Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ivanova O. A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Operators of Almost Hadamard Type and Hardy–Littlewood Operator in the Space of Entire Functions of Several Complex Variables
Autorzy :
Ivanova, O. A.
Melikhov, S. N.Aff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Notes. 110(1-2):61-71
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies