Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Ioannou, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Impacts of digital technologies on education and factors influencing schools' digital capacity and transformation: A literature review
Autorzy:
Timotheou, Stella
Miliou, Ourania
Dimitriadis, Yiannis
Sobrino, Sara Villagrá
Giannoutsou, Nikoleta
Cachia, Romina
Monés, Alejandra Martínez
Ioannou, AndriAff1, IDs10639022114318_cor8
Pokaż więcej
Źródło:
Education and Information Technologies: The Official Journal of the IFIP Technical Committee on Education. :1-32
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Addendum to: Measurement and QCD analysis of double-differential inclusive jet cross sections in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{\textrm{s}} $$ = 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
Y. Assran
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Lomidze
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
E. Eren
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
J. Gao
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Mäkelä
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
E. Popova
V. Rusinov
D. Selivanova
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
O. Radchenko
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
C. Zorbilmez
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
T. Carnahan
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 12, Pp 1-28 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/0313bc06785f438dbb4f3c94ce598eb5  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurements of the associated production of a W boson and a charm quark in proton–proton collisions at $$\sqrt{s}=8\,\text {TeV} $$ s = 8 TeV
Autorzy:
A. Tumasyan
W. Adam
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De JesusDamiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanassov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
T. Javaid
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
Y. Assran
A. Mohamed
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J. -M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J. -C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A. -C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
G. Adamov
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De CastroManzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
Y. Maghrbi
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramírez García
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
V. Alexakhin
M. Gavrilenko
A. Golunov
I. Golutvin
N. Gorbounov
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. V. Mitsyn
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
V. Smirnov
O. Teryaev
V. Trofimov
N. Voytishin
A. Zarubin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
CristinaF. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A. -M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R. -S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A. -M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La BarcaSanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J. -P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat:
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 82, Iss 12, Pp 1-37 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/5b150381a0654778bacb5674c99124fd  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
A time differentiated dietary intervention effect on the biomarkers of exposure to pyrethroids and neonicotinoids pesticides
Autorzy:
Ioannou, Elina
Pokaż więcej
Źródło:
In iScience 17 February 2023 26(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Efficacy and safety of early soluble urokinase plasminogen receptor plasma-guided anakinra treatment of COVID-19 pneumonia: A subgroup analysis of the SAVE-MORE randomised trial
Autorzy:
Akinosoglou, Karolina
Pokaż więcej
Źródło:
In eClinicalMedicine February 2023 56
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Hybrid copper halide material with perovskite like structure with tetrahedral units; synthesis, characterization and optical properties
Autorzy:
Ioannou, Anna
Pokaż więcej
Źródło:
In Polyhedron 1 February 2023 231
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz