Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jazia, A. Ben"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Kamilia, Chtara
Regaieg, Kais
Baccouch, Najeh
Chelly, Hedi
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Jendoubi, Ali
Abbes, Ahmed
Belhaouane, Houda
Nasri, Oussama
Jenzri, Layla
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Belkadi, Kamal
Harti, Youness
Nsiri, Afak
Khaleq, Khalid
Hamoudi, Driss
Harrar, Rachid
Thieffry, Camille
Wallet, Frédéric
Parmentier-Decrucq, Erika
Favory, Raphaël
Mathieu, Daniel
Poissy, Julien
Lafon, Thomas
Vignon, Philippe
Begot, Emmanuelle
Appert, Alexandra
Hadj, Mathilde
Claverie, Paul
Matt, Morgan
Barraud, Olivier
François, Bruno
Jamoussi, Amira
Jazia, Amira Ben
Marhbène, Takoua
Lakhdhar, Dhouha
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Goutay, Julien
Blazejewski, Caroline
Joly-Durand, Isabelle
Pirlet, Isabelle
Weillaert, Marie Pierre
Beague, Sebastien
Aziz, Soufi
Hafiane, Reda
Hattabi, Khalid
Bouhouri, Mohamed Aziz
Hammoudi, Driss
Fadil, Abdelaziz
Harrar, Rachid Al
Zerouali, Khalid
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Slaoui, Mohamed Taoufik
Boubia, Souhail
Hafiani, Y.
Khaoudi, A.
Cherkab, R.
Elallam, W.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Ridaii, M.
Mehdi, Rihi El
Schimpf, Caroline
Mizrahi, Assaf
Pilmis, Benoît
Le Monnier, Alban
Tiercelet, Kelly
Cherin, Mélanie
Bruel, Cédric
Philippart, Francois
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Timsit, Jean-François
Razazi, Keyvan
Rosman, Jérémy
de Prost, Nicolas
Carteaux, Guillaume
Jansen, Chloe
Decousser, Jean Winoc
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
M’rad, Aymen
Ouali, Zouhour
Barghouth, Manel
Kouatchet, Achille
Mahieu, Rafael
Weiss, Emmanuel
Schnell, David
Zahar, Jean-Ralph
Artiguenave, Margaux
Sophie, Paktoris-Papine
Espinasse, Florence
Sayed, Faten El
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Geri, Guillaume
Vieillard-Baron, Antoine
Repessé, Xavier
Kallel, Hatem
Mayence, Claire
Houcke, Stéphanie
Guegueniat, Pascal
Hommel, Didier
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Fatnassi, Amira
Sellami, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
M’ghirbi, Abdelwaheb
Adhieb, Ali
Braiek, Dhouha Ben
Hraiech, Kmar
Ousji, Ali
Ouanes, Islem
Zaineb, Hammouda
Abdallah, Saousen Ben
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Klein, Simon
Miquet, Mattéo
Thouret, Jean-Marc
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Merhbene, Takoua
Derreumaux, Celine
Seguin, Thierry
Conil, Jean-Marie
Kelway, Charlotte
Blasco, Valery
Nafati, Cyril
Harti, Karim
Reydellet, Laurent
Albanese, Jacques
Aicha, Narjess Ben
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Ayachi, Jihene
Fraj, Nesrine
Sma, Nesrine
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Yedder, Soumaya Ben
Samoud, Walid
Radhouene, Bousselmi
Mariem, Bousselmi
Ammar, Asma
Cheikh, Asma Ben
Lakhal, Hend Ben
Khelfa, Messaouda
Hamdaoui, Yamina
Bouafia, Nabiha
Trampont, Timothée
Daix, Thomas
Legarçon, Vincent
Karam, Henri Hani
Pichon, Nicolas
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Thabet, Hafedh
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ezzouine, Hanane
Kerrous, Mahmoud
Haoui, Saad El
Ahdil, Soufiane
Benslama, Abdellatif
Abidi, Khalid
Dendane, Tarek
Oussama, Ssouni
Belayachi, Jihane
Madani, Naoufal
Abouqal, Redouane
Zeggwagh, Amine Ali
Ghadhoune, Hatem
Chaari, Anis
Jihene, Guissouma
Allouche, Hend
Trabelsi, Insaf
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Habiba, Ben Sik Ali
Hajer, Nouira
Tilouch, Najla
Yaakoubi, Sondes
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Arcizet, Julien
Leroy, Bertrand
Abdulmalack, Caroline
Renzullo, Catherine
Hamet, Maël
Doise, Jean-Marc
Coutet, Jérôme
Cheikh, Chaigar Mohammed
Quechar, Zakaria
Joris, Magalie
Beauport, Dimitri Titeca
Kontar, Loay
Lebon, Delphine
Gruson, Bérengère
Slama, Michel
Marolleau, Jean-Pierre
Maizel, Julien
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Berghmans, Thierry
Paesmans, Marianne
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Guillot, Max
Ledoux, Marie-Pierre
Braun, Thierry
Maestraggi, Quentin
Michard, Baptiste
Castelain, Vincent
Herbrecht, Raoul
Schneider, Francis
Couffin, Severine
Lobo, David
Mongardon, Nicolas
Dhonneur, Gilles
Mounier, Roman
Le Borgne, Pierrick
Couraud, Sophie
Herbrecht, Jean-Etienne
Boivin, Alexandra
Lefebvre, François
Bilbault, Pascal
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Mazour, Fatima
Chaffi, Belkacem
Benatta, Nadia
Sik, Ali Habiba
Talik, I.
Perrier, Maxime
Gouteix, Eliane
Koubi, Claude
Escavy, Annabelle
Guilbaut, Victoria
Fosse, Jean-Philippe
Jazia, Rahma Ben
Abdelghani, Ahmed
Cungi, Pierre-Julien
Bordes, Julien
Nguyen, Cédric
Pierrou, Candice
Cruc, Maximilien
Benois, Alain
Duprez, Frédéric
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Ollieuz, Sandra
Machayekhi, Sharam
Paciorkowski, Frédéric
Reychler, Gregory
Coudroy, Remi
Thille, Arnaud W.
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Meurice, Jean-Claude
Robert, René
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Assefi, Mona
Deransy, Romain
Brisson, Hélène
Monsel, Antoine
Conti, Filomena
Scatton, Olivier
Langeron, Olivier
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Armel, Anwar
Youness, Lafrikh
Abdelhak, Bensaid
Youssef, Miloudi
Najib, Al Harrar
Mustapha, Amouzoun
Noufel, Mtioui
Mohamed, Zamd
Salma, El Khayat
Ghizlane, Medkouri
Mohamed, Benghanam
Benyounes, Ramdani
Montini, Florent
Moschietto, Sébastien
Gregoire, Emilien
Claisse, Guillaume
Guiot, Julien
Morimont, Philippe
Krzesinski, Jean-Marie
Mariat, Christophe
Lambermont, Bernard
Cavalier, Etienne
Delanaye, Pierre
Benbernou, Soumia
Ilies, Sofiane
Azza, Abdelkader
Bouyacoub, Khalida
Louail, Meriem
Mokhtari-Djebli, Houria
Arrestier, Romain
Daviaud, Fabrice
Francois, Xavier Laborne
Brocas, Elsa
Choukroun, Gérald
Peñuelas, Oscar
Lorente, José-Angel
Cardinal-Fernandez, Pablo
Rodriguez, José-Maria
Aramburu, José-Antonio
Esteban, Andres
Frutos-Vivar, Fernando
Bitker, Laurent
Costes, Nicolas
Le Bars, Didier
Lavenne, Franck
Devouassoux, Mojgan
Richard, Jean-Christophe
Mechati, Malika
Gainnier, Marc
Papazian, Laurent
Guervilly, Christophe
Garnero, Aude
Arnal, Jean Michel
Roze, Hadrien
Richard, Jean Christophe
Repusseau, Benjamin
Dewitte, Antoine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Harbouze, Nadia
Amine, A. M.
Olandzobo, A. G.
Herbland, Alexandre
Richard, Marie
Girard, Nicolas
Lambron, Lucile
Lesieur, Olivier
Wainschtein, Sarah
Hubert, Sidonie
Hugues, Albane
Tran, Marc
Bouillard, Philippe
Loteanu, Vlad
Leloup, Maxime
Laurent, Alexandra
Lheureux, Florent
Prestifilippo, Alessia
Cruz, Martin Delgado Maria
Romain, Rigal
Antonelli, Massimo
Blanch, Torra Lluis
Bonnetain, Franck
Grazzia-Bocci, Maria
Mancebo, Jordi
Samain, Emmanuel
Paul, Hebert
Capellier, Gilles
Zavgorodniaia, Taissa
Soichot, Marion
Malissin, Isabelle
Voicu, Sebastian
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Deye, Nicolas
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Mejri, Olfa
Hmida, Marwa Ben
Tannous, Salma
Chevillard, Lucie
Labat, Laurence
Risede, Patricia
Fredj, Hana
Léger, Maxime
Brunet, Marion
Le Roux, Gaël
Boels, David
Lerolle, Nicolas
Farah, Souaad
Amiel-Niemann, Hélène
Kubis, Nathalie
Declèves, Xavier
Peyraux, Nicoals
Baud, Frederic
Serafini, Micaela
Alvarez, Jean-Claude
Heinzelman, Annette
Jozwiak, Mathieu
Millasseau, Sandrine
Teboul, Jean-Louis
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Depret, François
Richard, Nathalie
Attal, Pierre
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Chemla, Denis
Jerbi, Salma
Khedhiri, Wafa
Necib, Hatem
Scarfo, Paolo
Chevalier, Charles
Piagnerelli, Michael
Lafont, Alexandre
Galy, Antoine
Mancia, Claire
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Gaja, Ali
Hamrouni, Bassem
Malouch, Abir
Fourati, Sami
Messaoud, Rihab
Zarrouki, Youssef
Ziadi, Amra
Rhezali, Manal
Zouizra, Zahira
Boumzebra, Drissi
Samkaoui, Mohamed Abdennasser
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Verrier, Pierre
Ivascau, Calin
Seguin, Amélie
Valette, Xavier
Du Cheyron, Damien
Daubin, Cedric
Bougouin, Wulfran
Aissaoui, Nadia
Lamhaut, Lionel
Jost, Daniel
Maupain, Carole
Beganton, Frankie
Bouglé, Adrien
Dumas, Florence
Marijon, Eloi
Jouven, Xavier
Cariou, Alain
Poirson, Florent
Chaput, Ulriikka
Beeken, Thomas
Maxime, Leclerc
Haikel, Oueslati
Vodovar, Dominique
Chelly, Jonathan
Marteau, Philippe
Chocron, Richard
Juvin, Philippe
Loeb, Thomas
Adnet, Frederic
Lecarpentier, Eric
Riviere, Antoine
De Cagny, Bertand
Soupison, Thierry
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Leteurtre, Stéphane
Fresco, Marion
Bubenheim, Michael
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Grange, Steven
Artaud-Macari, Elise
Misset, Benoit
Tamion, Fabienne
Girault, Christophe
Dumas, Guillaume
Chevret, Sylvie
Lemiale, Virginie
Mokart, Djamel
Mayaux, Julien
Pène, Frédéric
Nyunga, Martine
Perez, Pierre
Moreau, Anne-Sophie
Bruneel, Fabrice
Vincent, François
Klouche, Kada
Reignier, Jean
Rabbat, Antoine
Azoulay, Elie
Frat, Jean-Pierre
Ragot, Stéphanie
Constantin, Jean-Michel
Prat, Gwenael
Mercat, Alain
Boulain, Thierry
Demoule, Alexandre
Devaquet, Jérôme
Nseir, Saad
Charpentier, Julien
Argaud, Laurent
Beuret, Pascal
Ricard, Jean-Damien
Teiten, Christelle
Marjanovic, Nicolas
Palamin, Nicola
L’Her, Erwan
Bailly, Arthur
Boisramé-Helms, Julie
Champigneulle, Benoit
Kamel, Toufik
Mercier, Emmanuelle
Le Thuaut, Aurélie
Lascarrou, Jean-Baptiste
Rolle, Amélie
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Jaber, Samir
Hariri, Geoffroy
Baudel, Jean-Luc
Dubée, Vincent
Preda, Gabriel
Bourcier, Simon
Joffre, Jeremie
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Maury, Eric
Mater, Houda
Merdji, Hamid
Grimaldi, David
Rousseau, Christophe
Mira, Jean-Paul
Chiche, Jean-Daniel
Sedghiani, Ines
Benabderrahim, A.
Hamdi, Dhekra
Jendoubi, Asma
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Bagate, François
Bousselmi, Radhwen
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Guérot, Emmanuel
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Dreyfuss, Didier
Radermacher, Peter
Frère, Antoine
Martin-Lefèvre, Laurent
Colin, Gwenhaël
Fiancette, Maud
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Lacherade, Jean-Claude
Lebert, Christine
Vinatier, Isabelle
Yehia, Aihem
Joret, Aurélie
Menunier-Beillard, Nicolas
Benzekri-Lefevre, Dalila
Desachy, Arnaud
Bellec, Fréderic
Plantefève, Gaëtan
Quenot, Jean-Pierre
Meziani, Ferhat
Tavernier, Elsa
Ehrmann, Stephan
Chudeau, Nicolas
Raveau, Tommy
Moal, Valérie
Houillier, Pascal
Rouve, Emmanuelle
Lakhal, Karim
Gandonnière, Charlotte Salmon
Jouan, Youenn
Bodet-Contentin, Laetitia
Balmier, Adrien
Messika, Jonathan
De Montmollin, Etienne
Pouyet, Victorine
Sztrymf, Benjamin
Thiagarajah, Abirami
Roux, Damien
De Chambrun, Marc Pineton
Luyt, Charles-Edouard
Beloncle, François
Zapella, Nathalie
Ledochowsky, Stanislas
Terzi, Nicolas
Mazou, Jean-Marc
Sonneville, Romain
Paulus, Sylvie
Fedun, Yannick
Landais, Mickael
Raphalen, Jean-Herlé
Combes, Alain
Amoura, Zahir
Jacquemin, Aemilia
Guerrero, Felipe
Marcheix, Bertrand
Hernandez, Nicolas
Fourcade, Olivier
Georges, Bernard
Delmas, Clément
Makoudi, Sarah
Genton, Audrey
Bernard, Rémy
Lebreton, Guillaume
Amour, Julien
Mazet, Charlotte
Bounes, Fanny
Murat, Gurbuz
Cronier, Laure
Robin, Guillaume
Biendel, Caroline
Silva, Stein
Boubeche, Samia
Abriou, Caroline
Wurtz, Véronique
Scherrer, Vincent
Rey, Nathalie
Gastaldi, Gioia
Veber, Benoit
Doguet, Fabien
Gay, Arnaud
Dureuil, Bertrand
Besnier, Emmanuel
Rouget, Antoine
Gantois, Guillaume
Magalhaes, Eric
Wanono, Ruben
Smonig, Roland
Lermuzeaux, Mathilde
Lebut, Jordane
Olivier, Andremont
Dupuis, Claire
Radjou, Aguila
Mourvillier, Bruno
Neuville, Mathilde
D’ortho, Marie Pia
Bouadma, Lila
Rouvel-Tallec, Anny
Rudler, Marika
Weiss, Nicolas
Perlbarg, Vincent
Galanaud, Damien
Thabut, Dominique
Rachdi, Emna
Mhamdi, Ghada
Trifi, Ahlem
Abdelmalek, Rim
Abdellatif, Sami
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Tiouiri, Hanene
Lakhal, Salah Ben
Rousseau, Geoffroy
Asmolov, Romain
Grammatico-Guillon, Leslie
Auvet, Adrien
Laribi, Said
Garot, Denis
Dequin, Pierre François
Guillon, Antoine
Fergé, Jean-Louis
Abgrall, Gwénolé
Hinault, Ronan
Vally, Shazima
Roze, Benoit
Chaplain, Agathe
Chabartier, Cyrille
Savidan, Anne-Charlotte
Marie, Sabia
Cabie, Andre
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Mehdaoui, Hossein
Benarous, Lucas
Soda-Diop, Marième
Bouzana, Fouad
Perrin, Gilles
Bourenne, Jeremy
Eon, Béatrice
Lambert, Dominique
Trebuchon, Agnes
Poncelet, Géraldine
Le Bourgeois, Fleur
Michael, Levy
Camille, Guillot
Naudin, Jérôme
Deho, Anna
Dauger, Stéphane
Sauthier, Michaël
Bergeron-Gallant, Krystale
Emeriaud, Guillaume
Jouvet, Philippe
Tiebergien, Nicolas
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Fellahi, Jean-Luc
Baudin, Florent
Essouri, Sandrine
Javouhey, Etienne
Guérin, Claude
Lampin, Marie
Mamouri, Ouardia
Devos, Patrick
Karaca-Altintas, Yasemin
Vinchon, Matthieu
Brossier, David
Eltaani, Redha
Teyssedre, Sonia
Sabine, Meyet
Bouchut, Jean-Christophe
Peguet, Olivier
Petitdemange, Lucie
Guilbert, Anne Sophie
Aoul, Nabil Tabet
Addou, Zakaria
Aouffen, Nabil
Anas, Benqqa
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Abdou, Rchi
Gravellier, Perrine
Chantreuil, Julie
Travers, Nadine
Listrat, Antoine
Le Reun, Claire
Favrais, Geraldine
Coppere, Zoe
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Bronchard, Régis
Rolando, Stephane
Orliaguet, Gilles
Leger, Pierre-Louis
Rambaud, Jérôme
Thueux, Emilie
De Larrard, Alexandra
Berthelot, Véronique
Denot, Julien
Reymond, Marie
Amblard, Alain
Morin-Zorman, Sarah
Lengliné, Etienne
Pichereau, Claire
Mariotte, Eric
Emmanuel, Canet
Poujade, Julien
Trumpff, Guillaume
Janssen-Langenstein, Ralf
Harlay, Marie-Line
Zaid, Noorah
Ait-Ammar, Nawel
Bonnal, Christine
Merle, Jean-Claude
Botterel, Francoise
Levesque, Eric
Riad, Zakaria
Mezidi, Mehdi
Yonis, Hodane
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Louis, Bruno
Forel, Jean-Marie
Bisbal, Magali
Lehingue, Samuel
Rambaud, Romain
Adda, Mélanie
Hraiech, Sami
Marchi, Elisa
Roch, Antoine
Guerin, Vincent
Rozencwajg, Sacha
Schmidt, Matthieu
Hekimian, Guillaume
Bréchot, Nicolas
Trouillet, Jean Louis
Besset, Sébastien
Franchineau, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Pascal, Leprince
Loiselle, Maud
Sarah, Chemam
Laurence, Dangers
Guillemette, Thomas
Jacquens, Alice
Kerever, Sebastien
Guidet, Bertrand
Aegerter, Philippe
Das, Vincent
Fartoukh, Muriel
Hayon, Jan
Desmard, Mathieu
Fulgencio, Jean-Pierre
Zuber, Benjamin
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Garret, Charlotte
Peron, Matthieu
Coron, Emmanuel
Bretonnière, Cédric
Audureau, Etienne
Audrey, Winters
Christophe, Duvoux
Christian, Jacquelinet
Daniel, Azoulay
Cyrille, Feray
Aissaoui, Wissal
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Barrou, Houcine
Carteaux-Taeib, Anna
Lupinacci, Renato
Manceau, Gilles
Jeune, Florence
Tresallet, Christophe
Habacha, Sahar
Fathallah, Ines
Zoubli, Aymen
Aloui, Rafaa
Kouraichi, Nadia
Jouet, Emilie
Badin, Julie
Fermier, Brice
Feller, Marc
Serie, Mathieu
Pillot, Jérôme
Marie, William
Gisbert-Mora, Chloé
Vinclair, Camille
Lesbordes, Pierre
Mathieu, Pascal
De Brabant, Fabienne
Muller, Emmanuel
Robaux, Marie-Aline
Giabicani, Mikhael
Marchalot, Antoine
Gelinotte, Stéphanie
Declercq, Pierre Louis
Eraldi, Jean-Pierre
Bougerol, François
Meunier-Beillard, Nicolas
Devilliers, Hervé
Rigaud, Jean-Philippe
Verrière, Camille
Ardisson, Fanny
Kentish-Barnes, Nancy
Jacq, Gwenaëlle
Chermak, Akli
Lautrette, Alexandre
Legrand, Matthieu
Soummer, Alexis
Thiery, Guillaume
Cottereau, Alice
Canet, Emmanuel
Caujolle, Marie
Allyn, Jérôme
Valance, Dorothée
Brulliard, Caroline
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Gallas, Thomas
Vandroux, David
Allou, Nicolas
Durand, Arthur
Nevière, Rémi
Delguste, Florian
Boulanger, Eric
Preau, Sebastien
Martin, Ruste
Cochet, Hélène
Ponthus, Jean Pierre
Amilien, Virginie
Tchir, Martial
Barsam, Elise
Ayoub, Mohsen
Georger, Jean Francois
Guillame, Izaute
Assaraf, Julie
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Barbara, Guilaume
Louis, Guillaume
Gaudry, Stéphane
Barbarot, Nicolas
Jamet, Angéline
Outin, Hervé
Gibot, Sébastien
Bollaert, Pierre-Edouard
Holleville, Mathilde
Legriel, Stéphane
Chateauneuf, Anne Laure
Cavelot, Sébastien
Moyer, Jean-Denis
Bedos, Jean Pierre
Merle, Philippe
Laine, Aurelie
Natalie, De Sa
Cornuault, Mathieu
Libot, Jérome
Asehnoune, Karim
Rozec, Bertrand
Dantal, Jacques
Videcoq, Michel
Degroote, Thècle
Jaillette, Emmanuelle
Zerimech, Farid
Malika, Balduyck
Llitjos, Jean-François
Amara, Marlène
Lacave, Guillaume
Pangon, Béatrice
Mavinga, José
Makunza, Joseph Nsiala
Mafuta, M. E.
Yanga, Yves
Eric, Amisi
Ilunga, Jp
Kilembe, Ma
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Mokline, Amel
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Rahmani, Imene
Mensi, Nidhal
Gharsallah, Lazheri
Tlaili, Sofiene
Gasri, Bahija
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Allain, Pierre-Antoine
Gault, Nathallie
Paugam-Burtz, Catherine
Foucrier, Arnaud
Chatbri, Bassem
Bourbiaa, Yousra
Thabet, Lamia
Neuschwander, Arthur
Vincent, Looten
Beck, Jennifer
Vibol, Chhor
Amelie, Yavchitz
Resche-Rigon, Matthieu
Pirracchio, Jean MantzRomain
Bureau, Côme
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Prodanovic, Hélène
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Dubé, Bruno-Pierre
Demiri, Suela
Dres, Martin
May, Faten
Quintard, Hervé
Kounis, Ilias
Saliba, Faouzi
André, Stephane
Boudon, Marc
Ichai, Philippe
Younes, Aline
Nakad, Lionel
Coilly, Audrey
Antonini, Teresa
Sobesky, Rodolphe
De Martin, Eleonora
Samuel, Didier
Hubert, Noemie
Nay, Mai-Anh
Auchabie, Johann
Giraudeau, Bruno
Jean, Reignier
Darmon, Michaël
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Gratia, Elisabeth
Goldgran-Toledano, Dany
Jamali, Samir
Dumenil, Anne Sylvie
Schwebel, Carole
Brisard, Laurent
Bizouarn, Philippe
Lepoivre, Thierry
Nicolet, Johanna
Rigal, Jean Christophe
Roussel, Jean Christian
Cheurfa, Cherifa
Abily, Julien
Lescot, Thomas
Page, Isaline
Warnier, Stéphanie
Nys, Monique
Rousseau, Anne-Françoise
Damas, Pierre
Uhel, Fabrice
Lesouhaitier, Mathieu
Grégoire, Murielle
Gaudriot, Baptiste
Gacouin, Arnaud
Le Tulzo, Yves
Flecher, Erwan
Tarte, Karin
Tadié, Jean-Marc
Georges, Quentin
Soares, M.
Jeon, Kyeongman
Oeyen, Sandra
Rhee, Chin Kook
Gruber, Pascale
Ostermann, Marlies
Hill, Quentin
Depuydt, Peter
Ferra, Christelle
Muller, Alice
Aurelie, Bourmaud
Niles, Christopher
Herbert, Fabien
Pied, Sylviane
Loridant, Séverine
François, Nadine
Bignon, Anne
Sendid, Boualem
Lemaitre, Caroline
Dupre, Celine
Zayene, Aymen
Portier, Lucie
De Freitas Caires, Nathalie
Lassalle, Philippe
Le Neindre, Aymeric
Selot, Pascal
Ferreiro, Daniel
Bonarek, Maria
Henriot, Stépahen
Rodriguez, Julie
Taddei, Mara
Di Bari, Mauro
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Deldicque, Louise
Van Den Bergh, Peter
Caty, Gilles
Roeseler, Jean
Francaux, Marc
Laterre, Pierre-François
Dupuis, Bastien
Machayeckhi, Sharam
Sarfati, Celine
Moore, Alex
Mendialdua, Paula
Rodet, Emilie
Pilorge, Catherine
Stephan, Francois
Rezaiguia-Delclaux, Saida
Dugernier, Jonathan
Hesse, Michel
Jumetz, Thibaud
Bialais, Emilie
Depoortere, Virginie
Michotte, Jean Bernard
Wittebole, Xavier
Jamar, François
REA‑RAISIN Studygroup
OUTCOMEREA study group
Sudden Death Expertise Center
for the HYPER2S Investigators and REVA research network
Clinical Research in Intensive Care and Sepsis (CRICS network)
Cubrea network
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS)
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):105-207
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Bougouin, Wulfran
Marijon, Eloi
Planquette, Benjamin
Karam, Nicole
Dumas, Florence
Celermajer, David
Jost, Daniel
Lamhaut, Lionel
Beganton, Frankie
Cariou, Alain
Meyer, Guy
Jouven, Xavier
Bureau, Côme
Charpentier, Julien
Salem, Omar Ben Hadj
Guillemet, Lucie
Arnaout, Michel
Ferre, Alexis
Geri, Guillaume
Mongardon, Nicolas
Pène, Frédéric
Chiche, Jean-Daniel
Mira, Jean-Paul
Labro, Guylaine
Belon, François
Luu, Vinh-Phuc
Chenet, Julien
Besch, Guillaume
Puyraveau, Marc
Piton, Gaël
Capellier, Gilles
Martin, Maëlle
Lascarrou, Jean-Baptiste
Le Thuaut, Aurélie
Lacherade, Jean-Claude
Martin-Lefèvre, Laurent
Fiancette, Maud
Vinatier, Isabelle
Lebert, Christine
Bachoumas, Konstantinos
Yehia, Aihem
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Colin, Gwenhaël
Reignier, Jean
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Robert-Edan, Vincent
Lakhal, Karim
Quartin, Andrew
Hobbs, Brian
Cely, Cynthia
Bell, Cynthia
Pham, Tai
Schein, Roland
Geng, Yimin
Ng, Chaan
Ehrmann, Stephan
Gandonnière, Charlotte Salmon
Boisramé-Helms, Julie
Le Tilly, Olivier
De Bretagne, Isabelle Benz
Mercier, Emmanuelle
Mankikian, Julie
Bretagnol, Anne
Meziani, Ferhat
Halimi, Jean Michel
Le Guellec, Chantal Barin
Gaudry, Stéphane
Hajage, David
Tubach, Florence
Pons, Bertrand
Boulet, Eric
Boyer, Alexandre
Chevrel, Guillaume
Lerolle, Nicolas
Carpentier, Dorothée
de Prost, Nicolas
Lautrette, Alexandre
Mayaux, Julien
Nseir, Saad
Ricard, Jean-Damien
Dreyfuss, Didier
Robert, René
Garzotto, Franscesco
Kipnis, Eric
Tetta, Ciro
Ronco, Claudio
Schnell, David
Aurelie, Bourmaud
Reynaud, Marie
Clec’h, Christophe
Benyamina, Mourad
Vincent, François
Mariat, Christophe
Bornstain, Caroline
Rouleau, Stephane
Leroy, Christophe
Cohen, Yves
Morel, Jerome
Legrand, Matthieu
Terreaux, Jeremy
Darmon, Michaël
Cantier, Marie
Morisot, Adeline
Guérot, Emmanuel
Canet, Emmanuel
De Montmollin, Etienne
Voiriot, Guillaume
Neuville, Mathilde
Timsit, Jean-François
Sonneville, Romain
Fayssoil, Abdallah
Stojkovic, Tania
Behin, Anthony
Ogna, Adam
Lofaso, Frédéric
Laforet, Pascal
Wahbi, Karim
Prigent, Helene
Duboc, Denis
Orlikowski, David
Eymard, Bruno
Annane, Djillali
Le Guennec, Loic
Cholet, Clémentine
Bréchot, Nicolas
Hekimian, Guillaume
Besset, Sébastien
Lebreton, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Trouillet, Jean Louis
Leprince, Pascal
Combes, Alain
Luyt, Charles-Edouard
Griton, Marion
Sesay, Musa
De Panthou, Nadia Sibaï
Bienvenu, Thomas
Biais, Matthieu
Nouette-Gaulain, Karine
Fossat, Guillaume
Baudin, Florian
Coulanges, Cécile
Bobet, Sabrine
Dupont, Arnaud
Courtes, Léa
Benzekri, Dalila
Kamel, Toufik
Muller, Grégoire
Bercault, Nicolas
Barbier, François
Runge, Isabelle
Skarzynski, Marie
Mathonnet, Armelle
Boulain, Thierry
Jouan, Youenn
Teixera, Noémie
Hassen-Khodja, Claire
Guillon, Antoine
Gaborit, Christophe
Grammatico-Guillon, Leslie
Rebière, Cécile
Azoulay, Elie
Misset, Benoit
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Kentish-Barnes, Nancy
Duranteau, Jacques
Thuong, Marie
Joseph, Liliane
Renault, Anne
Lesieur, Olivier
Larbi, Anne-Gaelle Si
Viquesnel, Gérald
Zuber, Benjamin
Marque, Sophie
Kandelman, Stanislas
Pichon, Nicolas
Floccard, Bernard
Galon, Marion
Chevret, Sylvie
Kentish-Barnes, Nancy
Seegers, Valérie
Legriel, Stéphane
Jaber, Samir
Lefrant, Jean Yves
Reuter, Danielle
Guisset, Olivier
Cracco, Christophe
Seguin, Amélie
Durand-Gasselin, Jacques
Thirion, Marine
Cohen-Solal, Zoé
Foulgoc, Hélène
Rogier, Julien
Delobbe, Elsa
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Julie, Boisramé-Helms
Grimaldi, David
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Radermacher, Peter
Kentish-Barnes, Nancy
Makunza, Joseph Nsiala
Nathalie, Mejeni Kamdem
Pierre, Akilimali
Adolphe, Kilembe Manzanza
Mahieu, Rafael
Reydel, Thomas
Jamet, Angéline
Chudeau, Nicolas
Huntzinger, Julien
Grange, Steven
Courte, Anne
Lemarie, Jérémie
Gibot, Sébastien
Champey, Julia
Dellamonica, Jean
Du Cheyron, Damien
Contou, Damien
Tadié, Jean-Marc
Cour, Martin
Beduneau, Gaetan
Marchalot, Antoine
Guérin, Laurent
Jochmans, Sebastien
Terzi, Nicolas
Preau, Sebastien
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
Vedrenne-Cloquet, Meryl
Breinig, Sophie
Jung, Camille
Brussieux, Maxime
Marcoux, Marie-Odile
Durrmeyer, Xavier
Blondé, Renaud
Angoulvant, François
Grasset, Jérôme
Naudin, Jérôme
Dauger, Stéphane
Remy, Solenn
Kolev-Descamp, Karine
Demaret, Julie
Monneret, Guillaume
Javouhey, Etienne
Chomton, Maryline
Sauthier, Michaël
Vallieres, Emilie
Jouvet, Philippe
Geslain, Guillaume
Guellec, Isabelle
Rambaud, Jérôme
Schmidt, Matthieu
Schellongowski, Peter
Dorget, Amandine
Patroniti, Nicolo
Taccone, Fabio Silvio
Miranda, Dinis Reis
Reuter, Jean
Prodanovic, Hélène
Pierrot, Marc
Balik, Martin
Park, Sunghoon
Guérin, Claude
Papazian, Laurent
Jean, Reignier
Ayzac, Louis
Loundou, Anderson
Forel, Jean-Marie
Mezidi, Mehdi
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Yonis, Hodane
Coudroy, Remi
Frat, Jean-Pierre
Boissier, Florence
Thille, Arnaud W.
Richard, Flore
Le Gullou-Guillemette, Hélène
Fahri, Jonathan
Kouatchet, Achille
Bodet-Contentin, Laetitia
Garot, Denis
Le Pennec, Déborah
Vecellio, Laurent
Tavernier, Elsa
Dequin, Pierre François
Messika, Jonathan
Martin, Yolaine
Maquigneau, Natacha
Puechberty, Christelle
Stoclin, Annabelle
Villard, Serge
Dechanet, Aline
De Jong, Audrey
Monnin, Marion
Girard, Mehdi
Chanques, Gérald
Molinari, Nicolas
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Demoule, Alexandre
Razazi, Keyvan
Tchir, Martial
May, Faten
Carteaux, Guillaume
Pauline, Rougevin-Baville
Marc, Andronikof
Bedos, Jean Pierre
Mehrsa, Koukabi
Mauger-Briche, Carole
Mijon, François
Trouiller, Pierre
Sztrymf, Benjamin
Cretallaz, Pierre
Mermillod-Blondin, Romain
Savary, Dominique
Sedghiani, Ines
Doghri, Hamdi
Jendoubi, Asma
Hamdi, Dhekra
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Persico, Nicolas
Maltese, Francois
Ferrigno, Cécile
Bablon, Amandine
Marmillot, Cécile
Roch, Antoine
Sedghiani, Ines
Papin, Grégory
Gainnier, Marc
Argaud, Laurent
Christophe, Adrie
Souweine, Bertrand
Goldgran-Toledano, Dany
Marcotte, Guillaume
Dumenil, Anne Sylvie
Carole, Schwebel
Cecchini, Jerôme
Tuffet, Samuel
Fartoukh, Muriel
Roux, Damien
Thyrault, Martial
Armand, Mekontso Dessap
Chauveau, Simon
Wesner, Nadège
Monnier-Cholley, Laurence
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Guidet, Bertrand
Dubée, Vincent
Labroca, Pierre
Lemarié, Jérémie
Chiesa, Gérard
Laroyenne, Isabelle
Borrini, Léo
Klotz, Rémi
Sy, Quoc Phan
Cristina, Marie-Christine
Paysant, Jean
Fillâtre, Pierre
Gacouin, Arnaud
Revest, Matthieu
Tattevin, Pierre
Flecher, Erwan
Le Tulzo, Yves
Jamme, Matthieu
Daviaud, Fabrice
Marin, Nathalie
Thy, Michael
Duceau, Baptiste
Ardisson, Fanny
Sandrine, Valade
Venot, Marion
Schlemmer, Benoît
Zafrani, Lara
Pons, Stéphanie
Styfalova, Lenka
Bouadma, Lila
Radjou, Aguila
Lebut, Jordane
Mourvillier, Bruno
Dorent, Richard
Dilly, Marie-Pierre
Nataf, Patrick
Wolff, Michel
Le Gall, Aëlle
Bourcier, Simon
Tandjaoui-Lambiotte, Yacine
Das, Vincent
Alves, Mikael
Bigé, Naïke
Kamilia, Chtara
Rania, Ammar
Baccouch, Najeh
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Dupuis, Claire
Perozziello, Anne
Letheulle, Julien
Valette, Marc
Herrmann-Storck, Cécile
Crosby, Laura
Elkoun, Khalid
Madeux, Benjamin
Martino, Frédéric
Migueres, Hélène
Piednoir, Pascale
Posch, Matthias
Thiery, Guillaume
Huynh-Ky, Minh-Tu
Bouchard, Pierre Alexandre
Sarrazin, Jean-François
Lellouche, François
Nay, Mai-Anh
Lortat-Jacob, Brice
Rozec, Bertrand
Colnot, Marion
Belin, Nicolas
Barrot, Loïc
Navellou, Jean-Christophe
Patry, Cyrille
Chaignat, Claire
Claveau, Melanie
Claude, Frédéric
Aubron, Cécile
Mcquilten, Zoe
Bailey, Michael
Board, Jasmin
Buhr, Heidi
Cartwright, Bruce
Dennis, Mark
Forrest, Paul
Hodgson, Carol
Mcilroy, David
Murphy, Deirdre
Murray, Lynnette
Pellegrino, Vincent
Pilcher, David
Sheldrake, Jayne
Tran, Huyen
Vallance, Shirley
Cooper, Jamie
Bombled, Camille
Vidal, Charles
Margetis, Dimitri
Amour, Julien
Coart, Domien
Dubois, Jasperina
Van Herpe, Tom
Mesotten, Dieter
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Tudesq, Jean-Jacques
Valade, Sandrine
Galicier, Lionel
De Bazelaire, Cédric
Munoz-Bongrand, Nicolas
Mignard, Xavier
Biard, Lucie
Mokart, Djamel
Nyunga, Martine
Bruneel, Fabrice
Rabbat, Antoine
Perez, Pierre
Meert, Anne Pascale
Benoit, Dominique
Mariotte, Eric
Ehooman, Franck
Hamidfar-Roy, Rebecca
Hourmant, Yannick
Mailloux, Arnaud
Beurton, Alexandra
Teboul, Jean-Louis
Girroto, Valentina
Laura, Galarza
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Dubée, Vincent
Merdji, Hamid
Dang, Julien
Preda, Gabriel
Baudel, Jean-Luc
Desnos, Cyrielle
Zeitouni, Michel
Belaroussi, Ines
Parrot, Antoine
Blayau, Clarisse
Fulgencio, Jean-Pierre
Quesnel, Christophe
Labbe, Vincent
De Chambrun, Marc Pineton
Beloncle, François
Merceron, Sybille
Fedun, Yannick
Lecomte, Bernard
Devaquet, Jérôme
Puidupin, Marc
Verdière, Bruno
Amoura, Zahir
Vuillard, Constance
Xavier, Jais
Bourlier, Delphine
David, Amar
Caroline, Sattler
David, Montani
Gerald, Simmoneau
Olivier, Sitbon
Humbert, Marc
Laurent, Savale
Dujardin, Olivier
Bouglé, Adrien
Ait, Hamou Nora
Salem, Joe Elie
El-Helali, Najoua
Coppere, Zoé
Gibelin, Aude
Taconet, Clementine
Djibre, Michel
Maamar, Adel
Colobert, Elen
Fillatre, Pierre
Uhel, Fabrice
Camus, Christophe
Moraly, Josquin
Dahoumane, Redouane
Maury, Eric
Tan, Boun Kim
Emmanuel, Vivier
Pauline, Misslin
Laurence, Parmeland
Philippe, Poirié
Zahar, Jean-Ralph
Catherine, Haond
Christian, Pommier
Karim, Ait-Bouziad
Mounia, Hocine
Laura, Témime
Rasoldier, Vero Hanitra
Mager, Guy
Eraldi, Jean-Pierre
Gelinotte, Stéphanie
Bougerol, François
Dehay, Julien
Rigaud, Jean-Philippe
Declercq, Pierre Louis
Michel, Julien
Aissa, Nejla
Henard, Sandrine
Guerci, Philippe
Latar, Ichraq
Levy, Bruno
Girerd, Nicolas
Kimmoun, Antoine
Abdallah, Saousen Ben
Nakaa, Sabrine
Hraiech, Kmar
Braiek, Dhouha Ben
Adhieb, Ali
M’ghirbi, Abdelwaheb
Ousji, Ali
Hammouda, Zeineb
Abroug, Fekri
Sellami, Walid
Hajjej, Zied
Samoud, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Attia, Delphine
Herinjatovo, Andrianjafy
Francois, Xavier Laborne
Bouhouri, Med Aziz
Slaoui, Mohamed Taoufik
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Nsiri, A.
Harrar, R.
Maury, Eric
Goursaud, Suzanne
Gauberti, Maxime
Labeyrie, Paul-Emile
Gaberel, Thomas
Agin, Véronique
Maubert, Eric
Vivien, Denis
Gakuba, Clément
Armel, Anwar
Abdou, Rchi
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Sellami, Walid
Yedder, Soumaya Ben
Tonnelier, Alexandre
Hervé, Fabien
Halley, Guillaume
Frances, Jean-Luc
Moriconi, Mickael
Saoli, Mathieu
Garnero, Aude
Demory, Didier
Arnal, Jean Michel
Canoville, Bertrand
Daubin, Cédric
Brunet, Jennifer
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Ouanes, Islem
Marzouk, Mahdi
Haniez, Françoise
Jaillet, Hélène
Maas, Henri
Andrivet, Pierre
Darné, Christian
Viau, François
Ghezala, Hassen Ben
Ouanes, Islem
Dangers, Laurence
Montlahuc, Claire
Perbet, Sébastien
Ouanes, Islem
Hamouda, Zeineb
Nakee, Sabrine
Ouanes-Besbes, Lamia
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Sma, Nesrine
Ayachi, Jihene
Khelfa, Messaouda
Fraj, Nesrine
Lakhal, Hend Ben
Hammed, Hedia
Boukadida, Raja
Hafsa, Hajer
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Ben, Braiek Dhouha
Ouanes-Besbes, Lamia
Benatti, Kaoutar
Dafir, A.
Aissaoui, W.
Elallame, W.
Haddad, W.
Cherkab, R.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Hamou, Zakaria Ait
Repessé, Xavier
Charron, Cyril
Aubry, Alix
Paternot, Alexis
Maizel, Julien
Slama, Michel
Vieillard-Baron, Antoine
Trifi, Ahlem
Abdellatif, Sami
Fatnassi, Meriem
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Ismail, Khaoula Ben
Lakhal, Salah Ben
Bazalgette, Florian
Daurat, Aurelien
Roger, Claire
Muller, Laurent
Doyen, Denis
Plattier, Rémi
Robert, Alexandre
Hyvernat, Hervé
Bernardin, Gilles
Jozwiak, Mathieu
Gimenez, Julia
Mercado, Pablo
Depret, François
Tilouch, Najla
Mater, Houda
Habiba, Ben Sik Ali
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Pasquier, Pierre
Vuillemin, Quentin
Schaal, Jean-Vivien
Martinez, Thibault
Duron, Sandrine
Trousselard, Marion
Schwartzbrod, Pierre-Eric
Baugnon, Thomas
Dupic, Laurent
Gout, Caroline Duracher
De Saint Blanquat, Laure
Séguret, Sylvie
Le Ficher, Gaelle
Orliaguet, Gilles
Hubert, Philippe
Bigé, Naïke
Leblanc, Guillaume
Briand, Raphael
Brousse, Lucas
Brunet, Valentine
Chatelain, Léonard
Prat, Dominique
Jacobs, Frédéric
Demars, Nadège
Hamzaoui, Olfa
Moneger, Guy
Sztrymf, Benjamin
Duburcq-Gury, Emilie
Satre-Buisson, Léa
Duburcq, Thibault
Poissy, Julien
Robriquet, Laurent
Jourdain, Merce
Sécheresse, Thierry
Miquet, Mattéo
Simond, Alexis
Usseglio, Pascal
Hamdaoui, Yamina
Boussarsar, Mohamed
Desailly, Victoire
Brun, Patrick
Iglesias, Pauline
Huet, Jérémie
Masseran, Clémence
Claudon, Antoine
Ebeyer, Clément
Truong, Thomas
Tesnière, Antoine
Mignon, Alexandre
Gaudry, Stéphane
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Fabre, Julien
Roze, Benoit
Ferge, Jean-Louis
Charbatier, Cyrille
Marie, Sabia
Scholsser, Michel
Aitsatou, Signate
Raad, Mathieu
Cabie, Andre
Mehdaoui, Hossein
Cousin, Clement
Rousseau, Christophe
Llitjos, Jean-François
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Belaidouni, Nadia
Cherruault, Marlène
Tamburini, Jérome
Bouscary, Didier
Fert, Sarah
Delile, Eugénie
Besnier, Emmanuel
Coquerel, David
Nevière, Rémi
Richard, Vincent
Tamion, Fabienne
Wei, Chaojie
Louis, Huguette
Margaux, Schmitt
Eliane, Albuisson
Sophie, Orlowski
Kimmoun, Antoine
Riad, Zakaria
Coroir, Marine
Rémy, Bernard
Camille, Bombled
Joffre, Jeremie
Aegerter, Philippe
Ilic, Dejan
Ginet, Marc
Pignard, Caroline
Nguyen, Philippe
Mourey, Guillaume
Samain, Emmanuel
Pili-Floury, Sebastien
Jouffroy, Romain
Nicolas, Caill
Alvarez, Jean-Claude
Tomasso, Maraffi
Philippe, Pascal
Raphalen, Jean-Herlé
Frédéric, J. Baud
Vivien, Benoit
Pierre, Carli
Baud, Frederic
Fredj, Hana
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ghezala, Hassen Ben
Hanak, Anne-Sophie
Malissin, Isabelle
Poupon, Joel
Risede, Patricia
Chevillard, Lucie
Megarbane, Bruno
Barghouth, Manel
M’rad, Aymen
Hmida, Marwa Ben
Thabet, Hafedh
Liang, Hao
Callebert, Jacques
Lagard, Camille
Megarbane, Bruno
Habacha, Sahar
Chatbri, Bassem
Camillerapp, Christophe
Labat, Laurence
Soichot, Marion
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Voicu, Sebastian
Deye, Nicolas
Megarbane, Bruno
Armel, Anwar
Anas, Benqqa
Othman, Mezgui
Moumine, S.
Kalouch, S.
Yakini, K. K.
Chlilek, A.
Hajji, Ahmed
Louati, Assaad
Khaldi, Ammar
Borgi, Aida
Ghali, Nargess
Bouziri, Asma
Menif, Khaled
Ben, Jaballah Najla
Armel, Anwar
Brochon, Jeanne
Dumitrescu, Mihaela
Thévenot, Sarah
Saulnier, Jean-Pascal
Husseini, Khaled
Laland, Catherine
Cremniter, Julie
Bousseau, Anne
Castel, Olivier
Brémaud-Csizmadia, Cassandra
Diss, Margot
Portefaix, Aurélie
Berthiller, Julien
Gillet, Yves
Aoul, Nabil Tabet
Douah, Ali
Addou, Zakaria
Youbi, Houari
Moussati, Mohamed
Belhabiche, Kamel
Mir, Souad
Abada, Sanaa
Amel, Zerhouni
Aouffen, Nabil
Bouzit, Zina
Grati, Ahmed H.
Dhonneur, Gilles F.
Boussarsar, Mohamed
Lau, Nicolas
Mezhari, Ilham
Roucaud, Nicolas
Le Meur, Matthieu
Paulet, Rémi
Coudray, Jean-Michel
Ghomari, Wahiba Imène
Boumlik, Reda
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Yassine, Hafiani
Mohamed, Cheikh Chaigar
Khalid, Allali
Ihssan, Moussaid
Said, Elyoussoufi
Said, Salmi
Jazia, Amira Ben
Fatima, Jaziri
Wafa, Skouri
Maha, Bennasr
Khaoula, Ben Abdelghni
Sami, Turki
Abdallah Taeib, B.
Medhioub, Fatma Kaaniche
Rollet-Cohen, Virginie
Sachs, Philippe
Merchaoui, Zied
Renolleau, Sylvain
Oualha, Mehdi
Eloi, Maxime
Jean, Sandrine
Demoulin, Maryne
Valentin, Cécile
Guilbert, Julia
Walti, Hervé
Carbajal, Ricardo
Leger, Pierre-Louis
Karaca-Altintas, Yasemin
Botte, Astrid
Labreuche, Julien
Drumez, Elodie
Devos, Patrick
Bour, Franck
Leclerc, Francis
Ahmed, Ayari
khaled, Menif
Louati, Assaad
Aida, Borgi
Ammar, Khaldi
Narjess, Ghali
Ahmed, Hajji
Asma, Bouziri
Jaballah, Nejla Ben
Leger, Pierre-Louis
Pansiot, Julien
Besson, Valérie
Palmier, Bruno
Baud, Olivier
Cauli, Bruno
Charriaut-Marlangue, Christiane
Mansuy, Amélie
Michel, Fabrice
Le Bel, Stéphane
Boubnova, Julia
Ughetto, Fabrice
Ovaert, Caroline
Fouilloux, Virginie
Paut, Olivier
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Tiebergien, Nicolas
Hanna, Najib
Evain, Jean-Noël
Baudin, Florent
Courtil-Teyssedre, Sonia
Bompard, Dominique
Lilot, Marc
Chardonal, Laurent
Fellahi, Jean-Luc
Claverie, Claire
Pouessel, Guillaume
Dorkenoo, Aimée
Renaudin, Jean-Marie
Eb, Mireille
Deschildre, Antoine
Leteurtre, Stéphane
Yassine, Hafiani
Kamal, Belkadi
Adil, Oboukhlik
Ouafa, Aalalam
Mouhamed, Moussaoui
Rachid, Charkab
Lahoucine, Barrou
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
Zaineb, Hammouda
Mlika, Dorra
Gloulou, Olfa
Boussarsar, Mohamed
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Chaffi, Belkacem
Mazour, Fatima
Benatta, Nadia
Fathallah, Ines
Aloui, Rafaa
Zoubli, Aymen
Kouraichi, Nadia
Fathallah, Ines
Kouraichi, N.
Salem, Shireen
Vicaut, Eric
Megarbane, Bruno
Ambroise, David
Loriot, Anne-Marie
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Ghadhoune, Hatem
Jihene, Guissouma
Trabelsi, Insaf
Allouche, Hend
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Lebeau, Rodolphe
Laplanche, Jean-Louis
Benturquia, Nadia
Megarbane, Bruno
Blel, Youssef
M’rad, A.
Essafi, Fatma
Benabderrahim, A.
Jouffroy, Romain
Resiere, Dabor
Sanchez, Bruno
Inamo, Jocelyn
Megarbane, Bruno
Batouche, Djamila-Djahida
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Negadi, Amine
Mentouri, Zahia
Le Gall, Fanny
Hanouz, Jean-Luc
Normand, Hervé
Khoury, Abdo
Sall, Fatimata Seydou
De Luca, Alban
Pugin, Aurore
Pazart, Lionel
Vidal, Chrystelle
Leroux, Franck
Khoury, Abdo
L’Her, Erwan
Marjanovic, Nicolas
Khoury, Abdo
Desmettre, Thibault
Lambert, Christophe
Ragey, Sophie Perinel
Baboi, Loredana
Bazin, Jean-Etienne
Koffel, Catherine
Dhonneur, Gilles
Bouzit, Zina
Bradai, Larbi
Ayed, Issam Ben
Aissa, Fethi
Haouache, Hakim
Marechal, Yoann
Biston, Patrick
Piagnerelli, Michael
Bortolotti, Perrine
Colling, Delphine
Colas, Vincent
Voisin, Benoit
Dewavrin, Florent
Onimus, Thierry
Girardie, Patrick
Saulnier, Fabienne
Urbina, Tomas
Nguyen, Yann
Druoton, Anne-Lise
Soudant, Marc
Barraud, Damien
Conrad, Marie
Cravoisy-Popovic, Aurélie
Nace, Lionel
Bollaert, Pierre-Edouard
Martin, Ruste
Bitker, Laurent
Richard, Jean-Christophe
Brossier, David
Goyer, Isabelle
Marquis, Christopher
Lampin, Marie
Duhamel, Alain
Béhal, Hélène
Dhaoui, Tahar
Godeffroy, Véronique
Devouge, Eve
Evrard, Dominique
Delepoulle, Florence
Racoussot, Sylvie
Grandbastien, Bruno
Lampin, Marie
Heilbronner, Claire
Roy, Emeline
Masson, Alexandra
Hadchouel-Duvergé, Alice
Rigourd, Virginie
Delacroix, Elise
Wroblewski, Isabelle
Pin, Isabelle
Ego, Anne
Payen, Valerie
Debillon, Thierry
Millet, Anne
Denot, Julien
Berthelot, Véronique
Thueux, Emilie
Reymond, Marie
De Larrard, Alexandra
Amblard, Alain
Leger, Pierre-Louis
Aoul, Nabil Tabet
Lemiale, Virginie
Oziel, Johanna
Brule, Noelle
Moreau, Anne-Sophie
Marhbène, Takoua
Sellami, Salma
Jamoussi, Amira
Ayed, Samia
Mhiri, Emna
Slim, Leila
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Chawki, Sylvain
Hamdi, Aicha
Ciroldi, Magali
Cottereau, Alice
Obadia, Edouard
Zerbib, Yoann
Andrejak, Claire
Ricome, Sylvie
Dupont, Hervé
Baudin, François
Dureau, Pauline
Tanguy, Audrey
Arbelot, Charlotte
Ben, Hassen Kais
Charfeddine, Ahmed
Granger, Benjamin
Laporte, Lucile
Hermetet, Coralie
Regaieg, Kais
Khemakhem, Rim
Chelly, Hedi
Cheikh, Chaigar Mohammed
Mountij, Hamid
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Cherkab, Rachid
Barrou, Houcine
Naima, Aitmouden
bennani, Othmani M.
Regaieg, Kais
Douib, Ahmed
Samet, Amal
Cungi, Pierre-Julien
Nguyen, Cédric
Cotte, Jean
D’aranda, Erwan
Meaudre, Eric
Avaro, Jean-Phillipe
Slaoui, Mohamed Taoufik
Mokline, Amel
Rahmani, Imene
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Gharsallah, Lazheri
Gasri, Bahija
Tlaili, Sofiene
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Sudden Death Expertise Center
AKIKI Study Group
DO-RE-MI-FA Group
ENCEPHALITICA Study Group
for the HYPER2S Investigators and REVA Research Network
for the Purpura Fulminans Study Group
GFRUP RMEF
REVA ECMOnet
REA-RAISIN Study Group
for the EurêClark Study Group
Groupe Communication et Simulation en Pédiatrie
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):1-104
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pregnancy and delivery in woman with implantable cardioverter-defibrillator: what we should know
Autorzy :
Bouslama, Mohamed Amine
Ferhi, Fehmi
Hacheni, Faten
Ons, Kaabia
Abdeljelil, Khlifi
Jazia, Khaled Ben
Khairi, Hedi
Pokaż więcej
Temat :
Pregnancy
Case Report
Pregnancy, implantable cardioverter-defibrillator, anesthesia
implantable cardioverter-defibrillator
anesthesia
Źródło :
The Pan African Medical Journal
Pan African Medical Journal; Vol 30, No 1 (2018)
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Stratégie transfusionnelle des hémorragies graves du post-partum: étude rétrospective à propos de 47 cas
Autorzy :
Khouadja, Hosni
Rouissi, Wissem
Mahjoub, Mohamed
Sakhri, Jaballah
Beletaifa, Dhafer
Jazia, Khaled Ben
Pokaż więcej
Temat :
blood transfusion
Transfusion sanguine
maternal morbidity and mortality
Hémorragie grave du Post Partum
Severe postpartum hemorrhage
Research
Morbi-mortalité maternelle
Źródło :
The Pan African Medical Journal
Tytuł :
Serologic Study of Rickettsioses among Acute Febrile Patients in Central Tunisia.
Autorzy :
KAABIA, N.
ROLAIN, J.M.
KHALIFA, M.
JAZIA, E. BEN
BAHRI, F.
RAOULT, D.
LETAÏEF, A.
Pokaż więcej
Temat :
RICKETTSIA
FEBRILE seizures
Q fever
BARTONELLA
EHRLICHIA
INFECTIOUS disease transmission
Źródło :
Annals of the New York Academy of Sciences; 2006, Vol. 1078 Issue 1, p176-179, 4p, 1 Chart
Terminy geograficzne :
MEDITERRANEAN Coast (Tunisia)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies