Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jedrzejewski, J."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Inequalities for some classical lattice and continuum systems.
Autorzy :
Jedrzejewski, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Physics: A Mathematical & General; Oct1976, Vol. 9 Issue 10, p1-1, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
GKS and other inequalities for Ising model with random interactions.
Autorzy :
Jedrzejewski, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Physics: A Mathematical & General; Mar1978, Vol. 11 Issue 3, p1-1, 1p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies