Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Johnson, Craig"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Spatial patterns of abundance and shell morphology of two gastropod species associated with different morphologies of an intertidal seaweed
Autorzy :
Gemelli, Federica
Johnson, Craig R
Wright, Jeffrey T.
Pokaż więcej
Źródło :
Aquatic Ecology: A Multidisciplinary Journal Relating to Processes and Structures at Different Organizational Levels. 54(2):653-670
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic Relationships, Novel Loci, and Pleiotropic Mechanisms across Eight Psychiatric Disorders
Autorzy :
Lee, Phil H.
Anttila, Verneri
Won, Hyejung
Feng, Yen-Chen A.
Rosenthal, Jacob
Zhu, Zhaozhong
Tucker-Drob, Elliot M.
Nivard, Michel G.
Grotzinger, Andrew D.
Posthuma, Danielle
Wang, Meg M.-J.
Yu, Dongmei
Stahl, Eli A.
Walters, Raymond K.
Anney, Richard J.L.
Duncan, Laramie E.
Ge, Tian
Adolfsson, Rolf
Banaschewski, Tobias
Belangero, Sintia
Cook, Edwin H.
Coppola, Giovanni
Derks, Eske M.
Hoekstra, Pieter J.
Kaprio, Jaakko
Keski-Rahkonen, Anna
Kirov, George
Kranzler, Henry R.
Luykx, Jurjen J.
Rohde, Luis A.
Zai, Clement C.
Agerbo, Esben
Arranz, M.J.
Asherson, Philip
Bækvad-Hansen, Marie
Baldursson, Gísli
Bellgrove, Mark
Belliveau, Jr. Richard A.
Buitelaar, Jan
Burton, Christie L.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Casas, Miquel
Cerrato, Felecia
Chambert, Kimberly
Churchhouse, Claire
Cormand, Bru
Crosbie, Jennifer
Dalsgaard, Søren
Demontis, Ditte
Doyle, Alysa E.
Dumont, Ashley
Elia, Josephine
Grove, Jakob
Gudmundsson, Olafur O.
Haavik, Jan
Hakonarson, Hakon
Hansen, Christine S.
Hartman, Catharina A.
Hawi, Ziarih
Hervás, Amaia
Hougaard, David M.
Howrigan, Daniel P.
Huang, Hailiang
Kuntsi, Jonna
Langley, Kate
Lesch, Klaus-Peter
Leung, Patrick W.L.
Loo, Sandra K.
Martin, Joanna
Martin, Alicia R.
McGough, James J.
Medland, Sarah E.
Moran, Jennifer L.
Mors, Ole
Mortensen, Preben B.
Oades, Robert D.
Palmer, Duncan S.
Pedersen, Carsten B.
Pedersen, Marianne G.
Peters, Triinu
Poterba, Timothy
Poulsen, Jesper B.
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Reif, Andreas
Ribasés, Marta
Rothenberger, Aribert
Rovira, Paula
Sánchez-Mora, Cristina
Satterstrom, F. Kyle
Schachar, Russell
Artigas, Maria Soler
Steinberg, Stacy
Stefansson, Hreinn
Turley, Patrick
Walters, G. Bragi
Werge, Thomas
Zayats, Tetyana
Arking, Dan E.
Bettella, Francesco
Buxbaum, Joseph D.
Christensen, Jane H.
Collins, Ryan L.
Coon, Hilary
De Rubeis, Silvia
Delorme, Richard
Grice, Dorothy E.
Hansen, Thomas F.
Holmans, Peter A.
Hope, Sigrun
Hultman, Christina M.
Klei, Lambertus
Ladd-Acosta, Christine
Magnusson, Pall
Nærland, Terje
Nyegaard, Mette
Pinto, Dalila
Qvist, Per
Rehnström, Karola
Reichenberg, Abraham
Reichert, Jennifer
Roeder, Kathryn
Rouleau, Guy A.
Saemundsen, Evald
Sanders, Stephan J.
Sandin, Sven
St Pourcain, Beate
Stefansson, Kari
Sutcliffe, James S.
Talkowski, Michael E.
Weiss, Lauren A.
Willsey, A. Jeremy
Agartz, Ingrid
Akil, Huda
Albani, Diego
Alda, Martin
Als, Thomas D.
Anjorin, Adebayo
Backlund, Lena
Bass, Nicholas
Bauer, Michael
Baune, Bernhard T.
Bellivier, Frank
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade H.
Biernacka, Joanna M.
Blackwood, Douglas H.R.
Bøen, Erlend
Budde, Monika
Bunney, William
Burmeister, Margit
Byerley, William
Byrne, Enda M.
Cichon, Sven
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan R.I.
Craddock, Nicholas
Curtis, David
Czerski, Piotr M.
Dale, Anders M.
Dalkner, Nina
Dannlowski, Udo
Degenhardt, Franziska
Di Florio, Arianna
Elvsåshagen, Torbjørn
Etain, Bruno
Fischer, Sascha B.
Forstner, Andreas J.
Forty, Liz
Frank, Josef
Frye, Mark
Fullerton, Janice M.
Gade, Katrin
Gaspar, Héléna A.
Gershon, Elliot S.
Gill, Michael
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Green, Melissa J.
Greenwood, Tiffany A.
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Guzman-Parra, José
Hauser, Joanna
Hautzinger, Martin
Heilbronner, Urs
Herms, Stefan
Hoffmann, Per
Holland, Dominic
Jamain, Stéphane
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Kandaswamy, Radhika
Kelsoe, John R.
Kennedy, James L.
Joachim, Oedegaard Ketil
Kittel-Schneider, Sarah
Kogevinas, Manolis
Koller, Anna C.
Lavebratt, Catharina
Lewis, Cathryn M.
Li, Qingqin S.
Lissowska, Jolanta
Loohuis, Loes M.O.
Lucae, Susanne
Maaser, Anna
Malt, Ulrik F.
Martin, Nicholas G.
Martinsson, Lina
McElroy, Susan L.
McMahon, Francis J.
McQuillin, Andrew
Melle, Ingrid
Metspalu, Andres
Millischer, Vincent
Mitchell, Philip B.
Montgomery, Grant W.
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Müller-Myhsok, Bertram
Mullins, Niamh
Myers, Richard M.
Nievergelt, Caroline M.
Nordentoft, Merete
Adolfsson, Annelie Nordin
Nöthen, Markus M.
Ophoff, Roel A.
Owen, Michael J.
Paciga, Sara A.
Pato, Carlos N.
Pato, Michele T.
Perlis, Roy H.
Perry, Amy
Potash, James B.
Reinbold, Céline S.
Rietschel, Marcella
Rivera, Margarita
Roberson, Mary
Schalling, Martin
Schofield, Peter R.
Schulze, Thomas G.
Scott, Laura J.
Serretti, Alessandro
Sigurdsson, Engilbert
Smeland, Olav B.
Stordal, Eystein
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Treutlein, Jens
Turecki, Gustavo
Vaaler, Arne E.
Vieta, Eduard
Vincent, John B.
Wang, Yunpeng
Witt, Stephanie H.
Zandi, Peter
Adan, Roger A.H.
Alfredsson, Lars
Ando, Tetsuya
Aschauer, Harald
Baker, Jessica H.
Bencko, Vladimir
Bergen, Andrew W.
Birgegård, Andreas
Perica, Vesna Boraska
Brandt, Harry
Burghardt, Roland
Carlberg, Laura
Cassina, Matteo
Clementi, Maurizio
Courtet, Philippe
Crawford, Steven
Crow, Scott
Crowley, James J.
Danner, Unna N.
Davis, Oliver S.P.
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece E.
Dick, Danielle M.
Dina, Christian
Docampo, Elisa
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Espeseth, Thomas
Fernández-Aranda, Fernando
Fichter, Manfred M.
Foretova, Lenka
Forzan, Monica
Gambaro, Giovanni
Giegling, Ina
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, Philip
Mayora, Monica Gratacos
Guo, Yiran
Halmi, Katherine A.
Hatzikotoulas, Konstantinos
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske G.
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Hinney, Anke
Imgart, Hartmut
Jiménez-Murcia, Susana
Johnson, Craig
Jordan, Jennifer
Julià, Antonio
Kaminská, Deborah
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien J.H.
Kaye, Walter H.
Kennedy, Martin A.
Kim, Youl-Ri
Klareskog, Lars
Klump, Kelly L.
Knudsen, Gun Peggy S.
Landén, Mikael
Le Hellard, Stephanie
Levitan, Robert D.
Li, Dong
Lichtenstein, Paul
Maj, Mario
Marsal, Sara
McDevitt, Sara
Mitchell, James
Monteleone, Palmiero
Monteleone, Alessio Maria
Munn-Chernoff, Melissa A.
Nacmias, Benedetta
Navratilova, Marie
O’Toole, Julie K.
Padyukov, Leonid
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Rabionet, Raquel
Raevuori, Anu
Ramoz, Nicolas
Reichborn-Kjennerud, Ted
Ricca, Valdo
Roberts, Marion
Rujescu, Dan
Rybakowski, Filip
Scherag, André
Schmidt, Ulrike
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slof-Op‘t Landt, Margarita C.T.
Slopien, Agnieszka
Sorbi, Sandro
Southam, Lorraine
Strober, Michael
Tortorella, Alfonso
Tozzi, Federica
Treasure, Janet
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie A.
Wade, Tracey D.
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Watson, Hunna J.
Wichmann, H-Erich
Woodside, D. Blake
Zeggini, Eleftheria
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Adams, Mark J.
Andlauer, Till F.M.
Berger, Klaus
Binder, Elisabeth B.
Boomsma, Dorret I.
Castelao, Enrique
Colodro-Conde, Lucía
Direk, Nese
Docherty, Anna R.
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Dunn, Erin C.
Foo, Jerome C.
de. Geus, E.J.C.
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Howard, David
Ising, Marcus
Kloiber, Stefan
Levinson, Douglas F.
Lewis, Glyn
Magnusson, Patrik K.E.
Mbarek, Hamdi
Middeldorp, Christel M.
Mostafavi, Sara
Nyholt, Dale R.
Penninx, Brenda WJH.
Peterson, Roseann E.
Pistis, Giorgio
Porteous, David J.
Preisig, Martin
Quiroz, Jorge A.
Schaefer, Catherine
Schulte, Eva C.
Shi, Jianxin
Smith, Daniel J.
Thomson, Pippa A.
Tiemeier, Henning
Uher, Rudolf
van der Auwera, Sandra
Weissman, Myrna M.
Alexander, Madeline
Begemann, Martin
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy G.
Cairns, Murray J.
Campion, Dominique
Carr, Vaughan J.
Cloninger, C. Robert
Cohen, David
Collier, David A.
Corvin, Aiden
DeLisi, Lynn E.
Donohoe, Gary
Dudbridge, Frank
Duan, Jubao
Freedman, Robert
Gejman, Pablo V.
Golimbet, Vera
Godard, Stephanie
Ehrenreich, Hannelore
Hartmann, Annette M.
Henskens, Frans A.
Ikeda, Masashi
Iwata, Nakao
Jablensky, Assen V.
Joa, Inge
Jönsson, Erik G.
Kelly, Brian J.
Knight, Jo
Konte, Bettina
Laurent-Levinson, Claudine
Lee, Jimmy
Lencz, Todd
Lerer, Bernard
Loughland, Carmel M.
Malhotra, Anil K.
Mallet, Jacques
McDonald, Colm
Mitjans, Marina
Mowry, Bryan J.
Murphy, Kieran C.
Murray, Robin M.
O’Neill, F. Anthony
Oh, Sang-Yun
Palotie, Aarno
Pantelis, Christos
Pulver, Ann E.
Petryshen, Tracey L.
Quested, Digby J.
Riley, Brien
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Scott, Rodney J.
Sham, Pak C.
Silverman, Jeremy M.
Sim, Kang
Steixner, Agnes A.
Tooney, Paul A.
van Os, Jim
Vawter, Marquis P.
Walsh, Dermot
Weiser, Mark
Wildenauer, Dieter B.
Williams, Nigel M.
Wormley, Brandon K.
Zhang, Fuquan
Androutsos, Christos
Arnold, Paul D.
Barr, Cathy L.
Barta, Csaba
Bey, Katharina
Bienvenu, O. Joseph
Black, Donald W.
Brown, Lawrence W.
Budman, Cathy
Cath, Danielle
Cheon, Keun-Ah
Ciullo, Valentina
Coffey, Barbara J.
Cusi, Daniele
Davis, Lea K.
Denys, Damiaan
Depienne, Christel
Dietrich, Andrea
Eapen, Valsamma
Falkai, Peter
Fernandez, Thomas V.
Garcia-Delgar, Blanca
Geller, Daniel A.
Gilbert, Donald L.
Grados, Marco A.
Greenberg, Erica
Grünblatt, Edna
Hagstrøm, Julie
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hedderly, Tammy
Heiman, Gary A.
Heyman, Isobel
Hong, Hyun Ju
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Ibanez-Gomez, Laura
Khramtsova, Ekaterina A.
Kim, Young Key
Kim, Young-Shin
King, Robert A.
Koh, Yun-Joo
Konstantinidis, Anastasios
Kook, Sodahm
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett L.
Lochner, Christine
Ludolph, Andrea G.
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene
Maras, Athanasios
McCracken, James T.
Meijer, Inge A.
Mir, Pablo
Morer, Astrid
Müller-Vahl, Kirsten R.
Münchau, Alexander
Murphy, Tara L.
Naarden, Allan
Nagy, Peter
Nestadt, Gerald
Nestadt, Paul S.
Nicolini, Humberto
Nurmi, Erika L.
Okun, Michael S.
Paschou, Peristera
Piras, Fabrizio
Piras, Federica
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin J.
Richter, Margaret A.
Rizzo, Renata
Robertson, Mary
Roessner, Veit
Ruhrmann, Stephan
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Schlögelhofer, Monika
Shin, Eun-Young
Singer, Harvey
Song, Dong-Ho
Song, Jungeun
Spalletta, Gianfranco
Stein, Dan J.
Stewart, S Evelyn
Storch, Eric A.
Stranger, Barbara
Stuhrmann, Manfred
Tarnok, Zsanett
Tischfield, Jay A.
Tübing, Jennifer
Visscher, Frank
Vulink, Nienke
Wagner, Michael
Walitza, Susanne
Wanderer, Sina
Woods, Martin
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Zinner, Samuel H.
Sullivan, Patrick F.
Franke, Barbara
Daly, Mark J.
Bulik, Cynthia M.
Lewis, Cathryn M.
McIntosh, Andrew M.
O’Donovan, Michael C.
Zheutlin, Amanda
Andreassen, Ole A.
Børglum, Anders D.
Breen, Gerome
Edenberg, Howard J.
Fanous, Ayman H.
Faraone, Stephen V.
Gelernter, Joel
Mathews, Carol A.
Mattheisen, Manuel
Mitchell, Karen S.
Neale, Michael C.
Nurnberger, John I.
Ripke, Stephan
Santangelo, Susan L.
Scharf, Jeremiah M.
Stein, Murray B.
Thornton, Laura M.
Walters, James T.R.
Wray, Naomi R.
Geschwind, Daniel H.
Neale, Benjamin M.
Kendler, Kenneth S.
Smoller, Jordan W.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 12 December 2019 179(7):1469-1482
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Whole Genome Sequencing Identifies CRISPLD2 as a Lung Function Gene in Children With Asthma
Autorzy :
Abe, Namiko
Abecasis, Goncalo
Albert, Christine
Palmer Allred, Nicholette (Nichole)
Almasy, Laura
Alonso, Alvaro
Ament, Seth
Anderson, Peter
Anugu, Pramod
Applebaum-Bowden, Deborah
Arking, Dan
Arnett, Donna K.
Ashley-Koch, Allison
Aslibekyan, Stella
Assimes, Tim
Auer, Paul
Avramopoulos, Dimitrios
Barnard, John
Barnes, Kathleen
Barr, R. Graham
Barron-Casella, Emily
Beaty, Terri
Becker, Diane
Becker, Lewis
Beer, Rebecca
Begum, Ferdouse
Beitelshees, Amber
Benjamin, Emelia
Bezerra, Marcos
Bielak, Larry
Bis, Joshua
Blackwell, Thomas
Blangero, John
Boerwinkle, Eric
Borecki, Ingrid
Bowler, Russell
Brody, Jennifer
Broeckel, Ulrich
Broome, Jai
Bunting, Karen
Burchard, Esteban
Cardwell, Jonathan
Carty, Cara
Casaburi, Richard
Casella, James
Chaffin, Mark
Chang, Christy
Chasman, Daniel
Chavan, Sameer
Chen, Bo-Juen
Chen, Wei-Min
Chen, Yii-Der Ida
Cho, Michael H.
Choi, Seung Hoan
Chuang, Lee-Ming
Chung, Mina
Cornell, Elaine
Correa, Adolfo
Crandall, Carolyn
Crapo, James
Cupples, L. Adrienne
Curran, Joanne
Curtis, Jeffrey
Custer, Brian
Damcott, Coleen
Darbar, Dawood
Das, Sayantan
David, Sean
Davis, Colleen
Daya, Michelle
de Andrade, Mariza
DeBaun, Michael
Deka, Ranjan
DeMeo, Dawn
Devine, Scott
Do, Ron
Duan, Qing
Duggirala, Ravi
Durda, Peter
Dutcher, Susan
Eaton, Charles
Ekunwe, Lynette
Ellinor, Patrick
Emery, Leslie
Farber, Charles
Farnam, Leanna
Fingerlin, Tasha
Flickinger, Matthew
Fornage, Myriam
Franceschini, Nora
Fu, Mao
Fullerton, Stephanie M.
Fulton, Lucinda
Gabriel, Stacey
Gan, Weiniu
Gao, Yan
Gass, Margery
Gelb, Bruce
Geng, Xiaoqi (Priscilla)
Germer, Soren
Gignoux, Chris
Gladwin, Mark
Glahn, David
Gogarten, Stephanie
Gong, Da-Wei
Goring, Harald
Gu, C. Charles
Guan, Yue
Guo, Xiuqing
Haessler, Jeff
Hall, Michael
Harris, Daniel
Hawley, Nicola
He, Jiang
Heavner, Ben
Heckbert, Susan
Hernandez, Ryan
Herrington, David
Hersh, Craig
Hidalgo, Bertha
Hixson, James
Hokanson, John
Holly, Kramer
Hong, Elliott
Hoth, Karin
(Agnes) Hsiung, Chao
Huston, Haley
Hwu, Chii Min
Irvin, Marguerite Ryan
Jackson, Rebecca
Jain, Deepti
Jaquish, Cashell
Jhun, Min A.
Johnsen, Jill
Johnson, Andrew
Johnson, Craig
Johnston, Rich
Jones, Kimberly
Kachroo, Priyadarshini
Kang, Hyun Min
Kaplan, Robert
Kardia, Sharon
Kathiresan, Sekar
Kaufman, Laura
Kelly, Shannon
Kenny, Eimear
Kessler, Michael
Khan, Alyna
Kinney, Greg
Konkle, Barbara
Kooperberg, Charles
Krauter, Stephanie
Lange, Christoph
Lange, Ethan
Lange, Leslie
Laurie, Cathy
Laurie, Cecelia
LeBoff, Meryl
Lee, Seunggeun Shawn
Lee, Wen-Jane
LeFaive, Jonathon
Levine, David
Levy, Dan
Lewis, Joshua
Li, Yun
Lin, Honghuang
Lin, Keng Han
Liu, Simin
Liu, Yongmei
Loos, Ruth
Lubitz, Steven
Lunetta, Kathryn
Luo, James
Mahaney, Michael
Make, Barry
Manichaikul, Ani
Manson, JoAnn
Margolin, Lauren
Martin, Lisa
Mathai, Susan
Mathias, Rasika
McArdle, Patrick
McDonald, Merry-Lynn
McFarland, Sean
McGarvey, Stephen
Mei, Hao
Meyers, Deborah A.
Mikulla, Julie
Min, Nancy
Minear, Mollie
Minster, Ryan L.
Mitchell, Braxton
Montasser, May E.
Musani, Solomon
Mwasongwe, Stanford
Mychaleckyj, Josyf C.
Nadkarni, Girish
Naik, Rakhi
Natarajan, Pradeep
Nekhai, Sergei
Nickerson, Deborah
North, Kari
O'Connell, Jeff
O'Connor, Tim
Ochs-Balcom, Heather
Pankow, James
Papanicolaou, George
Parker, Margaret
Parsa, Afshin
Penchev, Sara
Peralta, Juan Manuel
Perez, Marco
Perry, James
Peters, Ulrike
Peyser, Patricia
Phillips, Lawrence S.
Phillips, Sam
Pollin, Toni
Post, Wendy
Becker, Julia Powers
Boorgula, Meher Preethi
Preuss, Michael
Prokopenko, Dmitry
Psaty, Bruce
Qasba, Pankaj
Qiao, Dandi
Qin, Zhaohui
Rafaels, Nicholas
Raffield, Laura
Ramachandran, Vasan
Rao, D.C.
Rasmussen-Torvik, Laura
Ratan, Aakrosh
Redline, Susan
Reed, Robert
Regan, Elizabeth
Reiner, Alex
Rice, Ken
Rich, Stephen
Roden, Dan
Roselli, Carolina
Rotter, Jerome
Ruczinski, Ingo
Russell, Pamela
Ruuska, Sarah
Ryan, Kathleen
Sakornsakolpat, Phuwanat
Salimi, Shabnam
Salzberg, Steven
Sandow, Kevin
Sankaran, Vijay
Scheller, Christopher
Schmidt, Ellen
Schwander, Karen
Schwartz, David
Sciurba, Frank
Seidman, Christine
Seidman, Jonathan
Sheehan, Vivien
Shetty, Amol
Shetty, Aniket
Sheu, Wayne Hui-Heng
Shoemaker, M. Benjamin
Silver, Brian
Silverman, Edwin
Smith, Jennifer
Smith, Josh
Smith, Nicholas
Smith, Tanja
Smoller, Sylvia
Snively, Beverly
Sofer, Tamar
Sotoodehnia, Nona
Stilp, Adrienne
Streeten, Elizabeth
Sung, Yun Ju
Su-Lasky, Jessica
Sylvia, Jody
Szpiro, Adam
Sztalryd, Carole
Taliun, Daniel
Tang, Hua
Taub, Margaret
Taylor, Kent
Taylor, Simeon
Telen, Marilyn
Thornton, Timothy A.
Tinker, Lesley
Tirschwell, David
Tiwari, Hemant
Tracy, Russell
Tsai, Michael
Vaidya, Dhananjay
VandeHaar, Peter
Vrieze, Scott
Walker, Tarik
Wallace, Robert
Walts, Avram
Wan, Emily
Wang, Fei Fei
Watson, Karol
Weeks, Daniel E.
Weir, Bruce
Weiss, Scott
Weng, Lu-Chen
Willer, Cristen
Williams, Kayleen
Williams, L. Keoki
Wilson, Carla
Wilson, James
Wong, Quenna
Xu, Huichun
Yanek, Lisa
Yang, Ivana
Yang, Rongze
Zaghloul, Norann
Zekavat, Maryam
Zhang, Yingze
Zhao, Snow Xueyan
Zhao, Wei
Zheng, Xiuwen
Zhi, Degui
Zhou, Xiang
Zody, Michael
Zoellner, Sebastian
Kachroo, Priyadarshini
Pokaż więcej
Źródło :
In Chest December 2019 156(6):1068-1079
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genome-wide association study identifies eight risk loci and implicates metabo-psychiatric origins for anorexia nervosa
Autorzy :
Watson, Hunna J.Aff1, Aff2, Aff3
Yilmaz, ZeynepAff1, Aff4
Thornton, Laura M.
Hübel, ChristopherAff5, Aff6
Coleman, Jonathan R. I.Aff5, Aff7
Gaspar, Héléna A.Aff5, Aff7
Bryois, Julien
Hinney, Anke
Leppä, Virpi M.
Mattheisen, ManuelAff9, Aff10, Aff11, Aff12
Medland, Sarah E.
Ripke, StephanAff14, Aff15, Aff16
Yao, Shuyang
Giusti-Rodríguez, Paola
Anorexia Nervosa Genetics Initiative
Hanscombe, Ken B.
Purves, Kirstin L.
Eating Disorders Working Group of the Psychiatric Genomics Consortium
Adan, Roger A. H.Aff19, Aff20, Aff21
Alfredsson, Lars
Ando, Tetsuya
Andreassen, Ole A.
Baker, Jessica H.
Berrettini, Wade H.
Boehm, Ilka
Boni, Claudette
Perica, Vesna BoraskaAff28, Aff29
Buehren, Katharina
Burghardt, Roland
Cassina, Matteo
Cichon, Sven
Clementi, Maurizio
Cone, Roger D.
Courtet, Philippe
Crow, Scott
Crowley, James J.Aff4, Aff10
Danner, Unna N.
Davis, Oliver S. P.Aff37, Aff38
de Zwaan, Martina
Dedoussis, George
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece E.
Dick, Danielle M.
Dikeos, Dimitris
Dina, Christian
Dmitrzak-Weglarz, Monika
Docampo, ElisaAff47, Aff48, Aff49
Duncan, Laramie E.
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Escaramís, GeòrgiaAff47, Aff48, Aff49
Esko, TõnuAff52, Aff53
Estivill, XavierAff47, Aff48, Aff49, Aff54
Farmer, Anne
Favaro, Angela
Fernández-Aranda, FernandoAff55, Aff56
Fichter, Manfred M.Aff57, Aff58
Fischer, Krista
Föcker, Manuel
Foretova, Lenka
Forstner, Andreas J.Aff33, Aff60, Aff61, Aff62, Aff63
Forzan, Monica
Franklin, Christopher S.
Gallinger, Steven
Giegling, Ina
Giuranna, Johanna
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, PhilipAff27, Aff67
Mayora, Monica GratacosAff47, Aff48, Aff49
Guillaume, Sébastien
Guo, Yiran
Hakonarson, HakonAff68, Aff69
Hatzikotoulas, KonstantinosAff28, Aff70
Hauser, Joanna
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske G.Aff5, Aff72
Herms, StefanAff33, Aff61, Aff63
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Huckins, Laura M.Aff28, Aff74
Hudson, James I.
Imgart, Hartmut
Inoko, Hidetoshi
Janout, Vladimir
Jiménez-Murcia, SusanaAff55, Aff56
Julià, Antonio
Kalsi, Gursharan
Kaminská, Deborah
Kaprio, JaakkoAff81, Aff82
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien J. H.Aff19, Aff85
Kennedy, James L.Aff86, Aff87, Aff88
Keski-Rahkonen, Anna
Kiezebrink, Kirsty
Kim, Youl-Ri
Klareskog, Lars
Klump, Kelly L.
Knudsen, Gun Peggy S.
La Via, Maria C.
Le Hellard, StephanieAff94, Aff95, Aff96
Levitan, Robert D.Aff86, Aff87, Aff88
Li, Dong
Lilenfeld, Lisa
Lin, Bochao Danae
Lissowska, Jolanta
Luykx, Jurjen
Magistretti, Pierre J.Aff99, Aff100
Maj, Mario
Mannik, KatrinAff52, Aff102
Marsal, Sara
Marshall, Christian R.
Mattingsdal, Morten
McDevitt, SaraAff104, Aff105
McGuffin, Peter
Metspalu, AndresAff52, Aff106
Meulenbelt, Ingrid
Micali, NadiaAff108, Aff109, Aff110
Mitchell, Karen
Monteleone, Alessio Maria
Monteleone, Palmiero
Munn-Chernoff, Melissa A.
Nacmias, Benedetta
Navratilova, Marie
Ntalla, Ioanna
O’Toole, Julie K.
Ophoff, Roel A.Aff19, Aff115
Padyukov, Leonid
Palotie, AarnoAff53, Aff82, Aff116
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Pinto, Dalila
Rabionet, RaquelAff117, Aff118, Aff119
Raevuori, Anu
Ramoz, Nicolas
Reichborn-Kjennerud, TedAff93, Aff120
Ricca, ValdoAff113, Aff121
Ripatti, SamuliAff53, Aff81, Aff122
Ritschel, FranziskaAff26, Aff123
Roberts, MarionAff5, Aff124, Aff125
Rotondo, Alessandro
Rujescu, DanAff57, Aff65
Rybakowski, Filip
Santonastaso, Paolo
Scherag, André
Scherer, Stephen W.
Schmidt, UlrikeAff7, Aff131
Schork, Nicholas J.
Schosser, Alexandra
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slagboom, P. Eline
Slof-Op ‘t Landt, Margarita C. T.Aff135, Aff136
Slopien, Agnieszka
Sorbi, SandroAff113, Aff138
Świątkowska, Beata
Szatkiewicz, Jin P.
Tachmazidou, Ioanna
Tenconi, Elena
Tortorella, AlfonsoAff140, Aff141
Tozzi, Federica
Treasure, JanetAff7, Aff131
Tsitsika, Artemis
Tyszkiewicz-Nwafor, Marta
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie A.Aff20, Aff145
van Furth, Eric F.Aff135, Aff136
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Widen, Elisabeth
Zeggini, EleftheriaAff28, Aff70
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Bergen, Andrew W.Aff147, Aff148
Boden, Joseph M.
Brandt, Harry
Crawford, Steven
Halmi, Katherine A.
Horwood, L. John
Johnson, Craig
Kaplan, Allan S.Aff86, Aff87, Aff88
Kaye, Walter H.
Mitchell, James E.
Olsen, Catherine M.
Pearson, John F.
Pedersen, Nancy L.
Strober, MichaelAff156, Aff157
Werge, Thomas
Whiteman, David C.
Woodside, D. BlakeAff87, Aff88, Aff159, Aff160
Stuber, Garret D.Aff1, Aff161
Gordon, Scott
Grove, JakobAff9, Aff162, Aff163, Aff164
Henders, Anjali K.
Juréus, Anders
Kirk, Katherine M.
Larsen, Janne T.Aff162, Aff166, Aff167
Parker, Richard
Petersen, LiselotteAff162, Aff166, Aff167
Jordan, JenniferAff124, Aff168
Kennedy, Martin
Montgomery, Grant W.Aff13, Aff165, Aff170
Wade, Tracey D.
Birgegård, AndreasAff10, Aff11
Lichtenstein, Paul
Norring, ClaesAff10, Aff11
Landén, MikaelAff6, Aff172
Martin, Nicholas G.
Mortensen, Preben BoAff162, Aff166, Aff167
Sullivan, Patrick F.Aff1, Aff4, Aff6
Breen, GeromeAff5, Aff7
Bulik, Cynthia M.Aff1, Aff6, Aff173
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Genetics. 51(8):1207-1214
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Associations Between Attention-Deficit/Hyperactivity Disorder and Various Eating Disorders: A Swedish Nationwide Population Study Using Multiple Genetically Informative Approaches
Autorzy :
Adan, Roger
Ando, Tetsuya
Baker, Jessica
Bergen, Andrew
Berrettini, Wade
Birgegård, Andreas
Boni, Claudette
Boraska Perica, Vesna
Brandt, Harry
Burghardt, Roland
Cassina, Matteo
Cesta, Carolyn
Clementi, Maurizio
Coleman, Joni
Cone, Roger
Courtet, Philippe
Crawford, Steven
Crow, Scott
Crowley, James
Danner, Unna
Davis, Oliver
de Zwaan, Martina
Dedoussis, George
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece
Dick, Danielle
Dikeos, Dimitris
Dmitrzak-Weglarz, Monika
Docampo, Elisa
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Escaramís, Geòrgia
Esko, Tõnu
Estivill, Xavier
Favaro, Angela
Fernández-Aranda, Fernando
Fichter, Manfred
Finan, Chris
Fischer, Krista
Föcker, Manuel
Foretova, Lenka
Forzan, Monica
Franklin, Christopher
Gaspar, Héléna
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, Philip
Gratacos, Monica
Guillaume, Sébastien
Guo, Yiran
Hakonarson, Hakon
Halmi, Katherine
Hatzikotoulas, Konstantinos
Hauser, Joanna
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske
Hendriks, Judith
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Hilliard, Christopher
Hinney, Anke
Huckins, Laura
Hudson, James
Huemer, Julia
Imgart, Hartmut
Inoko, Hidetoshi
Jiménez-Murcia, Susana
Johnson, Craig
Jordan, Jenny
Juréus, Anders
Kalsi, Gursharan
Kaminska, Debora
Kaplan, Allan
Kaprio, Jaakko
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien
Kaye, Walter
Kennedy, James
Kennedy, Martin
Keski-Rahkonen, Anna
Kiezebrink, Kirsty
Kim, Youl-Ri
Klump, Kelly
Knudsen, Gun Peggy
Koeleman, Bobby
Koubek, Doris
La Via, Maria
Landén, Mikael
Levitan, Robert
Li, Dong
Lichtenstein, Paul
Lilenfeld, Lisa
Lissowska, Jolanta
Magistretti, Pierre
Maj, Mario
Mannik, Katrin
Martin, Nicholas
McDevitt, Sara
McGuffin, Peter
Merl, Elisabeth
Metspalu, Andres
Meulenbelt, Ingrid
Micali, Nadia
Mitchell, James
Mitchell, Karen
Monteleone, Palmiero
Monteleone, Alessio Maria
Mortensen, Preben
Munn-Chernoff, Melissa
Nacmias, Benedetta
Nilsson, Ida
Norring, Claes
Ntalla, Ioanna
O’Toole, Julie
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Parker, Richard
Rabionet, Raquel
Raevuori, Anu
Rajewski, Andrzej
Ramoz, Nicolas
Rayner, N. William
Reichborn-Kjennerud, Ted
Ricca, Valdo
Ripke, Stephan
Ritschel, Franziska
Roberts, Marion
Rotondo, Alessandro
Rybakowski, Filip
Santonastaso, Paolo
Scherag, André
Schmidt, Ulrike
Schork, Nicholas
Schosser, Alexandra
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slagboom, P. Eline
Slof-Op’t Landt, Margarita
Slopien, Agnieszka
Smith, Tosha
Sorbi, Sandro
Strengman, Eric
Strober, Michael
Sullivan, Patrick
Szatkiewicz, Jin
Szeszenia-Dabrowska, Neonila
Tachmazidou, Ioanna
Tenconi, Elena
Thornton, Laura
Tortorella, Alfonso
Tozzi, Federica
Treasure, Janet
Tsitsika, Artemis
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie
van Furth, Eric
Wade, Tracey
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Watson, Hunna
Woodside, D. Blake
Yao, Shuyang
Yilmaz, Zeynep
Zeggini, Eleftheria
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Alfredsson, Lars
Andreassen, Ole
Aschauer, Harald
Barrett, Jeffrey
Bencko, Vladimir
Carlberg, Laura
Cichon, Sven
Cohen-Woods, Sarah
Dina, Christian
Ding, Bo
Espeseth, Thomas
Floyd, James
Gallinger, Steven
Gambaro, Giovanni
Giegling, Ina
Herms, Stefan
Janout, Vladimir
Julià, Antonio
Klareskog, Lars
Le Hellard, Stephanie
Leboyer, Marion
Lundervold, Astri
Marsal, Sara
Mattingsdal, Morten
Navratilova, Marie
Ophoff, Roel
Palotie, Aarno
Pinto, Dalila
Ripatti, Samuli
Rujescu, Dan
Scherer, Stephen
Scott, Laura
Sladek, Robert
Soranzo, Nicole
Southam, Lorraine
Steen, Vidar
Wichmann, H-Erich
Widen, Elisabeth
Breen, Gerome
Bulik, Cynthia
Yao, Shuyang
Pokaż więcej
Źródło :
In Attention-Deficit/Hyperactivity Disorder: Genes and Symptoms, Biological Psychiatry 15 October 2019 86(8):577-586
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies