Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jeyabraba, S"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-8 z 8
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Body mass index and complications following major gastrointestinal surgery: A prospective, international cohort study and meta-analysis
Autorzy :
Blanco-Colino, R.
Lee, S.
Kamarajah, S.
Vasko, P.
Kuiper, S.
Farina, V.
Chapman, S.
Drake, T.
Gavagna, L.
Pasquali, S.
Pata, F.
Pellino, G.
de la Rosa-Estadella, M.
Stellingwerf, M.
Stijns, R.
Borrellas, A.
Golding, D.
Ngaage, M.
Van Tol RR
de Groof, J.
de Wilt, H.
Bemelman, W.
Mcnamee, L.
Espin-Basany, E.
Emre Baki, B.
Gecim, I.
Can Tatar, O.
Bach, S.
Bhangu, A.
Bresges, K.
Burke, J.
Claireaux, H.
Fearnhead, N.
Fitzgerald, J.
Gallagher, S.
Glasbey, J.
Gundogan, B.
Harrison, E.
Hernon, J.
Khatri, C.
Kong, C.
Lyons, A.
Mohan, M.
Morton, D.
Pinkney, T.
Arezzo, A.
Foppa, C.
Morino, M.
Rubbini, M.
Selvaggi, F.
Sensi, B.
Sica, G.
Orhalmi, J.
Naccari, P.
Sgrò, A.
Burger, B.
Fares, D.
Spijkerman, R.
van Elst TR
Wiersema, R.
Stassen, L.
Rodriguez Garcia, R.
Özkan, B.
Tavuz, A.
Demirci, Z.
Baki, B.
Choi, P.
O'Sullivan, H.
Salman, M.
Simioni, A.
Colombo, F.
Turati, L.
Cazzola, F.
Gallo, G.
Perrotta, G.
Papandrea, M.
Menduni, N.
Rossi, E.
Chetta, N.
Romeo, F.
Giordano, F.
Randisi, B.
Curletti, G.
Kuiper, J.
Costa, A.
Marcos Rodrigo, A.
Sanchez, A.
Varo Muñoz, A.
Martinez Rios CE
Aliseda-Jover, D.
Fernandez Nieto, D.
Alvarez Reyes, I.
Dominguez Rodriguez LM
Hernandez Ros MI
Esteban Sinovas, O.
Bartrina Soler, P.
Villarejo Campos, P.
Laguna Román, S.
Fontanet-Soler, S.
Raurich-Leandro, J.
Dominguez-Prieto, V.
Segura-Sampedro, J.
Alconchel-Gago, F.
Salazar-García, C.
Gezen, A.
Sahin, A.
Atasoy, H.
Yuksek, B.
Arslan, E.
Ozmen, B.
Sen, A.
Erol, H.
Ucar, E.
Aktas, M.
Yurdaor, S.
Mermer, S.
Seyhan, U.
Tosun, V.
Gunaydin, Y.
Ekinci, Z.
Yazkan, Z.
Choi, J.
Yeoh, T.
Jones, C.
Venturini, S.
Saat, M.
Loo, J.
Pike, G.
Davies, S.
Kabariti, R.
Olivier, J.
Hurný, M.
Žebrák, R.
Machačová, A.
Schulzová, M.
Smolák, P.
Široká, M.
Palyzová, H.
Jaroš, J.
Dušek, T.
Šimáčková, B.
Bartoš, M.
Sotona, O.
Pös, M.
Karásek, D.
Higgins, P.
Hacking, S.
Arora, E.
Coughlan, G.
Palanivail, N.
Quill, S.
Zhang, A.
Malak, M.
Maan, D.
Cheema, J.
Goh, A.
Shamsul Badrin AK
Guinness, F.
Howard James, N.
Neary, A.
Sebaoui, S.
Gilroy, D.
Petrov, G.
Craven, K.
Macdonald, A.
Redmond, A.
Brennan, D.
Roche, D.
O'Dwyer, M.
Collins, P.
Edwards, S.
Doyle, J.
Tiedt, L.
Arthurs, B.
O'Byrne, L.
Kiely, A.
Glynn, M.
Sproule, L.
Heaney, A.
Li Hi Shing, S.
Goh, W.
Al-Nasser, Z.
Al-Nasser, A.
Teh, J.
De Boni, D.
Goldin, E.
Ciccioli, E.
Vendramin, E.
Marchese, N.
Bruno, M.
Vinci, A.
Harder, G.
Morandi, V.
Magnoli, M.
Suppa, A.
Palmieri, A.
Martorana, M.
Sette, M.
Balagna, P.
Cruciani, C.
Corte, M.
Ciano, P.
Bagaglini, G.
Montuori, M.
Di Benedetto, L.
Arcudi, C.
Pezzuto, R.
Saraceno, F.
Milana, F.
Franceschilli, M.
Rizzi, A.
Sampietro, G.
Rampulla, V.
Bianco, F.
Boschetti, M.
Ghignone, F.
Bianchini, S.
Esposto, R.
Riva, L.
Riva, M.
Cannavò, M.
Arrigo, A.
Giavarini, L.
Colombo, E.
Trompetto, M.
Clerico, G.
Catalano, M.
Dosa, T.
El Mabruk, M.
Barone, V.
Pallara, E.
Pasqualoni, M.
Caudullo, G.
Mastandrea Bonaviri GN
Muro, M.
Pistola, I.
Verardi, L.
Ferrara, D.
Gerardi, S.
Remore, L.
Belia, F.
Del Coco, F.
Larotonda, C.
Botrugno, E.
Cammarota, A.
Di Girolami, L.
Laterza, V.
Laurino, A.
Paolo, G.
Santocchi, P.
Puccioni, C.
Truma, A.
Giardino, F.
Giuffrida, A.
Ripa, M.
Cautiero, R.
Patturelli, M.
Capozzolo, A.
Selvaggi, L.
Facchiano, A.
Milazzo, L.
Papazachariou, S.
Pattapola, V.
Anania, G.
Feo, C.
Bellinato, M.
Priani, P.
Zigiotto, D.
Troia, A.
Vable, T.
Piran, G.
Targa, S.
Pulpito, S.
Tagariello, F.
Fasano, A.
Anconelli, D.
Castiglione, F.
Tognolo, L.
Lopez, G.
Campion, A.
Tarantino, M.
Sacco, R.
Sammarco, G.
Palmisano, S.
Giacca, M.
Rocco, I.
Bellio, G.
Favero, A.
Raimondi, P.
Pantalone, M.
De Nardi, P.
Notarnicola, M.
Picciariello, A.
Licari, L.
Parinisi, Z.
Fazzotta, S.
Ciciliot, M.
Reggiani, L.
Mariani, F.
Aonzo, P.
Checcacci, P.
Montanelli, P.
Guerra, F.
Skalamera, I.
Staderini, F.
Grandi, S.
Nelli, T.
de Boer DV
van der Pool AEM
Janssen, T.
El-Atmani, S.
van Verschuer VMT
Poelman, M.
Dronkers, W.
van Steensel, L.
Toorenvliet, B.
Duinhouwer, L.
Vermaas, M.
Ter Bruggen FFJA
Hogendoorn, W.
van der Harst, E.
van Rijckevorsel VAJIM
Bayoumy, A.
Lap, C.
Gooszen, J.
Abdulrahman, N.
de Roy van Zuidewijn, D.
de Groof EJ
Zijlmans, J.
van Dalen ASHM
Bos, K.
Musters, G.
Looijen, R.
Fliers, J.
Oostendorp, S.
Mosterd, C.
Blonk, L.
Jurgens, J.
Ribbink, M.
Boom, M.
Boersma, A.
Hidding, E.
Schmidt, P.
Mensink, G.
Graus, S.
Gastel, M.
Veenker, C.
Van Heumen TM
Slieker, F.
Sedee, W.
Löwensteyn, Y.
Amelung, F.
de Guerre LEVM
Nota, C.
Van Dijck WPM
van Wijnbergen JWM
Pronk, A.
Kip, M.
van der Zee, C.
Heiloo, S.
Muller, S.
Verboeket, B.
Oudman, T.
Zope, S.
Gilissen, V.
Gommers, J.
Cremers, D.
Van der Lubbe, M.
Smet, M.
Ter Weele, K.
de Bruin, M.
Geerlings, M.
Ter Horst, L.
Kerimova, N.
Pesser, N.
Heesakkers, H.
de Mees, T.
de Gooyer JM
Willems, L.
Gawria, L.
Bonouvrie, D.
Harms, J.
Eggen, Y.
Hengeveld, E.
Smeets, H.
Hoffman, R.
Detmers Blom FPN
Van Bruggen, D.
Steup, W.
Gooiker, G.
Willems, Y.
van der Hoeven AC
Vallve-Bernal, M.
Perez-Gandara, B.
Perez, J.
Caballero Rodriguez, E.
Perez Febles, M.
Protti Ruiz GP
Hidalgo Pujol, M.
Alberti Delgado, P.
Gil Barrionuevo, E.
Anabitarte, O.
Caballero, L.
Poyato Nuñez FJ
Prado Perez, R.
de la Portilla de Juan, F.
Fulgencio Barbarin, J.
Elorza Echaniz, G.
Mitxelena Elosegi, L.
Delgado, A.
Marti Gelonch, L.
Gonzalez Arribas, M.
De Serra Tejada, I.
Alberdi San Roman, I.
de Andres Olabarria, U.
Fernández-Domper, L.
Perez Costoya, C.
Perez Arias, H.
Fa Binefa, M.
Becerra Nieves, M.
Escalona Canal MG
Aldrey, I.
Vazquez-Gonzalez, I.
Falcon Cazas, A.
Amarelo Garcia, M.
Gonzalez Ruiz AA
Garcia Garrido, M.
Simon Frapolli, V.
Martinez Diaz JM
De la Torre Conde, C.
Rodrigues Silva, K.
Hernandez Kakauridze, S.
Lopez Garcia MC
Flores Funes, D.
Gómez-López de San Román, C.
San Martín Bragado, M.
Tejero Pintor FJ
Pando Ruiz, B.
Sánchez Estébanez, E.
Roquet Puigneró, E.
Pla Seró, S.
Vela Polanco FF
Mirallas Viñas, O.
Caro Gonzalez MP
Bertelli Puche JL
Gonzalez-Martinez, A.
Sanchez Cambronero, M.
Garcia Torres, A.
Dominguez Jimenez, M.
de Jesus Rodriguez Perdomo, M.
Echazarreta-Gallego, E.
Sánchez-Blasco, L.
Del Mar López-Cuevas, M.
Latras-Cortés, I.
López-Vendrell, L.
Díaz Padillo, A.
Mestres Petit, N.
Cruz Reyes JA
Fernandez, C.
Posada, M.
Moratilla Lapeña, L.
Martin Morales, E.
Mate-Mate, P.
Garcia Cruz, G.
Gorini, L.
Rubio-Perez, I.
Soldevila-Verdeguer, C.
Jiménez-Viñas, C.
Luehrman, A.
Sena-Ruiz, F.
Garcia-Perez, J.
Plomer-Sanchez, M.
Pujol-Cano, N.
Jimenez-Segovia, M.
Diaz-Jover, P.
Pineño-Flores, C.
Ambrona-Zafra, D.
Gonzalez-Argente, X.
Jiménez-Morillas, P.
López-Mármol, R.
Durán-Martínez, M.
González-Crespo, A.
Checa Guillen, M.
Valderrama Pérez, A.
Claramonte Bellmunt, O.
Martí Fernández RM
Kasap, S.
Soylemez, Z.
Bolat, A.
Aydar, S.
Birgin, B.
Coskun, O.
Cakir, S.
Belibagli, Z.
Herken, M.
Erdem, S.
Kayacan, S.
Kelesoglu, Y.
Moran, D.
Atalay, H.
Kucukdiler, E.
Demirci, A.
Buyukkasap, C.
Kuzey, A.
Emral, C.
Dogan, H.
Cok, H.
Durmaz, H.
Asma, A.
Ergul, B.
Kaya, A.
Bilicen, G.
Gunay, M.
Senturk, E.
Baskoy, L.
Besısık, H.
Topalan, K.
Piraliyev, E.
Danalıoglu, A.
Ilbak, A.
Yıgman, S.
Kara, C.
Guzel, M.
Inci, E.
Onsal, U.
Erel, T.
Cetin, S.
Yekenkurul, E.
Kasar, P.
Saglam, Z.
Gursoy, F.
Cetinkaya, M.
Aktekin, H.
Bober, D.
Mugurtay, Y.
Koksal, G.
Celik, S.
Bektur, G.
Yildirim, R.
Ankarali, T.
Güven, H.
Yuksel, A.
Semiz, A.
Cise, S.
Tomas, K.
Ulusahin, M.
Akbulut, F.
Tulum, H.
Bodur, S.
Isler, V.
Pektas, A.
Mutlu, D.
Mericliler, M.
Tansoker, I.
Polat, Z.
Seyrek, N.
Beyatli, S.
Toto, O.
Cakaloglu, H.
Sapci, I.
Akpunarli, B.
Adiyaman, C.
Kobal, B.
Gok, Z.
Benli, S.
Turpan, M.
Kocapinar, S.
Parimli, H.
Acar, S.
Eger, M.
Yilmaz, I.
Cengiz, U.
Yoruk, I.
Mutlu, B.
Ulkucu, A.
Arukan, C.
Kara, B.
Gokce, K.
Calisgan, B.
Demirci, K.
Elkatroushi, T.
Ayaz, B.
Uzun, B.
Sivrikaya, T.
Goksoy, B.
Eroz, E.
Celik, B.
Canbay Torun, B.
Ekin, B.
Senay, B.
Temiz, C.
Yilmaz, M.
Yasar, C.
Cakir, E.
Subasi, A.
Celik, K.
Aksoy, K.
Karabulut, E.
Altintas, O.
Bali, A.
Ciftci, E.
Babaoglu, H.
Aljbour, A.
Aljbour, I.
Akcaoglu, T.
Kakil, E.
Taskin, O.
Taskin, R.
Topal, U.
Huzmeli, E.
Caliskan, T.
Unal, A.
Yurekli, A.
Sari, V.
Tutam, D.
Celen, D.
Posteki, G.
Demirtas, B.
Yildiz, S.
Kilic, E.
Yalcin, Y.
Kurt, A.
Gozubuyuk, Y.
Huseynova, S.
Cinar, S.
Calar, S.
Kurklu, O.
Binbuga, M.
Ceylan, C.
Yavuz, G.
Alim, Y.
Yildirim, N.
Yilmaz, S.
Onar, D.
Aray, E.
Ozsipahi, A.
Koc, G.
Yetiskin, E.
Kocer, M.
Ozgencil, B.
Bahcecioglu, B.
Hacioglu, A.
Bilici, O.
Cin, S.
Uzunoglu, E.
Cumen, E.
Aslan, L.
Erozgur, B.
Zengin, T.
Kullac, S.
Mizan, S.
Baykan, B.
Kopac, O.
Karabacak, U.
Aytekin, A.
Deliktas, T.
Buyukkarabacak, Y.
Uzun, O.
Karahan, B.
Turkmen, M.
Akdogan, A.
Uctepe, F.
Bandirmali, O.
Erdogan, P.
Demir, F.
Bozkurt, G.
Yilmaz, T.
Sheikh, I.
Orhan, K.
Balci, B.
Keyif, M.
Bilgin, S.
Cantimer, E.
Yaman, S.
Akkaya, E.
Atesavci, S.
Arslan, U.
Asik, M.
Koksal, S.
Murtaza, M.
Mustafa, S.
Oun, H.
Sam, Z.
Brogan, A.
Zaidi, R.
Quinn, K.
Taylor, F.
Pang, G.
Heath, H.
Smart, N.
Home, J.
Mauro, D.
Noone, T.
Fenn, J.
Sinha, A.
Lowe, R.
Hutchings, I.
Longstaff, L.
Smith, A.
Edwards, J.
Alcocer, B.
Oakley, T.
Thomas-Davies, M.
Hourston, G.
Kankam, H.
Ramana, A.
Baker, C.
Endo, Y.
Wong, C.
Anderson, R.
Badran, A.
Ali, A.
Myers, L.
Tippins, F.
Stanley, S.
Sandison, L.
Schofield, E.
Delf, J.
Rees, S.
Anyan-Brown, J.
Long, K.
Archer, M.
Anakwenze, V.
Goel, S.
Sharma Khatiwada, A.
Khan, S.
Leafe, O.
Lee, J.
Embury-Young, Y.
Edwards, L.
Hazenberg, P.
Agrawal, M.
Guerero, D.
Britton, F.
Rejayee, M.
Mahesh, S.
Khaing, P.
Baldwin, A.
Iyer, S.
Gaskell, P.
Adlan, A.
Cuckow, L.
Barmayehvar, B.
Rob, T.
Ciurleo, C.
Mural-Krishnan, S.
Jong, N.
Carlson, S.
Abdelgalil, R.
Goble, M.
Doshi, A.
Ogunleye, O.
Marsh, L.
Bagley, J.
Poacher, A.
Cantelo, J.
Wylie, J.
Govil, S.
Hill, F.
Beaver, D.
Urquhart, A.
Rakhimov, I.
Raina, V.
Clifford, T.
Iorga, R.
Cartwright, E.
Harris, A.
Shurovi, B.
Wadanamby, S.
Brown, E.
Bradley, C.
Ahmad, A.
Jeyabraba, S.
Hardaman, B.
Truss, A.
Mohamed, U.
Örhalmi, J.
Kerin, M.
Reynolds, J.
Ridgway, P.
Pietrabissa, A.
Foschi, D.
Sgroi, G.
Rosati, G.
Benevento, A.
Coco, C.
Persiani, R.
Vasquez, G.
Messina, F.
De Manzini, N.
Innocenti, P.
Rosati, R.
Altomare, D.
Sartori, A.
Salamone, G.
Galleano, R.
Cianchi, F.
Wijnhoven, B.
van de Ven AWH
de Vos Tot Nederveen Cappel RJ
de Castro SMM
Meijerink, W.
Mulder, I.
Acherman, Y.
van Leeuwen BL
Schasfoort, R.
Kloppenberg, F.
Wiezer, R.
Consten, E.
Van Grevenstein WMU
Schiphorst, A.
Wijffels, N.
Uittenbogaart, M.
Klinkert, M.
Koppe, M.
de Hingh, I.
Konsten, J.
Polat, F.
Berends, F.
Langenhoff, B.
Zimmerman, D.
van Engelenburg, T.
Vries, J.
Baeten, C.
Bastiaansen, A.
van Geloven, A.
Khan, I.
Girones, J.
Barrera Gomez, M.
Sanz Ortega, G.
Duran Muñoz-Cruzado VM
Ruiz Montesinos, I.
Enriquez-Navascues, J.
Portugal Porras, V.
Baixauli, J.
Garcia Florez LJ
Alonso Gonçalves, S.
Parajo, A.
Sanchez-Guillen, L.
Lujan Mompean JA
Soria Aledo, V.
Arenal, J.
Blanco Antona, F.
Badia, J.
Roura, J.
Garcia Garcia, J.
Elía-Guedea, M.
Millan, M.
Viñas-Salas, J.
Garcia-Olmo, D.
Prieto-Nieto, M.
Medina-Fernández, F.
Romero-Simó, M.
Frasson, M.
Espí Macías, A.
Tirnaksiz, M.
Leventoglu, S.
Kara, E.
Taşçı, Y.
Pehlivan, M.
Guner, A.
Ozben, V.
Agalar, C.
Albayrak, D.
Ertekin, C.
Oncel, M.
Sakman, G.
Guler, S.
Firat, O.
Akkucuk, S.
Ozbalci, G.
Sozuer, E.
Sengul, N.
Schizas, A.
Horgan, P.
Singh, B.
Harikrishnan, A.
Stechman, M.
Hayat, J.
Coyne, P.
Wilson, T.
Arun, C.
Manvydas, V.
Moroni, P.
Lo Secco, G.
Argenti, F.
Romano, F.
Calcagno, P.
Steccanella, F.
Cisternino, G.
Bottini, C.
Realis Luc, A.
Apicella, M.
Candilio, G.
Gubbiotti, F.
De Luca, E.
Casagranda, B.
Decorato, A.
Aquilino, F.
Badii, B.
Rahmee, C.
Kleine, E.
Yauw, S.
de Zeeuw, S.
Aarts, E.
Teixeira da Silva, M.
Brueren, L.
Bokkerink, G.
Schok, T.
Graafland, M.
Gonzalez de Chaves PE
Jimenez-Gomez, L.
García Galocha JL
Palos Campos MC
Jimenez Escovar, F.
Hernandez-Lizoáin, J.
Monzonis Hernandez, X.
Dominguez Sanchez JM
Vives-Rodriguez, E.
Abrisqueta Carrion, J.
Beltrán de Heredia, J.
Padilla Valverde, D.
Alcazar Montero JA
Córdoba-Díaz de Laspra, E.
Franco Chacón, M.
Muriel, P.
Pastor-Riquelme, P.
Peinado Iribar, B.
Alonso Hernandez, N.
Costa-Navarro, D.
Martínez Chillarón, E.
Secilmis, E.
Bamac, E.
Koç, F.
Kayaci Durak, M.
Bayram, S.
Ekrem, M.
Uzun, S.
Gok, A.
Gorguner, F.
Yildiz, T.
Dalci, K.
Kilinc, C.
Koç, M.
Yuksek, M.
Ersoy, T.
Celik, E.
Parmar, E.
Abuhussein, N.
Metcalf, P.
Atif, M.
Heywood, E.
Mayes, J.
Kelly, M.
Mitchell, H.
Antoniou, I.
Dean, R.
Davies, N.
Trecarten, S.
Henderson, I.
Holmes, C.
Shuttleworth, R.
Jindal, A.
Hughes, F.
Gouda, P.
Fleck, R.
Hanrahan, M.
Karunakaran, P.
Chen, J.
Sykes, M.
Sethi, R.
Suresh, S.
Patel, P.
Patel, M.
Varma, R.
Mushtaq, J.
Bolton, W.
Khan, T.
Morley, R.
Favero, N.
Adams, R.
Thirumal, V.
Kennedy, E.
Ong, K.
Tan, Y.
Gabriel, J.
Bakhsh, A.
Low, J.
Yener, A.
Paraoan, V.
Preece, R.
Tilston, T.
Cumber, E.
Dean, S.
Ross, T.
Mccance, E.
Amin, H.
Satterthwaite, L.
Clement, K.
Gratton, R.
Mills, E.
Chiu, S.
Hung, G.
Rafiq, N.
Hayes, J.
Robertson, K.
Dynes, K.
Huang, H.
Assadullah, S.
Duncumb, J.
Moon, R.
Poo, S.
Mehta, J.
Joshi, K.
Callan, R.
Norris, J.
Chilvers, N.
Keevil, H.
Jull, P.
Mallick, S.
Elf, D.
Carr, L.
Player, C.
Barton, E.
Martin, A.
Ratu, S.
Roberts, E.
Phan, P.
Dyal, A.
Rogers, J.
Henson, A.
Reid, N.
Burke, D.
Culleton, G.
Lynne, S.
Mansoor, S.
Brennan, C.
Blessed, R.
Holloway, C.
Hill, A.
Goldsmith, T.
Mackin, S.
Kim, S.
Woin, E.
Brent, G.
Coffin, J.
Ziff, O.
Momoh, Z.
Debenham, R.
Ahmed, M.
Yong, C.
Wan, J.
Copley, H.
Raut, P.
Chaudhry, F.
Nixon, G.
Dorman, C.
Tan, R.
Kanabar, S.
Canning, N.
Dolaghan, M.
Bell, N.
Mcmenamin, M.
Chhabra, A.
Duke, K.
Turner, L.
Patel, T.
Chew, L.
Mirza, M.
Lunawat, S.
Oremule, B.
Ward, N.
Khan, M.
Tan, E.
Maclennan, D.
Mcgregor, R.
Chisholm, E.
Griffin, E.
Bell, L.
Hughes, B.
Davies, J.
Haq, H.
Ahmed, H.
Ungcharoen, N.
Whacha, C.
Thethi, R.
Markham, R.
Lee, A.
Batt, E.
Bullock, N.
Francescon, C.
Shafiq, N.
Zhao, J.
Vivekanantham, S.
Barai, I.
Allen, J.
Marshall, D.
Mcintyre, C.
Wilson, H.
Ashton, A.
Lek, C.
Behar, N.
Davis-Hall, M.
Seneviratne, N.
Esteve, L.
Sirakaya, M.
Ali, S.
Pope, S.
Ahn, J.
Craig-McQuaide, A.
Gatfield, W.
Leong, S.
Demetri, A.
Kerr, A.
Rees, C.
Loveday, J.
Liu, S.
Wijesekera, M.
Maru, D.
Attalla, M.
Smith, N.
Brown, D.
Sritharan, P.
Shah, A.
Charavanamuttu, V.
Heppenstall-Harris, G.
Ng, K.
Raghvani, T.
Rajan, N.
Hulley, K.
Moody, N.
Williams, M.
Cotton, A.
Sharifpour, M.
Lwin, K.
Bright, M.
Chitnis, A.
Abdelhadi, M.
Semana, A.
Morgan, F.
Reid, R.
Dickson, J.
Anderson, L.
Mcmullan, R.
Ahern, N.
Asmadi, A.
Lua Boon Xuan, J.
Crozier, L.
Mcaleer, S.
Lees, D.
Adebayo, A.
Das, M.
Amphlett, A.
Al-Robeye, A.
Valli, A.
Khangura, J.
Winarski, A.
Woodward, H.
Gouldthrope, C.
Turner, M.
Sasapu, K.
Tonkins, M.
Wild, J.
Robinson, M.
Hardie, J.
Heminway, R.
Narramore, R.
Ramjeeawon, N.
Hibberd, A.
Winslow, F.
Ho, W.
Chong, B.
Lim, K.
Ho, S.
Crewdson, J.
Singagireson, S.
Kalra, N.
Koumpa, F.
Jhala, H.
Soon, W.
Karia, M.
Rasiah, M.
Xylas, D.
Gilbert, H.
Sundar-Singh, M.
Wills, J.
Akhtar, S.
Patel, S.
Hu, L.
Brathwaite-Shirley, C.
Nayee, H.
Amin, O.
Rangan, T.
Turner, E.
Mccrann, C.
Shepherd, R.
Patel, N.
Prest-Smith, J.
Auyoung, E.
Murtaza, A.
Coates, A.
Prys-Jones, O.
King, M.
Gaffney, S.
Dewdney, C.
Nehikhare, I.
Lavery, J.
Bassett, J.
Davies, K.
Ahmad, K.
Collins, A.
Acres, M.
Egerton, C.
Cheng, K.
Chen, X.
Chan, N.
Sheldon, A.
Empey, J.
Ingram, E.
Malik, A.
Johnstone, M.
Goodier, R.
Shah, J.
Giles, J.
Sanders, J.
Mclure, S.
Pal, S.
Rangedara, A.
Baker, A.
Asbjoernsen, C.
Girling, C.
Gray, L.
Gauntlett, L.
Joyner, C.
Qureshi, S.
Mogan, Y.
Jck, N.
Kumar, A.
Park, J.
Tan, D.
Choo, K.
Raman, K.
Buakuma, P.
Xiao, C.
Govinden, S.
Thompson, O.
Charalambos, M.
Karsan, R.
Dogra, T.
Bullman, L.
Dawson, P.
Frank, A.
Abid, H.
Tung, L.
Qureshi, U.
Tahmina, A.
Matthews, B.
Harris, R.
O'Connor, A.
Mazan, K.
Iqbal, S.
Stanger, S.
Thompson, J.
Sullivan, J.
Uppal, E.
Macaskill, A.
Bamgbose, F.
Neophytou, C.
Carroll, A.
Rookes, C.
Datta, U.
Dhutia, A.
Rashid, S.
Ahmed, N.
Lo, T.
Bhanderi, S.
Blore, C.
Ahmed, S.
Shaheen, H.
Abburu, S.
Majid, S.
Abbas, Z.
Talukdar, S.
Burney, L.
Patel, J.
Al-Obaedi, O.
Roberts, A.
Mahboob, S.
Sheth, S.
Karia, P.
Prabhudesai, A.
Kow, K.
Koysombat, K.
Wang, S.
Morrison, P.
Maheswaran, Y.
Keane, P.
Copley, P.
Brewster, O.
Xu, G.
Harries, P.
Wall, C.
Al-Mousawi, A.
Bonsu, S.
Cunha, P.
Ward, T.
Paul, J.
Nadanakumaran, K.
Tayeh, S.
Holyoak, H.
Remedios, J.
Theodoropoulou, K.
Luhishi, A.
Jacob, L.
Long, F.
Atayi, A.
Sarwar, S.
Parker, O.
Harvey, J.
Ross, H.
Rampal, R.
Thomas, G.
Vanmali, P.
Mcgowan, C.
Stein, J.
Robertson, V.
Carthew, L.
Teng, V.
Fong, J.
Street, A.
Thakker, C.
O'Reilly, D.
Bravo, M.
Pizzolato, A.
Khokhar, H.
Ryan, M.
Cheskes, L.
Carr, R.
Salih, A.
Bassiony, S.
Yuen, R.
Chrastek, D.
Rosen O'Sullivan, H.
Amajuoyi, A.
Wang, A.
Sitta, O.
Wye, J.
Qamar, M.
Major, C.
Kaushal, A.
Morgan, C.
Petrarca, M.
Allot, R.
Verma, K.
Dutt, S.
Chilima, C.
Peroos, S.
Kosasih, S.
Chin, H.
Ashken, L.
Pearse, R.
O'Loughlin, R.
Menon, A.
Singh, K.
Norton, J.
Sagar, R.
Jathanna, N.
Rothwell, L.
Watson, N.
Harding, F.
Dube, P.
Khalid, H.
Punjabi, N.
Sagmeister, M.
Gill, P.
Shahid, S.
Hudson-Phillips, S.
George, D.
Ashwood, J.
Lewis, T.
Dhar, M.
Sangal, P.
Rhema, I.
Kotecha, D.
Afzal, Z.
Syeed, J.
Prakash, E.
Jalota, P.
Herron, J.
Kimani, L.
Delport, A.
Shukla, A.
Agarwal, V.
Parthiban, S.
Thakur, H.
Cymes, W.
Rinkoff, S.
Turnbull, J.
Hayat, M.
Darr, S.
Khan, U.
Lim, J.
Higgins, A.
Lakshmipathy, G.
Forte, B.
Canning, E.
Jaitley, A.
Lamont, J.
Toner, E.
Ghaffar, A.
Mcdowell, M.
Salmon, D.
O'Carroll, O.
Khan, A.
Clesham, K.
Palmer, C.
Lyons, R.
Bell, A.
Chin, R.
Waldron, R.
Trimble, A.
Cox, S.
Ashfaq, U.
Campbell, J.
Holliday, R.
Mccabe, G.
Morris, F.
Priestland, R.
Vernon, O.
Ledsam, A.
Vaughan, R.
Lim, D.
Bakewell, Z.
Hughes, R.
Koshy, R.
Jackson, H.
Narayan, P.
Cardwell, A.
Jubainville, C.
Arif, T.
Elliott, L.
Gupta, V.
Bhaskaran, G.
Odeleye, A.
Ahmed, F.
Shah, R.
Pickard, J.
Suleman, Y.
North, A.
Mcclymont, L.
Hussain, N.
Ibrahim, I.
Ng, G.
Wong, V.
Lim, A.
Harris, L.
Tharmachandirar, T.
Mittapalli, D.
Patel, V.
Lakhani, M.
Bazeer, H.
Narwani, V.
Sandhu, K.
Wingfield, L.
Gentry, S.
Adjei, H.
Bhatti, M.
Braganza, L.
Barnes, J.
Mistry, S.
Chillarge, G.
Stokes, S.
Cleere, J.
Bucko, A.
Meek, J.
Boxall, N.
Wiltshire, J.
Toh, C.
Ward, A.
Horth, D.
Patel, B.
Ali, B.
Spencer, T.
Axelson, T.
Kretzmer, L.
Chhina, C.
Anandarajah, C.
Fautz, T.
Horst, C.
Thevathasan, A.
Ng, J.
Hirst, F.
Brewer, C.
Logan, A.
Lockey, J.
Forrest, P.
Keelty, N.
Wood, A.
Springford, L.
Avery, P.
Schulz, T.
Bemand, T.
Howells, L.
Collier, H.
Khajuria, A.
Tharakan, R.
Parsons, S.
Buchan, A.
Mcgalliard, R.
Mason, J.
Cundy, O.
Li, N.
Redgrave, N.
Watson, R.
Pezas, T.
Dennis, Y.
Segall, E.
Hameed, M.
Lynch, A.
Chamberlain, M.
Peck, F.
Neo, Y.
Russell, G.
Elseedawy, M.
Foster, N.
Soo, Y.
Puan, L.
Dennis, R.
Goradia, H.
Qureshi, A.
Osman, S.
Reeves, T.
Dinsmore, L.
Marsden, M.
Lu, Q.
Pitts-Tucker, T.
Dunn, C.
Walford, R.
Heathcote, E.
Martin, R.
Pericleous, A.
Brzyska, K.
Reid, K.
Wetherall, N.
Mcaleer, E.
Thomas, D.
Kiff, R.
Milne, S.
Holmes, M.
Bartlett, J.
Lucas de Carvalho, J.
Bloomfield, T.
Tongo, F.
Bremner, R.
Yong, N.
Atraszkiewicz, B.
Mehdi, A.
Tahir, M.
Sherliker, G.
Tear, A.
Pandey, A.
Broyd, A.
Omer, H.
Raphael, M.
Chaudhry, W.
Shahidi, S.
Jawad, A.
Gill, C.
Hindle Fisher, I.
Adeleja, I.
Clark, I.
Aidoo-Micah, G.
Stather, P.
Salam, G.
Glover, T.
Deas, G.
Sim, N.
Obute, R.
Wynell-Mayow, W.
Sait, M.
Mitha, N.
de Bernier GL
Siddiqui, M.
Shaunak, R.
Wali, A.
Cuthbert, G.
Bhudia, R.
Webb, E.
Shah, S.
Ansari, N.
Perera, M.
Kelly, N.
Mcallister, R.
Stanley, G.
Keane, C.
Shatkar, V.
Maxwell-Armstrong, C.
Henderson, L.
Maple, N.
Manson, R.
Semple, E.
Mills, M.
Daoub, A.
Marsh, A.
Ramnarine, A.
Hartley, J.
Malaj, M.
Jewell, P.
Whatling, E.
Hitchen, N.
Chen, M.
Goh, B.
Fern, J.
Rogers, S.
Derbyshire, L.
Robertson, D.
Deekonda, P.
Abid, A.
Harrison, P.
Aildasani, L.
Turley, H.
Sherif, M.
Pandey, G.
Filby, J.
Johnston, A.
Burke, E.
Mohamud, M.
Gohil, K.
Tsui, A.
Singh, R.
Lim, S.
O'Sullivan, K.
Mckelvey, L.
O'Neill, S.
Roberts, H.
Brown, F.
Cao, Y.
Buckle, R.
Liew, Y.
Sii, S.
Ventre, C.
Graham, C.
Filipescu, T.
Yousif, A.
Dawar, R.
Wright, A.
Peters, M.
Varley, R.
Owczarek, S.
Hartley, S.
Khattak, M.
Iqbal, A.
Ali, M.
Durrani, B.
Narang, Y.
Bethell, G.
Horne, L.
Pinto, R.
Nicholls, K.
Kisyov, I.
Torrance, H.
English, W.
Lakhani, S.
Ashraf, S.
Venn, M.
Elangovan, V.
Kazmi, Z.
Brecher, J.
Sukumar, S.
Mastan, A.
Mortimer, A.
Parker, J.
Boyle, J.
Elkawafi, M.
Beckett, J.
Mohite, A.
Narain, A.
Mazumdar, E.
Sreh, A.
Hague, A.
Weinberg, D.
Fletcher, L.
Steel, M.
Shufflebotham, H.
Masood, M.
Sinha, Y.
Jenvey, C.
Kitt, H.
Slade, R.
Craig, A.
Deall, C.
Reakes, T.
Chervenkoff, J.
Strange, E.
O'Bryan, M.
Murkin, C.
Joshi, D.
Bergara, T.
Naqib, S.
Wylam, D.
Scotcher, S.
Hewitt, C.
Stoddart, M.
Kerai, A.
Trist, A.
Cole, S.
Knight, C.
Stevens, S.
Cooper, G.
Ingham, R.
Dobson, J.
O'Kane, A.
Moradzadeh, J.
Duffy, A.
Henderson, C.
Mclaughin, C.
Hoskins, T.
Reehal, R.
Bookless, L.
Mclean, R.
Stone, E.
Wright, E.
Abdikadir, H.
Roberts, C.
Spence, O.
Srikantharajah, M.
Ruiz, E.
Matthews, J.
Gardner, E.
Hester, E.
Naran, P.
Simpson, R.
Minhas, M.
Cornish, E.
Semnani, S.
Rojoa, D.
Radotra, A.
Eraifej, J.
Eparh, K.
Smith, D.
Mistry, B.
Hickling, S.
Din, W.
Liu, C.
Mithrakumar, P.
Mirdavoudi, V.
Rashid, M.
Mcgenity, C.
Hussain, O.
Kadicheeni, M.
Gardner, H.
Anim-Addo, N.
Pearce, J.
Aslanyan, A.
Ntala, C.
Sorah, T.
Parkin, J.
Alizadeh, M.
White, A.
Edozie, F.
Johnston, J.
Kahar, A.
Navayogaarajah, V.
Carter, D.
Khonsari, P.
Burgess, A.
Ponweera, A.
Cody, A.
Ayl, N.
Croall, A.
Allan, C.
Ng, S.
Raghuvir, V.
Telfer, R.
Greenhalgh, A.
Mckerr, C.
Edison, M.
Dear, K.
Hardy, M.
Williams, P.
Hassan, S.
Sajjad, U.
O'Neill, E.
Lopes, S.
Healy, L.
Jamal, N.
Tan, S.
Lazenby, D.
Husnoo, S.
Beecroft, S.
Sarvanandan, T.
Weston, C.
Bassam, N.
Rabinthiran, S.
Hayat, U.
Ng, L.
Varma, D.
Sukkari, M.
Mian, A.
Omar, A.
Kim, J.
Sellathurai, J.
Mahmood, J.
O'Connell, C.
Bose, R.
Heneghan, H.
Lalor, P.
Matheson, J.
Doherty, C.
Cullen, C.
Cooper, D.
Angelov, S.
Drislane, C.
Kreibich, A.
Palkhi, E.
Durr, A.
Lotfallah, A.
Gold, D.
Mckean, E.
Dhanji, A.
Anilkumar, A.
Thacoor, A.
Siddiqui, Z.
Piquet, A.
Anderson, S.
Mccormack, D.
Gulati, J.
Ibrahim, A.
Murray, S.
Walsh, S.
Mcgrath, A.
Ziprin, P.
Chua, E.
Lou, C.
Bloomer, J.
Paine, H.
Osei-Kuffour, D.
White, C.
Szczap, A.
Gokani, S.
Patel, K.
Malys, M.
Reed, A.
Torlot, G.
Charania, A.
Ahmad, S.
Varma, N.
Cheema, H.
Austreng, L.
Petra, H.
Chaudhary, M.
Zegeye, M.
Cheung, F.
Coffey, D.
Heer, R.
Singh, S.
Seager, E.
Cumming, S.
Suresh, R.
Verma, S.
Ptacek, I.
Gwozdz, A.
Yang, T.
Khetarpal, A.
Shumon, S.
Fung, T.
Leung, W.
Kwang, P.
Loke, W.
Curran, A.
Chan, C.
Mcgarrigle, C.
Mohan, K.
Cullen, S.
Wong, E.
Toale, C.
Collins, D.
Keane, N.
Traynor, B.
Shanahan, D.
Yan, A.
Jafree, D.
Topham, C.
Mitrasinovic, S.
Omara, S.
Bingham, G.
Lykoudis, P.
Miranda, B.
Whitehurst, K.
Kumaran, G.
Devabalan, Y.
Aziz, H.
Shoa, M.
Dindyal, S.
Yates, J.
Bernstein, I.
Rattan, G.
Coulson, R.
Stezaker, S.
Isaac, A.
Salem, M.
Mcbride, A.
Mcfarlane, H.
Yow, L.
Macdonald, J.
Bartlett, R.
Turaga, S.
White, U.
Liew, W.
Yim, N.
Ang, A.
Simpson, A.
Mcauley, D.
Craig, E.
Murphy, L.
Shepherd, P.
Kee, J.
Abdulmajid, A.
Chung, A.
Warwick, H.
Livesey, A.
Holton, P.
Theodoreson, M.
Jenkin, S.
Turner, J.
Entwisle, J.
Marchal, S.
O'Connor, S.
Blege, H.
Aithie, J.
Sabine, L.
Stewart, G.
Jackson, S.
Kishore, A.
Lankage, C.
Acquaah, F.
Joyce, H.
Mckevitt, K.
Coffey, C.
Fawaz, A.
Dolbec, K.
O'Sullivan, D.
Geraghty, J.
Lim, E.
Bolton, L.
Fitzpatrick, D.
Robinson, C.
Ramtoola, T.
Collinson, S.
Grundy, L.
Mcenhill, P.
Harbhajan Singh GS
Loughran, D.
Keeling, R.
Williams, R.
Whitham, R.
Yoganathan, S.
Nachiappan, R.
Egan, R.
Owasil, R.
Kwan, M.
He, A.
Goh, R.
Bhome, R.
Teoh, P.
Raji, K.
Jayakody, N.
Matthams, J.
Chong, J.
Luk, C.
Greig, R.
Trail, M.
Charalambous, G.
Rocke, A.
Gardiner, N.
Bulley, F.
Warren, N.
Brennan, E.
Fergurson, P.
Wilson, R.
Whittingham, H.
Khanijau, R.
Gandhi, K.
Morris, S.
Boulton, A.
Chandan, N.
Barthorpe, A.
Maamari, R.
Sandhu, S.
Mccann, M.
Higgs, L.
Balian, V.
Reeder, C.
Diaper, C.
Sale, T.
Ali, H.
Archer, C.
Clarke, A.
Heskin, J.
Hurst, P.
Farmer, J.
O'Flynn, L.
Doan, L.
Shuker, B.
Stott, G.
Vithanage, N.
Hoban, K.
Nesargikar, P.
Kennedy, H.
Grossart, C.
Roy, C.
Sim, P.
Leslie, K.
Sim, D.
Abul, M.
Cody, N.
Tay, A.
Woon, E.
Sng, S.
Mah, J.
Robson, J.
Shakweh, E.
Wing, V.
Mills, H.
Li, M.
Barrow, T.
Balaji, S.
Jordan, H.
Phillips, C.
Naveed, H.
Hirani, S.
Tai, A.
Ratnakumaran, R.
Sahathevan, A.
Shafi, A.
Seedat, M.
Weaver, R.
Batho, A.
Punj, R.
Selvachandran, H.
Bhatt, N.
Botchey, S.
Khonat, Z.
Brennan, K.
Morrison, C.
Devlin, E.
Linton, A.
Galloway, E.
Mcgarvie, S.
Ramsay, N.
Mcrobbie, H.
Whewell, H.
Dean, W.
Nelaj, S.
Eragat, M.
Mishra, A.
Kane, T.
Zuhair, M.
Wells, M.
Wilkinson, D.
Woodcock, N.
Sun, E.
Aziz, N.
Abd Ghaffar, M.
Pokaż więcej
Temat :
NO
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
postoperative complications
obesity
digestive tract
gastrointestinal tract
body mass index
body weight
Postoperative Complications, Obesity, Digestive Tract, Gastrointestinal Tract, Body Mass Index, Body Weight
Body mass index
Body weight
Digestive tract
Gastrointestinal tract
Obesity
Postoperative complications
Gastroenterology
Tytuł :
Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen
Autorzy :
Sivakumar, S
Taccone, FS
Desai, KA
Lazaridis, C
Skarzynski, M
Sekhon, M
Henderson, W
Griesdale, D
Chapple, L
Deane, A
Williams, L
Ilia, S
Henderson, A
Hugill, K
Howard, P
Roy, A
Bonner, S
Monteiro, E
Baudouin, S
Ramírez, CS
Escalada, SH
Banaszewski, M
Sertedaki, A
Kaymak, Ç
Viera, MA
Santana, MC
Balcázar, LC
Monroy, NS
Campelo, FA
Vázquez, CF
Santana, PS
Cerejo, A
Santana, SR
Charmadari, E
Carteron, L
Kovach, L
Patet, C
Quintard, H
Solari, D
Bouzat, P
Oddo, M
Wollersheim, T
Malleike, J
Haas, K
Stratakis, CA
Rocha, AP
Carbon, N
Şencan, I
Schneider, J
Birchmeier, C
Fielitz, J
Spuler, S
Weber-Carstens, S
Enseñat, L
Pérez-Madrigal, A
Briassouli, E
Saludes, P
Proença, L
Elsayed, AA
Meço, B
Gruartmoner, G
Espinal, C
Mesquida, J
Huber, W
Eckmann, M
Elkmann, F
Goukos, D
Gruber, A
Lahmer, T
Mayr, U
Herner, A
Özçelik, M
Abougabal, AM
Schellnegger, R
Schmid, RM
Ayoub, W
Psarra, K
Samy, W
Esmat, A
Battah, A
Mukhtar, S
Mongkolpun, W
Ünal, N
Cortés, DO
Beshey, BN
Cordeiro, CP
Vincent, JL
Leite, MA
Creteur, J
Funcke, S
Groesdonk, H
Saugel, B
Wagenpfeil, G
Wagenpfeil, S
Reuter, DA
Fernandez, MM
Alzahaby, KM
Botoula, E
Fernandez, R
Magret, M
González-Castro, A
Bouza, MT
Ibañez, M
García, C
Balerdi, B
Jenni-Moser, B
Mas, A
Arauzo, V
Tsagarakis, S
Añón, JM
Pozzebon, S
Ruiz, F
Ferreres, J
Tomás, R
Alabert, M
Tizón, AI
Altaba, S
Jeitziner, MM
Llamas, N
Haroon, BA
Edul, VS
Goligher, EC
Fan, E
Herridge, M
Ortiz, AB
Vorona, S
Sklar, M
Dres, M
Rittayamai, N
Lanys, A
Schreiber, J
Mageira, E
Urrea, C
Tomlinson, G
Reid, WD
Rubenfeld, GD
Kavanagh, BP
Cristallini, S
Brochard, LJ
Ferguson, ND
Neto, AS
De Abreu, MG
Routsi, C
Imiela, J
Galassi, MS
Pelosi, P
Schultz, MJ
PRoVENT investigators and the PROVE Network
Guérin, C
Papazian, L
Reignier, J
Lheureux, O
Ayzac, L
Nanas, S
Loundou, A
Forel, JM
Sales, FL
Rolland-Debord, C
Bureau, C
Poitou, T
Clavel, M
Perbet, S
Terzi, N
Kouatchet, A
Briassoulis, G
Brasseur, A
Similowski, T
Demoule, A
De Moraes, KC
Hunfeld, N
Trogrlic, Z
Ladage, S
Osse, RJ
Koch, B
Rietdijk, W
Boscolo, A
Devlin, J
Van der Jagt, M
Picetti, E
Batista, CL
Ceccarelli, P
Mensi, F
Malchiodi, L
Risolo, S
Rossi, I
Bertini, D
Antonini, MV
Servadei, F
Caspani, ML
Roquilly, A
Júnior, JA
Lasocki, S
Seguin, P
Geeraerts, T
Perrigault, PF
Campello, E
Dahyot-Fizelier, C
Paugam-Burtz, C
Cook, F
Cinotti, R
Dit Latte, DD
Mahe, PJ
Marcari, TB
Fortuit, C
Feuillet, F
Lucchetta, V
Asehnoune, K
Marzorati, C
Spina, S
Scaravilli, V
Vargiolu, A
Riva, M
Giussani, C
Lobato, R
Sganzerla, E
Hravnak, M
Osaku, EF
Citerio, G
Barbadillo, S
De Molina, FJ
Álvarez-Lerma, F
Rodríguez, A
SEMICYUC/GETGAG Working Group
Zakharkina, T
Martin-Loeches, I
Castro, CS
Matamoros, S
Fuhrmann, V
Piasentini, E
Povoa, P
Yousef, K
Torres, A
Kastelijn, J
Hofstra, JJ
De Jong, M
Schultz, M
Sterk, P
Artigas, A
De Souza, LM
Aktepe, O
Bos, LJ
Moreau, AS
Chang, Y
Salluh, J
Rodriguez, A
Nseir, S
TAVeM study group
De Jong, E
Fildisis, G
Rodrigues, FF
Van Oers, JA
Beishuizen, A
Girbes, AR
Nijsten, MW
Crago, E
De Lange, DW
Bonvicini, D
Labate, D
Benacchio, L
Radu, CM
Olivieri, A
Stepinska, J
Wruck, ML
Pizzirani, E
Lopez-Delgado, JC
Gonzalez-Romero, M
Fuentes-Mila, V
Berbel-Franco, D
Friedlander, RM
Romera-Peregrina, I
Manesso, L
Martinez-Pascual, A
Perez-Sanchez, J
Abellan-Lencina, R
Correa, NG
Ávila-Espinoza, RE
Moreno-Gonzalez, G
Sbraga, F
Griffiths, S
Grocott, MP
Creagh-Brown, B
Simioni, P
Abdelmonem, SA
POPC-CB investigators
Doyle, J
Wilkerson, P
Pelegrini, AM
Soon, Y
Huddart, S
Dickinson, M
Riga, A
Zuleika, A
Ori, C
Miyamoto, K
Kawazoe, Y
Tahon, SA
Morimoto, T
Yamamoto, T
Eid, RA
Fuke, A
Hashimoto, A
Koami, H
Beppu, S
Su, H
Katayama, Y
Ito, M
Ohta, Y
Yamamura, H
Helmy, TA
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
Timenetsky, KT
Rygård, SL
Holst, LB
Wetterslev, J
Lam, YM
Johansson, PI
Perner, A
Soliman, IW
Van Dijk, D
Van Delden, JJ
Meligy, HS
Cazati, D
Cremer, OL
Slooter, AJ
Willis, K
Peelen, LM
McWilliams, D
Snelson, C
Neves, AD
Loudet, CI
Busico, M
Vazquez, D
Villalba, D
Lobato, M
Puig, F
Kott, M
Pullar, V
Veronesi, M
Lischinsky, A
López, FJ
Mori, LB
Plotnikow, G
Díaz, A
Giannasi, S
Hernandez, R
Krzisnik, L
Diniz, PS
Hubner, RP
Cecotti, C
Dunn-Siegrist, I
Viola, L
Lopez, R
Sottile, JP
Benavent, G
Estenssoro, E
Chen, CM
Lai, CC
Cheng, KC
Costa, CR
Rocha, LL
Chou, W
Chan, KS
Pugin, J
Roeker, LE
Horkan, CM
Gibbons, FK
Christopher, KB
Weijs, PJ
Mogensen, KM
Furche, M
Rawn, JD
Cavalheiro, AM
Robinson, MK
Tang, Z
Gupta, S
Qiu, C
Ouyang, B
Cai, C
Guan, X
Tsang, JL
Regueira, T
Cea, L
Topeli, A
Lucinio, NM
Carlos, SJ
Elisa, B
Puebla, C
Vargas, A
Govil, D
Poulsen, MK
De Guadiana-Romualdo, LG
Thomsen, LP
Kjærgaard, S
Rees, SE
Karbing, DS
Schwedhelm, E
Frank, S
Müller, MC
Carbon, NM
Skrypnikov, V
Rebollo-Acebes, S
Srinivasan, S
Pickerodt, PA
Falk, R
Mahlau, A
Santos, ER
Lee, A
Inglis, R
Morgan, R
Barker, G
Esteban-Torrella, P
Kamata, K
Abe, T
Patel, SJ
Saitoh, D
Tokuda, Y
Green, RS
Norrenberg, M
Butler, MB
Erdogan, M
Hwa, HT
Jiménez-Sánchez, R
Gil, LJ
Vaquero, RH
Rodriguez-Ruiz, E
Lago, AL
N, JK
Allut, JL
Gestal, AE
Gleize, A
Gonzalez, MA
Thomas-Rüddel, DO
Jiménez-Santos, E
Schwarzkopf, D
Fleischmann, C
Reinhart, K
Suwanpasu, S
Sattayasomboon, Y
Filho, NM
Gupta, A
Oliveira, JC
Preiser, JC
Ballalai, CS
Zitta, K
Ortín-Freire, A
De Lucia, CV
Araponga, GP
Veiga, LN
Silva, CS
Garrido, ME
Ramos, BB
Ricaldi, EF
Gomes, SS
Tomar, DS
Simón, IF
Hernando-Holgado, A
GEMINI
Gemmell, L
MacKay, A
Wright, C
Docking, RI
Doherty, P
Black, E
Stenhouse, P
Plummer, MP
Finnis, ME
Albaladejo-Otón, MD
Carmona, SA
Shafi, M
Phillips, LK
Kar, P
Bihari, S
Biradar, V
Moodie, S
Horowitz, M
Shaw, JE
Deane, AM
Coelho, L
Yatabe, T
Valhonrat, IL
Inoue, S
Harne, R
Sakaguchi, M
Egi, M
Abdelhamid, YA
Motta, MF
Domínguez, JP
Arora, DP
Hokka, M
Pattinson, KT
Mizobuchi, S
Pérez, AG
Abellán, AN
Plummer, M
Giersch, E
Talwar, N
Summers, M
Pelenz, M
Hatzinikolas, S
Heller, S
Chapman, M
Jones, K
Almudévar, PM
Schweizer, R
Jacquet-Lagreze, M
Portran, P
Rabello, L
Mazumdar, S
Junot, S
Allaouchiche, B
Fellahi, JL
Guerci, P
Ergin, B
Lange, K
Kapucu, A
Ince, C
Cioccari, L
Luethi, N
Crisman, M
Papakrivou, EE
Bellomo, R
Mårtensson, J
Shinotsuka, CR
Fagnoul, D
Kluge, S
Orbegozo, D
Makris, D
Thooft, A
Brimioulle, S
Dávila, F
Iwasaka, H
Brandt, B
Tahara, S
Nagamine, M
Ichigatani, A
Cabrera, AR
Zepeda, EM
Granillo, JF
Manoulakas, E
Sánchez, JS
Montoya, AA
Rubio, JJ
Montenegro, AP
Blanco, GA
Robles, CM
Drolz, A
Horvatits, T
Roedl, K
Rutter, K
Tsolaki, B
Funk, GC
Póvoa, P
Ramos, AJ
Schneeweiss, B
Sabetian, G
Pooresmaeel, F
Zand, F
Ghaffaripour, S
Farbod, A
Tabei, H
Taheri, L
TAVeM study Group
Karadodas, B
Reina, Á
Anandanadesan, R
Metaxa, V
Teixeira, C
Pereira, SM
Hernández-Marrero, P
Carvalho, AS
Beckmann, M
Hartog, CS
Varis, E
Raadts, A
López, NP
Zakynthinos, E
Robertsen, A
Førde, R
Skaga, NO
Helseth, E
Honeybul, S
Ho, K
Vazquez, AR
Lopez, PM
Gonzalez, MN
Ortega, PN
Pérez, MA
Sola, EC
Garcia, IP
Spasova, T
De la Torre-Prados, MV
Kopecky, O
Rusinova, K
Pettilä, V
Waldauf, P
Cepeplikova, Z
Balik, M
Ordoñez, PF
Apolo, DX
Almudevar, PM
Martin, AD
Muñoz, JJ
Poukkanen, M
Castañeda, DP
Villamizar, PR
Ramos, JV
Pérez, LP
Lucendo, AP
Villén, LM
Ejarque, MC
Estella, A
Camps, VL
Neitzke, NM
Encinares, VS
Martín, MC
Masnou, N
Bioethics work group of SEMICYUC
Barbosa, S
Varela, A
Palma, I
López, FM
Cristina, L
Nunes, E
Jacob, S
Pereira, I
Campello, G
Ibañez, MP
Granja, C
Pande, R
Pandey, M
Varghese, S
Chanu, M
García, IP
Van Dam, MJ
Schildhauer, C
Karlsson, S
Ter Braak, EW
Gracia, M
Viciana, R
Montero, JG
Recuerda, M
Fontaiña, LP
Tharmalingam, B
Kovari, F
Zöllner, C
Rose, L
Mcginlay, M
Amin, R
Burns, K
Connolly, B
Hart, N
Labrador, G
Jouvet, P
Katz, S
Leasa, D
Takala, J
Izurieta, JR
Mawdsley, C
Mcauley, D
Blackwood, B
Denham, S
Worrall, R
Arshad, M
Cangueiro, TC
Isherwood, P
Wilkman, E
Khadjibaev, A
Guerrero, JJ
Sabirov, D
Rosstalnaya, A
Parpibaev, F
Sharipova, V
Guzman, CI
FINNAKI Study Group
Poulose, V
Renal Transplantation HUVR
Lundberg, OH
Koh, J
Calvert, S
Cha, YS
Lee, SJ
Tyagi, N
Rajput, RK
Birri, PN
Taneja, S
Singh, VK
Sharma, SC
Mittal, S
Quint, M
Kam, JW
Rao, BK
Ayachi, J
Fraj, N
Romdhani, S
Bergenzaun, L
Khedher, A
Meddeb, K
Sma, N
Azouzi, A
Bouneb, R
Giribet, A
Adeniji, K
Chouchene, I
Yeter, H
El Ghardallou, M
Rydén, J
Boussarsar, M
Jennings, R
Walter, E
Ribeiro, JM
Moniz, I
Marçal, R
Santos, AC
Young, R
Candeias, C
E Silva, ZC
Rosenqvist, M
Kara, A
Gomez, SE
Nieto, OR
Gonzalez, JA
Cuellar, AI
Mildh, H
Korhonen, AM
Shevill, DD
Elke, G
Moraes, MM
Ala-Kokko, T
Reinikainen, M
Robertson, E
Garside, P
Tavladaki, T
Isotti, P
De Vecchi, MM
Perduca, AE
Cuervo, MA
Melander, O
Negro, A
Villa, G
Manara, DF
Cabrini, L
Zangrillo, A
Frencken, JF
Spanaki, AM
Van Baal, L
Donker, DW
Chew, MS
Cuervo, RA
Horn, J
Van der Poll, T
Van Klei, WA
Bonten, MJ
Menard, CE
Kumar, A
Dimitriou, H
Rimmer, E
Doucette, S
Esteban, MA
Turgeon, AF
Houston, BL
Houston, DS
Zarychanski, R
Pinto, BB
Carrara, M
Ferrario, M
Bendjelid, K
Kondili, E
Nunes, J
Fraile, LI
Diaz, P
Silva, G
Escórcio, S
Chaves, S
Jardim, M
Fernandes, N
Câmara, M
Duarte, R
Pereira, CA
Choulaki, C
Mittelbrum, CP
Vieira, J
Nóbrega, JJ
De Oca-Sandoval, MA
Sánchez-Rodríguez, A
Joya-Galeana, JG
Correa-Morales, A
Camarena-Alejo, G
Aguirre-Sánchez, J
Franco-Granillo, J
Albaiceta, GM
Meleti, E
Soliman, M
Al Azab, A
El Hossainy, R
Nagy, H
Nirmalan, M
Crippa, IA
Cavicchi, FZ
Koeze, J
Kafetzopoulos, D
Chaari, A
Hakim, KA
Hassanein, H
Etman, M
El Bahr, M
Bousselmi, K
Khalil, ES
Kauts, V
Tsolakoglou, I
Casey, WF
Imahase, H
Georgopoulos, D
Sakamoto, Y
Yamada, KC
Miike, T
Nagashima, F
Iwamura, T
Keus, F
Hummitzsch, L
Kishihara, Y
Heyland, D
Spiezia, L
Dieperink, W
Souza, RB
Yasuda, H
Martins, AM
Liberatore, AM
Kang, YR
Nakamae, MN
La Torre, AG
Vieira, JC
Koh, IH
Hanslin, K
Wilske, F
Van der Horst, IC
Jaskowiak, JL
Skorup, P
Sjölin, J
Lipcsey, M
Long, WJ
Zhen, CE
Vakalos, A
Avramidis, V
Wu, SH
Shyu, LJ
Rebollo, S
Van Meurs, M
Li, CH
Yu, CH
Chen, HC
Wang, CH
Lin, KH
Aray, ZE
Gómez, CF
Tsvetanova-Spasova, T
Tejero, AP
Monge, DD
Zijlstra, JG
Losada, VM
Tarancón, CM
Cortés, SD
Gutiérrez, AM
Álvarez, TP
Rouze, A
Jaffal, K
Six, S
Jimenez, R
Nuevo-Ortega, P
Stolz, K
Roberts, S
Cattoen, V
Arnal, JM
Saoli, M
Novotni, D
Garnero, A
Becher, T
Torrella, PE
Buchholz, V
Schädler, D
Rueda-Molina, C
Caballero, CH
Frerichs, I
Weiler, N
Eronia, N
Mauri, T
Gatti, S
Maffezzini, E
Fernandez, A
Bronco, A
Alban, L
Sasso, T
Marenghi, C
Isgro, G
Fernández-Porcel, A
Grasselli, G
Pesenti, A
Bellani, G
Al-Fares, A
Dubin, A
Del Sorbo, L
Anwar, S
Facchin, F
Azad, S
Zamel, R
Hall, D
Ferguson, N
Camara-Sola, E
Cypel, M
Keshavjee, S
Sanchez, S
Durlinger, E
Spoelstra-de Man, A
Smit, B
De Grooth, HJ
Girbes, A
Beitland, S
Straaten, HO
Smulders, Y
Salido-Díaz, L
Ortin, A
Alfaro, MA
Parrilla, F
Meli, A
Pellegrini, M
Rodriguez, N
Goyeneche, JM
Morán, I
Intas, G
Aguirre, H
Mancebo, J
Bassi, GL
Heines, SJ
García-Alcántara, A
Strauch, U
Bergmans, DC
Blankman, P
Shono, A
Hasan, D
Gommers, D
Trøseid, AM
Chung, WY
Prats, RG
Lee, KS
Jung, YJ
Park, JH
Sheen, SS
Park, KJ
Worral, R
Brusletto, BS
Larraza, S
Dey, N
Spadaro, S
Brohus, JB
Winding, RW
Volta, CA
Silva, MM
Waldum-Grevbo, BE
Ampatzidou, F
Vlachou, A
Kehagioglou, G
Karaiskos, T
Madesis, A
Mauromanolis, C
Michail, N
Drossos, G
Aguilera, E
Saraj, N
Berg, JP
Rijkenberg, S
Feijen, HM
Endeman, H
Donnelly, AA
Morgan, E
Garrard, H
Buckley, H
Russell, L
Marti, D
Haase, N
Sunde, K
Goh, C
Mouyis, K
Woodward, CL
Halliday, J
Encina, GB
Ros, J
Ranzani, OT
Lagunes, L
Tabernero, J
Huertas, DG
Bosch, F
Rello, J
Manzano, F
Morente-Constantin, E
Rivera-Ginés, B
Rigol, M
Colmenero-Ruiz, M
Meleti, DE
Sanz, JG
Dogliotti, A
Simon, IF
Valbuena, BL
Pais, M
Ramalingam, S
Quintana, MM
Díaz, C
Fox, L
Santafe, M
Fernandez, L
Barba, P
García, M
Leal, S
Pérez, M
Pérez, ML
Osuna, A
Ferrer, M
Veganzones, J
Martínez, N
Santiago-Ruiz, F
Moors, I
Mokart, D
Pène, F
Lambert, J
Mayaux, J
Vincent, F
Nyunga, M
Bruneel, F
Stergiannis, P
Laisne, L
Rabbat, A
Lebert, C
Perez, P
Suberviola, B
Chaize, M
Renault, A
Meert, AP
Hamidfar, R
Jourdain, M
Rodríguez-Mejías, C
Lanziotti, VS
Darmon, M
Schlemmer, B
Chevret, S
Lemiale, V
Azoulay, E
Rowland, MJ
Riera, J
Benoit, D
Martins-Branco, D
Sousa, M
Wangensteen, R
Marum, S
Bouw, MJ
Galstyan, G
Makarova, P
Parovichnikova, E
Kuzmina, L
Troitskaya, V
Rellan, L
Drize, N
Zaponi, RS
Gemdzhian, E
Jamaati, HR
Savchenko, V
Chao, HC
Kılıc, E
Demiriz, B
Uygur, ML
Sürücü, M
Cınar, K
Yıldırım, AE
Pulcheri, L
Sanchez, M
Kiss, K
Masjedi, M
Köves, B
Csernus, V
Molnár, Z
Ntantana, A
Matamis, D
Savvidou, S
Giannakou, M
Ribeiro, MO
Gouva, M
Nakos, G
Robles, JC
Koulouras, V
Gaffney, S
Docking, R
Judge, C
Drew, T
Barbosa, AP
Misran, H
Munshi, R
McGovern, L
Coyle, M
Hashemian, SM
Lopez, E
Dunne, L
Deasy, E
Lavin, P
Fahy, A
Antoniades, CA
Ramos, A
Darcy, DM
Donnelly, M
Ismail, NH
Hall, T
Wykes, K
Jack, J
Vicente, R
Ngu, WC
Morgan, P
E Silva, JR
Ruiz-Ramos, J
Ramirez, P
Gordon, M
Villarreal, E
Frasquet, J
Poveda-Andrés, JL
Abbasi, G
Castellanos, A
Ijssennagger, CE
Miñambres, E
Soares, M
Ten Hoorn, S
Van Wijk, A
Van den Broek, JM
Tuinman, PR
Elmenshawy, AM
Hammond, BD
Gibbon, G
Khaloo, V
Belcham, T
Burton, K
Salluh, JI
Taniguchi, LU
Santibañez, M
Ramos, FJ
Momma, AK
Martins-Filho, AP
Bartocci, JJ
Lopes, MF
Sad, MH
Tabei, SH
Rodrigues, CM
Pires, EM
Vieira, JM
Le Guen, M
Murbach, LD
Barreto, J
Duarte, ST
Taba, S
Kolaros, AA
Miglioranza, D
Gund, DP
Lordani, CF
Ogasawara, SM
Moore, J
Jorge, AC
Duarte, PA
Capuzzo, M
Marqués, MG
Kafilzadeh, A
Corte, FD
Terranova, S
Scaramuzzo, G
Fogagnolo, A
Bertacchini, S
Bellonzi, A
Garry, P
Mason, N
Ragazzi, R
Moreno, AP
Bakhodaei, HH
Cruz, C
Nunes, A
Pereira, FS
Aragão, I
Cardoso, AF
Santos, C
Malheiro, MJ
Castro, H
Abentroth, LR
Windpassinger, M
Cardoso, T
Diaz, JA
Paratz, J
Kenardy, J
Comans, T
Coyer, F
Thomas, P
Boots, R
Pereira, N
Pizarraya, AG
Vilas-Boas, A
Gomes, E
Plattner, O
Silva, R
Dias, C
Torres, J
Carvalho, D
Molinos, E
Vales, C
Araújo, R
Witter, T
Diaz, JP
Garcia, DJ
Mascha, E
Lovesio, C
Karnatovskaia, L
Philbrick, K
Ognjen, G
Clark, M
Montero, RM
Luis, E
Varas, JL
Sessler, DI
Sánchez-Elvira, LA
Delgado, CP
Díaz, PV
Ruiz, BL
Guerrero, AP
Galache, JA
Jiménez, R
Gomez, MN
Alejandro, O
Fernández, A
Research, O
Smani, Y
Moreno, S
Herrera, L
Ojados, A
Galindo, M
Murcia, J
Contreras, M
Sánchez-Argente, S
Soriano, R
Bonilla, Y
Rodríguez, MD
Connell, MM
Allegue, JM
Melia, U
Cakin, Ö
Parlak, H
Kirca, H
Mutlu, F
Aydınlı, B
Cengiz, M
Gonzalez, PL
Ramazanoglu, A
Zhang, LA
Jung, EJ
Oh, SY
Lee, H
Fontanet, J
Ibrahim, IA
Parker, RS
Van den Berg, JP
Domenech, JC
Montalvo, AP
Banerjee, I
Chalari, E
Chornet, TC
Martinez, PC
Ribas, MP
Costa, RG
Ortega, AC
Forbes, C
Struys, MM
Prescott, H
Lal, A
Clermont, G
Khan, FA
Rafik, MM
Dela Pena, EG
Dizon, JS
Perez, PP
Wong, CM
Garach, MM
Romero, OM
Puerta, RR
Westbrook, J
Norberg, E
Vereecke, HE
Diaz, FA
Al-Ansary, AM
Bailon, AM
Pinel, AC
Maldonado, LP
Kalaiselvan, MS
Kumar, RL
Renuka, MK
Kumar, AS
Myatra, SN
De Rosa, S
Ferrari, F
Jensen, EW
Algendi, MA
Checcacci, SC
Rigobello, A
Joannidis, M
Politi, F
Pellizzari, A
Bonato, R
Oras, J
Fernandez-Carmona, A
Macias-Guarasa, I
Gutierrez-Rodriguez, R
Martinez-Lopez, P
Ali, AA
Rood, PJ
Diaz-Castellanos, MA
EDISVAL Group
Arias-Diaz, M
Vaara, ST
Aguilar-Alonso, E
Nikandish, RN
Van de Schoor, F
Artemenko, V
Budnyuk, A
Delile, E
Senussi, T
Idone, F
Xiol, EA
Travierso, C
Chiurazzi, C
Motos, A
Amaro, R
Van Tertholen, K
Cuisinier, A
Hua, Y
Fernández-Barat, L
Bobi, Q
Youn, A
Hwang, JG
Maufrais, C
Pickkers, P
Ossorio, ME
Figueira, H
Payen, JF
Oliveira, R
Mota, A
Van den Boogaard, M
Kamp, O
Cruciger, O
Aach, M
Kaczmarek, C
Waydhas, C
Nottin, S
Schildhauer, TA
Hamsen, U
Camprubí-Rimblas, M
Chimenti, L
Guillamat-Prats, R
Beardow, ZJ
Lebouvier, T
Bringué, J
Tijero, J
Gómez, MN
Walther, G
Benten, D
Blanch, L
Tagliabue, G
Ji, M
Jagers, JV
Easton, PA
Redhead, H
Athanasiadou, E
Hong, JY
Shin, MH
Park, MS
Paramasivam, K
Albrecht, M
Arib, S
Pomprapa, A
Kluwe, J
Hofferberth, MB
Russ, M
Braun, W
Walter, M
Francis, R
Lachmann, B
Leonhardt, S
Bilotta, F
Corkill, R
Numan, T
Siedler, S
Landaverde-López, A
Canedo-Castillo, NA
Badenes, R
Esquivel-Chávez, A
Arvizu-Tachiquín, PC
Sánchez-Hurtado, LA
Baltazar-Torres, JA
Cardoso, V
Krystopchuk, A
Castro, S
Melão, L
Firmino, S
Marreiros, A
Almaziad, S
Kubbara, A
Adedugbe, I
Barnett, W
Kamper, AM
Nakity, R
Alamoudi, W
Strickland, R
Altook, R
Tarazi, T
Fida, M
Safi, F
Assaly, R
Santini, A
Bird, GT
Milesi, M
Maraffi, T
Rood, P
Rubulotta, F
Pugni, P
Andreis, DT
Cavenago, M
Gattinoni, L
Protti, A
Perchiazzi, G
Borges, JB
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Bayat, S
Porra, L
Mirek, S
Broche, L
Hedenstierna, G
Larsson, A
Kennedy, RM
Roneus, A
Segelsjö, M
Vestito, MC
Zeman, PM
Gremo, E
Nyberg, A
Castegren, M
Pikwer, A
Sharma, S
Monfort, B
Yoshida, T
Engelberts, D
Otulakowski, G
Katira, B
Post, M
Brochard, L
Amato, MB
Stazi, E
PLUG Working group
Koch, N
Hoellthaler, J
Mair, S
Phillip, V
Van Ewijk, CE
Beitz, A
González, LR
Roig, AL
Baladrón, V
Yugi, G
Calvo, FJ
Padilla, D
Villarejo, P
Villazala, R
Yuste, AS
Bejarano, N
Steenstra, RJ
Jacobs, GE
Banierink, H
Hof, J
Martika, A
Hoekstra, M
Sterz, F
Horvatits, K
Herkner, H
Magnoni, S
Marando, M
Faivre, V
Pifferi, S
Conte, V
Ortolano, F
Alonso, DC
Carbonara, M
Bertani, G
Scola, E
Cadioli, M
Triulzi, F
Colombo, A
Nevière, R
Stocchetti, N
Fatania, G
Hernández-Sánchez, N
Rotzel, HB
Lázaro, AS
Prada, DA
Guimillo, MR
Piqueras, CS
Guia, JR
Simon, MG
Thiébaut, PA
Arizmendi, AM
Carratalá, A
Sánchez, RDEP
El Maraghi, S
Yehia, A
Bakry, M
Shoman, A
Backes, FN
Bianchin, MM
Vieira, SR
Maupoint, J
De Souza, A
Lucas, JH
Backes, AN
Klein, C
García-Guillen, FJ
Arunkumar, AS
Lozano, A
Mulder, P
Gallaher, C
Cattlin, S
Ñamendys-Silva, SA
Gordon, S
Picard, J
Fontana, V
Bond, O
Coquerel, D
Nobile, L
Mrozek, S
Delamarre, L
Maghsoudi, B
Capilla, F
Al-Saati, T
Fourcade, O
Renet, S
Dominguez-Berrot, AM
Gonzalez-Vaquero, M
Vallejo-Pascual, ME
Gupta, D
Ivory, BD
Chopra, M
Emami, M
Khaliq, W
McCarthy, J
Felderhof, CL
Do Rego, JC
MacNeil, C
Maggiorini, M
Duska, F
Department of Professional Development, ESICM
Fumis, RR
Junior, JM
Khosravi, MB
Amarante, G
Rieusset, J
Skorko, A
Sanders, S
Aron, J
Kroll, RJ
Redfearn, C
Harish, MM
Krishnan, P
Khalil, JE
Kongpolprom, N
Richard, V
Gulia, V
Lourenço, E
Duro, C
Baptista, G
Alves, A
Arminda, B
Rodrigues, M
Tamion, F
Tabatabaie, HR
Hayward, J
Baldwin, F
Gray, R
Katinakis, PA
Stijf, M
Ten Kleij, M
Jansen-Frederiks, M
Broek, R
De Bruijne, M
Mengelle, C
Spronk, PE
Sinha, K
Luney, M
Palmer, K
Keating, L
Abu-Habsa, M
Bahl, R
Baskaralingam, N
Ahmad, A
Kanapeckaite, L
Bhatti, P
Strong, AJ
Sabetiyan, G
Glace, S
Jeyabraba, S
Lewis, HF
Kostopoulos, A
Raja, M
West, A
Ely, A
Turkoglu, LM
Zolfaghari, P
Baptista, JP
Mokri, A
Marques, MP
Martins, P
Pimentel, J
Su, YC
Singer, M
Villacres, S
Stone, ME
Parsikia, A
Medar, S
O'Dea, KP
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Porter, J
Tirlapur, N
Jonathan, JM
Singh, S
Takata, M
Critical Care Research Group
McWhirter, E
Lyon, R
Troubleyn, J
Hariz, ML
Ferlitsch, A
Azmi, E
Alkhan, J
Smulders, YM
Movsisyan, V
Petrikov, S
Marutyan, Z
Aliev, I
Evdokimov, A
Antonucci, E
Diltoer, M
Merz, T
Hartmann, C
De Waard, MC
Calzia, E
Radermacher, P
Nußbaum, B
Huber-Lang, M
Fauler, G
Gröger, M
Jacobs, R
Zaleska-Kociecka, M
Van Straaten, HM
Trauner, M
Svoren-Jabalera, E
Davenport, EE
Humburg, P
Nguyen, DN
Knight, J
Hinds, CJ
Jun, IJ
Prabu, NR
Kim, WJ
Lee, EH
Besch, G
Perrotti, A
Puyraveau, M
Baltres, M
Eringa, EC
De Waele, E
Samain, E
Chocron, S
Pili-Floury, S
Plata-Menchaca, EP
Sabater-Riera, J
Estruch, M
Boza, E
Toscana-Fernández, J
Man, AM
Bruguera-Pellicer, E
De Regt, J
Ordoñez-Llanos, J
Pérez-Fernández, XL
SIRAKI group
Cavaleiro, P
Tralhão, A
Arrigo, M
Lopes, JP
Lebrun, M
Favier, B
Pischke, S
Cholley, B
PerezVela, JL
Honoré, PM
MarinMateos, H
Rivera, JJ
Llorente, MA
De Marcos, BG
Fernandez, FJ
Laborda, CG
Zamora, DF
Fischer, L
Alegría, L
Grupo ESBAGA
Delgado, JC
Imperiali, C
Myers, RB
Van Gorp, V
Dastis, M
Thaiss, F
Soto, D
Górka, J
Spapen, HD
Górka, K
Iwaniec, T
Koch, M
Frołow, M
Polok, K
Luengo, C
Fronczek, J
Kózka, M
Musiał, J
Szczeklik, W
Contreras, RS
Bangert, K
Gomez, J
Sileli, M
Havaldar, AA
Toapanta, ND
Jarufe, N
Moursia, C
Maleoglou, H
Leleki, K
Uz, Z
Ince, Y
Papatella, R
Bulent, E
Moreno, G
Grabowski, M
Bruhn, A
De Mol, B
Vicka, V
Gineityte, D
Ringaitiene, D
Norkiene, I
Sipylaite, J
Möller, C
Sabater, J
Castro, R
Thomas-Rueddel, DO
Vlasakov, V
Lohse, AW
Rochwerg, B
Theurer, P
Al Sibai, JZ
Camblor, PM
Kattan, E
Torrado, H
Siddiqui, S
Fernandez, PA
Gala, JM
Guisasola, JS
Tamura, T
Miyajima, I
Yamashita, K
Yokoyama, M
Tapia, P
Nashan, B
Gonzalez, M
Dalampini, E
Nastou, M
Baddour, A
Ignatiadis, A
Asteri, T
Hathorn, KE
Sterneck, M
Rebolledo, R
Purtle, SW
Marin, M
Viana, MV
Tonietto, TA
Gross, LA
Costa, VL
Faenza, S
Tavares, AL
Payen, D
Lisboa, BO
Moraes, RB
Farigola, E
Viana, LV
Azevedo, MJ
Ceniccola, GD
Pequeno, RS
Siniscalchi, A
Holanda, TP
Mendonça, VS
Achurra, P
Araújo, WM
Carvalho, LS
Segaran, E
Vickers, L
Gonzalez, A
Brinchmann, K
Pierucci, E
Wignall, I
De Brito-Ashurst, I
Ospina-Tascón, G
Del Olmo, R
Esteban, MJ
Vaquerizo, C
Carreño, R
Gálvez, V
Kaminsky, G
Mancini, E
Fernandez, J
Nieto, B
Fuentes, M
De la Torre, MA
Bakker, J
Torres, E
Alonso, A
Velayos, C
Saldaña, T
Escribá, A
Krishna, B
Grip, J
Kölegård, R
Vera, A
Sundblad, P
Rooyackers, O
Hernández, G
Naser, B
Jaziri, F
Jazia, AB
Barghouth, M
Ricci, D
Hentati, O
Skouri, W
El Euch, M
Mahfoudhi, M
Gisbert, X
Turki, S
Dąbrowski, M
Bertini, P
Abdelghni, KB
Abdallah, B
Gemelli, C
Maha, BN
Cánovas, J
Sotos, F
López, A
Lorente, M
Burruezo, A
Torres, D
Juliá, C
Guarracino, F
Cuoghi, A
Włudarczyk, A
Hałek, A
Bargouth, M
Bennasr, M
Baldassarri, R
Magnani, S
Uya, J
Abdelghani, KB
Abdallah, TB
Geenen, IL
Parienti, JJ
Straaten, HM
Shum, HP
King, HS
Kulkarni, AP
Pinsky, MR
Chan, KC
Corral, L
Yan, WW
Londoño, JG
Cardenas, CL
Pedrosa, MM
Gubianas, CM
Bertolin, CF
Batllori, NV
Atti, M
Sirvent, JM
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
Mukhopadhyay, A
Chan, HY
Kowitlawakul, Y
Remani, D
Leong, CS
Henry, CJ
Vera, M
Puthucheary, ZA
Mendsaikhan, N
Begzjav, T
Elias-Jones, I
Lundeg, G
Dünser, M
Espinoza, ED
Welsh, SP
Guerra, E
Poppe, A
Zerpa, MC
Zechner, F
Berdaguer, F
Risso-Vazquez, A
Masevicius, FD
Greaney, D
Dreyse, J
Magee, A
Fitzpatrick, G
Lugo-Cob, RG
Jermaine, CM
Tejeda-Huezo, BC
Cano-Oviedo, AA
Carpio, D
Aydogan, MS
Togal, T
Taha, A
Chai, HZ
Sriram, S
Kam, C
Razali, SS
Sivasamy, V
Randall, D
Kuan, LY
Henriquez, C
Morales, MA
Pires, T
Adwaney, A
Wozniak, S
Gajardo, D
Herrera-Gutierrez, ME
Azevedo, LC
Blunden, M
Prowle, JR
Kirwan, CJ
Thomas, N
Martin, A
Owen, H
Darwin, L
Robertson, CS
Bravo, S
Barrueco-Francioni, J
Conway, D
Atkinson, D
Sharman, M
Barbanti, C
Amour, J
Gaudard, P
Rozec, B
Mauriat, P
M'rini, M
Arias-Verdú, D
Rusin, CG
Leger, PL
Cambonie, G
Liet, JM
Girard, C
Laroche, S
Damas, P
Assaf, Z
Loron, G
Lozano-Saez, R
Lecourt, L
Pouard, P
Hofmeijer, J
Kim, SH
Divatia, JV
Na, S
Kim, J
Jung, CW
Sondag, L
Yoo, SH
Min, SH
Chung, EJ
Quesada-Garcia, G
Lee, NJ
Lee, KW
Suh, KS
Ryu, HG
Marshall, DC
Goodson, RJ
Tjepkema-Cloostermans, MC
Salciccioli, JD
Shalhoub, J
Seller-Pérez, G
Potter, EK
Kirk-Bayley, J
Karanjia, ND
Forni, LG
Kim, S
Creagh-Brown, BC
Bossy, M
Nyman, M
Tailor, A
Figueiredo, A
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
D'Antini, D
Valentino, F
Winkler, MS
Sollitto, F
Cinnella, G
Mirabella, L
Anzola, Y
Bosch, FH
Baladron, V
Villajero, P
Lee, M
Redondo, J
Liu, J
Shen, F
Teboul, JL
Anguel, N
Van Putten, MJ
Beurton, A
Bezaz, N
Richard, C
Park, SY
Monnet, X
Fossali, T
Pereira, R
Colombo, R
Ottolina, D
Rossetti, M
Mazzucco, C
Marchi, A
Porta, A
Catena, E
Piotrowska, K
So, S
Bento, L
Tollisen, KH
Andersen, G
Heyerdahl, F
Jacobsen, D
Van IJzendoorn, MC
Buter, H
Kingma, WP
Navis, GJ
Boerma, EC
Rulisek, J
Zacharov, S
Kim, HS
Jeon, SJ
Namgung, H
Lee, E
Lai, M
Kačar, MB
Cho, YJ
Lee, YJ
Huang, A
Deiana, M
Forsberg, M
Edman, G
Kačar, SM
Höjer, J
Forsberg, S
Freile, MT
Hidalgo, FN
Molina, JA
Lecumberri, R
Rosselló, AF
Travieso, PM
Leon, GT
Uddin, I
Sanchez, JG
Ali, MA
Frias, LS
Rosello, DB
Verdejo, JA
Serrano, JA
Winterwerp, D
Van Galen, T
Vazin, A
Karimzade, I
Belhaj, AM
Zand, A
Ozen, E
Ekemen, S
Akcan, A
Sen, E
Yelken, BB
Kureshi, N
Fenerty, L
Thibault-Halman, G
Aydın, MA
Walling, S
Almeida, R
Seller-Perez, G
Clarke, DB
Briassoulis, P
Kalimeris, K
Ntzouvani, A
Nomikos, T
Papaparaskeva, K
Avsec, D
Politi, E
Kostopanagiotou, G
Crewdson, K
Vardas, K
Rehn, M
Vaz-Ferreira, A
Weaver, A
Brohi, K
Lockey, D
Wright, S
Thomas, K
Mudersbach, E
Baker, C
Mansfield, L
Pozo, MO
Stafford, V
Wade, C
Watson, G
Silva, J
Bryant, A
Chadwick, T
Shen, J
Wilkinson, J
Kapuağası, A
Furneval, J
Pokaż więcej
Temat :
CO2 ANALYSIS
Meeting Abstracts
Grupo ESBAGA
SIRAKI group
Critical Care Research Group
EDISVAL Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
PEEP
Bioethics work group of SEMICYUC
MODEL
PREDICTOR
FINNAKI Study Group
Renal Transplantation HUVR
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
POPC-CB investigators
DYNAMIC HYPERINFLATION
Expiratory flow
PRoVENT investigators and the PROVE Network
PRESSURE
PLUG Working group
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
TAVeM study Group
LUNG-VOLUME
Pressure support
SEMICYUC/GETGAG Working Group
RESPIRATORY-FAILURE
Department of Professional Development, ESICM
Capnography
Źródło :
Rees, S E, Larraza, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2017, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ', Journal of Clinical Monitoring and Computing, vol. 31, no. 4, pp. 773-781 . https://doi.org/10.1007/s10877-016-9903-z
Poulsen, M K, Thomsen, L P, Kjærgaard, S, Rees, S E & Karbing, D S 2016, ' Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A497, pp. 258-259 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Rees, S E, Larraza Rico, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2016, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A612, pp. 315 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Intensive Care Medicine Experimental
Opis pliku :
application/pdf
    Wyświetlanie 1-8 z 8

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies