Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Johansson, B.-L."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
35th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes: Brussels, Belgium, 28 September–2 October 1999
Autorzy :
Melander, A.
Olsson, J.
Lindberg, G.
Salzman, A.
Howard, T.
Stang, P.
Lydick, E.
Emslie-Smith, A.
Boyle, D. I. R.
Evans, J. M. M.
Macdonald, T. M.
Bain, J.
Sullivan, F.
Juhl, C.
Pørksen, N.
Sturis, J.
Hollingdal, M.
Pincus, S.
Veldhuis, J.
Dejgaard, A.
Schmitz, O.
Kristensen, J. S.
Frandsen, K. B.
Bayer, Th.
Müller, P.
Dunning, B. E.
Paladini, S.
Gutierrez, C.
Deacon, R.
Valentin, M.
Grunberger, G.
Weston, W. M.
Patwardhan, R.
Rappaport, E. B.
Sargeant, L. A.
Wareham, N. J.
Khaw, K. T.
Zethelius, Björn
Lithell, Hans
Hales, C. Nicholas
Berne, Christian
Lakka, H.-M.
Oksanen, L.
Tuomainen, T.-P.
Kontula, K.
Salonen, J. T.
Dekker, J. M.
de Boks, P.
de Vegt, F.
Stehouwer, C. D. A.
Nijpels, G.
Bouter, L. M.
Heine, R. J.
Bruno, G.
Cavallo-Perin, P.
Bargero, G.
D’Errico, N.
Borra, M.
Macchia, G.
Pagano, G.
Newton, R. W.
Ruta, D. A.
New, J. P.
Wallace, C.
Roxburgh, M. A.
Young, R. J.
Vaughan, N. J. A.
Elliott, P.
Brennan, G.
Devers, M.
MacAlpine, R.
Steinke, D.
Lawson, D. H.
Decallonne, B.
Casteels, K.
Gysemans, C.
Bouillon, R.
Mathieu, C.
Linn, Thomas
Strate, Christine
Schneider, Kerstin
Funda, D. P.
Jirsa, Jr., M.
Kozáková, H.
Kaas, A.
Kofronová, O.
Tlaskalová-Hogenová, H.
Buschard, K.
Wanka, H.
Hartmann, A.
Kuttler, B.
Rasmussen, S. B.
Sørensen, T. S.
Markholst, H.
Petersen, J. S.
Karounos, D.
Dyrberg, T.
Mabley, J. G.
Haskó, G.
Szabó, C.
Seissler, J.
Nguyen, T. B. T.
Steinbrenner, H.
Scherbaum, W. A.
Cipriani, R.
Gabriele, A.
Sensi, M.
Guidobaldi, L.
Pantellini, F.
Cerrito, M. G.
Scarpa, S.
Di Mario, U.
Morano, S.
Ceolotto, G.
Iori, E.
Baritono, E.
Del Prato, S.
Semplicini, A.
Trevisan, R.
Zerbini, G.
Meregalli, G.
Asnaghi, V.
Tentori, F.
Maestroni, A.
Mangili, R.
Marescotti, C.
Vedovato, M.
Tiengo, A.
Tadjieva, J.
Mankovsky, B. N.
Van Aken, S.
Raes, A.
Vande Walle, J.
Matthys, D.
Craen, M.
Hansen, H. P.
Lund, S. S.
Rossing, P.
Jensen, T.
Parving, H.-H.
Andersen, S.
Tarnow, L.
Hansen, B. V.
Trautner, C.
Haastert, B.
Ennenbach, N.
Willich, S.
Tabák, Á. Gy.
Orchard, T. J.
Spranger, J.
Preissner, K. T.
Schatz, H.
Pfeiffer, A.
Cantón, A.
Burgos, R.
Hernández, C.
Lecube, A.
Mesa, J.
Segura, R. M.
Mateo, C.
Simó, R.
Fathallah, L.
Greene, D. A.
Obrosova, I.
Gilbert, R. E.
Kelly, D. J.
Cox, A. J.
Berka-Wilkinson, J. L.
Taylor, H. R.
Panagiotopoulos, S.
Lee, V.
Jerums, G.
Cooper, M. E.
Hitman, G. A.
Aganna, E.
Ogunkolade, W. B.
Rema, M.
Deepa, R.
Shanthi-Rani, C. S.
Barakat, K.
Kumarajeewa, T. R.
Cassell, P. G.
McDermott, M. F.
Mohan, V.
Ways, K.
Bursell, S.
Devries, T.
Woodworth, J.
Alatorre, C.
King, G.
Aiello, L. P.
Karisen, A. E.
Pavlovic, D.
Nielsen, K.
Jensen, J.
Andersen, H. U.
Pociot, F.
Mandrup-Poulsen, T.
Eizirik, D. L.
Nerup, J.
Lortz, S.
Tiedge, M.
Lenzen, S.
Lally, F. J.
Bone, A. J.
Darville, M. I.
Ho, Y.-S.
Sternesjö, J.
Sandler, S.
Chen, M.-C.
Schuit, F.
Pipeleers, D. G.
Merezak, S.
Hardikar, A.
Hoet, J. J.
Remacle, C.
Reusens, B.
Bréant, B.
Garofano, A.
Czernichow, P.
Kubota, N.
Terauchi, Y.
Miki, H.
Tamemoto, H.
Yamauchi, T.
Nakano, R.
Komeda, K.
Eto, K.
Tobe, K.
Kimura, S.
Kadowaki, T.
Ide, T.
Murakami, K.
Tsunoda, M.
Mochizuki, T.
Ozanne, S. E.
Nave, B. T.
Wang, C. L.
Dorling, M. W.
Petry, C. J.
Koopmans, S. J.
van der Bent, C.
Que, I.
Radder, J. K.
Sebokova, E.
Sana, A. K.
Klimes, I.
Ruderman, N.
Morviducci, L.
Pastore, L.
Morelli, S.
Sagratella, E.
Zorretta, D.
Buongiomo, A.
Tamburrano, G.
Giaccari, A.
Martinenghi, Sabina
De Angelis, Gabriella Cusella
Ravasi, Flavio
Bifari, Francesco
Bordignon, Claudio
Falqui, Luca
Kessler, A.
Dransfeld, O.
Sasson, S.
Tomas, E.
Zorzano, A.
Eckel, J.
Thorsby, P.
Rosenfalck, A. M.
Kjems, L.
Hanssen, K. F.
Madsbad, S.
Birkeland, K. I.
Hamilton-Wessler, M.
Markussen, J.
Bergman, R. N.
Melki, V.
Hanaire-Broutin, H.
Bessières-Lacombe, S.
Tauber, J.-P.
Home, P. D.
Lindholm, A.
Riis, A.
Rosenstock, J.
Schwartz, S.
Clark, C.
Edwards, M.
Donley, D.
Swift, P.
Mortensen, H. B.
Lynggaard, H.
Hougaard, P.
Cull, C. A.
Neil, H. A. W.
Frighi, V.
Manley, S. E.
Holman, R. R.
Turner, R. C.
Steiner, G.
Davis, W. A.
Weeraratna, T.
Bruce, D. G.
Davis, T. M. E.
Vergès, B.
Duvillard, L.
Pont, F.
Florentin, E.
Gambert, Ph.
Benko, B.
Ljubić, S.
Turk, Z.
Granić, M.
März, W.
Wollschläger, H.
Klein, G.
Neiss, A.
Wehling, M.
Huxtable, S. J.
Saker, P. J.
Walker, M.
Frayling, T. M.
Levy, J. C.
O’Rahilly, S.
Hattersley, A. T.
McCarthy, M. I.
Orecchio, A.
Giacchini, A.
Dominici, R.
Canettieri, G.
Trinti, B.
Zani, M.
Andreoli, M.
Sciacchitano, S.
de Silva, A. M.
Whitecross, K.
Pasco, J.
Kotowicz, M.
Nicholson, G.
Zimmet, P.
Boyko, E. J.
Collier, G. R.
Frittitta, L.
Pizzuti, A.
Argiolas, A.
Graci, S.
Goldfine, I. D.
Bozzali, M.
Ercolino, T.
Costanzo, B.
Iacoviello, L.
Tassi, V.
Trischitta, V.
Wauters, M.
Rankinen, T.
Mertens, I.
Chagnon, M.
Bouchard, C.
Van Gaal, L.
Sivenius, K.
Valve, R.
Hakkarainen, V.
Niskanen, L.
Laakso, M.
Uusitupa, M.
Beridze, N.
Japaridze, M.
Kurashvili, R.
Dundua, M.
Kebuladze, G.
Kazakhashvili, N.
Offley-Shore, B.
Thomas, B.
Ghebremeskel, K.
Crawford, M.
Lowy, C.
Eriksson, Ulf J.
Martin Simán, C.
Wisse, Bert
Gittenberger-de Groot, Adriana C.
Wentzel, P.
Eriksson, U. J.
Wender-Ożegowska, E.
Drews, K.
Biczysko, R.
Bronisz, A.
Rość, D.
Graczykowska-Koczorowska, A.
Kotschy, M.
Sokup, A.
Kohnert, K. D.
Besch, W.
Strese, J.
Frick, U.
Zander, E.
Kemer, W.
Škrha, J.
Kvasnička, J.
Kalvodová, B.
Hilgertová, J.
Schatteman, K.
Goossens, F.
Scharpé, S.
De Leeuw, I.
Hendriks, D.
Legakis, I. N.
Panayiotou, D.
Mountokalakis, Th. D.
Enderle, M. D.
Beckmann, P.
Balletshofer, B.
Rittig, K.
Maerker, E.
Volk, A.
Meisner, C.
Jacob, S.
Matthaei, S.
Häring, H. U.
Rett, K.
Ueda, K.
Nakagawa, T.
Shimajiri, Y.
Kokawa, M.
Matsumoto, E.
Sasaki, H.
Sanke, T.
Nanjo, K.
McKinnon, Caroline M.
Macfarlane, Wendy M.
Docherty, Kevin
Furukawa, N.
Shirotani, T.
Kishikawa, H.
Kaneko, K.
Araki, E.
Shichiri, M.
Prentki, M.
Roduit, R.
Susini, S.
Buteau, J.
Ejrnæs, A. M.
Andersen, N. Aa.
Osterhoff, M.
Möhlig, M.
Ortmann, J.
Bikashaghi, F.
Mayer, C.
Bikashagi, F.
Ackermans, M. T.
Pereira Arias, A. M.
Bisschop, P. H. L. T.
Endert, E.
Sauerwein, H. P.
Romijn, J. A.
Gastaldelli, A.
Baldi, S.
Pettiti, M.
Natali, A.
Frascerra, S.
Camastra, S.
Toschi, E.
Ferrannini, E.
Stingl, H.
Krssak, M.
Bischof, M. G.
Krebs, M.
Fürnsinn, C.
Nowotny, P.
Waldhäusl, W.
Roden, M.
Neeft, M.
Meijer, A. J.
Båvenholm, P.
Pigon, J.
Efendic, S.
Kästenbauer, T.
Sauseng, S.
Sokol, G.
Auinger, M.
Irsigler, K.
Abbott, C. A.
Carrington, A. L.
Faragher, B.
Kulkarni, J.
Van Ross, E. R. E.
Boulton, A. J. M.
Armstrong, D. G.
Hadi, S.
Nguyen, H. C.
Harkless, L. B.
Jirkovská, A.
Kasalicky, P.
Hosová, J.
Skibova, J.
Uccioli, L.
Caselli, A.
Giacomozzi, C.
Macellari, V.
Giurato, L.
Lardieri, L.
Menzinger, G.
Pham, H. T.
Rosenblum, B. I.
Lyons, T. E.
Giurini, J. M.
Smakowski, P.
Chrzan, J. S.
Habershaw, G. M.
Veves, A.
Foster, A. M.
Bates, M.
Doxford, M.
Edmonds, M. E.
Kecha, O.
Winkler, R.
Martens, H.
Collette, J.
Lefèbvre, P. J.
Greiner, D.
Geenen, V.
Atlan-Gepner, C.
Naspetti, M.
Valéro, R.
Barad, M.
Lepault, F.
Vialettes, B.
Naquet, P.
de Galan, B.
Netea, M. G.
Hancu, N.
Smits, P.
Van der Meer, J. W. M.
Osterbye, T.
Jørgensen, K. H.
Tranum-Jensen, J.
Fredman, P.
Høy, M.
Bokvist, K.
Olsen, H. L.
Horn, T.
Gromada, J.
Laub, R.
Lohmann, T.
Hahn, H. J.
Adler, T.
Emmrich, F.
Rabuazzo, A. M.
Lupi, R.
Dotta, F.
Patanè, G.
Marselli, L.
Realacci, M.
Piro, S.
Del Guerra, S.
Santangelo, C.
Navalesi, R.
Purrello, F.
Marchetti, P.
de Vos, P.
Visser, L.
de Haan, B. J.
Klok, P.
van Schilfgaarde, R.
Poppema, S.
Juang, J.-H.
Kuo, C.-H.
Hsu, B. R.-S.
Nacher, V.
Pérez, M.
Biarnés, M.
Raurell, M.
Soler, J.
Montanya, E.
Ritzel, R.
Maubach, J.
Büsing, M.
Becker, T.
Klempnauer, J.
Hücking, K.
Schmiegel, W. H.
Nauck, M. A.
Bouček, P.
Saudek, F.
Adamec, M.
Kožitarová, R.
Jedináková, T.
Vlasáková, Z.
Skibová, J.
Bartoš, V.
Maffi, P.
Bertuzzi, F.
Aldrighetti, L.
Taglietti, M. V.
Castelnuovo, A.
Pozza, G.
Di Carlo, V.
Secchi, A.
Renier, G.
Mamputu, J.-C.
Gillespie, J. S.
McMaster, D.
Mercer, C.
Trimble, E. R.
Lecomte, M.
Véricel, E.
Paget, C.
Ruggiero, D.
Lagarde, M.
Wiernsperger, N.
Pricci, F.
Leto, G.
Amadio, L.
Cordone, S.
Iacobini, C.
Catalano, S.
Violi, F.
Rotella, C. M.
Pugliese, G.
Zicari, A.
Gradini, R.
Sale, P.
Pala, L.
Cresci, B.
Giannini, S.
Manuelli, C.
Dahlfors, G.
Arnqvist, H. J.
Gonelle-Gispert, C.
Halnan, P. A.
Sadoul, K.
Wolter, S.
Lang, J.
Niwa, T.
Yu, W.
Hidaka, H.
Senda, T.
Niki, I.
Fukasawa, T.
Renstrom, E.
Barg, S.
Seward, E.
Rorsman, P.
Rutter, G. A.
Molinete, M.
Lilla, V.
Ravazzola, M.
Halban, P. A.
Efanov, A. M.
Bertorello, A. M.
Zaitsev, S. V.
Zwiller, J.
Berggren, P.-O.
MŞengül, A.
Salman, F.
Sargrn, M.
Özer, E.
Karşidaǧ, K.
Salman, S.
Gedik, S.
Satman, İ.
Dinççaǧ, N.
Yılmaz, M. T.
Lloyd, A.
Hopkinson, P. K.
Testa, M. A.
Blonde, L.
Turner, R. R.
Hayes, J.
Simonson, D. C.
van der Ven, N. C. W.
Lubach, C. H. C.
Snoek, F. J.
Mollema, E. D.
van der Ploeg, H. M.
Danne, T.
Hoey, H.
McGee, H.
Fitzgerald, H.
Lernmark, B.
Thernlund, G.
Fredin, K.
Hägglöf, B.
Lugari, R.
Dell’Anna, C.
Ugolotti, D.
Dei Cas, A.
Barilli, A. L.
Sard, L.
Marani, B.
Iotti, M.
Zandomeneghi, R.
Gnudi, A.
Kjems, L. L.
Volund, Aa.
Toft-Nielsen, M.
Damholt, M. B.
Hilsted, L.
Hughes, T. E.
Krarup, T.
Holst, J. J.
Young, A.
Gottlieb, A.
Fineman, M.
Kolterman, O.
Cancelas, J.
García-Martínez, J. A.
Villanueva-Peñacarrillo, M. L.
Valverde, I.
Malaisse, W. J.
Filipsson, K.
Ahrén, B.
Balkan, B.
Kwasnik, L.
Battle, B.
Li, X.
Egan, J. M.
Clocquet, A. R.
Elahi, D.
Petrella, E.
Pricket, K.
Petersen, K. F.
Sullivan, J. T.
Amatruda, J. M.
Livingston, J. N.
Shulman, G. I.
Freyse, E.-J.
Knospe, S.
Glund, K.
Demuth, H.-U.
Walker, D.
Malik, R. A.
Reljanovic, M.
Barada, A.
Milicevic, Z.
Tack, Cees J.
Goldstein, David S.
Van Huysen, C.
Stevens, M. J.
Cao, X.
Sundkvist, G.
Dahlin, L.-B.
Eriksson, K.-F.
Rosén, I.
Lattimer, S. A.
Sima, A. A. F.
Sullivan, K.
Shaw, J. E.
de Courten, M. P.
Zimmet, P. Z.
Gourdy, P.
Ruidavets, J. B.
Arveiler, D.
Amouyel, Ph.
Bingham, A.
Tauber, J. P.
Lam, K. S. L.
Wat, N. M. S.
Lam, T. H.
Janus, E. D.
de Pablos, P.
Rodriguez, F.
Martínez, J.
Sánchez, V.
Santana, C.
García, I.
Macías, A.
Levin, K.
Hother-Nielsen, O.
Henriksen, J. E.
Beck-Nielsen, H.
Brechtel, K.
Machann, J.
Koch, M.
Nielsen, M.
Löblein, K.
Becker, R.
Denignger, M.
Renn, W.
Machicao, F.
Claussen, C. D.
Schick, F.
Diraison, F.
Moulin, P.
Beylot, M.
Thams, P.
Capito, K.
Eliasson, Lena
Barg, Sebastian
Göpel, Sven
Kanno, Takahiro
Renström, Erik
Meda, P.
Charollais, A.
Gjnovci, A.
Calabrese, A.
Wonkam, A.
Caton, D.
Wisznievski, L.
Serre, V.
Cogne, F.
Bauquis, J.
Bosco, D.
Huarte, J.
Herrera, P.
Gotfredsen, C. F.
Vessby, B.
Manuel y Keenoy, B.
Engelen, W.
Vertommen, J.
Schrans, S.
Louheranta, A.
Lindström, J.
Tuomilehto, J.
Segal, K. R.
Heymsfield, S.
Hauptman, J.
Boldrin, M.
Lucas, C.
Pandolfi, A.
Cetrullo, D.
Polishchuck, R.
Alberta, M.
Pellegrini, G.
Calafiore, A.
Vitacolonna, E.
Capani, F.
Consoli, A.
Halleux, C. M.
Gillot, E. F.
Brichard, S. M.
Van der Planken, M.
Corthouts, B.
Peiffer, F.
Scholten, D.
Walke, M.
Assert, R.
Pirags, V.
Pedula, K. L.
Hillier, T. A.
Brown, J. B.
Santini, S. A.
Marra, G.
Cotroneo, P.
Manto, A.
Di Leo, M. A. S.
Di Gregorio, S.
Tordi, A.
Pitocco, D.
Ruotolo, V.
Ghirlanda, G.
Temelkova-Kurktschiev, T.
Schaper, F.
Koehler, C.
Henkel, E.
Hanefeld, M.
Mancini, L.
Citterio, F.
Cotroneo, A.
Ceroone, S.
Castagneto, M.
Rajbhandari, S. M.
Dent, M. T.
Plater, M. E.
Harris, N. D.
Tesfaye, S.
Ward, J. D.
Dupuy, O.
Mayaudon, H.
Lecoules, S.
Bauduceau, B.
Palou, M.
Farret, O.
Molinié, C.
Antonelli-Incalzi, R.
Fuso, L.
Giordano, A.
Calcagni, M. L.
Todaro, L.
Basso, S.
Tramaglino, L. M.
Troncone, L.
Pistelli, R.
Guillot, R.
Bringuier, A.
Porokhov, B.
Guillausseau, P. J.
Feldmann, G.
Zivanic, S.
Cizmic, M.
Dragojevic, R.
Vanovic, M.
Borghouts, L. B.
van Kranenburg, G. P. J.
Schaart, G.
Keizer, H. A.
Niess, A. M.
Dickuth, H. H.
Lutz, O.
Barbe, P.
Calazel-Fournier, C.
Hernandez, G.
Saint-Martin, F.
Galitzky, J.
Gonçalves, A. A.
da Silva, E. C.
Brito, I. J. L.
da Silva, C. A.
Lawrence, N. J.
Kousta, E.
Mulnier, H.
Penny, A.
Millauer, B.
Johnston, D. G.
Robinson, S.
Perriello, G.
Pimenta, W.
Pampanelli, S.
Lucidi, P.
Lepore, M.
Porcellati, F.
Cordoni, M. C.
De Feo, P.
Bolli, G. B.
Sjöstrand, M.
Holmäng, A.
Lönnroth, P.
Hauer, B.
Grauer, P.
Artzner, S.
Lang, R.
Stumvoll, M.
Monti, L. D.
Piatti, P. M.
Gemone, F.
Valsecchi, G.
Magni, M.
Barbieri, E.
Setola, E.
Sandoli, E. P.
Galli-Kienle, M.
Pontiroli, A. E.
Nichols, Gregory A.
Brown, Jonathan B.
Salzsieder, E.
Boltz, H.
Ramirez, J. C.
Rutscher, A.
Fischer, U.
Koenig, Ch.
Friske, M.
Schramm, W.
Landgraf, R.
Bachmann, W.
Bangemann, M.
Groeneveld, G.
Edvell, Anders
Lindström, Per
Tsiotra, P.
Koukourava, A.
Raptis, S. A.
Tsigos, C.
Boutou, E.
Triandaffilopoulou, A.
Egido, E. M.
Rodríguez-Gallardo, J.
Gutiérrez, E.
García, P.
Silvestre, R. A.
Marco, J.
Khan, Akhtar
Ling, Zong-Chao
Ahren, Bo
Efendic, Suad
Bünting, C.
Du, X.
Zhi Sui, G.
Rösen, P.
Koschinsky, T.
Kearney, T. M.
Sharp, P. S.
Lapolla, A.
Fedele, D.
Martano, L.
Garbeglio, M.
Seraglia, R.
Favretto, D.
Traldi, P.
Meerwaldt, R.
Smit, A. J.
Links, Th. P.
v. Roon, A. M.
Graaf, R.
Gans, R. O. B.
Deynelİ, O.
Ersöz, H. Ö.
Gogas, D.
Fak, A. S.
Akalin, S.
Veglio, M.
Sivieri, R.
Chinaglia, A.
Scaglione, L.
Le, T.
Wong, N.
Detrano, R.
Charles, M. A.
Colhoun, H. M.
Francis, D. P.
Rubens, M.
Underwood, S. R.
Fuller, J. H.
Knudsen, E.
Sato, A.
Nielsen, F. S.
Bonora, E.
Kiechl, S.
Willeit, J.
Oberhollenzer, F.
Egger, G.
Bonadonna, R.
Muggeo, M.
Festa, A.
D’Agostino, Jr., R.
Howard, G.
Mykkänen, L.
Tracy, R. P.
Haffner, S. M.
Poulsen, P.
Vach, K.
Ijzerman, R. G.
Bakker, S. J. L.
Truster, J.
Crowther, N. J.
Cameron, N.
Gray, I. P.
Chaillous, L.
Carel, J. C.
Thivolet, C.
Boitard, C.
Charbonnel, B.
Saï, P.
Decochez, K.
Keymeulen, B.
Somers, G.
Dorchy, H.
Rottiers, R.
Winnock, F.
ver Elst, K.
Weets, I.
Pipeleers, D.
Gorus, F.
Seebaum, S.
Schumm-Draeger, P.-M.
Petzoldt, R.
Federlin, K.
Bonnevie-Nielsen, V.
Martensen, P. M.
Justesen, J.
Worsaa, A.
Karlsson, Maria
Sederholm, Sofia
Ludvigsson, Johnny
Bélicar, P.
Dale, C.
Vague, Ph.
Alessis, C.
Lassmann-Vague, V.
Bode, B. W.
Gross, T. M.
Ghegan, M.
Steed, R. D.
Davidson, P. C.
Ordoñez, A.
Rubio, J. L.
Sulleiro, J. M.
Buendía, J. P.
Zamora, J.
Castillo, M.
Schaupp, L.
Ellmerer, M.
Brunner, G. A.
Sendlhofer, G.
Schlack, Ch.
Skrabal, F.
Wach, P.
Pieber, T. R.
Heinemann, L.
Krämer, U.
Klötzer, H. M.
Hermann, M.
Cosgrove, K. E.
Chapman, J. C.
Shepherd, R. M.
McIntyre, S.
Butler, P. C.
Dunne, M. J.
Brekardin, E.
Dörschner, H.
Schwanstecher, C.
Schwanstecher, M.
Uhde, I.
Emmanouilidou, E.
Teschemacher, A. G.
Pouli, A. E.
Gylfe, E.
Tengholm, A.
Hellman, B.
Perfetti, R.
Aggarwal, S.
Müller, Günter
Welte, Stefan
Wied, Susanne
Valverde, A. M.
Mur, C.
Kahn, C. R.
Benito, M.
Rondinone, C. M.
Peterson, T.
Laviola, L.
Belsanti, G.
Logoluso, F.
Napoli, R.
Davalli, A. M.
Weir, G. C.
Giorgino, R.
Giorgino, F.
Flesch, S.
Hompesch, B.
Rave, K.
Susanto, F.
Kühn-Velten, W. N.
Heise, T.
Rendell, M.
Dole, J.
Esper, R. J.
Stein, E.
Lemme, L.
Rubinstein, A.
Maritz, F. J.
Soule, S.
Market, A.
Chajek-Shaul, T.
Maislos, M.
Tal, S.
Stolero, D.
Josefsen, K.
Beckmann, H.
Petersen, C.
Ekman, R.
Efanova, I.
Zaitsev, S.
Berggren, P. O.
Birkenbach, M.
Holl, R. W.
Rosenbauer, J.
Grabert, M.
Icks, A.
Schwab, O.
Reile, K.
Janssen, M. M. J.
de Jongh, R. T.
Casteleijn, S.
Masurel, N.
Hoogma, R. P. L. M.
Santeusanio, F.
Brunetti, P.
Fanelli, C. G.
Laureti, S.
Bartocci, L.
Maran, A.
Crepaldi, C.
Trupiani, S.
Macdonald, I. A.
Avogaro, A.
Bouman, S. D.
Keitz, M.
Bruggink, J. E.
Scheurink, A. J. W.
Strubbe, J. H.
Steffens, A. B.
Ferguson, S. C.
McCrimmon, R. J.
Perros, P.
Best, J. J. K.
Deary, I. J.
Frier, B. M.
Robinson, R. T. C. E.
Ireland, N. H.
Bedford, C.
Fairclough, E.
Hudson, S.
Heller, S. R.
Borch-Johnsen, K.
Berger, M.
Overmann, H.
Bender, R.
Blank, M.
Sawicki, P.
Jörgens, V.
Mühlhauser, I.
Nosadini, R.
Sailer, A.
Dalla Vestra, M.
Brocco, E.
Piarulli, F.
Frigato, F.
Sambataro, M.
Velussi, M.
Baggio, B.
Fioretto, P.
Jager, A.
van Hinsbergh, V. W. M.
Kostense, P. J.
Nrjpels, G.
Gæde, P.
Pedersen, O.
Andrysiak-Mamos, E.
Majkowska, L.
Krzyżanowska, B.
Pilarska, K.
Czekalski, S.
Mazzon, C.
Brocco, S.
Field, L. L.
Nejentsev, S.
Gombos, Z.
Veijola, R.
Knip, M.
Simell, O.
Vaarala, O.
Åkerblom, H. K.
Ilonen, J.
Krokowski, M.
Bodalski, J.
Andrzejewski, W.
Ławnik, M.
Teodorczyk, A.
Heinrich, A.
Caillat-Zucman, S.
Buzzetti, R.
Petrone, A.
Mesturino, C.
Giorgi, G.
Fiori, R.
Nisticò, L.
Di Genova, G.
Cascino, I.
Klöting, I.
Kovacs, P.
McKinney, P. A.
Okasha, M.
Parslow, R. C.
Law, G. R.
Gurney, K. A.
Williams, R.
Bodansky, H. J.
Herzig, P.
Giani, G.
Vervoort, G.
Lutterman, J. A.
Berden, J. H. M.
Wetzels, J. F. M.
Paniagua, O.
Shaw, L.
Austin, C.
Heagerty, A. M.
Seppälä-Lindroos, A.
Vehkavaara, S.
Yki-Järvinen, H.
Caballero, A. E.
Lim, S. C.
LoGerfo, F. W.
Horton, E. S.
Zembowicz, A.
Fragasso, G.
Caumo, A.
Phan, V. C.
Costa, S.
Conti, M.
Chierchia, S. L.
Vigili de Kreutzenberg, S.
Marchetto, S.
Calò, L.
Wascher, T. C.
Wölkart, G.
Brunner, F.
Tripathy, Devjit
Carlsson, Martin
Isomaa, Bo
Tuomi, Tiinamaija
Groop, Leif
Stoffers, D. A.
Muller, D. C.
Wideman, L.
Chin, G. A.
Clarke, W. L.
Hanks, J. B.
Habener, J. F.
Guazzarotti, L.
Toffolo, G.
Clementi, L.
Vespasiani, G.
Cobelli, C.
Clauin, S.
Bellanné-Chantelot, C.
Bartolotta, E.
Gautier, J.-F.
Wilson, C.
Weyer, C.
Mort, D.
Knowler, W. C.
Polonsky, K.
Bogardus, C.
Pratley, R. E.
Porksen, N.
Veldhuis, J. D.
Polonsky, K. S.
Byrne, M. M.
Brandt, A.
Arnold, R.
Katschinski, M.
Göke, B.
Hardt, E.
Fritsche, A.
Stefan, N.
Schützenauer, S.
Lüddeke, H. J.
Renner, R.
Hepp, K. D.
Shnawa, N.
Krugluger, W.
Hopmeier, P.
Schernthaner, G.
Kautzky-Willer, A.
Prager, R.
Fallucca, F.
Sabbatini, A.
Sciullo, E.
Torresi, P.
Mazziotti, F.
Maroccia, E.
Napoli, A.
Buongiorno, A.
Deberg, M.
Dozio, N.
Castiglioni, M. T.
Sodoyez-Goffaux, F.
Carvalheiro, M.
Fagulha, I.
Fagulha, A.
Gomes, L.
Paiva, S.
Marta, E.
Sobral, E.
Leitão, F.
Pinto, L.
Ruas, M.
Buchanan, T.
Di Cianni, G.
Volpe, L.
Casadidio, I.
Bottone, P.
Teti, G.
Boldrini, A.
Benzi, L.
Rasera, T.
Becciu, V.
Beretta, A.
Almirante, G.
Castiglioni, M.
Kerényi, Zs.
Stella, P.
Nádasdi, Á.
Baranyi, É.
Csákány, M. Gy.
Tamás, Gy.
Mehta, Z. M.
Manley, S.
Zimmett, P.
Bottazzo, G. F.
Hoey, Hilary
Mollensen, Henrik
Hougaard, Philip
McGee, Hanna
Vidal, J.
Fernández, M.
Sesmilo, G.
Casamitjana, R.
Gomis, R.
Conget, I.
Rathmann, W.
Curran, S.
Mitchell, J.
Hennings, S.
Katsaros, T.
Saflianis, I.
Gigiakou, E.
Kasi, E.
Polychroniades, V.
Dzien, A.
Dzien-Bischinger, Ch.
Hadjidakis, D.
Apostolopoulou, N.
Sfakianakis, M.
Raptis, A. E.
Ryysy, L.
Häkkinen, A.-M.
Goto, T.
Westerbacka, J.
Halavaara, J.
Libman, I.
Pietropaolo, M.
LaPorte, R.
Pietropaolo, S.
Becker, D.
Pirie, F. J.
York, D. F.
Motala, A. A.
Omar, M. A. K.
Tzaneva, V.
Iotova, V.
Jaeger, C.
Hatziagelaki, E.
Stroedter, A.
Becker, F.
Bretzel, R. G.
Strebelow, M.
Schlosser, M.
Ziegler, B.
Ziegler, M.
Wassmuth, R.
Ostrauskas, R.
Žalinkevičius, R.
Norkus, A.
Jarosz-Chobot, P.
Otto-Buczkowska, E.
Koehler, B.
Maklakiewicz, E.
Green, A.
Ionescu-Tirgoviste, C.
Serban, V.
Guja, C.
Mota, M.
Creteanu, G.
Calin, A.
Morosanu, M.
Ferariu, I.
Halmagy, I.
Cristescu, I.
Strugariu, M.
Minescu, A.
Barbul, R.
Visalli, N.
Sabastiani, L.
Adorisio, E.
Cassone Faldetta, M. R.
Multari, G.
Casu, A.
Songini, M.
Pozzilli, P.
Muntoni, Sa.
Wäänänen, S.
Law, G.
Muntoni, S.
Shubnikov, E.
Choubnikova, J.
Mikulecký, M.
Michalková, D.
Hlava, P.
Teuscher, A. U.
Reinli, K.
Teuscher, A.
Zhao, H. X.
Stenhouse, E.
Moyeed, R.
Demaine, A. G.
Millward, B. A.
Feltbower, R. G.
Holland, P.
Campbell, F.
Fear, N. T.
Wasmuth, H. E.
Elliott, R. B.
McLachlan, C.
Erhardt, G.
Kolb, H.
Guaita, G.
Pelligra, I.
Motzo, C.
Obinu, M.
Cossu, E.
Cirillo, R.
Kinalski, M.
Krętowski, A.
Bingley, P.
Kinalska, I.
Douek, I. F.
Bingley, P. J.
Gale, E. A. M.
Imagawa, A.
Hanafusa, T.
Miyagawa, J.
Matsuzawa, Y.
Todd, J. A.
Welsh, K.
Marshall, S.
Nolsøe, R.
Kristiansen, O. P.
Larsen, Z.
Johannesen, J.
Jahromi, M. M.
Larsen, Z. M.
Kyvik, K. O.
Jeanclos, E.
Schork, N. J.
Aviv, A.
Sieradzki, J.
Małecki, M. T.
Klupa, T.
Hanna, L.
Sieradzka, J.
Frey, J.
Królewski, A. S.
Calvo, B.
Bilbao, J. R.
Perez de Nanclares, G.
Castaño, L.
Santos, J. L.
Pérez-Bravo, F.
Piquer, S.
Puig-Domingo, M.
Carrasco, E.
Calvillán, M.
De Leiva, A.
Albala, C.
Cavallo, M. G.
Manca Bitti, M. L.
Suraci, C.
Crinò, A.
Giordano, C.
Cervoni, M.
Sbriglia, M. S.
Bizzarri, C.
Marietti, G.
Füchtenbusch, M.
Bonifacio, E.
Kredel, K.
Schnell, O.
Ziegler, A. G.
Assaad-Khalil, S. H.
Michelsen, B. K.
El-Azzouni, O.
Abou-Seif, M.
Kamel, F.
Fouad, K.
Abdel-Aty, T.
El-Sheikh, S.
Zamani, Mahdi
Pociot, Hemming
Nerup, Jorn
Cassiman, Jean-Jacques
Olivares, E.
Ladrière, L.
Laghmich, A.
Sener, A.
Scott, F. W.
Ivanova, O.
Poltorack, V.
Gorbenko, N.
Gladkich, A.
Nikitchenko, I.
Dunger, A.
Augstein, P.
Berg, S.
Williams, A. J. K.
Norcross, A. J.
Gillmor, H. A.
Lampasona, V.
Bernasconi, L.
Hermite, L.
Martin-Moutot, N.
Boucraut, J.
Seagar, M.
Couraud, F.
Scirpoli, M.
Maioli, M.
Tonolo, G.
Bekris, L.
Schranz, D.
Ciccarese, M.
Lernmark, A.
Lee, H. C.
Nam, J. H.
Ahn, C. W.
Song, Y. D.
Lim, S. K.
Kim, K. R.
Huh, K. B.
Fajardo, C.
Carmona, E.
Sanchez-Cuenca, J. M.
Campos, V.
Carles, C.
Brazales, A.
Merino, F.
Piñón, F.
Mašek, Z.
Perušičová, J.
Bárová, H.
Šterzl, I.
Hejduková, H.
Schneiderka, P.
Hink, S.
Muzyka, B.
Streit, G.
Kopp, H. P.
Kroiss, A.
Tankova, T.
Dakovska, L.
Kirilov, G.
Koev, D.
Abrams, P.
De Block, C.
Rooman, R.
Du Caju, M.
Eibl, N. L.
Wolf, H.
Eibl, M. M.
Di Cesare, E.
Previti, M.
Lombardo, F.
Di Benedetto, A.
Romano, G.
De Luca, F.
Cucinotta, D.
Brunelle, R. L.
Huang, J.
Fineberg, S. E.
Anderson, J. H.
List, C.
Lamesch, P.
Kohlhaw, K.
Schwarz, C.
Wenzke, M.
Richter, O.
Hauss, J.
Zeng, S. F.
Xu, X. S.
Zheng, S. X.
Shii, K.
Baba, S.
Bonfanti, R.
Bazzigaluppi, E.
Meschi, F.
Bognetti, E.
Bosi, E.
Chiumello, G.
Cinapri, V.
Quilici, S.
Forotti, G.
Giampietro, O.
Matteucci, E.
Luppi, P.
Zanone, M. M.
Rudert, W.
Haluszczak, C.
Alexander, A.
Bertera, S.
Gottlieb, P.
Trucco, M.
Irnstetter, A.
Jäger, G.
Schenker, M.
Ziegler, M. A. G.
Myśliwiec, J.
Szelachowska, M.
Monetini, L.
Valente, L.
Coppolino, G.
Stefanini, L.
Corbi, S.
Spera, S.
Matteoli, M. C.
Ferrazzoli, F.
Cantagallo, A.
De Mattia, G. C.
Walker, B.
Sonnet, E.
Gibassier, J.
Derrien, C.
Massart, C.
Allannic, H.
Maugendre, D.
Leech, N. J.
Elsegood, K. A.
Narendran, P.
Hubbard, A.
Dayan, C. M.
Mianowska, B.
Bodalska-Lipińska, J.
Chrul, S.
Wyka, K.
Geissler, A.
Schneider, M. L.
Bochow, B.
Koop, I.
Zhang, T. M.
Zhang, Y.
Han, C. H.
Jin, S. X.
Dervogormiyacıyan, H.
Araslı, M.
Aydemir, D.
Yıllar, G.
Deniz, G.
Gürol, A. O.
Aktaş, E.
Tütüncü, Y.
Pertyñska, M. P.
Banasik, M.
Zeman, K.
Cypryk, K.
Wilczyñski, J.
Tchórzewski, H.
Müser, E. S.
Baier, J. E.
Bergbauer, M.
Schmutz, G.
Figge, A.
Reiser, M.
Schmiegel, W.
Burkart, V.
Kim, Y.-E.
Kauer, M.
Utsugi, T.
Kanda, T.
Kobayashi, I.
Uchiyama, T.
Ito, H.
Ohyama, Y.
Tomono, S.
Kawazu, S.
Nagai, R.
Hehmke, B.
Heinke, P.
Kelemen, K.
Wegmann, D.
Hutton, J. C.
Wachlin, G.
Schröder, D.
Schmidt, S.
Schloot, N. C.
Hanifi-Moghaddam, P.
Goebel, C.
Rothe, H.
Hausmann, A.
Laureys, J.
Depovere, J.
Waer, M.
Karsten, V.
Tritschler, S.
Belcourt, A.
Pinget, M.
Kessler, L.
Gregori, S.
Sala, L.
Smiroldo, S.
Davalli, A.
Adorini, L.
Bo, S.
Repetti, E.
Gentile, L.
Fornengo, P.
Bruno, A.
Ferrero, L.
Kanoun, F.
Harzallah, F.
Ftouhi, B.
Mekaouar, A.
Bellaaj, R.
Fekih, M.
Mebazaa, A.
Zouari, B.
Ben Khalifa, F.
Spijkerman, A. M. W.
Ruige, J. B.
Colagiuri, S.
Colagiuri, R.
Palu, T.
Na’ati, E.
Muimui-heata, S.
Samiu, O.
deBlieck, C.
Ta’ai, A.
Foliaki, S.
Hussain, Z.
McLennan, M.
Hansen, C. N.
Ibsen, H.
Dogadin, S. A.
Nozdratchev, K. G.
Lidfeldt, J.
Nerbrand, C.
Lindholm, L. H.
Samsioe, G.
Scherstén, B.
Agardh, C.-D.
Wójcikowski, Cz.
Grzeszczak, W.
Łopatyński, J.
Bandurska-Stankiewicz, E.
Mardarowicz, G.
Król, H.
Matej, A.
Czupryniak, L.
Kropiwnicka, A.
Drzewoski, J.
Viljoen, E.
Costa, A.
Martinez, S.
Carmona, F.
Levy, I.
Baruffaldi, L.
Solerte, B.
Mantovani, E.
Boullu, S.
Jeandidier, N.
Legaludec, V.
Costa, B.
Franch, J.
Martín, F.
Morató, J.
Donado, A.
Basora, J.
Daniel, J.
Sayeed, M. A.
Mahtab, H.
Kibriya, M. G.
Khanam, P. A.
Azad Khan, A. K.
de Courten, M.
Chitson, P.
Cox, H.
King, R.
Dachtler, J.
Johnston, D.
Ito, C.
Kataoka, M.
Lakhdar, A. A.
Myers, M. A.
Fuecker, K.
Echwald, S. M.
Hansen, T.
Ekstrøm, C. T.
Urhammer, S. A.
Eiberg, H.
Roberts, S.
Barrow, B. A.
Hainsworth, J.
Schousboe, K.
Henriksenog, J. E.
Sørensen, T. I. A.
Herlihy, O. M.
Timmer, B.
Grant, P. J.
Bennett, S. M. A.
Ghunaim, S. A.
Stewart, M. W.
Baroni, M. G.
Sentinelli, F.
Lovari, S.
Vitali, M.
Capici, F.
Barbetti, F.
Weng, J. P.
Lehto, M.
Li, H.
Forsblom, C.
Groop, L.
Blanche, H.
Morel, V.
Hansen, L.
Stanojevic, V.
Petersen, H. V.
Urioste, S.
Stoffers, D.
Møller, A. M.
Serup, P.
Ek, J.
Durviaux, S.
Clausen, J. O.
Rousseau, G. G.
Lemaigre, F. P.
Bjørkhaug, L.
Njølstad, P. R.
Lindner, T.
Cockburn, B. N.
Molven, A.
Søvik, O.
Lindner, T. H.
Horikawa, Y.
Sovik, O.
Frederiksen, S. K.
Almind, K.
Van Obberghen, E.
Kovács, P.
van den Brandt, J.
Fenger, M.
Vaag, A.
Haist, K.
Weisser, M.
Rettig, A.
Zhang, M.
Chung, S. S. M.
Pihlajamäki, J.
Karjalainen, L.
Karhapää, P.
Vauhkonen, I.
Cassell, P.
Uwakwe, N.
Kopelman, P.
Ramachandran, A.
Snehalatha, C.
Rasmussen, S. K.
Lautier, C.
Grigorescu, F.
Smith, R. J.
Frayling, T.
Turner, R.
Hitman, G.
Subba Rao, P.
Bennett, A. J.
Jones, E.
Lathrop, G. M.
Menzel, S.
Wahid, F.
Cooper, L.
Scott, J.
Aitman, T. J.
Galli, J.
Fakhrai-Rad, H.
Kamel, A.
Marcus, C.
Norgren, S.
Luthman, H.
Wallis, R. H.
Collins, S. C.
Kaisaki, P. J.
Ktorza, A.
Lathrop, M.
Gauguier, D.
Huxtable, S.
McCarthy, M.
Shimomura, H.
Hanabusa, T.
Tsunoda, K.
Lazdins, M.
Dalgaard, L. T.
Jensen, N. M.
Jensen, J. N.
Lynn, S.
Turnbull, D. M.
Pérez de Nanclares, G.
Gaztambide, S.
Vázquez, J. A.
Groves, C. J.
Izmajlowicz, M. L.
Horton, V. A.
Owen, R. J.
Stratton, I. R.
Green, F. R.
Groves, C.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Clark, L. A.
Voigt, A.
Rochlitz, H.
Rau, H.
Braun, J.
Schmidt, K.
Plock, K.
Donner, H.
Schöneberger, A.
Usadel, K. H.
Badenhoop, K.
Bendlová, B.
Mazura, I.
Včelák, J.
Vondra, K.
Palyzová, D.
Svatoš, J.
Mikšová, P.
Russo, G.
Couture, P.
Wilson, P. W. F.
Cupples, L. A.
Otvos, J. D.
Schaefer, E. J.
Ordovas, J. M.
Malecki, M. T.
Ji, L.
Curtis, S.
Rich, S. S.
Warram, J. H.
Krolewski, A. S.
Gudayol, M.
Usac, E. F.
van Essen, E. H. R.
Roep, B. O.
’t Hart, L. M.
Janssen, J. J.
van den Ouweland, J. M. W.
Lemkes, H. H. P. J.
Maassen, A. J.
Nakano, S.
Fukuda, M.
Maejima, K.
Imaizumi, N.
Kitazawa, M.
Nishizawa, M.
Kigoshi, T.
Uchida, K.
Le Gall, J. Y.
David, V.
Baltrusch, S.
Richter, T.
da Silva Xavier, G.
Dickens, M.
Belin, V. D.
Green, I. C.
Burns, C. J.
Squires, P. E.
Howell, S. L.
Persaud, S. J.
Ban, N.
Yamada, Y.
Someya, Y.
Ihara, Y.
Tsuda, K.
Seino, Y.
Alcazar, O.
Tyrberg, B.
Carlsson, C.
Andersson, A.
Mukai, E.
Ishida, H.
Fujimoto, S.
Kajikawa, M.
Fujita, J.
Tsuura, Y.
Malaisse-Lagae, F.
Picton, S.
Tamarit-Rodriguez, J.
Mukala-Nsengu-Tshibangu, A.
Fernández, S.
Giné, E.
Ortsäter, H.
Liss, P.
Åkerman, K. E. O.
Bergsten, P.
Hu, S.
Wang, S.
Roos, E. S.
Gounarides, J. S.
Shapiro, M. J.
de Souza, C. J.
Papas, K. K.
Nishimura, M.
Kadiata, M. M.
Louchami, K.
Jijakli, H.
Rajan, A. S.
Kuang, S.
Iyer, D.
Waddell, I. D.
Holloway, B. R.
Ishihara, H.
Wang, H.
Wollheim, C. B.
Ayvaz, G.
Mercan, D.
Rasschaert, J.
Giroix, M.-H.
Scruel, O.
Portha, B.
Broca, C.
Fernandez-Alvarez, J.
Manteghetti, M.
Gross, R.
Sauvaire, Y.
Petit, P.
Ribes, G.
McClenaghan, N. H.
Ball, A. J.
Flatt, P. R.
Rustenbeck, I.
Dickel, C.
Winkler, M.
Grimmsmann, T.
Meyer, U.
Gross, I.
Barnes, P. D.
O’Brien, R. E.
Abdel-Wahab, Y. H. A.
Hashmi, M. N.
Giesberts, A. N.
White, S. J.
Cooper, E. J.
Hudson, A. L.
Eglen, R. M.
Dillon, M. P.
Chan, S. L. F.
Morgan, N. G.
Parini, A.
Gotfredsen, C.
Ullrich, S.
Su, J.
Rösier, M.
Hescheler, J.
Greger, R.
Wardt, R.
Arredouani, A.
Gailly, P.
Henquin, J. C.
Gilon, P.
Macfarlane, W. N.
Docherty, K.
Jonkers, F. C.
Schöfl, C.
Börger, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Grapengiesser, E.
Harris, T. E.
Buchan, A. M. J.
Jones, P. M.
Jaikaran, E. T. A. S.
Marcon, G.
St George-Hyslop, P. H.
Fraser, P. E.
Clark, A.
Lebrun, P.
Antoine, M.-H.
Nguyen, Q.-A.
Rorsman, Patrik
Wasmeier, C.
Antinozzi, P.
Maechler, P.
Schwartz, E.
Wollheim, C.
Roderigo, H. M.
Matsumoto, K.
Ebihara, K.
Yamamoto, H.
Tabuchi, H.
Fukunaga, K.
Yasunami, M.
Ohkubo, H.
Miyamoto, E.
Horn, P. A.
García-Barrado, M. J.
Sancho, C.
Martín, M.
Moratinos, J.
Westerlund, J.
Lin, J. M.
Brown, R.
Björklund, A.
Grill, V.
Detimary, P.
Guiot, Y.
Rahier, J.
Elmi, A.
Sehlin, J.
Hauge-Evans, A. C.
Cybal, M.
Druzyńska, J.
Wierzchowska, J.
Krippeit-Drews, P.
Drews, G.
Krämer, C.
Jornot, L.
Düfer, M.
Nöda, M.
Yamashita, S.
Takahashi, N.
Tsubamoto, Y.
Kasai, H.
Sharp, G. W. G.
Lembert, N.
Joos, H. C.
Ammon, H. P. T.
Wahl, M. A.
Ainscow, E. K.
Zhao, C.
Fabregat, M. E.
Fernández-Álvarez, J.
Franco, C.
Novelli, M.
Fernàndez-Alvarez, J.
Masiello, P.
Lajoix, A.
Beffy, P.
Roux, S.
Chardès, T.
Roye, M.
Lajoix, A. D.
Reggio, H.
Peraldi-Roux, S.
Henningsson, R.
Salehi, A.
Lundquist, I.
Stickings, P.
Mistry, S.
Ratcliff, H.
Morris, Jr., S. M.
Cunningham, J. M.
Ekelund, M.
Ermakova, N. V.
Paulssen, R. H.
Florholmen, J.
Carmellini, M.
Mosca, F.
Patané, G.
Longo, D.
Squatrito, S.
Clement, L.
Magnan, C.
Vincent, M.
Penicaud, L.
Assimacopoulos-Jeannet, F.
Vigneri, R.
Rolfsen, S. E. D.
Gregersen, S.
Hermansen, K.
Blondeau, B.
Rojas, I.
Novials, A.
Femández-Usac, E.
Cristóbal, P.
Higham, C. E.
Lawrie, L.
Sherman, K. I. J.
Birch, N.
Tito, P.
Robinson, C. V.
de Koning, E. J. P.
Verbeek, J. S.
Esapa, C.
Laube, B.
Powell, D. S.
Maksoud, H.
Chargé, S. B. P.
Matthews, D. R.
Stratton, I. M.
Karlsson, S.
Myrsén-Axcrona, U.
Östlund, B.
Sundler, F.
Bertrand, G.
Puech, R.
Bockaert, J.
Persson-Sjögren, S.
Täljedal, I.-B.
Mooney, M. H.
O’Harte, F. P. M.
Simonsson, E.
Abdel-Halim, Samy M.
Efendić, Suad
Ahrén, Bo
Yanagida, K.
Arima, T.
Yada, T.
Egéa, J. C.
Hirtz, C.
Deville de Périère, D.
Meoni, C.
Falqui, L.
Arcelloni, C.
Paroni, R.
Folli, F.
Barry, R.
Turner, N. C.
Tadayyon, M.
Arch, J. R.
Sutti, F.
Perego, L.
Baglioni, S.
Otte, A.
Socci, C.
Raffaele, H. S.
Stumpf, E.
Aalto, Y.
Otonkoski, T.
Knuutila, S.
Andersson, L. C.
Berra, C.
Furlan, R.
Coppelli, A.
Tellini, C.
Bordignon, C.
Rouiller, D. G.
Lister, C. A.
Moore, G. B. T.
Piercy, V.
Newman, M.
Chapman, H.
Smith, S. A.
Anastasi, E.
Bulotta, A.
Tiberti, C.
Ponte, E.
Liddi, R.
Taruscio, D.
Falchi, M.
Annerén, C.
Welsh, M.
Bernard, C.
Ilic, C.
Guilbert, V.
Palgi, J.
Korbutt, G. S.
Rayat, G. R.
Rajotte, R. V.
Kieffer, T. J.
Karlsson, Ella
Sandler, Stellan
Boujendar, S.
Huotari, M.-A.
Miettinen, P. J.
Keski-Oja, J.
Breda, E.
Pacini, G.
Vilsbøll, T.
Toft-Nielsen, M.-B.
Dinesen, B.
Corssmit, E. P. M.
Qvigstad, E.
Mostad, I. L.
Bjerve, K.
Ann, C. W.
Kume, M.
Hiramatsu, M.
Taniguchi, J.
Saito, Y.
Kawasaki, Y.
Kanazawa, M.
Notoya, Y.
Hayashi, T.
Djemli, A.
Gallice, P.
Coste, T.
Jannot, M. F.
Dufayet, D.
Raccah, D.
Vague, P.
Sattar, S.
Basak, R. C.
Hasan, Z.
Ali, L.
Nikulina, M. A.
Karlsen, A. E.
Hong, T. P.
Andersen, N. A.
Puren, A. J.
Fantuzzi, G.
Dinarello, C. A.
Gysemans, C. A.
Sparre, T.
Fey, S.
Larsen, P. M.
Andersson, A. K.
John, N. E.
Fey, S. J.
Mose Larsen, P.
Frigerio, S.
Ghayur, T.
Holländer, G. A.
Zumsteg, U.
Pinach, S.
Monge, L.
Grassi, G.
Pasquero, P.
Ruiu, G.
Dall’Omo, A.
Carta, Q.
Hadjivassiliou, V.
Dunger, A. M.
Green, M. H. L.
Rasilainen, S.
Roivainen, M.
Ylipaasto, P.
Bouwens, L.
Hovi, T.
Sekine, N.
Takahashi, K.
Ishikawa, T.
Okazaki, T.
Fujita, T.
Elliott, J.
Scarpello, J. H. B.
Conroy, S.
Byrne, P.
Newsholme, P.
Harrison, M.
Greenl, I. C.
Kaya, F.
Süsleyici, B.
Öztürk, M.
Eisner, M.
Guldbakke, B.
Karpenko, N.
Brizgalova, G.
Alesina, M.
Røder, M. E.
Schwartz, R. S.
Prigeon, R.
Kahn, S. E.
Kendereški, A.
Micić, D.
Šumarac, M.
Macut, Dj.
Zonć, S.
Čolić, M.
Cvijović, G.
Gligorović, P.
Courtney, C. H.
Atkinson, A. B.
Ennis, C.
Sheridan, B.
Bell, P. M.
Jolly, M.
Amin, R.
Godsland, I.
Horvoka, R.
Anyaoku, V.
Lawrence, N.
Krasova, N.
Sergienko, L.
Mingrone, G.
Plat, L.
Balasse, E. O.
Zykova, T.
Jenssen, T.
Strelkova, A.
Zykova, S.
Tipisova, E.
Féry, F.
Wijenaike, A. N.
Watt, P. W.
Jung, R. T.
Bolton-Smith, C.
Rennie, M. J.
Ludvik, B.
Aigmueller, Th.
Waldhaeusl, W.
Courtois, P.
Bource, F.
Guenat, E.
Philippe, J.
Jéquier, E.
Tappy, L.
Benny, Santosa
Grönemeyer, Dietrich
Aygen, Sitke
Scholz, Nicole
Busch, Martin
Tauveron, I.
Rochon, C.
Dejax, C.
Benoit, P.
Capitan, P.
Bayle, G.
Prugnaud, J.
Fabricio, A.
Champredon, C.
Thieblot, P.
Grizard, J.
Nielsen, M. F.
Nyholm, B.
Chandramouli, V.
Schumann, W. C.
Landau, B. R.
Rizza, R. A.
Mitrakou, A.
Meyer, C.
Tolias, A.
Platanisiotis, D.
Vlachos, L.
Gerich, J.
Wajngot, A.
Sprangers, F.
Jellema, W. T.
Lopuhaä, C. E.
van Lieshout, J. J.
van der Zee, J. S.
Mithieux, G.
Croset, M.
Zitoun, C.
Hurot, J. M.
Rajas, F.
Montano, S.
Willem, R.
Verbruggen, I.
Grue-Sørensen, G.
Björkling, F.
Watson, N. D.
Burns, S. P.
Murphy, H. C.
Iles, R. A.
Cohen, R. D.
Rooney, K.
Swan, V.
Phuyal, J.
Millar, J.
Bryson, J.
Denyer, G.
Caterson, I.
Thompson, C.
Gaster, M.
Handberg, Aa.
Schrøder, H. D.
Alzaid, A.
Sobki, S.
Thye-Rønn, P.
Alford, F.
Christopher, M.
Gras, F.
Brunmair, B.
Neschen, S.
Py, G.
Lambert, K.
Raynaud, E.
Mercier, J.
Tsuchihashi, K.
Sumida, Y.
Fujimoto, H.
Nakamura, M.
Miyata, E.
Furuta, M.
Katsuki, A.
Ito, K.
Sasaki, R.
Hori, Y.
Yano, Y.
Adachi, Y.
Lauritz, J.
Eriksson, J. W.
Burén, J.
Zhao, L. J.
Li, Z.-C.
Kullin, M.
Karlsson, F. A.
Redondo, A.
Puente, J.
Clemente, F.
González, N.
Moberg, E.
Amer, P.
Hagström-Toft, E.
Bolinder, J.
Björnholm, M.
Krook, A.
Galuska, D.
Myers, Jr., M.
Zierath, J. R.
Wallberg-Henriksson, H.
Niklasson, M.
Strindberg, L.
Sternberg, F.
Hebeda, S.
Kratzer, W.
Salgado, M. I.
Hoss, U.
Kalatz, B.
Lohmann, S.
Fussgänger, R.
Khomazjuk, A. I.
Ncscheret, A. P.
Gonchar, I. V.
Quinones-Galvan, A.
Sironi, A. M.
Cominacini, L.
Nagai, Y.
Yamashita, H.
Takamura, T.
Kobayashi, K.
Szanto, I.
Peth, J. A.
Kinnick, T. R.
Youngblood, E. B.
Tritschler, H. J.
Henriksen, E. J.
Gašperíková, D.
Rufo, C.
Teran-Garcia, M.
Nakamura, M. T.
Clarke, S. D.
Pye, S.
Zhang, Z.
Radziuk, J.
Guignot, L.
Bell, K. S.
Lim-Fraser, M.
Cooney, G.
Kraegen, E. W.
Takayama, S.
Legare, D. J.
Macedo, M. P.
Lautt, W. W.
Bradley, B.
Barron, P.
Davies, J.
Ader, M.
Richey, J. M.
Ait El Mkadem, S.
Macari, F.
Renard, E.
Méchaly, I.
Brun, J. F.
Cros, G.
Bringer, J.
del Aguila, L. F.
Krishnan, R. K.
Farrell, P. A.
Ulbrecht, J.
Correll, P. H.
Kirwan, J. P.
Mei, J.
Rahn-Landström, T.
Brindley, D.
Manganiello, V.
Degerman, E.
Ziv, E.
Shafrir, E.
Kaiman, R.
Galer, S.
Bar-On, H.
Gerő, L.
Földes, K.
Janssen, J.
Járay, J.
Perner, F.
Haap, M.
Houdali, B.
Schmit, M. B.
Dietze, G. J.
Perrini, S.
Natalicchio, A.
Montrone, C.
de Robertis, O.
De Pergola, G.
Strack, V.
Kellerer, M.
Kausch, C.
Condorelli, G.
Beguinot, F.
Häring, H.-U.
Song, X. M.
Chibalin, A. V.
Ryder, J. W.
Jiang, X. J.
Alessi, D. R.
Hennige, A. M.
Metzinger, E.
Seipke, G.
Trüb, T.
Hey, A.
Sørensen, A. R.
Schäffer, L.
Drejer, K.
Kurtzhals, P.
Hansen, B. F.
Matozaki, T.
Noguchi, T.
Yamao, T.
Takada, T.
Ochi, F.
Takeda, H.
Inagaki, K.
Hosoka, T.
Kasuga, M.
Schürt, M.
Meier, M.
Drenckhan, M.
Meyer, M.
Aries, S. P.
Klein, H. H.
Telting, D.
van der Zon, G. C. M.
Dorrestijn, J.
Maassen, J. A.
Clapham, J. C.
Holder, J. C.
Tomlinson, K. M.
Pickavance, L.
Buckingham, R.
Wilding, J.
Jacinto, S. M.
Harrold, J.
Ljung, B.
Kjellstedt, A.
Thalén, P.
Widdowson, P.
Williams, G.
Oakes, N.
Aoki, K.
Saito, T.
Satoh, S.
Mukasa, K.
Kaneshiro, M.
Kawasaki, S.
Hoshino, K.
Okamura, A.
Sekihara, H.
Smith, U.
Johansson, A.
Nilsson, E.
Olausson, T.
Nakazawa, T.
Suzuki, M.
Martinez, J.
Murado, P.
Azal, Ö.
Yönem, A.
Çakır, B.
Polat, Z.
Kutlu, M.
Çorakçı, A.
Bayraktar, M.
Gürlek, A.
Koray, Z.
Damian, M. S.
Linn, T.
Laube, H.
Arzner, S.
Meißner, H.-P.
Giunti, S.
Comune, M.
Cassader, M.
Conte, M. R.
Sacchi, C.
Musso, G.
Mecca, F.
Depetris, N.
Gambino, R.
Perin, P. Cavallo
Kawakami, S.
Sandqvist, M.
Jansson, P.-A.
Šindelka, G.
Widimský, J.
Haas, T.
Prázný, M.
Mari, A.
Nolan, J. J.
Uusitupa, M. I. J.
Karşıdağ, K.
Hacıhanefioğlu, B.
Dinççağ, N.
Drivsholm, T.
Palacios, R. T.
Vølund, A.
Pedersen, Oluf B.
Letiexhe, M. R.
Scheen, A. J.
Quiñones Galvan, A.
Simeoni, M.
Basu, A.
Uosukainen, A.
Mäkimattila, S.
Schlenzka, A.
Adler, A. I.
Levy, J.
Stevens, R.
Matthews, D.
Holman, R.
Boland, B. J.
Jeanjean, M.
Hermans, M. P.
Maudoigt, C.
Tonglet, R.
Robert, A.
Quiñones-Galvan, A.
Cini, G.
Galetta, F.
Sanna, G.
Gernone, F.
Janssen, M. J.
Gonera, R. K.
Wolffenbuttel, B. H. R.
de Leeuw, P. W.
Schaper, N. C.
Molęda, P.
Kuczerowski, R.
Czech, A.
Tatoń, J.
Taddei, S.
Patiag, D.
Qu, X.
Wilkes, M.
Gray, S.
Seale, J. P.
Donnelly, R.
Campión, J.
Maestro, B.
Dávila, N.
Carranza, M. C.
Calle, C.
Hales, C. N.
Fernández-Real, J. M.
Grasa, M.
Pugeat, M.
Barret, C.
Ricart, W.
Lindmark, S.
Olsson, T.
Tufvesson, M.
Loeblein, K.
Mehnert, B.
Haering, H. U.
Rave, Klaus
Heise, Tim
Clauson, Per
Hirschberger, Sabine
Heinemann, Lutz
Claret, M.
Nadal, B.
Truc, A.
Rossi, L.
Hildebrand, P.
Ketterer, S.
Beglinger, C.
Keller, U.
Gyr, K.
Parvin, S.
Overkamp, D.
Vayreda, M.
González-Huix, F.
G-Huix, F.
Zavaroni, I.
Gasparini, P.
Massironi, P.
Zuccarelli, A.
Delsignore, R.
Reaven, G. M.
Sheu, W. H. H.
Lee, W. J.
Chen, Y.-T.
Iraklianou, S.
Tournis, S.
Volonakis, I.
Spylopoulou, M.
Bilianou, E.
Melidonis, A.
Foussas, S.
Güler, Serdar
çakir, Bekir
Demi̇rbaş, Berrin
Gürsoy, Gül
Serter, Rüştü
Aral, Yalçin
Morton, G.
Lee, S.
Fahey, R.
de Silva, A.
Cai, X. J.
Buckingham, R. E.
Arch, J. R. S.
Wilson, S.
Clausen, J. T.
Kristensen, P.
Nielsen, P. F.
Wulff, B. S.
Thim, L.
Holness, M. J.
Sugden, M. C.
Fryer, L. G. D.
Munns, M. J.
Mannucci, E.
Ognibene, A.
Cremasco, F.
Bardini, G.
Mencucci, A.
Ciani, S.
Pierazzuoli, E.
Tsuchihashil, K.
Rigalleau, V.
Delafaye, C.
Baillet, L.
Vergnot, V.
Brunou, P.
Gatta, B.
Gin, H.
Felber, J. P.
Munger, R.
Assimacopoulos, F.
Bobbioni, E.
Golay, A.
Wilken, M.
Larsen, F. S.
Buckley, D.
Molina, L. M.
Marquez, L.
Arbeo, A.
Hernandez, C.
Kofod, H.
Damholt, A. B.
Buchan, A.
Márquez, L.
Luque, M. A.
Sarti, L.
Sutton, P. J.
Behle, K.
Heimesaat, M. M.
Hüfner, M.
Gravholt, Claus Højbjerg
Mølier, Niels
Christiansen, Jens Sandahl
Schmitz, Ole
Deacon, C. F.
Brock, B.
Knudsen, L. B.
Agersø, H.
Huusfeldt, P. O.
Kelly, C. M. N.
Brunn, C.
Schioos, J.
Sewing, S.
Lemansky, P.
Wawro, S.
Mest, H. J.
Taguchi, T.
Motoshima, H.
Yoshizato, K.
Guenifi, Amel
Henriksson, M.
Johansson, J.
Shafqat, J.
Tally, M.
Wahren, J.
Jömvall, H.
Ekberg, K.
Rigler, R.
Pramanik, A.
Kratz, G.
Johansson, B.-L.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Forst, T.
Dufayet De La Tour, D.
Kunt, T.
Pfützner, A.
Goitom, K.
Pohlmann, T.
Schneider, S.
Johansson, B. L.
Löbig, M.
Engelbach, M.
Beyer, J.
Ekman, Bertil
Nyström, Fredrik
Arnqvist, Hans J.
Halvatsiotis, P. G.
Meek, S.
Bigelow, M.
Nair, K. S.
Maghsoudi, S.
Fisker, S.
Vølund, A. A.
Jörgensen, J. O. L.
Christiansen, J. S.
Hilsted, J.
Mazerkina, N. A.
Tiulpakov, A. N.
Gorelyshev, S. K.
Peterkova, V. A.
Macut, D. J.
Dieguez, C.
Casanueva, F. F.
Catalina, P. F.
Mallo, F.
Andrade, A.
García-Mayor, R. V. G.
Popova, V. V.
ter Maaten, J. C.
Popp-Snijders, C.
Madsen, L.
Ukropec, J.
Bergene, E.
Rnstan, A. C.
Berge, R.
Arner, P.
Wahl, G.
Häring, H.
Bryson, J. M.
Curtis, S. E.
Caterson, I. D.
Winzell, M. Sörhede
Svensson, H.
Ahnén, B.
Holm, C.
Phillips, C.
Madigan, C.
Owens, D.
Collins, P.
Johnson, A.
Tomkin, G. H.
Cabezas, M. Castro
van Oostrom, A. J. H. H. M.
Erkelens, D. W.
Summers, L. K. M.
Fielding, B. A.
Ilic, V.
Clark, M. L.
Frayn, K. N.
Pietzsch, J.
Julius, U.
Nitzsche, S.
Fischer, S.
Lindgren, C.
Amrot-Fors, L.
Hoffmann, M. M.
Luft, D.
Schmülling, R.-M.
D’Adamo, M.
Leonetti, F.
Paoloni, A.
Ribaudo, M. C.
Basso, M. S.
Elmore, U.
Restuccia, A.
Sbraccia, P.
Emilsson, V.
O’Dowd, J.
Heyman, R.
Cawthorne, M. A.
Pelikánová, T.
Kazdová, L.
Žák, A.
Chvojková, Š.
Özer, E. M.
Kadıoğlu, P.
Korugan, Ü.
Hatemi, H.
Rivellese, A. A.
Dullaart, R. P. F.
Riemens, S. C.
Sluiter, W. J.
van Tol, A.
Farnier, M.
Megnien, S.
Turpin, G.
Stulp, B. K.
Brambilla, P.
Brunelli, A.
Riva, M. C.
Manzoni, P.
de Poli, S.
Riboni, S.
Stolk, R. P.
Meijer, R.
Wink, O.
Zelissen, P. M. J.
van Gils, A. P. G.
Grobbee, D. E.
Vilarrasa, N.
Gimenez, O.
Lopez, L.
Insa, R.
Fdez Castañer, M.
Cabrera-Rode, E.
Perich, P.
Diaz-Horta, O.
Molina, G.
Fernández Castañer, M.
López, L.
Jiménez, O.
Boltaña, A.
Ampudia-Blasco, F. J.
Martínez, I.
Civera, M.
Ascaso, J. F.
Carmena, R.
Ahmed, K.
Luzio, S.
Furmaniak, V.
Owens, D. R.
Dionadji, Mbainguinam
Mbaissouroum, Mouanodji
Anderson, J.
Garg, S.
MacKenzie, T.
Shephard, M.
Peery, B.
Chase, H.
Holstein, A.
Thießen, E.
Kaufmann, N.
Egberts, E.-H.
Lutgers, H. L.
Hullegie, L. M.
Hoogenberg, K.
Wientjes, K. J.
Schoonen, A. J.
Wientjes, K. J. C.
Schoonen, A. J. M.
Weitgasser, R.
Gappmayer, B.
Pichler, M.
Sapin, R.
Friess, P.
Eskes, S. A.
de Vries, J. H.
Pouwer, F.
van Ballegooie, E.
Spijker, A. J.
Jeng, L.
Winsett, J.
Tubiana-Rufi, N.
Munz-Licha, G.
Polak, M.
Sheehan, J.
Ulchaker, M.
Toeller, M.
Üstün, A.
Yilmaz, M. T.
Aparicio, M.
Peyron, E.
Rizkalla, S. W.
Taverna, M.
Guerre-Millo, M.
Chevalier, A.
Pacher, N.
Slama, G.
Gorshunska, M.
Buyken, A. E.
Heitkamp, G.
Kabir, M.
Oppert, J. M.
Wursch, P.
Bruzzo, F.
Rahman, M. H.
Fatima, K.
Ahmed, S.
Mondal, H. N.
Yilmaz, M.
Öztok, U.
Karakoç, A.
Çakır, N.
Düzgün, E.
Yetkin, İ.
Arslan, M.
Şardaş, S.
Wilding, John
Géloën, A.
Baret, G.
Dalmaz, Y.
Peyronnet, J.
Clémenceau, B.
Martignat, L.
Lalain, S.
Gouin, E.
Kenda-Ropson, N.
Miller, A. O. A.
You, S.
Aguilera, E.
Recasens, M.
Flores, L.
Ricart, M. J.
Fernández-Cruz, L.
Esmatjes, E.
Crenier, L.
Noël, C.
Le Moine, A.
Mahy, M.
Danguy, A.
Kiss, R.
Goldman, M.
Bracci, C.
De Haan, B.
Nilsson, K.
Deschamps, J. Y.
Glagoličová, A.
Smrčková, I.
Dieterle, C.
Illner, W. D.
Land, W.
Feldmeier, H.
Scheuer, R.
Lalli, C.
Di Loreto, C.
Ellringmann, U.
Balks, H. J.
v. zur Mühlen, A.
Dengler, R.
Weissenborn, K.
Rasmussen, B. M.
Ørskov, L.
Watson, J.
Owen, G.
Barrett, G.
Ingleby, J.
Weiss, M.
Deary, I.
Cavan, D.
Kerr, D.
Bruneiii, A.
Cuce’, A.
Elsing, H. G.
Kühne, D.
Quinn, N. D.
Warner, D. P.
Buysschaert, M.
Jamal, R.
O’Brien, T.
Latare, P.
Mullen, J.
Rein, A.
Wargo, M.
Parkes, J. L.
Ginsberg, B.
Sotiropoulos, A.
Peppas, Th. A.
Kotsini, V.
Apostolou, O.
Bousboulas, S.
Michailidis, E.
Sawala, M.
Pappas, S.
Nilsson, P. M.
Nilsson, J. Å.
Berglund, G.
Molins, T.
Esteban, J. I.
Genescà, J.
Paris, I.
Haufroid, V.
Selvais, Ph.
Petit, J. M.
Duong, M.
Grappin, M.
Guiguet, M.
Rudoni, S.
Portier, H.
Brun, J. M.
Bagg, W.
Plank, L.
Drury, P. L.
Sharpe, N.
Braatvedt, G. D.
Carrascosa, J. M.
Molero, J. C.
Fermίn, Y.
Andrés, A.
Satrústegui, J.
Rietzsch, H.
Patzak, A.
Schwanebeck, U.
Simpson, H.
Robertson-Mackay, F.
Montegriffo, E.
Fox, C.
Chiasson, J.-L.
Josse, R. G.
Dorman, J. M.
Gerstein, H. C.
Lau, D.
Leiter, L. A.
Maheux, P.
Meneilly, G. S.
Murphy, L.
Rodger, N. W.
Ross, S. A.
Ryan, E.
Yale, J.-F.
Wolever, T. M. S.
Haller, T.
Elias, I.
Segal, P.
Standi, E.
Rybka, J.
Sencer, E.
Satman, I.
Schlcnzka, A.
Vakkilainen, J.
Tsaglis, H.
Ioannidis, I.
Giakoumaki, A.
Amantou, A.
Komitopoulos, N.
Georgiou, S.
Varsamis, E.
Katsilambros, N.
El Gayar, M.
Shereba, N.
Botros, R.
Fikry, R.
Jackson, D.
Balme, M.
Silva-Nunes, J.
Alves, J.
Bogalho, P.
Gardete-Correia, L.
Nunes-Corrêa, J.
Kot’átková, A.
Němcová, D.
Vrbíková, J.
Zamrazil, V.
Meyer, L.
Delbachian, I.
Lehert, P.
Cugnardey, N.
Drouin, P.
Guerci, B.
Wagner, O. F.
Jones, N. P.
Vallance, S. E.
Thompson, K. A.
Miller, A. K.
Inglis, A. M. L.
Patterson, S.
Jorkasky, D.
Freed, M. I.
Mathisen, A. L.
Schneider, R.
Rubin, C.
Houser, V.
Beebe, K. L.
Kortboyer, J. M.
Eckland, D. J. A.
Cranmer, H.
Mori, Y.
Kurokawa, N.
Komiya, H.
Horikoshi, H.
Yokoyama, J.
Tajima, N.
Ikeda, Y.
Bakst, A.
Hemyari, P.
Lönnqvist, F.
Owen, S.
Vikramadithyan, R. K.
Chakrabarti, R.
Misra, P.
Prem Kumar, M.
Sunil Kumar, K. B.
Ghosh, A.
Rajagopalan, R.
Goldstein, B.
Katoh, S.
Tsuruoka, N.
Hata, S.
Matsushima, M.
Ikemoto, S.
Inoue, Y.
Edwards, G.
Fonseca, V.
Biswas, N.
Bakris, G.
Viberti, G.
Rebuck, A. S.
Weill, S.
Abel, M. G.
Klappoth, W.
Brodesser, A.
Linkeschowa, R.
Pushparaj, P.
Tan, C. H.
Tan, B. K. H.
Bahner, A.
Parker, J.
Waite, G.
Lipson, V.
Nahar, N.
Rokeya, B.
Parveen, S.
Nur-e-Alam, M.
Mosihuzzaman, M.
Hansen, A. Kornerup
Lepore°, M.
Kurzhals, R.
Pampanelli°, S.
Fanelli°, C. G.
Bolli°, G. B.
Ratner, R. E.
Hirsch, I. B.
Mecca, T. E.
Wilson, C. A.
Mohideen, P.
Mudaliar, S.
Deutsch, R.
Ciaraldi, T.
Armstrong, D.
Kim, B.
Morrill, B.
Sha, X.
Henry, R.
Meyer, B. H.
Scholtz, H. E.
van Niekerk, N.
Rosenkranz, B.
Schoenle, E.
Witthaus, Elke
Bradley, Clare
Stewart, John
Barbeau, M.
Myers, S.
Flora, D.
DiMarchi, R.
Chance, R.
Plum, A.
Larsen, P. S.
Larsen, U. D.
Kristensen, J. B.
Jansen, J. A.
Olsen, B.
Mortensen, H.
Hylleberg, B.
Jacobsen, L. V.
Gall, M.-A.
Søgaard, B.
Ewing, F. M.
Ireland, R. H.
Hoogwerf, B.
Raskin, P.
Jovanovic, L.
Leiter, L.
Boss, A. H.
Bott, U.
Ebrahim, S.
Hirschberger, S.
Leukel, P.
Sieber, H. J.
McGill, J.
Kilo, C.
Kamp, N. M.
Wutte, A.
Le Thai, F.
Balarac, N.
Allicar, M. P.
Cazeneuve, B.
Augendre, B.
Wise, S. D.
Seah, E. S.
Koivisto, V.
Torlone, E.
Del Sindaco, P.
Ciofetta, M.
Hedman, C.
Orre Pettersson, A.-C.
Lindström, T.
Cernigoi, A. M.
Kong, N.
Kitchen, M. M.
Ryder, R. E. J.
Petkova, M.
Angelova-Gateva, P.
Malone, J.
Arora, V.
Bue-Valleskey, J.
Pein, M.
Diebler, F.
Roach, P.
Gudat, U.
Dreyer, M.
Hanusch, U.
Ristic, S.
McLeod, J.
Hirschberg, Y.
Garreffa, S.
Keilson, L.
Mather, S.
Gagen, K.
Chen, W.
Dragonas, N.
Chuang, L. M.
Juang, J. H.
Wu, H. P.
Chiang, Y. D.
Li, K. L.
Jorgensen, L. N.
Tai, T. Y.
Cheatham, W. W.
Kennedy, F.
Woo, V.
Jain, R.
Boss, A.
Moses, R.
Clauson, P.
Fischer, T.
Björk, S.
Østergaard, A.
Langendorf, K. W.
Hatorp, V.
Hasslacher, C.
Farrar, N. S.
Chambers, N. J.
Denyer, G. S.
Johnston, G. A. R.
Hashiguchi, S.
Jönsson, A.
Hallengren, B.
Rydberg, T.
Herbaut, C.
Turc, A.
Mourand, I.
Chevassus, H.
Molinier, N.
Christensen, A.-B. L.
Mathiesen, E. R.
Stage, E.
Damm, P.
Boivin, S.
Gross, P.
Pennington, M.
Harder, T.
Kohlhoff, R.
Dörner, G.
Rohde, W.
Plagemann, A.
Ferdeghini, M.
Murru, S.
Maffei, M.
Cecchetti, P.
Dunne, F.
Brydon, P.
Smith, T.
Proffitt, M.
Holder, R.
Gee, H.
Goulis, D. G.
Teoh, T. G.
Asatiani, N.
Elphick, A.
Natsvlishvili, M.
Chanturia, T.
Shelestova, E.
Ramazashvili, M.
Hod, M.
Cederberg, J.
Casi, A. Leunda
Pampfer, S.
De Hertogh, R.
Hinck, L.
Aly, S.
Bertie, J.
Botta, R. M.
Imbergamo, M. P.
Impiccichè, M. G.
Todaro, B.
Greco, D.
Ekbom, P.
Clausen, P.
Feldt-Rasmussen, U.
Feldt-Rasmussen, B.
Mølsted Pedersen, L.
Nørgaard, K.
Svenningsen, A.
Nielsen, L.
Zmudzińska, M.
Ziętek, I.
Min, Y.
Crawford, M. A.
Bozzoni, F.
Corubolo, C.
Borrello, E.
Di Biase, N.
Spagnolo, S.
Hawthorne, G.
Sen, D.
Bagust, A.
Maier, W.
Currie, C. J.
Sailesh, S.
Patel, V.
Hayes, D.
Cockrill, B.
Gatling, W.
Budd, S.
Mullee, M. A.
Savill, A. W.
Smithers, M. G.
Davies, R. R.
Sandford, A.
Stutz, L.
Vadstrup, S.
Simonsen, V.
Musaeus, L.
Molsing, B.
Lyholm, B.
Turner, B. C.
Jenkins, E.
Hejlesen, O. J.
Andreassen, S.
Hovorka, R.
Cavan, D. A.
Klinge, A.
Strauss, K. W.
Guthrie, R.
Testa, M.
Zimmerman, R.
Sandberg, M.
Steinfatt, H.
Hardenberg, R.
Gottsmann, M.
König, A.
Schmauß, S.
Hierl, F. X.
Renders, C. M.
Valk, G. D.
van Eijk, J. Th. M.
van der Wal, G.
Jermendy, G.
Hídvégi, T.
Müller, U. A.
Junghänel, J.
Köhler, S.
Köhler, C.
Schumann, M.
Use, G.
de Valk, H. W.
Blankestijn, J. G.
de Bruin, H. J.
Bottomley, J.
Gillam, S.
Holmes, J.
Murphy, M.
Madani, S. F.
Müller, R.
Hunger Dathe, W.
Grüßer, M.
Roien, D.
Hussain, M.
Vibe-Petersen, J.
Braun, A.
Schiel, R.
Höfer, A.
Leppert, K.
Trento, M.
Passera, P.
Tomalino, M.
Bajardi, M.
Vaccari, P.
Pagnozzi, F.
Pomero, F.
Molinatti, G. M.
Porta, M.
Blaauwwiekel, E. E.
Hania, M.
Scholten-Jaegers, S. M. H. J.
Links, T. P.
Perciun, R.
Dumitrescu, C.
Skeie, S.
Thue, G.
Sandberg, S.
Nordfeldt, S.
Ludvigsson, J.
García, Rosario
Suárez, Rolando
Henry, J. L.
Kangas, M.
Wilson, P. H.
Pibernik, M.
Szabo, S.
Metelko, Ž.
González-Clemente, J. M.
Galdon, G.
De Pedro, B.
Fontanals, Ll.
Miñarro, A.
Topsever, P.
Azık, A.
Karşıdaǧ, K.
Dündar, Y.
Şengül, A.
Vileikyte, L.
Apostolou, T.
Tomenson, B.
Bundy, C. H.
Gokal, R.
Gormley, D. A.
Baksi, A. K.
Hrachovinová, T.
Csémy, L.
Bartášková, D.
Krch, F. D.
Gåfvels, M. C.
Lithner, F.
Branchtein, L.
Matos, M. C. G.
Gaio, D.
Yamashita, T.
Pousada, J. M. D. C.
Duncan, B. B.
Schmidt, M. I.
Buchanan, T. A.
Xiang, A. H.
Tan, S.
Peters, R. K.
Trigo, E.
Kjos, S. L.
Lee, W. P.
Azen, S.
Ilic, S.
Mezic, J.
Pettitt, D. J.
Bastyr, E. J.
Camps, I.
Salcedo, M. D.
Rius, F.
Rubio, M.
Baptista, C.
Martins, T.
Ruas, M. M. A.
Acosta, D.
Cerrillos, L.
Soto, A.
Quijada, D.
Morales, F.
Silva, H.
García-Hernandez, N.
Villamil, F.
Astorga, R.
Selby, P. L.
Jude, E. B.
Biggs, A. M.
Al-Sabbagh, S.
Kumar, S.
Rowbotham, J.
McKenzie, W. E.
Dodson, P. M.
Barnett, A. H.
Maresh, M.
Alevizaki, M.
Anastasiou, E.
Grigorakis, S. I.
Philippou, G.
Michalopoulou, G.
Souvatzoglou, A.
Corcoy, R.
Pau, E.
Pascual, E.
García-Patterson, A.
Albareda, M. L.
Ccrmeño, J.
Altirriba, O.
Adelantado, J. M.
Ubeda, J.
Endocrinologia, S.
Reichelt, A. J.
Nucci, L.
Teixeira, M. M.
Costa-e-Forti, A.
Ciampalini, P.
Giannone, G.
Benedetti, S.
Borrelli, P.
Czerniawska, M.
Manowska, B.
Rami, B.
Schober, E.
Hueppe, A.
Granditsch, G.
Huber, W.
Bittmann, B.
Jaeger, A.
Saukkonen, T.
Väisänen, S.
Savilahti, E.
Šumník, Z.
Kotalová, R.
Loudová, M.
Cinek, O.
Šnajderová, M.
Kolousková, S.
Vavřinec, J.
Barbato, M.
Viola, T.
Formisano, M.
Hovind, P.
Adler, I. A.
Makita, Z.
Takeuchi, M.
Kamada, Y.
Koike, T.
Courrèges, J. P.
Pradier, P.
Bacha, J.
Aboud, E.
André, L.
Lamarca, R.
Janeczko-Sosnowska, E.
Lewandowski, Z.
Janeczko, D.
Kopczyñski, J.
Nakagami, T.
Tomonaga, O.
Babazono, T.
Iwamoto, Y.
Nakanishi, K.
Higa, M.
Kosugi, E.
Elving, L. D.
Szadkowska, A.
Mirecka, M. W.
Czerniawska, E.
Weekers, L.
Hadjadj, S.
Belloum, R.
Gallois, Y.
Bouhanick, B.
Marre, M.
Saucha, W.
Skwarna, B.
Zychma, M.
Żukowska-Szczechowska, E.
Zychma, M. J.
Zukowska-Szczechowska, E.
Nazim, J.
Dziatkowiak, H.
Sanak, M.
Cieślik, G.
Nannipieri, M.
Viberti, G. C.
De Cosmo, S.
Piras, G.
Errannini, E.
Uchigata, Y.
Miura, J.
Okada, T.
Gong, J.-S.
Zhang, J.
Tanaka, M.
Wamoto, Y.
Zucaro, L.
Bacci, S.
Miscio, G.
Thomas, M.
Piras, G. P.
Cavallo Perin, P.
Mauer, M.
Barzon, I.
Bortoloso, E.
Saller, A.
Crepaldi, G.
Latif, Z. A.
Christensen, P. K.
v. Larsen, S.
Olsen, S.
Bombonato, G.
Sacerdoti, D.
Chiesura-Corona, M.
Marangon, A.
Rudberg, S.
Rasmussen, L.
Bangstad, H.-J.
Ösrterby, R.
Sivous, G. I.
Kasatkina, E. P.
Demurov, L. M.
Nosikov, V. V.
Kotova, A. K.
Kuraeva, T. L.
Mishina, I. I.
Gorashko, N. M.
Nosicov, V. V.
Petercova, V. A.
Berrut, G.
Alhenc-Gelas, F.
Tsimaratos, M.
Gerbi, A.
Barone, R.
Ollerton, R. L.
Playle, R. A.
Luzio, S. D.
Evans, W. D.
Burch, A.
Siebenhofer, A.
Meinitzer, A.
Brandmaier, H.
Brunner, G.
Plank, J.
West, P.
Tindall, H.
McKenna, K.
Smith, D.
Tormey, W.
Kesson, C. M.
Thompson, C. J.
Penno, G.
Anichini, R.
Bandinelli, S.
Boldrini, E.
Giannarelli, R.
Piazza, F.
Pucci, L.
Karunakaran, S.
Morris, R. J.
Nádas, J.
Farkas, K.
Daróczy, A.
Péterfai, É.
Svensson, M.
Weigert, C.
Facchin, S.
Gambaro, G.
Brodbeck, K.
Schleicher, E.
Tada, H.
Nomura, K.
Kuboki, K.
Tsukamoto, M.
Inokuchi, T.
Menè, P.
Pugliese, F.
Iino, K.
Yoshinari, M.
Iwase, M.
Asano, T.
Sonoki, K.
Wakisaka, M.
Takata, Y.
Ujishima, M.
Del Prete, D.
Anglani, F.
Antonucci, F.
Mauri, J. M.
Vallés, M.
Gutiérrez, C.
Vendrell, J.
Shinada, M.
Akdeniz, A.
Panagiotopoulos, P.
Bach, L. A.
Law, V. A.
Lecomte, P. P.
Yokota, C.
Okuda, Y.
Odawara, M.
Yamashita, K.
Yamada, N.
Kawai, K.
Açbay, Ö.
Mazlum, A.
Kural, E.
Gündoğdu, S.
Jensen, C.
Körner, A.
Eklöf, A.-Ch
Jaremko, G.
Lal, M.
DiBona, G.
Aperia, A.
Yavuz, D. G.
Tuncer, M.
Sargon, M.
Küçükkaya, B.
Ahıskalı, R.
Akalın, Sema
Nohara, E.
Oates, P. J.
Ellery, C. A.
Yonem, A.
Azal, O.
Cakýr, B.
Erdogan, M. F.
Corakcý, A.
Ozdemir, I. C.
Stevens, R. J.
Yudkin, J. S.
Webber, J.
Wheeler, D. C.
Taylor, K. G.
Jones, S. L.
Srivatsa, A.
Anderson, S. G.
Cruikshank, J. K.
Florkowski, C. M.
Scott, R. S.
Graham, P. J.
Moir, C. L.
Flores, C.
Ruggenenti, P.
Dodesini, A. R.
Vasile, B.
Gaspari, F.
Arnoldi, F.
Ferrari, S.
Ciocca, I.
Spalluzzi, A.
Remuzzi, G.
Delvigne, C.
Ballaux, D.
Bosman, D. R.
Winkler, A. S.
Marsden, J.
Watkins, P. J.
Strutton, D.
Erbey, J. R.
Jacobsen, P.
Rossing, K.
Jensen, J. S.
Mansfield, M. W.
Kowalska, I.
Telejko, B.
Bachórzewska-Gajewska, A.
Prokop, J.
Kochman, W.
Musiał, W.
Naskręt, D.
Oleksa, R.
Zozulińska, D.
Sowiński, J.
Wierusz-Wysocka, B.
Klamann, A.
Jonas, M.
Müller-Lung, U.
Heuser, L.
Launhardt, V.
Valensi, P.
Pariès, J.
Torremocha, F.
Brulport, V.
Sachs, R. N.
Vanzetto, G.
Levy, M.
Lormeau, B.
Halimi, S.
Perfornis, A.
Boumal, D.
Zimmermann, C.
Bernard, Y.
Sabbah, A.
Meneveau, N.
Gautier, S.
Bassand, J. P.
Anděl, M.
Kraml, P.
Potočková, J.
Dvořáková, H.
Trešlová, L.
Nuttall, S. L.
Martin, U.
Kendall, M. J.
Schiaffini, R.
Pantaleo, A.
Battocletti, T.
Vaccari, V.
Brufani, C.
Martuscelli, E.
Gargiulo, P.
Nieszner, E.
Posa, I.
Kocsis, E.
Préda, I.
Pogatsa, G.
Koltai, M. Z. S.
Stefanidis, A.
Manoussakis, S.
Handanis, S.
Zairis, M.
Vitalis, D.
Dadiotis, L.
Fiorina, P.
La Rocca, E.
Astorri, E.
Rossetti, C.
Lucignani, G.
Giudici, D.
Castoldi, R.
Mazarakis, N.
Giagiakou, E.
Karavidas, A.
Agellou, A.
Karamani, O.
Matsakas, E.
Caviezel, F.
Morricone, L.
Ranucci, M.
Denti, S.
Cazzaniga, A.
Enrini, R.
Isgrò, G.
González de Molina, F. J.
Sala, J.
Masià, R.
Marrugat, J.
Kruszewski, P.
Wolnik, B.
Bieniaszewski, L.
Świerblewska, E.
Semetkowska-Jurkiewicz, E.
Krupa-Wojciechowska, B.
Vasilikos, P. G.
Alaveras, A. E. G.
Anastasopoulos, N. G.
Chala, E.
Sidira, M.
Christakopoulos, P. D.
Poulsen, P. L.
Hansen, K. W.
Ebbehøj, E.
Knudsen, S. T.
Mogensen, C. E.
Ramu, Y.
Vidyullatha, Y.
Strojek, K.
Gorska, J.
Morawin, E.
Ritz, E.
Ciavarella, A.
Malini, P. L.
Strocchi, E.
Fiumi, N.
Ambrosioni, E.
Idzior-Waluś, B.
Stevens, L.
McEneny, J.
O’Kane, M. J.
Moles, K. W.
McMaster, C.
Young, I. S.
Leonhardt, W.
Konstadelou, E.
Gürlek, Alper
Soedamah-Muthu, S.
Taskinen, M. R.
Ehnholm, C.
Wägner, A.
Bayen, Laia
Rigla, M.
Ortega, E.
Caixàs, A.
Mestrón, A.
Ordóñez, J.
Pérez, A.
Sotiropoulou, G.
Servais, P. L.
Bertolotto, A.
Pilo, M.
Suchánková, G.
Andratschke, S.
Tschöp, M.
Strasburger, C.-J.
Rizzo, L.
Aerts, P.
Vinckx, M.
Ansquer, J. C.
Ryan, M.
Buter, H.
Navis, G. J.
de Jong, P. E.
de Zeeuw, D.
Carreras, G.
Giménez, G.
Pou, J. M.
Howorka, K.
Gabriel, M.
Pumprla, J.
Köves, A.
Bhowmik, N. B.
Haque, A.
Rahman, A.
Paleari, F.
Gamba, P.
Mauri, G.
Rovaris, G.
Giannattasio, C.
Piatti, M. L.
Zincone, A.
Cavaletti, G.
Mancia, G.
Lan, S.
Arezzo, J.
Gerber, R. A.
Klioze, S. S.
Saponara, C.
Tartaglione, T.
Cercone, S.
Caputo, S.
Meloni, T.
Brunetti, D.
Di Lazzaro, V.
Xu, G.
Jiang, H. Y.
Shy, M. E.
Sugimoto, K.
Zhang, W.-X.
Kuchmerovskaya, T.
Donchenko, G.
Shymansky, I.
Kuchmerovsky, N.
Pakyrbaeva, L.
Cameron, N. E.
Keegan, A.
Cotter, M. A.
Mirrlees, D.
Smale, S. E.
Biessels, G. J.
Duis, S. E. J.
Kamal, A.
Gispen, W. H.
Carrington, A.
Carman, S.
Smiarowski, H.
Lavoie, D.
Sawicki, D.
Sabetta, A.
Litchfield, J.
Van Zandt, M.
Sredy, J.
Smirnova, V.
Strokov, I.
Ivanova, L.
Ichunina, A.
Nakamura, J.
Nakayama, M.
Hamada, Y.
Chaya, S.
Kato, K.
Kasuya, Y.
Mizubayashi, R.
Miwa, K.
Yasuda, Y.
Kamiya, H.
Hotta, N.
Bíró, K.
Kukorelli, T.
Szilágyi, N.
Kürthy, M.
Komáromy, A.
Mogyorosi, T.
Nagy, K.
Çakir, M.
Baskal, N.
Güllü, S.
Elhan, A. H.
Erdogan, G.
Ziegler, D.
Piolot, R.
Neubauer, J.
Senesi, B.
Bonetti, R.
Napolitano, A.
Canepa, F.
Ottonello, P.
Schabmann, A.
Giménez-Pérez, G.
Arroyo, J. A.
López, T.
Ponz, E.
Mauricio, D.
Diem, P.
Zanchin, L.
Suter, S. L.
Lefrandt, J. D.
Smit, A.
van Roon, A. M.
Dullaart, R.
Voita, D.
Mackevics, V.
Vitols, A.
Lengyel, Cs.
Farkas, Gy.
Török, T.
Légrády, P.
Várkonyi, T. T.
Kardos, A.
Gingl, Z.
Kempler, P.
Rudas, L.
Lonovics, J.
Marchand, M.
Stevens, L. K.
Tarnás, Gy.
Estrella, F.
Christensen, N. J.
Keresztes, K.
Barna, I.
Hermányi, Zs.
Vargha, P.
Bonnevie, L.
Chanudet, X.
Larroque, P.
Tutuncu, N. Bascil
Deger, A.
Batur, M. K.
Yildirir, A.
Onalan, O.
Aksöyek, S.
Kabakçι, G.
Erbaş, T.
Galicka-Latała, D.
Surdacki, A.
Gerritsen, J.
TenVoorde, B. J.
Heethaar, R. M.
Tagawa, T. S.
Kodama, M.
Yoshioka, R.
Yamasaki, Y.
Didangelos, T.
Athyros, V.
Kontopoulos, A.
Papageorgiou, A.
Karamitsos, D.
Lacigová, S.
Rušavý, Z.
Kárová, R.
Perrild, H.
Kay, L.
Jørgensen, T.
Bień, A. I.
Witek, P.
Geraldes, Elizabete
Rodrigues, D.
Pereira, L.
Doménech, A.
Leitão, P.
Anagnostopoulos, D.
Foster, A. V. M.
Nag, S.
Barsoum, M.
Lewis, G.
Dunlop, N.
Connolly, V.
Bilous, R.
Kelly, W.
Chantelau, E.
Gede, A.
Sharman, D.
O’Halloran, D.
Best, C.
Abbas, Z. G.
Lutale, J.
Gill, G. V.
Jarvis, W. R.
Archibald, L. K.
Corcoran, S.
Mansell, J.
Pibworth, L.
Terada, H.
Shiba, T.
Utugi, N.
Utugi, T.
Blum, M.
Strobel, J.
Höffken, K.
Razvi, F. M.
Kritzinger, E. E.
Taylor, K.
Jones, S.
Illahi, W.
Grüβer, M.
Hartmann, P.
Hoffstadt, K.
van Leiden, H. A.
Moll, A. C.
Polak, B. C. P.
Pietragalla, G. B.
Maurino, M.
Montanaro, M.
Karadeniz, Ş.
Tommasini, P.
Quadrini, C.
Demiraj, V.
Rispoli, E.
Ota, A.
Takama, H.
Saito, N.
Hemández, C.
Lepore, D.
Antico, L.
Giardina, B.
Franconi, F.
Michoud, E.
Chamot, S.
Riva, Ch.
Hammes, H.-P.
Renner, O.
Breier, G.
Lin, J.
Alt, A.
Betzholtz, C.
Bretzel, III, R. G.
Manti, R.
Gallo, M.
Molinar Hin, A.
Brignardello, E.
Boccuzzi, G.
Li, Shanfang
Xiang, Kunsan
Zhang, Rugeng
Shangguan, Xinhong
Wu, Jianrong
Donnan, P. T.
Broomhall, J.
Hunter, K.
Morris, A. D.
Ioannidis, G.
Peppa, M.
Rontogianni, E.
Kallifronas, M.
Lekatsas, I.
Chrysanthopoulou, G.
Anthopoulos, L.
Kesse, M.
Thalassinos, N.
Neves, C.
Medina, J. L.
Lopes, F.
Yılmaz, M.
Güvener, N.
Güvener, M.
Kocagöz, T.
Böke, E.
Paşaoglu, I.
Bascil Tutuncu, N.
Oto, A.
Karvonen, M. K.
Koulu, M.
Pesonen, U.
Mercuri, M.
Rauramaa, R.
Rutter, M. K.
Kestevan, P.
McComb, J. M.
Marshall, S. M.
Sobieska, M.
Wiktorowicz, K.
Kanters, S. D. J. M.
Banga, J. D.
Algra, A.
Frijns, C. J. M.
Beutler, J. J.
Fijnheer, R.
Nicoloff, G.
Baydanoff, S.
Stanimirova, N.
Petrova, Ch.
Lario, S.
Campistol, J. M.
Cases, A.
Clària, J.
Iñigo, P.
Esmatjcs, E.
Sármán, B.
Tóth, M.
Kocsis, I.
Somogyi, A.
Bumbure, A.
Jachimowicz, K.
Samson, J.
Tomasiak, M.
Sobol, A.
Stańczyk, L.
Watala, C.
Stradina, P.
Wiśniewska-Jarosińska, M.
Marciniak, D.
Więcławska, B.
Watała, C.
Golański, J.
Zinnat, R.
Mahmud, I.
Büyükasik, Yahya
Demiroğlu, H.
Szczepanik, A.
Skowroński, M.
Murawska, A.
Meeking, D. R.
Allard, S.
Munday, J.
Chowienczyk, P.
Shaw, K. M.
Cummings, M. H.
Šimková, R.
Jirsa, M.
Hadoke, P. W. F.
McIntyre, C. A.
Jones, G. C.
Williams, B. C.
Elliott, A. I.
McKnight, J. A.
Pernow, J.
Bombonato, G. C.
Finucci, G. F.
Zotta, L.
Senses, V.
Ozyazgan, S.
Ince, E.
Tunçdemir, M.
Oztürk, M.
Sultuybek, G.
Akkan, A. G.
Özyazgan, S.
Unlücerci, Y.
Bekpınar, S.
Meyer, M. F.
Lee, B. C.
Shore, A. C.
Humphreys, J. M.
Tooke, J. E.
Dell’Omo, G.
Giovannitti, G.
Caricato, F.
Mariani, M.
Pedrinelli, R.
Kiviet-Boehm, C.
Schwelling, V.
Matthäei, S.
Pfohl, M.
McInerney, D.
Itoh, H.
Ohno, T.
Katoh, N.
Baumgartner-Parzer, S.
Artwohl, M.
Graier, W.
Ludwig, C.
Tachi, Y.
Bannai, C.
Shinohara, M.
Shimpuku, H.
Ohura, K.
Bertacca, A.
Sasvári, M.
Szaleczki, E.
Pusztai, P.
Boes, U.
Klaus, E.
Dittrich, P.
Wagner, Z.
Wittmann, I.
Pótó, L.
Wagner, L.
Mazák, I.
Nagy, J.
Feletto, F.
Taboga, C.
Tonutti, L.
Lizzio, S.
Russo, A.
Selmo, V.
Ceriello, A.
Lekakis, J.
Papamichael, C. M.
Stamatelopoulos, K.
Stamatelopoulos, S.
Yillar, D. O.
Gay, M.
Lillaz, E.
Passaro, A.
Vanini, A.
Calzoni, F.
D’Elia, K.
Carantoni, M.
Zuliani, G.
Fellin, R.
Solini, A.
Chwatko, G.
Bald, E.
Dramais, A.-S.
Wallemacq, P. E.
Vandeleene, B.
Ciaria, M. V.
Ariano, M.
Strom, R.
Gibney, J.
Weiss, U.
Turner, B.
O’Gorman, P.
Watts, G.
Powrie, J.
Crook, M.
Shaw, K.
Cummings, M.
AD Morris for the DARTS/MEMO Collaboration
GENEDIAB Study Group
GEDEC study group
European Insulin Aspart Study Group
US Study Group of Insulin Glargine in Type 2 DM
Hvidøre Study group on Childhood Diabetes
UKPDS Group
DAIS Project Group
Croatian Study Group for Diabetic Amyotrophy
KANWU study group
The Finnish Diabetes Prevention Study Group
The EURODIAB Prospective Complications Study (PCS) Group
Neuropathy Study Group of the Italian Society of the Study of Diabetes
European Group for the Study of Insulin Resistance (EGIR)
D.I.O.R. study group
Non-Invasive Task Force
Rosiglitazone Study Group
Cerivastatin/Bezafibrate Latin America Study Group
HIDM investigators
German Working Group on Quality Control
German Pediat. Working Group
Lithuanian Collaborative Group for the Epidemiology of Diabetes
IMDIAB Study Group
Osaka IDDM Study Group
Pramlintide Type 1 Study Group
Pramlintide Type 2 Study Group
The Turkish Diabetes Epidemiology Group
Screen-Pol Study Group
IGT Research Group
Mauritian NCD group
Cerivastatin Combination Therapy Study Group
EURODIAB Complications Study Group
HOE 901/3003 study group
Northern Diabetic Pregnancy Survey
Hungarian HbA1c Screening Study Group
The TARDIS Steering Committee and UK centres
WHO/IDF Patient Empowerment Workshop
Brazilian Gestational Diabetes Study Group
Childhood Diabetes in Finland Study Group
UK Prospective Diabetes Study Group
Service of internal medecine - diabetologia - vascular diseases
EURODIAB IDDM Study Group
DARTS/MEMO Collaboration
The Pittsburgh Epidemiology of Diabetes Complications (EDC) Study
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. August 1999 42(1):A1-A330
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Exercise-induced platelet and leucocyte activation is not enhanced in well-controlled Type 1 diabetes, despite increased activity at rest
Autorzy :
Hu, H.
Johansson, B.-L.
Hjemdahl, P.
Li, N.
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. May 2004 47(5):853-859
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Contributory presentations/posters
Autorzy :
Manoj, N.
Srinivas, V. R.
Surolia, A.
Vijayan, M.
Suguna, K.
Ravishankar, R.
Suguna, K.
Surolia, A.
Vijayan, M.
Schwarzenbacher, R.
Zeth, K.
Diederichs
Kostner, G. M.
Gries, A.
Laggner, P.
Prassl, R.
Madhusudan
Akamine, Pearl
Xuong, Nguyen-huu
Taylor, Susan S.
Sagar, M. Bidva
Ravishankar, R.
Saikrishnan, K.
Roy, S.
Purnapatre, K.
Handa, P.
Varshney, U.
Vijayan, M.
Biswal, B. K.
Sukumar, N.
Vijayan, M.
Rao, J. K. Mohana
Johnson, A.
Pattabhi, Vasantha
Krishna, S. Sri
Sastri, Mira
Savithri, H. S.
Murthy, M. R. N.
Pillai, Bindu
Kannan
Hosur, M. V.
Kumar, Mukesh
Patwardhan, Swati
Kannan, K. K.
Hosur, M. V.
Padmanabhaa, B.
Sasaki-Sugio, S.
Nukaga, M.
Matsuzaki, T.
Karthikevan, S.
Sharma, S.
Sharma, A. K.
Paramasivam, M.
Kumar, P.
Khan, J. A.
Yadav, S.
Srinivasan, A.
Singh, T. P.
Gourinath, S.
Alam, Neelima
Srintvasan, A.
Singh, T. P.
Chandra, Vikas
Kaur, Punit
Betzel, Ch.
Singh, T. P.
Ghosh, S.
Bera, A. K.
Bhattacharya, S.
Chakraborty, S.
Pal, A. K.
Mukhopadhyay, B. P.
Dey, I.
Haldar, U.
Baneriee, Asok
Sevcik, Jozef
Solovicova, Adriana
Sekar, K.
Sundaralingam, M.
Betzel, Ch.
Genov, N.
Singh, T. P.
Liang, Dong-cai
Jiang, Tao
Zhang, Ji-ping
Chang, Wen-rui
Jahnke, Wolfgang
Blommers, Marcel
Panchal, S. C.
Hosur, R. V.
Pillay, Bindu
Hosur, M. V.
Mathur, Puniti
Srivatsun, S.
Joshi, Ratan Mani
Jaganathan, N. R.
Chauhan, V. S.
Atreya, H. S.
Sahu, S. C.
Chary, K. V. R.
Govil, Girjesh
Adjadj, Elisabeth
Quinjou, Éric
Izadi-Pruneyre, Nadia
Blouquit, Yves
Mispelter, Joël
Heyd, Bernadette
Lerat, Guilhem
Milnard, Philippe
Desmadreil, Michel
Lin, Y.
Rao, B. D. Nageswara
Raghunathan, Vidva
Chau, Mei H.
Rao, B. D. Nageswara
Pesais, Prashant
Srivastava, Sudha
Coutinho, Evans
Saran, Anil
Sapico, Leizl F.
Gesme, Jayson
Lijima, Herbert
Paxton, Raymond
Srikrishnan, Thamarapu
Grace, C. R.
Nagenagowda, G.
Lynn, A. M.
Cowsik, Sudha M.
Sahu, Sarata C.
Chauhan, S.
Bhattacharya, A.
Chary, K. V. R.
Govil, G.
Kumar, Anil
Pellecchia, Maurizio
Zuiderweg, Erik R. P.
Kawano, KeiichiAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Aizawa, TomoyasuAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Fujitani, NaokiAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Hayakawa, YoichiAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Ohnishi, AtsushiAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Ohkubo, TadayasuAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Kumaki, YasuhiroAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Hikichi, KunioAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Nitta, KatsutoshiAff55, Aff56, Aff57, Aff58
Rani Parvathy, V.
Chary, K. V. R.
Kini, R. M.
Govil, G.
Koshiba, Takumi
Kobashigawa, Yoshihiro
Yao, Min
Demura, Makoto
Nakagawa, Astushi
Tanaka, Isao
Kuwajima, Kunihiro
Nitta, Katsutoshi
Linge, Jens
Donoghue, Seán O.
Nilges, Michael
Chakshusmathi, G.
Ratnaparkhi, Girish S.
Madhu, P. K.
Varadarajan, R.
Tetreau, C.
Tourbez, M.
Lavalette, D.
Manno, M.Aff66, Aff67, Aff68
Biagio, P. L. SanAff66, Aff68
Martorana, V.Aff66, Aff68
Emanuele, A.Aff66, Aff67
Vaiana, S. M.Aff66, Aff67
Bulone, D.Aff66, Aff67, Aff68
Palma-Vittorelli, M. B.Aff66, Aff67
Palma, M. U.Aff66, Aff67
Trivedi, V. D.
Cheng, S. F.
Chien, W. J.
Yang, S. H.
Francis, S.
Chang, D. K.
Batra, Renn
Geeves, Michael A.
Manstein, Dietmar J.
Trvlska, Joanna
Grochowski, Pawel
Geller, MaciejAff72, Aff73
Ginalski, K.
Grochowski, P.
Lesyng, B.Aff74, Aff75
Lavalette, P.
Tetreau, C.
Tourbez, M.
Blouquit, Y.
Roccatano, D.
Amadei, A.
Nola, A. Di
Berendsen, H. J. C.
Ho, Bosco
Curmi, P. M. G.
Berry, H.
Lairez, D.
Pauthe, E.
Pelta, J.
Kothekar, V.
Sahi, Shakti
Srinivasan, M.
Singh, Anil K.
Madhusudnan, Kartha S.
Nandel, Fateh S.
Kaur, Harpreet
Nandel, Fateh S.
Singh, Balwinder
Jain, D. V. S.
Feenstra, K. Anton
Berendsen, Herman J. C.
Tama, F.Aff88, Aff89
Sanejouand, Y. -H.
Go, N.
Sharma, Deepak
Sharma, Sunita
Pasha, Santosh
Brahmachari, Samir K.
Viiavaraghavan, R.
Makker, Jyoti
Dey, Sharmisllia
Kumar, S.
Singh, T. P.
Lakshmikanth, G. S.
Krishnamoorthy, G.
Mazhul, V. M.
Zaitseva, E. M.
Kierdaszuk, Borys
Widengren, J.Aff95, Aff96
Terry, B.
Mets, Ü.
Rigler, R.
Swaminathan, R.
Thamotharan, S.
Yathindra, N.
Shibata, Y.
Chosrowjan, H.
Mataga, N.
Morisima, I.
Chakraharty, Tania
Xiao, Ming
Cooke, Roger
Selvin, Paul
Branca, C.
Faraone, A.
Magazù, S.
Maisano, G.
Migliardo, P.
Villari, V.
Behere, Digambar V.
Deva, M. Sharique Zahida Waheed
Brunori, M.
Cutruzzolà, F.
Gibson, Q. H.
Savino, C.
Travaglini-Allocatelli, C.
Vallone, B.
Prasad, Swati
Mazumdar, Shyamalava
Mitra, Samaresh
Soto, P.
Fayad, R.
Sukovataya, I. E.
Tyulkova, N. A.
Mamedov, Sh. V.Aff112, Aff113
Aktas, B.
Canturk, M.
Aksakal, B.
Yilgin, R.
Bogutska, K. I.
Miroshnichenko, N. S.
Chacko, S.
DiSanto, M.
Hypolite, J. A.
Zheng, Y-M.
Wein, A. J.
Wojciechowski, M.
Grycuk, T.
Antosiewicz, J.
Lesyng, B.Aff117, Aff118
Ceruso, Marc A.
Di Nola, Alfredo
Bandvopadhvay, Subhasis
Chatterjee, Bishnu P.
Choudhury, Devapriva
Thompson, Andrew
Stojanoff, Vivian
Pinkner, Jerome
Hultgren, Scott
Khight, Stefan
Flatters, Delphine
Goodfellow, Julia
Takazawatt, FumiAff126, Aff127
Kanehisa, Minoru
Sasai, Masaki
Nakamura, Hironori
Sasai, Masaki
Han, Wang Bao
Zheng, Yuan
Xin, Wang Zhi
Min, Pan xin
Bhakuni, Vlnod
Kulkarni, Sangeeta
Ahmad, Atta
Prakash, Koodathingal
Prajapati, Shashi
Surin, AlexeyAff131, Aff132
Matsumoto, Tomoharu
Yang, Li
Nakagawa, Yuki
Kimura, Kazumoto
Amemiya, Yoshiyuki
Semisotnov, Gennady V.
Kihara, Hiroshi
Tayyab, Saad
Muzammil, Salman
Kumar, Yogesh
Kulkarni, Sangeeta
Prajapati, Shashi
Prakash, Koodathingal
Ahmad, Atta
Bhakuni, Vinod
Sundd, Monica
Kundu, Suman
Jagannadham, M. V.
Kundu, Suman
Sundd, Monica
Jagannadham, Medicherla V.
Chandani, Bina
Dhar, Ruby
Sinha, Lalankumar
Warrier, Deepti
Mehrotra, Sonam
Khandelwal, Purnima
Seth, Subhendu
Hosur, R. V.
Sasidhar, Y. U.
Prabha, C. Ratna
Gidwani, Arun
Ahmad, Atta
Kulkarni, Sangeeta
Madhusudan, K. P.
Bhakuni, Vinod
Kinjo, Akira R.
Nishikawa, Ken
Chakravarty, Suvobrata
Varadarajan, Raghavan
Noyelle, K.
Haezebrouck, P.
Joniau, M.
Van Dael, H.
Dash, Sheffali
Jha, Indra Brata
Bhat, Rajiv
Mohanty, Prasanna
Bandyopadhyay, A. K.
Sonawat, H. M.
Rao, Ch. Mohan
Datta, Siddhartha
Rajaraman, K.
Raman, B.
Ramakrishna, T.
Rao, Ch. Mohan
Pande, A.
Pande, J.
Betts, S.
Asherie, N.
Ogun, O.
King, J.
Benedek, G.
Sokolova, I. V.
Tyulkova, N. A.
Kalacheva, G. S.
Sonoyama, Masashi
Yokoyama, Yasunori
Taira, Kunihiro
Mitaku, Shigeki
Nakazawal, Chicko
Sasakil, Takanori
Mukai, Yuri
Kamo, Naoki
Sonoyama, Masashi
Mitaku, Shigeki
Dalal, Seema
Regan, Lynne
Mukai, Yuri
Kamo, Naoki
Mituku, Shigeki
Roychoudhury, Mihir
Kumar, Devesh
Lőrinczv, Dénes
Könczöl, Franciska
Farkas, László
Belagyi, Joseph
Schick, Christoph
Thomson, Christy A.
Ananthanarayanan, Vettai S.
Alirzayeva, E. G.
Baba-Zade, S. N.
Gromiha, M. Michael
Oobatake, M.
Kono, H.
An, J.
Uedaira, H.
Sarai, A.
Takano, Kazufumi
Yamagata, Yuriko
Yutani, Katsuhide
Jas, Gouri S.
Muñoz, Victor
Hofrichter, James
Eaton, William A.
Penoyar, Jonathan
Srikrishnan, Thamarapu
Lo Verde, Philip T.
Kardos, J.Aff175, Aff176
Bódi, Á.Aff175, Aff176
Venekei, I.Aff175, Aff176
Závodszky, P.Aff175, Aff176
Gráf, L.Aff175, Aff176
Szilágyi, András
Závodszky, Péter
Allan, R. D.
Walshaw, J.
Woolfson, D. N.
Funahashi, Jun
Takano, Kazufumi
Yamagata, Yuriko
Yutani, Katsuhide
Gupta, Savan
Mazumdar, Shyamalava
Di Nola, A.
Mangoni, M.
Roccatano, P.
Ramachandraiah, Gosu
Chandra, Nagasuma R.
Kothekar, V.
Srinivasan, M.
Sahi, Shakti
Chakraborty, S.
Bhattacharya, S.
Bera, A. K.
Ghosh, S.
Pal, A. K.
Haldar, U.
Mukhopadhyay, B. P.
Baneriee, Asok
Ciani, Barbara
Woolfson, Derek N.
Nair, Usha B.
Kaur, Kanwal J.
Salunke, Dinakar M.
Swaminathan, Chittoor P.
Surolia, Avadhesha
Rigler, R.
Pramanik, A.
Jonasson, P.
Kratz, G.
Jansson, O. T.
Nygren, P. -Å.
Ståhl, S.
Ekberg, K.
Johansson, B. -L.
Uhlén, S.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Wahren, J.
Welfle, Karin
Misselwitz, RolfAff196, Aff197
Höhne, Wolfgang
Welfle, Heinz
Mazhul, V. M.
Zaitseva, E. M.
Mitskevich, L. G.
Fedurkina, N. V.
Kurganov, B. I.
Jarori, Gotam K.
Maity, Haripada
Guharay, J.
Sengupta, B.
Sengupta, P. K.
Sridevi, K.
Kasturi, S. R.
Gupta, S. P.
Agarwal, Gunjan
Kwong, Suzanne
Briehl, Robin W.
Ismailova, O. I.
Tyulkova, N, A.
Hariharan, C.
Pines, D.
Pines, E.
Zamai, M.
Cohen-Luria, R.
Yayon, A.
Parola, A. H.
Padya, M. J.
Spooner, G. A.
Woolfeon, D. N.
Bakshi, Panchan
Sharma, Deepak
Sharma, Sunita
Bharadwaj, D. K.
Pasha, Santosh
Sharma, U.
Srivastava, N.
Barthwal, R.
Jagannathan, N. R.
Matsuda, Keiko
Nishioka, Takaaki
Go, Nobuhiro
Aita, T.
Urata, S.
Husimi, Y.
Majumder, Mainak
Chatterjee, Bishnu P.
Abrescia, Nicola G. A.
Malinina, Lucy
Subirana, Juan A.
Aymami, JuanAff217, Aff218
Eritxa, Ramón
Coll, Miquel
Premraj, B. J.
Yathindra, N.
Thenmalarchelvi, R.
Yathindra, N.
Kumar, P. Satheesh
Gautham, N.
Kan, Lou -SingAff223, Aff224
Ming-Hou
Lin, Shwu-Bin
Sana, Tapas
Roy, Kanal B.
Bruant, N.
Flatters, D.
Lavery, R.
Genest, D.
Rons, Remo
Sklenar, Heinz
Lavery, Richard
Kundu, Sudip
Bhattacharyya, Dhananjay
Bandyopadhyay, Debashree
Thakur, Ashoke Ranjan
Majumdar, Rabi
Barceló, F.
Portugal, J.
Ramanathan, Sunita
Chary, K. V. R.
Rao, B. J.
Gliosli, Mahua
Kumar, N. Vinay
Varshney, Umesh
Chary, K. V. R.
Pataskar, Shashank S.
Brahmachari, Samir K.Aff239, Aff238
Sarojini, R.
Selvasekarapandian, S.
Kolandaivel, P.
Sukumar, S.
Selvasekarapandian, S.
Sarojini, R.
Kolmdaivel, P.
Sukumar, S.
Sarojini, R.
Selvasekarapandian, S.
Kolandaivel, P.
Sukumar, S.
Selvasekarapandian, S.
Sarojini, R.
Kolandaivel, P.
Sukumar, S.
Maiti, Motilal
Sen, Anjana
Das, Suman
Terra, Elisa Del
Suraci, Chiara
Diviacco, Silvia
Quadrifoglio, Franco
Xodo, Luigi
Bandyopadhyay, Debashree
Bhattacharyya, Dhananjay
Kundu, Sudip
Thakur, Ashoke Ranjan
Das, Suman
Ray, Arghya
Maiti, Motilal
Karthikeyan, G.
Chary, Kandala V. R.
Rao, Basuthkar J.
Mujeeb, Anwer
James, Thomas L.
Kasyanenko, N.
Haya, E. E. F.
Bogdanov, A.
Zanina, A.
Bugs, M. R.
Cornélio, M. L.
Srikrishnan, Thamarapu
Tolstorukov, M. Ye.
Sanval, Nitish K.
Tiwari, S. N.
Tiwari, S. N.
Sanyal, Nitish K.
Choudhury, Mihir Roy
Kumar, Devesh
Sanyal, Nitish K.
Patel, P. K.
Bhavesh, Neel S.
Hosur, R. V.
Gabrielian, Anna
Wennmalm, Stefan
Edman, Lars
Rigler, Rudolf
Constantinescu, B.
Radu, L.
Radulcscu, I.
Gazdaru, D.
Wärmländer, Sebastian
Leijon, Mikael
Aoki, Setsuyuki
Kondo, Takao
Ishiura, Masahiro
Pashinskaya, V. A.
Kosevich, M. V.
Shelkovsky, V. S.
Blagoy, Yu. P.
Wang, Ji-hua
Malathi, R.
Chandrasekhar, K.
Premraj, B. J.
Patel, P. K.
Kandimalla, E. R.
Agrawal, S.
Hosur, R. V.
Yathindra, N.
Rastogi, V. K.
Palafox, M. Alcolea
Singh, Chatar
Beniaminov, A. D.
Bondarenko, S. A.
Zdobnov, E. M.
Minyat, E. E.
Ulyanov, N. B.
Ivanov, V. I.
Singh, J. S.
Sonawane, Kailas D.
Grosjean, Henri
Tewari, Ravindra
Sonavane, Uddhavesh B.
Morin, Annie
Grosjean, Henri
Tewari, Ravindra
Doherty, Elizabeth A.
Doudna, Jennifer A.
Tochio, H.
Sato, S.
Matsuo, H.
Shirakawa, M.
Kyogoku, Y.
Javaram, B.
Dixit, Surjit B.
Shukla, Piyush
Kalra, Parul
Das, Achintya
McConnell, Kevin
Beveridge, David L.
Sawyer, W. H.
Chan, R. Y. S.
Eccelston, J. F.
Yan, Yuling
Davidson, B. E.
Ray, Arghya
Tuite, Eimer
Norden, Bengt
Nielsen, Peter
Takahashi, Masayuki
Ghosh, Anirban
Bansal, Manju
Christ, Frauke
Thole, Hubert
Wende, Wolfgang
Pingoud, Alfred
Pingoud, Vera
Luthra, Pratibha Mehta
Chandra, Ramesh
Sen, Ranjan
King, Rodney
Weisberg, Robert
Larsen, Olaf F. A.
Berends, Jos
Heus, Hans A.
Hilbers, Cornelis W.
van Stokkum, Ivo H. M.
Gobets, Bas
van Grondelle, Rienk
van Amerongen, Herbert
Sngrvan, HE.
Babayan, Yu. S.
Khudaverdian, N. V.
Kono, H.
Gromiha, M.
Pichierri, F.
Aida, M.
Prabakaran, P.
Sayano, K.
An, J.
Uedaira, H.
Sarai, A.
Serva, Saulius
Merkienė, Eglė
Vilkaitis, Giedrius
Weinhold, Elmar
Klimašauskas, Saulius
Marsich, Eleonora
Bandiera, Antonella
Xodo, Luigi
Manzini, Giorgio
Potikyan, G.
Arakelyan, V.
Babayan, Yu.
Ninaber, Alex
Goodfellow, Julia M.
Ito, Yoichiro
Ohta, Shigeru
Husimi, Yuzuru
Usukura, J.
Tagami, H.
Aiba, H.
Suarez, Mougli
Nunes, Elia
Keszenman, Deborah
Candreva, E. Carmen
Nunes, Elia
Thyberg, Per
Földes-Papp, Zeno
Rigler, Rudolf
Joshi, Amita
Rao, Basuthkar J.
Singh, Dinesh
Rajeswari, M. R.
Ira
Krishnamoorthy, G.
Pregetter, M.
Prassl, R.
Schwarzenbacher, R.
Amenitsch, H.
Chapman, J.
Laggner, P.
Pandev, B. N.
Mishra, K. P.
Pohl, E. E.
Sun, J.
Agapov, I. I.
Tonevitsky, A. G.
Pohl, P.
Dennison, S. M.
Guharay, J.
Sengupta, P. K.
Gorbeako, G. P.
Dynbko, T. S.
Pappavee, N.
Mishra, A. K.
Manuel, Prieto
Rodrigo, Almeida
Luis, LouraAff337, Aff338
Gendel, L. Ya.
Przestalski, S.
Kuczera, J.
Kleszczyńska, H.
Kral, T.
Chernitsky, E. A.
Senkovich, O. A.
Rosin, V. V.
Allakhverdieva, Y. M.
Papageorgiou, G. C.
Gasanov, R. A.
Apetrei, Calin
Savopol, Tudor
Balea, Marius
Cucu, D.
Mihailescu, D.
Ramanathan, K. V.
Bačić, Goran
Sajot, Nicolas
Garnier, Norbert
Crouzy, Serge
Genest, Monique
Várkonyi, Z. S.
Zsiros, O.
Farkas, T.
Combos, Z.
Cribier, Sophie
Fraceto, I. F.
Schreier, S.
Spisni, A.
de Paula, F.
Sevšek, F.Aff356, Aff357
Gomišček, G.
Arrigler, V.
Svetina, S.
Žekš, B.
Nomura, Fumimasa
Nagata, Miki
Takiguchi, Kingo
Hotani, Hirokazu
Panicker, Lata
Parvathanathan, P. S.
Ishino, A.
Saitoh, A.
Hotani, H.
Takiguchi, K.
Afonin, S.
Takahashi, A.
Nakato, Y.
Takizawa, T.
Marathe, Dipti
Mishra, K. P.
Jørgensen, KentAff365, Aff366
Rawat, Satinder S.
Nair, Usha B.
Rukmini, R.
Chattopadhyay, Amitabha
Šentiurc, M.
Štrancar, J.
Stolič, Z.
Filipin, K.
Pečar, S.Aff368, Aff369
Chattopadhyay, Amitabha
Biswas, S. C.
Rukmini, R.
Sana, Satyen
Samanta, Anunay
Kinoshita, Koji
Yamazaki, Masahito
Ohba, Tetsuhiko
Kiuchi, Tai
Yoshitoshi
Kamakura
Goto, Akira
Kumeta, Takaaki
Ohki, Kazuo
Sugar, I. P.
Thompson, T. E.
Thompson, K. K.
Biltonen, R. L.
Suezaki, Y.
Ichinose, H.
Takiguchi, K.
Hotani, H.
Akivama, M.
Matuoka, S.
Tsuchihashi, K.
Gasa, S.
Mattjus, P.
Molotkovsky, J. G.
Pike, H. M.
Brown, R. E.
Arora, Ashish
Kleinschmidt, Jörg H.
Tamm, Lukas K.
Luneva, O. G.Aff383, Aff384
Gendel, L. Ya.Aff383, Aff384
Kruglyakova, K. E.Aff383, Aff384
Fedin, V. A.Aff383, Aff384
Kuptsoya, O. S.
Borst, J. W.
Visser, N. V.
Visser, A. J. W. G.
Dyubko, T. S.
Ogihara, Toshihiko
Mishima, Kiyoshi
Shvaleva, A. L.
Radenović, N. Č.Aff391, Aff392
Minić, P. M.Aff391, Aff392
Jeremić, M. G.Aff391, Aff392
Radenović, Č. N.Aff391, Aff392
Aripov, T. F.
Tadjibaeva, E. T.
Vagina, O. N.
Zamaraeva, M. V.
Salakhutdinov, B. A.
Cole, A.
Poppofl, M.
Naylor, C.
Titball, R.
Basak, A. K.
Eaton, J. T.
Naylor, C. E.
Justin, N.
Moss, D. S.
Titball, R. W.
Basak, A. K.
Nomura, F.
Nagata, M.
Ishjkawa, S.
Takiguchi, K.
Takahashi, S.
Hotani, H.
Obuchi, Kaoru
Staudegger, Erich
Kriechbaum, Manfred
Lehrer, Robert I.
Waring, Alan J.
Lohner, Karl
Gangl, Susanne
Mayer, Bernd
Köhler, Gottfried
Shobini, J.
Mishra, A. K.
Guttenberg, Z.
Lortz, B.
Hu, B.
Sackmann, E.
Kozlova, N. M.
Lukyanenko, L. M.
Antonovich, A. N.
Slobozhanina, E. I.
Chernitsky, E. A.
Krylov, Andrey V.Aff408, Aff409
Antonenko, Yuri N.
Kotova, Elena A.
Yaroslavov, Alexander A.
Ghosh, Subhendu
Bera, Amal K.
Das, Sudipto
Urbánková, Eva
Jelokhani-Niaraki, Masood
Freeman, Karl
Jezek, Petr
Usmanov, P. B.
Ongarbaev, A.
Tonkikh, A. K.
Pohl, Peter
Saparov, Sapar M.
Harikumar, P.
Reeves, J. P.
Rao, S.
Sikdar, S. K.
Ghatpande, A. S.
Rao, S.
Sikdar, S. K.
Corsso, C.
Campos de Carvalho, A. C.
Varanda, W. A.
ElHamel, C.
Dé, E.
Saint, N.
Molle, G.
Varshney, Anurae
Mathew, M. K.
Loots, E.
Isacoff, E. Y.
Kasai, Michiki
Yamaguchi, Naohiro
Ghosh, Paramita
Ghosh, Subhendu
Tigyi, JosephAff424, Aff425
Tigyi, GaborAff426, Aff425
Liliom, Karoly
Miledi, Ricardo
Djurisic, Maja R.
Andjus, Pavle R.
Shrivastava, Indira H.
Sansom, M. S. P.
Barrias, C.
Oliveira, P. F.Aff429, Aff430
Mauricio, A. C.
Rebelo da Costa, A. M.Aff429, Aff430
Lopes, I. A.
Barrias, C.Aff429, Aff430
Fedorovich, S. V.
Chubanov, V. S.
Sholukh, M. V.
Konev, S. V.
Fedirko, N.
Manko, V.
Klevets, M.
Shvinka, N.
Prabhananda, B. S.
Kombrabail, Mamata H.
Aravamudhan, S.
Venegas-Cotero, Berenice
Blake, Ivan Ortega
Zhang, Zhi-hong
Hu, Xiao-jian
Zhou, Han-qing
Cheng, Wei-ying
Feng, Hang-fang
Dubitsky, L. O.
Vovkanvch, L. S.
Zalyvsky, I. A.
Savio-Galimberti, E.
Bonazzola, P.
Ponce-Homos, J. E.
Parisi, MarioAff441, Aff442
Capurro, ClaudiaAff441, Aff442
Toriano, RoxanaAff441, Aff442
Ready, Laxma G.
Jones, Larry R.
Thomas, David D.
Tashmukhamedov, B. A.
Sagdullaev, B. T.
Usmanov, P. B.
Mauricio, A. C.
Heitzmann, D.
Warth, R.
Bleich, M.
Greger, R.
Ferreira, K. T. G.
Ferreira, H. G.Aff447, Aff448
Zagoory, Orna
Alfahel, Essa
Parola, Abraham H.
Priel, Zvi
Hama-Inaba, H.
Wang, R.
Choi, K.
Nakajima, T.
Haginoya, K.
Mori, M.
Ohyama, H.
Yukawa, O.
Hayata, I.
Joshi, Nanda B.
Kannurpatti, Sridhar K.
Joshi, Preeti G.
Sinha, Mau
Shen, Xun
Hu, Tianhui
Bei, Ling
Knetsch, Menno L. W.
Schäfers, Nicole
Manstein, Dietmar J.
Sandblom, John
Galvanovskis, Juris
Pologea-Moraru, Roxana
Kovacs, Eugenia
Savopol, Tudor
Dinu, Alexandra
Sanghvi, S. H.
Mishra, K. P.Aff458, Aff459
Jazbinšek, V.
Thiel, G.
Müller, W.
Wübeller, G.
Tronteli, Z.
Fajmut, Leš
Marhl, Marko
Brumen, MilanAff463, Aff464
Volotovski, I. D.
Sokolovski, S. G.
Knight, M. R.
Vasil’ev, Alexei N.Aff467, Aff468
Chalyi, Alexander V.Aff467, Aff468
Sharma, P.Aff469, Aff470
Steinbach, P. J.
Sharma, M.
Amin, N. D.
Barchir, J.
Albers, R. W.
Pant, H. C.
Balasubramanyam, M.Aff473, Aff474
Condrescu, M.
Reeves, J. P.
Gardner, J. P.
Monajembashi, Shamci
Pilarczyk, Gotz
Greulich, K. O.
Kovacs, Eugenia
El-Refaei, F. M.
Talaat, M. M.
El-Awadi, A. I.
Ali, F. M.
Tahradník, Ivan
Pavelková, Jana
Zahradniková, Alexandra
Zhorov, Boris S.
Ananthanaravanan, Vettai S.
Michailov, M. Ch.Aff482, Aff483
Neu, E.Aff482, Aff483
Seidenbusch, W.Aff482, Aff483
Gornik, E.Aff482, Aff483
Martin, D.Aff482, Aff483
Welscher, U.Aff482, Aff483
Weiss, D. G.Aff482, Aff483
Pattnaik, B. R.
Jellali, A.
Forster, V.
Hicks, D.
Sahel, J.
Dreyfus, H.
Picaud, S.
Wang, Hong-Wei
Sui, Sen-fang
Luther, Pradeep K.
Barry, John
Morris, Ed
Squire, John
Sundari, C. Sivakama
Balasubramanian, D.
Veluraia, K.
Christlet, T. Hema Thanka
Suresh, M. Xavier
Berry, H.
Pelta, J.
Lairez, D.
Laretta-Garde, V.
Krilov, Dubravka
Stojanović, Nataša
Herak, Janko N.
Jasuja, Ravi
Ivanova, Maria
Mirchev, Rossen
Ferrone, Frank A.
Stopar, David
Spruijt, Ruud B.
Wolfs, Cor J. A. M.
Hemminga, Marcus A.
Arcovito, G.
De Spirito, M.
Sui, Sen-fang
Wang, Hong-Wei
Agrawal, Rajendra K.
Heagle, Amy B.Aff500, Aff501
Penczek, PawelAff500, Aff502
Grassucci, RobertAff500, Aff501
Frank, JoachimAff500, Aff501, Aff502
Sharma, Manjuli R.Aff503, Aff504
Jeyakumar, Loice H.
Fleischer, Sidney
Wagenknecht, Terence
Knupp, Carlo
Munro, Peter M. G.
Luther, Pradeep K.
Ezra, Eric
Squire, John M.
Ichihara, Koji
Kitazawa, Hidefumi
Iguchi, Yusuke
Hotani, Hirokazu
Itoh, Tomohiko J.
Pifat, Greta
Kveder, Marina
Pečar, SlavkoAff509, Aff510
Schara, Milan
Nair, Deepak
Singh, Kavita
Rao, Kanury V. S.
Salunke, Dinakar M.
Kaur, Kanwaljeet
Jain, Deepti
Sundaravadivel, B.
Goel, Manisha
Salunke, D. M.
Kovalenko, E. I.
Semenkova, G. N.
Cherenkevich, S. N.
Lakshmanan, T.
Sriram, D.
Srinivasan, S.
Loganathan, D.
Ramalingam, T. S.
Lebrón, J. A.
Bjorkman, P. J.
Singh, A. K.
Gayatri, T. N.
Jain, Deepti
Kaur, Kanwaljeet
Sundaravadivel, B.
Salunke, Dinakar M.
Caffarena, Ernesto R.
Grigera, J. Raul
Bisch, Paulo M.
Kiessling, V.
Fromherz, P.
Rao, K. N.
Gaikwad, S. M.
Khan, M. I.
Suresh, C. G.
Kaliannan, P.
Gromiha, M. Michael
Elanthiraiyan, M.
Chadha, K.
Payne, J.
Ambrus, J. L.
Nair, M. P. N.
Nair, Madhavan P. N.
Mahajan, S.
Chadha, K. C.
Hewitt, R.
Schwartz, S. A.
Bourguignon, J.
Faure, M.
Cohen-Addad, C.
Neuburger, M.
Ober, R.
Sieker, L.
Macherel, D.
Douce, R.
Gurumurthy, D. S.
Velmurugan, S.
Lobo, Z.
Srivastava, Sudha
Phadke, Ratna S.
Govil, Girjesh
Desai, Prashant
Coutinho, Evans
Guseinova, I. M.
Suleimanov, S. Yu.
Zulfugarov, I. S.
Novruzova, S. N.
Aliev, J. A.
Ismayilov, M. A.
Savchenko, T. V.
Alieva, D. R.
Ilík, Petr
Kouřil, Roman
Bartošková, Hana
Nauš, Jan
Gaikwad, Jvoti U.
Thomas, Sarah
Vidyasagar, P. B.
Garab, G.
Simidjiev, I.
Rajagopal, S.
Várkonyi, Zs.
Stoylova, S.
Cseh, Z.Aff538, Aff539
Papp, E.
Mustárdy, L.
Holzenburg, A.
Bruder, R.
Genick, U. K.
Woo, T. T.
Millar, D. P.
Gerwert, K.
Getzoff, E. D.
Jávorfí, TamásAff543, Aff544
Garab, Győző
Naqvi, K. Razi
Kalimullah, Md.
Gaikwad, Jyoti
Thomas, Sarah
Semwal, Manoj
Vidyasagar, P. B.
Kouril, Roman
Ilik, Petr
Naus, Man
Pomozi, István
Horváth, Gábor
Wehner, Rüdiger
Bernard, Gary D.
Damjanović, Ana
Ritz, Thorsten
Schulten, Klaus
Jushuo, Wang
Jixiu, Shan
Yandao, Gong
Tingyun, Kuang
Nanming, Zhao
Freiberg, ArviAff552, Aff553
Timpmann, KõuAff552, Aff553
Ruus, Rein
Woodbury, Neal W.
Nemtseva, E. V.
Kudryasheva, N. S.
Sizykh, A. G.
Shikhov, V. N.
Nesterenko, T. V.
Tikhomirov, A. A.
Forti, Giorgio
Finazzi, Giovanni
Furia, Alberto
Barbagallo, Romina Paola
Forti, Giorgio
Iskenderova, S.
Agalarov, R.
Gasanov, R.
Osamu, Miyashita
Nobuhiro, G. O.
Soni, R. K.
Ramrakhiani, M.
Yagi, Hiromasa
Tozawa, Kacko
Sekino, Nobuaki
Iwabuchi, Tomoyuki
Yoshida, MasasukeAff561, Aff562
Akutsu, Hideo
Avetisyan, A. V.
Kaulen, A. D.
Skulachev, V. P.
Feniouk, B. A.
Breyton, Cécile
Kühlbrandt, Werner
Assarsson, Maria
Gräslund, Astrid
Zsiros, O.
Horváth, G.
Mustárdy, L.
Libisch, B.
Gombos, Z.
Budagovskaya, N. V.
Kudryasheva, N.
Harada, Erisa
Fukuoka, Yuki
Ohmura, Tomoaki
Fukunishi, Arima
Kawai, Gota
Watanabe, Kimitsuna
Akutsu, Hideo
Derganc, Jure
Božič, Bojan
Svetina, Saša
Žekš, Boštjan
Hoh, J. F. Y.
Li, Z. B.
Rossmanith, G. H.
de Beer, E. L.
Treijtel, B. W.
Frederix, P. L. T. M.Aff576, Aff577
Blangè, T.
Hénon, S.
Galtet, F.
Laurent, V.
Planus, E.
Isabey, D.
Rath, L. S.
Dash, P. K.
Raval, M. K.
Ramakrishnan, C.
Balaram, R.
Randic, Milan
Basak, Subhash C.
Vracko, Marjan
Nandy, Ashesh
Amic, Dragan
Beslo, Drago
Nikolic, Sonja
Trinajstic, Nenad
Walahaw, J.
Woolfson, D. N.
Lensink, Marc F. J.
Berendsen, Herman J. C.
Reddy, Boojala V. B.
Shindylov, Ilya N.
Bourne, Philip E.
Donnamaria, M. C.
de Xammar Oro, J.
Grigera, J. R.
Neagu, Monica
Neagu, Adrian
Praprotnik, Matej
Janežič, Dušanka
Mark, Pekka
Nilsson, Lennart
Martorana, V.
Bulone, D.
Fata, L. La
Manno, M.
Biagio, P. L. San
Dardenne, Laurent E.
Werneck, Araken S.
Neto, Marçal de O.
Bisch, Paulo M.
Kannan, N.
Vishveshwara, S.
Christlet, T. Hema Thanka
Veluraja, K.
Grunwald, Gregory D.
Balaban, Alexandra T.
Basak, KanikaAff582, Aff597
Gute, Brian D.
Mills, Denise
Opitz, DavidAff598, Aff599
Balasubramanian, KrishnanAff598, Aff599
Mihalas, G. I.
Lungeanu, Diana
Macovievici, G.
Gruia, Raluca
Neagu, Monica
Cortez-Maghelly, C.
Dalcin, B.
Passos, E. P.
Blesic, S.
Ljubisavljevic, M.
Milosevic, S.
Stratimirovic, D. J.
Bachhawat, Nandita
Mande, Shekhar C.
Ghosh, S.
Nandy, A.
Saito, Ayumu
Nishigaki, Koichi
Nishigaki, Koichi
Naimuddin, Mohammed
Mitaku, Shigeki
Hirokawa, Takatsugu
Ono, Mitsuo
Takaesu, Hirotomo
El Gohary, M. I.
Ahmed, Abdalla S.
Eissa, A. M.
Nakashima, Hiroshi
Nishikawa, Ken
Neagu, Monica
Neagu, Adrian
Raghava, G. P. S.
Kurgalvuk, N.
Goryn, O.
Gerstman, Bernard S.
Gritsenko, E. V.
Remmel, N. N.
Maznyak, O. M.
Kratasyuk, V. A.
Esimbekova, E. N.
Kratasyuk, V. A.
Tchitchkan, D.
Koulchitsky, S.
Tikhonov, A.
German, A.
Pesotskaya, Y.
Pashkevich, S.
Pletnev, S.
Kulchitsky, V.
Duvvuri, Umamaheswar
Charagundla, Sridhar
Rizi, Rahim
Leigh, John S.
Reddy, Ravinder
Kumar, Mahesh
Coshic, O.
Julka, P. K.
Rath, O. K.
Jagannathan, NR.
Iliescu, Karina Roxana
Sajin, Maria
Moisoi, Nicolcta
Petcu, Ileana
Kuzmenko, A. I.
Morozova, R. P.
Nikolenko, I. A.
Donchenko, G. V.
Rahman, M. K.
Ahmed, M. M.
Naimuddin, Mohammed
Watanabe, Takehiro
Nishigaki, Koichi
Rubin, Y.
Gilboa, H.
Sharony, R.
Ammar, R.
Uretzky, G.
Khubchandani, M.
Mallick, H. N.
Kumar, V. Mohan
Jagannathan, N. R.Aff623, Aff634
Borthakur, Arijitt
Shapiro, Erik M.Aff622, Aff635
Begum, M. Gulnaz
Degaonkar, Mahaveer N.
Govindasamy, S.
Dimitrov, Ivan
Kumosani, T. A.
Bild, W.
Stefanescu, I.
Titescu, G.
Iliescu, R.
Lupusoru, C.
Nastasa, V.
Haulica, I.
Khetawat, Gopal
Faraday, N.
Nealen, M.
Noga, S.
Bray, P. F.
Ananieva, T. V.
Lycholat, E. A.
Pashinskaya, V. A.
Kosevich, MV.
Stepanyan, S. G.
Lycholat, E. A.
Ananieva, T. V.
Antonyuk, S. V.
Khachatryan, R.
Arakelian, H.
Kumar, A.
Ayrapetyan, S.
Mkheyan, V.
Agadjanyan, S.
Khachatryan, A.
Rajan, S. S.
Kabaleeswaran, V.
Malathi, R.
Gopalakrishnan, Geetha
Govindachari, T. R.
Ramrakhiani, Meera
Lowe, Phillip
Badley, Andrew
Cullen, David C.
Hermel, H.
Schmahl, W.
Möhwald, H.
Singh, Anil K.
Majumdar, Nirmalya
Das, Joydip
Madhusudnan, Kartha S.
Dér, András
Kelemen, Loránd
Oroszi, László
Hámori, András
Ramsden, Jeremy J.
Ormos, Pál
Savitri, D.
Mitra, Chanchal K.
Yanagida, ToshioAff655, Aff656, Aff657
Esaki, Seiji
Kimura, Yuji
Nishida, Tomoyuki
Sowa, Yosiyuki
Radu, M.
Koltover, V. K.
Estrin, Ya. I.
Kasumova, L. A.
Bubnov, V. P.
Laukhina, E. E.
Dotta, Rajiv
Degaonkar, M.
Raghunathan, P.
Jayasundar, Rama
Jagannathan, N. R.
Novák, Pavel
Marko, Milan
Zahradník, Ivan
Hirata, Hiroaki
Miyata, Hidetake
Ohki, Kazuo
Balaji, J.
Sengupta, P.
Maiti, S.
Gonsalves, M.
Barker, A. L.
Macpherson, J. V.
O’Hare, D.
Winlove, C. P.
Unwin, P. R.
Sengupta, P.
Phillip, R.
Banerjee, S.
Kumar, G. Ravindra
Maiti, S.
Nagayaka, K.
Danev, R.
Sugitani, S.
Murata, K.
Gősch, Michael
Blom, H.
Thyberg, P.
Földes-Papp, Z.
Björk, G.
Holm, J.
Heino, T.
Rigler, Rudolf
Yokochi, Masashi
Inagaki, Fuyuhiko
Kusunoki, Masami
Matthews, E. K.
Pines, J.
Chukova, Yu. P.
Koltover, Vitaly K.
Bansal, Geetanjali
Singh, Uma
Bansal, M. P.
Nakata, Kotoko
Nakano, Tastuya
Kaminuma, Tsuguchika
Kang, B. P. S.
Singh, U.
Kirn, Bonn
Potocnik, Neja
Stare, Vito
Shukla, Latal
Natarajan, V.
Devasagayam, T. P. A.
Sastry, M. D.
Kesavan, P. C.
Sayfutdinov, R.
Adamovich, V. V.
Rogozin, D. Yu.
Degermendzhy, A. G.
Khetrapal, C. L.
Ramanathan, K. V.
Gowda, G. A. Nagana
Ghimire, Kedar Nath
Masaru, Ishida
Fujita, H.
Ishiwata, S.
Kishimoto, Y.
Kawahara, S.
Suzuki, M.
Mori, H.Aff693, Aff694
Mishina, M.Aff693, Aff694
Kirino, Y.
Ohshima, H.
Dukhin, A. S.
Shilov, V. N.
Goetz, P. J.
Sengupta, B.
Guharay, J.
Sengupta, P. K.
Mishra, R. K.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Biosciences: Published by the Indian Academy of Sciences. 24(Suppl 1):33-198
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of C-peptide on blood flow, capillary diffusion capacity and glucose utilization in the exercising forearm of Type 1 (insulin-dependent) diabetic patients
Autorzy :
Johansson, B. -L.
Linde, B.
Wahren, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. December 1992 35(12):1151-1158
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The influence of human C-peptide on renal function and glucose utilization in Type 1 (insulin-dependent) diabetic patients
Autorzy :
Johansson, B. -L.
Sjöberg, S.
Wahren, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. February 1992 35(2):121-128
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies