Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jedrzejewski, J."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-9 z 9
Tytuł :
Phase diagrams of extended Hubbard models in the atomic limit
Autorzy :
Jedrzejewski, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Physica A: Statistical Mechanics and its Applications; 1994, Vol. 205 Issue: 4 p702-702, 1p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-9 z 9

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies