Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Hung, O. R."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Rasic, Nivez F.
Friesen, Robert M.
Anderson, Bruce
Hoban, Shirley A.
Olson, Nancy
Kress, Jacob
Lévesque, Simon
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Langevin, Stéphan
Langevin, Jacques
LeBlanc, François
Brochu, Jacques
Turgeon, Alexis
Nicole, Pierre C.
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Marcoux, Sylvie
Lash, Vynka C.
Anderson, Keith
Asenjo, J. Francisco
Carli, Francesco
Engen, Dale A.
Morewood, Gordon H.
Ghazar, Nancy
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Blight, Katherine R.
Mazer, C. David
Hare, Gregory M. T.
Wang, Zhilan
Coackley, Carla
Qu, Rong
Robb, Malcolm
Stewart, Duncan J.
Schricker, Thomas
Meterissian, Sarkis
Lattermann, Ralph
Carli, Franco
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Nathan, Howard
Williams, Kathryn
Robblee, James A.
Nathan, Howard J.
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Ko, Raynauld
Kruger, Marelise
McRae, Karen
Darling, Gail
Waddell, Thomas
Morrice, David
McGlade, Desmond
Cheung, Ken
Katz, Joel
Slinger, Peter
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Qu, Rong
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Friedman, Zeev
Wong, David T.
Chung, Frances
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Blaine, William C.
Rimmer, Michael J.
Kolman, Jacelyn M.
Hung, Orlando R.
Beauprie, Ian G.
Vandorpe, Robert
Baker, Chandran J.
Rennie, William
Brown, Robert
Kenny, Susan
Kamming, Damon
McGrath, Brid
Chung, Frances
Curti, Bruna
King, Shirley
Lau, Brenda W.
Ries, Craig R.
Schmid, Josie
Kraima, Richard N.
Arai, Toshimi
Yamashita, Masao
Splinter, William
Parekh, Uma R.
Valois-Gomez, Teresa
Muir, John G.
Usher, Andrew G.
Kearney, Ramona A.
Tsui, Ban C. H.
Shende, D.
Darlong, V.
Asit, N.
Tsui, Ban C. H.
Richards, Justin
Van Aerde, John
Tsui, Ban C. H.
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Cave, Dominic
Kearney, Ramona
Philips, Leeanne
Reid, Kathy
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Brooks, Peter
Ree, Ron
Ansermino, Mark
Rosen, David
Manninen, Pirjo H.
Ghazaime, Ghazali
Louissi, Soad
Odukoya, Bisi
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Dupuis, Jean-Yves
Parlea, Luciana
Rubens, Fraser D.
Hendry, Paul
Lee, Il-Ok
Lee, In Ho
Audu, Paul
Mak, Peter H. K.
Manninen, Pirijo H.
Sundar, Shanti
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Hybarger, Steven E.
Sloan, Tod B.
Brull, Richard
McCartney, Colin J. L.
Rawson, Regan
Abbas, Sherif
Chan, Vincent W. S.
Ong, D.
Ha, D.
Ha, H.
McKay, W. P. S.
Lee, Il-Ok
Kong, Myung-Hoon
Lee, Mi-Kyung
Lim, Sang-Ho
Choi, Young-Seok
Kim, Nan-Sook
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
Keogh, C. F.
Setton, D.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
White, S. A.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Chan, Vincent W. S.
Watt-Watson, Judy
Chung, Frances
McGillion, Michael
Daley, M. Denise
Normanaf], Peter H.
Hogervorst, Sarah
Kowalski, Alicia
Arens, James
Kennamer, Debra
Curley, Steven
Vauthey, Jean
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Finucaneaf], Brendan
Beattie, W. Scott
Choi, Peter
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Donais, Phillip E.
McKay, William P. S.
Banner, Robert
Kennedy, Renee
Konok, George
Guglielmin, Darryl R.
King, Francis G.
Hwang, Kyungil
Kim, Hoondo
Lee, Sangho
Cardinal, Valérie
Martin, René
Tétreault, Jean-Pierre
Colas, Marie-José
Gagnon, Linda
Claprood, Yves
Schricker, Thomas
Wykes, Linda
Carli, Franco
Luo, Tao
Xia, Zhengyuan
Ansley, David M.
Ouyang, Jingping
Xia, Zhong-Yuan
Brousseau, Paul
Dobson, Greg
Lummis, Heather
Arellano, Ramiro
Steinberg, David
Trigazis, Leo
Devito, Isabella
Downey, Kristi
Minogue, Sean
Ralph, James
Lampa, Martin
Roscoe, Andrew J.
Sawchuk, Corey W.
Fayad, Ashraf
Healey, Jeff
Crystal, Eugene
Teoh, Kevin
Lonn, Eva
Carroll, Sandra
Hohnloser, Stephan
Connolly, Stuart
Rodriguez, Rosendo A.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Rodriguez, Carlos D.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser D.
Nathan, Howard J.
Robitaille, Arnaud
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Basran, Sukhjeewan
Frumento, Robert
O’Malley, Catherine
Mongero, Linda
Beck, James
Bennett-Guerrero, Elliott
Hemmerling, Thomas M.
Choinière, Jen-Luc
Basile, Fadi
Prieto, Ignatio
Fortier, Joanne D.
MacAdams, Charles
Fan, Lawrence
Seal, Douglas
Maier, Karen
Kowalewski, Richard
Tang, Tim
Haigh, John
Tofflemire, Karen
Norris, James Q.
Howells, Steven
Browne, Joseph
Beney, Andrew
Pynn, Todd
Taylor, Steven
Mong, Kam
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Ali, Mohamed
Cheng, Davy
Klein, Andrew
Rakowski, Harry
Woo, Anna
Heinrich, Lee
Mikulis, David
Karski, Jacek
Sia, Alex
Chua, Sebastian
Hong, Xi
Gvozdic, Branka
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Morgan, Pamela J.
Tarshis, Jordan
Macarthur, Alison J.
Brant, Rollin
Pollard, Jeffrey
Cook, Linda
Yoon, Hea Jo
Lee, Youn Woo
Hong, Jeong-Yeon
Kim, Soo Mie
Parkhurst, Sherry
Biehl, Diane
Ong, Bill
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Brochuaf], Jacques
Langevin, Stéphan
Croft, Dary
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Tak Wai
Karmakar, Manoj K.
Lam, Wynnie M.
Chung, David C.
Massicotte, Luc
Wilkes, Peter R. H.
Legault, Stephan
Gupta, Sanjiv
Baxter, Alan D.
Allan, J. E.
Tsui, Ban C. H.
Malherbe, Stephan
Baxter, Alan D.
Allan, J.
Bedard, J.
Malone-Tucker, S.
Slivar, S.
Langil, M.
Perrault, M.
Janseo, O.
Carvalho, George
Moore, Anne
Lachapelle, Kevin
Quizilbash, Baqir
Schricker, Thomas
Salem, Reda
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Klein, Andrew A.
Djaiani, George
Shayan, Charles
Carroll, Jo
Chamchad, Dmitri
Fedorko, Ludwik
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Keyvan, Karkouti
Bird, Sally J.
Feldman, Liane S.
Anidjar, Maurice
Stanbridge, Donna
Carli, Franco
Klein, Andrew
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Beattie, Scott
Yau, Terry
Sutton, David
Varadarajan, Bharathi
Klein, Andrew
Jose, Geraldine
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Karski, Jacek
Kakizawa, Karen
McCluskey, Stuart A.
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Smith, Robert
Goldman, Adam
Hsu, Janet
Abdelnaem, Esam
Duviner, Geoff
Sutton, David
Grant, David
Levy, Gary
Chamchad, Dmitri
Djaiani, George
Chang, Alvin
Karski, Jacek
Carroll, Jo
Shayan, Charles
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Borger, Michael
Djaiani, George
Ghannam, Mohammed
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
DeSousa, Susan
Tarshis, Jordan
Gvozdic, Branka
Hong, Xi
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Radwan, Omar
Fried, Gerald
Carli, Franco
Gvozdic, Branka
Carli, Franco
Backman, Steven
Christou, Nicolas
Schricker, Thomas
Ghazar, Nancy
Morewood, Gordon H.
Engen, Dale
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Tarshis, Jordan
DeSousa, Susan
Brown, Russell
Iglesias, Stuart
Kohlhammer, Monica
Tanzola, Rob C.
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Milne, Brian
Doyle, D. John
Joo, Hwan
Frazer, Cassandra
Iacolucci, Anthony
Bagrin, Andrew
Small, Orville
Lewin, Warren
Chowet, Anne L.
Lopez, Jaime R.
Brock-Utne, John
Jaffe, Richard A.
Milne, Andrew D.
Muir, John G.
Lee, J. Michael
English, Michael J. M.
Hung, O. R.
Tsui, Ban C. H.
Finucane, Brendan
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2003 50(1):A69-A183
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Hurtado, Cristina
Bradley, John
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Karkouti, Keyvan
Hurtado, Cristina
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Anderson, Rob
Abrahamson, Simon D.
Mazer, C. David
Hung, O. R.
Comeau, L.
Fisher, Joseph A.
Tessler, Janet
Rucker, Joshua
Mathicu, Alix
Murray-Foster, Sara
Tz-Chong Chou
Chi-Yuan Li
Tsuda, Takako
Tabuchi, Akihiko
Sasano, Hiroshi
Kiriyama, Masanobu
Okada, Akinori
Hayano, Junichiro
Takeuchi, Akinori
Katsuya, Hirotada
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Ling, Elizabeth
Arellano, Ramiro
Dowd, N.
Karski, J.
Cheng, D.
Carroll-Munro, J.
Rose, D. K.
Mazer, C. O.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
McKay, William P. S.
Teskey, Robert J.
Militzer, Julio
Kember, Guy
Blanchet, Travis
Gregson, Peter H.
Howells, Steven R.
Robblee, James A.
Breen, Terrance W.
Dierenfield, Laura
McNeil, Tacie
Breen, Terrance W.
McNeil, Tacie
Dierenfield, Laura
Nicholson, Donna J.
Kowalski, Stephen E.
Hamilton, G. Andrew
Meyers, Michael P.
Serrette, Carl
Duke, Peter C.
Custeau, Ingrid
Martin, Rend
Larabée, Sonia
Pirlet, Martine
Pilote, Madeleine
Tetrault, Jean-Pierre
Tsui, Ban C. H.
Gupta, Sunil
Finucane, Brendan
Weisbrod, Mitchell J.
Chan, Vincent W. S.
Kaszas, Z.
Dragomir, C.
Cohen, M. R.
Gandhi, M.
Clanachan, A. S.
Finegan, B. A.
Isaac, Lisa
Splinter, William M.
Hall, L. A.
Gould, H. M.
Rhine, E. J.
Bergeron, Lyne
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Truong, Hong Hanh Le
Boucher, Carl
Vézina, Daniel
Lessard, Martin R.
Gourdeau, Marie
Trépanier, Claude A.
Yang, Theresa
Breen, Terrance W.
Macarthur, Alison
Chouinard, P.
Fugère, F.
Ruel, M.
Tarkkila, Pekka
Silvasti, Marja
Tuominen, Marjatta
Svartling, Nils
Rosenberg, Per H.
Bond, David M.
Rudan, John F.
Adams, Michael A.
Tsang, Brian K.
Keahey, Wanda
Gagliese, Lucia
Jackson, Marla
Ritvo, Paul
Wowk, Adarose
Sandler, Alan N.
Katz, Joel
Laffey, J. G.
Boylan, J. F.
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Bond, David M.
Cherry, R. A.
Spadafora, S. M.
Butler, R. J.
McHardy, Fiona
Fortier, Joanne
Chung, Frances
Marshall, Scott
Krishnathas, Ananthan
Wong, Jean
Chung, Frances
Ritchie, Ewan
McHardy, Fiona
Marshall, Scott
Fortier, Joanne
Meikle, Andrew
Avery, Nicole
van Vlymen, Janet
Parlow, Joel L.
Sinclair, David
Chung, Frances
Mezei, Gabor
Jin, Fengling
Chung, Frances
Norris, Andrew
Ganeshram, Tharini
MacLeod, Bernard A.
Azmudéh, Aliréza
Franciosi, Luigi G.
Ries, Craig R.
Schwarz, Stephan K. W.
McKay, William PS
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Blanchet, Travis
Meuret, Pascal
Bonhomme, Vincent
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Backman, Stevens B.
Vesely, Alex
Takeuchi, Akinori
Sommer, Leeor
Rucker, Joshua
Greenwald, Joel
Lavine, Elana
Iscoe, Steve
Volgyesi, George
Fedorko, Ludwik
Fisher, Joseph
Lobato, Emilio B.
Sulek, Cheri A.
Davies, Laurie K.
Gearen, Peter F.
Bellemare, François
Donati, François
Couture, Jacques
Joo, Hwan S.
Rose, D. K.
Kapoor, Sunil
Shayan, Shahriar
Karkouti, Keyvan
LeDez, Kenneth M.
Au, Jim
Tucker, John H.
Redmond, Edwin B.
Gadag, V.
Penney, Catherine
Hare, Gregory M. T.
Lee, Timothy D. G.
Hirsch, Gregory M.
Yang, Fan
Troncy, Eric
Blaise, Gilbert
Naito, Yoshiyuki
Arisawa, Shoji
Ide, Masahiro
Nakano, Susumu
Yamazaki, Kazuo
Kawamura, Takae
Nara, Noriko
Wakusawa, Reiji
Inada, Katsuya
Hudson, Robert J.
Singh, Karanbir
Harding, Gary A.
Henderson, Blair T.
Thomson, Ian R.
Harding, Gary A.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Thomson, Ian R.
Singh, Karanbir
Hudson, Robert J.
Wherrett, Christopher G.
Miller, Donald R.
Giachino, Alan A.
Turek, Michelle A.
Rody, Kelly
Vaghadia, H.
Chan, V.
Ganapathy, S.
Lui, A.
McKenna, J.
Zimmer, K.
Schwarz, Stephan K. W.
MacLeod, Bernard A.
Ries, Craig R.
Franciosi, Luigi G.
Regan, William D.
Davidson, Ross G.
Nevin, Krista
Escobedo, Sergio
Mitmaker, E.
Tessler, M. J.
Kardash, K.
Kleiman, S. J.
Rossignol, M.
Kahn, L.
Baxter, F.
Dauphin, A.
Goldsmith, C.
Jackson, P.
McChesney, J.
Miller, J.
Takeuchi, L.
Young, E.
Klubien, Kristine
Bandi, Edith
Carli, Franco
Dattilo, Kathleen
Tong, Doris
Bhandari, Mohit
Carli, Franco
Klubien, Kristine
Mazza, Louise
Wykes, Linda
Sommer, L. Z.
Rucker, J.
Veseley, A.
Levene, E.
Greenwald, Y.
Volgyesi, G.
Fedorko, L.
Iscoe, S.
Fisher, J. A.
Tian, Guo-Feng
Baker, Andrew J.
Reinders, F. X.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Brown, J. I. M.
Schlichter, L.
Troncy, Eric
Van Tulder, Laurence
Carignan, Stéphane
Prénovault, Julie
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blait, Louis
Ducruet, Thierry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Cousineau, Guy
Blaise, Gilbert
Wong, Daniel R.
McCall, Michele
Walsh, Fergus
Kurian, Regina
Keith, Mary
Sole, Michael J.
Jeejeebhoy, Kursheed N.
Mazer, C. David
Whitten, E.
Norman, P. H.
Aucar, J. A.
Coveler, L. A.
Solgonick, Rodney M.
Bastien, Y.
Mazer, Bruce
Lihara, Koji
Orser, Beverley A.
Tymianski, Michael
Finucane, Brendan T.
Zaman, Nuzhat
Kashkari, Ibrahim
Tawfik, Soheir
Tarn, Yun K.
Slinger, Peter D.
McRae, Karen
Winton, Timothy
Sandier, Alan N.
Zamora, J. E.
Salpeter, Mary Jane
Bai, Donglin
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Mayson, Kelly
Gofton, Ed
Chambers, Keith
Belo, Susan E.
Kay, J. Colin
Mazer, C. David
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Loomis, Chris
Tsang, Brian K.
He, Zhi
Wougchanapai, Wichai
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Ma, Tangeng
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eicnhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Murphy, Damian B.
Murphy, M. B.
Bonhomme, Vincent
Meuret, Pascal
Backman, Steven B.
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Stein, Reuben D.
Backman, Steven B.
Collier, Brian
Polosa, Canio
Li, Chi-Yuan
Chou, Tz-Chong
Wang, Jia-Yi
Fuller, John
Butler, Ronald
Spadafora, Salvatore
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Shysh, Sandy
Carter, Keith
Eagle, Chris
Devito, Isabella
Halpern, Stephen
Devitt, J. Hugh
Yee, Doreen A.
deLacy, John L.
Oxorn, Donald C.
Morris, Gary F.
Yip, Raymond W.
Gregoret-Quinn, M. G.
Seal, R. F.
Smith, LJ.
Jones, A. B.
Tang, C.
Clanachan, A. S.
Gallant, B. J.
Nadwidny, L. A.
Goresky, Gerald V.
Cowtan, Tara
Bridge, Hilary S.
Montgomery, Carolyne J.
Kennedy, Ross A.
Merrick, Pamela M.
Yamashita, M.
Wada, K.
LeMay, Sylvie
Hardy, Jean-François
Morgan, Pamela
Halpern, Steven
Evers, Jana
Ronaldson, P.
Rose, D. K.
Dexter, F.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
Writer, Desmond
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Nunn, Rob
Scovil, John
Pridham, Jeremy
Rosaeg, Ola
Sandier, Allan
Morley-Foster, Patricia
Lucy, Simon
Crone, Lesley-Ann
Zimmer, Karen
Wilson, Deborah J.
Heid, Robert
Douglas, M. Joanne
Rurak, Dan W.
Fabrizi, Anna
Crochetière, Chantal T.
Roy, Louise
Villeneuve, Edith
Lortie, Louise
Katsiris, Sandra
Leighton, Barbara
Halpern, Stephen
Wilson, Donna
Kronberg, Jean
Swica, Leszek
Midgley, Janet
Nunn, Robert
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Smith, Bruce
Rooney, Michael E.
Campbell, David C.
Riben, Celina M.
Crone, Lesley-Ann
Yip, Ray W.
Halpern, Stephen
Halpern, Stephen
MacDonell, Jo
Levine, Tracey
Wilson, Donna
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1998 45(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Kavanagh, Brian P.
Ngo, Cuong
Raymer, Karen
Yang, Homer
Alhashemi, Jamal A.
Lui, Anne C. P.
Reid, Dennis
Cicutti, Nicholas
Krepski, Barbra
Wood, Gordon
Heyland, Daren K.
Badner, Neal H.
Murkin, John M.
Mohr, Jim
McKenzie, F. Neil
van der Starre, Peter J. A.
van Rooyen-Butijn, W. T.
Wilson-Yang, Kristine
Teoh, Kevin
Lee, R. M. K. W.
Hossain, Imtiaz
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Asokumar, Buvanendran
Sandier, Alan
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Menkis, Alan H.
Downey, Donal B.
Nantau, William
Adams, Sandy
Dowd, Noreen
Cheng, Davy
Wong, David
Carroll-Munro, Jo
Trachuk, Clare
Cregg, N.
Cheng, D. C. H.
Williams, W. G.
Karski, J. M.
Siu, S.
Webb, G.
Cheng, Davy C. H.
Wong, David T.
Kustra, Rafal
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Côté, Dany L.
Lacey, David E.
LeDez, Kenneth M.
Smith, Julia A.
Crosby, Edward T.
Orkin, Fredrick K.
Fisher, A.
Volgyesi, G.
Silverman, J.
Edelstein, S.
Rucker, J.
Sommer, L.
Dunington, S.
Roy, L.
Crochetière, C.
Arsenault, M. -Y.
Villeneuve, E.
Lortie, L.
Grange, Caroline S.
Douglas, M. Joanne
Adams, Timothy J.
Merrick, Pamela M.
Lucas, S. Brian
Morgan, Pamela J.
Halpern, Stephen
Lo, Jason
Giesinger, Carolyn L.
Halpern, Stephen H.
Breen, Terrance W.
Vishnubala, Srigowri
Shetty, Geeta R.
De Kock, M.
Lagmiche, A.
Scholtes, J. L.
Grodecki, Wlodzimierz
Duffy, Peter J.
Hull, Kathryn A.
Hawboldt, Geoffrey S.
Clark, Alexander J.
Smith, J. Bruce
Norman, Richard W.
Beattie, W. Scott
Sandier, A.
Jewett, M.
Valiquette, L.
Katz, J.
Fradet, Y.
Redelmeier, D.
Sampson, H.
Cole, Jeff
Chedore, Todd
Snedden, Walter
Green, Robert G.
Sosis, Mitchel B.
Robles, Philip I.
Lazar, Edward R.
Jolly, Donald T.
Tarn, Yun K.
Tawfik, Soheir R.
Clanachan, Alexander S.
Milne, Avaleigh
Beamish, Travis
Cuillerier, D. J.
Sharpe, M. D.
Lee, J. K.
Basta, M.
Krahn, A. D.
Klein, G. J.
Yee, R.
Vakharia, Narendra
Francis, Heather
Scheepers, Louis
Vaghadia, Himat
Carrier, Joanne
Martin, René
Pirlet, Marline
Claprood, Yves
Tétrault, Jean-Pierre
Wong, T. D.
Ryner, L.
Kozlowski, P.
Scarth, G.
Warrian, R. K.
Lefevre, G.
Thiessen, D.
Girling, L.
Doiron, L.
McCudden, C.
Saunders, J.
Mutch, W. A. C.
Duffy, Peter J.
Langevin, Stéphan
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Hare, Gregory M. T.
Ngan, Johnson C. S.
Viskari, Dan
Berrill, A.
Jodoin, Christian
Couture, Jacques
Bellemare, François
Farmer, Stephen
Muir, Holly
Money, Phyllis
Milne, Brian
Parlow, Joel
Raymond, Jennifer
Williams, Julie M.
Craen, Rosemary A.
Novick, Teresa
Komar, Wendy
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Lockhart, B.
McArdle, P.
Eckhoff, D.
Bynon, S.
Dobkowski, Wojciech B.
Grant, David R.
Wall, William J.
Chedrawy, Edgar G.
Hall, Richard I.
Nedelcu, Vivian
Parlow, Joel
Viale, Jean-Paul
Bégou, Gérard
Sagnard, Pierre
Hughson, Richard
Quintin, Luc
Troncy, Éric
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blair, Louis
Ducruet, Thiérry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Blaise, Gilbert
Snedden, W.
Bernadska, E.
Manson, H. I.
Kutt, Juditli L.
Mezon, Beruie Y.
Nishida, Osamu
Arellano, Ramiro
Boylen, Patty
DeMajo, Wilfred
Archer, David P.
Roth, Sheldon H.
Raman, Sitaram
Manninen, Pirjo
Boyle, Kevin
Cenic, Aleksa
Lee, Ting-Yim
Gelb, Adrian W.
Reinders, F. X.
Brown, J. I. M.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Schlichtert, L.
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Finegan, Barry A.
Finucane, Brendan T.
Kurrek, Matt M.
Devitt, J. Hugh
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Bradley, John
Byrick, Robert
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Gelula, Mark H.
Mayson, Kelly
Forster, Bruce
Byrick, R. J.
McKnight, D. J.
Kurrek, M.
Kolton, M.
Cleave-Hogg, D.
Haughton, J.
Halpern, S.
Kronberg, J.
Shysh, Sandy
Eagle, Chris
Dagnone, A. Joel
Parlow, Joel L.
Blaise, G.
Yang, F.
Nguyen, H.
Troncy, E.
Czaika, G.
Wachowski, Ireneusz
Basta, M.
Krahn, A. D.
Yee, R.
Deladrière, Hervé
Cambier, Chantal
Pendeville, Philippe
Hung, O. R.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Mezei, M.
Coonan, E.
Whynot, S. C.
Ho, Anthony M. -H.
Luchsinger, Ingrid S.
Ling, Elizabeth
Mashava, Doreen
Chinyanga, Herbert M.
Cohen, Marsha M.
Shaw, Melissa
Robblee J. A.
Labow R. S.
Rubens F. D.
Diemunsch, A. M.
Gervais, R.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
O’Brien-Pallas, L.
Copplestone, C.
Rose, D. K.
Karkouti, K.
Sykora, K.
Cheung, Shirley L. W.
Booker, Peter D.
Franks, Roger
Pozzi, Marco
Guard, Beverley
Sikich, Nancy
Lerman, Jerrold
Levine, Mark
Swan, Hilton
Cox, Peter
Montgomery, Carolyne
Dunn, Gillian
Bourne, Russell
Kinahan, Anna
McCormack, James
Dunn, Gillian S.
Reimer, Eleanor J.
Sanderson, Peter
Sanderson, Peter M.
Montgomery, Carolyne J.
Betts, Terri A.
Orlay, Guy R.
Wong, David H.
Cohen, Marsha
Al-Kaisy, A. A.
Chan, V.
Peng, P.
Perlas, A.
Miniad, A.
Cushing, Edward V.
Mills, Keith R.
El-Beheiry, Hossam
Jahromi, Shokrollah S.
Weaver, John
Morris, Mary
Carien, Peter L.
Cowan, Robert McTaggart
Manninen, Pirjo
Richards, Jonathan
Robblee, J. A.
Labow, R. S.
Rubens, F. D.
Menkis, Alan H.
Adams, Sandy
Henderson, Blair T.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Moon, Michael
Peterson, Mark D.
Rosenbloom, Morley
Davison, Patrick J.
Ali, Mohamed
Ali, Naheed S.
Searle, Norman R.
Thomson, Ian
Roy, Micheline
Gagnon, Line
Lye, A.
Walsh, F.
Middleton, W.
Wong, D.
Langer, A.
Errett, L.
Mazer, C. D.
Karski, Jacek
Tibshirani, Robert J.
Williamson, Karin M.
Smith, Graham
Gnanendran, Kandiah P.
Bignell, S. J.
Jones, S.
Sleigh, J.
Arnell, M.
Schultz, Jan-Ake I.
Fear, David W.
Ganapathy, S.
Moote, C.
Wassermann, R.
Watson, J.
Armstrong, K.
Calikyan, Aznif Ozsolak
Yilmaz, Oya
Kose, Yildiz
Peng, Philip
Chan, Vincent
Chung, Frances
Claxton, Andrew R.
Krishnathas, Ananthan
Mezei, Gabor
Badner, Neal H.
Paul, Terri L.
Doyle, Jacqueline A.
Mehta, Mahesh
DeLima, Luiz G. R.
Silva, Lucia E. O.
May, Warren L.
Maliakkal, Roy J.
Mehta, Mahesh
Kolesar, Richard
Arellano, Ramiro
Rafuse, Sara
Fletcher, Mary
Dunn, Geoffrey
Curran, Michael
Bragg, Paul
Chamberlain, Wayne
Crossan, MaryLou
Ganapathy, S.
Sandhu, H.
Spadafora, S.
Mian, R.
Evans, B.
Hurst, L.
Katsiris, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1997 44(1):A3-A73
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Mutch, W. A. C.
White, I. W. C.
Donen, N.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Cheang, M.
West, M.
Bryson, Greg
Mundi, Christina
Dupuis, Jean-Yves
Bourke, Michael
McDonagh, Paul
Curran, Michael
Kitts, John
Wynands, J. Earl
Carr, Alison S.
Hartley, Elizabeth J.
Holtby, Helen M.
Cox, Peter
Macpherson, Bruce A.
Baker, James E.
Baker, Andrew J.
Mazer, C. David
Peniston, C.
David, T.
Cheng, D. C. H.
Karski, J.
Asokumar, B.
Carroll, J.
Nierenberg, H.
Roger, S.
Sandier, A. N.
Tong, J.
Feindel, C. M.
Boylan, J. F.
Teasdale, S. J.
Boylan, J.
Harley, P.
Froelich, Jennifer E.
Archer, David P.
Ewen, Alastair
Samanani, Naaznin
Roth, Sheldon H.
Hall, Richard I.
Neumeister, Michael
Dawe, Gwen
Cody, Cathy
O’Brien, Randy
Shields-Thomson, Jan
LeDez, Kenneth M.
Penney, Catherine
Snedden, Walter
Tucker, John
Fauvel, Nicolas
Glavinovic, Mladen
Donati, François
Backman, S. B.
Stein, R. D.
Polosa, C.
Abdallah, C.
Gal, S.
Clark, A. John
Doig, George A.
Gondocz, Tunde
Peter, E. A.
Lopez, A.
Mathieu, A.
Couture, Pierre
Boudreault, Daniel
Derouin, Marc
Allard, Martin
Blaise, Gilbert
Girard, Dominique
Knill, Richard L.
Novick, Teresa
Vandervoort, Margaret K.
Chung, Frances
Paramanathar, Shantha
Parikh, Smita
Cruise, Charles
Michaloliakou, Christina
Dusek, Brenda
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
DeBoer, D.
Shorten, George
Cutz, Earnest
Lerman, Jerrold
Dolovich, Myrna
Crosby, Edward T.
Cirone, Robert
Reid, Dennis
Lind, Joanne
Armstrong, Melanie
Doyle, Wanda
Halpern, S.
Glanc, P.
Myhr, T.
Ryan, M -L.
Fong, K.
Amankwah, K.
Ohlsson, A.
Preston, R.
Petras, Andor
Jacka, Michael J.
Milne, Brian
Nakatsu, Kanji
Pancham, S.
Smith, Graeme
Duggal, Kush N.
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela M.
Blew, Philip
Miller, Donald
Martineau, Raymond
Hull, Kathryn
Baron, C. M.
Kowalskl, S.
Greengrass, R.
Horan, T.
Unruh, H.
Baron, C. L.
Cruchley, Patricia M.
Nakajima, K.
Sugiura, Y.
Goto, Y.
Takakura, K.
Harada, J.
Lee, Robert M. K. W.
Fargas-Babjak, Angelica M.
Ni, Jin
Werstiuk, Eva S.
Woo, Joseph
Morison, David H.
McHugh, Michael D.
Pappius, Hanna M.
Ishihara, Hironori
Shimodate, Yuki
Koh, Hiroaki
Matsuki, Akitomo
Mclntyre, John W. R.
Bergeron, Pierre
DeLima, Lulz G. R.
Dupuls, Jean-Yves
Enns, James
Murkin, J. M.
McKenzie, F. N.
White, S.
Shannon, N. A.
Dobkowski, Wojciech B.
Kutt, Judy L.
Mezon, Bernard J.
Grant, David R.
Wall, William J.
Doblar, Dennis D.
Lim, Yong C.
Frenette, Luc
Ronderos, Jaime R.
Poplawski, Steve
Ranjan, Dinesh
Dubé, L.
Obbergh, L. Van
Francoeur, M.
Blouin, C.
Carrier, R.
Doblar, D.
Ronderos, J.
Singer, D.
Cox, J.
Gosdin, B.
Boatwright, M.
Smith, Charles E.
Rovner, Aleksandr
Botero, Carlos
Holbrook, Curt
Patel, Nileshkumar
Pinchak, Alfred
Pinchak, Alfred C.
Kao, Yin James
Thio, Andrew
Barker, Steven J.
Sullivan, Patrick
Posner, Matthew
Cole, C. William
Lindsay, Patty
Langevin, Paul B.
Gulig, Paul A.
Gravenstein, N.
Wong, David T.
Gomez, Manuel
McGuire, Glenn P.
Byrick, Robert J.
Sharma, Shared K.
Carmicheal, Frederick J.
Montanera, Walter J.
Sharma, Sharad
Yee, D. A.
Naser, Basem I.
Bryson, G. L.
Kitts, J. B.
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Curran, M. J.
Bragg, P. R.
Karski, Jacek M.
Cheng, Davy
Bailey, Kevin
Levytam, S.
Arellano, R.
Katz, J.
Doyle, J.
Sosis, Mitchel B.
Blazek, William
Plourde, G.
Malik, A.
Peddle, Tammy
Au, James
Sloan, Jeffrey
Cleland, Mark
Hancock, Donald E.
Patel, Nilesh
Costello, Frank
Patterson, Louise
Yamashita, Masao
Kondo, Tsukasa
Graham, M. R.
Thiessen, D.
Vener, David F.
Long, Thomas
Marion, S.
Steward, D. J.
Braverman, Berton
Levine, Mark
Yentis, Steve
Bachman, Catherine R.
Kopelow, Murray
McNeill, Ann
Graham, R.
Froese, Norbert
Patel, Leena
Reimer, Heinz
Swartz, Jo
Ullyot, Suzanne
Wong, Harley
Markakis, Maria A.
Siklch, Nancy
Goranson, Blair D.
Lang, Scott A.
Stockwell, Martin J.
Cujec, Bibiana
Yip, Raymond W.
Southeriand, Lucy C.
Vet, Tanya Duke B.
Gollagher, Jeisane M.
Crone, Lesley-Ann
Ferguson, James G.
Litwin, Demetrius
Bertlik, Maria
Orser, Beverley A.
Yang, Lu-Wang
MacDonald, John F.
Morris, Gary F.
Gore-Hickman, Wendy L.
Zamora, J. E.
Rosaeg, O. P.
Lindsay, M. P.
Crossan, M. L.
Pattee, Carol
Adams, Michael
Koller, John P.
Lavoie, Guy J.
Rigal, Wynn M.
Taylor, Dylan A.
Grace, Michael G.
Flnegan, Barry A.
Hawkes, Christopher
Hopkins, Harry
Tierney, Michael
Drover, David R.
Whatley, Gordon
Knox, J. W. Donald
Rausa, Jarmila
El-Beheiry, Hossam
Seegobin, Ronald
Hirst, Georgia C.
Dust, William N.
Cassidy, J. David
Boisvert, D.
Braden, H.
Halperin, M. L.
Cheema-Dhadli, S.
McKnight, D. J.
Singer, W.
Elwood, Thomas
Huchcroft, Shirley
MacAdams, Charles
Farran, R. Peter
Goresky, Gerald
LaLande, Phillip
Lacroix, Gilles
Lessard, Martin
Trépanier, Claude
van Vlymen, Janet M.
Parlow, Joel L.
Ibebunjo, Chikwendu
Morscher, Arnold H.
Gordon, Gregory J.
Grocott, H. P.
Belo, Susan E.
Koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Smith, David
Henderson, Sarah
Gelb, Adriene
Kantor, G.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Wharton, Sean
Tierney, Mike
Redmond, E.
Reddy, E.
Gray, A.
Flynn, J.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
MacDonald, S. J.
Doyle, J. A.
Newton, Peter T.
Moote, Carol A.
Joiner, R.
Glynn, M. F. X.
Zulys, Vytas
Hennessy, M.
Winton, T.
Demajo, W.
McKay, William P. S.
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Militzer, Julio
Hollebone, Eric
Yee, Raymond
Klein, George
Garnett, R. L.
Conway, J.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Brown, James E.
Frei, J. V.
Podufal, Edward
Snow, Norman J.
Chavez, Altagracia M.
Kramer, Richard P.
Mickle, D.
Tweed, William A.
Shrestha, Bisharad M.
Basnyat, Narendra B.
Lekhak, Bhawan D.
O’Leary, Susan D.
Maryniak, J. K.
Tucker, John H.
Guest, Cameron B.
Mullen, J. Brendan
Kay, J. Colin
Wigglesworth, Dan F.
Goodarzi, Mashallah
Shier, Nicte Ha
Ogden, John A.
Hung, O. R.
Pytka, S.
Murphy, M. F.
Martin, B.
Stewart, R. D.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1994 41(1):A3-A76
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Lacombe, P.
Blaise, G.
Plante, F.
Hollmann, C.
Penning, D. H.
Patrick, J.
Brien, J.
Orser, B.
Bertlik, M.
Fedorko, L.
O’Brodovich, H.
Santos, A. C.
Pedersen, H.
Morishima, H. O.
Finster, M.
Arthur, G. R.
Covino, B. G.
Perreault, C.
Albert, J. F.
Couture, P.
Meloche, R.
Elliott, R. D.
Stockwell, M.
Roy, W. L.
Lerman, J.
McIntyre, B. G.
Yee, D. A.
Hunziker, P.
Koch, J. P.
Devitt, J. H.
Daley, M. D.
Colmenares, M. E.
Norman, P. H.
Sandler, A. N.
Oyston, J. P.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T.
Vandenberghe, H. M.
Moote, C. A.
Donati, François
Meistelman, Claude
Plaud, Benoit
Guay, J.
Reinberg, C.
Rivard, G. E.
Poitras, B.
Mathews, S.
David, M.
Dawe, G.
Hall, R. I.
Stringer D. G.
Sandler A. N.
Panos L.
Lawson S.
Einarson T. R.
Badner N.
Fiset, P.
Balendran, P.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Hung, O. R.
Varvel, J.
Shafer, S.
Stanski, D. R.
Crawford, M. W.
Carmichael, F. J.
Orrego, H.
Saldivia, V.
Lerman, J.
Ralley, F. E.
Murkin, J. M.
Hudson, R. J.
Dunn, G.
Perreault, L.
Hardy, J. F.
Donelly, M.
Scott, W. A. C.
Daly, D. S.
McAllister, J. D.
Sharpe, M. D.
Manninen, P. H.
Cuillerier, D. J.
Gelb, A. W.
Nantau, W. E.
Leon, J. E.
Bissonnette, B.
Davies, K. R.
Gelb, A.
Boughner, D. R.
Bisnaire, D.
Shokeir, O.
Code, W. E.
Hertz, L.
White, H. S.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Lam A. M.
Slee T.
Hirst R.
Cooper J. O.
Pavlin E. G.
Sundling N.
Mutch, W. A. C.
Ringaert, K.
Ewart, F.
White, I.
Donen, N.
Winn H. R.
Grady M. S.
Murkin, J. M.
Farrar, J. K.
McNeill, B.
Lok, P.
Nalder, B.
Jivraj, K.
Golar, S.
Ford, G.
Rosenal, T.
Puchalski, S. A.
Morison, D. H.
Collins, R. M.
Gascoyne, R. D.
Taylor, R. H.
Lerman, J.
Gauthier R. A.
Chung F.
Dyck B.
Romanelli J. R.
Chapman K. R.
Lavoie, J.
Marcin, R.
Tétrault, J. P.
Murphy, I. L.
Splinter, W. M.
Segstro, R.
Morley-Forster, P. K.
Lu, G.
Lessard, M. R.
Trépanier, C. A.
Brochu, J. G.
Coté, J. J.
Denault, P. H.
Baribault, J. P.
Gordon, A. R.
O’Connor, J. P.
Ramsay, J. G.
Malcolm, I.
Chang, P. C.
Reynolds, F. B.
Lang, S. A.
Ha, H. C.
Grant, R. P.
Dolman, J. F.
Harper, J. A.
White, S. A.
Parsons, D. G.
Evans, K. G.
Merrick, P.
Trivedi, Narendra S.
Halpern, Meyer
Robalino, Joffre
Shevde, Ketan
Wang, B. C.
Hiller, J. M.
Simon, E. J.
Hillman, D. E.
Li, D.
Rosenberg, C.
Turndorf, H.
Penning, J. P.
Nagasaka, Hiroshi
Yaksh, T. L.
Forrest, J. B.
Lam, L.
Woo, J.
Rifkind, A.
Broadman, L.
Hannallah, R.
DeLeon, E.
Reff, R.
Tanaka, K.
Watanabe, R.
Harada, T.
Dan, K.
Aull, L.
Woodward, E. R.
Rout, R. W.
Paulus, D. A.
Reimer, E. J.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Fancourt-Smith, P. F.
McEwen, J. A.
Warriner, C. B.
Moore, R.
Rosenblatt, M.
Merai, B.
Robalino, J.
Shevde, K.
Bryk, D.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Forster-Coull, J.
Stasiuk, R. B. P.
Jenkins, L. C.
Chen, Kunzhou
Pan, Jianhui
Ji, Xuan
Vaidya, D.
Tetzlaff, J. E.
Baird, B. A.
Yoon, H. J.
Wood, G.
Simpson, T.
Pillow, K. J.
Lampe, K. M.
Hansen, L. M.
Foldvari, M.
Courtice, I. D.
MacLeod, B. A.
Panos L.
Lawson S.
Koren G.
Volgyesi, G. A.
Kolesar, R.
Wolf, G. L.
Sidebotham, G. W.
Sprung, J.
Gamulin, S.
Bosnjak, Z. J.
Kampine, J. P.
Doyle, D. John
Harioka, T.
Sone, T.
Kakuyama, M.
Miyake, C.
Toda, H.
Sosis, M.
Oka, T.
Ohwada, T.
Kochi, A.
Mizuguchi, T.
Kay, J. C.
Beauchamp, R. J.
Mazer, C. D.
Inada, E.
Iwahashi, K.
Aoki, K.
Takanashi, S.
Kohama, M.
Aoki, Y.
Poole, L.
Murphy, J. T.
Moffitt, E. A.
Jolly, D.
Finegan, B. A.
Beach, J.
Gulamhusein, S.
Vincent, D.
Sullivan, P. J.
Martineau, R. J.
Miller, D. R.
Lewis, P.
Staniland, J.
Cuppage, A.
Davies, J. M.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
Rogers, K. H.
Gellner, D.
Duncan, P. G.
Johnson, J. A.
Cohen, J. A.
Boisvenu, G.
Haley, L. D.
Parlow, J. L.
Cervenko, F. W.
Dillon, F.
Harwood, T.
Kolesar, R.
Volgyesi, G.
Reid, C. W.
Samson, B.
Beattie, W. S.
Goldsmith, C. H.
Sims, C. H.
Welborn, L. G.
Hannallah, R. S.
Higgins, T.
Fink, R.
Luban, N.
Murray, D. J.
Forbes, R. B.
Mehta, M.
Dull, D. L.
Horimoto, Y.
Naide, M.
Schaefer, J. D.
Bonn, G. E.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Roberts, D. J.
Komocar, L.
Kay, J.
Chevrier, R.
Marsh, B. J.
Morton, N. S.
White, M.
Kenny, G. N. C.
Yamashita, M.
Tsuji, M.
Malviya, S.
Swartz, J.
Brown, K. A.
Holtby, H.
Ein, S.
Shandling, B.
Smith, M. F.
Beauprie, I. G.
Clark, A. G.
Keith, I. C.
Spence, D.
Ogata, Hiromaru
Midorikawa, Yukio
Doyle, D. John
Teves, Leonides Y.
Jhawar, Balraj S.
Kawamura, Takae
Wakusawa, Reiji
Hackmann, T.
Steward, D. J.
Maltby, J. R.
Loken, R. G.
Watson, N. C.
Kubota, Tatsuya
Katano, Toshio
Yoshizawa, Mutsumi
Ohtake, Kazuei
Onodera, Fumio
Yoshitake, S.
Matsumoto, S.
Miyakawa, H.
Takahashi, T.
Kitano, T.
Iwasaka, H.
Hayano, Y.
Noguchi, T.
Taniguchi, K.
Honda, N.
Koyama, K.
Takahashi, J.
Ochiai, R.
Takeda, J.
Nagano, M.
Rolbin, S.
Hew, E.
Morningstar, B.
Mahesh, K.
Yukioka, H.
Fujimori, M.
Siriwardhana, S. A.
Kawas, A.
Yates, S.
Gulden, H.
Upton, J. M.
Giesecke, A. H.
Suzuki, H.
Maru, E.
Fujita, M.
Pagliarello, G.
Simons, J.
Irita, K.
Shafiq, J.
Tareen, F. M.
Yoshitake, J.
Suderman, V. S.
Crosby, E. T.
Mallon, J. S.
Dunn, G. L.
Hatano, Y.
Nakamura, K.
Nishiwada, M.
Mori, Kenjiro
Pounder, D. R.
Blackstock, D.
Steward, D.
Kumagai, M.
Takinami, M.
Tanaka, S.
Shudo, Y.
Amaki, Y.
Kobayashi, K.
Jansen, G. F. A.
Kedaria, M.
Zuurmond, W. W. A.
Hartley, E.
St. Louis, P.
Rybczynski, J.
McLeod, M. E.
Byrick, R. J.
Mullen, J. Brendan
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. Colin
Swartz, J. S.
Gold, M.
Braude, B. M.
Dolovich, J.
Gilmour, R. F.
Sutherland, L. R.
O’Connor, G.
Riding, K.
Laird, B.
Riou, S.
Gross, Michael
Tang, T.
Halpern, S. H.
Roy, A. G.
Côté, J. J.
Lindblad, T.
Buckley, D. N.
Oxom, D. C.
Whatley, G. S.
Knox, J. W. D.
Hooper, J. G. V.
Dolman, J.
Faneourt-Smith, P. F.
Torsher, L.
Gao, Yuhui
Chai, Xiaoqing
O’Leary, G.
Qureshi, S. A.
Laganiere, S.
McGilveray, I.
Boylan, J. F.
Hassard, P.
Teasdale, S. J.
Kapnoudhis, P.
Vaghadia, H.
Turnbull, K. M.
Villeneuve, E.
Buluran, J.
Amyot, Y.
Tanguay, M.
Pharm, B.
Beique, G.
Sidi, A.
Rush, W.
Clanachan, A. S.
Duke, P. C.
Leroux, M.
Corne, R.
Patton, N.
Greenberg, D.
Parrott, J.
Desjardins, P.
Merchant R. N.
Brown W. F.
Watson B. V.
Burrows, F. A.
Tatman, D. J.
Starr, J. M.
Symreng, T.
Kall, R. I.
Schweiger, I. M.
Finlayson, D. C.
Weisel, R. D.
Ivanov, J.
Mickle, D. A.
Fuller, John
Lu, Grant
Dain, Steven
McLean, R. F.
Noble, W. H.
Kolton, M.
Newfield, A. M.
Lipton, J. M.
Ide, T.
Isono, S.
Kochi, T.
Izumi, Y.
Erian, R. F.
Stafford-Smith, M.
Yamada, M.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Tsuda, Takako
Takeuchi, Mikio
Ishikawa, Kiyoshi
Ando, Hiroshi
Hanamura, Yasunori
Takasu, Hiroe
Hiyama, A.
Cardiac Anaesthesia Research Group
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1990 37(1):S1-S169
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lightwand intubation: II--Clinical trial of a new lightwand for tracheal intubation in patients with difficult airways.
Autorzy :
Hung, Orlando
Pytka, Saul
Morris, Ian
Murphy, Michael
Stewart, Ronald
Hung, O R
Pytka, S
Morris, I
Murphy, M
Stewart, R D
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia; 1995, Vol. 42 Issue 9, p826-830, 5p
Temat :
TRACHEA intubation
CLINICAL trials
COMPARATIVE studies
LIGHTING
RESEARCH methodology
MEDICAL cooperation
RESEARCH
EVALUATION research
EQUIPMENT & supplies
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Misconception of tracheal intubation using a fibreoptic bronchoscope.
Autorzy :
Hung, Orlando
Hung, O R
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia; May1998, Vol. 45 Issue 5, p496-496, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The McGrath® Series 5 videolaryngoscope vs the Macintosh laryngoscope: a randomised, controlled trial in patients with a simulated difficult airway.
Autorzy :
Taylor AM; Department of Anaesthesia, Dalhousie University, Halifax, NS, Canada.
Peck M
Launcelott S
Hung OR
Law JA
MacQuarrie K
McKeen D
George RB
Ngan J
Pokaż więcej
Źródło :
Anaesthesia [Anaesthesia] 2013 Feb; Vol. 68 (2), pp. 142-7. Date of Electronic Publication: 2012 Nov 05.
Typ publikacji :
Comparative Study; Journal Article; Randomized Controlled Trial; Research Support, Non-U.S. Gov't
Journal Info :
Publisher: Wiley-Blackwell Country of Publication: England NLM ID: 0370524 Publication Model: Print-Electronic Cited Medium: Internet ISSN: 1365-2044 (Electronic) Linking ISSN: 00032409 NLM ISO Abbreviation: Anaesthesia Subsets: Core Clinical (AIM); MEDLINE
MeSH Terms :
Laryngoscopes*
Intubation, Intratracheal/*instrumentation
Laryngoscopy/*instrumentation
Airway Obstruction ; Analysis of Variance ; Equipment Design ; Female ; Humans ; Intubation, Intratracheal/methods ; Laryngoscopy/methods ; Male ; Middle Aged ; Video Recording
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lightwand intubation using the Trachlight: a brief review of current knowledge.
Autorzy :
Agrò F; Department of Anaesthesia, University School of Medicine, Rome, Italy. />Hung OR
Cataldo R
Carassiti M
Gherardi S
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian journal of anaesthesia = Journal canadien d'anesthesie [Can J Anaesth] 2001 Jun; Vol. 48 (6), pp. 592-9.
Typ publikacji :
Journal Article; Review
Journal Info :
Publisher: Springer New York Country of Publication: United States NLM ID: 8701709 Publication Model: Print Cited Medium: Print ISSN: 0832-610X (Print) Linking ISSN: 0832610X NLM ISO Abbreviation: Can J Anaesth Subsets: MEDLINE
MeSH Terms :
Laryngoscopes*
Laryngoscopy*
Intubation, Intratracheal/*instrumentation
Anesthesia, Inhalation ; Fiber Optic Technology ; Humans ; Trachea/anatomy & histology
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies