Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ivanova, O."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On Invariant Subspaces of the Pommiez Operator in the Spaces of Entire Functions of Exponential Type
Autorzy :
Ivanova, O. A.
Melikhov, S. N.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences. 241(6):760-769
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies