Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ihara, Masafumi"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Perlecan Domain-V Enhances Neurogenic Brain Repair After Stroke in Mice
Autorzy :
Trout, Amanda L.Aff1, Aff2
Kahle, Michael P.Aff1, Aff3
Roberts, Jill M.Aff1, Aff4
Marcelo, Aileen
de Hoog, Leon
Boychuk, Jeffery A.
Grupke, Stephen L.
Berretta, Antonio
Gowing, Emma K.
Boychuk, Carie R.
Gorman, Amanda A.
Edwards, Danielle N.Aff1, Aff4
Rutkai, IbolyaAff8, Aff9
Biose, Ifechukwude J.
Ishibashi-Ueda, Hatsue
Ihara, Masafumi
Smith, Bret N.Aff4, Aff5
Clarkson, Andrew N.
Bix, Gregory J.Aff1, Aff4, Aff6, Aff2, Aff8, Aff9
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Stroke Research. 12(1):72-86
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Prospective Longitudinal Study on the Relationship Between Glucose Fluctuation and Cognitive Function in Type 2 Diabetes: PROPOSAL Study Protocol
Autorzy :
Matsubara, Masaki
Makino, Hisashi
Washida, Kazuo
Matsuo, Miki
Koezuka, Ryo
Ohata, Yoko
Tamanaha, Tamiko
Honda-Kohmo, Kyoko
Noguchi, Michio
Tomita, Tsutomu
Son, Cheol
Nakai, Michikazu
Nishimura, Kunihiro
Miyamoto, Yoshihiro
Ihara, Masafumi
Hosoda, Kiminori
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetes Therapy: Research, treatment and education of diabetes and related disorders. 11(11):2729-2737
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Field Assessment of Critical Stroke by Emergency Services for Acute Delivery to a Comprehensive Stroke Center: FACE2AD
Autorzy :
Okuno, Yoshinori
Yamagami, Hiroshi
Kataoka, Hiroharu
Tahara, Yoshio
Tonomura, Shuichi
Tokunaga, Hidemori
Imahori, Taichiro
Matsui, Daisaku
Kobayashi, Makoto
Imamura, Hirotoshi
Sakai, Nobuyuki
Takahashi, Jun C
Toyoda, Kazunori
Nagatsuka, Kazuyuki
Ihara, Masafumi
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Stroke Research. 11(4):664-670
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Improved quantification of amyloid burden and associated biomarker cut-off points: results from the first amyloid Singaporean cohort with overlapping cerebrovascular disease
Autorzy :
Tanaka, TomotakaAff1, Aff2, Aff3
Stephenson, Mary C.
Nai, Ying-Hwey
Khor, Damian
Saridin, Francis N.
Hilal, SaimaAff2, Aff5
Villaraza, Steven
Gyanwali, Bibek
Ihara, Masafumi
Vrooman, Henri
Weekes, Ashley A.
Totman, John J.
Robins, Edward G.Aff1, Aff7
Chen, Christopher P.
Reilhac, Anthonin
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Nuclear Medicine and Molecular Imaging. 47(2):319-331
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Human iPS cell-derived mural cells as an in vitro model of hereditary cerebral small vessel disease
Autorzy :
Yamamoto, YumiAff1, Aff2
Kojima, Katsutoshi
Taura, Daisuke
Sone, Masakatsu
Washida, Kazuo
Egawa, NaohiroAff5, Aff6, Aff7
Kondo, TakayukiAff5, Aff6, Aff8
Minakawa, Eiko N.
Tsukita, KayokoAff5, Aff6
Enami, TakakoAff5, Aff8
Tomimoto, Hidekazu
Mizuno, Toshiki
Kalaria, Raj N.
Inagaki, Nobuya
Takahashi, Ryosuke
Harada-Shiba, Mariko
Ihara, Masafumi
Inoue, HaruhisaAff5, Aff6, Aff8
Pokaż więcej
Źródło :
Molecular Brain. 13(1)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies