Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Hou, Fei"" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Weight aspect exponential sums for Fourier coefficients of cusp forms
Autorzy:
Hou, FeiAff1, IDs0060502201750w_cor1
Pokaż więcej
Źródło:
Monatshefte für Mathematik. 199(3):527-553
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Hybrid subconvexity bounds for L(1/2,sym2f⊗χ)
Autorzy:
Hou, FeiAff1, IDs11139021005077_cor1
Pokaż więcej
Źródło:
The Ramanujan Journal: An International Journal Devoted to the Areas of Mathematics Influenced by Ramanujan. 57(4):1423-1443
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies