Aude
Szulc, Marie
Philippe, Anais
Severac, François
Astruc, Dominique
Kuhn, Pierre
Desprez, Philippe
Aoul, Nabil Tabet
Colomb, Benoît
Petion, Anne Marie
Queudet, Laurent
Remy, Solenn
Youssef, Mouaffak
Roumeliotis, Nadia
Dong, Christian
Pettersen, Geraldine
Crevier, Louis
Emeriaud, Guillaume
Naudin, Jérôme
Abdallah, Laetitia
Ganier, Marion
Frannais, Karine
Douglas, Dylia
Flusin, Cecile
Brossier, David
Eltaani, Redha
Sauthier, Michaël
Guillois, Bernard
Rambaud, Jerome
Larroquet, Michelle
Amblard, Alain
Lode, Noella
Casadevall, Isabelle
Kessous, Katia
Walti, Hervé
Poiré, Christophe
Chen, Huixiong
Megarbane, Bruno
M’rad, A.
Habacha, Sahar
Chatbri, Bassem
M’rad, A.
Masniere, Cyril
Megarbane, Bruno
M’rad, A.
Souissi, Samar
Ghord, Hatem El
Kouraichi, N.
Brahmi, N.
Marhbène, Takoua
Mejri, Islam
Lakhdar, Douha
Merhabane, Takoua T.
la Maamouri, Hé
Charlotte, Oestreicher
Wegelius, Helena
Landelle, Caroline
Schrenzel, Jacques
Kaiser, Laurent
Pugin, Jérôme
Belhadj, Hind
Chanareille, Paul
Ladureau, Adélie
Sanna, Alice
Rolle, Amélie
Pons, Bertrand
Piednoir, Pascale
Ardisson, Fanny
Martino, Frédéric
Bernos, Thomas
Elkoun, Khalid
Elain, Elie
Lawson, Roland
Resh-Rigon, Matthieu
Belorgey, Sophie
Thiery, Guillaume
Berlemont, Caroline Hauw
Pricopi, Cyprian
Barthes, Françoise
Doddie, Thansya
Nsiala, Mj
Situakibanza, Nh
Amisi, Be
Kazadi, Mj
Kilembe, Ma
Clement, Christophe
Lamontagne, François
Boyer, Valérie Nocquet
Naimo, Sébastien
Raulais, Ronan
Genevois, Emilie
Bouchoud, Lucie
Boroli, Filippo
Abidi, Nour
Abbas, Mohamed
Harbarth, Stefan
Pugin, Jérôme
Charles, Pierre-Emmanuel
Dereux, Caroline
De Guillebon, Stanislas
Morisse, Eloise
France, Julie
Gasser, Deborah
Badia, Philippe
Picard, Walter
Corne, P.
De Boulastel, I.
Seguin, S.
Blasco, A.
Ledur, V.
Jonquet, Olivier
Sophie, Paktoris-Papine
Artiguenave, Margaux
Sayed, Faten El
Espinasse, Florence
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Lebas, Benjamin
Hatsch, Sophie
Maestraggi, Quentin
Dureau, Anne-Florence
Faitot, François
Margetis, Dimitri
Bouvet, Odile
Chevret, Didier
Denamur, Erick
Simonet, Justine
Vest, Philippe
Peigne, Vincent
Couffin, Severine
Cheikh Bouhlel, M.
Khedher, Ahmed
Meddeb, Kaoula
Azouzi, A.
Hamdaoui, Y.
Ayachi, Jihene
Brahim, W.
Bouneb, Rania
Boussarsar, Mohamed
Florens, Nans
Varéon, Julie
Malatray, Arnaud
Argaud, Laurent
Dupland, Pierre
Vergier, Romain
Issaurat, Pauline
Estagnasié, Philippe
Squara, Pierre
Brusset, Alain
Génin, Vincent
Jendoubi, Ali
Jlassi, Rifka
Hamrouni, Bassem
Marzougui, Yahia
Kouka, Jihen
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Oziel, Johanna
Dinh, Alexy Tran
Neulier, Caroline
Amara, Marlène
Nebot, Nicaise
Troché, Gilles
Breton, Nelly
Cavelot, Sébastien
Pangon, Béatrice
Merrer, Jacques
Labaste, François
Conil, Jean-Marie
Grossac, Julia
Ruiz, Stéphanie
Grare, Marion
Minville, Vincent
Georges, Bernard
Van Der Meersch, Guillaume
Karoubi, Philippe
Huang, Christophe
Carbonne, Helene
Amarsy, Rishma
Mateo, Joaquim
Von Edelsberg, Sophie Leloup
Vercheval, Christelle
Damas, Pierre
Bouguerra, Chaker
Naas, Noura
Muller, Joris
Schaeffer, Mickael
Loc, Pierre Tran Ba
Deboscker, Stéphanie
Harley, Marie-Line
Lavigne, Thierry
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Lellouche, François
L’her, Erwan
Bouchard, Pierre Alexandre
Delorme, Mathieu
Elfaramawy, Tamer
Gosselin, Benoit
Guegan, Sarah
Michotte, Jean-Bernard
Staderini, Enrico
Dugernier, Jonathan
Rusu, Rares
Liistro, Giuseppe
Reychler, Gregory
Delorme, Mathieu
Simon, Mathieu
Essoukaki, Elmaati
Duprez, Frédéric
Michotte, Jean Bernard
Contal, Olivier
Trabelsi, Becem
Hajjej, Zied
Garsallah, Hedi
Hajjej, Zied
Harira, Khaoula
Rafat, Cédric
Mariotte, Eric
Le Jeune, Caroline
Roy, Pascal
Michallet, Mauricette
Zerbib, Yoann
Baudin, François
Blot, François
Bornstain, Caroline
Gelinotte, Stéphanie
Rigaud, Jean-Philippe
Tamion, Fabienne
Bouteloup, Marie
Darmon, Michaël
Nouira, H.
Boisramé-Helms, Julie
Degirmenci, Su
Kummerlen, Christine
Delile, Eugénie
Thiébaut, Pierre-Alain
Do Rego, Jean-Claude
Coquerel, David
Nevière, Rémi
Ichou, Laure
Carbonell, Nicolas
Rautou, Pierre-Emmanuel
Nousbaum, Jean-Baptiste
Renou, Christophe
Anty, Rodolphe
Landraud, Luce
Ait-Oufella, Hafid
Coudroy, Remi
Lecron, Jean-Claude
Helary, Michael
Paillot, Jonathan
Pili-Floury, Sebastien
Khedher, Sana
Maoui, Amira
Ezzamouri, Asma
Salem, Mohamed
Kerdjana, Lamia
Dumitrescu, Mihaela
Mimoz, Olivier
Debaene, Bertrand
Migeot, Virginie
Dahyot-Fizelier, Claire
Khedher, Sana
maoui, Amira A.
Champigneulle, Benoit
Zafrani, Lara
Lascarrou, Jean-Baptiste
Lissonde, Floriane
Le Thuaut, Aurélie
Reignier, Jean
Platon, Laura
Lambert, Jerôme
Lagier, David
Brun, Jeanpaul
Sannini, Antoine
Chow-Chine, Laurent
Bisbal, Magali
Faucher, Marion
Mokart, Djamel
la Mourtada, Leï
Virgnie, Lemiale
Gaudet, Alexandre
Parmentier-Decrucq, Erika
De Freitas Caires, Nathalie
Dubucquoi, Sylvain
Lassalle, Philippe
Mathieu, Daniel
Richard, Jean-Christophe
Tapponnier, Romain
Quintin, Luc
Pichot, C.
Petitjeans, F.
Guillon, Antoine
Jouan, Youenn
Breah, Daborah
Gueugnon, Fabien
Dalloneau, Emilie
Baranek, Thomas
Henry, Clemence
Morello, Eric
Renauld, Jc
Pichavant, M.
Gosset, Philippe
Courty, Y.
Diot, Patrice
Si-Tahar, Mustapha
Tadié, Jean-Marc
Vuillard, Constance
La Combe, Béatrice
Ponsin, Pauline
Boddaert, Guillaume
Grand, Bertrand
Baudoin, Yohan
Bonnet, Stéphane
Snouda, Salah
Abbes, Mohamed Fehmi
Benchiekh, Imen
Cheikh, Chaigar Mohammed
Sedghiani, Ines
Maaroufi, Neila
Belayachi, Jihane
Debono, Leila
Auvet, Adrien
Nadal-Desbarats, Lydie
Tankovic, Jacques
Dahoumane, Redouane
Oufella, Hafid Ait
Offenstadt, Georges
Filali, Amel
Faure, Emmanuel
Van Grunderbeeck, Nicolas
Nigeon, Olivier
Bazus, H.
Mallat, Jihad
Thevenin, Didier
Lempereur-Legros, Sophie
Ledoux, Didier
Nys, Monique
Hajjej, Zied
Messika, Jonathan
Clermont, Olivier
Aubry, Alexandra
Fernandes, Romain
Venot, Marion
Bailly, Sébastien
Garnaud, Cécile
Cornet, Muriel
Pavese, Patricia
Foroni, Luc
Boisset, Sandrine
le Maubon, Daniè
Ouanes, Islem
Abid, Maha
Ezzouine, Hanane
Edith, Constant Aniolo
Sztrymf, Benjamin
Brunot, Vincent
Serre, Jean-Emmanuel
Landreau, L.
Boussarsar, Mohamed
Ouanes, Islem
Jean-Michel, Vanessa
Couturaud, Francis
Moore, Elizabeth
Egreteau, Pierre-Yves
Boles, Jean-Michel
Herbrecht, Jean-Etienne
Kaeuffer, Charlotte
Meyer, Anne
Mokline, Amel
Arfi, Khaouther Ben
Lesage, Fabrice
Séguret, Sylvie
Dupic, Laurent
De Saint Blanquat, Laure
Baptiste, Anne-Sophie
Georges, Hugues
Delannoy, Pierre-Yves
Devos, Patrick
Albarracin, Dolores
Ducousso-Lacaze, A.
Dufour, Julien
Cabasson, Séverin
Veinstein, Anne
Chatellier, Delphine
Robert, René
Ha, Vivien Hong Tuan
Lau, Nicolas
Mimoun, Lucie
Forceville, Xavier
Maamar, Adel
Chevalier, Stéphanie
Botoc, Vlad
Rouleau, Stephane
Desachy, Arnaud
Calvat, Sylvie
Lafon, Charles
Cracco, Christophe
Van Grunderbeeck, Nicolas
Temime, J.
Molmy, Perrine
Gasan, G.
Béranger, Agathe
Chappuy, Hélène
Bertrand, Pierre-Marie
Beurton, Alexandra
Bodet-Contentin, Laetitia
Boisramé-Helms, Julie
Danin, Pierre-éRic
Dubois, Elsa
Karaca, Yasemin
Mora, Pierre
Vodovar, Dominique
Desbrosses, Yohan
Chauchet, Adrien
Daguindau, Etienne
Deconinck, Eric
Chermak, Akli
Baron, Marinne
Calvet, Laure
Sapin, Anne Françoise
Pereira, Bruno
Vettoretti, Lucie
Lacroix, Jacques
Clayton, Lucy
Sabri, Elham
Bardiaux, Laurent
Tiberghien, Pierre
Hebert, Paul
Lengliné, Etienne
Venot, Marion
Socié, Gérard
Borcoman, Edith
Rusinova, Katerina
Del Galy, Aurélien Sutra
Mercier, Mélanie
Hamel, Jean-François
Raveau, Tommy
Moles, Marie-Pierre
Clavert, Aline
Hunault-Berger, Mathilde
Ifrah, Norbert
Schmidt-Tanguy, Aline
Carreira, Serge
Lavault, Sophie
Pallanca, Olivier
Morawiec, Elise
Arnulf, Isabelle
D’humières, Thomas
Carrié, Cédric
Gisbert-Mora, Chloé
Bonnardel, Eline
Biais, Matthieu
Hilbert, Gilles
Bureau, Côme
Joannon, Thomas
Marincamp, Aude
Chiche, Jean-Daniel
Ferre, Alexis
Lichtenstein, Daniel
Meziere, Gilbert
Dres, Martin
Gonzalez, Céline
Vignon, Philippe
Hamzaoui, Olfa
Geffriaud, Thomas
Leleu, François
Maizel, Julien
Boissier, Florence
Cuquemelle, Elise
Lim, Pascal
Amara, R.
Boussarsar, Mohamed
Léger, Julie
Jacob, Christophe
Bouferache, Koceila
Vignon, Philippe
Ragot, Claire
Corradi, Laure
Maizel, Julien
Maurice, Laure
Julliand, S.
Deho, Anna
Le Bourgeois, Fleur
Jacquot, Aurelien
Valla, Frederic
Letois, Flavie
Salvadori, Alexandre
Ottonello, Gaia
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Orliaguet, Gilles
Tarmiz, Khalil
Habas, Flora
Baleine, Julien
Lebouhellec, Julia
Combes, Clementine
Chomton, Maryline
Jouvet, Philippe
Ranchin, Bruno
Macher, Marie Alice
Gaillot, Théophile
Bahloul, Mabrouk
Moine, Murielle
Ageron, François Xavier
Jannel, Claire
Debillon, Thierry
Wroblewski, Isabelle
Duprey, Matthieu
Jarlier, Vincent
Luyt, Charles-Edouard
Bailly, Sébastien
Longval, Thomas
Schnell, David
Padoin, Christophe
Cohen, Yves
Mokline, Amel
Gaies, Emna
Triki, Sameh
Klouz, Anis
Moussa, Mouhamed
Desrumaux, Flavie
May, Faten
Perrin, Marion
Nguyen, Jean-Claude
Tiercelet, Kelly
Fournier, Julien
Cherin, Mélanie
Kitzis, Marie Dominique
Misset, Benoit
Mathien, Cyrille
Poidevin, Antoine
Donatti, Luis
Mootien, Joy
Pinto, Luis
Egard, Mathieu
Bodur, Gokhan
Barberet, Guillaume
Ionescu, Carmen
Ganster, Frederique
Guiot, Philippe
Kuteifan, Khaldoun
Mpela, Alain
Chelly, Jonathan
Guérin, Laurent
Persichini, Romain
Hullin, Thomas
Deye, Nicolas
Aubertein, Pierre
Paul, Marine
Bougouin, Wulfran
Sandroni, Claudio
Passouant, Olivier
Geri, Guillaume
Llitjos, Jean-François
Chenevier-Gobeaux, Camille
Batteux, Frederic
Llitjos, Jean-François
Drouet, Ludovic
Voicu, Sebastian
Henry, Patrick
Dillinger, Jean-Guillaume
Bougouin, Wulfran
Resiere, Dabor
Dessoy, A. L.
Soyer, Benjamin
Faivre, Valérie
Damoisel, Charles
Soyer, Benjamin
Stiel, Laure
Galoisy, Anne-Cécile
Mauvieux, Laurent
Zobairi, Fatiha
Angles-Cano, Eduardo
Stiel, Laure
Piau, Caroline
Tadié, Jean-Marc
Daix, Thomas
Jeannet, Robin
Feuillard, Jean
Jolly, Lucie
Boufenzer, Amir
Carrasco, Kevin
Derive, Marc
Gibot, Sebastien
Merdji, Hamid
Belaidouni, Nadia
Toubiana, Julie
L’Hermitte, Yann
Woimant, France
Oppenheim, Catherine
Couvreur, Christophe
Dolveck, François
Devriese, Magali
Dupeyrat, Sophie
Ray, Patrick
Lefevre, Guillaume
Fartoukh, Muriel
Roothaer, Nicolas
Carpentier, Amélie
Vaniet, Fabien
Maisonneuve, Antoine
Wiel, Eric
Canu, Sébastien
Hammad, Emmanuelle
Antonini, Francois
Poirier, Marion
Vigne, Coralie
Haddam, Malik
Alingrin, Julie
Dangers, Laurence
Mangiapan, Gilles
Huet, Isabelle
Dhalluin, Xavier
Bautin, Nathalie
Quiot, Jean Jacques
De Vecchi, Corinne Appere
Chenivesse, Cécile
Tarmiz, Khalil
Medhioub, Fatma Kaaniche
Smaoui, Mariem
Cheikh, Chaigar Mohammed
El Alami, E.
Weiss, Nicolas
Mochel, Fanny
Galanaud, Damien
Puybasset, Louis
Lodey, Marion
Guiller, Elsa
Weiss, Nicolas
Silva, Stein
Vuillaume, Corine
De Pasquale, Francesco
Demonet, Jean Francois
Sinnah, Fabrice
Dalloz, Marie Amelie
D’ortho, Marie Pia
Rouvel-Tallec, Anny
Couret, David
Catan, Aurélie
Nativel, Brice
Planesse, Cynthia
Diotel, Nicolas
Meilhac, Olivier
Roy-Gash, Fabian
Lebard, Christophe
Larbi, Anne-Gaelle Si
Gaudin, Virginie
Bonnin, France
Sultan, Oceane
Hoc, Cecile
Mathieu, Emmanuel
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frederic
Caron, Margot
Parrot, Antoine
Labbe, Vincent
Hafiani, El Mahdi
Quesnel, Christophe
Genay, Stephanie
Décaudin, Bertrand
Ethgen, Sabine
Odou, Pascal
Lebuffe, Gilles
Gaudry, Stéphane
Aubron, Cécile
Mcquilte, Zoe
Garrouste-Orgeas, Maïté
Soufir, Lilia
Allaouchiche, Bernard
Verdière, Bruno
Nyunga, Martine
Banaias, Noémie
Colling, Delphine
Kauv, Marie
Blondeau, Erik
Ouanes, Islem
Auclin, Edouard
Haw-Berlemont, Caroline
Taieb, Julien
Oudard, Stéphane
Morissette, Genevieve
Kechaou, Wassim
Litalien, Catherine
Merouani, Aïcha
Phan, Véronique
Bouchard, Josée
Starck, Julie
Briand, Nelly
Sachs, Philippe
Angoulvant, François
Sommet, Julie
Holvoet, L.
Benkerrou, M.
Dreyfus, Lélia
Bordet, Fabienne
Touzet, Sandrine
Denis, Angélique
Le Coz, Julien
Chéron, Gérard
Nabbout, Rima
Patteau, Geraldine
Heilbronner, Claire
Hubert, Philippe
Oualha, Mehdi
Aoul, Nabil Tabet
Crulli, Benjamin
Toledano, Baruch
Poirier, Nancy
Vobecky, Suzanne
Khouadja, Hosni
Robert, René
Vinet, M.
Vinclair, Camille
Boisramé-Helms, Julie
Beloncle, François
Radermacher, Peter
Asfar, Pierre
Coupez, Elisabeth
Bohé, Julien
Shinotsuka, Cláudia Righy
Caironi, Pietro
Villois, Paola
Fontana, Vito
Creteur, Jacques
Pourcine, Franck
Vong, Ly
Weyer, Claire Marie
Akando, Benoit
Abdallah, Razach
Wetzstein, Morgane
Maizel, Julien
Antier, Nadiejda
Serroukh, Yasmina
Boudjeltia, Karim Zouaoui
Joosten, Anne
Rousseau, Alexandre
Delabranche, Xavier
Grunebaum, Lélia
Delabranche, Xavier
Mootien, Yoganaden
Gaci, Rostane
Garric, Jean-Romain
Delbove, Agathe
Darreau, Cédric
Dargent, Auguste
Soudry-Faure, Agnès
De Chambrun, Marc Pineton
Demondion, Pierre
Blanchard, Jean-Christophe
Chocron, Sydney
Meneveau, Nicolas
Corsi, Filippo
Meynieu, Pierre-Emmanuel
Repusseau, Benjamin
Germain, Arnaud
Baudry, Guillaume
Hierle, Lucie
Besch, Guillaume
Thomas, Guillemette
Cassir, Nadim
Dizier, Stéphanie
Roch, Antoine
Trebbia, Grégoire
Govindaradjou, Kiruba
Devaquet, Jérôme
Picard, Clément
Parquin, François
Leguen, Morgan
Felten, Marie-Louise
Sage, Edouard
Chapelier, Alain
Decavèle, Maxens
Duruisseaux, Michael
Fleury, Jocelyne
Antoine, Martine
Carette, Marie-France
Wislez, Marie
Givel, Claire
De Margerie-Mellon, Constance
De Kerviler, Eric
Tandjaoui-Lambiotte, Yacine
Freynet, Olivia
Kimmoun, Antoine
Baux, Elisabeth
Das, Vincent
Talec, Patrice
Anguel, Nadia
Louis, Guillaume
Girerd, Nicolas
Tallon, Pauline
Hadchouel-Duvergé, Alice
Salvi, Nadège
Cairet, Pascale
Delacourt, Christophe
Blandine, Blandine Lefebvre
Beraud, Laurence
Coppere, Zoé
Lamaziere, Antonin
Lionnet, François
Fartoukh, Muriel
Lehingue, Samuel
D’journo, Xavier
Jean-Marie, Forel
Thibault, Ronan
Makhlouf, Anne-Marie
Mulliez, Aurélien
Gonzalez, Cristina
Dadet, Sylvain
Kekstas, Gintautas
Preiser, Jean-Charles
Rotovnik, Kozjek Nada
Rozalen, Isabel Ceniceros
Kupczyk, Kinga
Krznaric, Zeljko
Cano, Noël
Pichard, Claude
Le Roux, Bénédicte Gaillard-
Jotterand, Corinne
Rooze, Shancy
Moullet, Clemence
Henin, Aurélia
Ettori, Florence
Zemmour, Christophe
Boher, Jean Marie
Arnaout, Michel
Feltry, Audrey
Ben, Salah Adel
Audibert, Juliette
Conia, Alexandre
Gontier, Olivier
Hamrouni, Mouldi
Lherm, Thierry
Ouchenir, Abdelkader
Rétif, Jérôme
Proudhom, Alain
Lagardere, Chantal
Tissot, Stéphane
Kalfon, Pierre
Sacre, Lynn
Villa, Antoine
Khadija, Alaywa
Garnier, Robert
Baud, Frederic
Baud, Frederic
Vasset, Brigitte
Heinzelman, Annette
Baud, Frederic
Jouffroy, Romain
Durand, Elsa Démarest
Compagnon, Patricia
Maaroufi, Neila
M’rad, A.
Jebri, Alia
Ghezala, Hassen Ben
Legout, Céline
Baud, Frederic
Castot-Villepelet, Anne
Valade, Sandrine
Lesieur, Olivier
Delmas, Benjamin
Visseaux, Benoit
Cohen, Johana
Nguyen, Liem Binh Luong
Morbieu, Caroline
Burdet, Charles
Lescure, François-Xavier
Armand-Lefevre, Laurence
Yazdanpanah, Yazdan
Houhou-Fidouh, Nadira
Cazaux, Marine
Goff Jérôme, Le
Meignin, Veronique
Boutboul, David
Rispail, Philippe
Brunot, Vincent
Besnard, N.
Ceballos, Patrice
Stoclin, Annabelle
Rotolo, Federico
Wartelle, Muriel
Hicheri, Yosr
Maillet, Sylvia
Chachaty, Elisabeth
Pignon, Jean-Pierre
Venot, Marion
Delorme, Mathieu
Bialais, Emilie
Julie, Dupuis
Paoloni, Laura
Wittebolle, Xavier
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Tordeur, Antoine
Colmant, Lise
Wittebole, Xavier
Tirone, Giuseppe
Laterre, Pierre-François
Ducroux, Lorraine
Kemlin, Claire
Moulton, Eric
Rosso, Charlotte
Le Neindre, Aymeric
Mongodi, Silvia
Bouhemad, Béaïd
Rodrigues, Joana
Botteau, Caroline
Duprez, Frédéric
Waroquier, François
Christiaens, Karel
Vantrimpont, Frank
Duprez, Frédéric
Elkhawand, Charbel
Vermeesh, Frank
Groupe ALIVE
ENCEPHALITICA Study Group
Groupe de Recherche en Reanimation Respiratoire du patient d’Onc-hématologie
Septiflux trial Group
For the OUTCOMEREA Study Group
Groupe RMM
Qualité et Sécurité des Soins - CBPR-CFAR
For the GrrrOH: Groupe de recherche en réanimation respiratoire en Onco-Hématologie (Group for Research in Respiratory Intensive Care Onco-Hematology
OutcomeRéa
RETROMARS Study Group
For the BIBLIOFLASH Study Group
Working Group on Mechanical Ventilation
BoReal study group
Groupe de travail sur la ventilation
Université Paris 6 —Pierre et Marie Curie and Institut National pour la Santé et la Recherche Médicale, UMRS1158, Paris
Outcomerea Study Group
Groupe de Recherche en Réanimation Respiratoire et Onco-Hematologique (GRRROH)
ABDOMIX Group
Committee of young intensivists of the French Society for Intensive Care Medicine (FICS)
ABLE French Investigators
Groupe de Recherche en Réanimation Respiratoire en Onco-Hématologie
NutriSIP
EPURE Study Group
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS), Paris, France
CRICS Network
CNER DESC réanimation grand ouest
COCOONs Study Group
Phase Angle Project Investigators
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. June 2016 6(1):1-236
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part one: Milan, Italy. 1-5 October 2016
Autorzy :
Bos, L.
Schouten, L.
van Vught, L.
Wiewel, M.
Ong, D.
Cremer, O.
Artigas, A.
Martin-Loeches, I.
Hoogendijk, A.
van der Poll, T.
Horn, J.
Juffermans, N.
Schultz, M.
de Prost, N.
Pham, T.
Carteaux, G.
Dessap, A. Mekontso
Brun-Buisson, C.
Fan, E.
Bellani, G.
Laffey, J.
Mercat, A.
Brochard, L.
Maitre, B.
Howells, P. A.
Thickett, D. R.
Knox, C.
Park, D. P.
Gao, F.
Tucker, O.
Whitehouse, T.
McAuley, D. F.
Perkins, G. D.
Pisani, L.
Roozeman, J. P.
Simonis, F. D.
Giangregorio, A.
Schouten, L. R.
Van der Hoeven, S. M.
Neto, A. Serpa
Festic, E.
Dondorp, A. M.
Grasso, S.
Bos, L. D.
Schultz, M. J.
Koster-Brouwer, M.
Verboom, D.
Scicluna, B.
van de Groep, K.
Frencken, J.
Bonten, M.
Ko, J. I.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K.
Shin, J. H.
Ranzani, O. T.
Prina, E.
Menendez, R.
Ceccato, A.
Mendez, R.
Cilloniz, C.
Gabarrus, A.
Ferrer, M.
Torres, A.
Urbano, A.
Zhang, L. A.
Swigon, D.
Pike, F.
Parker, R. S.
Clermont, G.
Scheer, C.
Kuhn, S. O.
Modler, A.
Vollmer, M.
Fuchs, C.
Hahnenkamp, K.
Rehberg, S.
Gründling, M.
Taggu, A.
Darang, N.
Öveges, N.
László, I.
Tánczos, K.
Németh, M.
Lebák, G.
Tudor, B.
Érces, D.
Kaszaki, J.
Huber, W.
Trásy, D.
Molnár, Z.
Ferrara, G.
Edul, V. S. Kanoore
Canales, H. S.
Martins, E.
Canullán, C.
Murias, G.
Pozo, M. O.
Eguillor, J. F. Caminos
Buscetti, M. G.
Ince, C.
Dubin, A.
Aya, H. D.
Rhodes, A.
Fletcher, N.
Grounds, R. M.
Cecconi, M.
Jacquet-Lagrèze, M.
Riche, M.
Schweizer, R.
Portran, P.
Fornier, W.
Lilot, M.
Neidecker, J.
Fellahi, J. L.
Escoresca-Ortega, A.
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Charris-Castro, L.
Corcia-Palomo, Y.
Fernandez-Delgado, E.
Garnacho-Montero, J.
Roger, C.
Muller, L.
Elotmani, L.
Lipman, J.
Lefrant, J. Y.
Roberts, J. A.
Muñoz-Bermúdez, R.
Samper, M.
Climent, C.
Vasco, F.
Sara, V.
Luque, S.
Campillo, N.
Cerrato, S. Grau
Masclans, J. R.
Alvarez-Lerma, F.
Brugger, S. Carvalho
Jimenez, G. Jimenez
Torner, M. Miralbés
Cabello, J. Trujillano
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Vidal, M. Vallverdú
Martínez, M. Palomar
Gusarov, V.
Shilkin, D.
Dementienko, M.
Nesterova, E.
Lashenkova, N.
Kuzovlev, A.
Zamyatin, M.
Demoule, A.
Carreira, S.
Lavault, S.
Palancca, O.
Morawiec, E.
Mayaux, J.
Arnulf, I.
Similowski, T.
Rasmussen, B. S.
Maltesen, R. G.
Hanifa, M.
Pedersen, S.
Kristensen, S. R.
Wimmer, R.
Panigada, M.
Bassi, G. Li
Kolobow, T.
Zanella, A.
Cressoni, M.
Berra, L.
Parrini, V.
Kandil, H.
Salati, G.
Livigni, S.
Amatu, A.
Andreotti, A.
Tagliaferri, F.
Moise, G.
Mercurio, G.
Costa, A.
Vezzani, A.
Lindau, S.
Babel, J.
Cavana, M.
Consonni, D.
Pesenti, A.
Gattinoni, L.
Mansouri, P.
Zand, F.
Zahed, L.
Dehghanrad, F.
Bahrani, M.
Ghorbani, M.
Cambiaghi, B.
Moerer, O.
Mauri, T.
Kunze-Szikszay, N.
Ritter, C.
Quintel, M.
Vilander, L. M.
Kaunisto, M. A.
Vaara, S. T.
Pettilä, V.
Mulier, J. L. G. Haitsma
Rozemeijer, S.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Elbers, P. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Martínez, M. Galindo
Sánchez, R. Jiménez
Gascón, L. Martínez
Mulero, M. D. Rodríguez
Freire, A. Ortín
Muñoz, A. Ojados
Acebes, S. Rebollo
Martínez, Á. Fernández
Aliaga, S. Moreno
Para, L. Herrera
Payá, J. Murcia
Mulero, F. Rodríguez
Guerci, P.
Ince, Y.
Heeman, P.
Ergin, B.
Uz, Z.
Massey, M.
Papatella, R.
Bulent, E.
Toraman, F.
Longbottom, E. R.
Torrance, H. D.
Owen, H. C.
Hinds, C. J.
Pearse, R. M.
O’Dywer, M. J.
Trogrlic, Z.
van der Jagt, M.
Lingsma, H.
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
van Achterberg, T.
Bakker, J.
Gommers, D. A. M. P. J.
Ista, E.
Krajčová, A.
Waldauf, P.
Duška, F.
Shah, A.
Roy, N.
McKechnie, S.
Doree, C.
Fisher, S.
Stanworth, S. J.
Jensen, J. F.
Overgaard, D.
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Egerod, I.
Pivkina, A.
Zhivotneva, I.
Pasko, N.
Alklit, A.
Hansen, R. L.
Knudsen, H.
Grode, L. B.
Hravnak, M.
Chen, L.
Dubrawski, A.
Pinsky, M. R.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Connolly, B. C.
Baldwin, C. E.
Puthucheary, Z. A.
Denehy, L.
Hart, N.
Morris, P. E.
Mortimore, J.
Granger, C. L.
Jensen, H. I.
Piers, R.
Van den Bulcke, B.
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Ryan, C.
Dawson, D.
Ball, J.
Noone, K.
Aisling, B.
Prudden, S.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Aron, J.
Lumley, G.
Milliken, D.
Dhadwal, K.
McGrath, B. A.
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Sharpe, G.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Wallace, S.
McGrath, B.
Jung, M.
Cho, J.
Park, H.
Suh, G.
Kousha, O.
Paddle, J.
Gripenberg, L. Gamrin
Rehal, M. Sundström
Wernerman, J.
Rooyackers, O.
de Grooth, H. J.
Choo, W. P.
Spoelstra-de Man, A. M.
Swart, E. L.
Talan, L.
Güven, G.
Altıntas, N. D.
Padar, M.
Uusvel, G.
Starkopf, L.
Starkopf, J.
Blaser, A. Reintam
Kalaiselvan, M. S.
Arunkumar, A. S.
Renuka, M. K.
Shivkumar, R. L.
Volbeda, M.
ten Kate, D.
Hoekstra, M.
van der Maaten, J. M.
Nijsten, M. W.
Komaromi, A.
Norberg, Å.
Smedberg, M.
Mori, M.
Pettersson, L.
Theodorakopoulou, M.
Christodoulopoulou, T.
Diamantakis, A.
Frantzeskaki, F.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Lygnos, M.
Diakaki, C.
Armaganidis, A.
Gundogan, K.
Dogan, E.
Coskun, R.
Muhtaroglu, S.
Sungur, M.
Ziegler, T.
Guven, M.
Kleyman, A.
Khaliq, W.
Andreas, D.
Singer, M.
Meierhans, R.
Schuepbach, R.
De Brito-Ashurst, I.
Sabetian, G.
Nikandish, R.
Hagar, F.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Vazin, A.
Asadpour, E.
Kao, K. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Hu, H. C.
El Maraghi, S.
Ali, M.
Rageb, D.
Helmy, M.
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Vàzquez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Yébenes, J. C.
Rodriguez, A.
Álvarez-Lerma, F.
Varga, N.
Cortina-Gutiérrez, A.
Dono, L.
Martínez-Martínez, M.
Maldonado, C.
Papiol, E.
Pérez-Carrasco, M.
Ferrer, R.
Nweze, K.
Morton, B.
Welters, I.
Houard, M.
Voisin, B.
Ledoux, G.
Six, S.
Jaillette, E.
Nseir, S.
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Loghmari, D.
Aicha, N. Ben
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Chouchène, I.
Khedher, A.
Boussarsar, M.
Chan, K. S.
Yu, W. L.
Nolla, J.
Vidaur, L.
Bonastre, J.
Suberbiola, B.
Guerrero, J. E.
Coll, N. Ramon
Jiménez, G. Jiménez
Calero, J. Codina
García, M.
de la Torre, M. C.
Vendrell, E.
Palomera, E.
Güell, E.
Serra-Prat, M.
Bermejo-Martín, J. F.
Almirall, J.
Tomas, E.
Escoval, A.
Froe, F.
Pereira, M. H. Vitoria
Velez, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Groves, C.
Reay, M.
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Zarantonello, F.
Campello, E.
Radu, C. M.
Rossi, S.
Ori, C.
Simioni, P.
Umei, N.
Shingo, I.
Santos, A. C.
Candeias, C.
Moniz, I.
Marçal, R.
e Silva, Z. Costa
Ribeiro, J. M.
Georger, J. F.
Ponthus, J. P.
Tchir, M.
Amilien, V.
Ayoub, M.
Barsam, E.
Martucci, G.
Panarello, G.
Tuzzolino, F.
Capitanio, G.
Ferrazza, V.
Carollo, T.
Giovanni, L.
Arcadipane, A.
Sánchez, M. López
González-Gay, M. A.
Díaz, F. J. Llorca
López, M. I. Rubio
Zogheib, E.
Villeret, L.
Nader, J.
Bernasinski, M.
Besserve, P.
Caus, T.
Dupont, H.
Morimont, P.
Habran, S.
Hubert, R.
Desaive, T.
Blaffart, F.
Janssen, N.
Guiot, J.
Pironet, A.
Dauby, P.
Lambermont, B.
Pettenuzzo, T.
Citton, G.
Kirakli, C.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Yarici, M.
Tuksavul, F.
Keating, S.
Gibson, A.
Gilles, M.
Dunn, M.
Price, G.
Young, N.
Remeta, P.
Bishop, P.
Zamora, M. D. Fernández
Muñoz-Bono, J.
Curiel-Balsera, E.
Aguilar-Alonso, E.
Hinojosa, R.
Gordillo-Brenes, A.
Arboleda-Sánchez, J. A.
Skorniakov, I.
Vikulova, D.
Whiteley, C.
Shaikh, O.
Jones, A.
Ostermann, M.
Forni, L.
Scott, M.
Sahatjian, J.
Linde-Zwirble, W.
Hansell, D.
Laoveeravat, P.
Srisawat, N.
Kongwibulwut, M.
Peerapornrattana, S.
Suwachittanont, N.
Wirotwan, T. O.
Chatkaew, P.
Saeyub, P.
Latthaprecha, K.
Tiranathanagul, K.
Eiam-ong, S.
Kellum, J. A.
Berthelsen, R. E.
Perner, A.
Jensen, A. E. K.
Jensen, J. U.
Gebhard, D. J.
Price, J.
Kennedy, C. E.
Akcan-Arikan, A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Hamed, K.
Khaled, M. M.
Soliman, R. Aly
Mokhtar, M. Sherif
Seller-Pérez, G.
Arias-Verdú, D.
Llopar-Valdor, E.
De-Diós-Chacón, I.
Quesada-García, G.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Hafes, R.
Carroll, G.
Doherty, P.
Wright, C.
Vera, I. G. Guerra
Ralston, M.
Gemmell, M. L.
MacKay, A.
Black, E.
Docking, R. I.
Appleton, R.
Ralston, M. R.
Gemmell, L.
Mackay, A.
Röttgering, J. G.
Elbers, P. W. G.
Mejeni, N.
Nsiala, J.
Kilembe, A.
Akilimali, P.
Thomas, G.
Andersson, A. E.
Fagerdahl, A. M.
Knudsen, V.
Cheikh, A. Ben
Hamdaoui, Y.
Guiga, A.
Fraj, N.
Sma, N.
Chouchene, I.
Bouafia, N.
Amirian, A.
Ziaian, B.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Schettler, A.
Schwarzkopf, D.
Stacke, A.
Reinhart, K.
Martins, A.
Sousa, P.
Snell, G.
Matsa, R.
Paary, T. T. S.
Cavalheiro, A. M.
Rocha, L. L.
Vallone, C. S.
Tonilo, A.
Lobato, M. D. S.
Malheiro, D. T.
Sussumo, G.
Lucino, N. M.
Rosenthal, V. D.
Dashti, A. Sanaei
Yousefipour, A.
Goodall, J. R.
Williamson, M.
Tant, E.
Thomas, N.
Balci, C.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Gurarda, H.
Karaca, E.
Paldusová, B.
Zýková, I.
Šímová, D.
Houston, S.
D’Antona, L.
Lloyd, J.
Garnelo-Rey, V.
Sosic, M.
Sotosek-Tokmazic, V.
Kuharic, J.
Antoncic, I.
Dunatov, S.
Sustic, A.
Chong, C. T.
Sim, M.
Lyovarin, T.
Díaz, F. M. Acosta
Galdó, S. Narbona
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Bailón, A. M. Pérez
Pinel, A. Carranza
Colmenero, M.
Gritsan, A.
Gazenkampf, A.
Korchagin, E.
Dovbish, N.
Lee, R. M.
Lim, M. P. P.
Lim, B. C. L.
See, J. J.
Assis, R.
Filipe, F.
Lopes, N.
Pessoa, L.
Pereira, T.
Catorze, N.
Aydogan, M. S.
Aldasoro, C.
Marchio, P.
Jorda, A.
Mauricio, M. D.
Guerra-Ojeda, S.
Gimeno-Raga, M.
Colque-Cano, M.
Bertomeu-Artecero, A.
Aldasoro, M.
Valles, S. L.
Tonon, D.
Triglia, T.
Martin, J. C.
Alessi, M. C.
Bruder, N.
Garrigue, P.
Velly, L.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Marzorati, C.
Colombo, E.
Savo, D.
Vargiolu, A.
Cavenaghi, G.
Citerio, G.
Andrade, A. H. V.
Bulgarelli, P.
Araujo, J. A. P.
Gonzalez, V.
Souza, V. A.
Massant, C.
Filho, C. A. C. Abreu
Morbeck, R. A.
Burgo, L. E.
van Groenendael, R.
van Eijk, L. T.
Leijte, G. P.
Koeneman, B.
Kox, M.
Pickkers, P.
García-de la Torre, A.
de la Torre-Prados, M.
Fernández-Porcel, A.
Rueda-Molina, C.
Nuevo-Ortega, P.
Tsvetanova-Spasova, T.
Cámara-Sola, E.
García-Alcántara, A.
Salido-Díaz, L.
Liao, X.
Feng, T.
Zhang, J.
Cao, X.
Wu, Q.
Xie, Z.
Li, H.
Kang, Y.
Winkler, M. S.
Nierhaus, A.
Mudersbach, E.
Bauer, A.
Robbe, L.
Zahrte, C.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Mitsi, E.
Pennington, S. H.
Reine, J.
Wright, A. D.
Parker, R.
Welters, I. D.
Blakey, J. D.
Rajam, G.
Ades, E. W.
Ferreira, D. M.
Wang, D.
Kadioglu, A.
Gordon, S. B.
Koch, R.
Rahamat-Langedoen, J.
Schloesser, J.
de Jonge, M.
Bringue, J.
Guillamat-Prats, R.
Torrents, E.
Martinez, M. L.
Camprubí-Rimblas, M.
Blanch, L.
Park, S. Y.
Park, Y. B.
Song, D. K.
Shrestha, S.
Park, S. H.
Koh, Y.
Park, M. J.
Hong, C. W.
Lesur, O.
Coquerel, D.
Sainsily, X.
Cote, J.
Söllradl, T.
Murza, A.
Dumont, L.
Dumaine, R.
Grandbois, M.
Sarret, P.
Marsault, E.
Salvail, D.
Auger-Messier, M.
Chagnon, F.
Lauretta, M. P.
Greco, E.
Dyson, A.
Preau, S.
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Sarıca, L. Topcu
Zibandeh, N.
Genc, D.
Gul, F.
Akkoc, T.
Kombak, E.
Cinel, L.
Cinel, I.
Pollen, S. J.
Arulkumaran, N.
Warnes, G.
Pennington, D. J.
Brohi, K.
O’Dwyer, M. J.
Kim, H. Y.
Na, S.
Kim, J.
Chang, Y. F.
Chao, A.
Shih, P. Y.
Lee, C. T.
Yeh, Y. C.
Chen, L. W.
Adriaanse, M.
Rietdijk, W.
Funcke, S.
Sauerlaender, S.
Saugel, B.
Pinnschmidt, H.
Reuter, D. A.
Nitzschke, R.
Perbet, S.
Biboulet, C.
Lenoire, A.
Bourdeaux, D.
Pereira, B.
Plaud, B.
Bazin, J. E.
Sautou, V.
Mebazaa, A.
Constantin, J. M.
Legrand, M.
Boyko, Y.
Jennum, P.
Nikolic, M.
Oerding, H.
Holst, R.
Toft, P.
Nedergaard, H. K.
Haberlandt, T.
Park, S.
Kim, S.
Cho, Y. J.
Lim, Y. J.
Chan, A.
Tang, S.
Nunes, S. L.
Forsberg, S.
Blomqvist, H.
Berggren, L.
Sörberg, M.
Sarapohja, T.
Wickerts, C. J.
Hofhuis, J. G. M.
Rose, L.
Blackwood, B.
Akerman, E.
Mcgaughey, J.
Fossum, M.
Foss, H.
Georgiou, E.
Graff, H. J.
Kalafati, M.
Sperlinga, R.
Schafer, A.
Wojnicka, A. G.
Spronk, P. E.
Khalili, F.
Afshari, R.
Khodaei, H. Haddad
Javadpour, S.
Petramfar, P.
Nasimi, S.
Tabei, H.
Gunther, A.
Hansen, J. O.
Sackey, P.
Storm, H.
Bernhardsson, J.
Sundin, Ø.
Bjärtå, A.
Bienert, A.
Smuszkiewicz, P.
Wiczling, P.
Przybylowski, K.
Borsuk, A.
Trojanowska, I.
Matysiak, J.
Kokot, Z.
Paterska, M.
Grzeskowiak, E.
Messina, A.
Bonicolini, E.
Colombo, D.
Moro, G.
Romagnoli, S.
De Gaudio, A. R.
Corte, F. Della
Romano, S. M.
Silversides, J. A.
Major, E.
Mann, E. E.
Ferguson, A. J.
Mcauley, D. F.
Marshall, J. C.
Diaz-Rodriguez, J. A.
Silva-Medina, R.
Gomez-Sandoval, E.
Gomez-Gonzalez, N.
Soriano-Orozco, R.
Gonzalez-Carrillo, P. L.
Hernández-Flores, M.
Pilarczyk, K.
Lubarksi, J.
Wendt, D.
Dusse, F.
Günter, J.
Huschens, B.
Demircioglu, E.
Jakob, H.
Palmaccio, A.
Dell’Anna, A. M.
Grieco, D. L.
Torrini, F.
Iaquaniello, C.
Bongiovanni, F.
Antonelli, M.
Toscani, L.
Antonakaki, D.
Bastoni, D.
Jozwiak, M.
Depret, F.
Teboul, J. L.
Alphonsine, J.
Lai, C.
Richard, C.
Monnet, X.
Demeter, G.
Kertmegi, I.
Hasanin, A.
Lotfy, A.
El-adawy, A.
Nassar, H.
Mahmoud, S.
Abougabal, A.
Mukhtar, A.
Quinty, F.
Habchi, S.
Luzi, A.
Antok, E.
Hernandez, G.
Lara, B.
Enberg, L.
Ortega, M.
Leon, P.
Kripper, C.
Aguilera, P.
Kattan, E.
Lehmann, M.
Sakka, S.
Bein, B.
Schmid, R. M.
Preti, J.
Creteur, J.
Herpain, A.
Marc, J.
Trojette, F.
Bar, S.
Kontar, L.
Titeca, D.
Richecoeur, J.
Gelee, B.
Verrier, N.
Mercier, R.
Lorne, E.
Maizel, J.
Slama, M.
Abdelfattah, M. E.
Eladawy, A.
Elsayed, M. A. Ali
Montenegro, A. Pedraza
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montoya, A. A. Tanaka
Lee, C.
Hatib, F.
Cannesson, M.
Theerawit, P.
Morasert, T.
Sutherasan, Y.
Zani, G.
Mescolini, S.
Diamanti, M.
Righetti, R.
Scaramuzza, A.
Papetti, M.
Terenzoni, M.
Gecele, C.
Fusari, M.
Hakim, K. A.
Chaari, A.
Ismail, M.
Elsaka, A. H.
Mahmoud, T. M.
Bousselmi, K.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Hutchings, S. D.
Naumann, D.
Wendon, J.
Watts, S.
Kirkman, E.
Jian, Z.
Buddi, S.
Settels, J.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Trepte, C.
Richter, P.
Haas, S. A.
Eichhorn, V.
Kubitz, J. C.
Soliman, M. S.
Hamimy, W. I.
Fouad, A. Z.
Mukhtar, A. M.
Charlton, M.
Tonks, L.
Mclelland, L.
Coats, T. J.
Thompson, J. P.
Sims, M. R.
Williams, D.
Roushdy, D. Z.
Soliman, R. A.
Nahas, R. A.
Arafa, M. Y.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Carranza, M. Lopez
Fernandez, H. Sancho
Roman, J. A. Sanchez
Lucena, F.
Garcia, A. Campanario
Vazquez, A. Loza
Serrano, A. Lesmes
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Herranz, U. Anido
Acuna, J. M. Garcia
Gil, C. Pena
Allut, J. L. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Vallejo-Baez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Marharaj, R.
Gervasio, K.
Bottiroli, M.
Mondino, M.
De Caria, D.
Calini, A.
Montrasio, E.
Milazzo, F.
Gagliardone, M. P.
Vallejo-Báez, A.
Anido, U.
Cheikh-Bouhlel, M.
Dela Cruz, M. P. R. D. L.
Bernardo, J. M.
Galfo, F.
Marino, A.
Chao, C. C.
Hou, P.
Hung, C. C.
Chiang, C. H.
Liou, Y. J.
Hung, S. M.
Lin, Y. S.
Kuo, F. Y.
Chiou, K. R.
Chen, C. J.
Yan, L. S.
Liu, C. Y.
Wang, H. H.
Chen, H. L.
Ho, C. K.
Grewal, S.
Gopal, S.
Corbett, C.
Wilson, A.
Capps, J.
Ayoub, W.
Lomas, A.
Ghani, S.
Moore, J.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Swinnen, W.
Pauwels, J.
Mignolet, K.
Pannier, E.
Koch, A.
Sarens, T.
Temmerman, W.
Elmenshawy, A. M.
Fayed, A. M.
Elboriuny, M.
Hamdy, E.
Zakaria, E.
Falk, A. C.
Petosic, A.
Olafsen, K.
Wøien, H.
Flaatten, H.
Sunde, K.
Agra, J. J. Cáceres
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
Pérez, H. Rodríguez
Pires, T. Castro
Calderón, H.
Pereira, A.
Castro, S.
Granja, C.
Norkiene, I.
Urbanaviciute, I.
Kezyte, G.
Ringaitiene, D.
Jovaisa, T.
Vogel, G.
Johansson, U. B.
Sandgren, A.
Svensen, C.
Joelsson-Alm, E.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Vollmer, H.
Gager, M.
Waldmann, C.
Mazzeo, A. T.
Tesio, R.
Filippini, C.
Vallero, M. E.
Giolitti, C.
Caccia, S.
Medugno, M.
Tenaglia, T.
Rosato, R.
Mastromauro, I.
Brazzi, L.
Terragni, P. P.
Urbino, R.
Fanelli, V.
Ranieri, V. M.
Mascia, L.
Ballantyne, J.
Paton, L.
Perez-Teran, P.
Roca, O.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Zapatero, A.
Serra, J.
Bianzina, S.
Cornara, P.
Rodi, G.
Tavazzi, G.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Mojoli, F.
Braschi, A.
Vishnu, A.
Buche, D.
Pande, R.
Moolenaar, D. L. J.
Bakhshi-Raiez, F.
Dongelmans, D. A.
de Keizer, N. F.
de Lange, D. W.
Fernández, I. Fuentes
Baño, D. Martínez
Moreno, J. L. Buendía
Rubio, R. Jara
Scott, J.
Phelan, D.
Morely, D.
O’Flynn, J.
Stapleton, P.
Lynch, M.
Marsh, B.
Carton, E.
O’Loughlin, C.
Cheng, K. C.
Sung, M. I.
Elghonemi, M. O.
Saleh, M. H.
Meyhoff, T. S.
Krag, M.
Hjortrup, P. B.
Møller, M. H.
Öhman, T.
Sigmundsson, T.
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Suarez-Sipmann, F.
Björne, H.
Sander, C. Hällsjö
Chiumello, D.
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Tonetti, T.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Gasparovic, V.
El-Sherif, R.
Al-Basser, M. Abd
Raafat, A.
El-Sherif, A.
Schouten, L. R. A.
Cremer, O. L.
Ong, D. S. Y.
Amoruso, G.
Cinnella, G.
Bos, L. D. J.
Schmidle, P.
Findeisen, M.
Hoppmann, P.
Jaitner, J.
Brettner, F.
Lahmer, T.
Rajagopalan, G.
Bansal, V.
Frank, R.
Hinds, R.
Levitt, J.
Siddiqui, S.
Gilbert, J. P.
Sim, K.
Wang, C. H.
Li, I. J.
Tang, W. R.
Persona, P.
De Cassai, A.
Franco, M.
Goffi, A.
Ruiz, B. Llorente
Varas, J. Lujan
Montero, R. Molina
Delgado, C. Pintado
Navarrete, O.
Mezquita, M. Vazquez
Peces, E. Alonso
Nakamura, M. A. M.
Hajjar, L. A.
Galas, F. R. B. G.
Ortiz, T. A.
Amato, M. B. P.
Bitker, L.
Costes, N.
Le Bars, D.
Lavenne, F.
Mojgan, D.
Richard, J. C.
Massari, D.
Gotti, M.
Cadringher, P.
Zerman, A.
Türkoğlu, M.
Arık, G.
Yıldırım, F.
Güllü, Z.
Kara, I.
Boyacı, N.
Aydoğan, B. Basarık
Gaygısız, Ü.
Gönderen, K.
Aygencel, G.
Aydoğdu, M.
Ülger, Z.
Gürsel, G.
Riera, J.
Toral, C. Maldonado
Mazo, C.
Martínez, M.
Baldirà, J.
Lagunes, L.
Roman, A.
Deu, M.
Rello, J.
Levine, D. J.
Mohus, R. M.
Askim, Å.
Paulsen, J.
Mehl, A.
Dewan, A. T.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Åsvold, B. O.
DeWan, A.
Aktepe, O.
Kara, A.
Yeter, H.
Topeli, A.
Norrenberg, M.
Devroey, M.
Khader, H.
Preiser, J. C.
Tang, Z.
Qiu, C.
Tong, L.
Cai, C.
Apostolopoulou, O.
Moon, J. Y.
Park, M. R.
Kwon, I. S.
Chon, G. R.
Ahn, J. Y.
Kwon, S. J.
Chang, Y. J.
Lee, J. Y.
Yoon, S. Y.
Lee, J. W.
Kostalas, M.
Mckinlay, J.
Kooner, G.
Dudas, G.
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.
Creagh-Brown, B.
Altintas, N. D.
Izdes, S.
Keremoglu, O.
Alkan, A.
Neselioglu, S.
Erel, O.
Tardif, N.
Gustafsson, T.
MacEachern, K. N.
Traille, M.
Bromberg, I.
Lapinsky, S. E.
Moore, M. J.
García-Garmendia, J. L.
Villarrasa-Clemente, F.
Maroto-Monserrat, F.
Rufo-Tejeiro, O.
Jorge-Amigo, V.
Sánchez-Santamaría, M.
Colón-Pallarés, C.
Barrero-Almodóvar, A.
Gallego-Lara, S.
Anthon, C. T.
Müller, R. B.
Haase, N.
Møller, K.
Wetterslev, J.
Nakanishi, M.
Kuriyama, A.
Fukuoka, T.
Abd el Halim, M. A.
Elsaid hafez, M. H.
Moktar, A. M.
Elazizy, H. M.
Hakim, K. Abdel
Elbahr, M.
Mahmoud, T.
Khalil, E.
Casey, W.
Zaky, S. H.
Rizk, A.
Ahmed, R.
Ospina-Tascón, G. A.
Marin, A. F. Garcia
Echeverry, G. J.
Bermudez, W. F.
Madriñan-Navia, H. J.
Valencia, J. D.
Quiñonez, E.
Marulanda, A.
Arango-Dávila, C. A.
Bruhn, A.
De Backer, D.
Cortes, D. Orbegozo
Su, F.
Vincent, J. L.
Tullo, L.
Mirabella, L.
Di Molfetta, P.
Dambrosio, M.
Lujan, C. Villavicencio
irigoyen, J. Leache
Cartanya ferré, M.
García, R. Carbonell
Ahmed, M.
El Ayashi, M.
Ayman, E.
Salem, M.
Fathy, S.
Zaghlol, A.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Valsø, Å.
Rustøen, T.
Schou-Bredal, I.
Skogstad, L.
Tøien, K.
Padilla, C.
Palmeiro, Y.
Egbaria, W.
Kigli, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Santana-Santos, E.
dos Santos, E. R.
Ferretti-Rebustini, R. E. D. L.
dos Santos, R. D. C. C. D. O.
Verardino, R. G. S.
Bortolotto, L. A.
Doyle, A. M.
Naldrett, I.
Tillman, J.
Price, S.
Pearson, P.
Greaves, J.
Goodall, D.
Berry, A.
Richardson, A.
Odundo, G. O.
Omengo, P.
Obonyo, P.
Chanzu, N. M.
Kleinpell, R.
Sarris, S. J.
Nedved, P.
Heitschmidt, M.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Djobbi, S.
Adhikari, N. K. J.
Leasa, D.
Fergusson, D.
Mckim, D. A.
Weblin, J.
McWilliams, D.
Doesburg, F.
Cnossen, F.
Dieperink, W.
Bult, W.
Nijsten, M. W. N.
Galvez-Blanco, G. A.
Guzman, C. I. Olvera
Stroud, J. Santos
Thomson, R.
Llaurado-Serra, M.
Lobo-Civico, A.
Pi-Guerrero, M.
Blanco-Sanchez, I.
Piñol-Tena, A.
Paños-Espinosa, C.
Alabart-Segura, Y.
Coloma-Gomez, B.
Fernandez-Blanco, A.
Braga-Dias, F.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
Prada, R.
Juárez, P.
Argandoña, R.
Díaz, J. J.
Ramirez, C. Sánchez
Saavedra, P.
Santana, S. Ruiz
Obukhova, O.
Kashiya, S.
Kurmukov, I. A.
Pronina, A. M.
Simeone, P.
Puybasset, L.
Auzias, G.
Coulon, O.
Lesimple, B.
Torkomian, G.
Bartkowska-Sniatkowska, A.
Szerkus, O.
Siluk, D.
Bartkowiak-Wieczorek, J.
Rosada-Kurasinska, J.
Warzybok, J.
Kaliszan, R.
Caballero, C. Hernandez
Roberts, S.
Isgro, G.
Hall, D.
Guillaume, G.
Passouant, O.
Dumas, F.
Bougouin, W.
Champigneulle, B.
Arnaout, M.
Chelly, J.
Chiche, J. D.
Varenne, O.
Mira, J. P.
Marijon, E.
Cariou, A.
Beerepoot, M.
Touw, H. R.
Parlevliet, K.
Boer, C.
Elbers, P. W.
Reina, Á. J. Roldán
Palomo, Y. Corcia
Bermúdez, R. Martín
Villén, L. Martín
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Bernal, J. B. Pérez
Jiménez, F. J. Jiménez
Cota-Delgado, F.
Kaneko, T.
Tanaka, H.
Kamikawa, M.
Karashima, R.
Iwashita, S.
Irie, H.
Kasaoka, S.
Arola, O.
Laitio, R.
Saraste, A.
Airaksinen, J.
Pietilä, M.
Hynninen, M.
Wennervirta, J.
Bäcklund, M.
Ylikoski, E.
Silvasti, P.
Nukarinen, E.
Grönlund, J.
Harjola, V. P.
Niiranen, J.
Korpi, K.
Varpula, M.
Roine, R. O.
Laitio, T.
Salah, S.
Hassen, B. G.
Fehmi, A. Mohamed
Hsu, Y. C.
Barea-Mendoza, J.
García-Fuentes, C.
Castillo-Jaramillo, M.
Dominguez-Aguado, H.
Viejo-Moreno, R.
Terceros-Almanza, L.
Aznárez, S. Bermejo
Mudarra-Reche, C.
Xu, W.
Chico-Fernández, M.
Montejo-González, J. C.
Crewdson, K.
Thomas, M.
Merghani, M.
Fenner, L.
Morgan, P.
Lockey, D.
van Lieshout, E. J.
Oomen, B.
Binnekade, J. M.
de Haan, R. J.
Juffermans, N. P.
Vroom, M. B.
Algarte, R.
Martínez, L.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Sheikh, O.
Pogson, D.
Clinton, R.
Riccio, F.
Arthur, A.
Young, L.
Sinclair, A.
Markopoulou, D.
Venetsanou, K.
Filippou, L.
Salla, E.
Stratouli, S.
Alamanos, I.
Guirgis, A. H.
Rodriguez, R. Gutiérrez
Lorente, M. J. Furones
Guarasa, I. Macias
Ukere, A.
Meisner, S.
Greiwe, G.
Opitz, B.
Benten, D.
Nashan, B.
Fischer, L.
Trepte, C. J. C.
Behem, C. R.
Ana, B.
Vazir, A.
Gibson, D.
Hadavi, M. R.
alam, M. Riahi
Sasani, M. R.
Parenti, N.
Agrusta, F.
Palazzi, C.
Pifferi, B.
Sganzerla, R.
Tagliazucchi, F.
Luciani, A.
Möller, M.
Müller-Engelmann, J.
Montag, G.
Adams, P.
Lange, C.
Neuzner, J.
Gradaus, R.
Wodack, K. H.
Thürk, F.
Waldmann, A. D.
Grässler, M. F.
Nishimoto, S.
Böhm, S. H.
Kaniusas, E.
Trepte, C. J.
Wallin, M.
Sipman, F. Suarez
Oldner, A.
Colinas, L.
Vicho, R.
Serna, M.
Cuena, R.
Canabal, A.
Etman, M.
El Bahr, M.
El Sakka, A.
Arali, A.
Bond, O.
De Santis, P.
Iesu, E.
Franchi, F.
Scolletta, S.
Taccone, F. S.
Marutyan, Z.
Hamidova, L.
Shakotko, A.
Movsisyan, V.
Uysupova, I.
Evdokimov, A.
Petrikov, S.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Baladron, V.
Villazala, R.
Redondo, J.
Padilla, D.
Villarejo, P.
Gomez-Gonzalez, C.
Mas-Font, S.
Puppo-Moreno, A.
Herrera-Gutierrez, M.
Garcia-Garcia, M.
Aldunate-Calvo, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Pérez-Fernández, X. L.
Estruch, M.
Betbese-Roig, A.
Campos, P. Cárdenas
Lora, M. Rojas
Gaibor, N. D. Toapanta
Medina, R. S. Contreras
Sanguino, V. D. Gumucio
Casanova, E. J.
Riera, J. Sabater
Kritmetapak, K.
Peerapornratana, S.
Kittiskulnam, P.
Dissayabutra, T.
Susantithapong, P.
Praditpornsilpa, K.
Tungsanga, K.
Eiam-Ong, S.
Winkelmann, T.
Busch, T.
Meixensberger, J.
Bercker, S.
Cabeza, E. M. Flores
Sánchez, M. Sánchez
Giménez, N. Cáceres
Melón, C. Gutierrez
de Lucas, E. Herrero
Estañ, P. Millán
Bernal, M. Hernández
de Lorenzo y Mateos, A. Garcia
Specht, P. A. C.
Balik, M.
Zakharchenko, M.
Los, F.
Brodska, H.
de Tymowski, C.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Stapel, S. N.
de Boer, R.
Oudemans, H. M.
Hollinger, A.
Schweingruber, T.
Jockers, F.
Dickenmann, M.
Siegemund, M.
Runciman, N.
Alban, L.
Turrini, C.
Sasso, T.
Langer, T.
Taccone, P.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Wibart, P.
Reginault, T.
Garcia, M.
Barbrel, B.
Benard, A.
Bader, C.
Vargas, F.
Bui, H. N.
Hilbert, G.
Simón, J. M. Serrano
Sánchez, P. Carmona
Ferrón, F. Ruiz
de Acilu, M. García
Marin, J.
Antonia, V.
Ruano, L.
Monica, M.
Hong, G.
Kim, D. H.
Kim, Y. S.
Park, J. S.
Jee, Y. K.
xiang, Z. Yu
Jia-xing, W.
dan, W. Xiao
long, N. Wen
Yu, W.
Yan, Z.
Cheng, X.
Kobayashi, T.
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Sugiura, A.
Suzuki, H.
Iwabuchi, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Sanchez, P. Carmona
Rodriguez, M. D. Bautista
Delgado, M. Rodriguez
Sánchez, V. Martínez de Pinillos
Gómez, A. Mula
Beuret, P.
Fortes, C.
Lauer, M.
Reboul, M.
Chakarian, J. C.
Fabre, X.
Philippon-Jouve, B.
Devillez, S.
Clerc, M.
Rittayamai, N.
Sklar, M.
Dres, M.
Rauseo, M.
Campbell, C.
West, B.
Tullis, D. E.
Okada, M.
Ahmad, N.
Wood, M.
Glossop, A.
Lucas, J. Higuera
Ortiz, A. Blandino
Alonso, D. Cabestrero
De Pablo Sánchez, R.
González, L. Rey
Costa, R.
Spinazzola, G.
Pizza, A.
Ferrone, G.
Rossi, M.
Conti, G.
Ribeiro, H.
Alves, J.
Sousa, M.
Reis, P.
Socolovsky, C. S.
Cauley, R. P.
Frankel, J. E.
Beam, A. L.
Olaniran, K. O.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Pennington, J.
Zolfaghari, P.
King, H. S.
Kong, H. H. Y.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Kaymak, C.
Okumus, N.
Sari, A.
Erdogdu, B.
Aksun, S.
Basar, H.
Ozcan, A.
Ozcan, N.
Oztuna, D.
Malmgren, J. A.
Lundin, S.
Torén, K.
Eckerström, M.
Wallin, A.
Waldenström, A. C.
Riccio, F. C.
Antonio, A. C. P.
Leivas, A. F.
Kenji, F.
James, E.
Jonnada, S.
Gerrard, C. S.
Jones, N.
Salciccioli, J. D.
Marshall, D. C.
Komorowski, M.
Hartley, A.
Sykes, M. C.
Goodson, R.
Shalhoub, J.
Villanueva, J. R. Fernández
Garda, R. Fernández
Lago, A. M. López
Ruiz, E. Rodríguez
Vaquero, R. Hernández
Rodríguez, C. Galbán
Pérez, E. Varo
Hilasque, C.
Oliva, I.
Sirgo, G.
Martin, M. C.
Olona, M.
Gilavert, M. C.
Bodí, M.
Ebm, C.
Aggarwal, G.
Huddart, S.
Quiney, N.
Fernandes, S. M.
Silva, J. Santos
Gouveia, J.
Silva, D.
Marques, R.
Bento, H.
Alvarez, A.
Silva, Z. Costa
Diaz, D. Díaz
Martínez, M. Villanova
Herrejon, E. Palencia
de la Gandara, A. Martinez
Gonzalo, G.
Lopez, M. A.
de Gopegui Miguelena, P. Ruíz
Matilla, C. I. Bernal
Chueca, P. Sánchez
Longares, M. D. C. Rodríguez
Abril, R. Ramos
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Fernández, R. Fernández
Laborías, P. Morales
Castellanos, M. A. Díaz
Laborías, M. E. Morales
Park, J.
Woo, S.
West, T.
Powell, E.
Rimmer, A.
Orford, C.
Williams, J.
de Gopegui Miguelena, P. Ruiz
Bourne, R. S.
Shulman, R.
Tomlin, M.
Mills, G. H.
Borthwick, M.
Berry, W.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Villagrán-Ramírez, F.
Ruiz-Perea, A.
Rodríguez-Mejías, C.
Santiago-Ruiz, F.
Colmenero-Ruiz, M.
König, C.
Matt, B.
Kortgen, A.
Hartog, C. S.
Wong, A.
Balan, C.
Barker, G.
Tachaboon, S.
Paratz, J.
Kayambu, G.
Boots, R.
Vlasenko, R.
Gromova, E.
Loginov, S.
Kiselevskiy, M.
Dolgikova, Y.
Tang, K. B.
Chau, C. M.
Lam, K. N.
Gil, E.
Suh, G. Y.
Park, C. M.
Chung, C. R.
Lai, C. H.
Cheng, Y. J.
Colella, V.
Zarrillo, N.
D’Amico, M.
Forfori, F.
Pezza, B.
Laddomada, T.
Beltramelli, V.
Pizzaballa, M. L.
Doronzio, A.
Balicco, B.
Kiers, D.
van der Heijden, W.
Gerretsen, J.
de Mast, Q.
el Messaoudi, S.
Rongen, G.
Gomes, M.
Riksen, N. P.
Kashiwagi, Y.
Hayashi, K.
Inagaki, Y.
Fujita, S.
Blet, A.
Sadoune, M.
Lemarié, J.
Bihry, N.
Bern, R.
Polidano, E.
Merval, R.
Launay, J. M.
Lévy, B.
Samuel, J. L.
Hartmann, J.
Harm, S.
Weber, V.
Pokaż więcej
Tytuł :
Periplasmic Expression of 4/7 α-Conotoxin TxIA Analogs in E. coli Favors Ribbon Isomer Formation - Suggestion of a Binding Mode at the α7 nAChR.
Autorzy :
El Hamdaoui Y; Walther Straub Institute of Pharmacology and Toxicology, Faculty of Medicine, Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich, Germany.
Wu X; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Clark RJ; School of Biomedical Sciences, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Giribaldi J; CNRS, Institut des Biomolécules Max Mousseron, UMR 5247, Université de Montpellier, Montpellier, France.
Anangi R; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Craik DJ; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
King GF; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Dutertre S; CNRS, Institut des Biomolécules Max Mousseron, UMR 5247, Université de Montpellier, Montpellier, France.
Kaas Q; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Herzig V; Institute for Molecular Bioscience, The University of Queensland, Brisbane, QLD, Australia.
Nicke A; Walther Straub Institute of Pharmacology and Toxicology, Faculty of Medicine, Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich, Germany.
Pokaż więcej
Źródło :
Frontiers in pharmacology [Front Pharmacol] 2019 May 31; Vol. 10, pp. 577. Date of Electronic Publication: 2019 May 31 (Print Publication: 2019).
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-17 z 17

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies