Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Iqrar Ansari"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-2 z 2
Tytuł :
Some inequalities for Csiszár divergence via theory of time scales
Autorzy :
Iqrar Ansari
Khuram Ali Khan
Ammara Nosheen
Ðilda Pečarić
Josip Pečarić
Pokaż więcej
Temat :
Csiszár divergence
Time scales calculus
Quantum calculus
Convex function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Advances in Difference Equations, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-21 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1687-1847
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f781c6e846544af990812d42f1fb3e40
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Shannon type inequalities via time scales theory
Autorzy :
Iqrar Ansari
Khuram Ali Khan
Ammara Nosheen
Ðilda Pečarić
Josip Pečarić
Pokaż więcej
Temat :
Shannon entropy
Time scale calculus
Convex function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Advances in Difference Equations, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-14 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13662-020-02587-z; https://doaj.org/toc/1687-1847
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/5532b31492294303b989a38478aecd81
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-2 z 2

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies