Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Harrison, Louise"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy on stroke risk by brain imaging features of intracerebral haemorrhage and cerebral small vessel diseases: subgroup analyses of the RESTART randomised, open-label trial
Autorzy :
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, Malcolm
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
Mitra, Dipayan
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johannes
Joshi, Yogish
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
McCormick, Katrina
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Sprigg, Nikola
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Werring, David
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Dennis, Martin
Sudlow, Cathie
Whiteley, William
Lerpiniere, Christine
Al-Shahi Salman, Rustam
Fraser, Ruth
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Jones, Ifan
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Nott, Claire
Buckle, Steve
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Wallace, Rebecca
Triscott, Claire
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Saulat, Afaq
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Eglinton, Charlotte
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
O'Brien, Richard
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
OConnell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Stafford, Samantha
Reddan, Julie
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Esson, Derek
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Waterfield, Kelly
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Doherty, Mandy
Kelly, Jim
Blair, Caroline
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Al-Shahi Salman, Rustam
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology July 2019 18(7):643-652
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy after stroke due to intracerebral haemorrhage (RESTART): a randomised, open-label trial
Autorzy :
Al-Shahi Salman, Rustam
Dennis, MS
Sandercock, PAG
Sudlow, CLM
Wardlaw, JM
Whiteley, WN
Murray, GD
Stephen, J
Newby, DE
Sprigg, N
Werring, DJ
White, PM
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, MR
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
Mitra, Dipayan
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johannes
Joshi, Yogish
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
McCormick, Katrina
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Lerpiniere, Christine
Fraser, Ruth
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Jones, Ifan
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Nott, Claire
Buckle, Steve
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Wallace, Rebecca
Triscott, Claire
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Saulat, Afaq
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Eglinton, Charlotte
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
O'Brien, Richard
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
O'Connell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Stafford, Samantha
Reddan, Julie
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Esson, Derek
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Waterfield, Kelly
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, Kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Doherty, Mandy
Kelly, Jim
Blair, Caroline
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 29 June-5 July 2019 393(10191):2613-2623
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Blockade of the V(1b) receptor reduces ACTH, but not corticosterone secretion induced by stress without affecting basal hypothalamic-pituitary-adrenal axis activity.
Autorzy :
Spiga F; Henry Wellcome Laboratories for Integrative Neuroscience and Endocrinology, University of Bristol, Bristol, UK. />Harrison LR
Wood S
Knight DM
MacSweeney CP
Thomson F
Craighead M
Lightman SL
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of endocrinology [J Endocrinol] 2009 Mar; Vol. 200 (3), pp. 273-83. Date of Electronic Publication: 2008 Nov 13.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Antidiuretic Hormone Receptor Antagonists*
Adrenocorticotropic Hormone/*metabolism
Corticosterone/*metabolism
Hypothalamo-Hypophyseal System/*physiology
Pituitary-Adrenal System/*physiology
Adrenocorticotropic Hormone/blood ; Animals ; Corticosterone/blood ; Male ; Noise ; Rats ; Rats, Sprague-Dawley ; Restraint, Physical ; Stress, Physiological
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies