Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jacek Juzwiszyn"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
6th European Congress of Mathematics - report of the participation
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Didactics of Mathematics, 2012, vol. 3, Issue 9(13), P. 91-101.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Wirowe modelowanie sprawiedliwości międzypokoleniowej a kryzys globalny
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu : Kształtowanie zrównoważonego rozwoju w reakcji na kryzys globalny, 2011, vol. 18, Issue 225, P. 110-128.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mikrowiry i mikrodźwięki w ekonomii
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Rozprawy i Studia / Uniwersytet Szczeciński, 2011, vol. 17, Issue 783, P. 188-204.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prędkości wirowania wektorów ekonomicznych na stożkach precesji
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ekonometria (33), 2011, vol. 58, Issue 198, P. 67-77.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Verified Assumptions of the Economic Theory of Whirlpools
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Economics, 2010, vol. 3, Issue 6(13), P. 49-64.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ekonomia dźwięków
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach : Metody matematyczne, ekonometryczne i komputerowe w finansach i ubezpieczeniach 2008, 2009, vol. 10, P. 89-99.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Czwarte 'prawo' Johannesa Keplera i obrotowe bryły równowagi ekonomicznej
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach : Metody matematyczne, ekonometryczne i komputerowe w finansach i ubezpieczeniach 2007, 2009, vol. 3, P. 307-314.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Krzywizna i skręcenie ekonomicznych trajektorii wirowych
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach : Metody matematyczne, ekonometryczne i komputerowe w finansach i ubezpieczeniach 2006, 2008, vol. 10, P. 339-344.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zawirowany świat ekonomii - próba pomiaru wirów równowagi
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Efektywność - rozważania nad istotą i pomiarem, 2007, vol. 20, Issue 1183, P. 133-146.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Biaproksymacja wirowych zjawisk ekonomicznych
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Zastosowania metod ilościowych, 2007, vol. 9, Issue 1189, P. 183-194.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Niektóre modele matematyki ubezpieczeniowej i finansowej
Autorzy :
Wojciech Rybicki
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Praktyka statystyki, 2006, vol. 11, Issue 1140, P. 55-86.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Estymacja parametrów trójwymiarowej trajektorii giełdowej
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe / Akademia Ekonomiczna w Katowicach : Metody matematyczne, ekonometryczne i informatyczne w finansach i ubezpieczeniach. Część 2, 2006, vol. 4, P. 329-337.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Wirowo-spiralne krzywe giełdowe
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Doktorantów AE : Ekonomiczno-społeczne aspekty sytuacji gospodarczej Polski u progu XXI wieku, 2006, vol. 53, P. 73-79.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efektywność - wirowa równowaga rynkowa
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Efektywność - rozważania nad istotą i pomiarem, 2005, vol. 43, Issue 1060, P. 184-190.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O definicji efektywności : rozważania nad celowością w naturze i rozwojem
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Wojciech Rybicki
Antoni Smoluk
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Efektywność - rozważania nad istotą i pomiarem, 2005, vol. 43, Issue 1060, P. 191-204.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Trójwymiarowa kinematyka giełdy
Autorzy :
Jacek Juzwiszyn
Pokaż więcej
Źródło :
Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu : Zastosowanie statystyki i matematyki w ekonomii, 2003, vol. 21 (XXI), Issue 1006, P. 49-57.
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies