Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Hutník, Ondrej"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Vertical symbols, Toeplitz operators on weighted Bergman spaces over the upper half-plane and very slowly oscillating functions
Alternatywny tytuł :
Les symboles verticaux, opérateurs de Toeplitz sur les espaces pondérés de Bergman sur le demi-plan supérieur et fonctions à oscillation très lente (French)
Autorzy :
Herrera Yañez, Crispin
Pokaż więcej
Źródło :
In Comptes rendus - Mathématique February 2014 352(2):129-132
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On weighted strong type inequalities for the generalized weighted mean operator
Autorzy :
Hutník, Ondrej
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik: Archives MathématiquesArchives of Mathematics. May 2013 100(5):449-463
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Wavelets from Laguerre Polynomials and Toeplitz-Type Operators
Autorzy :
Hutník, Ondrej
Pokaż więcej
Źródło :
Integral Equations and Operator Theory. November 2011 71(3):357-388
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies