Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Hayward, Nick"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The FANCM:p.Arg658* truncating variant is associated with risk of triple-negative breast cancer
Autorzy :
Figlioli, Gisella
Bogliolo, Massimo
Catucci, Irene
Caleca, Laura
Viz Lasheras, Sandra
Pujol, Roser
Kiiski, Johanna
Muranen, Taru A
Barnes, Daniel R
Dennis, Joe
Michailidou, Kyriaki
Bolla, Manjeet K
Leslie, Goska
Aalfs, Cora M
Adank, Muriel A
Adlard, Julian
Agata, Simona
Cadoo, Karen
Agnarsson, Bjarni A
Ahearn, Thomas
Aittomaki, Kristiina
Ambrosone, Christine B
Andrews, Lesley
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Arnold, Norbert
Aronson, Kristan J
Arun, Banu K
Asseryanis, Ella
Auber, Bernd
Auvinen, Paivi
Azzollini, Jacopo
Balmana, Judith
Barkardottir, Rosa B
Barrowdale, Daniel
Barwell, Julian
Freeman, Laura E Beane
Beauparlant, Charles Joly
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Berger, Raanan
Bermisheva, Marina
Blanco, Amie M
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Anders
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borg, Ake
Brady, Angela F
Brauch, Hiltrud
Brenner, Hermann
Bruening, Thomas
Burwinkel, Barbara
Buys, Saundra S
Caldes, Trinidad
Caliebe, Almuth
Caligo, Maria A
Campa, Daniele
Campbell, Ian G
Canzian, Federico
Castelao, Jose E
Chang-Claude, Jenny
Chanock, Stephen J
Claes, Kathleen BM
Clarke, Christine L
Collavoli, Anita
Conner, Thomas A
Cox, David G
Cybulski, Cezary
Czene, Kamila
Daly, Mary B
de la Hoya, Miguel
Devilee, Peter
Diez, Orland
Ding, Yuan Chun
Dite, Gillian S
Ditsch, Nina
Domchek, Susan M
Dorfling, Cecilia M
dos-Santos-Silva, Isabel
Durda, Katarzyna
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Flyger, Henrik
Foulkes, William D
Friebel, Tara M
Friedman, Eitan
Gabrielson, Marike
Gaddam, Pragna
Gago-Dominguez, Manuela
Gao, Chi
Gapstur, Susan M
Garber, Judy
Garcia-Closas, Montserrat
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
Gayther, Simon A
Giles, Graham G
Glendon, Gord
Godwin, Andrew K
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
Guenel, Pascal
Gutierrez-Barrera, Angelica M
Haeberle, Lothar
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hall, Per
Hamann, Ute
Harrington, Patricia A
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hopper, John L
Hosgood, H Dean
Howell, Anthony
Hu, Chunling
Hulick, Peter J
Hunter, David J
Imyanitov, Evgeny N
Isaacs, Claudine
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
James, Paul
Janavicius, Ramunas
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Jones, Michael E
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Karlan, Beth Y
Khusnutdinova, Elza
Kitahara, Cari M
Konstantopoulou, Irene
Koutros, Stella
Kraft, Peter
Lambrechts, Diether
Lazaro, Conxi
Le Marchand, Loic
Lester, Jenny
Lesueur, Fabienne
Lilyquist, Jenna
Loud, Jennifer T
Lu, Karen H
Luben, Robert N
Lubinski, Jan
Mannermaa, Arto
Manoochehri, Mehdi
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Maurer, Tabea
Mavroudis, Dimitrios
Mebirouk, Noura
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Miller, Austin
Montagna, Marco
Nathanson, Katherine L
Neuhausen, Susan L
Newman, William G
Nguyen-Dumont, Tu
Nielsen, Finn Cilius
Nielsen, Sarah
Nikitina-Zake, Liene
Offit, Kenneth
Olah, Edith
Olopade, Olufunmilayo
Olshan, Andrew F
Olson, Janet E
Olsson, Hakan
Osorio, Ana
Ottini, Laura
Peissel, Bernard
Peixoto, Ana
Peto, Julian
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Pocza, Timea
Presneau, Nadege
Angel Pujana, Miquel
Punie, Kevin
Rack, Brigitte
Rantala, Johanna
Rashid, Muhammad U
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Lejbkowicz, Flavio
Rhenius, Valerie
Romero, Atocha
Rookus, Matti A
Ross, Eric A
Rossing, Maria
Rudaitis, Vilius
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sanden, Kristin
Santamarina, Marta
Scheuner, Maren T
Schmutzler, Rita K
Schneider, Michael
Scott, Christopher
Senter, Leigha
Shah, Mitul
Sharma, Priyanka
Shu, Xiao-Ou
Simard, Jacques
Singer, Christian F
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Steele, Linda
Stoppa-Lyonnet, Dominique
Tapper, William J
Teixeira, Manuel R
Terry, Mary Beth
Thomassen, Mads
Thompson, Jennifer
Thull, Darcy L
Tischkowitz, Marc
Tollenaar, Rob AEM
Torres, Diana
Troester, Melissa A
Truong, Therese
Tung, Nadine
Untch, Michael
Vachon, Celine M
van Rensburg, Elizabeth J
van Veen, Elke M
Vega, Ana
Viel, Alessandra
Wappenschmidt, Barbara
Weitzel, Jeffrey N
Wendt, Camilla
Wieme, Greet
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Zorn, Kristin K
Dunning, Alison M
Lush, Michael
Wang, Qin
McGuffog, Lesley
Parsons, Michael T
Pharoah, Paul DP
Fostira, Florentia
Toland, Amanda E
Andrulis, Irene L
Ramus, Susan J
Swerdlow, Anthony J
Greene, Mark H
Chung, Wendy K
Milne, Roger L
Chenevix-Trench, Georgia
Doerk, Thilo
Schmidt, Marjanka K
Easton, Douglas F
Radice, Paolo
Hahnen, Eric
Antoniou, Antonis C
Couch, Fergus J
Nevanlinna, Heli
Surralles, Jordi
Peterlongo, Paolo
Balleine, Rosemary
Baxter, Robert
Braye, Stephen
Carpenter, Jane
Dahlstrom, Jane
Forbes, John
Lee, C Soon
Marsh, Deborah
Morey, Adrienne
Pathmanathan, Nirmala
Scott, Rodney
Simpson, Peter
Spigelman, Allan
Wilcken, Nicholas
Yip, Desmond
Zeps, Nikolajs
Belotti, Muriel
Bertrand, Ophelie
Birot, Anne-Marie
Buecher, Bruno
Caputo, Sandrine
Dupre, Anais
Fourme, Emmanuelle
Gauthier-Villars, Marion
Golmard, Lisa
Le Mentec, Marine
Moncoutier, Virginie
de Pauw, Antoine
Saule, Claire
Boutry-Kryza, Nadia
Calender, Alain
Giraud, Sophie
Leone, Mlanie
Bressac-de-Paillerets, Brigitte
Caron, Olivier
Guillaud-Bataille, Marine
Bignon, Yves-Jean
Uhrhammer, Nancy
Bonadona, Valerie
Lasset, Christine
Berthet, Pascaline
Castera, Laurent
Vaur, Dominique
Bourdon, Violaine
Nogues, Catherine
Noguchi, Tetsuro
Popovici, Cornel
Remenieras, Audrey
Sobol, Hagay
Coupier, Isabelle
Pujol, Pascal
Adenis, Claude
Dumont, Aurelie
Revillion, Francoise
Muller, Daniele
Barouk-Simonet, Emmanuelle
Bonnet, Francoise
Bubien, Virginie
Longy, Michel
Sevenet, Nicolas
Gladieff, Laurence
Guimbaud, Rosine
Feillel, Viviane
Toulas, Christine
Dreyfus, Helene
Leroux, Christine Dominique
Peysselon, Magalie
Rebischung, Christine
Legrand, Clementine
Baurand, Amandine
Bertolone, Geoffrey
Coron, Fanny
Faivre, Laurence
Jacquot, Caroline
Lizard, Sarab
Kientz, Caroline
Lebrun, Marine
Prieur, Fabienne
Fert-Ferrer, Sandra
Mari, Vronique
Venat-Bouvet, Laurence
Bezieau, Stephane
Delnatte, Capucine
Mortemousque, Isabelle
Colas, Chrystelle
Coulet, Florence
Soubrier, Florent
Warcoin, Mathilde
Bronner, Myriam
Sokolowska, Johanna
Collonge-Rame, Marie-Agnes
Damette, Alexandre
Gesta, Paul
Lallaoui, Hakima
Chiesa, Jean
Molina-Gomes, Denise
Ingster, Olivier
Manouvrier-Hanu, Sylvie
Lejeune, Sophie
Aghmesheh, Morteza
Greening, Sian
Amor, David
Gattas, Mike
Botes, Leon
Buckley, Michael
Friedlander, Michael
Koehler, Jessica
Meiser, Bettina
Saleh, Mona
Salisbury, Elizabeth
Trainer, Alison
Tucker, Kathy
Antill, Yoland
Dobrovic, Alexander
Fellows, Andrew
Fox, Stephen
Harris, Marion
Nightingale, Sophie
Phillips, Kelly
Sambrook, Joe
Thorne, Heather
Armitage, Shane
Arnold, Leanne
Kefford, Rick
Kirk, Judy
Rickard, Edwina
Bastick, Patti
Beesley, Jonathan
Hayward, Nick
Spurdle, Amanda
Walker, Logan
Beilby, John
Saunders, Christobel
Bennett, Ian
Blackburn, Anneke
Bogwitz, Michael
Gaff, Clara
Lindeman, Geoff
Pachter, Nick
Scott, Clare
Sexton, Adrienne
Visvader, Jane
Taylor, Jessica
Winship, Ingrid
Brennan, Meagan
Brown, Melissa
French, Juliet
Edwards, Stacey
Burgess, Matthew
Burke, Jo
Patterson, Briony
Butow, Phyllis
Culling, Bronwyn
Caldon, Liz
Callen, David
Chauhan, Deepa
Eisenbruch, Maurice
Heiniger, Louise
Chauhan, Manisha
Christian, Alice
Dixon, Joanne
Kidd, Alexa
Cohen, Paul
Colley, Alison
Fenton, Georgina
Crook, Ashley
Dickson, Rebecca
Field, Michael
Cui, James
Cummings, Margaret
Dawson, Sarah-Jane
DeFazio, Anna
Delatycki, Martin
Dudding, Tracy
Edkins, Ted
Farshid, Gelareh
Flanagan, James
Fong, Peter
Forrest, Laura
Gallego-Ortega, David
George, Peter
Gill, Grantley
Kollias, James
Haan, Eric
Hart, Stewart
Jenkins, Mark
Hunt, Clare
Lakhani, Sunil
Lipton, Lara
Lobb, Liz
Mann, Graham
McLachlan, Sue Anne
O&apos
Pieper, Ellen
Robinson, Bridget
Saunus, Jodi
Scott, Elizabeth
Shelling, Andrew
Williams, Rachael
Young, Mary Ann
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Oncology
FANCONI-ANEMIA
GENE
C.5791C-GREATER-THAN-T
MUTATIONS
Opis pliku :
Electronic-eCollection
Tytuł :
Polygenic Risk Scores for Prediction of Breast Cancer and Breast Cancer Subtypes
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Michailidou, Kyriaki
Dennis, Joe
Lush, Michael
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan P
Chen, Ting-Huei
Wang, Qin
Bolla, Manjeet K
Yang, Xin
Adank, Muriel A
Ahearn, Thomas
Aittomaki, Kristiina
Allen, Jamie
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Auvinen, Paivi
Barrdahl, Myrto
Freeman, Laura E Beane
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y
Bruening, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chanock, Stephen J
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L
Collee, J Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cox, Angela
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Doerk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Foersti, Asta
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Gilyazova, Irina R
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
Gonzalez-Neira, Anna
Alnaes, Grethe I Grenaker
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guenel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E
Harkness, Elaine F
Hart, Steven N
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N
Kruger, Ute
Kuehl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindstrom, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubinski, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Kostovska, Ivana Maleva
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Munoz-Garzon, Victor M
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Borge G
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Perez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkas, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S
Rhenius, Valerie
Robson, Mark
Romero, Atocha
Ruddy, Kathryn J
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schumacher, Fredrick
Schuermann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sherman, Mark E
Shrubsole, Martha J
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stegmaier, Christa
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Thoene, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Truong, Therese
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M
van Veen, Elke M
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Clarke, Christine
Balleine, Rosemary
Baxter, Robert
Braye, Stephen
Carpenter, Jane
Dahlstrom, Jane
Forbes, John
Lee, C Soon
Marsh, Deborah
Morey, Adrienne
Pathmanathan, Nirmala
Scott, Rodney
Simpson, Peter
Spigelman, Allan
Wilcken, Nicholas
Yip, Desmond
Zeps, Nikolajs
Sexton, Adrienne
Dobrovic, Alex
Christian, Alice
Trainer, Alison
Fellows, Andrew
Shelling, Andrew
De Fazio, Anna
Blackburn, Anneke
Crook, Ashley
Meiser, Bettina
Patterson, Briony
Clarke, Christobel
Saunders, Christobel
Hunt, Clare
Scott, Clare
Amor, David
Ortega, David Gallego
Marsh, Deb
Edkins, Edward
Salisbury, Elizabeth
Haan, Eric
Macrea, Finlay
Farshid, Gelareh
Lindeman, Geoff
Trench, Georgia
Mann, Graham
Giles, Graham
Gill, Grantley
Thorne, Heather
Campbell, Ian
Hickie, Ian
Caldon, Liz
Winship, Ingrid
Cui, James
Flanagan, James
Kollias, James
Visvader, Jane
Taylor, Jessica
Burke, Jo
Saunus, Jodi
Forbs, John
Hopper, John
Beesley, Jonathan
Kirk, Judy
French, Juliet
Tucker, Kathy
Wu, Kathy
Phillips, Kelly
Forrest, Laura
Lipton, Lara
Andrews, Leslie
Lobb, Lizz
Walker, Logan
Kentwell, Maira
Spurdle, Mandy
Cummings, Margaret
Gleeson, Margaret
Harris, Marion
Jenkins, Mark
Young, Mary Anne
Delatycki, Martin
Wallis, Mathew
Burgess, Matthew
Brown, Melissa
Southey, Melissa
Bogwitz, Michael
Field, Michael
Friedlander, Michael
Gattas, Michael
Saleh, Mona
Aghmesheh, Morteza
Hayward, Nick
Pachter, Nick
Cohen, Paul
Duijf, Pascal
James, Paul
Simpson, Pete
Fong, Peter
Butow, Phyllis
Williams, Rachael
Kefford, Rick
Simard, Jacques
Balleine, Rose-Mary
Dawson, Sarah-Jane
Lok, Sheau
O&apos
Greening, Sian
Nightingale, Sophie
Edwards, Stacey
Fox, Stephen
McLachlan, Sue-Anne
Lakhani, Sunil
Dudding, Tracy
Antill, Yoland
Sahlberg, Kristine K
Ottestad, Lars
Karesen, Rolf
Schlichting, Ellen
Holmen, Marit Muri
Sauer, Toril
Haakensen, Vilde
Engebraten, Olav
Naume, Bjorn
Fossa, Alexander
Kiserud, Cecile E
Reinertsen, Kristin
Helland, Aslaug
Riis, Margit
Geisler, Juergen
Dunning, Alison M
Thompson, Deborah J
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K
Hall, Per
Milne, Roger L
Pharoah, Paul DP
Antoniou, Antonis C
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
Garcia-Closas, Montserrat
Easton, Douglas F
Pokaż więcej
Temat :
breast
cancer
epidemiology
genetic
polygenic
prediction
risk
score
screening
stratification
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Polygenic risk scores for prediction of breast cancer and breast cancer subtypes
Autorzy :
Mavaddat, Nasim
Michailidou, Kyriaki
Dennis, Joe
Lush, Michael
Fachal, Laura
Lee, Andrew
Tyrer, Jonathan P
Chen, Ting-Huei
Wang, Qin
Bolla, Manjeet K
Yang, Xin
Adank, Muriel A
Ahearn, Thomas
Aittomaki, Kristiina
Allen, Jamie
Andrulis, Irene L
Anton-Culver, Hoda
Antonenkova, Natalia N
Arndt, Volker
Aronson, Kristan J
Auer, Paul L
Auvinen, Paivi
Barrdahl, Myrto
Freeman, Laura E Beane
Beckmann, Matthias W
Behrens, Sabine
Benitez, Javier
Bermisheva, Marina
Bernstein, Leslie
Blomqvist, Carl
Bogdanova, Natalia
Bojesen, Stig E
Bonanni, Bernardo
Borresen-Dale, Anne-Lise
Brauch, Hiltrud
Bremer, Michael
Brenner, Hermann
Brentnall, Adam
Brock, Ian W
Brooks-Wilson, Angela
Brucker, Sara Y
Bruening, Thomas
Burwinkel, Barbara
Campa, Daniele
Carter, Brian D
Castelao, Jose E
Chanock, Stephen J
Chlebowski, Rowan
Christiansen, Hans
Clarke, Christine L
Collee, J Margriet
Cordina-Duverger, Emilie
Cornelissen, Sten
Couch, Fergus J
Cox, Angela
Cross, Simon S
Czene, Kamila
Daly, Mary B
Devilee, Peter
Doerk, Thilo
dos-Santos-Silva, Isabel
Dumont, Martine
Durcan, Lorraine
Dwek, Miriam
Eccles, Diana M
Ekici, Arif B
Eliassen, A Heather
Ellberg, Carolina
Engel, Christoph
Eriksson, Mikael
Evans, D Gareth
Fasching, Peter A
Figueroa, Jonine
Fletcher, Olivia
Flyger, Henrik
Foersti, Asta
Fritschi, Lin
Gabrielson, Marike
Gago-Dominguez, Manuela
Gapstur, Susan M
Garcia-Saenz, Jose A
Gaudet, Mia M
Georgoulias, Vassilios
Giles, Graham G
Gilyazova, Irina R
Glendon, Gord
Goldberg, Mark S
Goldgar, David E
Gonzalez-Neira, Anna
Alnaes, Grethe I Grenaker
Grip, Mervi
Gronwald, Jacek
Grundy, Anne
Guenel, Pascal
Haeberle, Lothar
Hahnen, Eric
Haiman, Christopher A
Hakansson, Niclas
Hamann, Ute
Hankinson, Susan E
Harkness, Elaine F
Hart, Steven N
He, Wei
Hein, Alexander
Heyworth, Jane
Hillemanns, Peter
Hollestelle, Antoinette
Hooning, Maartje J
Hoover, Robert N
Hopper, John L
Howell, Anthony
Huang, Guanmengqian
Humphreys, Keith
Hunter, David J
Jakimovska, Milena
Jakubowska, Anna
Janni, Wolfgang
John, Esther M
Johnson, Nichola
Jones, Michael E
Jukkola-Vuorinen, Arja
Jung, Audrey
Kaaks, Rudolf
Kaczmarek, Katarzyna
Kataja, Vesa
Keeman, Renske
Kerin, Michael J
Khusnutdinova, Elza
Kiiski, Johanna
Knight, Julia A
Ko, Yon-Dschun
Kosma, Veli-Matti
Koutros, Stella
Kristensen, Vessela N
Kruger, Ute
Kuehl, Tabea
Lambrechts, Diether
Le Marchand, Loic
Lee, Eunjung
Lejbkowicz, Flavio
Lilyquist, Jenna
Lindblom, Annika
Lindstrom, Sara
Lissowska, Jolanta
Lo, Wing-Yee
Loibl, Sibylle
Long, Jirong
Lubinski, Jan
Lux, Michael P
MacInnis, Robert J
Maishman, Tom
Makalic, Enes
Kostovska, Ivana Maleva
Mannermaa, Arto
Manoukian, Siranoush
Margolin, Sara
Martens, John WM
Martinez, Maria Elena
Mavroudis, Dimitrios
McLean, Catriona
Meindl, Alfons
Menon, Usha
Middha, Pooja
Miller, Nicola
Moreno, Fernando
Mulligan, Anna Marie
Mulot, Claire
Munoz-Garzon, Victor M
Neuhausen, Susan L
Nevanlinna, Heli
Neven, Patrick
Newman, William G
Nielsen, Sune F
Nordestgaard, Borge G
Norman, Aaron
Offit, Kenneth
Olson, Janet E
Olsson, Hakan
Orr, Nick
Pankratz, V Shane
Park-Simon, Tjoung-Won
Perez, Jose IA
Perez-Barrios, Clara
Peterlongo, Paolo
Peto, Julian
Pinchev, Mila
Plaseska-Karanfilska, Dijana
Polley, Eric C
Prentice, Ross
Presneau, Nadege
Prokofyeva, Darya
Purrington, Kristen
Pylkas, Katri
Rack, Brigitte
Radice, Paolo
Rau-Murthy, Rohini
Rennert, Gad
Rennert, Hedy S
Rhenius, Valerie
Robson, Mark
Romero, Atocha
Ruddy, Kathryn J
Ruebner, Matthias
Saloustros, Emmanouil
Sandler, Dale P
Sawyer, Elinor J
Schmidt, Daniel F
Schmutzler, Rita K
Schneeweiss, Andreas
Schoemaker, Minouk J
Schumacher, Fredrick
Schuermann, Peter
Schwentner, Lukas
Scott, Christopher
Scott, Rodney J
Seynaeve, Caroline
Shah, Mitul
Sherman, Mark E
Shrubsole, Martha J
Shu, Xiao-Ou
Slager, Susan
Smeets, Ann
Sohn, Christof
Soucy, Penny
Southey, Melissa C
Spinelli, John J
Stegmaier, Christa
Stone, Jennifer
Swerdlow, Anthony J
Tamimi, Rulla M
Tapper, William J
Taylor, Jack A
Terry, Mary Beth
Thoene, Kathrin
Tollenaar, Rob AEM
Tomlinson, Ian
Truong, Therese
Tzardi, Maria
Ulmer, Hans-Ulrich
Untch, Michael
Vachon, Celine M
van Veen, Elke M
Vijai, Joseph
Weinberg, Clarice R
Wendt, Camilla
Whittemore, Alice S
Wildiers, Hans
Willett, Walter
Winqvist, Robert
Wolk, Alicja
Yang, Xiaohong R
Yannoukakos, Drakoulis
Zhang, Yan
Zheng, Wei
Ziogas, Argyrios
Clarke, Christine
Balleine, Rosemary
Baxter, Robert
Braye, Stephen
Carpenter, Jane
Dahlstrom, Jane
Forbes, John
Lee, C Soon
Marsh, Deborah
Morey, Adrienne
Pathmanathan, Nirmala
Scott, Rodney
Simpson, Peter
Spigelman, Allan
Wilcken, Nicholas
Yip, Desmond
Zeps, Nikolajs
Sexton, Adrienne
Dobrovic, Alex
Christian, Alice
Trainer, Alison
Fellows, Andrew
Shelling, Andrew
De Fazio, Anna
Blackburn, Anneke
Crook, Ashley
Meiser, Bettina
Patterson, Briony
Clarke, Christobel
Saunders, Christobel
Hunt, Clare
Scott, Clare
Amor, David
Ortega, David Gallego
Marsh, Deb
Edkins, Edward
Salisbury, Elizabeth
Haan, Eric
Macrea, Finlay
Farshid, Gelareh
Lindeman, Geoff
Trench, Georgia
Mann, Graham
Giles, Graham
Gill, Grantley
Thorne, Heather
Campbell, Ian
Hickie, Ian
Caldon, Liz
Winship, Ingrid
Cui, James
Flanagan, James
Kollias, James
Visvader, Jane
Taylor, Jessica
Burke, Jo
Saunus, Jodi
Forbs, John
Hopper, John
Beesley, Jonathan
Kirk, Judy
French, Juliet
Tucker, Kathy
Wu, Kathy
Phillips, Kelly
Forrest, Laura
Lipton, Lara
Andrews, Leslie
Lobb, Lizz
Walker, Logan
Kentwell, Maira
Spurdle, Mandy
Cummings, Margaret
Gleeson, Margaret
Harris, Marion
Jenkins, Mark
Young, Mary Anne
Delatycki, Martin
Wallis, Mathew
Burgess, Matthew
Brown, Melissa
Southey, Melissa
Bogwitz, Michael
Field, Michael
Friedlander, Michael
Gattas, Michael
Saleh, Mona
Aghmesheh, Morteza
Hayward, Nick
Pachter, Nick
Cohen, Paul
Duijf, Pascal
James, Paul
Simpson, Pete
Fong, Peter
Butow, Phyllis
Williams, Rachael
Kefford, Rick
Simard, Jacques
Balleine, Rose-Mary
Dawson, Sarah-Jane
Lok, Sheau
O'connell, Shona
Greening, Sian
Nightingale, Sophie
Edwards, Stacey
Fox, Stephen
McLachlan, Sue-Anne
Lakhani, Sunil
Dudding, Tracy
Antill, Yoland
Sahlberg, Kristine K
Ottestad, Lars
Karesen, Rolf
Schlichting, Ellen
Holmen, Marit Muri
Sauer, Toril
Haakensen, Vilde
Engebraten, Olav
Naume, Bjorn
Fossa, Alexander
Kiserud, Cecile E
Reinertsen, Kristin
Helland, Aslaug
Riis, Margit
Geisler, Juergen
Dunning, Alison M
Thompson, Deborah J
Chenevix-Trench, Georgia
Chang-Claude, Jenny
Schmidt, Marjanka K
Hall, Per
Milne, Roger L
Pharoah, Paul DP
Antoniou, Antonis C
Chatterjee, Nilanjan
Kraft, Peter
Garcia-Closas, Montserrat
Easton, Douglas F
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Functional characterization of a multi-cancer risk locus on chr5p15.33 reveals regulation of TERT by ZNF148
Autorzy :
Fang, Jun
Jia, Jinping
Makowski, Matthew
Xu, Mai
Wang, Zhaoming
Zhang, Tongwu
Hoskins, Jason W.
Choi, Jiyeon
Han, Younghun
Zhang, Mingfeng
Thomas, Janelle
Kovacs, Michael
Collins, Irene
Dzyadyk, Marta
Thompson, Abbey
O'Neill, Maura
Das, Sudipto
Lan, Qi
Koster, Roelof
Canzian, Federico
Kooperberg, Charles
Arslan, Alan A
Bracci, Paige M
Buring, Julie
Duell, Eric J
Gallinger, Steven
Jacobs, Eric J
Kamineni, Aruna
Van Den Eeden, Stephen
Klein, Alison P
Kolonel, Laurence N
Li, Donghui
Olson, Sara H
Risch, Harvey A
Sesso, Howard D
Visvanathan, Kala
Zheng, Wei
Albanes, Demetrius
Austin, Melissa A
Boutron-Ruault, Marie-Christine
Bueno-de-Mesquita, H Bas
Cotterchio, Michelle
Gaziano, J Michael
Giovannucci, Edward L
Goggins, Michael
Gross, Myron
Hassan, Manal
Helzlsouer, Kathy J
Holly, Elizabeth A
Hunter, David J
Jenab, Mazda
Kaaks, Rudolf
Key, Timothy J
Khaw, Kay-Tee
Krogh, Vittorio
Kurtz, Robert C
LaCroix, Andrea
Le Marchand, Loic
Mannisto, Satu
Patel, Alpa V
Peeters, Petra H M
Riboli, Elio
Shu, Xiao-Ou
Sund, Malin
Thornquist, Mark
Tjønneland, Anne
Tobias, Geoffrey S
Trichopoulos, Dimitrios
Wactawski-Wende, Jean
Yu, Herbert
Yu, Kai
Zeleniuch-Jacquotte, Anne
Hoover, Robert
Hartge, Patricia
Fuchs, Charles
Chanock, Stephen J
Stevens, Victoria
Albanes, Demetrios
Caporaso, Neil E
Brennan, Paul
McKay, James
Wu, Xifeng
Hung, Rayjean J
McLaughlin, John R
Bickeboller, Heike
Risch, Angela
Wichmann, Erich
Houlston, Richard
Mann, Graham
Hopper, John
Aitken, Joanne
Armstrong, Bruce
Giles, Graham
Holland, Elizabeth
Kefford, Richard
Cust, Anne
Jenkins, Mark
Schmid, Helen
Puig, Susana
Aguilera, Paula
Badenas, Celia
Barreiro, Alicia
Carrera, Cristina
Gabriel, Daniel
Xavier, Pol Gimenez
Iglesias-Garcia, Pablo
Malvehy, Josep
Mila, Montse
Pigem, Ramon
Potrony, Miriam
Batille, Joan-AntonPuig
Marti, Gemma Tell
Hayward, Nick
Martin, Nicholas
Montgomery, Grant
Duffy, David
Whiteman, David
Gregor, Stuart Mac
Calista, Donato
Landi, Giorgi
Minghetti, Paola
Arcangeli, Fabio
Bertazzi, Pier Alberto
Ghiorzo, Paola
Scarra, Giovanna Bianchi
Pastorino, Lorenze
Bruno, William
Andreotti, Virginia
Queirolo, Paola
Spagnolo, Francesco
Mackie, Rona
Lang, Julie
Gruis, Nelleke
van Nieuwpoort, Frans A
Out, Coby
Bergman, Wilma
Kukutsch, Nicole
Bavinck, Jan Nico Bouwes
Bakker, Bert
van der Stoep, Nienke
ter Huurne, Jeanet
van der Rhee, Han
Bekkenk, Marcel
Snels, Dyon
van Praag, Marinus
Brochez, Lieve
Gerritsen, Rianne
Crijns, Marianne
Vasen, Hans
Janssen, Bart
Ingvar, Christian
Olsson, Hakan
Jonsson, Goran
Borg, Ake
Harbst, Katja
Nielsen, Kari
Zander, Anita Schmidt
Molvern, Anders
Helsing, Per
Andresen, Per Arne
Rootwelt, Helge
Akslen, Lars A
Bressac-de Paillerets, Brigitte
Demenais, Florence
Avril, Marie-Francoise
Chaudru, Valerie
Jeannin, Patricia
Lesueur, Fabienne
Maubec, Eve
Mohamdi, Hamida
Bossard, Myriam
Vaysse, Amaury
Boitier, Francoise
Caron, Oliver
Caux, Frederic
Dalle, Stephane
Dereure, Oliviier
Leroux, Dominique
Martin, Ludovic
Mateus, Christine
Robert, Caroline
Stoppa-Lyonnet, Dominique
Thomas, Luc
Wierzbicka, Eva
Elder, David
Ming, Michael
Mitra, Nandita
Debniak, Tadeusz
Lubinski, Jan
Hocevar, Marko
Novakovic, Srdjan
Peric, Barbara
Skerl, Petra
Hansson, Johan
Hoiom, Veronica
Freidman, Eitan
Azizi, Esther
Baron-Epel, Orna
Scope, Alon
Pavlotsky, Felix
Cohen-Manheim, Irit
Laitman, Yael
Harland, Mark
Randerson-Moor, Juliette
Laye, Jon
Davies, John
Nsengimana, Jeremie
O'Shea, Sally
Chan, May
Gascoyne, Jo
Tucker, Margaret A
Goldstein, Alisa M
Yang, Xiaohong R
Stolzenberg-Solomon, Rachael S.
Kraft, Peter
Wolpin, Brian M.
Jansen, Pascal W. T. C.
Olson, Sara
McGlynn, Katherine A.
Kanetsky, Peter A.
Chatterjee, Nilanjan
Barrett, Jennifer H.
Dunning, Alison M.
Taylor, John C.
Newton-Bishop, Julia A.
Bishop, D. Timothy
Andresson, Thorkell
Petersen, Gloria M.
Amos, Christopher I.
Iles, Mark M.
Nathanson, Katherine L.
Landi, Maria Teresa
Vermeulen, Michiel
Brown, Kevin M.
Amundadottir, Laufey T.
Pokaż więcej
Tytuł :
Annexin A1 expression in a pooled breast cancer series : Association with tumor subtypes and prognosis
Autorzy :
Sobral-Leite, Marcelo
Wesseling, Jelle
Smit, Vincent T H B M
Nevanlinna, Heli
van Miltenburg, Martine H.
Sanders, Joyce
Hofland, Ingrid
Blows, Fiona M.
Coulson, Penny
Patrycja, Gazinska
Schellens, Jan H M
Fagerholm, Rainer
Heikkilä, Päivi
Aittomäki, Kristiina
Blomqvist, Carl
Provenzano, Elena
Ali, Hamid Raza
Figueroa, Jonine
Sherman, Mark
Lissowska, Jolanta
Mannermaa, Arto
Kataja, Vesa
Kosma, Veli Matti
Hartikainen, Jaana M.
Phillips, Kelly Anne
Couch, Fergus J.
Olson, Janet E.
Vachon, Celine
Visscher, Daniel
Brenner, Hermann
Butterbach, Katja
Arndt, Volker
Holleczek, Bernd
Hooning, Maartje J.
Hollestelle, Antoinette
Martens, John W M
van Deurzen, Carolien H M
van de Water, Bob
Broeks, Annegien
Chang-Claude, Jenny
Chenevix-Trench, Georgia
Easton, Douglas F.
Pharoah, Paul D P
García-Closas, Montserrat
de Graauw, Marjo
Schmidt, Marjanka K.
Aghmesheh, Morteza
Amor, David
Andrews, Lesley
Antill, Yoland
Armitage, Shane
Arnold, Leanne
Balleine, Rosemary
Bankier, Agnes
Bastick, Patti
Beesley, Jonathan
Beilby, John
Bennett, Barbara
Bennett, Ian
Berry, Geoffrey
Blackburn, Anneke
Bogwitz, Michael
Brennan, Meagan
Brown, Melissa
Buckley, Michael
Burgess, Matthew
Burke, Jo
Butow, Phyllis
Byron, Keith
Callen, David
Campbell, Ian
Chauhan, Deepa
Chauhan, Manisha
Christian, Alice
Clarke, Christine
Colley, Alison
Cotton, Dick
Crook, Ashley
Cui, James
Culling, Bronwyn
Cummings, Margaret
Dawson, Sarah Jane
deFazio, Anna
Delatycki, Martin
Dickson, Rebecca
Dixon, Joanne
Dobrovic, Alexander
Dudding, Tracy
Edkins, Ted
Edwards, Stacey
Eisenbruch, Maurice
Farshid, Gelareh
Fawcett, Susan
Fellows, Andrew
Fenton, Georgina
Field, Michael
Firgaira, Frank
Flanagan, James
Fleming, Jean
Fong, Peter
Forbes, John
Fox, Stephen
French, Juliet
Friedlander, Michael
Gaff, Clara
Gardner, Mac
Gattas, Mike
George, Peter
Giles, Graham
Gill, Grantley
Goldblatt, Jack
Greening, Sian
Grist, Scott
Haan, Eric
Hardie, Kate
Harris, Marion
Hart, Stewart
Hayward, Nick
Healey, Sue
Heiniger, Louise
Hopper, John
Humphrey, Evelyn
Hunt, Clare
James, Paul
Jenkins, Mark
Jones, Alison
Kefford, Rick
Kidd, Alexa
Kiely, Belinda
Kirk, Judy
Koehler, Jessica
Kollias, James
Kovalenko, Serguei
Lakhani, Sunil
Leaming, Amanda
Leary, Jennifer
Lim, Jacqueline
Lindeman, Geoff
Lipton, Lara
Lobb, Liz
Mann, Graham
Marsh, Deborah
McLachlan, Sue Anne
Meiser, Bettina
Meldrum, Cliff
Milne, Roger
Mitchell, Gillian
Newman, Beth
Niedermayr, Eveline
Nightingale, Sophie
O'Connell, Shona
O'Loughlin, Imelda
Osborne, Richard
Pachter, Nick
Patterson, Briony
Peters, Lester
Phillips, Kelly
Price, Melanie
Purser, Lynne
Reeve, Tony
Reeve, Jeanne
Richards, Robert
Rickard, Edwina
Robinson, Bridget
Rudzki, Barney
Saleh, Mona
Salisbury, Elizabeth
Sambrook, Joe
Saunders, Christobel
Saunus, Jodi
Sayer, Robyn
Scott, Elizabeth
Scott, Rodney
Scott, Clare
Seshadri, Ram
Sexton, Adrienne
Sharma, Raghwa
Shelling, Andrew
Simpson, Peter
Southey, Melissa
Spurdle, Amanda
Suthers, Graeme
Sykes, Pamela
Tassell, Margaret
Taylor, Donna
Taylor, Jessica
Thierry, Benjamin
Thomas, Susan
Thompson, Ella
Thorne, Heather
Townshend, Sharron
Trainer, Alison
Tran, Lan
Tucker, Kathy
Tyler, Janet
Visvader, Jane
Walker, Logan
Walpole, Ian
Ward, Robin
Waring, Paul
Warner, Bev
Warren, Graham
Williams, Rachael
Wilson, Judy
Winship, Ingrid
Wu, Kathy
Young, Mary Ann
Bowtell, D.
Green, A.
Webb, P.
de Fazio, A.
Gertig, D.
Pokaż więcej
Temat :
endocrine system
skin and connective tissue diseases
Annexin A1
BRCA1 and BRCA2 mutations
Breast cancer
Medicine(all)
Opis pliku :
image/pdf
Tytuł :
Cardiometabolic effects of genetic upregulation of the interleukin 1 receptor antagonist: A Mendelian randomisation analysis
Autorzy :
Freitag, Christine
Butterworth, Adam
Willeit, Johann
Howson, Joanna M.M.
Burgess, Stephen
Kaptoge, Stephen
Young, Robin
Ho, Weang Kee
Wood, Angela
Sweeting, Michael
Spackman, Sarah
Staley, James R.
Ramond, Anna
Harshfield, Eric
Nielsen, Sune
Grande, Peer
Lange, Leslie
Bown, Matthew
Jones, Gregory
Scott, Robert
Bevan, Steve
Porcu, Eleonora
Thorleifsson, Gudmar
Zeng, Lingyao
Kessler, Thorsten
Nikpay, Majid
Do, Ron
Zhang, Weihua
Hopewell, J.
Kleber, Marcus
Delgado, G.
Nelson, Christopher P.
Goel, Anuj
Bis, Joshua
Dehghan, Abbas
Ligthart, Symen
Smith, Davey
Qu, Liming
Van 'T Hof, Femke
Bakker, Paul
Baas, Annette
Rij, Andre
Tromp, Gerard
Kuivaniemi, Helena
Ritchie, Marylyn D.
Verma, Shefali S.
Crawford, Dana
Malinowski, Jennifer
Andrade, Mariza
Kullo, Iftikhar
Peissig, Peggy L.
McCarty, Catherine A.
Bottinger, Erwin
Gottesman, Rebecca
Crosslin, David
Carrell, David
Rasmussen-Torvik, Laura
Pacheco, Jennifer A.
Huang, Jie
Timpson, Nicholas
Kettunen, Johannes
Ala-Korpela, Mika
Mitchell, Gary
Parsa, Afshin
Wilkinson, Ian B.
Gorski, Mathias
Li, Yong
Franceschini, Nora
Keller, Margaux
Ganesh, Santhi
Langefeld, Carl
Bruijn, Lucie
Brown, Matthew
Evans, David M.
Baltic, Svetlana
Ferreira, Manuel
Baurecht, Hansjörg
Weidinger, Stephan
Franke, Andre
Lubitz, Steven
Müller-Nurasyid, Martina
Felix, Janine
Smith, Nicholas
Sudman, Marc
Thompson, Susan D.
Zeggini, Eleftheria
Panoutsopoulou, Kalliope
Nalls, Michael
Singleton, Andrew
Polychronakos, Constantin
Bradfield, Jonathan
Hakonarson, Hakon
Easton, Douglas
Thompson, Deborah
Tomlinson, Ian
Dunlop, Malcolm
Hemminki, Kari
Morgan, Gareth
Eisen, Timothy
Goldschmidt, Hartmut
Allan, James
Henrion, Marc
Whiffin, Nicola
Wang, Yufei
Chubb, Daniel
Iles, Mark M.
Bishop, David Timothy
Law, Matthew H.
Hayward, Nick
Luo, Yang
Nejentsev, Sergey
Barbalic, maja
Crossman, David
Sanna, Serena
Soranzo, Nicole
Markus, Hugh
Wareham, Nick
Rader, Daniel
Reilly, Muredach
Assimes, Themistocles
Harris, Tamara B.
Hofman, Albert
Franco, Oscar
Gudnason, Vilmundur
Tracy, Russell
Psaty, Bruce
Farrall, Martin
Watkins, Hugh
Hall, Alistair
Samani, Nilesh
März, Winfried
Clarke, Robert
Collins, Francis
Kooner, Jaspal S.
Chambers, John C.
Kathiresan, Sekar
McPherson, Ruth
Erdmann, Jeanette
Kastrati, Adnan
Schunkert, Heribert
Zwart, John-Anker
Thorsteinsdottir, Unnur
Walston, Jeremy
Tybjaerg-Hansen, Anne
Alam, Dewan S.
Al Shafi Majumder, Abdullah
Angelantonio, Emanuele Di
Chowdhury, Rajiv
Nordestgaard, Børge
Saleheen, D.
Thompson, Simon
Danesh, John
Houlston, Richard
Pokaż więcej
Źródło :
The Lancet Diabetes and Endocrinology, 3(4), 243 - 253
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies