Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Insurance--Mathematics"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Application of Bayesian penalized spline regression for internal modeling in life insurance
Autorzy :
Duong, Quang DienAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
European Actuarial Journal. 9(1):67-107
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Asymptotic Behaviour of Ruin Probabilities in a General Discrete Risk Model Using Moment Indices
Autorzy :
Lehtomaa, Jaakko
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Theoretical Probability. December 2015 28(4):1380-1405
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies