Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Haus, J. W."" wg kryterium: Wszystkie pola


Tytuł :
Inference of Markov models from trajectories via large deviations at level 2.5 with applications to random walks in disordered media.
Autorzy :
Monthus, Cécile
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Statistical Mechanics: Theory & Experiment; Jun2021, Vol. 2021 Issue 6, p1-36, 36p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fractional Brownian motion with random diffusivity: emerging residual nonergodicity below the correlation time.
Autorzy :
Wang, Wei
Cherstvy, Andrey G
Chechkin, Aleksei V
Thapa, Samudrajit
Seno, Flavio
Liu, Xianbin
Metzler, Ralf
Pokaż więcej
Temat :
BROWNIAN motion
WIENER processes
RANDOM noise theory
STOCHASTIC processes
COMPUTER simulation
TIME measurements
Źródło :
Journal of Physics: A Mathematical & Theoretical; 11/21/2020, Vol. 53 Issue 47, p1-34, 34p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The transient case of the quenched trap model.
Autorzy :
Burov, Stanislav
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Statistical Mechanics: Theory & Experiment; Jul2020, Vol. 2020 Issue 7, p1-29, 29p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Theoretical investigation on the third order nonlinear optical susceptibility in CdS/ZnS/CdS/ZnS core/shell/well/shell quantum dots for optoelectronic applications.
Autorzy :
N Zeiri
A Naifar
S Abdi-Ben Nasrallah
M Said
Pokaż więcej
Źródło :
Physica Scripta; Jan2020, Vol. 95 Issue 1, p1-1, 1p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies