Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Harrison, Ewen M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Mortality and pulmonary complications in patients undergoing surgery with perioperative SARS-CoV-2 infection: an international cohort study
Autorzy :
Nepogodiev, Dmitri
Bhangu, Aneel
Glasbey, James C
Li, Elizabeth
Omar, Omar M
Simoes, Joana FF
Abbott, Tom EF
Alser, Osaid
Arnaud, Alexis P
Bankhead-Kendall, Brittany K
Breen, Kerry A
Cunha, Miguel F
Davidson, Giana H
Di Saverio, Salomone
Gallo, Gaetano
Griffiths, Ewen A
Gujjuri, Rohan R
Hutchinson, Peter J
Kaafarani, Haytham MA
Lederhuber, Hans
Löffler, Markus W
Mashbari, Hassan N
Minaya-Bravo, Ana
Morton, Dion G
Moszkowicz, David
Pata, Francesco
Tsoulfas, George
Venn, Mary L
Cox, Daniel
Roslani, April C
Alakaloko, Felix
de Vries, Jean-Paul PM
Aaraj, Mahmoud A
Abbott, Tom EF
Abbott, Sarah J
Abdalla, Mutwakil OM
Abdelaal, Ahmed S
Ademuyiwa, Adesoji O
Aherne, Thomas M
Ali, Osman M
Alkadeeki, Ghadah Z
Almeida, Ana C
Alrahawy, Mahmoud M
Ambler, Graeme K
Alameer, Ehab
Andreani, Stefano M
De Andrés-Asenjo, Beatriz
Antonanzas, Leyre Lopez
Aoun, Salah G
Ashoush, Fouad M
Augestad, Knut Magne
Avellana, Rocio B
Ayeni, Funbi A
Ayorinde, John OO
Babu, Bheemanakone H
Baig, Mirza MAS
Bajomo, Oreoluwa M
Baker, Olivia J
Baker, Markus P
Baldwin, Alexander J
Ban, Vin Shen
Baron, Ryan D
Barranquero, Alberto G
Barry, Conor P
DI Bartolomeo, Alessandro
Bass, Gary A
Bath, Michael F
Batjer, H Hunt
Beamish, Andrew J
Belgaumkar, Ajay P
Bence, Matthew N
Benson, Ruth A
Bernal-Sprekelsen, Juan Carlos
Bhama, Anuradha R
Bhavaraju, Avi V
Biffl, Walter L
Blundell, Chris M
Boddy, Alexander P
Borgstein, Alexander BJ
Bosanquet, David C
Bosch, Karen D
Bouhuwaish, Ahmad EM
Bozkurt, Mehmet A
Brathwaite, Collin EM
Brown, Benjamin C
Brown, Oliver D
Brown, Allison K
Buarque, Igor Lima
Bueno-Cañones, Alejandro D
Bulugma, Mustafa R
Burke, Joshua R
Byrne, Matthew HV
Cagigal-Ortega, Elima P
Callcut, Rachael A
DI Candido, Francesca
Canova, Michaela E
Carlos, William J
Caruana, Edward J
Cato, Liam D
Catton, Andrew B
Ceretti, Andrea Pisani
Chase, Thomas JG
Chiara, Francesco Di
Chowdhury, Abeed H
Chung, Eric A
Cicerchia, Pierfranco M
Clough, Ethan CS
Coleman, Natasha L
Collins, Chris G
Collins, Michelle L
Colonna, Emily T
Comini, Lara V
Coughlin, Patrick A
Cruzado, Laura Fernández-Gomez
Davidson, Brian R
Davies, Richard J
Davies, Emma J
Davis, Niall F
Dawson, Brett E
Dean, Benjamin JF
Delgado, Maria Garcia-Conde
Diaz, Jose J
Dickson, Kathryn E
Diez-Alonso, Manuel M
Dixon, Jan R
Doe, Matthew J
Drake, Thomas D
Drake, Frederick T
Duffy, John P
Dunne, Declan FJ
Dunne, Naomi JM
Durán-Muñoz-Cruzado, Virginia M
Durst, Alexander ZE
Eardley, Nicola J
Edwards, John G
Elfallal, Ahmed H
Elfiky, Mahmoud MA
Elliott, Jessie A
Emile, Sameh H
Emslie, Katy M
Endorf, Frederick W
Engel, Jamie L
Enjuto, Diego T
Etchill, Eric W
Evans, Jonathan P
Fahey, Brian A
Faria, Carlos S
Feo, Carlo V
Ferguson, Henry JM
Fernandez, Beatriz Dieguez
Fernandez, Andres Garcia
Fernández, Antonio J
Fernández-Pacheco, Borja Camacho
Fitzgerald, J Edward
Fonsi, Giovanni B
Font, Roser Farré
Fowler, Amy L
Fretwell, Kenneth R
Fructuoso, Lorena Sanchon
Fusai, Giuseppe K
Garcia, Miguel Hernandez
Garcia-Ureña, Miguel Angel
Gill, Charn K
Gisbertz, Suzanne S
Del Giudice, Roberto
Giuffrida, Maria Carmela
Di Giuseppe, Matteo
Gómez, María Fanjul
Griffiths, Ewen A
Guariglia, Claudio A
Hainsworth, Alison J
Hall, Bria J
Hall, James RW
Hammond, John S
Haqqani, Maha H
Harrison, Ewen M
Hazelton, Joshua P
van Heinsbergen, Maarten
Hill, Arnold DK
Hing, Caroline B
Hirji, Sameer A
Ho, Michael WS
Holbrook, Charlotte M
Holme, Thomas J
Hopkins, James C
Hopkinson, David N
Hossain, Fahad S
Hudson, Victoria E
Hughes, Jane L
Hwang, E. Shelley
Ibrahim, Mohamed AH
Isolani, Simone M
Jenkinson, Michael D
Jenny, Hillary E
Jeyaretna, Deva S
Jones, Robert P
Jones, Andrew P
Jonker, Pascal KC
Jönsson, Maria L
Joyce, Doireann P
Kalkwarf, Kyle J
Kamarajah, Sivesh K
El Kassas, Mohamed
Kavanagh, Dara O
Keatley, James M
Khalefa, Mohamed A
Khan, Jim S
Kirmani, Bilal H
Kisiel, Aaron P
Kouris, Spyros Marinos
Kowal, Mikolaj R
Labib, Peter L
Larkin, John O
Lauscher, Johannes C
Leclercq, Wouter KG
Ledesma, Frances SJ
Leite-Moreira, André M
Leung, Elaine YL
Lewis, Sophia E
Lima, Maria João
Lin, Daniel J
Liu, Helen H
Lowery, Aoife J
Lozano, Saida Martel
Luney, Catriona R
Maia, Mariana Magalhães
Mariani, Nicolò M
Marino, Marco V
Marra, Angelo A
Marsh, Christopher L
Martin, Robert CG
McCluney, Simon J
McIntyre, Robert C
Mckay, Siobhan C
McKevitt, Kevin L
Meagher, Ashley D
Mehdi, Mohammad Q
Mehigan, Brian J
Gonzalez-De Miguel, Melania
De Miguel-Ardevines, Maria-Carmen
Mills, Sarah J
Mohan, Helen M
Moir, John AG
Monson, John RT
Monteiro, Joana M
Montella, Maria T
Montesinos, Cristina Soto
Morgom, Marwa M
Moura, Francisco S
Muguerza, Jose M
Murphy, Suzanne H
De Nardi, Paola
Naumann, David N
Neary, Paul C
Neely, David TA
Ng-Kamstra, Joshua S
Ngu, Albert WT
Nguyen, Truong A
Nita, George E
Nunes, Quentin M
Nygaard, Rachel M
O'Meara, Lindsay B
O'Neill, John R
Okafor, Barbara U
Olson, Steven A
Oo, Aung Y
Ormazabal, Pablo Collera
Osorio, Alexander L
Pachl, Max J
Parry, James T
Patel, Panna K
Pérez-Sánchez, Luis E
Pevidal, Ana Nogues
Pezzuto, Anna P
Philp, Matthew M
Pinkney, Thomas D
Pollok, Joerg M
Povey, Meical G
Poza, Alfredo Alonso
Rajgor, Amarkumar D
Rao, Jagan N
Raptis, Dimitri A
Rice, Henry E
Ridgway, Paul F
Rivas, Ana Munoz
Rodriguez-Sanjuan, Juan C
Rogers, Luke J
Da Roit, Anna
Rollett, Rebecca A
Romera, Jose L
Rooney, Siobhan M
Roxo, Vanessa I
Le Roy, Bertrand
Rubio, Eduardo E
Ruiz, Carolina Castro
Ruiz, Manuel Losada
Ryan, Éanna J
Saad, Abdel Rahman
Saeed, Samerah A
Salama, Hiba A
Salamah, Abdulrauf A
Sampietro, Gianluca M
Sarma, Diwakar R
Schaffer, Kathryn B
Schnitzbauer, Andreas A
Scurrah, Rachel J
Serevina, Olivia L
Serralheiro, Pedro A
Sewards, Joseph M
Shackcloth, Michael J
Shaw, Abigail V
Sheel, Andrea RG
Sica, Giuseppe S
De Simone, Veronica
Singh, Aminder A
Singh, Rabindra P
Skelly, Brendan L
Smith, Henry G
Sohail, Amir H
Spalding, Duncan R
Springford, Laurie R
Ssentongo, Anna E
Steinkamp, Pieter J
Stevens, Kent A
Stewart, Grant D
Stylianides, Nicholas A
Sullivan, Tom BB
Taher, Ahmed SA
Tamimy, Muhammad S
Tang, Alethea M
Tebala, Giovanni D
Tejero-Pintor, Francisco J
Thaha, Mohamed A
Thomas, Amy J
De Toma, Giorgio
La Torre, Filippo
Torres, Antonio J
Townshend, David N
Trout, Isobel M
Tucker, Sarah C
Ubhi, Harmony K
Vega, Viviana A
Velmahos, George C
Velopulos, Catherine G
Viswanath, Yirupaiahgari KS
Vivas, Alfredo A
Wade, Ryckie G
Wadley, Martin S
Wall, Joshua JS
Walters, Andrew M
Warren, Oliver J
Weerasinghe, Chamindri K
Wilkin, Richard JW
Williams, Katherine J
Winter, Stuart C
Wormald, Justin CR
Wright, Franklin L
Xyda, Souzana E
Young, Alastair L
Youssef, Mina MG
Yousuf, Farhat B
El Youzouri, Hanan
Zappa, Marco A
Abate, Emmanuele
Abdalaziz, Hossam
Abdelkarim, Mostafa
Abdou, Hossam
Aboelkassem-Ibrahim, Ahmad
Abuown, Ala
Acebes-Garcia, Fernando
Acharya, Metesh
Adamina, Michel
Addae-Boateng, Emmanuel
Aftab, Raiyyan
Agarwal, Arnav
Aguilar, José
Ahmed, Yousra
Aitken, Emma
Al-Azzawi, Marwa
Al-Embideen, Somya
Al-Masri, Mahmoud
Al-Najjar, Hani
Al-Sukaini, Ahmad
Alam, Ruhina
Alderson, Derek
Aliyeva, Zumrud
Aljanadi, Firas
Almasri, Murad
Alonso-Ortuño, Paula
Altintoprak, Fatih
Amira, Gamal
Amjad, Rabbia
Anania, Gabriele
Andabaka, Tatjana
Angelou, Dimitrios
Annamalai, Seethalakshmi
Annessi, Valerio
Anthoney, James
Anwar, Sibtain
Anwer, Mariyah
Aragon-Chamizo, Juan
Ardito, Antonella
Arigoni, Michele
Armao, Teodora
Arminio, Armando
Armstrong, Lara
Arnaud, Alexis
Asaad, Peter
Ashcroft, James
Ashmore, Christopher
Asqalan, Ahmad
Asti, Emanuele
Aubry, Emmanuelle
Aytac, Erman
Ayuso-Herrera, Esther
Baeza, Melody
Bailon-Cuadrado, Martin
Bakmaz, Bernarda
Baldi, Caterina
Baldini, Edoardo
Baldo, Stefano
Ballabio, Michele
Baloyiannis, Ioannis
Baltazar, Gerard
Bàmbina, Fabrizio
Bandiera, Alessandro
Barlow, Emma
Barmasse, Roberto
Barmpagianni, Christina
Baronio, Gianluca
Barra, Fabio
Bartsch, Anne-Marie
Basgaran, Amedra
Basha, Amr
Bashkirova, Varvara
Bastazza, Marco
Baumber, Rachel
Belcher, Elizabeth
Belvedere, Angela
Benítez-Linero, Inmaculada
Bergeat, Damien
Bernasconi, Matteo
Bhalla, Ashish
Bhutiani, Neal
Bianco, Federica
Bisagni, Pietro
Blake, Iain
Blanco-Colino, Ruth
Blazquez-Martin, Alma
Boal, Matthew
Bonavina, Luigi
Bonavina, Giulia
Bond-Smith, Giles
Booth, Karen
Borges, Filipe
Borghi, Felice
Bouchagier, Konstantinos
Bourke, Grainne
Boyle, Emily
Brachini, Gioia
Brain, Jessie
Brar, Amanpreet
Breckles, Lisa
Bretagnol, Frédéric
Brixton, Genevieve
Bruzzaniti, Placido
Bueser, Teofila
Burnside, Nathan
Caballero, Albert
Calcerrada-Alises, Enrique
Callahan, Miriam
Camarero, Enrique
Campagnaro, Tommaso
Campanelli, Michela
Candiani, Massimo
Cantalejo-Diaz, Miguel
Cao, Han
Capelli, Patrizio
Capizzi, Vita
Carcano, Giulio
Carissimi, Francesca
Carlini, Massimo
Carlucci, Michele
Carmichael, Heather
Carrasco, Milagros
Carrillo, Mariana
Carvello, Michele
Casati, Massimiliano
Castoro, Carlo
Catalan, Vanesa
Cavaleiro, Salomé
Cellerino, Paola
Centinaio, Giovanna
Cernei, Cristina
Cerro, Cristina
Cervellera, Maurizio
Chakrabortee, Sohini
Chamberlain, Stephanie
Chan, Jeffrey
Chang, Grace
Chaudhry, Dauod
Chebaro, Alexandre
Chen, David
Chetty, Govind
Chia, Zoe
Chiappini, Ambra
Chiarugi, Massimo
Chidambaram, Swathikan
Chiozza, Matteo
Cholewa, Hanna
Chong, Clara
Choolani-Bhojwani, Ekta
Christoforidis, Dimitri
Chui, Karen
Chung, Choyin
Cirillo, Bruno
Citterio, Davide
Clermidi, Pauline
Coccolini, Federico
Colletti, Gaia
Compagnoni, Bruno
Concepción-Martín, Vanesa
Confalonieri, Marco
Connolly, Hannah
Conso, Christel
Conti, Luigi
Cooper, Zara
Cordera, Fernando
Corral, Javier
Costa, Marta
Costanzi, Andrea
Cotsoglou, Christian
Cozza, Valerio
Cuming, Tamzin
Curtis, Miles
Cuschieri, Joseph
D'Agruma, Michele
D'Andrea, Giancarlo
Daliya, Prita
Dare, Oliver
Darko, Ebenezer
Day, Andrew
Dehal, Ahmed
Dehart, Dustin
Delgado-Oliver, Eduardo
Denning, Max
Desai, Anant
Desender, Liesbeth
Dester, Sara
Díaz-García, Alberto
Diaz-Peña, Patricia
Dousset, Bertrand
Doussot, Alexandre
Duchateau, Nicolas
Duff, Sarah
Dunning, Joel
Duque-Mallen, Victoria
Dziakova, Jana
Egan, Bridget
Egan, Richard
El-Ali, Abess
Elfeki, Hossam
Elhadi, Muhammed
Eljareh, Mohammed
Elkady, Ramy
Elkhafeefi, Fatimah
Elmore, Ugo
Elmoslemany, Tarek
Emmerson, Oliver
Enemosah, Ibrahim
English, Camilla
English, William
Escartin, Jorge
Estaire-Gomez, Mercedes
Evans, Luke
Evans, Jessica
Exley, Rebecca
Fabbri, Nicoló
Falco, Giuseppe
Familiari, Pietro
Fancellu, Alessandro
Farik, Shebani
Farrell, Tony
Fehervari, Matyas
Fell, Adam
Fernandez-Camuñas, Angel
Fernández-Marín, Reyes
Fernández-Martínez, María
Ferrara, Francesco
Ferrari, Guglielmo
Ferrero, Simone
Findlay, Laura
Fiore, Marco
Fiori, Enrico
Flatman, Michael
Flindall, Ian
Flor, Blas
Fontana, Tommaso
Ford, Samuel
Ford, David
Forlani, Stefano
Francone, Elisa
Frattaruolo, Colomba
Frio, Federico
Gagliano, Annalisa
Gagliardi, Filippo
Gahunia, Sukhpreet
Gaino, Francesca
Gala, Tanzeela
Galfrascoli, Elisa
Galimberti, Luca
Gallagher, Phoebe
Galleano, Raffaele
Galván-Pérez, Armando
Gammeri, Emanuele
Ganau, Mario
Garcés-García, Raúl
Garulli, Gianluca
Gascon-Ferrer, Isabel
Gattolin, Andrea
Gaujoux, Sebastien
Gentilli, Sergio
Georgiades, Fanourios
Ghanbari, Amir
Ghosh, Dhruv
Giacometti, Marco
Giblin, Anna-Victoria
Gilbert, Catherine
Giménez, Clara
Giorgakis, Emmanouil
Gipponi, Manuel
Glen, Paul
Goatly, Giles
Gobatti, Davide
Godbole, Chintamani
Gohil, Kajal
Gómez, Marcos
Gomez-Rosado, Juan-Carlos
Gonullu, Emre
Gonzalez-Gonzalez, Enrique
Gordini, Luca
Gracia, Isabel
Gracia-Roche, Carlos
Granieri, Stefano
Green, Susanna
Grivon, Manuela
Grove, Thomas
Guaglio, Marcello
Guaitoli, Eleonora
Guglielmi, Alfredo
Guha, Soumya
Gustavino, Claudio
Habeeb, Amir
Hagger, Robert
Hakmi, Hazim
Halkias, Constantine
Hall, Claire
Hampton, Matthew
Handa, Siddhartha
Hansen, Laura
Haq, Iram
Harky, Amer
Harries, Rhiannon
Harrison, Joseph
Hasan, Raashad
Hawari, Mohammad
Hawkin, Paul
Hebblethwaite, Bethany
Henriques, Susana
Heritage, Emily
Hernandez-Juara, Pilar
Herrero-Lopez, Maria
Hervieux, Erik
Heyd, Bruno
Higgs, Simon
Hitchman, Louise
Ho, Beatrice
Hogan, Aisling
Hölzle, Frank
Hossain, Tanvir
Hurt, Libor
Hutchinson, Peter
Iacob, Giulio
Iannone, Immacolata
Ibrahim, Sherif
Iovino, Domenico
Isik, Arda
Jafarova, Sevda
Jamil, Tahir
Jayaraju, Ullas
Jenner, Edward
Jimenez-Higuera, Elisa
Jimeno, Jaime
Jones, Mark
Judkins, Nicholas
Kalavrezos, Nicholas
Kalidindi, Venugopala
Kalkat, Maninder
Kamal, Mona
Kamphues, Carsten
Kang, Chong
Kara, Yasin
Karam, Edward
Karim, Ahmed
Kashora, Florence
Kearney, David
Khajuria, Apoorva
Khan, Umul
Khan, Azam
Khatri, Chetan
Kinnaman, Gabriel
Kinross, James
Kler, Aaron
Klimopoulos, Serafeim
Kocataş, Ali
Kolias, Angelos
Königsrainer, Alfred
Konsten, Joop
Kontovounisios, Christos
Kourdouli, Amar
Krishnan, Emily
Kristinsson, Sverrir
Kruijff, Schelto
Kudsk-Iversen, Søren
Kufeji, Dorothy
Kugler, Nadav
Kulkarni, Rugved
Kurihara, Hayato
Laface, Letizia
Lakkis, Zaher
Lami, Mariam
Landaluce-Olavarria, Aitor
Lapolla, Pierfrancesco
Lawani, Ismail
Lawday, Samuel
Lázaro, André
Lecolle, Katia
Leventoglu, Sezai
Li, Zoe
Liew, Ignatius
Lisi, Giorgio
Lizzi, Vincenzo
Lo, Terence
Lomiento, Daniele
Longhi, Marco
Lostis, Emilie
Lostoridis, Eftychios
Loubani, Mahmoud
Lowy-Benoliel, Alejandro
Lucianetti, Alessandro
Luke, Louis
Lunevicius, Raimundas
Luraghi, Marco
Lye, George
Mabrouk, Islam
Macchi, Alberto
MacDonald, Luisa
Machairas, Nikolaos
Madonini, Marco
Magowan, Drew
Maisonneuve, Emeline
Majkowska, Agata
Majkowski, Lawrence
Mak, Jason
Malabarba, Stefano
Malerba, Michele
Mannan, Syed
Manson, Joanna
Mansuri, Ahmer
Mantoglu, Baris
Manu, Nichola
Maqsood, Afnan
Marano, Alessandra
Marchbank, Adrian
Marcos-Santos, Pablo
Marrano, Enrico
Martin, Janet
Martin, Emmeline
Martin, Guy
Martin-Albo, Lorena
Martín-Román, Lorena
Martinelli, Fabio
Martínez-dePaz, Fernando
Martinez-German, Antonio
Martinez-Pinedo, Carlos
Martins, Ricardo
Marwan, Hisham
Marzi, Federica
Mathieu, Pierre
Matute-Najarro, Maria-Soledad
Maw, Andrew
Mazingi, Dennis
Mazzaferro, Vincenzo
McCanny, Andrew
McKenzie, Katherine
McLarty, Nicola
McPherson, Iain
Medina, Esther
Mediratta, Saniya
Medone, Marzia
Mehra, Gautam
Mele, Simone
Melero-Cortés, Lidia
Mendoza-Moreno, Fernando
Meneghini, Simona
Mercante, Giuseppe
Merdrignac, Aude
Merola, Stephen
Metallidis, Symeon
Michel, Martin
Migliore, Marco
Mihanovic, Jakov
Miller, Douglas
Mingoli, Andrea
Minto, Gary
Mirabella, Antonello
Misra, Nikhil
Mitrasinovic, Stefan
Miu, Victor
Moawad, Nader
Mochet, Sylvie
Modabber, Ali
Mohammad, Adam
Mohan, Midhun
Moliner-Sánchez, Carmen
Mongelli, Francesco
Monteleone, Michela
Montuori, Mauro
Moore, Rachel
Mora-Guzmán, Ismael
Morales, Xavier
Morales, Dieter
Morelli, Luca
Morelli, Lucia
Morgan, Richard
Morris, Chris
Mortini, Pietro
Mosca, Angelo
Motter, Dema
Moug, Susan
Mukherjee, Samrat
Najdy, Manhal
Nakas, Apostolos
Namazov, Ilgar
Naredla, Pradyumna
Nasef, Emmhamed
Nassa, Heeam
Nath, Rahul
Navarro-Sánchez, Antonio
Nazarian, Scarlet
Negri, Giampiero
Nehra, Deepika
Neil-Dwyer, Jason
Neri, Jacopo
Newton, Katy
Nikaj, Herald
Niquen, Milagros
Nobile, Sara
Nogueiro, Jorge
Ntirenganya, Faustin
Nugent, Michael
Núñez, Jordi
Ocaña, Juan
Okechukwu, Valentine
Oliva-Mompean, Fernando
Oliveira, Ana
Ollat, Didier
Onos, Lavinia
Osagie-Clouard, Liza
Osman, Khabab
Ottolina, Jessica
Ourieff, Jared
Outani, Oumaima
Oyewole, Bankole
Ozben, Volkan
Pacheco-Sanchez, David
Padilla-Valverde, David
Pai, Madhava
Paiella, Salvatore
Paisley, Samuel
Palini, Gianmarco
Palmeri, Matteo
Panahi, Pedram
Parente, Alessandro
Parlanti, Daniele
Parmar, Chetan
Pascual, Angela
Patel, Mahul
Pathak, Abhijit
Patil, Sangram
Pattyn, Piet
Peckham-Cooper, Adam
Pedrazzani, Corrado
Pellino, Gianluca
Peluso, Chiara
Pereira, André
Pereira-Neves, António
Perez-Diaz, MD
Pérez-González, Marta
Pérez-Saborido, Baltasar
Perivoliotis, Konstantinos
Perkins, Clare
Peros, Georgios
Perotto, Ornella
Perra, Teresa
Petrone, Patrizio
Phenix, George
Picazo, Sara
Picon-Rodriguez, Rafael
Piloni, Martina
Pingarrón-Martín, Lorena
Pinotti, Enrico
Pisanu, Adolfo
Pizzini, Paolo
Pockney, Peter
Podda, Mauro
Podolsky, Dina
Poggioli, Gilberto
Pompili, Cecilia
Pontari, Michael
Porcu, Alberto
Potter, Ryan
Price, Claire
Pruvot, François-René
Pujol-Muncunill, Roger
Puppo, Andrea
Quante, Markus
Quintana-Villamandos, Begoña
Qureshi, Ali
Radenkovic, Dejan
Rakvin, Ivan
Ramallo-Solís, Irene
Ramcharan, Sean
Ramos, Diego
Ramos-Bonilla, Antonio
Ramzi, Joussi
Rathinam, Sridhar
Rausa, Emanuele
Ravaioli, Matteo
Ravindran, Sharanya
Raymond, Thomas
Razik, Aisha
Redfern, Jennifer
Reguera-Rosal, Julio
Rela, Mariam
Rey-Biel, Juan
Rey-Valcarcel, Cristina
Ribolla, Marta
Richards, Tomos
Richmond, Michael
Righini, Erminio
Rio-Gomez, Javier
Riyat, Harjoat
Rizvi, Sana
Roberts, Keith
Roberts, Matthew
Robertson, Stuart
Robertson, Ronald
Robin-Valle, Alvaro
Rochon, Melissa
Rojo, Mikel
Rolli, Luigi
Romano, Silvio
Ross, Elizabeth
Ross, Howard
Rossborough, Catherine
Rottoli, Matteo
Ruiz-Grande, Fernando
Ruiz-Martin, Irene
Ruiz-Soriano, María
Ruzzenente, Andrea
Ryska, Ondrej
Saez, Carlos
Sagnotta, Andrea
Sahnan, Kapil
Sahni, Arun
Salim, Ali
Sallam, Ibrahim
Salvia, Roberto
Samadov, Elgun
Sammarco, Giuseppe
Sampaio-Alves, Mafalda
Sánchez-Arteaga, Alejandro
Sanchez-Fuentes, Maria-Nieves
Sanchez-Pelaez, Daniel
Sanchez-Perez, Coral
Sanchez-Rubio, Maria
Sancho-Muriel, Jorge
Sanders, Julie
Santero-Ramirez, Maria-Pilar
Santora, Thomas
Santoro, Antonio
Santos, Irene
Santos-Sousa, Hugo
Sapienza, Paolo
Sartarelli, Lodovico
Sarveswaran, Janahan
Sasia, Diego
Saudemont, Alain
Saudi-Moro, Sef
Saxena, Shobhit
Saxena, Dolly
Sayasneh, Ahmad
Scalabre, Aurelien
Schache, Andrew
Schiavina, Riccardo
Schineis, Christian
Schreckenbach, Teresa
Scorza, Antonella
Scott, Lucy
Seegert, Sara
Seguin-Givelet, Agathe
Senent-Boza, Ana
Seymour, Keith
Shabana, Amanda
Shah, Karishma
Shah, Jigar
Shah, Preena
Shah, Sujay
Shakir, Taner
Shalaby, Mostafa
Shankar, Sushma
Shaw, Richard
Shehata, Sameh
Shenfine, Amy
Sheridan, Kelda
Sherief, Ahmed
Sherief, Mohamed
Sherif, Mohamed
Shinkwin, Michael
Shu, Sebastian
Siaw-Acheampong, Kwabena
Sileri, Pierpaolo
Singh, Abhinav
Singh, Shailendra
Sinha, Sanjay
Sinha, Deepti
Siragusa, Leandro
Sivaprakasam, Rajesh
Sivayoganathan, Sriharan
Smillie, Robert
Smith, Claire
Smith, Andrew
Smith, Christopher
Sochorova, Dana
Soggiu, Fiammetta
Sohrabi, Catrin
Sohrabi, Catrin
Sohrabi, Catrin
Solari, Francesca
Solli, Piergiorgio
Soreide, Kjetil
Spinelli, Antonino
Spoletini, Domenico
Spriano, Giuseppe
Sravanam, Sanskrithi
Ssentongo, Paddy
Stanger, Sophie
Stavroulias, Dionisios
Steel, Ben
Stella, Marco
Stewart, Robbie
Stringer, Sally
Sulen, Nina
Sundar, Sudha
Sundhu, Matthew
Suri, Avni
Syed, Arooj
Szatmary, Peter
Tabiri, Stephen
Tadross, Daniel
Taglietti, Lucio
Tansey, Rosamond
Tartaglia, Dario
Tawheed, Ahmed
Tayeh, Salim
Teles, Tobias
Testa, Valentina
Tewari, Nilanjana
Thoenissen, Philipp
Thomas, Kane
Thomin, Anne
Thrush, Jessica
Tierney, Sean
Tiwari, Abhinav
Toh, Simon
Toledo, Enrique
Tonini, Valeria
Torkington, Jared
Torquati, Alfonso
Torzilli, Guido
Totty, Joshua
Tourountzi, Paraskevi
Tousidonis, Manuel
Townend, Philip
Townsend, Catherine
Trompeter, Alex
Trotta, Francesco
Truant, Stéphanie
Trujillo-Díaz, Jeancarlos
Tsoulfas, Georgios
Turco, Celia
Turrado-Rodriguez, Victor
Turri, Giulia
Tustin, Harry
Tyler, Jayne
Tzedakis, Stylianos
Tzovaras, George
Uittenbogaart, Martine
Ullah, Ramzan
Urban, Shane
Urbani, Alessia
Usai, Antonella
Vaccarella, Gianpaolo
Valdes-Hernandez, Javier
Valsecchi, Luca
Vashisht, Rajiv
Vázquez-Fernández, Andrea
Venn, Mary
Vera-Mansilla, Cristina
Vergari, Roberto
Vescio, Giuseppina
Vidya, Raghavan
Vieira, Paula
Vijay, Vardhini
Vimalachandran, Dale
Violante, Tommaso
Volpe, Anita
Vovola, Fernanda
Vulliamy, Paul
Wall, Rosemary
Wallwork, Kate
Ward, Alex
Warwick, David
Waseem, Saima
Weaver, Helen
Wells, Fiona
Wen, Jiaxin
West, Raha
Whitehall, Emma
Wild, Laura
Wilkins, Alex
Williams, Gethin
Williams, Matthew
Winnand, Philipp
Wong, Ken
Worku, Dawit
Wright, Naomi
Yalamanchili, Seema
Yershov, Danylo
Yildiz, Alp
Young, Richard
Yurttas, Can
Zadegan, Frederic
Zafar, Noman
Zakaria, Rasheed
Zambon, Martina
Zanini, Nicola
Zarate, Alba
Zerbib, Philippe
Zizzo, Maurizio
Zmora, Oded
Zonta, Sandro
van Berge Henegouwen, Mark I
van der Plas, Willemijn Y
Ali, Inthekab Ali Mohamed
Bakri, Nur Amalina Che
Bauset, Juan Carlos Catalá
Abou Chaar, Mohamad K
Marino Cosentino, Luigi MP
Gómez Díaz, Carlos J
Garcia Galocha, Jose L
de Gheldere, Charles A
Ataíde Gomes, Gustavo Mendonça
Beltrán de Heredia, Juan
Blazer III, Dan G
Nugent III, William C
Ali karar, Ali A
Borja De Lacy, F
Blas Laina, Juan luis
Shane Lester, Madan Jha
Liyanage, Aloka S D
Al Maadany, Faraj S
De Marchi, Joshua A
Ramos-De la Medina, Antonio
Mithany, Reda H M
Sanchez del Pueblo, Cristina
van Ramshorst, Gabrielle H
De Salas, Maria Marqueta
De Souza, Anthony C
Dolores Del Toro, M
Archer, James E
Odeh, Abdulrahman
Erridge, Simon
Salem, Hosni Khairy
Jones, Gareth P
Gardner, Anne
Tripathi, Shiva S
Gregg, Anne
Jeganathan, Reuben
Siddique, Muhammad Harris
Lombardi, Celestino P
Martin, Benjamin
Leo, Cosimo Alex
Dass, Debashis
Di Franco, Gregorio
Jiao, Long R
Mari, Giulio Maria
Capitan-Morales, Luis-Cristobal
Connelly, Tara M
Alanbuki, Ammar
De Virgilio, Armando
Schilling, Clare
San Miguel Mendez, Carlos
Kulkarni, Gauri
Nizami, Kulsoom
Walsh, Stewart
Dean, Harry
Ruiz-Marin, Miguel
Houston, Rory
Trompetto, Mario
Chrastek, David
Kouritas, Vasileios
Cannoletta, Maria
Rosato, Francesco
Kaushal, Manish V
Costa, Paulo Matos
Elkadi, Hannah H
Johnstone, Jack R
Irvine, Esmee
Alvarez, Maria R
Corbellini, Carlo
Venkatesan, Gowtham S
Mateo-Sierra, Olga
Martínez-Pérez, Carolina
Serrano González, Javier
Hernández Bartolomé, Miguel Ángel
Díaz Pérez, David
Gutiérrez Samaniego, María
Galindo Jara, Pablo
Sharma, Neil
Smart, Neil J
Keller, Deborah S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 4-10 July 2020 396(10243):27-38
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Single-Cell Transcriptomics Uncovers Zonation of Function in the Mesenchyme during Liver Fibrosis
Autorzy :
Dobie, Ross
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell Reports 12 November 2019 29(7):1832-1847
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Use of a modified Delphi approach to develop research priorities in HPB surgery across the United Kingdom
Autorzy :
Knight, Stephen R.
Pokaż więcej
Źródło :
In HPB November 2019 21(11):1446-1452
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Impact of COVID-19 response on global surgical volumes: an ongoing observational study.
Autorzy :
O'Reilly-Shah, Vikas N.
Van Cleve, Wil
Long, Dustin R.
Moll, Vanessa
Evans, Faye M.
Sunshine, Jacob E.
Kassebaum, Nicholas J.
Harrison, Ewen M.
Jabaley, Craig S.
Pokaż więcej
Temat :
OBSERVATION (Scientific method)
POPULATION geography
OPERATIVE surgery
WORLD health
MOBILE apps
DATA analysis software
DESCRIPTIVE statistics
COVID-19 pandemic
Alternatywny tytuł :
دصرلا لىع ةمئاق ةلصاوتم ةسارد :ةيلماعلا ةحارلجا ماجحأ لىع 19 ديفوكل ةباجتسلاا يرثأت.
Impacto de la respuesta a la COVID-19 en la cantidad de intervenciones quirúrgicas a nivel mundial: un estudio de observación en curso.
Влияние борьбы с COVID-19 на глобальные объемы хирургических операций: продолжающееся обсервационное исследование.
Impact de la lutte contre la COVID-19 sur le nombre d'interventions chirurgicales dans le monde: étude d'observation en continu.
新型冠状病毒肺炎响应对全球外科手术量的影响:一项正在进行的观察性研究.
Źródło :
Bulletin of the World Health Organization. Oct2020, Vol. 98 Issue 10, p671-682. 12p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Surgical site infection after gastrointestinal surgery in high-income, middle-income, and low-income countries: a prospective, international, multicentre cohort study
Autorzy :
Bhangu, Aneel
Ademuyiwa, Adesoji O
Aguilera, Maria Lorena
Alexander, Philip
Al-Saqqa, Sara W
Borda-Luque, Giuliano
Costas-Chavarri, Ainhoa
Drake, Thomas M
Ntirenganya, Faustin
Fitzgerald, J Edward
Fergusson, Stuart J
Glasbey, James
Ingabire, JC Allen
Ismaïl, Lawani
Salem, Hosni Khairy
Kojo, Anyomih Theophilus Teddy
Lapitan, Marie Carmela
Lilford, Richard
Mihaljevic, Andre L
Morton, Dion
Mutabazi, Alphonse Zeta
Nepogodiev, Dmitri
Adisa, Adewale O
Ots, Riinu
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Poškus, Tomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Rayne, Sarah
Shaw, Catherine A
Shu, Sebastian
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Harrison, Ewen M
Khatri, Chetan
Mohan, Midhun
Jaffry, Zahra
Altamini, Afnan
Kirby, Andrew
Søreide, Kjetil
Recinos, Gustavo
Cornick, Jen
Modolo, Maria Marta
Iyer, Dushyant
King, Sebastian
Arthur, Tom
Nahar, Sayeda Nazmum
Waterman, Ade
Walsh, Michael
Agarwal, Arnav
Zani, Augusto
Firdouse, Mohammed
Rouse, Tyler
Liu, Qinyang
Correa, Juan Camilo
Talving, Peep
Worku, Mengistu
Arnaud, Alexis
Kalles, Vassilis
Kumar, Basant
Kumar, Sunil
Amandito, Radhian
Quek, Roy
Ansaloni, Luca
Altibi, Ahmed
Venskutonis, Donatas
Zilinskas, Justas
Poskus, Tomas
Whitaker, John
Msosa, Vanessa
Tew, Yong Yong
Farrugia, Alexia
Borg, Elaine
Bentounsi, Zineb
Gala, Tanzeela
Al-Slaibi, Ibrahim
Tahboub, Haya
Alser, Osaid H
Romani, Diego
Shu, Sebestian
Major, Piotr
Mironescu, Aurel
Bratu, Matei
Kourdouli, Amar
Ndajiwo, Aliyu
Altwijri, Abdulaziz
Alsaggaf, Mohammed Ubaid
Gudal, Ahmad
Jubran, Al Faifi
Seisay, Sam
Lieske, Bettina
Ortega, Irene
Jeyakumar, Jenifa
Senanayake, Kithsiri J
Abdulbagi, Omar
Cengiz, Yucel
Raptis, Dmitri
Altinel, Yuksel
Kong, Chia
Teasdale, Ella
Irwin, Gareth
Stoddart, Michael
Kabariti, Rakan
Suresh, Sukrit
Gash, Katherine
Narayanan, Ragavan
Maimbo, Mayaba
Grizhja, Besmir
Ymeri, Shpetim
Galiqi, Gezim
Klappenbach, Roberto
Antezana, Diego
Mendoza Beleño, Alvaro Enrique
Costa, Cecilia
Sanchez, Belen
Aviles, Susan
Fermani, Claudio Gabriel
Balmaceda, Rubén
Villalobos, Santiago
Carmona, Juan Manuel
Hamill, Daniel
Deutschmann, Peter
Sandler, Simone
Cox, Daniel
Nataraja, Ram
Sharpin, Claire
Ljuhar, Damir
Gray, Demi
Haines, Morgan
Iyer, Dush
Niranjan, Nithya
D'Amours, Scott
Ashtari, Morvarid
Franco, Helena
Rahman Mitul, Ashrarur
Karim, Sabbir
Aman, Nowrin F
Estee, Mahnuma Mahfuz
Salma, Umme
Razzaque, Joyeta
Hamid Kanta, Tasnia
Tori, Sayeeda Aktar
Alamin, Shadid
Roy, Swapnil
Al Amin, Shadid
Karim, Rezaul
Haque, Muhtarima
Faruq, Amreen
Iftekhar, Farhana
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Jonnalagadda, Ramesh
Litvin, Andrey
Filatau, Aliaksandr
Paulouski, Dzmitry
Shubianok, Maryna
Shachykava, Tatsiana
Khokha, Dzianis
Khokha, Vladimir
Djivoh, Fernande
Dossou, Francis
Seto, Djifid Morel
Gbessi, Dansou Gaspard
Noukpozounkou, Bruno
Imorou Souaibou, Yacoubou
Keke, Kpèmahouton René
Hodonou, Fred
Ahounou, Ernest Yemalin Stephane
Alihonou, Thierry
Dénakpo, Max
Ahlonsou, Germain
Ginbo Bedada, Alemayehu
Nsengiyumva, Carlos
Kwizera, Sandrine
Barendegere, Venerand
Choi, Philip
Stock, Simon
Jamal, Luai
Azzie, Georges
Kushwaha, Sameer
Chen, Tzu-Ling
Yip, Chingwan
Montes, Irene
Zapata, Felipe
Sierra, Sebastian
Villegas Lanau, Maria Isabel
Mendoza Arango, Maria Clara
Mendoza Restrepo, Ivan
Restrepo Giraldo, Ruben Santiago
Domini, Edgar
Karlo, Robert
Mihanovic, Jakov
Youssef, Mohamed
Elfeki, Hossam
Thabet, Waleed
Sanad, Aly
Tawfik, Gehad
Zaki, Ahmed
Abdel-Hameed, Noran
Mostafa, Mohamed
Omar, Muhammad Fathi Waleed
Ghanem, Ahmed
Abdallah, Emad
Denewer, Adel
Emara, Eman
Rashad, Eman
Sakr, Ahmad
Elashry, Rehab
Emile, Sameh
Khafagy, Toqa
Elhamouly, Sara
Elfarargy, Arwa
Mamdouh Mohamed, Amna
Saied Nagy, Ghada
Esam, Abeer
Elwy, Eman
Hammad, Aya
Khallaf, Salwa
Ibrahim, Eman
Said Badr, Ahmed
Moustafa, Ahmed
Eldosouky Mohammed, Amany
Elgheriany, Mohammed
Abdelmageed, Eman
Al Raouf, Eman Abd
Samir Elbanby, Esraa
Elmasry, Maha
Morsy Farahat, Mahitab
Yahya Mansor, Eman
Magdy Hegazy, Eman
Gamal, Esraa
Gamal, Heba
Kandil, Hend
Maher Abdelrouf, Doaa
Moaty, Mohamed
Gamal, Dina
El-Sagheer, Nada
Salah, Mohamed
Magdy, Salma
Salah, Asmaa
Essam, Ahmed
Ali, Ahmed
Badawy, Mahmoud
Ahmed, Sara
Mohamed, Mazed
Assal, Abdelrahman
Sleem, Mohamed
Ebidy, Mai
Abd-Elrazek, Aly
Zahran, Diaaaldin
Adam, Nourhan
Nazir, Mohamed
Hassanein, Adel B
Ismail, Ahmed
Elsawy, Amira
Mamdouh, Rana
Mabrouk, Mohamed
Ahmed, Lopna Ahmed Mohamed
Hassab Alnaby, Mohamed
Magdy, Eman
Abd-Elmawla, Manar
Fahim, Marwan
Mowafy, Bassant
Ibrahim Mahmoud, Moustafa
Allam, Meran
Alkelani, Muhammad
Halim El Gendy, Noran
Saad Aboul-Naga, Mariam
Alaa El-Din, Reham
Elgendy, Alyaa Halim
Ismail, Mohamed
Shalaby, Mahmoud
Adel Elsharkawy, Aya
Elsayed Moghazy, Mahmoud
Hesham Elbisomy, Khaled
Abdel Gawad Shakshouk, Hend
Hamed, Mohamed Fouad
Ebidy, Mai Mohamed
Abdelkader, Mostafa
Karkeet, Mohamed
Ahmed, Hayam
Adel, Israa
Omar, Mohammad Elsayed
Ibrahim, Mohamed
Ghoneim, Omar
Hesham, Omar
Gamal, Shimaa
Hilal, Karim
Arafa, Omar
Adel Awad, Sawsan
Salem, Menatalla
Abdellatif Elsherif, Fawzia
Elsabbagh, Nourhan
Aboelsoud, Moustafa R
Hossam Eldin Fouad Rida, Ahmed
Hossameldin, Amr
Hany, Ethar
Hosny Asar, Yomna
Anwar, Nourhan
Gadelkarim, Mohamed
Abdelhady, Samar
Mohamed Morshedy, Eman
Saad, Reham
Soliman, Nourhan
Salama, Mahmoud
Ezzat, Eslam
Mohamed, Arwa
Ibrahim, Arwa
Fergany, Alaa
Mohammed, Sara
Reda, Aya
Allam, Yomna
Saad, Hanan Adel
Abdelfatah, Afnan
Fathy, Aya Mohamed
El-Sehily, Ahmed
Abdalmageed Kasem, Esraa
Hassan, Ahmed Tarek Abdelbaset
Mohammed, Ahmed Rabeih
Saad, Abdalla Gamal
Elfouly, Yasmin
Elfouly, Nesma
Ibrahim, Arij
Hassaan, Amr
Mohammed, Mohammed Mustafa
Elhoseny, Ghada
Magdy, Mohamed
Abd Elkhalek, Esraa
Zakaria, Yehia
Ezzat, Tarek
Abo El Dahab, Ali
Kelany, Mohamed
Arafa, Sara
Mokhtar Mohamed Hassan, Osama
Mohamed Badwi, Nermin
Saber Sleem, Ahmad
Ahmed, Hussien
Abdelbadeai, Kholoud
Abozed Abdullah, Mohamed
Lokman, Muhammad Amsyar Auni
Bahar, Suraya
Rady Abdelazeam, Anan
Adelshone, Abdelrahman
Bin Hasnan, Muhammad
Zulkifli, Athirah
Kamarulzamil, Siti Nur Alia
Elhendawy, Abdelaziz
Latif, Aliang
Bin Adnan, Ahmad
Shaharuddin, Shahadatul
Haji Abdul Majid, Aminah Hanum
Amreia, Mahmoud
Al-Marakby, Dina
Salma, Mahmoud
Ismail, Mohamad Jeffrey Bin
Mohd Basir, Elissa Rifhan
Mohd Ali, Citra Dewi
Ata, Aya Yehia
Nasr, Maha
Rezq, Asmaa
Sheta, Ahmed
Tariq, Sherif
Sallam, Abd Elkhalek
Darwish, Abdelrhman KZ
Elmihy, Sohaila
Elhadry, Shady
Farag, Ahmed
Hajeh, Haidar
Abdelaal, Abdelaziz
Aglan, Amro
Zohair, Ahmed
Essam, Mahitab
Moussa, Omar
El-Gizawy, Esraa
Samy, Mostafa
Ali, Safia
El Halawany, Esraa
Ata, Ahmed
El Halawany, Mohamed
Nashat, Mohamed
Soliman, Samar
Elazab, Alaa
Samy, Mostada
Abdelaziz, Mohamed A
Ibrahim, Khaled
Ibrahim, Ahmed Mohamed
Gado, Ammar
Hantour, Usama
Alm Eldeen, Esraa
Loaloa, Mohamed Reda
Abouzaid, Arwa
Ahmed Bahaa Eldin, Mostafa
Hashad, Eman
Sroor, Fathy
Gamil, Doaa
Mahmoud Abdulhakeem, Eman
Zakaria, Mahmoud
Mohamed, Fawzy
Abubakr, Marwan
Ali, Elsayed
Magdy, Hesham
Ramadan, Menna Tallah
Abdelaty Mohamed, Mohamed
Mansour, Salma
Abdul Aziz Amin, Hager
Rabie Mohamed, Ahmed
Saami, Mahmoud
Ahmed Reda Elsayed, Nada
Tarek, Adham
Mohy Eldeen Mahmoud, Sabry
Magdy El Sayed, Islam
Reda, Amira
Yusuf Shawky, Martina
Mousa Salem, Mohammed
Alaa El-Din, Shahinaz
Abdullah Soliman, Noha
Talaat, Muhammed
Alaael-Dein, Shahinaz
Abd Elmoen Elhusseiny, Ahmed
Abdullah, Noha
Elshaar, Mohammed
Abdelfatah Ibraheem, Aya
Abdulaziz, Hager
Kamal Ismail, Mohammed
Hamdy Madkor, Mona
Abdelaty, Mohamed
Mahmoud Abdel-Kader, Sara
Mohamed Salah, Osama
Eldafrawy, Mahmoud
Zaki Eldeeb, Ahmed
Mahmoud Eid, Mostafa
Attia, Attia
Salah El-Dien, Khalid
Shwky, Ayman
Badenjki, Mohamed Adel
Soliman, Abdelrahman
Mahmoud Al Attar, Samaa
Sayed, Farrag
Abdel Sabour, Fahd
Azizeldine, Mohammed G
Shawqi, Muhammad
Hashim, Abdullah
Aamer, Ahmed
Abdelraouf, Ahmed Mahmoud
Abdelshakour, Mahmoud
Ibrahim, Amal
Mahmoud, Basma
Ali Mahmoud, Mohamed
Qenawy, Mostafa
Rashed, Ahmed M
Dahy, Ahmed
Sayed, Marwa
Shamsedine, Ahmed W
Mohamed, Bakeer
Hasan, Ahmad
Saad, Mahmoud M
Abdul Bassit, Khalil
Khalid Abd El-Latif, Nadia
Elzahed, Nada
El Kashash, Ahmed
Bekhet, Nada Mohamed
Hafez, Sarah
Gad, Ahmed
Maher, Mahmoud Elkhadragy
Abd El-Sameea, Ahmed
Hafez, Mohamed
Sabe, Ahmad
Ahmed, Ataa
Shahine, Ahmed
Dawood, Khaled
Gaafar, Shireen
Husseiny, Reem
Aboelmagd, Omnia
Soliman, Ahmed
Mesbah, Nourhan
Emadeldin, Hossam
Al Meligy, Amgad
Bekhet, Amira Hassan
Hasan, Doaa
Alhady, Khaled
Sabe, Ahmad Khaled
Elnajjar, Mahmoud A
Aboelella, Majed
Hamsho, Ward
Hassan, Ihab
Saad, Hala
Abdelazim, Galaleldin
Mahmoud, Hend
Wael, Noha
Kandil, Ahmedali M
Magdy, Ahmed
Said Elkholy, Shimaa
Adel, Badr Eldin
Dabbour, Kareem
Elsherbiney, Saged
Mattar, Omar
Khaled AbdRabou, Abdulshafi
Aly, Mohammed Yahia Mohamed
Geuoshy, Abdelrahman
Elnagar, Ahmedglal
Ahmed, Saraibrahim
Abdelmotaleb, Ibrahem
Saleh, Amr Ahmed
Mohammed Bakry, Hesham
Saeed, Manar
Mahmoud, Shady
Tawfik, Badreldin Adel
Ismail, Samar Adel
Zakaria, Esraay
Gad, Mariam O
Salah Elhelbawy, Mohamed
Bassem, Monica
Maraie, Noha
Medhat Elhadary, Nourhan
Semeda, Nourhan
Rabie Mohamed, Shaza
Bakry, Hesham Mohammed
Essam, AA
Tarek, Dina
Ashour, Khlood
Elhadad, Alaa
Abdel-Aty, Abdulrahman
Rakha, Ibrahim
Mamdouh Matter, Sara
Abdelhamed, Rasha
Abdelkader, Omar
Hassaan, Ayat
Soliman, Yasmin
Mohamed, Amna
Ghanem, Sara
Amr Mohamed Farouk, Sara
Ibrahim, Eman Mohamed
El-Taher, Esraa
Mostafa, Merna
Mahrous Badr, Mohamed Fawzy
Elsemelawy, Rofida
El-Sawy, Aya
Bakr, Ahmad
Al Rafati, Ahmad Abdel Razaq
Saar, Sten
Reinsoo, Arvo
Seyoum, Nebyou
Worku, Tewodros
Fitsum, Agazi
Tolonen, Matti
Leppäniemi, Ari
Sallinen, Ville
Parmentier, Benogreît
Peycelon, Matthieu
Irtan, Sabine
Dardenne, Sabrina
Robert, Elsa
Maillot, Betty
Courboin, Etienne
Arnaud, Alexis Pierre
Hascoet, Juliette
Abbo, Olivier
Ait Kaci, Amir
Prudhomme, Thomas
Ballouhey, Quentin
Grosos, Céline
Fourcade, Laurent
Cecilia, Tolg
Jean-Francois, Colombani
Helene, Francois-Coridon
Delforge, Xavier
Haraux, Elodie
Dousset, Bertrand
Schiavone, Roberto
Gaujoux, Sebastien
Marret, Jean-Baptiste
Haffreingue, Aurore
Rod, Julien
Renaux-Petel, Mariette
Lecompte, Jean-François
Bréaud, Jean
Gastaldi, Pauline
Taieb, Chouikh
Claire, Raquillet
Anis, Echaieb
Bustangi, Nasir
Lopez, Manuel
Scalabre, Aurelien
Grella, Maria Giovanna
Mariani, Aurora
Podevin, Guillaume
Schmitt, Françoise
Hervieux, Erik
Broch, Aline
Muller, Cecile
Bandoh, Dickson
Abantanga, Francis
Kyereh, Martin
Asumah, Hamza
Appiah, Eric Kofi
Wondoh, Paul
Gyedu, Adam
Dally, Charles
Agbedinu, Kwabena
Amoah, Michael
Yifieyeh, Abiboye
Agbedinu, Kwabena
Owusu, Frank
Amoako-Boateng, Mabel
Dayie, Makafui
Hagan, Richmond
Debrah, Sam
Ohene-Yeboah, Micheal
Clegg-Lampety, Joe-Nat
Etwire, Victor
Dakubo, Jonathan
Essoun, Samuel
Bonney, William
Glover-Addy, Hope
Osei-Nketiah, Samuel
Amoako, Joachim
Adu-Aryee, Niiarmah
Appeadu-Mensah, William
Bediako-Bowan, Antoinette
Dedey, Florence
Ekow, Mattew
Akatibo, Emmanuel
Yakubu, Musah
Kordorwu, Hope Edem Kofi
Asare-Bediako, Kwasi
Tackie, Enoch
Aaniana, Kenneth
Acquah, Emmanuel
Opoku-Agyeman, Richard
Avoka, Anthony
Kusi, Kwasi
Maison, Kwame
Gyamfi, Frank Enoch
Naa Barnabas, Gandau
Abdul-Latif, Saiba
Taah Amoako, Philip
Davor, Anthony
Dassah, Victor
Dagoe, Enoch
Kwakyeafriyie, Prince
Akoto, Elliot
Ackom, Eric
Mensah, Ekow
Atkins, Ebenezer Takyi
Coompson, Christian Lari
Ivros, Nikolaos
Ferousis, Christoforos
Kalles, Vasileios
Agalianos, Christos
Kyriazanos, Ioannis
Barkolias, Christos
Tselos, Angelos
Tzikos, Georgios
Voulgaris, Evangelos
Lytras, Dimitrios
Bamicha, Athanasia
Psarianos, Kyriakos
Stefanopoulos, Anastasios
Patoulias, Ioannis
Sfougaris, Dimitrios
Valioulis, Ioannis
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Manatakis, Dimitrios K
Kyrou, Georgios
Karabelias, Georgios
Papaskarlatos, Iason-Antonios
Konstantina, Kolonia
Zampitis, Nikolaos
Germanos, Stylianos
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Gkiokas, Georgios
Mitroudi, Magdalini
Panteli, Christina
Feidantsis, Thomas
Farmakis, Konstantinos
Kyziridis, Dimitrios
Ioannidis, Orestis
Parpoudi, Styliani
Gemenetzis, Georgios
Parasyris, Stavros
Anthoulakis, Christos
Nikoloudis, Nikolaos
Margaritis, Michail
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Coyoy-Gaitan, Otto
Rosales, Javier
Tale, Luis
Soley, Rafael
Barrios, Emmanuel
Rodriguez, Servio Tulio Torres
Paz Galvez, Carlos
Herrera Cruz, Danilo
Sanchez Rosenberg, Guillermo
Matheu, Alejandro
Cohen, David Monterroso
Paul, Marie
Charles, Angeline
Lam, Justin Chak Yiu
Yeung, Man Hon Andrew
Fok, Chi Ying Jacquelyn
Li, Ka Hin Gabriel
Lai, Anthony Chuk-Him
Cheung, Yuk Hong Eric
Wong, Hong Yee
Leung, Ka Wai
Lee, Tien Seng Bryan
Lam, Wai Him
Dao, Weihei
Kwok, Stephanie Hiu-wai
Chan, Tsz-Yan Katie
Ng, Yung Kok
Mak, TWC
Foo, Chi Chung
Yang, James
Bhatnagar, Ankur
Upadhyaya, Vijaid
Muddebihal, Uday
Dar, Wasim
Janardhan, KC
Aruldas, Neerav
Adella, Fidelis Jacklyn
Rulie, Anthonius Santoso
Iskandar, Ferdy
Setiawan, Jonny
Evajelista, Cicilia Viany
Natalie, Hani
Suyadi, Arlindawati
Gunawan, Rudy
Karismaningtyas, Herlin
Mata, Lusi Padma Sulistianingsih
Andika, Ferry Fitriya Ayu
Hasanah, Afifatun
Widiastini, T Ariani
Purwaningsih, Nurlaila Ayu
Mukin, Annisa Dewi Fitriana
Rahmah, Dina Faizatur
Nurqistan, Hazmi Dwinanda
Arsyad, Hasbi Maulana
Adhitama, Novia
Jeo, Wifanto Saditya
Sutandi, Nathania
Clarissa, Audrey
Gultom, Phebe Anggita
Billy, Matthew
Haloho, Andreass
Johanna, Nadya
Lee, Felix
Radin Dorani, Radin Mohd Nurrahman
Glynn, Martha
Alherz, Mohammad
Goh, Wennweoi
Shiwani, Haaris A
Sproule, Lorraine
Conlon, Kevin C
Bala, Miklosh
Kedar, Asaf
Turati, Luca
Bianco, Federica
Steccanella, Francesca
Gallo, Gaetano
Trompetto, Mario
Clerico, Giuseppe
Papandrea, Matteo
Sammarco, Giuseppe
Sacco, Rosario
Benevento, Angelo
Giavarini, Luisa
Giglio, Mariano Cesare
Bucci, Luigi
Pagano, Gianluca
Sollazzo, Viviana
Peltrini, Roberto
Luglio, Gaetano
Birindelli, Arianna
Di Saverio, Salomone
Tugnoli, Gregorio
Paludi, Miguel Angel
Mingrone, Pietro
Pata, Domenica
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Pellino, Gianluca
Di Martino, Natale
Curletti, Gianluca
Aonzo, Paolo
Galleano, Raffaele
Berti, Stefano
Francone, Elisa
Boni, Silvia
Lorenzon, Laura
lo Conte, Annalisa
Balducci, Genoveffa
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Gavagna, Laura
Vasquez, Giorgio
Targa, Simone
Occhionorelli, Savino
Andreotti, Dario
Pata, Giacomo
Armellini, Andrea
Chiesa, Deborah
Aquilino, Fabrizio
Chetta, Nicola
Picciariello, Arcangelo
Abdelkhalek, Mohamed
Belli, Andrea
De Franciscis, Silvia
Bigaran, Annamaria
Favero, Alessandro
Basso, Stefano MM
Salusso, Paola
Perino, Martina
Mochet, Sylvie
Sasia, Diego
Riente, Francesco
Migliore, Marco
Merlini, David
Basilicò, Silvia
Corbellini, Carlo
Lazzari, Veronica
Macchitella, Yuri
Bonavina, Luigi
Angelieri, Daniele
Coletta, Diego
Falaschi, Federica
Catani, Marco
Reali, Claudia
Malavenda, Mariastella
Del Basso, Celeste
Ribaldi, Sergio
Coletti, Massimo
Natili, Andrea
Depalma, Norma
Iannone, Immacolata
Antoniozzi, Angelo
Rossi, Davide
Gui, Daniele
Perrotta, Gerardo
Ripa, Matteo
Giardino, Francesco Ruben
Foco, Maurizio
Vicario, Erika
Coccolini, Federico
Nita, Gabriela Elisa
Leone, Nicoletta
Bondurri, Andrea
Maffioli, Anna
Simioni, Andrea
De Boni, Davide
Pasquali, Sandro
Goldin, Elena
Vendramin, Elena
Ciccioli, Eleonora
Tedeschi, Umberto
Bortolasi, Luca
Violi, Paola
Campagnaro, Tommaso
Conci, Simone
Lazzari, Giovanni
Iacono, Calogero
Gulielmi, Alfredo
Manfreda, Serena
Rinaldi, Anna
Ringressi, Maria Novella
Brunoni, Beatrice
Salamone, Giuseppe
Mangiapane, Mirko
De Marco, Paolino
La Brocca, Antonella
Tutino, Roberta
Silvestri, Vania
Licari, Leo
Fontana, Tommaso
Falco, Nicolò
Cocorullo, Gianfranco
Shalaby, Mostafa
Sileri, Pierpaolo
Arcudi, Claudio
Bsisu, Isam
Aljboor, Khaled
Abusalem, Lana
Alnusairat, Aseel
Qaissieh, Ahmad
Al-Dakka, Emad
Ababneh, Ali
Halhouli, Oday
Yusufali, Taha
Mohammed, Hussein
Lando, Justus
Parker, Robert
Ndegwa, Wairimu
Jokubauskas, Mantas
Gribauskaite, Jolanta
Kuliavas, Justas
Dulskas, Audrius
Samalavicius, Narimantas E
Jasaitis, Kristijonas
Parseliunas, Audrius
Nevieraite, Viktorija
Montrimaite, Margarita
Slapelyte, Evelina
Dainius, Edvinas
Riauka, Romualdas
Dambrauskas, Zilvinas
Subocius, Andrejus
Venclauskas, Linas
Gulbinas, Antanas
Bradulskis, Saulius
Kasputyte, Simona
Mikuckyte, Deimante
Kiudelis, Mindaugas
Jankus, Tomas
Petrikenas, Steponas
Pažuskis, Matas
Urniežius, Zigmantas
Vilčinskas, Mantas
Banaitis, Vincas Jonas
Gaižauskas, Vytautas
Grisin, Edvard
Mazrimas, Povilas
Rackauskas, Rokas
Drungilas, Mantas
Lagunavicius, Karolis
Lipnickas, Vytautas
Majauskyté, Dovilè
Jotautas, Valdemaras
Abaliksta, Tomas
Uščinas, Laimonas
Simutis, Gintaras
Ladukas, Adomas
Danys, Donatas
Laugzemys, Erikas
Mikalauskas, Saulius
Zdanyte Sruogiene, Elena
Višinskas, Petras
Žilinskienė, Reda
Dragatas, Deividas
Burmistrovas, Andrius
Tverskis, Zygimantas
Vaicius, Arturas
Mazelyte, Ruta
Zadoroznas, Antanas
Kaselis, Nerijus
Žiubrytė, Greta
Rahantasoa, Finaritra Casimir Fleur Prudence
Samison, Luc Hervé
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Tolotra, Todisoa Emmanuella Christina
Mukuzunga, Cornelius
Kwatiwani, Chimwemwe
Msiska, Nelson
Chai, Feng Yih
Asilah, Siti Mohd Desa
Syibrah, Khuzaimah Zahid
Chin, Pui Xin
Salleh, Afizah
Riswan, Nur Zulaika
Roslani, April Camilla
Chong, Hoong-Yin
Aziz, Nora Abdul
Poh, Keat-Seong
Chai, Chu-Ann
Kumar, Sandip
Taher, Mustafa Mohammed
Kosai, Nik Ritza
Abdul Aziz, Dayang Nita
Rajan, Reynu
Julaihi, Rokayah
Jethwani, Durvesh Lacthman
Yahaya, Muhammad Taqiyuddin
Nik Abdullah, Nik Azim
Mathew, Susan Wndy
Chung, Kuet Jun
Nirumal, Milaksh Kumar
Ern Tze, R Goh
Wan Ali, Syed Abdul Wahhab Eusoffee
Gan, Yiing Yee
Ting, Jesse Ron Swire
Sii, Samuel S Y
Koay, Kean Leong
Tan, Yi Koon
Cheah, Alvin Ee Zhiun
Wong, Chui Yee
Tuan Mat, Tuan Nur'Azmah
Chow, Crystal Yern Nee
Har, Prisca AL
Der, Yishan
Henry, Fitjerald
Low, Xinwei
Neo, Ya Theng
Heng, Hian Ee
Kong, Shu Ning
Gan, Cheewei
Mok, Yi Ting
Tan, Yee Wen
Palayan, Kandasami
Deva Tata, Mahadevan
Cheong, Yih Jeng
Gunaseelan, Kuhaendran
Wan Mohd Nasir, Wan Nurul 'Ain
Yoganathan, Pigeneswaren
Lee, Eu Xian
Saw, Jian Er
Yeang, Li Jing
Koh, Pei Ying
Lim, Shyang Yee
Teo, Shuang Yi
Grech, Nicole
Magri, Daniela
Cassar, Kristina
Mizzi, Christine
Falzon, Malcolm
Shaikh, Nihaal
Scicluna, Ruth
Zammit, Stefan
Mizzi, Sean
Brincat, Svetlana Doris
Tembo, Thelma
Hien Le, Vu Thanh
Grima, Tara
Sammut, Keith
Carabott, Kurt
Zarb, Ciskje
Navarro, Andre
Dimech, Thea
Camilleri, Georgette Marie
Bertuello, Isaac
Dalli, Jeffrey
Bonavia, Karl
Corro-Diaz, Samantha
Manriquez-Reyes, Marisol
Abdelhamid, Amina
Hrora, Abdelmalek
Benammi, Sarah
Bachri, Houda
Abbouch, Meryem
Boukhal, Khaoula
Bennai, Redouane Mammar
Belkouchi, Abdelkader
Jabal, Mohamed Sobhi
Benyaiche, Chaymae
Vermaas, Maarten
Duinhouwer, Lucia
Pastora, Javier
Wood, Greta
Merlo, Maria Soledad
Ajao, Akinlabi
Ayandipo, Omobolaji
Lawal, Taiwo
Abdurrazzaaq, Abdussemiu
Alada, Muslimat
Nasir, Abdulrasheed
Adeniran, James
Habeeb, Olufemi
Popoola, Ademola
Adeyeye, Ademola
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Adeniyi, Adewale
Mendel, Henry
Bello, Bashir
Muktar, Umar
Osinowo, Adedapo
Olajide, Thomas Olagboyega
Oshati, Oyindamola
Ihediwa, George
Adenekan, Babajide
Nwinee, Victor
Alakaloko, Felix
Elebute, Olumide
Lawal, Abdulrazzaq
Bode, Chris
Olugbemi, Mojolaoluwa
Adesina, Alaba
Faturoti, Olubukola
Odutola, Oluwatomi
Adebola, Oluwaseyi
Onuoha, Clement
Taiwo, Ogechukwu
Williams, Omolara
Balogun, Fatai
Ajai, Olalekan
Oludara, Mobolaji
Njokanma, Iloba
Osuoji, Roland
Kache, Stephen
Ajah, Jonathan
Makama, Jerry
Adamu, Ahmed
Baba, Suleiman
Aliyu, Mohammad
Aliyu, Shamsudeen
Ukwenya, Yahaya
Aliyu, Halima
Sholadoye, Tunde
Daniyan, Muhammad
Ogunsua, Oluseyi
Anyanwu, Lofty-John
Sheshe, Abdurrahaman
Mohammad, Aminu
Olori, Samson
Mshelbwala, Philip
Odeyemi, Babatunde
Samson, Garba
Kehinde Timothy, Oyediran
Ali Samuel, Sani
Ajiboye, Anthony
Amole, Isaac
Abiola, Olajide
Olaolorun, Akin
Veen, Torhild
Kanani, Arezo
Styles, Kristian
Herikstad, Ragnar
Wiik Larsen, Johannes
Søreide, Jon Arne
Jensen, Elisabeth
Gran, Mads
Aahlin, Eirik Kjus
Gaarder, Tina
Monrad-Hansen, Peter Wiel
Næss, Pål Aksel
Lauzikas, Giedrius
Wiborg, Joachim
Holte, Silje
Augestad, Knut Magne
Banipal, Gurpreet Singh
Monteleone, Michela
Moe, Thomas Tetens
Schultz, Johannes Kurt
Nadeem, Najwa
Saqlain, Muhammad
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul Rehman
Shahzad, Noman
Bhopal, Kamran Faisal
Iftikhar, Zainab
Butt, Muhammad Talha
ul Razi, Syed Asaat
Ahmed, Asdaq
Khan Niazi, Ali
Raza, Ibrahim
Baluch, Fatima
Raza, Ahmed
Bani-Sadar, Ahmad
Adil, Muhammad
Raza, Awais
Javaid, Mahnoor
Waqar, Muhammad
Khan, Maryam Ali
Arshad, Mohammad Mohsin
Amjad, Mohammad Asim
Al-taher, Taher
Hamdan, Ayah
Salman, Ayman
Saadeh, Rana
Musleh, Aseel
Jaradat, Dana
Abushamleh, Soha
Hanoun, Sakhaa
Abu Qumbos, Amjad
Hamarshi, Aseel
Taher, Ayman And
Qawasmi, Israa
Qurie, Khalid
Altarayra, Marwa
Ghannam, Mohammad
Shaheen, Alaa
Herebat, Azher
Abdelhaq, Aram
Shalabi, Ahmad
Abu-toyour, Maram
Asi, Fatema
Shamasneh, Ala
Atiyeh, Anwar
Mustafa, Mousa
Zaa'treh, Rula
Dabboor, Majd
Alaloul, Enas
Baraka, Heba
Meqbil, Jehad
Al-Buhaisi, Alaa
Elshami, Mohamedraed
Afana, Samah
Jaber, Sahar
Alyacoubi, Said
Abuowda, Yousef
Idress, Tasneem
Abuqwaider, Eman
Al-saqqa, Sara
Bowabsak, Alaa
El Jamassi, Alaa
Hasanain, Doaa
Al-Farram, Hadeel
Salah, Maram
Firwana, Aya
Hamdan, Marwa
Awad, Israa
Ashour, Ahmad
Al Barrawi, Fayez Elian
Alkhatib, Ahmed
Al-Faqawi, Maha
Fares, Mohamed
Elmashala, Amjad
Adawi, Mohammad
Adawi, Ihdaa
Khreishi, Reem
Khreishi, Rose
Ashour, Ahmad
Ghaben, Ahed
Machain Vega, Gustavo Miguel
Cardozo, Jorge Torres
Roche, Marcelo O'Higgins
Pertersen Servin, Gustavo Rodolfo
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Páez Lopez, Larissa Ines
Cardozo, Ramón Augusto Melo
Espinoza, Fernando
Pérez Rojas, Angel David
Sanchez, Diana
Samaniego, Camila Sanchez
Guevara Torres, Shalon
Calua, Alexander Canta
Razuri, Cesar
Ortiz, Nadia
Rodriguez, Xianelle
Carrasco, Nahilia
Saravia, Fridiz
Shibao Miyasato, Hector
Valcarcel-Saldaña, María
Bermúdez, Ysabel Esthefany Alejos
Carpio, Juan
Ruiz Panez, Walter
Toribio Orbegozo, Pedro Angel
Guzmán Dueñas, Carolina
Turpo Espinoza, Kevin
Sandoval Barrantes, Ana Maria
Chungui Bravo, Jorge Armando
Fuentes-Rivera, Lorena
Fernández, Carmen
Málaga, Bárbara
Ye, Joselyn
Velasquez, Ricardo
Salcedo, Jannin
Contreras-Vergara, Ana Lucia
Vergara Mejia, Angelica Genoveva
Gonzales Montejo, Maria Soledad
Escalante Salas, Marilia del Carmen
Alcca Ticona, Willy
Vargas, Marvin
Manrique Sila, George Christian
Mas, Robinson
del Pilar Paucar, Arazzelly
Román Velásquez, Armando José
Robledo-Rabanal, Alina
Solis, Ludwing Alexander Zeta
Turpo Espinoza, Kenny
Hamasaki Hamaguchi, José Luis
Florez Farfan, Erick Samuel
Madrid Barrientos, Linda Alvi
Herrera Matta, Juan Jaime
Mora, John Jemuel V
Redota, Menold Archee P
Roxas, Manuel Francisco
Maño, Maria Jesusa B
Parreno-Sacdalan, Marie Dione
Almanon, Christel Leanne
Walędziak, Maciej
Roszkowski, Rafał
Janik, Michał
Lasek, Anna
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Fernandes, Cristina
Costa-Maia, Jose
Melo, Renato
Muntean, Liviu
Mironescu, Aurel Sandu
Vida, Lucian Corneliu
Popa, Mariuca
Mircea, Hogea
Vartic, Mihaela
Diaconescu, Bogdan
Bratu, Matei Razvan
Negoi, Ionut
Beuran, Mircea
Ciubotaru, Cezar
Uzabumwana, Norbert
Duhoranenayo, Dieudonne
Jovine, Elio
Zanini, Nicola
Landolfo, Giovanni
Aljiffry, Murad
Idris, Faisal
Alghamdi, Mohammed Saleh A
Maghrabi, Ashraf
Altaf, Abdulmalik
Alkaaki, Aroub
Khoja, Ahmad
Nawawi, Abrar
Turkustani, Sondos
Khalifah, Eyad
Albiety, Adel
Sahel, Sarah
Alshareef, Reham
Najjar, Mohammed
Alzahrani, Ahmed
Alghamdi, Ahmed
Alhazmi, Wedyan
Al Saied, Ghiath
Alamoudi, Mohammed
Riaz, Muhammed Masood
Hassanain, Mazen
Alhassan, Basmah
Altamimi, Abdullah
Alyahya, Reem
Al Subaie, Norah
Al Bastawis, Fatema
Altamimi, Afnan
Nouh, Thamer
Khan, Roaa
Radojkovic, Milan
Jeremic, Ljiljana
Nestorovic, Milica
Law, Jia Hao
Tan, Keith Say Kwang
Tan, Ryan Choon Kiat
Tan, Joel Kin
Joel, Lau Wen Liang
Chan, Xue Wei
Leong, Faith Qi Hui
Chong, Choon Seng
Koh, Sharon
Lee, Kai Yin
Lee, Kuok Chung
Pluke, Kent
Dedekind, Britta
Nashidengo, Puyearashid
Hampton, Mark Ian
Joosten, Johanna
Sobnach, Sanju
Roodt, Liana
Sander, Anthony
Pape, James
Maistry, Niveshni
Ndwambi, Phumudzo
Kinandu, Kamau
Tun, Myint
Du Toit, Frederick
Ellison, Quinn
Burger, Sule
Grobler, DC
Khulu, Lawrence Bongani
Moore, Rachel
Jennings, Vicky
Leusink, Astrid
Kariem, Nazmie
Gouws, Juan
Chu, Kathryn
Bougard, Heather
Noor, Fazlin
Dell, Angela
Van Straten, Stephanie
Khamajeet, Arvin
Tshisola, Serge Kapenda
Kabongo, Kalangu
Kong, Victor
Moodley, Yoshan
Anderson, Frank
Madiba, Thandinkosi
du Plooy, Flip
Hartford, Leila
Chilton, Gareth
Karjiker, Parveen
Mabitsela, Matlou Ernest
Ndlovu, Sibongile Ruth
Badicel, Maria
Jaich, Robert
Ruiz-Tovar, Jaime
Garcia-Florez, Luis
Otero-Díez, Jorge L
Ramos Pérez, Virginia
Aguado Suárez, Nuria
Minguez García, Javier
Corral Moreno, Sara
Collado, Maria Vicenta
Jiménez Carneros, Virginia
García Septiem, Javier
Gonzalez, Mariana
Picardo, Antonio
Esteban, Enrique
Ferrero, Esther
Espin-Basany, Eloy
Blanco-Colino, Ruth
Andriola, Valeria
Solar García, Lorena
Contreras, Elisa
García Bernardo, Carmen
Pagnozzi, Janet
Sanz, Sandra
Miyar de León, Alberto
Dorismé, Asnel
Rodicio, Joseluis
Suarez, Aida
Stuva, Jessica
Diaz Vico, Tamara
Fernandez-Vega, Laura
Soldevila-Verdeguer, Carla
Sena-Ruiz, Fatima
Pujol-Cano, Natalia
Diaz-Jover, Paula
Garcia-Perez, José Maria
Segura-Sampedro, Juan Jose
Pineño-Flores, Cristina
Ambrona-Zafra, David
Craus-Miguel, Andrea
Jimenez-Morillas, Patricia
Mazzella, Angela
Jayathilake, AB
Thalgaspitiya, SPB
Wijayarathna, LS
Wimalge, PMSN
Sanni, Hakeem Ayomi
Okenabirhie, Ogheneochuko
Homeida, Anmar
Younis, Abobaker
Omer, Omer Abdelbagi
Abdulaziz, Mustafa
Mussad, Ali
Adam, Ali
Björklund, Ida
Ahlqvist, Sandra
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Sokratous, Arestis
Breistrand, Michaela
Thorarinsdottir, Hildur
Sigurdadottir, Johanna
Nikberg, Maziar
Chabok, Abbas
Hjertberg, Maria
Elbe, Peter
Saraste, Deborah
Rutkowski, Wiktor
Forlin, Louise
Niska, Karoliina
Sund, Malin
Oswald, Dennis
Peros, Georgios
Bluelle, Rafael
Reinisch, Katharina
Frey, Daniel
Palma, Adrian
Raptis, Dimitri Aristotle
Zumbühl, Lucius
Zuber, Markus
Schmid, Roger
Werder, Gabriela
Nocito, Antonio
Gerosa, Alexandra
Mahanty, Silke
Widmer, Lukas Werner
Müller, Julia
Gübeli, Alissa
Zuk, Grzegorz
Gulcicek, Osman Bilgin
Vartanoglu, Talar
Kose, Emin
Karahan, Servet Rustu
Aydin, Mehmet Can
Sahbaz, Nuri Alper
Halicioglu, Ilkay
Alis, Halil
Sapci, Ipek
Adiyaman, Can
Pektaş, Ahmet Murat
Cengiz, Turgut Bora
Tansoker, Ilkan
Işler, Vedatcan
Cevik, Muazzez
Mutlu, Deniz
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Bayram, Sefa
Yolcu, Sinem
Kobal, Berna Buse
Toto, Ömer Faruk
Çakaloğlu, Haluk Cem
Karabulut, Kagan
Mutlu, Vahit
Ozkan, Bahar Busra
Celik, Saban
Semiz, Anil
Bodur, Selim
Gül, Enisburak
Murutoglu, Busra
Yildirim, Reyyan
Baki, Bahadir Emre
Arslan, Ekin
Ulusahin, Mehmet
Guner, Ali
Tomas, Kudir
Walker, Nathan
Shrimanker, Nikhita
Cole, Simon
Breslin, Ryan
Srinivasan, Ravi
Elshaer, Mohamed
Hunter, Kristina
Al-Bahrani, Ahmed
Liew, Ignatius
Mairs, Nora Grace
Rocke, Alistair
Dick, Lachlan
Qureshi, Mobeen
Chowdhury, Debkumar
Wright, Naomi
Skerritt, Clare
Kufeji, Dorothy
Ho, Adrienne
Dissanayake, Tharindra
Tennakoon, Athula
Ali, Wadah
Lim, Shujing Jane
Tan, Charlene
O'Neill, Stephen
Jones, Catrin
Knight, Stephen
Nassif, Dima
Sharma, Abhishek
Warren, Oliver
White, Rebecca
Mehdi, Aia
Post, Nathan
Kalakouti, Eliana
Dashnyam, Enkhbat
Stourton, Frederick
Mykoniatis, Ioannis
Currow, Chelise
Wong, Francisca
Gupta, Ashish
Shatkar, Veeranna
Luck, Joshua
Kadiwar, Suraj
Smedley, Alexander
Wakefield, Rebecca
Herrod, Philip
Blackwell, James
Lund, Jonathan
Cohen, Fraser
Bandi, Ashwath
Giuliani, Stefano
Bond-Smith, Giles
Pezas, Theodore
Farhangmehr, Neda
Urbonas, Tomas
Perenyei, Miklos
Ireland, Philip
Blencowe, Natalie
Bowling, Kirk
Bunting, David
Longstaff, Lydia
Keogh, Kenneth
Jeon, Hyunjin
Iqbal, Muhammad Rafaih
Khosla, Shivun
Jeffery, Anna
Perera, James
Ibrahem, Ahmad Aboelkassem
Alhammali, Tariq
Salama, Yahya
Oram, Shaun
Kidd, Thomas
Cullen, Fraser
Owen, Christopher
Wilson, Michael
Chiu, Seehui
Sarafilovic, Hannah
Ploski, Jennifer
Evans, Elizabeth
Abbas, Athar
Kamya, Sylvia
Ishak, Norzawani
Bisset, Carly
Andress, Cedar
Chin, Ye Ru
Patel, Priya
Evans, David
Haslegrave, Aidan
Boggon, Adam
Laurie, Kirsten
Connor, Katie
Mann, Thomas
Mansuri, Anahita
Davies, Rachel
Griffiths, Ewen
Shahbaz, Aized Raza
Eng, Calvin
Din, Farhat
L'Heveder, Ariadne
Park, Esther HG
Ravishankar, Ramanish
McIntosh, Kirsten
Yau, Jih Dar
Chan, Luke
McGarvie, Susan
Tang, Lingshan
Lim, Hui
Yap, Suhhuey
Park, Jay
Ng, Zhan Herr
Mirza, Shahrukh
Ang, Yun Lin
Walls, Luke
Roy, Chloe
Paterson-Brown, Simon
Camilleri-Brennan, Julian
Mclean, Kenneth
D'Souza, Michelle S
Pronin, Savva
Henshall, David Ewart
Ter, Eunice Zuling
Fouad, Dina
Minocha, Ashish
English, William
Morgan, Catrin
Townsend, Dominic
Maciejec, Laura
Mahdi, Shareef
Akpenyi, Onyinye
Hall, Elisabeth
Caydiid, Hanaan
Rob, Zakaria
Abbott, Tom
Torrance, Hew D
Johnston, Robin
Gani, Mohammed Aki
Gravante, Gianpiero
Rajmohan, Shivanchan
Majid, Kiran
Dindyal, Shiva
Smith, Christopher
Palliyil, Madanmohan
Patel, Sanjay
Nicholson, Luke
Harvey, Neil
Baillie, Katie
Shillito, Sam
Kershaw, Suzanne
Bamford, Rebecca
Orton, Peter
Reunis, Elke
Tyler, Robert
Soon, Wai Cheong
Jama, Guled M
Dhillon, Dharminder
Patel, Khyati
Nanthakumaran, Shayanthan
Heard, Rachel
Chen, Kar Yan
Barmayehvar, Behrad
Datta, Uttaran
Kamarajah, Sivesh K
Karandikar, Sharad
Iftekhar Tani, Sobhana
Monaghan, Eimear
Donnelly, Philippa
Walker, Michael
Parakh, Jehangirshaw
Blacker, Sarah
Kaul, Anil
Paramasivan, Arjun
Farag, Sameh
Nessa, Ashrafun
Awadallah, Salwa
Lim, Jieqi
Chean Khun Ng, James
Kiran, Ravi P
Murray, Alice
Etchill, Eric
Dasari, Mohini
Puyana, Juan
Haddad, Nadeem
Zielinski, Martin
Choudhry, Asad
Caliman, Celeste
Beamon, Mieshia
Duane, Therese
Swaroop, Mamta
Myers, Jonathan
Deal, Rebecca
Schadde, Erik
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
To, Kathleen
Makupe, Alex
Musowoya, Joseph
van der Naald, Niels
Kumwenda, Dayson
Reece-Smith, Alex
Otten, Kars
Verbeek, Anna
Prins, Marloes
Baquero Suarez, Alibeth Andres
Balmaceda, Ruben
Deane, Chelsea
Dijan, Emilio
Elfiky, Mahmoud
Koskenvuo, Laura
Thollot, Aurore
Limoges, Bernard
Capito, Carmen
Alexandre, Challine
Kotobi, Henri
Leroux, Julien
Pinnagoda, Kalitha
Henric, Nicolas
Azzis, Olivier
Rosello, Olivier
Francois, Poddevin
Etienne, Sara
Buisson, Philippe
Hmila, Sophian
Clegg-Lamptey, Joe-Nat
Imoro, Osman
Abem, Owusu Emmanuel
Papageorgiou, Dimitrios
Soulou, Vasiliki
Asturias, Sabrina
Peña, Lenin
O'Connor, Donal B
Luc, Alberto Realis
Russo, Alfio Alessandro
Ruzzenente, Andrea
Taddei, Antonio
Cona, Camilla
Bottini, Corrado
Pascale, Giovanni
Rotunno, Giuseppe
Solaini, Leonardo
Pascale, Marco Maria
Notarnicola, Margherita
Corbellino, Mario
Sacco, Michele
Ubiali, Paolo
Cautiero, Roberto
Bocchetti, Tommaso
Muzio, Elena
Guglielmo, Vania
Morandi, Eugenio
Mao, Patrizio
de Luca, Emilia
Ali, Farah Mahmoud
Žilinskas, Justas
Strupas, Kestutis
Kondrotas, Paulius
Baltrunas, Robertas
Kutkevicius, Juozas
Ignatavicius, Povilas
Tan, Choy Ling
Siaw, Jia Yng
Yam, Sir Young
Wilson, Ling
Aziz, Mohamed Rezal Abdul
Bondin, John
Zorrilla, Carmina Diaz
Majbar, Anass
Sale, Danjuma
Abdullahi, Lawal
Osagie, Olabisi
Faboya, Omolara
Fatuga, Adedeji
Taiwo, Agboola
Nwabuoku, Emeka
Bliksøen, Marte
Khan, Zain Ali
Coronel, Jazmin
Miranda, Cesar
Vasquez, Idelso
Helguero-Santin, Luis M
Rickard, Jennifer
Adedeji, Adesina
Alqahtani, Saleh
Rath, Max
Van Niekerk, Michael
Koto, Modise Zacharia
Matos-Puig, Roel
Israelsson, Leif
Schuetz, Tobias
Yuksek, Mahmut Arif
Mericliler, Meric
Ulusahin, Mehmet
Wolf, Bernhard
Fairfield, Cameron
Yong, Guo Liang
Whitehurst, Katharine
Redgrave, Natalie
Musyoka, Caroluce K
Olivier, James
Lee, Kathryn
Cox, Michael
Farhan-Alanie, Muhamed M H
Callan, Rory
Chibuye, Chali
Ali, Tebian Hassanein Ahmed
Rekhis, Syrine
Rommaneh, Muna
Sam, Zi Hao
Pugliesi, Thays Brunelli
Pardo, Gabriel
Blanco, Ruth
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Infectious Diseases May 2018 18(5):516-525
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Assessment of available evidence in the management of gallbladder and bile duct stones: a systematic review of international guidelines
Autorzy :
van Dijk, Aafke H.
Pokaż więcej
Źródło :
In HPB April 2017 19(4):297-309
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Elective surgery cancellations due to the COVID‐19 pandemic: global predictive modelling to inform surgical recovery plans.
Autorzy :
Nepogodiev, Dmitri
Omar, Omar M
Glasbey, James C
Li, Elizabeth
Simoes, Joana FF
Abbott, Tom EF
Ademuyiwa, Adesoji O
Biccard, Bruce M
Chaudhry, Daoud
Davidson, Giana H
Di Saverio, Salomone
Gallo, Gaetano
Ghosh, Dhruv
Harrison, Ewen M
Hutchinson, Peter J
Kamarajah, Sivesh K
Keller, Deborah S
Lawani, Ismail
Minaya‐Bravo, Ana
Moore, Rachel
Pokaż więcej
Temat :
COVID-19 pandemic
ELECTIVE surgery
COVID-19
PREDICTION models
CESAREAN section
Źródło :
British Journal of Surgery; Oct2020, Vol. 107 Issue 11, p1440-1449, 10p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Systematic review of systemic adjuvant, neoadjuvant and perioperative chemotherapy for resectable colorectal-liver metastases
Autorzy :
Khoo, Emily
Pokaż więcej
Źródło :
In HPB June 2016 18(6):485-493
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies