Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Haugland, H. K."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
DNA ploidy in curettage specimens identifies high-risk patients and lymph node metastasis in endometrial cancer.
Autorzy :
Njølstad, T S
Trovik, J
Hveem, T S
Kjæreng, M L
Kildal, W
Pradhan, M
Marcickiewicz, J
Tingulstad, S
Staff, A C
Haugland, H K
Eraker, R
Oddenes, K
Rokne, J A
Tjugum, J
Lode, M S
Amant, F
Werner, H M
Salvesen, H B
Danielsen, H E
Pokaż więcej
Temat :
ENDOMETRIAL cancer
TREATMENT of endometrial cancer
CURETTAGE
LYMPH node cancer
SURGICAL complications
GENETICS
Źródło :
British Journal of Cancer; 5/12/2015, Vol. 112 Issue 10, p1656-1664, 9p, 5 Charts, 2 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hypoxia-inducible factor-1alpha is an intrinsic marker for hypoxia in cervical cancer xenografts.
Autorzy :
Vukovic V; Department of Medical Biophysics, Ontario Cancer Institute/Princess Margaret Hospital, Toronto, Ontario, Canada, M5G 2M9.
Haugland HK
Nicklee T
Morrison AJ
Hedley DW
Pokaż więcej
Źródło :
Cancer research [Cancer Res] 2001 Oct 15; Vol. 61 (20), pp. 7394-8.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Biomarkers, Tumor/*biosynthesis
Carcinoma, Squamous Cell/*metabolism
Etanidazole/*analogs & derivatives
Uterine Cervical Neoplasms/*metabolism
Animals ; Carcinoma, Squamous Cell/blood supply ; Cell Hypoxia/physiology ; Etanidazole/metabolism ; Female ; Humans ; Hydrocarbons, Fluorinated/metabolism ; Mice ; Mice, SCID ; Microscopy, Fluorescence ; Neoplasm Transplantation ; Transplantation, Heterologous ; Uterine Cervical Neoplasms/blood supply
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging of whole tumor cut sections using a novel scanning beam confocal fluorescence MACROscope.
Autorzy :
Constantinou P; Ontario Cancer Institute/University of Toronto, Department of Medical Biophysics, Division of Biophysics, Toronto, Ontario M5G 2M9, Canada.
Vukovic V
Haugland HK
Nicklee T
Hedley DW
Wilson BC
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of biomedical optics [J Biomed Opt] 2001 Jul; Vol. 6 (3), pp. 326-31.
Typ publikacji :
Comparative Study; Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Microscopy, Confocal*/instrumentation
Microscopy, Fluorescence*/instrumentation
Transcription Factors*
Carcinoma/*pathology
Uterine Cervical Neoplasms/*pathology
Animals ; Blood Vessels/pathology ; Carcinoma/blood supply ; Carcinoma/metabolism ; DNA-Binding Proteins/metabolism ; Female ; Hypoxia/pathology ; Hypoxia-Inducible Factor 1 ; Hypoxia-Inducible Factor 1, alpha Subunit ; Mice ; Mice, SCID ; Neoplasm Transplantation ; Nuclear Proteins/metabolism ; Uterine Cervical Neoplasms/blood supply ; Uterine Cervical Neoplasms/metabolism
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Laminin expression by glial fibrillary acidic protein positive cells in human gliomas.
Autorzy :
Tysnes BB; Department of Anatomy and Cell Biology, University of Bergen, Norway. />Mahesparan R
Thorsen F
Haugland HK
Porwol T
Enger PO
Lund-Johansen M
Bjerkvig R
Pokaż więcej
Źródło :
International journal of developmental neuroscience : the official journal of the International Society for Developmental Neuroscience [Int J Dev Neurosci] 1999 Aug-Oct; Vol. 17 (5-6), pp. 531-9.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Brain Neoplasms/*metabolism
Glial Fibrillary Acidic Protein/*analysis
Glioma/*metabolism
Laminin/*biosynthesis
Neoplasm Proteins/*analysis
Animals ; Brain Neoplasms/pathology ; Female ; Glioma/pathology ; Humans ; Image Processing, Computer-Assisted ; Immunohistochemistry ; Male ; Microscopy, Confocal ; Rats ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Combined effect of alkyl-lysophospholipid and vincristine on proliferation, migration and invasion in human glioma cell lines in vitro.
Autorzy :
Haugland HK; Department of Pathology, Gade Institute, University of Bergen, Norway.
Nygaard SJ
Tysnes OB
Pokaż więcej
Źródło :
Anticancer research [Anticancer Res] 1999 Jan-Feb; Vol. 19 (1A), pp. 149-56.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Antineoplastic Agents/*pharmacology
Glioma/*drug therapy
Phosphatidylcholines/*pharmacology
Vincristine/*pharmacology
Cell Division/drug effects ; Cell Movement/drug effects ; Dose-Response Relationship, Drug ; Drug Synergism ; Flow Cytometry ; Glioma/pathology ; Humans ; Neoplasm Invasiveness ; Phospholipid Ethers ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dynamic determination of human glioma invasion in vitro.
Autorzy :
Nygaard SJ; Department of Pathology, The Gade Institute, University of Bergen, Haukeland Hospital, Norway. />Haugland HK
Laerum OD
Lund-Johansen M
Bjerkvig R
Tysnes OB
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neurosurgery [J Neurosurg] 1998 Sep; Vol. 89 (3), pp. 441-7.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Brain Neoplasms/*pathology
Glioblastoma/*pathology
Adult ; Aged ; Animals ; Biopsy ; Brain/cytology ; Carbocyanines ; Cell Aggregation ; Cell Division ; Cells, Cultured ; Female ; Fluorescent Dyes ; Humans ; In Vitro Techniques ; Ki-67 Antigen/analysis ; Male ; Microscopy, Confocal ; Middle Aged ; Neoplasm Invasiveness ; Rats ; Spheroids, Cellular/pathology ; Survival Rate ; Time Factors ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Expression of annexin II in glioma cell lines and in brain tumor biopsies.
Autorzy :
Nygaard SJ; Department of Pathology, Gade Institute, Bergen, Norway.
Haugland HK
Kristoffersen EK
Lund-Johansen M
Laerum OD
Tysnes OB
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neuro-oncology [J Neurooncol] 1998 May; Vol. 38 (1), pp. 11-8.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Annexin A2/*biosynthesis
Brain Neoplasms/*metabolism
Brain Neoplasms/*pathology
Glioma/*metabolism
Glioma/*pathology
Biopsy ; Blotting, Western ; Cell Division ; Flow Cytometry ; Humans ; Immunohistochemistry ; Neoplasm Invasiveness ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Adhesion and migration of human glioma cells are differently dependent on extracellular matrix molecules.
Autorzy :
Haugland HK; Gade Institute, Department of Pathology, University of Bergen, Norway.
Tysnes BB
Tysnes OB
Pokaż więcej
Źródło :
Anticancer research [Anticancer Res] 1997 Mar-Apr; Vol. 17 (2A), pp. 1035-42.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Extracellular Matrix Proteins/*physiology
Glioma/*pathology
Cell Adhesion ; Cell Movement ; Humans ; Integrins/analysis ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Epidermal growth factor and laminin receptors contribute to migratory and invasive properties of gliomas.
Autorzy :
Tysnes BB; Department of Anatomy and Cell Biology, The Gade Institute, University of Bergen, Norway. />Haugland HK
Bjerkvig R
Pokaż więcej
Źródło :
Invasion & metastasis [Invasion Metastasis] 1997; Vol. 17 (5), pp. 270-80.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Cell Movement/*physiology
Epidermal Growth Factor/*metabolism
Glioma/*pathology
Receptors, Laminin/*metabolism
Animals ; Antibodies, Monoclonal/pharmacology ; Antigens, CD/drug effects ; Antigens, CD/metabolism ; Cell Division ; Cell Movement/drug effects ; ErbB Receptors/drug effects ; ErbB Receptors/immunology ; ErbB Receptors/metabolism ; Flow Cytometry ; Glioma/drug therapy ; Glioma/metabolism ; Humans ; Integrin alpha3 ; Integrin beta1/drug effects ; Integrin beta1/metabolism ; Integrins/drug effects ; Integrins/metabolism ; Microscopy, Fluorescence ; Neoplasm Invasiveness ; Rats ; Receptors, Laminin/drug effects ; Spheroids, Cellular ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ECM dependent and integrin mediated tumor cell migration of human glioma and melanoma cell lines under serum-free conditions.
Autorzy :
Goldbrunner RH; Department of Neurosurgery, University of Würzburg, Germany.
Haugland HK
Klein CE
Kerkau S
Roosen K
Tonn JC
Pokaż więcej
Źródło :
Anticancer research [Anticancer Res] 1996 Nov-Dec; Vol. 16 (6B), pp. 3679-87.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Cell Movement/*drug effects
Extracellular Matrix Proteins/*pharmacology
Glioma/*secondary
Melanoma/*secondary
Cell Adhesion/drug effects ; Cell Movement/physiology ; Collagen/analysis ; Culture Media, Serum-Free ; Fibronectins/analysis ; Flow Cytometry ; Glioma/chemistry ; Humans ; Integrins/analysis ; Laminin/analysis ; Melanoma/chemistry ; Neoplasm Invasiveness ; Neoplasm Proteins/analysis ; Spheroids, Cellular/chemistry ; Spheroids, Cellular/drug effects ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Heterogeneic modulation of malignant behavior in human glioma cells in defined and serum-containing media.
Autorzy :
Haugland HK; Department of Pathology, Gade Institute, University of Bergen, Norway.
Tysnes OB
Pokaż więcej
Źródło :
In vitro cellular & developmental biology. Animal [In Vitro Cell Dev Biol Anim] 1996 Mar; Vol. 32 (3), pp. 159-66.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Brain Neoplasms*/chemistry
Brain Neoplasms*/pathology
Cell Culture Techniques*
Culture Media*
Glioma*/chemistry
Cell Division ; Cell Movement ; Flow Cytometry ; Humans ; Neoplasm Invasiveness ; Spheroids, Cellular ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Differential effects of vincristine and phenytoin on the proliferation, migration, and invasion of human glioma cell lines.
Autorzy :
Tonn JC; Department of Neurosurgery, University of Würzburg, Germany.
Haugland HK
Saraste J
Roosen K
Laerum OD
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neurosurgery [J Neurosurg] 1995 Jun; Vol. 82 (6), pp. 1035-43.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Glioma/*pathology
Phenytoin/*pharmacology
Vincristine/*pharmacology
Antineoplastic Agents/pharmacology ; Cell Division/drug effects ; Cell Movement/drug effects ; Dose-Response Relationship, Drug ; Drug Synergism ; Flow Cytometry ; Fluorescent Antibody Technique ; Humans ; Neoplasm Invasiveness ; Staining and Labeling ; Tubulin/metabolism ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Preservation of the ependyma of the mouse spinal cord by various vascular perfusion procedures.
Autorzy :
Bjugn R; Institute of Anatomy, University of Bergen, Norway.
Haugland HK
Flood PR
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neuroscience methods [J Neurosci Methods] 1988 Feb; Vol. 23 (1), pp. 49-55.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Ependyma/*blood supply
Spinal Cord/*blood supply
Animals ; Ependyma/ultrastructure ; Female ; Male ; Mice ; Mice, Inbred Strains ; Microscopy, Electron ; Perfusion/methods ; Spinal Cord/ultrastructure ; Tissue Preservation/methods
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pharmacological manipulation with the descending serotonergic system or transection of the mouse spinal cord has no effect on ependymal ultrastructure.
Autorzy :
Bjugn R; Institute of Anatomy, University of Bergen, Norway.
Haugland HK
Hunskår S
Rosland JH
Broch OJ
Flood PR
Pokaż więcej
Źródło :
Neuroscience letters [Neurosci Lett] 1988 Dec 19; Vol. 95 (1-3), pp. 291-5.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Ependyma/*ultrastructure
Serotonin/*physiology
Spinal Cord/*cytology
Animals ; Efferent Pathways ; Female ; Fenclonine/pharmacology ; Mice ; Microscopy, Electron ; Serotonin/metabolism ; Spinal Cord/drug effects ; Spinal Cord/metabolism ; p-Chloroamphetamine/pharmacology
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ultrastructure of the mouse spinal cord ependyma.
Autorzy :
Bjugn R; Institute of Anatomy, University of Bergen, Norway.
Haugland HK
Flood PR
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of anatomy [J Anat] 1988 Oct; Vol. 160, pp. 117-25.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Ependyma/*ultrastructure
Spinal Cord/*ultrastructure
Animals ; Female ; Mice ; Mice, Inbred Strains ; Microscopy, Electron ; Microscopy, Electron, Scanning
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A stereological study of the ependyma of the mouse spinal cord. With a comparative note on the choroid plexus ependyma.
Autorzy :
Bjugn R; Institute of Anatomy, University of Bergen, Norway.
Bøe R
Haugland HK
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of anatomy [J Anat] 1989 Oct; Vol. 166, pp. 171-8.
Typ publikacji :
Comparative Study; Journal Article
MeSH Terms :
Choroid Plexus/*anatomy & histology
Ependyma/*anatomy & histology
Spinal Cord/*anatomy & histology
Animals ; Female ; Mice
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies