Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Imhoff, D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
R0 resection following chemo (radio)therapy improves survival of primary inoperable pancreatic cancer patients. Interim results of the German randomized CONKO-007± trial
Autorzy :
Fietkau, R.
Grützmann, R.
Wittel, U. A.
Croner, R. S.
Jacobasch, L.
Neumann, U. P.
Reinacher-Schick, A.
Imhoff, D.
Boeck, S.
Keilholz, L.
Oettle, H.
Hohenberger, W. M.
Golcher, H.
Bechstein, W. O.
Uhl, W.
Pirkl, A.
Adler, W.
Semrau, S.
Rutzner, S.
Ghadimi, M.
Lubgan, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. 197(1):8-18
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stereotactic body radiotherapy (SBRT) for multiple pulmonary oligometastases: Analysis of number and timing of repeat SBRT as impact factors on treatment safety and efficacy
Autorzy :
Klement, R.J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Radiotherapy and Oncology May 2018 127(2):246-252
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The impact of local control on overall survival after stereotactic body radiotherapy for liver and lung metastases from colorectal cancer: a combined analysis of 388 patients with 500 metastases
Autorzy :
Klement, Rainer J.
Abbasi-Senger, N.
Adebahr, S.
Alheid, H.
Allgaeuer, M.
Becker, G.
Blanck, O.
Boda-Heggemann, J.
Brunner, T.
Duma, M.
Eble, M. J.
Ernst, I.
Gerum, S.
Habermehl, D.Aff9, Aff13
Hass, P.
Henkenberens, C.
Hildebrandt, G.
Imhoff, D.
Kahl, H.
Klass, N. D.
Krempien, R.
Lewitzki, V.
Lohaus, F.
Ostheimer, C.
Papachristofilou, A.
Petersen, C.
Rieber, J.
Schneider, T.
Schrade, E.
Semrau, R.
Wachter, S.
Wittig, A.Aff2, Aff30
Guckenberger, M.
Andratschke, N.
Pokaż więcej
Źródło :
BMC Cancer. 19(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Interobserver variability in target volume delineation of hepatocellular carcinoma: An analysis of the working group “Stereotactic Radiotherapy” of the German Society for Radiation Oncology (DEGRO)
Autorzy :
Gkika, E.
Tanadini-Lang, S.
Kirste, S.
Holzner, P. A.
Neeff, H. P.
Rischke, H. C.
Reese, T.
Lohaus, F.
Duma, M. N.
Dieckmann, K.
Semrau, R.
Stockinger, M.
Imhoff, D.
Kremers, N.
Häfner, M. F.
Andratschke, N.
Nestle, U.
Grosu, A. L.
Guckenberger, M.
Brunner, T. B.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Interobservervariabilität bei der Zielvolumendefinition für hepatozelluläre Karzinome: Eine Analyse der Arbeitsgruppe „Stereotaktische Radiotherapie“ der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie (DEGRO)
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. :1-8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Yttrium oxide thin films: Influence of the oxygen vacancy network organization on the microstructure
Autorzy :
Jublot, M.
Pokaż więcej
Źródło :
In Proceedings of Symposium J on Synthesis Processing and Characterization of Nanoscale Functional Oxide Films - EMRS 2006 EMRS 2006 - Symposium J, Thin Solid Films 2007 515(16):6385-6390
Czasopismo naukowe
Tytuł :
HRTEM and EELS study of Y2O3/MgO thin films
Autorzy :
Pailloux, F.
Pokaż więcej
Źródło :
In Proceedings of the International Workshop on Enhanced Data Generated with Electrons (EDGE), Micron July 2006 37(5):420-425
Czasopismo naukowe
Tytuł :
DEGRO 2004: 10. Jahreskongress der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie
Autorzy :
Wendt, Thomas G.
Gademann, G.
Pambor, C.
Grießbach, I.
von Specht, H.
Martin, T.
Baltas, D.
Kurek, R.
Röddiger, S.
Tunn, U. W.
Zamboglou, N.
Eich, H. T.
Staar, S.
Gossmann, A.
Hansemann, K.
Semrau, R.
Skripnitchenko, R.
Diehl, V.
Müller, R.-P.
Sehlen, S.
Willich, N.
Rühl, U.
Lukas, P.
Dühmke, E.
Engel, K.
Tabbert, E.
Bolck, M.
Knaack, S.
Annweiler, H.
Krempien, R.
Hoppe, H.
Harms, W.
Daeuber, S.
Schorr, O.
Treiber, M.
Debus, J.
Alber, M.
Paulsen, F.
Birkner, M.
Bakai, A.
Belka, C.
Budach, W.
Grosser, K.-H.
Kramer, R.
Kober, B.
Reinert, M.
Schneider, P.
Hertel, A.
Feldmann, H.
Csere, P.
Hoinkis, C.
Rothe, G.
Zahn, P.
Alheit, H.
Cavanaugh, S. X.
Kupelian, P.
Reddy, C.
Pollock, B.
Fuss, M.
Roeddiger, S.
Dannenberg, T.
Rogge, B.
Drechsler, D.
Herrmann, T.
Alberti, W.
Schwarz, R.
Graefen, M.
Krüll, A.
Rudat, V.
Huland, H.
Fehr, C.
Baum, C.
Glocker, S.
Nüsslin, F.
Heil, T.
Lemnitzer, H.
Knips, M.
Baumgart, O.
Thiem, W.
Kloetzer, K.-H.
Hoffmann, L.
Neu, B.
Hültenschmidt, B.
Sautter-Bihl, M.-L.
Micke, O.
Seegenschmiedt, M. H.
Köppen, D.
Klautke, G.
Fietkau, R.
Schultze, J.
Schlichting, G.
Koltze, H.
Kimmig, B.
Glatzel, M.
Fröhlich, D.
Bäsecke, S.
Krauß, A.
Strauß, D.
Buth, K.-J.
Böhme, R.
Oehler, W.
Bottke, D.
Keilholz, U.
Heufelder, K.
Wiegel, T.
Hinkelbein, W.
Rödel, C.
Papadopoulos, T.
Munnes, M.
Wirtz, R.
Sauer, R.
Rödel, F.
Lubgan, D.
Distel, L.
Grabenbauer, G. G.
Sak, A.
Stüben, G.
Pöttgen, C.
Grehl, S.
Stuschke, M.
Müller, K.
Pfaffendorf, C.
Mayerhofer, A.
Köhn, F. M.
Ring, J.
van Beuningen, D.
Meineke, V.
Neubauer, S.
Keller, U.
Wittlinger, M.
Riesenbeck, D.
Greve, B.
Exeler, R.
Ibrahim, M.
Liebscher, C.
Severin, E.
Ott, O.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Beckmann, M. W.
Strnad, V.
Fehlauer, F.
Tribius, S.
Bajrovic, A.
Höller, U.
Rades, D.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Madry-Gevecke, B.
Karstens, J. H.
Grehn, C.
Hensley, F.
Berns, C.
Wannenmacher, M.
Semrau, S.
Reimer, T.
Gerber, B.
Ketterer, P.
Koepcke, E.
Hänsgen, G.
Strauß, H. G.
Dunst, J.
Füller, J.
Kalb, S.
Wendt, T.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Knocke, T.-H.
Lamprecht, U.
Classen, J.
Kaulich, T. W.
Aydeniz, B.
Bamberg, M.
Wiezorek, T.
Banz, N.
Salz, H.
Scheithauer, M.
Schwedas, M.
Lutterbach, J.
Bartelt, S.
Frommhold, H.
Lambert, J.
Hornung, D.
Swiderski, S.
Walke, M.
Siefert, A.
Pöllinger, B.
Krimmel, K.
Schaffer, M.
Koelbl, O.
Bratengeier, K.
Vordermark, D.
Flentje, M.
Hero, B.
Berthold, F.
Combs, S. E.
Gutwein, S.
Schulz-Ertner, D.
van Kampen, M.
Thilmann, C.
Kocher, M.
Kunze, S.
Schild, S.
Ikezaki, K.
Müller, B.
Sieber, R.
Weiß, C.
Wolf, I.
Wenz, F.
Weber, K.-J.
Schäfer, J.
Engling, A.
Laufs, S.
Veldwijk, M. R.
Milanovic, D.
Fleckenstein, K.
Zeller, W.
Fruehauf, S.
Herskind, C.
Weinmann, M.
Jendrossek, V.
Rübe, C.
Appold, S.
Kusche, S.
Hölscher, T.
Brüchner, K.
Geyer, P.
Baumann, M.
Kumpf, R.
Zimmermann, F.
Schill, S.
Geinitz, H.
Nieder, C.
Jeremic, B.
Molls, M.
Liesenfeld, S.
Petrat, H.
Hesselmann, S.
Schäfer, U.
Bruns, F.
Horst, E.
Wilkowski, R.
Assmann, G.
Nolte, A.
Diebold, J.
Löhrs, U.
Fritz, P.
Hans-Jürgen, K.
Mühlnickel, W.
Bach, P.
Wahlers, B.
Kraus, H.-J.
Wulf, J.
Hädinger, U.
Baier, K.
Krieger, T.
Müller, G.
Hof, H.
Herfarth, K.
Brunner, T.
Hahn, S. M.
Schreiber, F. S.
Rustgi, A. K.
McKenna, W. G.
Bernhard, E. J.
Guckenberger, M.
Meyer, K.
Willner, J.
Schmidt, M.
Kolb, M.
Li, M.
Gong, P.
Abdollahi, A.
Trinh, T.
Huber, P. E.
Christiansen, H.
Saile, B.
Neubauer-Saile, K.
Tippelt, S.
Rave-Fränk, M.
Hermann, R. M.
Dudas, J.
Hess, C. F.
Schmidberger, H.
Ramadori, G.
Andratschke, N.
Price, R.
Ang, K.-K.
Schwarz, S.
Kulka, U.
Busch, M.
Schlenger, L.
Bohsung, J.
Eichwurzel, I.
Matnjani, G.
Sandrock, D.
Richter, M.
Wurm, R.
Budach, V.
Feussner, A.
Gellermann, J.
Jordan, A.
Scholz, R.
Gneveckow, U.
Maier-Hauff, K.
Ullrich, R.
Wust, P.
Felix, R.
Waldöfner, N.
Seebass, M.
Ochel, H.-J.
Dani, A.
Varkonyi, A.
Osvath, M.
Szasz, A.
Messer, P. M.
Blumstein, N. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Reske, S. N.
Röttinger, E. M.
Grosu, A.-L.
Franz, M.
Stärk, S.
Weber, W.
Heintz, M.
Indenkämpen, F.
Beyer, T.
Lübcke, W.
Levegrün, S.
Hayen, J.
Czech, N.
Mbarek, B.
Köster, R.
Thurmann, H.
Todorovic, M.
Schuchert, A.
Meinertz, T.
Münzel, T.
Grundtke, H.
Hornig, B.
Hehr, T.
Dilcher, C.
Chan, R. C.
Mintz, G. S.
Kotani, J.-I.
Shah, V. M.
Canos, D. A.
Weissman, N. J.
Waksman, R.
Wolfram, R.
Bürger, B.
Schrappe, M.
Timmermann, B.
Lomax, A.
Goitein, G.
Schuck, A.
Mattke, A.
Int-Veen, C.
Brecht, I.
Bernhard, S.
Treuner, J.
Koscielniak, E.
Heinze, F.
Kuhlen, M.
von Schorlemer, I.
Ahrens, S.
Hunold, A.
Könemann, S.
Winkelmann, W.
Jürgens, H.
Gerstein, J.
Polivka, B.
Sykora, K.-W.
Bremer, M.
Thamm, R.
Höpfner, C.
Gumprecht, H.
Jäger, R.
Leonardi, M. A.
Frank, A. M.
Trappe, A. E.
Lumenta, C. B.
Östreicher, E.
Pinsker, K.
Müller, A.
Fauser, C.
Arnold, W.
Henzel, M.
Groß, M. W.
Engenhart-Cabillic, R.
Schüller, P.
Palkovic, S.
Schröder, J.
Wassmann, H.
Block, A.
Bauer, R.
Keffel, F.-W.
Theophil, B.
Wisser, L.
Rogger, M.
Niewald, M.
van Lengen, V.
Mathias, K.
Welzel, G.
Bohrer, M.
Steinvorth, S.
Schleußner, C.
Leppert, K.
Röhrig, B.
Strauß, B.
van Oorschot, B.
Köhler, N.
Anselm, R.
Winzer, A.
Schneider, T.
Koch, U.
Schönekaes, K.
Mücke, R.
Büntzel, J.
Kisters, K.
Scholz, C.
Keller, M.
Winkler, C.
Prause, N.
Busch, R.
Roth, S.
Haas, I.
Willers, R.
Schultze-Mosgau, S.
Wiltfang, J.
Kessler, P.
Neukam, F. W.
Röper, B.
Nüse, N.
Auer, F.
Melzner, W.
Geiger, M.
Lotter, M.
Kuhnt, T.
Müller, A. C.
Jirsak, N.
Gernhardt, C.
Schaller, H.-G.
Al-Nawas, B.
Klein, M. O.
Ludwig, C.
Körholz, J.
Grötz, K. A.
Huppers, K.
Kunkel, M.
Olschewski, T.
Bajor, K.
Lang, B.
Lang, E.
Kraus-Tiefenbacher, U.
Hofheinz, R.
von Gerstenberg-Helldorf, B.
Willeke, F.
Hochhaus, A.
Roebel, M.
Oertel, S.
Riedl, S.
Buechler, M.
Foitzik, T.
Ludwig, K.
Klar, E.
Meyer, A.
Meier zu Eissen, J.
Schwab, D.
Meyer, T.
Höcht, S.
Siegmann, A.
Sieker, F.
Pigorsch, S.
Milicic, B.
Acimovic, L.
Milisavljevic, S.
Radosavljevic-Asic, G.
Presselt, N.
Baum, R. P.
Treutler, D.
Bonnet, R.
Schmücking, M.
Sammour, D.
Fink, T.
Ficker, J.
Pradier, O.
Lederer, K.
Weiss, E.
Hille, A.
Welz, S.
Sepe, S.
Friedel, G.
Spengler, W.
Susanne, E.
Kölbl, O.
Hoffmann, W.
Wörmann, B.
Günther, A.
Becker-Schiebe, M.
Güttler, J.
Schul, C.
Nitsche, M.
Körner, M. K.
Oppenkowski, R.
Guntrum, F.
Malaimare, L.
Raub, M.
Schöfl, C.
Averbeck, T.
Hacker, I.
Blank, H.
Böhme, C.
Imhoff, D.
Eberlein, K.
Weidauer, S.
Böttcher, H. D.
Edler, L.
Tatagiba, M.
Molina, H.
Ostertag, C.
Milker-Zabel, S.
Zabel, A.
Schlegel, W.
Hartmann, A.
Wildfang, I.
Kleinert, G.
Hamm, K.
Reuschel, W.
Wehrmann, R.
Kneschaurek, P.
Münter, M. W.
Nikoghosyan, A.
Didinger, B.
Nill, S.
Rhein, B.
Küstner, D.
Schalldach, U.
Eßer, D.
Göbel, H.
Wördehoff, H.
Pachmann, S.
Hollenhorst, H.
Dederer, K.
Evers, C.
Lamprecht, J.
Dastbaz, A.
Schick, B.
Fleckenstein, J.
Plinkert, P. K.
Rübe, Chr.
Merz, T.
Sommer, B.
Mencl, A.
Ghilescu, V.
Astner, S.
Martin, A.
Momm, F.
Volegova-Neher, N. J.
Schulte-Mönting, J.
Guttenberger, R.
Buchali, A.
Blank, E.
Sidow, D.
Huhnt, W.
Gorbatov, T.
Heinecke, A.
Beckmann, G.
Bentia, A.-M.
Schmitz, H.
Spahn, U.
Heyl, V.
Prott, P.-J.
Galalae, R.
Schneider, R.
Voith, C.
Scheda, A.
Hermann, B.
Bauer, L.
Melchert, F.
Kröger, N.
Grüneisen, A.
Jänicke, F.
Zander, A.
Zuna, I.
Schlöcker, I.
Wagner, K.
John, E.
Dörk, T.
Lochhas, G.
Houf, M.
Lorenz, D.
Link, K.-H.
Prott, F.-J.
Thoma, M.
Schauer, R.
Heinemann, V.
Romano, M.
Reiner, M.
Quanz, A.
Oppitz, U.
Bahrehmand, R.
Tine, M.
Naszaly, A.
Patonay, P.
Mayer, Á.
Markert, K.
Mai, S.-K.
Lohr, F.
Dobler, B.
Pinkawa, M.
Fischedick, K.
Treusacher, P.
Cengiz, D.
Mager, R.
Borchers, H.
Jakse, G.
Eble, M. J.
Asadpour, B.
Krenkel, B.
Holy, R.
Kaplan, Y.
Block, T.
Czempiel, H.
Haverkamp, U.
Prümer, B.
Christian, T.
Benkel, P.
Weber, C.
Gruber, S.
Reimann, P.
Blumberg, J.
Krause, K.
Fischedick, A.-R.
Kaube, K.
Steckler, K.
Henzel, B.
Licht, N.
Loch, T.
Krystek, A.
Lilienthal, A.
Alfia, H.
Claßen, J.
Spillner, P.
Knutzen, B.
Souchon, R.
Schulz, I.
Grüschow, K.
Küchenmeister, U.
Vogel, H.
Wolff, D.
Ramm, U.
Licner, J.
Rudolf, F.
Moog, J.
Rahl, C. G.
Mose, S.
Vorwerk, H.
Weiß, E.
Engert, A.
Seufert, I.
Schwab, F.
Dahlke, J.
Zabelina, T.
Krüger, W.
Kabisch, H.
Platz, V.
Wolf, J.
Pfistner, B.
Stieltjes, B.
Wilhelm, T.
Schmuecking, M.
Junker, K.
Treutier, D.
Schneider, C. P.
Leonhardi, J.
Niesen, A.
Hoeffken, K.
Schmidt, A.
Mueller, K.-M.
Schmid, I.
Lehmann, K.
Blumstein, C. G.
Kreienberg, R.
Freudenberg, L.
Kühl, H.
Stahl, M.
Elo, B.
Erichsen, P.
Stattaus, H.
Welzel, T.
Mende, U.
Heiland, S.
Salter, B. J.
Schmid, R.
Stratakis, D.
Huber, R. M.
Haferanke, J.
Zöller, N.
Henke, M.
Lorenzen, J.
Grzyska, B.
Kuhlmey, A.
Adam, G.
Hamelmann, V.
Bölling, T.
Job, H.
Panke, J. E.
Feyer, P.
Püttmann, S.
Siekmeyer, B.
Jung, H.
Gagel, B.
Militz, U.
Piroth, M.
Schmachtenberg, A.
Hoelscher, T.
Verfaillie, C.
Kaminski, B.
Lücke, E.
Mörtel, H.
Eyrich, W.
Fritsch, M.
Georgi, J.-C.
Plathow, C.
Zieher, H.
Kiessling, F.
Peschke, P.
Kauczor, H.-U.
Licher, J.
Schneider, O.
Henschler, R.
Seidel, C.
Kolkmeyer, A.
Nguyen, T. P.
Janke, K.
Michaelis, M.
Bischof, M.
Stoffregen, C.
Lipson, K.
Weber, K.
Ehemann, V.
Jürgen, D.
Achanta, P.
Thompson, K.
Martinez, J. L.
Körschgen, T.
Pakala, R.
Pinnow, E.
Hellinga, D.
O’Tio, F.
Katzer, A.
Kaffer, A.
Kuechler, A.
Steinkirchner, S.
Dettmar, N.
Cordes, N.
Frick, S.
Kappler, M.
Taubert, H.
Bartel, F.
Schmidt, H.
Bache, M.
Frühauf, S.
Wenk, T.
Litzenberger, K.
Erren, M.
van Valen, F.
Liu, L.
Yang, K.
Palm, J.
Püsken, M.
Behe, M.
Behr, T. M.
Marini, P.
Johne, A.
Claussen, U.
Liehr, T.
Steil, V.
Moustakis, C.
Griessbach, I.
Oettel, A.
Schaal, C.
Reinhold, M.
Strasssmann, G.
Braun, I.
Vacha, P.
Richter, D.
Osterham, T.
Wolf, P.
Guenther, G.
Miemietz, M.
Lazaridis, E. A.
Forthuber, B.
Sure, M.
Klein, J.
Saleske, H.
Riedel, T.
Hirnle, P.
Horstmann, G.
Schoepgens, H.
Van Eck, A.
Bundschuh, O.
Van Oosterhut, A.
Xydis, K.
Theodorou, K.
Kappas, C.
Zurheide, J.
Fridtjof, N.
Ganswindt, U.
Weidner, N.
Buchgeister, M.
Weigel, B.
Müller, S. B.
Glashörster, M.
Weining, C.
Hentschel, B.
Sauer, O. A.
Kleen, W.
Beck, J.
Lehmann, D.
Ley, S.
Fink, C.
Puderbach, M.
Hosch, W.
Schmähl, A.
Jung, K.
Stoßberg, A.
Rolf, E.
Damrau, M.
Oetzel, D.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbe, J.
Hahm, D.
Fees, H.
Robrandt, B.
Melcher, U.
Niemeyer, M.
Mondry, A.
Kanellopoulos-Niemeyer, V.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Schiebe, M.
Pinkert, U.
Piasswilm, L.
Pohl, F.
Garbe, S.
Wolf, K.
Nour, Y.
Barwig, P.
Trog, D.
Schäfer, C.
Herbst, M.
Dietl, B.
Cartes, M.
Schroeder, F.
Sigingan-Tek, G.
Feierabend, R.
Theden, S.
Schlieck, A.
Gotthardt, M.
Glowalla, U.
Kremp, S.
Hamid, O.
Riefenstahl, N.
Michaelis, B.
Schaal, G.
Liebermeister, E.
Niewöhner-Desbordes, U.
Kowalski, M.
Franz, N.
Stahl, W.
Baumbach, C.
Thale, J.
Wagner, W.
Justus, B.
Huston, A. L.
Seaborn, R.
Rai, P.
Rha, S.-W.
Sakas, G.
Wesarg, S.
Zogal, P.
Schwald, B.
Seibert, H.
Berndt-Skorka, R.
Seifert, G.
Schoenekaes, K.
Bilecen, C.
Ito, W.
Matschuck, G.
Isik, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):5-87
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies