Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Jost, B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Prevalence and associated factors of cataract and cataract-related blindness in the Russian Ural Eye and Medical Study
Autorzy :
Mukharram M. Bikbov
Gyulli M. Kazakbaeva
Timur R. Gilmanshin
Rinat M. Zainullin
Ildar F. Nuriev
Artur F. Zaynetdinov
Gulnara Z. Israfilova
Songhomitra Panda-Jonas
Inga I. Arslangareeva
Ellina M. Rakhimova
Iulia A. Rusakova
Jost B. Jonas
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 10, Iss 1, Pp 1-9 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-020-75313-0; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f359fdcfdd67491daf4362432ae70e20
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for CP violation in Ξc+→pK-π+ decays using model-independent techniques
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff20, Aff47
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff47, Aff61
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff20, Aff47
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff26, Aff47
Buchanan, E.
Büchler-Germann, A.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Quezada, A. F. Campoverde
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff12, Aff47
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.Aff45, Aff53
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
Francisco, O. De Aguiar
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Reis, A. C. dos
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ekelhof, R.
Ek-In, S.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff60, Aff76
Gomes, A.
Gorbounov, P.Aff38, Aff47
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Günther, P. A.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff43, Aff47
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hart, R.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Heß, M.
Heuel, J.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff31, Aff51
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Lantwin, O.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff37, Aff47
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff24, Aff47
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff47, Aff60
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff47, Aff61
Passaleva, G.Aff21, Aff47
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff41, Aff77
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.Aff22, Aff47
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff38, Aff39
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff47, Aff52
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff75, Aff76
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff28, Aff47
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff41, Aff77
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Beuzekom, M. van
Hecke, H. Van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Tilburg, J. van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.
Williams, M. R. J.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff13, Aff39
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prevalence and associated factors of cataract and cataract-related blindness in the Russian Ural Eye and Medical Study
Autorzy :
Bikbov, Mukharram M.
Kazakbaeva, Gyulli M.
Gilmanshin, Timur R.
Zainullin, Rinat M.
Nuriev, Ildar F.
Zaynetdinov, Artur F.
Israfilova, Gulnara Z.
Panda-Jonas, Songhomitra
Arslangareeva, Inga I.
Rakhimova, Ellina M.
Rusakova, Iulia A.
Jonas, Jost B.
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports. 10(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Long-term follow-up of optic neuropathy in chronic low cerebrospinal fluid pressure monkeys: the Beijing Intracranial and Intraocular Pressure (iCOP) Study
Autorzy :
Li, JingAff1, Aff2
Yang, Diya
Kwong, Jacky M. K.
Fu, Jidi
Hou, Ruowu
Jonas, Jost B.
Wang, Huaizhou
Zhang, Zheng
Chen, WeiweiAff1, Aff2
Li, Zhen
Sang, Jinghong
Xie, Xiaobin
Ren, Ruojin
Weinreb, Robert N.
Wang, NingliAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Science China Life Sciences. :1-4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Identification of type 2 diabetes loci in 433,540 East Asian individuals
Autorzy :
Spracklen, Cassandra N.Aff1, Aff2
Horikoshi, Momoko
Kim, Young Jin
Lin, Kuang
Bragg, Fiona
Moon, Sanghoon
Suzuki, KenAff3, Aff6, Aff7, Aff8
Tam, Claudia H. T.Aff9, Aff10
Tabara, Yasuharu
Kwak, Soo-Heon
Takeuchi, Fumihiko
Long, Jirong
Lim, Victor J. Y.
Chai, Jin-Fang
Chen, Chien-Hsiun
Nakatochi, Masahiro
Yao, JieAff18, Aff19
Choi, Hyeok Sun
Iyengar, Apoorva K.
Perrin, Hannah J.
Brotman, Sarah M.
van de Bunt, MartijnAff21, Aff22
Gloyn, Anna L.Aff21, Aff22, Aff23, Aff87
Below, Jennifer E.Aff24, Aff25
Boehnke, Michael
Bowden, Donald W.Aff27, Aff28
Chambers, John C.Aff29, Aff30, Aff31, Aff32, Aff33
Mahajan, AnubhaAff21, Aff22, Aff88
McCarthy, Mark I.Aff21, Aff22, Aff23, Aff88
Ng, Maggie C. Y.Aff24, Aff27
Petty, Lauren E.Aff24, Aff25
Zhang, WeihuaAff30, Aff31
Morris, Andrew P.Aff22, Aff34, Aff35
Adair, Linda S.
Akiyama, MasatoAff6, Aff37, Aff38
Bian, Zheng
Chan, Juliana C. N.Aff9, Aff10, Aff40, Aff41
Chang, Li-Ching
Chee, Miao-Li
Chen, Yii-Der IdaAff18, Aff19
Chen, Yuan-Tsong
Chen, Zhengming
Chuang, Lee-MingAff43, Aff44
Du, Shufa
Gordon-Larsen, Penny
Gross, Myron
Guo, XiuqingAff18, Aff19
Guo, Yu
Han, Sohee
Howard, Annie-Green
Huang, Wei
Hung, Yi-JenAff48, Aff49
Hwang, Mi Yeong
Hwu, Chii-MinAff50, Aff51
Ichihara, Sahoko
Isono, Masato
Jang, Hye-Mi
Jiang, GuozhiAff9, Aff10
Jonas, Jost B.
Kamatani, YoichiroAff6, Aff54
Katsuya, TomohiroAff55, Aff56
Kawaguchi, Takahisa
Khor, Chiea-ChuenAff42, Aff57, Aff84
Kohara, Katsuhiko
Lee, Myung-ShikAff59, Aff60
Lee, Nanette R.
Li, Liming
Liu, JianjunAff57, Aff63
Luk, Andrea O.Aff9, Aff10
Lv, Jun
Okada, YukinoriAff8, Aff64
Pereira, Mark A.
Sabanayagam, CharumathiAff42, Aff66, Aff67
Shi, Jinxiu
Shin, Dong Mun
So, Wing YeeAff9, Aff40
Takahashi, AtsushiAff6, Aff68
Tomlinson, BrianAff9, Aff69
Tsai, Fuu-Jen
van Dam, Rob M.Aff15, Aff63
Xiang, Yong-BingAff71, Aff72
Yamamoto, Ken
Yamauchi, Toshimasa
Yoon, Kyungheon
Yu, Canqing
Yuan, Jian-MinAff74, Aff75
Zhang, Liang
Zheng, Wei
Igase, Michiya
Cho, Yoon Shin
Rotter, Jerome I.Aff18, Aff19
Wang, Ya-Xing
Sheu, Wayne H. H.Aff49, Aff51, Aff78
Yokota, Mitsuhiro
Wu, Jer-Yuarn
Cheng, Ching-YuAff42, Aff66, Aff67
Wong, Tien-YinAff42, Aff66, Aff67
Shu, Xiao-Ou
Kato, Norihiro
Park, Kyong-SooAff12, Aff80, Aff81
Tai, E-ShyongAff15, Aff63, Aff82
Matsuda, Fumihiko
Koh, Woon-PuayAff15, Aff83
Ma, Ronald C. W.Aff9, Aff10, Aff40, Aff41
Maeda, ShiroAff3, Aff84, Aff85
Millwood, Iona Y.Aff5, Aff86
Lee, Juyoung
Kadowaki, Takashi
Walters, Robin G.Aff5, Aff86
Kim, Bong-Jo
Mohlke, Karen L.
Sim, Xueling
Pokaż więcej
Źródło :
Nature: International weekly journal of science. 582(7811):240-245
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Advances in myopia research anatomical findings in highly myopic eyes
Autorzy :
Jost B. Jonas
Ya Xing Wang
Li Dong
Yin Guo
Songhomitra Panda-Jonas
Pokaż więcej
Temat :
High myopia
Myopia
Bruch’s membrane
Optic nerve head
Optic disc
Parapapillary gamma zone
Ophthalmology
RE1-994
Źródło :
Eye and Vision, Vol 7, Iss 1, Pp 1-10 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s40662-020-00210-6; https://doaj.org/toc/2326-0254
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f1eb769904dd4af584bea61721c8cf33
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of medically lowering intraocular pressure in glaucoma suspects with high myopia (GSHM study): study protocol for a randomized controlled trial
Autorzy :
Feng Bin Lin
Shi Da Chen
Yun He Song
Wei Wang
Ling Jin
Bing Qian Liu
Yu Hong Liu
Mei Ling Chen
Kai Gao
David S. Friedman
Jost B. Jonas
Tin Aung
Lin Lv
Yi Zhi Liu
Xiu Lan Zhang
on behalf of the GSHM study group
Pokaż więcej
Temat :
Glaucoma suspect
High myopia
Intraocular pressure
Randomized controlled trial
Medicine (General)
R5-920
Źródło :
Trials, Vol 21, Iss 1, Pp 1-12 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13063-020-04748-7; https://doaj.org/toc/1745-6215
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/744b29b1713440a8ac2ad660df170327
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lens-induced myopization and intraocular pressure in young guinea pigs
Autorzy :
Li Dong
Yi Fan Li
Hao Tian Wu
Hai Di Kou
Yin Jun Lan
Ya Xing Wang
Jost B. Jonas
Wen Bin Wei
Pokaż więcej
Temat :
Intraocular pressure
Axial length
Myopia
Refractive error
Beta-blocker
Ophthalmology
RE1-994
Źródło :
BMC Ophthalmology, Vol 20, Iss 1, Pp 1-9 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s12886-020-01610-x; https://doaj.org/toc/1471-2415
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/85cf71f0eb134576a13050a71c578ffb
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prevalence and causes of vision impairment and blindness in the Russian ural eye and medical study
Autorzy :
Bikbov, Mukharram M.
Kazakbaeva, Gyulli M.
Zainullin, Rinat M.
Gilmanshin, Timur R.
Nuriev, Ildar F.
Zaynetdinov, Artur F.
Yakupova, Dilya F.
Uzianbaeva, Yulia V.
Panda-Jonas, Songhomitra
Mukhamadieva, Svetlana R.
Khikmatullin, Renat I.
Aminev, Said K.
Arslangareeva, Inga I.
Jonas, Jost B.
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports. 10(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Updated measurement of time-dependent CPBs0→J/ψK+K--violating observables in CPBs0→J/ψK+K- decays
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albicocco, P.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Alves, Jr, A. A.
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreassi, G.
Andreotti, M.
Archilli, F.
d’Argent, P.
Romeu, J. Arnau
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Back, J. J.
Baker, S.
Balagura, V.
Baldini, W.Aff17, Aff44
Baranov, A.
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.
Baryshnikov, F.
Bassi, G.
Batozskaya, V.
Batsukh, B.
Battig, A.
Battista, V.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Bel, L. J.
Belavin, V.
Belin, S.
Beliy, N.
Bellee, V.
Belous, K.
Belyaev, I.
Ben-Haim, E.
Bencivenni, G.
Benson, S.
Beranek, S.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bertholet, E.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.
Bettler, M. O.
Beuzekom, M. van
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birnkraut, A.
Bizzeti, A.
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Bocci, V.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.Aff44, Aff58
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Boubdir, M.
Bowcock, T. J. V.
Bozzi, C.Aff17, Aff44
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.Aff23, Aff44
Buchanan, E.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.
Gomez, M. Calvo
Camboni, A.
Campana, P.
Perez, D. H. Campora
Capriotti, L.
Carbone, A.
Carboni, G.
Cardinale, R.
Cardini, A.
Carniti, P.
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Cenci, R.
Cerasoli, J.
Chapman, M. G.
Charles, M.Aff9, Aff44
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Chefdeville, M.
Chekalina, V.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Cindolo, F.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Comerma-Montells, A.
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Coquereau, S.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Cowan, G. A.
Craik, D. C.
Crocombe, A.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
D’Ambrosio, C.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
Danilina, A.
Davis, A.
De AguiarFrancisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.
De Simone, P.
Dean, C. T.
Dean, W.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Demmer, M.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.
Dey, B.
Canto, A. Di
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Dijkstra, H.
Dordei, F.
Dorigo, M.
Suárez, A. Dosil
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Dujany, G.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dzhelyadin, R.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Ekelhof, R.
Eklund, L.
Ely, S.
Ene, A.
Escher, S.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Ferrari, F.
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Funk, W.
Féo, M.
Gabriel, E.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.
Gallorini, S.
Gambetta, S.
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Martin, L. M. Garcia
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Pardiñas, J. García
Tico, J. Garra
Garrido, L.
Gascon, D.
Gaspar, C.
Gazzoni, G.
Gerick, D.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Gioventù, A.
Girard, O. G.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.
Gizdov, K.
Gligorov, V. V.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff57, Aff74
Gomes, A.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greim, R.
Griffith, P.
Grillo, L.
Gruber, L.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guo, X.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Yu.Aff41, Aff44
Gys, T.
Göbel, C.
Hadavizadeh, T.
Hadjivasiliou, C.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haines, S. C.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Heister, A.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.
Herwijnen, E. van
Heuel, J.
Heß, M.
Hicheur, A.
Charman, R. Hidalgo
Hill, D.
Hilton, M.
Hopchev, P. H.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huard, Z. C.
Hulsbergen, W.
Humair, T.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Inyakin, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jalocha, J.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Karacson, M.
Kariuki, J. M.
Karodia, S.
Kazeev, N.
Kecke, M.
Keizer, F.
Kelsey, M.
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Khurewathanakul, C.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Padmalayammadam, P. Kodassery
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Kostiuk, I.Aff28, Aff48
Kot, O.
Kotriakhova, S.
Kozeiha, M.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kuonen, A. K.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Latham, T.
Lazzari, F.
Lazzeroni, C.
Gac, R. Le
Leflat, A.
Lefèvre, R.
Lemaitre, F.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, P.-R.
Li, X.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lindner, R.
Ling, P.
Lionetto, F.
Lisovskyi, V.
Liu, G.
Liu, X.
Loh, D.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lucchesi, D.
Martinez, M. Lucio
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.
Lupton, O.
Lusiani, A.
Lyu, X.
Ma, R.
Maccolini, S.
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.Aff34, Aff44
Maevskiy, A.
Maguire, K.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.
Malygina, H.
Manca, G.
Mancinelli, G.
Manuzzi, D.
Marangotto, D.
Maratas, J.
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.
Martinelli, M.Aff21, Aff44
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
McCann, M.Aff44, Aff57
Mcconnell, L.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.
Merk, M.
Merli, A.
Michielin, E.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Minard, M.-N.
Mineev, O.
Minzoni, L.
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mogini, A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Mödden, A.
Müller, D.
Müller, J.
Müller, K.
Müller, V.
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nandi, A.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, N.
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
O’Hanlon, D. P.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
Ogilvy, S.
Oldeman, R.
Onderwater, C. J. G.
Osborn, J. D.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pais, P. R.
Pajero, T.
Palano, A.
Palutan, M.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.
Pappalardo, L. L.
Parker, W.
Parkes, C.Aff44, Aff58
Passaleva, G.Aff18, Aff44
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Penso, G.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Pescatore, L.
Petridis, K.
Petrolini, A.
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pikies, M.
Pili, M.
Pinci, D.
Pinzino, J.
Pisani, F.
Piucci, A.
Placinta, V.
Playfer, S.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, A.
Popov, D.
Poslavskii, S.
Promberger, L. P.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Navarro, A. Puig
Pullen, H.
Punzi, G.
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff38, Aff39
Raven, G.
Salzgeber, M. Ravonel
Reboud, M.
Redi, F.
Reichert, S.
Reis, A. C. dos
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ricciardi, S.
Richards, S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Roehrken, M.
Roiser, S.
Rollings, A.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Saitta, B.
Gras, C. Sanchez
Mayordomo, C. Sanchez
Sedes, B. Sanmartin
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santangelo, P.
Santimaria, M.Aff19, Aff44
Santovetti, E.
Sarpis, G.
Sarti, A.
Satriano, C.
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff35, Aff36
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmelzer, T.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schreiner, H. F.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Sergi, A.Aff44, Aff49
Serra, N.
Serrano, J.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shears, T.
Shekhtman, L.
Shevchenko, V.Aff73, Aff74
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
de Oliveira, L. Silva
Simi, G.
Simone, S.
Skiba, I.
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smeaton, J. G.
Smith, E.
Smith, I. T.
Smith, M.
Soares, M.
Lavra, l. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. Spadaro
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Stefkova, S.
Steinkamp, O.
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stepanova, M.
Stevens, H.
Stocchi, A.
Stone, S.
Stracka, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Straumann, U.
Strokov, S.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
T’Jampens, S.
Taneja, S.
Tang, Z.
Tekampe, T.
Tellarini, G.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilburg, J. van
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.
Tonelli, D.
Tou, D. Y.
Tournefier, E.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trisovic, A.
Tsaregorodtsev, A.
Tuci, G.Aff25, Aff44
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff38, Aff39
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valat, S.
Valenti, G.
Hecke, H. Van
Hulse, C. B. Van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Vecchi, S.
Veghel, M. van
Velthuis, J. J.
Veltri, M.
Venkateswaran, A.
Vernet, M.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Barbosa, J. V. Viana
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Vitkovskiy, A.
Volkov, V.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Voneki, B.
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.
Voropaev, N.
de Vries, J. A.
Sierra, C. Vázquez
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, Y.
Wang, Z.
Ward, D. R.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Websdale, D.
Weiden, A.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M. R. J.
Williams, M.
Williams, T.
Wilson, F. F.
Winn, M.
Wislicki, W.
Witek, M.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xing, H.
Xu, A.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.
Zdybal, M.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, W. C.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff10, Aff36
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.
Aff77, Aff80
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Height and body-mass index trajectories of school-aged children and adolescents from 1985 to 2019 in 200 countries and territories: a pooled analysis of 2181 population-based studies with 65 million participants
Autorzy :
Rodriguez-Martinez, Andrea
Zhou, Bin
Sophiea, Marisa K
Bentham, James
Paciorek, Christopher J
Iurilli, Maria LC
Carrillo-Larco, Rodrigo M
Bennett, James E
Di Cesare, Mariachiara
Taddei, Cristina
Bixby, Honor
Stevens, Gretchen A
Riley, Leanne M
Cowan, Melanie J
Savin, Stefan
Danaei, Goodarz
Chirita-Emandi, Adela
Kengne, Andre P
Khang, Young-Ho
Laxmaiah, Avula
Malekzadeh, Reza
Miranda, J Jaime
Moon, Jin Soo
Popovic, Stevo R
Sørensen, Thorkild IA
Soric, Maroje
Starc, Gregor
Zainuddin, Ahmad A
Gregg, Edward W
Bhutta, Zulfiqar A
Black, Robert
Abarca-Gómez, Leandra
Abdeen, Ziad A
Abdrakhmanova, Shynar
Abdul Ghaffar, Suhaila
Abdul Rahim, Hanan F
Abu-Rmeileh, Niveen M
Abubakar Garba, Jamila
Acosta-Cazares, Benjamin
Adams, Robert J
Aekplakorn, Wichai
Afsana, Kaosar
Afzal, Shoaib
Agdeppa, Imelda A
Aghazadeh-Attari, Javad
Aguilar-Salinas, Carlos A
Agyemang, Charles
Ahmad, Mohamad Hasnan
Ahmad, Noor Ani
Ahmadi, Ali
Ahmadi, Naser
Ahmed, Soheir H
Ahrens, Wolfgang
Aitmurzaeva, Gulmira
Ajlouni, Kamel
Al-Hazzaa, Hazzaa M
Al-Othman, Amani Rashed
Al-Raddadi, Rajaa
Alarouj, Monira
AlBuhairan, Fadia
AlDhukair, Shahla
Ali, Mohamed M
Alkandari, Abdullah
Alkerwi, Ala'a
Allin, Kristine
Alvarez-Pedrerol, Mar
Aly, Eman
Amarapurkar, Deepak N
Amiri, Parisa
Amougou, Norbert
Amouyel, Philippe
Andersen, Lars Bo
Anderssen, Sigmund A
Ängquist, Lars
Anjana, Ranjit Mohan
Ansari-Moghaddam, Alireza
Aounallah-Skhiri, Hajer
Araújo, Joana
Ariansen, Inger
Aris, Tahir
Arku, Raphael E
Arlappa, Nimmathota
Aryal, Krishna K
Aspelund, Thor
Assah, Felix K
Assunção, Maria Cecília F
Aung, May Soe
Auvinen, Juha
Avdicová, Mária
Azevedo, Ana
Azimi-Nezhad, Mohsen
Azizi, Fereidoun
Azmin, Mehrdad
Babu, Bontha V
Bæksgaard Jørgensen, Maja
Baharudin, Azli
Bahijri, Suhad
Baker, Jennifer L
Balakrishna, Nagalla
Bamoshmoosh, Mohamed
Banach, Maciej
Bandosz, Piotr
Banegas, José R
Baran, Joanna
Barbagallo, Carlo M
Barceló, Alberto
Barkat, Amina
Barros, Aluisio JD
Barros, Mauro Virgílio Gomes
Basit, Abdul
Bastos, Joao Luiz D
Bata, Iqbal
Batieha, Anwar M
Batista, Rosangela L
Battakova, Zhamilya
Batyrbek, Assembekov
Baur, Louise A
Beaglehole, Robert
Bel-Serrat, Silvia
Belavendra, Antonisamy
Ben Romdhane, Habiba
Benedics, Judith
Benet, Mikhail
Bennett, James E
Berkinbayev, Salim
Bernabe-Ortiz, Antonio
Bernotiene, Gailute
Bettiol, Heloísa
Bezerra, Jorge
Bhagyalaxmi, Aroor
Bharadwaj, Sumit
Bhargava, Santosh K
Bhutta, Zulfiqar A
Bi, Hongsheng
Bi, Yufang
Bia, Daniel
Bika Lele, Elysée Claude
Bikbov, Mukharram M
Bista, Bihungum
Bjelica, Dusko J
Bjerregaard, Peter
Bjertness, Espen
Bjertness, Marius B
Björkelund, Cecilia
Bloch, Katia V
Blokstra, Anneke
Bo, Simona
Bobak, Martin
Boddy, Lynne M
Boehm, Bernhard O
Boeing, Heiner
Boggia, Jose G
Bogova, Elena
Boissonnet, Carlos P
Bojesen, Stig E
Bonaccio, Marialaura
Bongard, Vanina
Bonilla-Vargas, Alice
Bopp, Matthias
Borghs, Herman
Bovet, Pascal
Braeckevelt, Lien
Braeckman, Lutgart
Bragt, Marjolijn CE
Brajkovich, Imperia
Branca, Francesco
Breckenkamp, Juergen
Breda, João
Brenner, Hermann
Brewster, Lizzy M
Brian, Garry R
Brinduse, Lacramioara
Brophy, Sinead
Bruno, Graziella
Bueno-de-Mesquita, H Bas
Bugge, Anna
Buoncristiano, Marta
Burazeri, Genc
Burns, Con
Cabrera de León, Antonio
Cacciottolo, Joseph
Cai, Hui
Cama, Tilema
Cameron, Christine
Camolas, José
Can, Günay
Cândido, Ana Paula C
Cañete, Felicia
Capanzana, Mario V
Capková, Nadežda
Capuano, Eduardo
Capuano, Vincenzo
Cardol, Marloes
Cardoso, Viviane C
Carlsson, Axel C
Carmuega, Esteban
Carvalho, Joana
Casajús, José A
Casanueva, Felipe F
Celikcan, Ertugrul
Censi, Laura
Cervantes-Loaiza, Marvin
Cesar, Juraci A
Chamukuttan, Snehalatha
Chan, Angelique W
Chan, Queenie
Chaturvedi, Himanshu K
Chaturvedi, Nish
Che Abdul Rahim, Norsyamlina
Chen, Chien-Jen
Chen, Fangfang
Chen, Huashuai
Chen, Shuohua
Chen, Zhengming
Cheng, Ching-Yu
Cheraghian, Bahman
Chetrit, Angela
Chikova-Iscener, Ekaterina
Chiolero, Arnaud
Chiou, Shu-Ti
Chirita-Emandi, Adela
Chirlaque, María-Dolores
Cho, Belong
Christensen, Kaare
Christofaro, Diego G
Chudek, Jerzy
Cifkova, Renata
Cilia, Michelle
Cinteza, Eliza
Claessens, Frank
Clarke, Janine
Clays, Els
Cohen, Emmanuel
Concin, Hans
Confortin, Susana C
Cooper, Cyrus
Coppinger, Tara C
Corpeleijn, Eva
Costanzo, Simona
Cottel, Dominique
Cowell, Chris
Craig, Cora L
Crampin, Amelia C
Crujeiras, Ana B
Csilla, Semánová
Cucu, Alexandra M
Cui, Liufu
Cureau, Felipe V
D'Arrigo, Graziella
d'Orsi, Eleonora
Dacica, Liliana
Dal Re Saavedra, María Ángeles
Dallongeville, Jean
Damasceno, Albertino
Damsgaard, Camilla T
Danaei, Goodarz
Dankner, Rachel
Dantoft, Thomas M
Dasgupta, Parasmani
Dastgiri, Saeed
Dauchet, Luc
Davletov, Kairat
De Backer, Guy
De Bacquer, Dirk
de Gaetano, Giovanni
De Henauw, Stefaan
de Oliveira, Paula Duarte
De Ridder, David
De Ridder, Karin
de Rooij, Susanne R
De Smedt, Delphine
Deepa, Mohan
Deev, Alexander D
DeGennaro, Vincent Jr
Dehghan, Abbas
Delisle, Hélène
Delpeuch, Francis
Demarest, Stefaan
Dennison, Elaine
Deren, Katarzyna
Deschamps, Valérie
Dhana, Klodian
Dhimal, Meghnath
Di Castelnuovo, Augusto F
Dias-da-Costa, Juvenal Soares
Díaz-Sánchez, María Elena
Diaz, Alejandro
Dika, Zivka
Djalalinia, Shirin
Djordjic, Visnja
Do, Ha TP
Dobson, Annette J
Donati, Maria Benedetta
Donfrancesco, Chiara
Donoso, Silvana P
Döring, Angela
Dorobantu, Maria
Dorosty, Ahmad Reza
Doua, Kouamelan
Drygas, Wojciech
Duan, Jia Li
Duante, Charmaine A
Duboz, Priscilla
Duda, Rosemary B
Duleva, Vesselka
Dulskiene, Virginija
Dumith, Samuel C
Dushpanova, Anar
Dzerve, Vilnis
Dziankowska-Zaborszczyk, Elzbieta
Eddie, Ricky
Eftekhar, Ebrahim
Egbagbe, Eruke E
Eggertsen, Robert
Eghtesad, Sareh
Eiben, Gabriele
Ekelund, Ulf
El-Khateeb, Mohammad
El Ati, Jalila
Eldemire-Shearer, Denise
Eliasen, Marie
Elliott, Paul
Engle-Stone, Reina
Enguerran, Macia
Erasmus, Rajiv T
Erbel, Raimund
Erem, Cihangir
Eriksen, Louise
Eriksson, Johan G
Escobedo-de la Peña, Jorge
Eslami, Saeid
Esmaeili, Ali
Evans, Alun
Faeh, David
Fakhretdinova, Albina A
Fall, Caroline H
Faramarzi, Elnaz
Farjam, Mojtaba
Farrugia Sant'Angelo, Victoria
Farzadfar, Farshad
Fattahi, Mohammad Reza
Fawwad, Asher
Felix-Redondo, Francisco J
Ferguson, Trevor S
Fernandes, Romulo A
Fernández-Bergés, Daniel
Ferrante, Daniel
Ferrao, Thomas
Ferrari, Marika
Ferrario, Marco M
Ferreccio, Catterina
Ferrer, Eldridge
Ferrieres, Jean
Figueiró, Thamara Hubler
Fijalkowska, Anna
Fink, Günther
Fischer, Krista
Föger, Bernhard
Foo, Leng Huat
Forsner, Maria
Fouad, Heba M
Francis, Damian K
Franco, Maria do Carmo
Franco, Oscar H
Frikke-Schmidt, Ruth
Frontera, Guillermo
Fuchs, Flavio D
Fuchs, Sandra C
Fujiati, Isti I
Fujita, Yuki
Fumihiko, Matsuda
Furusawa, Takuro
Gaciong, Zbigniew
Gafencu, Mihai
Galbarczyk, Andrzej
Galenkamp, Henrike
Galeone, Daniela
Galfo, Myriam
Galvano, Fabio
Gao, Jingli
Garcia-de-la-Hera, Manoli
García-Solano, Marta
Gareta, Dickman
Garnett, Sarah P
Gaspoz, Jean-Michel
Gasull, Magda
Gaya, Adroaldo Cesar Araujo
Gaya, Anelise Reis
Gazzinelli, Andrea
Gehring, Ulrike
Geiger, Harald
Geleijnse, Johanna M
Ghanbari, Ali
Ghasemi, Erfan
Gheorghe-Fronea, Oana-Florentina
Giampaoli, Simona
Gianfagna, Francesco
Gill, Tiffany K
Giovannelli, Jonathan
Gironella, Glen
Giwercman, Aleksander
Gkiouras, Konstantinos
Godos, Justyna
Gogen, Sibel
Goldsmith, Rebecca A
Goltzman, David
Gómez, Santiago F
Gomula, Aleksandra
Goncalves Cordeiro da Silva, Bruna
Gonçalves, Helen
Gonzalez-Chica, David A
Gonzalez-Gross, Marcela
González-Leon, Margot
González-Rivas, Juan P
González-Villalpando, Clicerio
González-Villalpando, María-Elena
Gonzalez, Angel R
Gottrand, Frederic
Graça, Antonio Pedro
Graff-Iversen, Sidsel
Grafnetter, Dušan
Grajda, Aneta
Grammatikopoulou, Maria G
Gregor, Ronald D
Grodzicki, Tomasz
Grøholt, Else Karin
Grøntved, Anders
Grosso, Giuseppe
Gruden, Gabriella
Gu, Dongfeng
Gualdi-Russo, Emanuela
Guallar-Castillón, Pilar
Gualtieri, Andrea
Gudmundsson, Elias F
Gudnason, Vilmundur
Guerrero, Ramiro
Guessous, Idris
Guimaraes, Andre L
Gulliford, Martin C
Gunnlaugsdottir, Johanna
Gunter, Marc J
Guo, Xiu-Hua
Guo, Yin
Gupta, Prakash C
Gupta, Rajeev
Gureje, Oye
Gurzkowska, Beata
Gutiérrez-González, Enrique
Gutierrez, Laura
Gutzwiller, Felix
Ha, Seongjun
Hadaegh, Farzad
Hadjigeorgiou, Charalambos A
Haghshenas, Rosa
Hakimi, Hamid
Halkjær, Jytte
Hambleton, Ian R
Hamzeh, Behrooz
Hange, Dominique
Hanif, Abu AM
Hantunen, Sari
Hari Kumar, Rachakulla
Hashemi-Shahri, Seyed Mohammad
Hassapidou, Maria
Hata, Jun
Haugsgjerd, Teresa
Hayes, Alison J
He, Jiang
He, Yuan
He, Yuna
Heidinger-Felso, Regina
Heinen, Mirjam
Hejgaard, Tatjana
Hendriks, Marleen Elisabeth
Henrique, Rafael dos Santos
Henriques, Ana
Hernandez Cadena, Leticia
Herrala, Sauli
Herrera, Victor M
Herter-Aeberli, Isabelle
Heshmat, Ramin
Hill, Allan G
Ho, Sai Yin
Ho, Suzanne C
Hobbs, Michael
Hofman, Albert
Holden Bergh, Ingunn
Holdsworth, Michelle
Homayounfar, Reza
Homs, Clara
Hopman, Wilma M
Horimoto, Andrea RVR
Hormiga, Claudia M
Horta, Bernardo L
Houti, Leila
Howitt, Christina
Htay, Thein Thein
Htet, Aung Soe
Htike, Maung Maung Than
Hu, Yonghua
Huerta, José María
Huhtaniemi, Ilpo Tapani
Huidumac Petrescu, Constanta
Husseini, Abdullatif
Huu, Chinh Nguyen
Huybrechts, Inge
Hwalla, Nahla
Hyska, Jolanda
Iacoviello, Licia
Ibarluzea, Jesús M
Ibrahim, Mohsen M
Ibrahim Wong, Norazizah
Ikeda, Nayu
Ikram, M Arfan
Iotova, Violeta
Irazola, Vilma E
Ishida, Takafumi
Islam, Muhammad
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Iwasaki, Masanori
Jackson, Rod T
Jacobs, Jeremy M
Jaddou, Hashem Y
Jafar, Tazeen
James, Kenneth
Jamil, Kazi M
Jamrozik, Konrad
Janszky, Imre
Janus, Edward
Jarani, Juel
Jarvelin, Marjo-Riitta
Jasienska, Grazyna
Jelakovic, Ana
Jelakovic, Bojan
Jennings, Garry
Jha, Anjani Kumar
Jiang, Chao Qiang
Jimenez, Ramon O
Jöckel, Karl-Heinz
Joffres, Michel
Johansson, Mattias
Jokelainen, Jari J
Jonas, Jost B
Jørgensen, Torben
Joshi, Pradeep
Joukar, Farahnaz
Jovic, Dragana P
Józwiak, Jacek J
Juolevi, Anne
Jurak, Gregor
Jurca Simina, Iulia
Juresa, Vesna
Kaaks, Rudolf
Kaducu, Felix O
Kafatos, Anthony
Kajantie, Eero O
Kalmatayeva, Zhanna
Kalter-Leibovici, Ofra
Kameli, Yves
Kanala, Kodanda R
Kannan, Srinivasan
Kapantais, Efthymios
Karki, Khem B
Katibeh, Marzieh
Katz, Joanne
Katzmarzyk, Peter T
Kauhanen, Jussi
Kaur, Prabhdeep
Kavousi, Maryam
Kazakbaeva, Gyulli M
Keil, Ulrich
Keinan Boker, Lital
Keinänen-Kiukaanniemi, Sirkka
Kelishadi, Roya
Kelleher, Cecily
Kemper, Han CG
Kengne, Andre P
Keramati, Maryam
Kerimkulova, Alina
Kersting, Mathilde
Key, Timothy
Khader, Yousef Saleh
Khalili, Davood
Khang, Young-Ho
Khaw, Kay-Tee
Kheiri, Bahareh
Kheradmand, Motahareh
Khosravi, Alireza
Khouw, Ilse MSL
Kiechl-Kohlendorfer, Ursula
Kiechl, Stefan
Killewo, Japhet
Kim, Dong Wook
Kim, Hyeon Chang
Kim, Jeongseon
Kindblom, Jenny M
Klakk, Heidi
Klimek, Magdalena
Klimont, Jeannette
Klumbiene, Jurate
Knoflach, Michael
Koirala, Bhawesh
Kolle, Elin
Kolsteren, Patrick
König, Jürgen
Korpelainen, Raija
Korrovits, Paul
Korzycka, Magdalena
Kos, Jelena
Koskinen, Seppo
Kouda, Katsuyasu
Kovacs, Viktoria A
Kowlessur, Sudhir
Koziel, Slawomir
Kratzer, Wolfgang
Kriemler, Susi
Kristensen, Peter Lund
Krokstad, Steiner
Kromhout, Daan
Krtalic, Branimir
Kruger, Herculina S
Kubinova, Ruzena
Kuciene, Renata
Kujala, Urho M
Kujundzic, Enisa
Kulaga, Zbigniew
Kumar, R Krishna
Kunešová, Marie
Kurjata, Pawel
Kusuma, Yadlapalli S
Kuulasmaa, Kari
Kyobutungi, Catherine
La, Quang Ngoc
Laamiri, Fatima Zahra
Laatikainen, Tiina
Lachat, Carl
Laid, Youcef
Lam, Tai Hing
Lambrinou, Christina-Paulina
Landais, Edwige
Lanska, Vera
Lappas, Georg
Larijani, Bagher
Latt, Tint Swe
Lauria, Laura
Laxmaiah, Avula
Lazo-Porras, Maria
Le Nguyen Bao, Khanh
Le Port, Agnès
Le, Tuyen D
Lee, Jeannette
Lee, Jeonghee
Lee, Paul H
Lehmann, Nils
Lehtimäki, Terho
Lemogoum, Daniel
Levitt, Naomi S
Li, Yanping
Liivak, Merike
Lilly, Christa L
Lim, Wei-Yen
Lima-Costa, M Fernanda
Lin, Hsien-Ho
Lin, Xu
Lin, Yi-Ting
Lind, Lars
Linneberg, Allan
Lissner, Lauren
Litwin, Mieczyslaw
Liu, Jing
Liu, Lijuan
Lo, Wei-Cheng
Loit, Helle-Mai
Long, Khuong Quynh
Lopes, Luis
Lopes, Oscar
Lopez-Garcia, Esther
Lopez, Tania
Lotufo, Paulo A
Lozano, José Eugenio
Lukrafka, Janice L
Luksiene, Dalia
Lundqvist, Annamari
Lundqvist, Robert
Lunet, Nuno
Lunogelo, Charles
Lustigová, Michala
Luszczki, Edyta
Ma, Guansheng
Ma, Jun
Ma, Xu
Machado-Coelho, George LL
Machado-Rodrigues, Aristides M
Machi, Suka
Macieira, Luisa M
Madar, Ahmed A
Maggi, Stefania
Magliano, Dianna J
Magnacca, Sara
Magriplis, Emmanuella
Mahasampath, Gowri
Maire, Bernard
Majer, Marjeta
Makdisse, Marcia
Mäki, Päivi
Malekzadeh, Fatemeh
Malekzadeh, Reza
Malhotra, Rahul
Mallikharjuna Rao, Kodavanti
Malyutina, Sofia K
Maniego, Lynell V
Manios, Yannis
Mann, Jim I
Mansour-Ghanaei, Fariborz
Manzato, Enzo
Margozzini, Paula
Markaki, Anastasia
Markey, Oonagh
Markidou Ioannidou, Eliza
Marques-Vidal, Pedro
Marques, Larissa Pruner
Marrugat, Jaume
Martin-Prevel, Yves
Martin, Rosemarie
Martorell, Reynaldo
Martos, Eva
Marventano, Stefano
Mascarenhas, Luis P
Masoodi, Shariq R
Mathiesen, Ellisiv B
Mathur, Prashant
Matijasevich, Alicia
Matsha, Tandi E
Mavrogianni, Christina
Mazur, Artur
Mbanya, Jean Claude N
McFarlane, Shelly R
McGarvey, Stephen T
McKee, Martin
McLachlan, Stela
McLean, Rachael M
McLean, Scott B
McNulty, Breige A
Mediene-Benchekor, Sounnia
Medzioniene, Jurate
Mehdipour, Parinaz
Mehlig, Kirsten
Mehrparvar, Amir Houshang
Meirhaeghe, Aline
Meisfjord, Jørgen
Meisinger, Christa
Menezes, Ana Maria B
Menon, Geetha R
Mensink, Gert BM
Menzano, Maria Teresa
Mereke, Alibek
Meshram, Indrapal I
Metspalu, Andres
Mi, Jie
Michaelsen, Kim F
Michels, Nathalie
Mikkel, Kairit
Milkowska, Karolina
Miller, Jody C
Minderico, Cláudia S
Mini, GK
Miquel, Juan Francisco
Miranda, J Jaime
Mirjalili, Mohammad Reza
Mirkopoulou, Daphne
Mirrakhimov, Erkin
Mišigoj-Durakovic, Marjeta
Mistretta, Antonio
Mocanu, Veronica
Modesti, Pietro A
Moghaddam, Sahar Saeedi
Mohajer, Bahram
Mohamed, Mostafa K
Mohamed, Shukri F
Mohammad, Kazem
Mohammadi, Zahra
Mohammadifard, Noushin
Mohammadpourhodki, Reza
Mohan, Viswanathan
Mohanna, Salim
Mohd Yusoff, Muhammad Fadhli
Mohebbi, Iraj
Mohebi, Farnam
Moitry, Marie
Molbo, Drude
Møllehave, Line T
Møller, Niels C
Molnár, Dénes
Momenan, Amirabbas
Mondo, Charles K
Monroy-Valle, Michele
Monterrubio-Flores, Eric
Monyeki, Kotsedi Daniel K
Moon, Jin Soo
Moosazadeh, Mahmood
Moreira, Leila B
Morejon, Alain
Moreno, Luis A
Morgan, Karen
Morin, Suzanne N
Mortensen, Erik Lykke
Moschonis, George
Mossakowska, Malgorzata
Mostafa, Aya
Mota-Pinto, Anabela
Mota, Jorge
Motlagh, Mohammad Esmaeel
Motta, Jorge
Moura-dos-Santos, Marcos André
Mridha, Malay K
Msyamboza, Kelias P
Mu, Thet Thet
Muc, Magdalena
Mugoša, Boban
Muiesan, Maria L
Mukhtorova, Parvina
Müller-Nurasyid, Martina
Murphy, Neil
Mursu, Jaakko
Murtagh, Elaine M
Musa, Kamarul Imran
Music Milanovic, Sanja
Musil, Vera
Mustafa, Norlaila
Nabipour, Iraj
Naderimagham, Shohreh
Nagel, Gabriele
Naidu, Balkish M
Najafi, Farid
Nakamura, Harunobu
Námešná, Jana
Nang, Ei Ei K
Nangia, Vinay B
Nankap, Martin
Narake, Sameer
Nardone, Paola
Nauck, Matthias
Neal, William A
Nejatizadeh, Azim
Nelis, Keiu
Nelis, Liis
Nenko, Ilona
Neovius, Martin
Nervi, Flavio
Nguyen, Chung T
Nguyen, D
Nguyen, Quang Ngoc
Nieto-Martínez, Ramfis E
Nikitin, Yury P
Ning, Guang
Ninomiya, Toshiharu
Nishtar, Sania
Noale, Marianna
Noboa, Oscar A
Nogueira, Helena
Norat, Teresa
Nordendahl, Maria
Nordestgaard, Børge G
Noto, Davide
Nowak-Szczepanska, Natalia
Nsour, Mohannad Al
Nuhoglu, Irfan
Nurk, Eha
O'Neill, Terence W
O'Reilly, Dermot
Obreja, Galina
Ochimana, Caleb
Ochoa-Avilés, Angélica M
Oda, Eiji
Oh, Kyungwon
Ohara, Kumiko
Ohlsson, Claes
Ohtsuka, Ryutaro
Olafsson, Örn
Olinto, Maria Teresa A
Oliveira, Isabel O
Omar, Mohd Azahadi
Onat, Altan
Ong, Sok King
Ono, Lariane M
Ordunez, Pedro
Ornelas, Rui
Ortiz, Ana P
Ortiz, Pedro J
Osler, Merete
Osmond, Clive
Ostojic, Sergej M
Ostovar, Afshin
Otero, Johanna A
Overvad, Kim
Owusu-Dabo, Ellis
Paccaud, Fred Michel
Padez, Cristina
Pagkalos, Ioannis
Pahomova, Elena
Paiva, Karina Mary de
Pajak, Andrzej
Palli, Domenico
Palloni, Alberto
Palmieri, Luigi
Pan, Wen-Harn
Panda-Jonas, Songhomitra
Pandey, Arvind
Panza, Francesco
Papandreou, Dimitrios
Park, Soon-Woo
Park, Suyeon
Parnell, Winsome R
Parsaeian, Mahboubeh
Pascanu, Ionela M
Pasquet, Patrick
Patel, Nikhil D
Pednekar, Mangesh S
Peer, Nasheeta
Peixoto, Sergio Viana
Peltonen, Markku
Pereira, Alexandre C
Peres, Marco A
Pérez-Farinós, Napoleón
Pérez, Cynthia M
Peterkova, Valentina
Peters, Annette
Petersmann, Astrid
Petkeviciene, Janina
Petrauskiene, Ausra
Pettenuzzo, Emanuela
Peykari, Niloofar
Pham, Son Thai
Pichardo, Rafael N
Pierannunzio, Daniela
Pigeot, Iris
Pikhart, Hynek
Pilav, Aida
Pilotto, Lorenza
Pistelli, Francesco
Pitakaka, Freda
Piwonska, Aleksandra
Pizarro, Andreia N
Plans-Rubió, Pedro
Poh, Bee Koon
Pohlabeln, Hermann
Pop, Raluca M
Popovic, Stevo R
Porta, Miquel
Posch, Georg
Poudyal, Anil
Poulimeneas, Dimitrios
Pouraram, Hamed
Pourfarzi, Farhad
Pourshams, Akram
Poustchi, Hossein
Pradeepa, Rajendra
Price, Alison J
Price, Jacqueline F
Providencia, Rui
Puder, Jardena J
Pudule, Iveta
Puhakka, Soile E
Puiu, Maria
Punab, Margus
Qasrawi, Radwan F
Qorbani, Mostafa
Quoc Bao, Tran
Radic, Ivana
Radisauskas, Ricardas
Rahimikazerooni, Salar
Rahman, Mahfuzar
Rahman, Mahmudur
Raitakari, Olli
Raj, Manu
Rakhimova, Ellina
Rakhmatulloev, Sherali
Rakovac, Ivo
Ramachandra Rao, Sudha
Ramachandran, Ambady
Ramke, Jacqueline
Ramos, Elisabete
Ramos, Rafel
Rampal, Lekhraj
Rampal, Sanjay
Rarra, Vayia
Rascon-Pacheco, Ramon A
Rasmussen, Mette
Rech, Cassiano Ricardo
Redon, Josep
Reganit, Paul Ferdinand M
Regecová, Valéria
Revilla, Luis
Rezaianzadeh, Abbas
Ribas-Barba, Lourdes
Ribeiro, Robespierre
Riboli, Elio
Richter, Adrian
Rigo, Fernando
Rinaldo, Natascia
Rinke de Wit, Tobias F
Rito, Ana
Ritti-Dias, Raphael M
Rivera, Juan A
Robitaille, Cynthia
Roccaldo, Romana
Rodrigues, Daniela
Rodríguez-Artalejo, Fernando
Rodriguez-Perez, María del Cristo
Rodríguez-Villamizar, Laura A
Roggenbuck, Ulla
Rojas-Martinez, Rosalba
Rojroongwasinkul, Nipa
Romaguera, Dora
Romeo, Elisabetta L
Rosario, Rafaela V
Rosengren, Annika
Rouse, Ian
Roy, Joel GR
Rubinstein, Adolfo
Rühli, Frank J
Ruidavets, Jean-Bernard
Ruiz-Betancourt, Blanca Sandra
Ruiz Moreno, Emma
Rusakova, Iuliia A
Russell Jonsson, Kenisha
Russo, Paola
Rust, Petra
Rutkowski, Marcin
Sabanayagam, Charumathi
Sacchini, Elena
Sachdev, Harshpal S
Sadjadi, Alireza
Safarpour, Ali Reza
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Saidi, Olfa
Saki, Nader
Salanave, Benoit
Salazar Martinez, Eduardo
Salmerón, Diego
Salomaa, Veikko
Salonen, Jukka T
Salvetti, Massimo
Samoutian, Margarita
Sánchez-Abanto, Jose
Sandjaja
Sans, Susana
Santa Marina, Loreto
Santos, Diana A
Santos, Ina S
Santos, Lèlita C
Santos, Maria Paula
Santos, Osvaldo
Santos, Rute
Santos Sanz, Sara
Saramies, Jouko L
Sardinha, Luis B
Sarrafzadegan, Nizal
Sathish, Thirunavukkarasu
Saum, Kai-Uwe
Savva, Savvas
Savy, Mathilde
Sawada, Norie
Sbaraini, Mariana
Scazufca, Marcia
Schaan, Beatriz D
Schaffrath Rosario, Angelika
Schargrodsky, Herman
Schienkiewitz, Anja
Schindler, Karin
Schipf, Sabine
Schmidt, Carsten O
Schmidt, Ida Maria
Schnohr, Peter
Schöttker, Ben
Schramm, Sara
Schramm, Stine
Schröder, Helmut
Schultsz, Constance
Schutte, Aletta E
Sebert, Sylvain
Sein, Aye Aye
Selamat, Rusidah
Sember, Vedrana
Sen, Abhijit
Senbanjo, Idowu O
Sepanlou, Sadaf G
Sequera, Victor
Serra-Majem, Luis
Servais, Jennifer
Ševcíková, Ludmila
Shalnova, Svetlana A
Shamah-Levy, Teresa
Shamshirgaran, Morteza
Shanthirani, Coimbatore Subramaniam
Sharafkhah, Maryam
Sharma, Sanjib K
Shaw, Jonathan E
Shayanrad, Amaneh
Shayesteh, Ali Akbar
Shengelia, Lela
Shi, Zumin
Shibuya, Kenji
Shimizu-Furusawa, Hana
Shin, Dong Wook
Shin, Youchan
Shirani, Majid
Shiri, Rahman
Shrestha, Namuna
Si-Ramlee, Khairil
Siani, Alfonso
Siantar, Rosalynn
Sibai, Abla M
Silva, Antonio M
Silva, Diego Augusto Santos
Simon, Mary
Simons, Judith
Simons, Leon A
Sjöberg, Agneta
Sjöström, Michael
Skodje, Gry
Slowikowska-Hilczer, Jolanta
Slusarczyk, Przemyslaw
Smeeth, Liam
So, Hung-Kwan
Soares, Fernanda Cunha
Sobek, Grzegorz
Sobngwi, Eugène
Sodemann, Morten
Söderberg, Stefan
Soekatri, Moesijanti YE
Soemantri, Agustinus
Sofat, Reecha
Solfrizzi, Vincenzo
Somi, Mohammad Hossein
Sonestedt, Emily
Song, Yi
Sørensen, Thorkild IA
Sørgjerd, Elin P
Soric, Maroje
Sossa Jérome, Charles
Soto-Rojas, Victoria E
Soumaré, Aïcha
Sovic, Slavica
Sparboe-Nilsen, Bente
Sparrenberger, Karen
Spinelli, Angela
Spiroski, Igor
Staessen, Jan A
Stamm, Hanspeter
Starc, Gregor
Stathopoulou, Maria G
Staub, Kaspar
Stavreski, Bill
Steene-Johannessen, Jostein
Stehle, Peter
Stein, Aryeh D
Stergiou, George S
Stessman, Jochanan
Stevanovic, Ranko
Stieber, Jutta
Stöckl, Doris
Stocks, Tanja
Stokwiszewski, Jakub
Stoyanova, Ekaterina
Stratton, Gareth
Stronks, Karien
Strufaldi, Maria Wany
Sturua, Lela
Suárez-Medina, Ramón
Suka, Machi
Sun, Chien-An
Sundström, Johan
Sung, Yn-Tz
Sunyer, Jordi
Suriyawongpaisal, Paibul
Swinburn, Boyd A
Sy, Rody G
Syddall, Holly E
Sylva, René Charles
Szklo, Moyses
Szponar, Lucjan
Tai, E Shyong
Tammesoo, Mari-Liis
Tamosiunas, Abdonas
Tan, Eng Joo
Tang, Xun
Tanser, Frank
Tao, Yong
Tarawneh, Mohammed Rasoul
Tarp, Jakob
Tarqui-Mamani, Carolina B
Taxová Braunerová, Radka
Taylor, Anne
Taylor, Julie
Tchibindat, Félicité
Tebar, William R
Tell, Grethe S
Tello, Tania
Thankappan, KR
Theobald, Holger
Theodoridis, Xenophon
Thijs, Lutgarde
Thomas, Nihal
Thuesen, Betina H
Tichá, Lubica
Timmermans, Erik J
Tjonneland, Anne
Tolonen, Hanna K
Tolstrup, Janne S
Topbas, Murat
Topór-Madry, Roman
Torheim, Liv Elin
Tormo, María José
Tornaritis, Michael J
Torrent, Maties
Torres-Collado, Laura
Toselli, Stefania
Traissac, Pierre
Tran, Thi Tuyet-Hanh
Trichopoulos, Dimitrios
Trichopoulou, Antonia
Trinh, Oanh TH
Trivedi, Atul
Tshepo, Lechaba
Tsigga, Maria
Tsugane, Shoichiro
Tuliakova, Azaliia M
Tulloch-Reid, Marshall K
Tullu, Fikru
Tuomainen, Tomi-Pekka
Tuomilehto, Jaakko
Turley, Maria L
Tynelius, Per
Tzotzas, Themistoklis
Tzourio, Christophe
Ueda, Peter
Ugel, Eunice
Ukoli, Flora AM
Ulmer, Hanno
Unal, Belgin
Usupova, Zhamyila
Uusitalo, Hannu MT
Uysal, Nalan
Vaitkeviciute, Justina
Valdivia, Gonzalo
Vale, Susana
Valvi, Damaskini
van Dam, Rob M
Van der Heyden, Johan
van der Schouw, Yvonne T
Van Herck, Koen
Van Minh, Hoang
van Valkengoed, Irene GM
Vanderschueren, Dirk
Vanuzzo, Diego
Varbo, Anette
Varela-Moreiras, Gregorio
Varona-Pérez, Patricia
Vasan, Senthil K
Vega, Tomas
Veidebaum, Toomas
Velasquez-Melendez, Gustavo
Velika, Biruta
Veronesi, Giovanni
Verschuren, WM Monique
Victora, Cesar G
Viegi, Giovanni
Viet, Lucie
Villalpando, Salvador
Vineis, Paolo
Vioque, Jesus
Virtanen, Jyrki K
Visser, Marjolein
Visvikis-Siest, Sophie
Viswanathan, Bharathi
Vladulescu, Mihaela
Vlasoff, Tiina
Vocanec, Dorja
Völzke, Henry
Voutilainen, Ari
Voutilainen, Sari
Vrijheid, Martine
Vrijkotte, Tanja GM
Wade, Alisha N
Wagner, Aline
Waldhör, Thomas
Walton, Janette
Wambiya, Elvis OA
Wan Bebakar, Wan Mohamad
Wan Mohamud, Wan Nazaimoon
Wanderley Júnior, Rildo de Souza
Wang, Ming-Dong
Wang, Ningli
Wang, Qian
Wang, Xiangjun
Wang, Ya Xing
Wang, Ying-Wei
Wannamethee, S Goya
Wareham, Nicholas
Weber, Adelheid
Wedderkopp, Niels
Weerasekera, Deepa
Weghuber, Daniel
Wei, Wenbin
Weres, Aneta
Werner, Bo
Whincup, Peter H
Widhalm, Kurt
Widyahening, Indah S
Wiecek, Andrzej
Wilks, Rainford J
Willeit, Johann
Willeit, Peter
Williams, Julianne
Wilsgaard, Tom
Wojtyniak, Bogdan
Wong-McClure, Roy A
Wong, Andrew
Wong, Jyh Eiin
Wong, Tien Yin
Woo, Jean
Woodward, Mark
Wu, Frederick C
Wu, Jianfeng
Wu, Li Juan
Wu, Shouling
Xu, Haiquan
Xu, Liang
Yaacob, Nor Azwany
Yamborisut, Uruwan
Yan, Weili
Yang, Ling
Yang, Xiaoguang
Yang, Yang
Yardim, Nazan
Yaseri, Mehdi
Yasuharu, Tabara
Ye, Xingwang
Yiallouros, Panayiotis K
Yoosefi, Moein
Yoshihara, Akihiro
You, Qi Sheng
You, San-Lin
Younger-Coleman, Novie O
Yusof, Safiah Md
Yusoff, Ahmad Faudzi
Zaccagni, Luciana
Zafiropulos, Vassilis
Zainuddin, Ahmad A
Zakavi, Seyed Rasoul
Zamani, Farhad
Zambon, Sabina
Zampelas, Antonis
Zamrazilová, Hana
Zapata, Maria Elisa
Zargar, Abdul Hamid
Zaw, Ko Ko
Zdrojewski, Tomasz
Zeljkovic Vrkic, Tajana
Zeng, Yi
Zhang, Luxia
Zhang, Zhen-Yu
Zhao, Dong
Zhao, Ming-Hui
Zhao, Wenhua
Zhen, Shiqi
Zheng, Wei
Zheng, Yingfeng
Zholdin, Bekbolat
Zhou, Maigeng
Zhu, Dan
Zocalo, Yanina
Zuñiga Cisneros, Julio
Zuziak, Monika
Ezzati, Majid
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 7-13 November 2020 396(10261):1511-1524
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Five insights from the Global Burden of Disease Study 2019
Autorzy :
Murray, Christopher J L
Abbafati, Cristiana
Abbas, Kaja M
Abbasi, Mohammad
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abd-Allah, Foad
Abdollahi, Mohammad
Abedi, Parisa
Abedi, Aidin
Abolhassani, Hassan
Aboyans, Victor
Abreu, Lucas Guimarães
Abrigo, Michael R M
Abu-Gharbieh, Eman
Abu Haimed, Abdulaziz Khalid
Abushouk, Abdelrahman I
Acebedo, Alyssa
Ackerman, Ilana N
Adabi, Maryam
Adamu, Abdu A
Adebayo, Oladimeji M
Adelson, Jaimie D
Adetokunboh, Olatunji O
Afarideh, Mohsen
Afshin, Ashkan
Agarwal, Gina
Agrawal, Anurag
Ahmad, Tauseef
Ahmadi, Keivan
Ahmadi, Mehdi
Ahmed, Muktar Beshir
Aji, Budi
Akinyemiju, Tomi
Akombi, Blessing
Alahdab, Fares
Alam, Khurshid
Alanezi, Fahad Mashhour
Alanzi, Turki M
Albertson, Samuel B
Alemu, Biresaw Wassihun
Alemu, Yihun Mulugeta
Alhabib, Khalid F
Ali, Muhammad
Ali, Saqib
Alicandro, Gianfranco
Alipour, Vahid
Alizade, Hesam
Aljunid, Syed Mohamed
Alla, François
Allebeck, Peter
Almadi, Majid Abdulrahman Hamad
Almasi-Hashiani, Amir
Al-Mekhlafi, Hesham M
Almulhim, Abdulaziz M
Alonso, Jordi
Al-Raddadi, Rajaa M
Altirkawi, Khalid A
Alvis-Guzman, Nelson
Amare, Bekalu
Amare, Azmeraw T
Amini, Saeed
Amit, Arianna Maever L
Amugsi, Dickson A
Anbesu, Etsay Woldu
Ancuceanu, Robert
Anderlini, Deanna
Anderson, Jason A
Andrei, Tudorel
Andrei, Catalina Liliana
Anjomshoa, Mina
Ansari, Fereshteh
Ansari-Moghaddam, Alireza
Antonio, Carl Abelardo T
Antony, Catherine M
Anvari, Davood
Appiah, Seth Christopher Yaw
Arabloo, Jalal
Arab-Zozani, Morteza
Aravkin, Aleksandr Y
Arba, Aseb Arba Kinfe
Aripov, Timur
Ärnlöv, Johan
Arowosegbe, Oluwaseyi Olalekan
Asaad, Malke
Asadi-Aliabadi, Mehran
Asadi-Pooya, Ali A
Ashbaugh, Charlie
Assmus, Michael
Atout, Maha Moh'd Wahbi
Ausloos, Marcel
Ausloos, Floriane
Ayala Quintanilla, Beatriz Paulina
Ayano, Getinet
Ayanore, Martin Amogre
Azari, Samad
Azene, Zelalem Nigussie
B, Darshan B
Babaee, Ebrahim
Badawi, Alaa
Badiye, Ashish D
Bagherzadeh, Mojtaba
Bairwa, Mohan
Bakhtiari, Ahad
Bakkannavar, Shankar M
Balachandran, Arun
Banach, Maciej
Banerjee, Srikanta K
Banik, Palash Chandra
Baraki, Adhanom Gebreegziabher
Barker-Collo, Suzanne Lyn
Basaleem, Huda
Basu, Sanjay
Baune, Bernhard T
Bayati, Mohsen
Baye, Bayisa Abdissa
Bedi, Neeraj
Beghi, Ettore
Bell, Michellr L
Bensenor, Isabela M
Berhe, Kidanemaryam
Berman, Adam E
Bhagavathula, Akshaya Srikanth
Bhala, Neeraj
Bhardwaj, Pankaj
Bhattacharyya, Krittika
Bhattarai, Suraj
Bhutta, Zulfiqar A
Bijani, Ali
Bikbov, Boris
Biondi, Antonio
Bisignano, Catherine
Biswas, Raaj Kishore
Bjørge, Tone
Bohlouli, Somayeh
Bohluli, Mehdi
Bolla, Srinivasa Rao Rao
Boloor, Archith
Bose, Dipan
Boufous, Soufiane
Brady, Oliver J
Braithwaite, Dejana
Brauer, Michael
Breitborde, Nicholas J K
Brenner, Hermann
Breusov, Alexey V
Briant, Paul Svitil
Briggs, Andrew M
Britton, Gabrielle B
Brugha, Traolach
Burugina Nagaraja, Sharath
Busse, Reinhard
Butt, Zahid A
Caetano dos Santos, Florentino Luciano
Cámera, Luis LA Alberto
Campos-Nonato, Ismael R
Campuzano Rincon, Julio Cesar
Car, Josip
Cárdenas, Rosario
Carreras, Giulia
Carrero, Juan J
Carvalho, Felix
Castaldelli-Maia, Joao Mauricio
Castelpietra, Giulio
Castro, Franz
Catalá-López, Ferrán
Causey, Kate
Cederroth, Christopher R
Cercy, Kelly M
Cerin, Ester
Chandan, Joht Singh
Chang, Jung-Chen
Charan, Jaykaran
Charlson, Fiona J
Chattu, Vijay Kumar
Chaturvedi, Sarika
Cherbuin, Nicolas
Chin, Ken Lee
Chirinos-Caceres, Jesus Lorenzo
Cho, Daniel Youngwhan
Choi, Jee-Young Jasmine
Chu, Dinh-Toi
Chung, Sheng-Chia
Chung, Michael T
Cicuttini, Flavia M
Cirillo, Massimo
Cislaghi, Beniamino
Cohen, Aaron J
Compton, Kelly
Corso, Barbara
Cortesi, Paolo Angelo
Costa, Vera Marisa
Cousin, Ewerton
Cowden, Richard G
Cross, Marita
Crowe, Christopher Stephen
Cummins, Steven
Dai, Haijiang
Dai, Hancheng
Damiani, Giovanni
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Daneshpajouhnejad, Parnaz
Darwesh, Aso Mohammad
Das, Jai K
Das Gupta, Rajat
das Neves, José
Davey, Gail
Dávila-Cervantes, Claudio Alberto
Davis, Adrian C
De Leo, Diego
Denova-Gutiérrez, Edgar
Deribe, Kebede
Dervenis, Nikolaos
Desai, Rupak
Deuba, Keshab
Dhungana, Govinda Prasad
Dianatinasab, Mostafa
Diaz, Daniel
Dichgans, Martin
Didarloo, Alireza
Dippenaar, Ilse N
Dokova, Klara
Dolecek, Christiane
Dorostkar, Fariba
Doshi, Pratik P
Doshi, Chirag P
Doshmangir, Leila
Doxey, Matthew C
Driscoll, Tim Robert
Duncan, Bruce B
Eagan, Arielle Wilder
Ebrahimi, Hedyeh
Ebrahimi Kalan, Mohammad
Edvardsson, David
Ehrlich, Joshua R
Elbarazi, Iffat
Elgendy, Islam Y
El-Jaafary, Shaimaa I
El Sayed Zaki, Maysaa
Elsharkawy, Aisha
El Tantawi, Maha
Elyazar, Iqbal RF
Emamian, Mohammad Hassan
Eshrati, Babak
Eskandarieh, Sharareh
Esteghamati, Alireza
Esteghamati, Sadaf
Fanzo, Jessica
Faro, Andre
Farzadfar, Farshad
Fattahi, Nazir
Feigin, Valery L
Fereshtehnejad, Seyed-Mohammad
Fernandes, Eduarda
Ferrara, Pietro
Ferrari, Alize J
Filip, Irina
Fischer, Florian
Fisher, James L
Fitzgerald, Ryan
Foigt, Nataliya A
Folayan, Morenike Oluwatoyin
Fomenkov, Artem Alekseevich
Foroutan, Masoud
Franklin, Richard Charles
Freitas, Marisa
Fukumoto, Takeshi
Furtado, João M
Gad, Mohamed M
Gaidhane, Abhay Motiramji
Gakidou, Emmanuela
Gallus, Silvano
Gardner, William M
Geberemariyam, Biniyam Sahiledengle
Gebremedhin, Ketema Bizuwork
Gebremeskel, Leake G
Gebresillassie, Begashaw Melaku
Geramo, Yilma Chisha Dea
Gesesew, Hailay Abrha
Gething, Peter W
Gezae, Kebede Embaye
Ghadiri, Keyghobad
Ghaffarifar, Fatemeh
Ghafourifard, Mansour
Ghamari, Farhad
Ghashghaee, Ahmad
Gholamian, Asadollah
Giampaoli, Simona
Gill, Paramjit Singh
Gillum, Richard F
Ginawi, Ibrahim Abdelmageed
Giussani, Giorgia
Gnedovskaya, Elena V
Godinho, Myron Anthony
Golechha, Mahaveer
Gona, Philimon N
Gopalani, Sameer Vali
Gorini, Giuseppe
Goulart, Bárbara Niegia Garcia
Goulart, Alessandra C
Grada, Ayman
Greaves, Felix
Gudi, Nachiket
Guimarães, Rafael Alves
Guo, Yuming
Gupta, Subodh Sharan
Gupta, Rajeev
Gupta, Rahul
Haagsma, Juanita A
Hachinski, Vladimir
Hafezi-Nejad, Nima
Haile, Lydia M
Haj-Mirzaian, Arvin
Hall, Brian J
Hamadeh, Randah R
Hamidi, Samer
Han, Chieh
Hankey, Graeme J
Haro, Josep Maria
Hasaballah, Ahmed I
Hashi, Abdiwahab
Hassan, Amr
Hassanipour, Soheil
Hassankhani, Hadi
Havmoeller, Rasmus J
Hay, Simon I
Hayat, Khezar
Henok, Andualem
Henry, Nathaniel J
Herteliu, Claudiu
Heydarpour, Fatemeh
Ho, Hung Chak
Hole, Michael K
Holla, Ramesh
Hoogar, Praveen
Hopf, Kathleen Pillsbury
Hosgood, H Dean
Hossain, Naznin
Hosseinzadeh, Mehdi
Hostiuc, Mihaela
Hostiuc, Sorin
Househ, Mowafa
Hoy, Damian G
Hu, Guoqing
Huda, Tanvir M
Hugo, Fernando N
Humayun, Ayesha
Hussain, Rabia
Hwang, Bing-Fang
Iavicoli, Ivo
Ibeneme, Charles Ugochukwu
Ibitoye, Segun Emmanuel
Ikuta, Kevin S
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Ilic, Irena M
Ilic, Milena D
Inbaraj, Leeberk Raja
Iqbal, Usman
Irvani, Seyed Sina Naghibi
Islam, M Mofizul
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Iso, Hiroyasu
Iwu, Chidozie C D
Jaafari, Jalil
Jahagirdar, Deepa
Jahani, Mohammad Ali
Jakovljevic, Mihajlo
Jalali, Amir
Jalilian, Farzad
Janodia, Manthan Dilipkumar
Javaheri, Tahereh
Jenabi, Ensiyeh
Jha, Ravi Prakash
Jha, Vivekanand
Ji, John S
Johnson, Catherine Owens
Jonas, Jost B
Jürisson, Mikk
Kabir, Ali
Kabir, Zubair
Kalani, Rizwan
Kalankesh, Leila R
Kalhor, Rohollah
Kanchan, Tanuj
Kapoor, Neeti
Karami Matin, Behzad
Karch, André
Karim, Mohd Anisul
Karimi, Salah Eddin
Kasa, Ayele Semachew
Kassebaum, Nicholas J
Kayode, Gbenga A
Kazemi Karyani, Ali
Keiyoro, Peter
Khalid, Nauman
Khammarnia, Mohammad
Khan, Maseer
Khan, Ejaz Ahmad
Khan, Gulfaraz
Khatab, Khaled
Khater, Mona M
Khatib, Mahalaqua Nazli
Khazaie, Habibolah
Khoja, Abdullah T
Khubchandani, Jagdish
Kianipour, Neda
Kieling, Christian
Kim, Young-Eun
Kim, Yun Jin
Kimokoti, Ruth W
Kinfu, Yohannes
Kisa, Sezer
Kisa, Adnan
Kissoon, Niranjan
Kivimäki, Mika
Kneib, Cameron J
Knight, Megan
Koh, David S Q
Komaki, Hamidreza
Kopec, Jacek A
Kosen, Soewarta
Kotlo, Anirudh
Koul, Parvaiz A
Koyanagi, Ai
Krishan, Kewal
Krohn, Kris J
KS, Shaji
Kumar, G Anil
Kumar, Nithin
Kumar, Manasi
Kurmi, Om P
Kusuma, Dian
Kyu, Hmwe Hmwe
Lacey, Ben
Lal, Dharmesh Kumar
Lalloo, Ratilal
Lallukka, Tea
Lan, Qing
Landires, Iván
Larson, Heidi Jane
Lasrado, Savita
Lau, Kathryn Mei-Ming
Lauriola, Paolo
La Vecchia, Carlo
Leal, Lisiane F
Leasher, Janet L
Ledesma, Jorge R
Lee, Paul H
Lee, Shaun Wen Huey
Leonardi, Matilde
Leung, Janni
Li, Bingyu
Li, Shanshan
Lim, Lee-Ling
Lin, Ro-Ting
Listl, Stefan
Liu, Xuefeng
Liu, Yang
Logroscino, Giancarlo
Lopez, Jaifred Christian F
Lorkowski, Stefan
Lozano, Rafael
Lu, Alton
Lugo, Alessandra
Lunevicius, Raimundas
Lyons, Ronan A
Ma, Jianing
Machado, Daiane Borges
Maddison, Emilie R
Mahasha, Phetole Walter
Mahmoudi, Morteza
Majeed, Azeem
Maled, Venkatesh
Maleki, Shokofeh
Maleki, Afshin
Malekzadeh, Reza
Malta, Deborah Carvalho
Mamun, Abdullah A
Manguerra, Helena
Mansouri, Borhan
Mansournia, Mohammad Ali
Mantilla Herrera, Ana M
Martini, Santi
Martins-Melo, Francisco Rogerlândio
Martopullo, Ira
Masoumi, Seyedeh Zahra
Massenburg, Benjamin Ballard
Mathur, Manu Raj
Maulik, Pallab K
Mazidi, Mohsen
McAlinden, Colm
McGrath, John J
McKee, Martin
Mehndiratta, Man Mohan
Mehri, Fereshteh
Mehta, Kala M
Melese, Addisu
Memish, Ziad A
Mendoza, Walter
Menezes, Ritesh G
Mengesha, Endalkachew Worku
Meretoja, Tuomo J
Meretoja, Atte
Mestrovic, Tomislav
Miazgowski, Bartosz
Michalek, Irmina Maria
Milne, George J
Miri, Mohammad
Mirica, Andreea
Mirrakhimov, Erkin M
Mirzaei, Hamed
Mirzaei, Maryam
Mirzaei-Alavijeh, Mehdi
Misganaw, Awoke Temesgen
Moazen, Babak
Moghadaszadeh, Masoud
Mohajer, Bahram
Mohamad, Osama
Mohammad, Yousef
Mohammad, Dara K
Mohammad Gholi Mezerji, Naser
Mohammadian-Hafshejani, Abdollah
Mohammed, Shafiu
Mohebi, Farnam
Mokdad, Ali H
Molokhia, Mariam
Monasta, Lorenzo
Mooney, Meghan D
Moradi, Masoud
Moradi, Ghobad
Moradi-Lakeh, Maziar
Moradzadeh, Rahmatollah
Moraga, Paula
Morawska, Lidia
Morgado-da-Costa, Joana
Morrison, Shane Douglas
Mosapour, Abbas
Mosser, Jonathan F
Mousavi, Seyyed Meysam
Mousavi Khaneghah, Amin
Mueller, Ulrich Otto
Mullany, Erin C
Musa, Kamarul Imran
Naderi, Mehdi
Nagarajan, Ahamarshan Jayaraman
Naghavi, Mohsen
Naghshtabrizi, Behshad
Naimzada, Mukhammad David
Najafi, Farid
Naldi, Luigi
Nayak, Vinod C
Nazari, Javad
Ndejjo, Rawlance
Negoi, Ionut
Negoi, Ruxandra Irina
Netsere, Henok Biresaw Netsere
Nguefack-Tsague, Georges
Ngunjiri, Josephine W
Nguyen, Diep Ngoc
Nguyen, Huong Lan Thi
Nichols, Emma
Nigatu, Yeshambel T
Nikbakhsh, Rajan
Nixon, Molly R
Nnaji, Chukwudi A
Nomura, Shuhei
Noubiap, Jean Jacques
Nowak, Christoph
Nsoesie, Elaine Okanyene
Nunez-Samudio, Virginia
Ogbo, Felix Akpojene
Oghenetega, Onome Bright
Okunga, Emmanuel Wandera
Oladnabi, Morteza
Olagunju, Andrew T
Olusanya, Jacob Olusegun
Olusanya, Bolajoko Olubukunola
Omar Bali, Ahmed
Omer, Muktar Omer
Ong, Sokking
Ong, Kanyin L
Onwujekwe, Obinna E
Oren, Eyal
Ortiz, Alberto
Ostroff, Samuel M
Oţoiu, Adrian
Otstavnov, Nikita
Otstavnov, Stanislav S
Øverland, Simon
Owolabi, Mayowa O
P A, Mahesh
Padubidri, Jagadish Rao
Pakhale, Smita
Pakshir, Keyvan
Palladino, Raffaele
Pana, Adrian
Panda-Jonas, Songhomitra
Parmar, Priya G Kumari
Pathak, Mona
Patton, George C
Pazoki Toroudi, Hamidreza
Peden, Amy E
Pepito, Veincent Christian Filipino
Peprah, Emmanuel K
Pereira, David M
Pereira, Alexandre
Pereira, Jeevan
Perico, Norberto
Pescarini, Julia Moreira
Pham, Hai Quang
Phillips, Michael R
Piccinelli, Cristiano
Pilz, Tessa M
Pinheiro, Marina
Piradov, Michael A
Pirsaheb, Meghdad
Pishgar, Farhad
Pond, Constance Dimity
Postma, Maarten J
Pottoo, Faheem Hyder
Pourjafar, Hadi
Pourmalek, Farshad
Prada, Sergio I
Prasad, Narayan
Pribadi, Dimas Ria Angga
Pupillo, Elisabetta
Quazi Syed, Zahiruddin
Rabiee, Navid
Rabiee, Mohammad
Radfar, Amir
Rafiee, Ata
Raggi, Alberto
Rahman, Mohammad Hifz Ur
Rahman, Muhammad Aziz
Ramezanzadeh, Kiana
Ranabhat, Chhabi Lal
Ranta, Annemarei
Rao, Sowmya J
Rao, Puja C
Rasella, Davide
Rashedi, Vahid
Rastogi, Prateek
Rawaf, Salman
Rawaf, David Laith
Rawal, Lal
Rawassizadeh, Reza
Rawat, Ramu
Razo, Christian
Regassa, Lemma Demissie
Reitsma, Marissa Bettay
Remuzzi, Giuseppe
Renjith, Vishnu
Renzaho, Andre M N
Resnikoff, Serge
Rezaei, Nima
Rezaei, Negar
Rezai, Mohammad sadegh
Rezapour, Aziz
Rhinehart, Phoebe-Anne
Riahi, Seyed Mohammad
Ribeiro, Antonio Luiz P
Ribeiro, Daniel Cury
Rickard, Jennifer
Roever, Leonardo
Romoli, Michele
Ronfani, Luca
Roshandel, Gholamreza
Rubagotti, Enrico
Rumisha, Susan Fred
Rwegerera, Godfrey M
Saadatagah, Seyedmohammad
Sabour, Siamak
Sachdev, Perminder S
Saddik, Basema
Sadeghi, Masoumeh
Sadeghi, Ehsan
Saeedi Moghaddam, Sahar
Sahebkar, Amirhossein
Sahraian, Mohammad Ali
Sajadi, S Mohammad
Salem, Marwa R Rashad
Salem, Hosni
Salimzadeh, Hamideh
Salomon, Joshua A
Salz, Inbal
Samad, Zainab
Samadi Kafil, Hossein
Samy, Abdallah M
Sanabria, Juan
Santomauro, Damian Francesco
Santric-Milicevic, Milena M
Saraswathy, Sivan Yegnanarayana Iyer
Sarrafzadegan, Nizal
Sartorius, Benn
Sarveazad, Arash
Sathian, Brijesh
Sathish, Thirunavukkarasu
Sattin, Davide
Schaeffer, Lauren E
Schiavolin, Silvia
Schmidt, Maria Inês
Schutte, Aletta Elisabeth
Schwebel, David C
Schwendicke, Falk
Sepanlou, Sadaf G
Sha, Feng
Shafaat, Omid
Shahabi, Saeed
Shaheen, Amira A
Shaikh, Masood Ali
Shams-Beyranvand, Mehran
Shamsizadeh, Morteza
Sharafi, Kiomars
Sharara, Fablina
Sheikh, Aziz
Shetty, B Suresh Kumar
Shibuya, Kenji
Shigematsu, Mika
Shin, Min-Jeong
Shin, Jae Il
Shiri, Rahman
Shivakumar, K M
Shrime, Mark G
Shuval, Kerem
Sigfusdottir, Inga Dora
Sigurvinsdottir, Rannveig
Silva, Diego Augusto Santos
Silva, João Pedro
Simonetti, Biagio
Singh, Jasvinder A
Singh, Pushpendra
Singh, Ambrish
Sinha, Dhirendra Narain
Skryabin, Valentin Yurievich
Sliwa, Karen
Smith, Emma U R
Soheili, Amin
Soltani, Shahin
Somefun, Oluwaseyi Dolapo
Sorensen, Reed J D
Soriano, Joan B
Sorrie, Muluken Bekele
Soyiri, Ireneous N
Sreeramareddy, Chandrashekhar T
Sripada, Kam
Stanaway, Jeffrey D
Ştefan, Simona Cătălina
Stein, Dan J
Steiner, Caitlyn
Stokes, Mark A
Stranges, Saverio
Suchdev, Parminder S
Sudaryanto, Agus
Sufiyan, Mu'awiyyah Babale
Suliankatchi Abdulkader, Rizwan
Sulo, Gerhard
Swope, Carolyn B
Sylte, Dillon O
Tabarés-Seisdedos, Rafael
Tabuchi, Takahiro
Tadakamadla, Santosh Kumar
Taddele, Biruk Wogayehu
Taherkhani, Amir
Tahir, Zarfishan
Tamiru, Animut Tagele
Tang, Muming
Tareque, Md Ismail
Tefera, Yonas Getaye Getaye
Tela, Freweini Gebrearegay G
Temsah, Mohamad-Hani
Terrason, Sonyah
Thakur, Bhaskar
Thankappan, Kavumpurathu Raman
Thapar, Rekha
Thomas, Nihal
Titova, Mariya Vladimirovna
Tlou, Boikhutso
Tonelli, Marcello
Topor-Madry, Roman
Torre, Anna E
Touvier, Mathilde
Tovani-Palone, Marcos Roberto Roberto
Tran, Bach Xuan
Travillian, Ravensara
Uddin, Riaz
Ullah, Irfan
Unnikrishnan, Bhaskaran
Upadhyay, Era
Vacante, Marco
Vaicekonyte, Regina
Valdez, Pascual R
Valli, Alessandro
Vasankari, Tommi Juhani
Vasseghian, Yasser
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Vidale, Simone
Violante, Francesco S
Vlassov, Vasily
Vollset, Stein Emil
Vongpradith, Avina
Vu, Giang Thu
W/hawariat, Feleke Gebremeskel
Waheed, Yasir
Wamai, Richard G
Wang, Fang
Wang, Haidong
Wang, Jiayu
Wang, Yanzhong
Wang, Yuan-Pang
Watson, Alexandrea
Wei, Jingkai
Weintraub, Robert G
Weiss, Jordan
Welay, Fissaha Tekulu
Werdecker, Andrea
Westerman, Ronny
Whiteford, Harvey A
Wiangkham, Taweewat
Wickramasinghe, Nuwan Darshana
Wilner, Lauren B
Wojtyniak, Bogdan
Wolfe, Charles D A
Wondmeneh, Temesgen Gebeyehu
Wu, Ai-Min
Wu, Chenkai
Wulf Hanson, Sarah
Wunrow, Han Yong
Xie, Yang
Yahyazadeh Jabbari, Seyed Hossein
Yamagishi, Kazumasa
Yaya, Sanni
Yazdi-Feyzabadi, Vahid
Yearwood, Jamal A
Yeheyis, Tomas Y
Yeshitila, Yordanos Gizachew
Yip, Paul
Yonemoto, Naohiro
Yoon, Seok-Jun
Younis, Mustafa Z
Younker, Theodore Patrick
Yousefinezhadi, Taraneh
Yu, Chuanhua
Yu, Yong
Yuce, Deniz
Yusefzadeh, Hasan
Zaidi, Syed Saoud
Zaman, Sojib Bin
Zamanian, Maryam
Zangeneh, Alireza
Zarafshan, Hadi
Zastrozhin, Mikhail Sergeevich
Zewdie, Kaleab Alemayehu
Zhang, Zhi-Jiang
Zhang, Jianrong
Zhang, Yunquan
Zhao, Xiu-Ju George
Zhao, Yingxi
Zheleva, Bistra
Zheng, Peng
Zhu, Cong
Ziapour, Arash
Zimsen, Stephanie R M
Lopez, Alan D
Vos, Theo
Lim, Stephen S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 17-23 October 2020 396(10258):1135-1159
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global burden of 369 diseases and injuries in 204 countries and territories, 1990–2019: a systematic analysis for the Global Burden of Disease Study 2019
Autorzy :
Vos, Theo
Lim, Stephen S
Abbafati, Cristiana
Abbas, Kaja M
Abbasi, Mohammad
Abbasifard, Mitra
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abbastabar, Hedayat
Abd-Allah, Foad
Abdelalim, Ahmed
Abdollahi, Mohammad
Abdollahpour, Ibrahim
Abolhassani, Hassan
Aboyans, Victor
Abrams, Elissa M
Abreu, Lucas Guimarães
Abrigo, Michael R M
Abu-Raddad, Laith Jamal
Abushouk, Abdelrahman I
Acebedo, Alyssa
Ackerman, Ilana N
Adabi, Maryam
Adamu, Abdu A
Adebayo, Oladimeji M
Adekanmbi, Victor
Adelson, Jaimie D
Adetokunboh, Olatunji O
Adham, Davoud
Afshari, Mahdi
Afshin, Ashkan
Agardh, Emilie E
Agarwal, Gina
Agesa, Kareha M
Aghaali, Mohammad
Aghamir, Seyed Mohammad Kazem
Agrawal, Anurag
Ahmad, Tauseef
Ahmadi, Alireza
Ahmadi, Mehdi
Ahmadieh, Hamid
Ahmadpour, Ehsan
Akalu, Temesgen Yihunie
Akinyemi, Rufus Olusola
Akinyemiju, Tomi
Akombi, Blessing
Al-Aly, Ziyad
Alam, Khurshid
Alam, Noore
Alam, Samiah
Alam, Tahiya
Alanzi, Turki M
Albertson, Samuel B
Alcalde-Rabanal, Jacqueline Elizabeth
Alema, Niguse Meles
Ali, Muhammad
Ali, Saqib
Alicandro, Gianfranco
Alijanzadeh, Mehran
Alinia, Cyrus
Alipour, Vahid
Aljunid, Syed Mohamed
Alla, François
Allebeck, Peter
Almasi-Hashiani, Amir
Alonso, Jordi
Al-Raddadi, Rajaa M
Altirkawi, Khalid A
Alvis-Guzman, Nelson
Alvis-Zakzuk, Nelson J
Amini, Saeed
Amini-Rarani, Mostafa
Aminorroaya, Arya
Amiri, Fatemeh
Amit, Arianna Maever L
Amugsi, Dickson A
Amul, Gianna Gayle Herrera
Anderlini, Deanna
Andrei, Catalina Liliana
Andrei, Tudorel
Anjomshoa, Mina
Ansari, Fereshteh
Ansari, Iman
Ansari-Moghaddam, Alireza
Antonio, Carl Abelardo T
Antony, Catherine M
Antriyandarti, Ernoiz
Anvari, Davood
Anwer, Razique
Arabloo, Jalal
Arab-Zozani, Morteza
Aravkin, Aleksandr Y
Ariani, Filippo
Ärnlöv, Johan
Aryal, Krishna K
Arzani, Afsaneh
Asadi-Aliabadi, Mehran
Asadi-Pooya, Ali A
Asghari, Babak
Ashbaugh, Charlie
Atnafu, Desta Debalkie
Atre, Sachin R
Ausloos, Floriane
Ausloos, Marcel
Ayala Quintanilla, Beatriz Paulina
Ayano, Getinet
Ayanore, Martin Amogre
Aynalem, Yared Asmare
Azari, Samad
Azarian, Ghasem
Azene, Zelalem Nigussie
Babaee, Ebrahim
Badawi, Alaa
Bagherzadeh, Mojtaba
Bakhshaei, Mohammad Hossein
Bakhtiari, Ahad
Balakrishnan, Senthilkumar
Balalla, Shivanthi
Balassyano, Shelly
Banach, Maciej
Banik, Palash Chandra
Bannick, Marlena S
Bante, Agegnehu Bante
Baraki, Adhanom Gebreegziabher
Barboza, Miguel A
Barker-Collo, Suzanne Lyn
Barthelemy, Celine M
Barua, Lingkan
Barzegar, Akbar
Basu, Sanjay
Baune, Bernhard T
Bayati, Mohsen
Bazmandegan, Gholamreza
Bedi, Neeraj
Beghi, Ettore
Béjot, Yannick
Bello, Aminu K
Bender, Rose G
Bennett, Derrick A
Bennitt, Fiona B
Bensenor, Isabela M
Benziger, Catherine P
Berhe, Kidanemaryam
Bernabe, Eduardo
Bertolacci, Gregory J
Bhageerathy, Reshmi
Bhala, Neeraj
Bhandari, Dinesh
Bhardwaj, Pankaj
Bhattacharyya, Krittika
Bhutta, Zulfiqar A
Bibi, Sadia
Biehl, Molly H
Bikbov, Boris
Bin Sayeed, Muhammad Shahdaat
Biondi, Antonio
Birihane, Binyam Minuye
Bisanzio, Donal
Bisignano, Catherine
Biswas, Raaj Kishore
Bohlouli, Somayeh
Bohluli, Mehdi
Bolla, Srinivasa Rao Rao
Boloor, Archith
Boon-Dooley, Alexandra S
Borges, Guilherme
Borzì, Antonio Maria
Bourne, Rupert
Brady, Oliver J
Brauer, Michael
Brayne, Carol
Breitborde, Nicholas J K
Brenner, Hermann
Briant, Paul Svitil
Briggs, Andrew M
Briko, Nikolay Ivanovich
Britton, Gabrielle B
Bryazka, Dana
Buchbinder, Rachelle
Bumgarner, Blair R
Busse, Reinhard
Butt, Zahid A
Caetano dos Santos, Florentino Luciano
Cámera, Luis LA Alberto
Campos-Nonato, Ismael R
Car, Josip
Cárdenas, Rosario
Carreras, Giulia
Carrero, Juan J
Carvalho, Felix
Castaldelli-Maia, Joao Mauricio
Castañeda-Orjuela, Carlos A
Castelpietra, Giulio
Castle, Chris D
Castro, Franz
Catalá-López, Ferrán
Causey, Kate
Cederroth, Christopher R
Cercy, Kelly M
Cerin, Ester
Chandan, Joht Singh
Chang, Alex R
Charlson, Fiona J
Chattu, Vijay Kumar
Chaturvedi, Sarika
Chimed-Ochir, Odgerel
Chin, Ken Lee
Cho, Daniel Youngwhan
Christensen, Hanne
Chu, Dinh-Toi
Chung, Michael T
Cicuttini, Flavia M
Ciobanu, Liliana G
Cirillo, Massimo
Collins, Emma L
Compton, Kelly
Conti, Sara
Cortesi, Paolo Angelo
Costa, Vera Marisa
Cousin, Ewerton
Cowden, Richard G
Cowie, Benjamin C
Cromwell, Elizabeth A
Cross, Di H
Crowe, Christopher Stephen
Cruz, Jessica A
Cunningham, Matthew
Dahlawi, Saad M A
Damiani, Giovanni
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Darwesh, Aso Mohammad
Daryani, Ahmad
Das, Jai K
Das Gupta, Rajat
das Neves, José
Dávila-Cervantes, Claudio Alberto
Davletov, Kairat
De Leo, Diego
Dean, Frances E
DeCleene, Nicole K
Deen, Amanda
Degenhardt, Louisa
Dellavalle, Robert Paul
Demeke, Feleke Mekonnen
Demsie, Desalegn Getnet
Denova-Gutiérrez, Edgar
Dereje, Nebiyu Dereje
Dervenis, Nikolaos
Desai, Rupak
Desalew, Assefa
Dessie, Getenet Ayalew
Dharmaratne, Samath Dhamminda
Dhungana, Govinda Prasad
Dianatinasab, Mostafa
Diaz, Daniel
Dibaji Forooshani, Zahra Sadat
Dingels, Zachary V
Dirac, M Ashworth
Djalalinia, Shirin
Do, Hoa Thi
Dokova, Klara
Dorostkar, Fariba
Doshi, Chirag P
Doshmangir, Leila
Douiri, Abdel
Doxey, Matthew C
Driscoll, Tim Robert
Dunachie, Susanna J
Duncan, Bruce B
Duraes, Andre Rodrigues
Eagan, Arielle Wilder
Ebrahimi Kalan, Mohammad
Edvardsson, David
Ehrlich, Joshua R
El Nahas, Nevine
El Sayed, Iman
El Tantawi, Maha
Elbarazi, Iffat
Elgendy, Islam Y
Elhabashy, Hala Rashad
El-Jaafary, Shaimaa I
Elyazar, Iqbal RF
Emamian, Mohammad Hassan
Emmons-Bell, Sophia
Erskine, Holly E
Eshrati, Babak
Eskandarieh, Sharareh
Esmaeilnejad, Saman
Esmaeilzadeh, Firooz
Esteghamati, Alireza
Estep, Kara
Etemadi, Arash
Etisso, Atkilt Esaiyas
Farahmand, Mohammad
Faraj, Anwar
Fareed, Mohammad
Faridnia, Roghiyeh
Farinha, Carla Sofia e Sá
Farioli, Andrea
Faro, Andre
Faruque, Mithila
Farzadfar, Farshad
Fattahi, Nazir
Fazlzadeh, Mehdi
Feigin, Valery L
Feldman, Rachel
Fereshtehnejad, Seyed-Mohammad
Fernandes, Eduarda
Ferrari, Alize J
Ferreira, Manuela L
Filip, Irina
Fischer, Florian
Fisher, James L
Fitzgerald, Ryan
Flohr, Carsten
Flor, Luisa Sorio
Foigt, Nataliya A
Folayan, Morenike Oluwatoyin
Force, Lisa M
Fornari, Carla
Foroutan, Masoud
Fox, Jack T
Freitas, Marisa
Fu, Weijia
Fukumoto, Takeshi
Furtado, João M
Gad, Mohamed M
Gakidou, Emmanuela
Galles, Natalie C
Gallus, Silvano
Gamkrelidze, Amiran
Garcia-Basteiro, Alberto L
Gardner, William M
Geberemariyam, Biniyam Sahiledengle
Gebrehiwot, Abiyu Mekonnen
Gebremedhin, Ketema Bizuwork
Gebreslassie, Assefa Ayalew Ayalew Ayalew
Gershberg Hayoon, Anna
Gething, Peter W
Ghadimi, Maryam
Ghadiri, Keyghobad
Ghafourifard, Mansour
Ghajar, Alireza
Ghamari, Farhad
Ghashghaee, Ahmad
Ghiasvand, Hesam
Ghith, Nermin
Gholamian, Asadollah
Gilani, Syed Amir
Gill, Paramjit Singh
Gitimoghaddam, Mojgan
Giussani, Giorgia
Goli, Srinivas
Gomez, Ricardo Santiago
Gopalani, Sameer Vali
Gorini, Giuseppe
Gorman, Taren M
Gottlich, Harrison Chase
Goudarzi, Houman
Goulart, Alessandra C
Goulart, Bárbara Niegia Garcia
Grada, Ayman
Grivna, Michal
Grosso, Giuseppe
Gubari, Mohammed Ibrahim Mohialdeen
Gugnani, Harish Chander
Guimaraes, Andre Luiz Sena
Guimarães, Rafael Alves
Guled, Rashid Abdi
Guo, Gaorui
Guo, Yuming
Gupta, Rajeev
Haagsma, Juanita A
Haddock, Beatrix
Hafezi-Nejad, Nima
Hafiz, Abdul
Hagins, Hailey
Haile, Lydia M
Hall, Brian J
Halvaei, Iman
Hamadeh, Randah R
Hamagharib Abdullah, Kanaan
Hamilton, Erin B
Han, Chieh
Han, Hannah
Hankey, Graeme J
Haro, Josep Maria
Harvey, James D
Hasaballah, Ahmed I
Hasanzadeh, Amir
Hashemian, Maryam
Hassanipour, Soheil
Hassankhani, Hadi
Havmoeller, Rasmus J
Hay, Roderick J
Hay, Simon I
Hayat, Khezar
Heidari, Behnam
Heidari, Golnaz
Heidari-Soureshjani, Reza
Hendrie, Delia
Henrikson, Hannah J
Henry, Nathaniel J
Herteliu, Claudiu
Heydarpour, Fatemeh
Hird, Thomas R
Hoek, Hans W
Hole, Michael K
Holla, Ramesh
Hoogar, Praveen
Hosgood, H Dean
Hosseinzadeh, Mehdi
Hostiuc, Mihaela
Hostiuc, Sorin
Househ, Mowafa
Hoy, Damian G
Hsairi, Mohamed
Hsieh, Vivian Chia-rong
Hu, Guoqing
Huda, Tanvir M
Hugo, Fernando N
Huynh, Chantal K
Hwang, Bing-Fang
Iannucci, Vincent C
Ibitoye, Segun Emmanuel
Ikuta, Kevin S
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Ilic, Irena M
Ilic, Milena D
Inbaraj, Leeberk Raja
Ippolito, Helen
Irvani, Seyed Sina Naghibi
Islam, M Mofizul
Islam, MdMohaimenul
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Islami, Farhad
Iso, Hiroyasu
Ivers, Rebecca Q
Iwu, Chidozie C D
Iyamu, Ihoghosa Osamuyi
Jaafari, Jalil
Jacobsen, Kathryn H
Jadidi-Niaragh, Farhad
Jafari, Hussain
Jafarinia, Morteza
Jahagirdar, Deepa
Jahani, Mohammad Ali
Jahanmehr, Nader
Jakovljevic, Mihajlo
Jalali, Amir
Jalilian, Farzad
James, Spencer L
Janjani, Hosna
Janodia, Manthan Dilipkumar
Jayatilleke, Achala Upendra
Jeemon, Panniyammakal
Jenabi, Ensiyeh
Jha, Ravi Prakash
Jha, Vivekanand
Ji, John S
Jia, Peng
John, Oommen
John-Akinola, Yetunde O
Johnson, Catherine Owens
Johnson, Sarah Charlotte
Jonas, Jost B
Joo, Tamas
Joshi, Ankur
Jozwiak, Jacek Jerzy
Jürisson, Mikk
Kabir, Ali
Kabir, Zubair
Kalani, Hamed
Kalani, Rizwan
Kalankesh, Leila R
Kalhor, Rohollah
Kamiab, Zahra
Kanchan, Tanuj
Karami Matin, Behzad
Karch, André
Karim, Mohd Anisul
Karimi, Salah Eddin
Kassa, Getachew Mullu
Kassebaum, Nicholas J
Katikireddi, Srinivasa Vittal
Kawakami, Norito
Kayode, Gbenga A
Keddie, Suzanne H
Keller, Cathleen
Kereselidze, Maia
Khafaie, Morteza Abdullatif
Khalid, Nauman
Khan, Maseer
Khatab, Khaled
Khater, Mona M
Khatib, Mahalaqua Nazli
Khayamzadeh, Maryam
Khodayari, Mohammad Taghi
Khundkar, Roba
Kianipour, Neda
Kieling, Christian
Kim, Daniel
Kim, Young-Eun
Kim, Yun Jin
Kimokoti, Ruth W
Kisa, Adnan
Kisa, Sezer
Kissimova-Skarbek, Katarzyna
Kivimäki, Mika
Kneib, Cameron J
Knudsen, Ann Kristin Skrindo
Kocarnik, Jonathan M
Kolola, Tufa
Kopec, Jacek A
Kosen, Soewarta
Koul, Parvaiz A
Koyanagi, Ai
Kravchenko, Michael A
Krishan, Kewal
Krohn, Kris J
Kuate Defo, Barthelemy
Kucuk Bicer, Burcu
Kumar, G Anil
Kumar, Manasi
Kumar, Pushpendra
Kumar, Vivek
Kumaresh, Girikumar
Kurmi, Om P
Kusuma, Dian
Kyu, Hmwe Hmwe
La Vecchia, Carlo
Lacey, Ben
Lal, Dharmesh Kumar
Lalloo, Ratilal
Lam, Jennifer O
Lami, Faris Hasan
Landires, Iván
Lang, Justin J
Lansingh, Van Charles
Larson, Samantha Leigh
Larsson, Anders O
Lasrado, Savita
Lassi, Zohra S
Lau, Kathryn Mei-Ming
Lavados, Pablo M
Lazarus, Jeffrey V
Ledesma, Jorge R
Lee, Paul H
Lee, Shaun Wen Huey
LeGrand, Kate E
Leigh, James
Leonardi, Matilde
Lescinsky, Haley
Leung, Janni
Levi, Miriam
Lewington, Sarah
Li, Shanshan
Lim, Lee-Ling
Lin, Christine
Lin, Ro-Ting
Linehan, Christine
Linn, Shai
Liu, Hung-Chun
Liu, Shiwei
Liu, Zichen
Looker, Katharine J
Lopez, Alan D
Lopukhov, Platon D
Lorkowski, Stefan
Lotufo, Paulo A
Lucas, Tim C D
Lugo, Alessandra
Lunevicius, Raimundas
Lyons, Ronan A
Ma, Jianing
MacLachlan, Jennifer H
Maddison, Emilie R
Maddison, Ralph
Madotto, Fabiana
Mahasha, Phetole Walter
Mai, Hue Thi
Majeed, Azeem
Maled, Venkatesh
Maleki, Shokofeh
Malekzadeh, Reza
Malta, Deborah Carvalho
Mamun, Abdullah A
Manafi, Amir
Manafi, Navid
Manguerra, Helena
Mansouri, Borhan
Mansournia, Mohammad Ali
Mantilla Herrera, Ana M
Maravilla, Joemer C
Marks, Ashley
Martins-Melo, Francisco Rogerlândio
Martopullo, Ira
Masoumi, Seyedeh Zahra
Massano, João
Massenburg, Benjamin Ballard
Mathur, Manu Raj
Maulik, Pallab K
McAlinden, Colm
McGrath, John J
McKee, Martin
Mehndiratta, Man Mohan
Mehri, Fereshteh
Mehta, Kala M
Meitei, Wahengbam Bigyananda
Memiah, Peter T N
Mendoza, Walter
Menezes, Ritesh G
Mengesha, Endalkachew Worku
Mengesha, Meresa Berwo
Mereke, Alibek
Meretoja, Atte
Meretoja, Tuomo J
Mestrovic, Tomislav
Miazgowski, Bartosz
Miazgowski, Tomasz
Michalek, Irmina Maria
Mihretie, Kebadnew Mulatu
Miller, Ted R
Mills, Edward J
Mirica, Andreea
Mirrakhimov, Erkin M
Mirzaei, Hamed
Mirzaei, Maryam
Mirzaei-Alavijeh, Mehdi
Misganaw, Awoke Temesgen
Mithra, Prasanna
Moazen, Babak
Moghadaszadeh, Masoud
Mohamadi, Efat
Mohammad, Dara K
Mohammad, Yousef
Mohammad Gholi Mezerji, Naser
Mohammadian-Hafshejani, Abdollah
Mohammadifard, Noushin
Mohammadpourhodki, Reza
Mohammed, Shafiu
Mokdad, Ali H
Molokhia, Mariam
Momen, Natalie C
Monasta, Lorenzo
Mondello, Stefania
Mooney, Meghan D
Moosazadeh, Mahmood
Moradi, Ghobad
Moradi, Masoud
Moradi-Lakeh, Maziar
Moradzadeh, Rahmatollah
Moraga, Paula
Morales, Linda
Morawska, Lidia
Moreno Velásquez, Ilais
Morgado-da-Costa, Joana
Morrison, Shane Douglas
Mosser, Jonathan F
Mouodi, Simin
Mousavi, Seyyed Meysam
Mousavi Khaneghah, Amin
Mueller, Ulrich Otto
Munro, Sandra B
Muriithi, Moses K
Musa, Kamarul Imran
Muthupandian, Saravanan
Naderi, Mehdi
Nagarajan, Ahamarshan Jayaraman
Nagel, Gabriele
Naghshtabrizi, Behshad
Nair, Sanjeev
Nandi, Anita K
Nangia, Vinay
Nansseu, Jobert Richie
Nayak, Vinod C
Nazari, Javad
Negoi, Ionut
Negoi, Ruxandra Irina
Netsere, Henok Biresaw Netsere
Ngunjiri, Josephine W
Nguyen, Cuong Tat
Nguyen, Jason
Nguyen, Michele
Nguyen, Minh
Nichols, Emma
Nigatu, Dabere
Nigatu, Yeshambel T
Nikbakhsh, Rajan
Nixon, Molly R
Nnaji, Chukwudi A
Nomura, Shuhei
Norrving, Bo
Noubiap, Jean Jacques
Nowak, Christoph
Nunez-Samudio, Virginia
Oţoiu, Adrian
Oancea, Bogdan
Odell, Christopher M
Ogbo, Felix Akpojene
Oh, In-Hwan
Okunga, Emmanuel Wandera
Oladnabi, Morteza
Olagunju, Andrew T
Olusanya, Bolajoko Olubukunola
Olusanya, Jacob Olusegun
Oluwasanu, Mojisola Morenike
Omar Bali, Ahmed
Omer, Muktar Omer
Ong, Kanyin L
Onwujekwe, Obinna E
Orji, Aislyn U
Orpana, Heather M
Ortiz, Alberto
Ostroff, Samuel M
Otstavnov, Nikita
Otstavnov, Stanislav S
Øverland, Simon
Owolabi, Mayowa O
P A, Mahesh
Padubidri, Jagadish Rao
Pakhare, Abhijit P
Palladino, Raffaele
Pana, Adrian
Panda-Jonas, Songhomitra
Pandey, Anamika
Park, Eun-Kee
Parmar, Priya G Kumari
Pasupula, Deepak Kumar
Patel, Sangram Kishor
Paternina-Caicedo, Angel J
Pathak, Ashish
Pathak, Mona
Patten, Scott B
Patton, George C
Paudel, Deepak
Pazoki Toroudi, Hamidreza
Peden, Amy E
Pennini, Alyssa
Pepito, Veincent Christian Filipino
Peprah, Emmanuel K
Pereira, Alexandre
Pereira, David M
Perico, Norberto
Pham, Hai Quang
Phillips, Michael R
Pigott, David M
Pilgrim, Thomas
Pilz, Tessa M
Pirsaheb, Meghdad
Plana-Ripoll, Oleguer
Plass, Dietrich
Pokhrel, Khem Narayan
Polibin, Roman V
Polinder, Suzanne
Polkinghorne, Kevan R
Postma, Maarten J
Pourjafar, Hadi
Pourmalek, Farshad
Pourmirza Kalhori, Reza
Pourshams, Akram
Poznańska, Anna
Prada, Sergio I
Prakash, V
Pribadi, Dimas Ria Angga
Pupillo, Elisabetta
Quazi Syed, Zahiruddin
Rabiee, Mohammad
Rabiee, Navid
Radfar, Amir
Rafiee, Ata
Rafiei, Alireza
Raggi, Alberto
Rahimi-Movaghar, Afarin
Rahman, Muhammad Aziz
Rajabpour-Sanati, Ali
Rajati, Fatemeh
Ramezanzadeh, Kiana
Ranabhat, Chhabi Lal
Rao, Puja C
Rao, Sowmya J
Rasella, Davide
Rastogi, Prateek
Rathi, Priya
Rawaf, David Laith
Rawaf, Salman
Rawal, Lal
Razo, Christian
Redford, Sofia Boston
Reiner, Jr Robert C
Reinig, Nickolas
Reitsma, Marissa Bettay
Remuzzi, Giuseppe
Renjith, Vishnu
Renzaho, Andre M N
Resnikoff, Serge
Rezaei, Nima
Rezai, Mohammad sadegh
Rezapour, Aziz
Rhinehart, Phoebe-Anne
Riahi, Seyed Mohammad
Ribeiro, Antonio Luiz P
Ribeiro, Daniel Cury
Ribeiro, Daniela
Rickard, Jennifer
Roberts, Nicholas L S
Roberts, Shaun
Robinson, Stephen R
Roever, Leonardo
Rolfe, Sam
Ronfani, Luca
Roshandel, Gholamreza
Roth, Gregory A
Rubagotti, Enrico
Rumisha, Susan Fred
Sabour, Siamak
Sachdev, Perminder S
Saddik, Basema
Sadeghi, Ehsan
Sadeghi, Masoumeh
Saeidi, Shahram
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Sagar, Rajesh
Sahebkar, Amirhossein
Sahraian, Mohammad Ali
Sajadi, S Mohammad
Salahshoor, Mohammad Reza
Salamati, Payman
Salehi Zahabi, Saleh
Salem, Hosni
Salem, Marwa R Rashad
Salimzadeh, Hamideh
Salomon, Joshua A
Salz, Inbal
Samad, Zainab
Samy, Abdallah M
Sanabria, Juan
Santomauro, Damian Francesco
Santos, Itamar S
Santos, João Vasco
Santric-Milicevic, Milena M
Saraswathy, Sivan Yegnanarayana Iyer
Sarmiento-Suárez, Rodrigo
Sarrafzadegan, Nizal
Sartorius, Benn
Sarveazad, Arash
Sathian, Brijesh
Sathish, Thirunavukkarasu
Sattin, Davide
Sbarra, Alyssa N
Schaeffer, Lauren E
Schiavolin, Silvia
Schmidt, Maria Inês
Schutte, Aletta Elisabeth
Schwebel, David C
Schwendicke, Falk
Senbeta, Anbissa Muleta
Senthilkumaran, Subramanian
Sepanlou, Sadaf G
Shackelford, Katya Anne
Shadid, Jamileh
Shahabi, Saeed
Shaheen, Amira A
Shaikh, Masood Ali
Shalash, Ali S
Shams-Beyranvand, Mehran
Shamsizadeh, Morteza
Shannawaz, Mohammed
Sharafi, Kiomars
Sharara, Fablina
Sheena, Brittney S
Sheikhtaheri, Abbas
Shetty, Ranjitha S
Shibuya, Kenji
Shiferaw, Wondimeneh Shibabaw
Shigematsu, Mika
Shin, Jae Il
Shiri, Rahman
Shirkoohi, Reza
Shrime, Mark G
Shuval, Kerem
Siabani, Soraya
Sigfusdottir, Inga Dora
Sigurvinsdottir, Rannveig
Silva, João Pedro
Simpson, Kyle E
Singh, Ambrish
Singh, Jasvinder A
Skiadaresi, Eirini
Skou, Søren T Skou
Skryabin, Valentin Yurievich
Sobngwi, Eugene
Sokhan, Anton
Soltani, Shahin
Sorensen, Reed J D
Soriano, Joan B
Sorrie, Muluken Bekele
Soyiri, Ireneous N
Sreeramareddy, Chandrashekhar T
Stanaway, Jeffrey D
Stark, Benjamin A
Ştefan, Simona Cătălina
Stein, Caroline
Steiner, Caitlyn
Steiner, Timothy J
Stokes, Mark A
Stovner, Lars Jacob
Stubbs, Jacob L
Sudaryanto, Agus
Sufiyan, Mu'awiyyah Babale
Sulo, Gerhard
Sultan, Iyad
Sykes, Bryan L
Sylte, Dillon O
Szócska, Miklós
Tabarés-Seisdedos, Rafael
Tabb, Karen M
Tadakamadla, Santosh Kumar
Taherkhani, Amir
Tajdini, Masih
Takahashi, Ken
Taveira, Nuno
Teagle, Whitney L
Teame, Hirut
Tehrani-Banihashemi, Arash
Teklehaimanot, Berhane Fseha
Terrason, Sonyah
Tessema, Zemenu Tadesse
Thankappan, Kavumpurathu Raman
Thomson, Azalea M
Tohidinik, Hamid Reza
Tonelli, Marcello
Topor-Madry, Roman
Torre, Anna E
Touvier, Mathilde
Tovani-Palone, Marcos Roberto Roberto
Tran, Bach Xuan
Travillian, Ravensara
Troeger, Christopher E
Truelsen, Thomas Clement
Tsai, Alexander C
Tsatsakis, Aristidis
Tudor Car, Lorainne
Tyrovolas, Stefanos
Uddin, Riaz
Ullah, Saif
Undurraga, Eduardo A
Unnikrishnan, Bhaskaran
Vacante, Marco
Vakilian, Alireza
Valdez, Pascual R
Varughese, Santosh
Vasankari, Tommi Juhani
Vasseghian, Yasser
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Violante, Francesco S
Vlassov, Vasily
Vollset, Stein Emil
Vongpradith, Avina
Vukovic, Ana
Vukovic, Rade
Waheed, Yasir
Walters, Madgalene K
Wang, Jiayu
Wang, Yafeng
Wang, Yuan-Pang
Ward, Joseph L
Watson, Alexandrea
Wei, Jingkai
Weintraub, Robert G
Weiss, Daniel J
Weiss, Jordan
Westerman, Ronny
Whisnant, Joanna L
Whiteford, Harvey A
Wiangkham, Taweewat
Wiens, Kirsten E
Wijeratne, Tissa
Wilner, Lauren B
Wilson, Shadrach
Wojtyniak, Bogdan
Wolfe, Charles D A
Wool, Eve E
Wu, Ai-Min
Wulf Hanson, Sarah
Wunrow, Han Yong
Xu, Gelin
Xu, Rixing
Yadgir, Simon
Yahyazadeh Jabbari, Seyed Hossein
Yamagishi, Kazumasa
Yaminfirooz, Mousa
Yano, Yuichiro
Yaya, Sanni
Yazdi-Feyzabadi, Vahid
Yearwood, Jamal A
Yeheyis, Tomas Y
Yeshitila, Yordanos Gizachew
Yip, Paul
Yonemoto, Naohiro
Yoon, Seok-Jun
Yoosefi Lebni, Javad
Younis, Mustafa Z
Younker, Theodore Patrick
Yousefi, Zabihollah
Yousefifard, Mahmoud
Yousefinezhadi, Taraneh
Yousuf, Abdilahi Yousuf
Yu, Chuanhua
Yusefzadeh, Hasan
Zahirian Moghadam, Telma
Zaki, Leila
Zaman, Sojib Bin
Zamani, Mohammad
Zamanian, Maryam
Zandian, Hamed
Zangeneh, Alireza
Zastrozhin, Mikhail Sergeevich
Zewdie, Kaleab Alemayehu
Zhang, Yunquan
Zhang, Zhi-Jiang
Zhao, Jeff T
Zhao, Yingxi
Zheng, Peng
Zhou, Maigeng
Ziapour, Arash
Zimsen, Stephanie R M
Naghavi, Mohsen
Murray, Christopher J L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 17-23 October 2020 396(10258):1204-1222
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global age-sex-specific fertility, mortality, healthy life expectancy (HALE), and population estimates in 204 countries and territories, 1950–2019: a comprehensive demographic analysis for the Global Burden of Disease Study 2019
Autorzy :
Wang, Haidong
Abbas, Kaja M
Abbasifard, Mitra
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abbastabar, Hedayat
Abd-Allah, Foad
Abdelalim, Ahmed
Abolhassani, Hassan
Abreu, Lucas Guimarães
Abrigo, Michael R M
Abushouk, Abdelrahman I
Adabi, Maryam
Adair, Tim
Adebayo, Oladimeji M
Adedeji, Isaac Akinkunmi
Adekanmbi, Victor
Adeoye, Abiodun Moshood
Adetokunboh, Olatunji O
Advani, Shailesh M
Afshin, Ashkan
Aghaali, Mohammad
Agrawal, Anurag
Ahmadi, Keivan
Ahmadieh, Hamid
Ahmed, Muktar Beshir
Al-Aly, Ziyad
Alam, Khurshid
Alam, Tahiya
Alanezi, Fahad Mashhour
Alanzi, Turki M
Alcalde-Rabanal, Jacqueline Elizabeth
Ali, Muhammad
Alicandro, Gianfranco
Alijanzadeh, Mehran
Alinia, Cyrus
Alipour, Vahid
Alizade, Hesam
Aljunid, Syed Mohamed
Allebeck, Peter
Almadi, Majid Abdulrahman Hamad
Almasi-Hashiani, Amir
Al-Mekhlafi, Hesham M
Altirkawi, Khalid A
Alumran, Arwa Khalid
Alvis-Guzman, Nelson
Amini-Rarani, Mostafa
Aminorroaya, Arya
Amit, Arianna Maever L
Ancuceanu, Robert
Andrei, Catalina Liliana
Androudi, Sofia
Angus, Colin
Anjomshoa, Mina
Ansari, Fereshteh
Ansari, Iman
Ansari-Moghaddam, Alireza
Antonio, Carl Abelardo T
Antony, Catherine M
Anvari, Davood
Appiah, Seth Christopher Yaw
Arabloo, Jalal
Arab-Zozani, Morteza
Aravkin, Aleksandr Y
Aremu, Olatunde
Ärnlöv, Johan
Aryal, Krishna K
Asadi-Pooya, Ali A
Asgari, Samaneh
Asghari Jafarabadi, Mohammad
Atteraya, Madhu Sudhan
Ausloos, Marcel
Avila-Burgos, Leticia
Avokpaho, Euripide Frinel Gbenato Arthur
Ayala Quintanilla, Beatriz Paulina
Ayano, Getinet
Ayanore, Martin Amogre
Azarian, Ghasem
Babaee, Ebrahim
Badiye, Ashish D
Bagli, Eleni
Bahrami, Mohammad Amin
Bakhtiari, Ahad
Balassyano, Shelly
Banach, Maciej
Banik, Palash Chandra
Barker-Collo, Suzanne Lyn
Bärnighausen, Till Winfried
Barzegar, Akbar
Basu, Sanjay
Baune, Bernhard T
Bayati, Mohsen
Bazmandegan, Gholamreza
Bedi, Neeraj
Bell, Michellr L
Bennett, Derrick A
Bensenor, Isabela M
Berhe, Kidanemaryam
Berman, Adam E
Bertolacci, Gregory J
Bhageerathy, Reshmi
Bhala, Neeraj
Bhattacharyya, Krittika
Bhutta, Zulfiqar A
Bijani, Ali
Biondi, Antonio
Bisanzio, Donal
Bisignano, Catherine
Biswas, Raaj Kishore
Bjørge, Tone
Bohlouli, Somayeh
Bohluli, Mehdi
Bolla, Srinivasa Rao Rao
Borzì, Antonio Maria
Borzouei, Shiva
Brady, Oliver J
Braithwaite, Dejana
Brauer, Michael
Briko, Andrey Nikolaevich
Briko, Nikolay Ivanovich
Bumgarner, Blair R
Burugina Nagaraja, Sharath
Butt, Zahid A
Caetano dos Santos, Florentino Luciano
Cai, Tianji
Callender, Charlton SKH
Cámera, Luis LA Alberto
Campos-Nonato, Ismael R
Cárdenas, Rosario
Carreras, Giulia
Carrero, Juan J
Carvalho, Felix
Castaldelli-Maia, Joao Mauricio
Castelpietra, Giulio
Castro, Franz
Catalá-López, Ferrán
Cederroth, Christopher R
Cerin, Ester
Chattu, Vijay Kumar
Chin, Ken Lee
Chu, Dinh-Toi
Ciobanu, Liliana G
Cirillo, Massimo
Comfort, Haley
Costa, Vera Marisa
Cowden, Richard G
Cromwell, Elizabeth A
Croneberger, Andrew J
Cunningham, Matthew
Dahlawi, Saad M A
Damiani, Giovanni
D'Amico, Emanuele
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Dargan, Paul I
Darwesh, Aso Mohammad
Daryani, Ahmad
Das Gupta, Rajat
das Neves, José
Davletov, Kairat
De Leo, Diego
Denova-Gutiérrez, Edgar
Deribe, Kebede
Dervenis, Nikolaos
Desai, Rupak
Dhungana, Govinda Prasad
Dias da Silva, Diana
Diaz, Daniel
Dippenaar, Ilse N
Djalalinia, Shirin
Do, Hoa Thi
Dokova, Klara
Doku, David Teye
Dorostkar, Fariba
Doshi, Chirag P
Doshmangir, Leila
Doyle, Kerrie E
Dubljanin, Eleonora
Duraes, Andre Rodrigues
Edvardsson, David
Effiong, Andem
El Sayed, Iman
El Tantawi, Maha
Elbarazi, Iffat
El-Jaafary, Shaimaa I
Emamian, Mohammad Hassan
Eskandarieh, Sharareh
Esmaeilzadeh, Firooz
Estep, Kara
Farahmand, Mohammad
Faraj, Anwar
Fareed, Mohammad
Faridnia, Roghiyeh
Faro, Andre
Farzadfar, Farshad
Fattahi, Nazir
Fazaeli, Ali Akbar
Fazlzadeh, Mehdi
Feigin, Valery L
Fereshtehnejad, Seyed-Mohammad
Fernandes, Eduarda
Ferreira, Manuela L
Filip, Irina
Fischer, Florian
Flohr, Carsten
Foigt, Nataliya A
Folayan, Morenike Oluwatoyin
Fomenkov, Artem Alekseevich
Freitas, Marisa
Fukumoto, Takeshi
Fuller, John E
Furtado, João M
Gad, Mohamed M
Gakidou, Emmanuela
Gallus, Silvano
Gebrehiwot, Abiyu Mekonnen
Gebremedhin, Ketema Bizuwork
Gething, Peter W
Ghamari, Farhad
Ghashghaee, Ahmad
Gholamian, Asadollah
Gilani, Syed Amir
Gitimoghaddam, Mojgan
Glushkova, Ekaterina Vladimirovna
Gnedovskaya, Elena V
Gopalani, Sameer Vali
Goulart, Alessandra C
Gugnani, Harish Chander
Guo, Yuming
Gupta, Rajeev
Gupta, Subodh Sharan
Haagsma, Juanita A
Haj-Mirzaian, Arvin
Haj-Mirzaian, Arya
Halvaei, Iman
Hamadeh, Randah R
Hamagharib Abdullah, Kanaan
Han, Chieh
Handiso, Demelash Woldeyohannes
Hankey, Graeme J
Haririan, Hamidreza
Haro, Josep Maria
Hasaballah, Ahmed I
Hassanipour, Soheil
Hassankhani, Hadi
Hay, Simon I
Heibati, Behzad
Heidari-Soureshjani, Reza
Henny, Kiana
Henry, Nathaniel J
Herteliu, Claudiu
Heydarpour, Fatemeh
Hole, Michael K
Hoogar, Praveen
Hosgood, H Dean
Hossain, Naznin
Hosseinzadeh, Mehdi
Hostiuc, Mihaela
Hostiuc, Sorin
Househ, Mowafa
Hoy, Damian G
Hu, Guoqing
Huda, Tanvir M
Ibitoye, Segun Emmanuel
Ikuta, Kevin S
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Ilic, Irena M
Ilic, Milena D
Imani-Nasab, Mohammad Hasan
Islam, MdMohaimenul
Iso, Hiroyasu
Iwu, Chinwe Juliana
Jaafari, Jalil
Jacobsen, Kathryn H
Jahagirdar, Deepa
Jahanmehr, Nader
Jalali, Amir
Jalilian, Farzad
James, Spencer L
Janjani, Hosna
Jenabi, Ensiyeh
Jha, Ravi Prakash
Jha, Vivekanand
Ji, John S
Jonas, Jost B
Joukar, Farahnaz
Jozwiak, Jacek Jerzy
Jürisson, Mikk
Kabir, Zubair
Kalani, Hamed
Kalankesh, Leila R
Kamiab, Zahra
Kanchan, Tanuj
Kapoor, Neeti
Karch, André
Karimi, Salah Eddin
Karimi, Seyed Asaad
Kassebaum, Nicholas J
Katikireddi, Srinivasa Vittal
Kawakami, Norito
Kayode, Gbenga A
Keiyoro, Peter Njenga
Keller, Cathleen
Khader, Yousef Saleh
Khalid, Nauman
Khan, Ejaz Ahmad
Khan, Maseer
Khang, Young-Ho
Khater, Amir M
Khater, Mona M
Khazaei, Salman
Khazaie, Habibolah
Khodayari, Mohammad Taghi
Khubchandani, Jagdish
Kianipour, Neda
Kim, Cho-il
Kim, Young-Eun
Kim, Yun Jin
Kinfu, Yohannes
Kisa, Adnan
Kisa, Sezer
Kissimova-Skarbek, Katarzyna
Kivimäki, Mika
Komaki, Hamidreza
Kopec, Jacek A
Kosen, Soewarta
Koul, Parvaiz A
Koyanagi, Ai
Kravchenko, Michael A
Krishan, Kewal
Krohn, Kris J
Kuate Defo, Barthelemy
Kumar, G Anil
Kumar, Manasi
Kumar, Pushpendra
Kumar, Vivek
Kusuma, Dian
Kyu, Hmwe Hmwe
La Vecchia, Carlo
Lacey, Ben
Lal, Dharmesh Kumar
Lalloo, Ratilal
Lami, Faris Hasan
Lansky, Sonia
Larson, Samantha Leigh
Larsson, Anders O
Lasrado, Savita
Lassi, Zohra S
Lazarus, Jeffrey V
Lee, Paul H
Lee, Shaun Wen Huey
Leever, Andrew T
LeGrand, Kate E
Leonardi, Matilde
Li, Shanshan
Lim, Lee-Ling
Lim, Stephen S
Linn, Shai
Lodha, Rakesh
Logroscino, Giancarlo
Lopez, Alan D
Lopukhov, Platon D
Lotufo, Paulo A
Lozano, Rafael
Lu, Alton
Lunevicius, Raimundas
Madadin, Mohammed
Maddison, Emilie R
Magdy Abd El Razek, Hassan
Magdy Abd El Razek, Muhammed
Mahasha, Phetole Walter
Mahdavi, Mokhtar Mahdavi
Malekzadeh, Reza
Mamun, Abdullah A
Manafi, Navid
Mansour-Ghanaei, Fariborz
Mansouri, Borhan
Mansournia, Mohammad Ali
Mapoma, Chabila Christopher
Martini, Santi
Martins-Melo, Francisco Rogerlândio
Masaka, Anthony
Mastrogiacomo, Claudia I
Mathur, Manu Raj
May, Erin A
McAlinden, Colm
McGrath, John J
McKee, Martin
Mehndiratta, Man Mohan
Mehri, Fereshteh
Mehta, Kala M
Meitei, Wahengbam Bigyananda
Memiah, Peter T N
Mendoza, Walter
Menezes, Ritesh G
Mengesha, Endalkachew Worku
Mensah, George A
Meretoja, Atte
Meretoja, Tuomo J
Mestrovic, Tomislav
Michalek, Irmina Maria
Mihretie, Kebadnew Mulatu
Miller, Ted R
Mills, Edward J
Milne, George J
Mirrakhimov, Erkin M
Mirzaei, Hamed
Mirzaei, Maryam
Mirzaei-Alavijeh, Mehdi
Misganaw, Awoke Temesgen
Moazen, Babak
Moghadaszadeh, Masoud
Mohamadi, Efat
Mohammad, Dara K
Mohammad, Yousef
Mohammad Gholi Mezerji, Naser
Mohammadbeigi, Abolfazl
Mohammadian-Hafshejani, Abdollah
Mohammadpourhodki, Reza
Mohammed, Hussen
Mohammed, Shafiu
Mohebi, Farnam
Mohseni Bandpei, Mohammad A
Mokari, Amin
Mokdad, Ali H
Momen, Natalie C
Monasta, Lorenzo
Mooney, Meghan D
Moradi, Ghobad
Moradi, Masoud
Moradi-Joo, Mohammad
Moradi-Lakeh, Maziar
Moradzadeh, Rahmatollah
Moraga, Paula
Moreno Velásquez, Ilais
Morgado-da-Costa, Joana
Morrison, Shane Douglas
Mosser, Jonathan F
Mouodi, Simin
Mousavi, Seyyed Meysam
Mousavi Khaneghah, Amin
Mueller, Ulrich Otto
Musa, Kamarul Imran
Muthupandian, Saravanan
Nabavizadeh, Behnam
Naderi, Mehdi
Nagarajan, Ahamarshan Jayaraman
Naghavi, Mohsen
Naghshtabrizi, Behshad
Naik, Gurudatta
Najafi, Farid
Nangia, Vinay
Nansseu, Jobert Richie
Ndwandwe, Duduzile Edith
Negoi, Ionut
Negoi, Ruxandra Irina
Ngunjiri, Josephine W
Nguyen, Huong Lan Thi
Nguyen, Trang Huyen
Nigatu, Yeshambel T
Nikbakhsh, Rajan
Nikpoor, Amin Reza
Nixon, Molly R
Nnaji, Chukwudi A
Nomura, Shuhei
Noubiap, Jean Jacques
Nouraei Motlagh, Soraya
Nowak, Christoph
Oţoiu, Adrian
Odell, Christopher M
Oh, In-Hwan
Oladnabi, Morteza
Olagunju, Andrew T
Olusanya, Bolajoko Olubukunola
Olusanya, Jacob Olusegun
Omar Bali, Ahmed
Ong, Kanyin L
Onwujekwe, Obinna E
Ortiz, Alberto
Otstavnov, Nikita
Otstavnov, Stanislav S
Øverland, Simon
Owolabi, Mayowa O
P A, Mahesh
Padubidri, Jagadish Rao
Pakshir, Keyvan
Palladino, Raffaele
Pana, Adrian
Panda-Jonas, Songhomitra
Park, James
Pasupula, Deepak Kumar
Patel, Jenil R
Patel, Sangram Kishor
Patton, George C
Paulson, Katherine R
Pazoki Toroudi, Hamidreza
Pease, Spencer A
Peden, Amy E
Pepito, Veincent Christian Filipino
Peprah, Emmanuel K
Pereira, Alexandre
Pereira, David M
Perico, Norberto
Pigott, David M
Pilgrim, Thomas
Pilz, Tessa M
Piradov, Michael A
Pirsaheb, Meghdad
Pokhrel, Khem Narayan
Postma, Maarten J
Pourjafar, Hadi
Pourmalek, Farshad
Pourshams, Akram
Poznańska, Anna
Prada, Sergio I
Prakash, Sanjay
Preotescu, Liliana
Quazi Syed, Zahiruddin
Rabiee, Mohammad
Rabiee, Navid
Radfar, Amir
Rafiei, Alireza
Raggi, Alberto
Rahman, Muhammad Aziz
Rajabpour-Sanati, Ali
Ram, Pradhum
Ranabhat, Chhabi Lal
Rao, Sowmya J
Rasella, Davide
Rashedi, Vahid
Rastogi, Prateek
Rathi, Priya
Rawal, Lal
Remuzzi, Giuseppe
Renjith, Vishnu
Renzaho, Andre M N
Resnikoff, Serge
Rezaei, Nima
Rezai, Mohammad sadegh
Rezapour, Aziz
Rickard, Jennifer
Roever, Leonardo
Ronfani, Luca
Roshandel, Gholamreza
Rostamian, Morteza
Rubagotti, Enrico
Rwegerera, Godfrey M
Sabour, Siamak
Saddik, Basema
Sadeghi, Ehsan
Sadeghi, Masoumeh
Saeedi Moghaddam, Sahar
Safari, Yahya
Safi, Sare
Safiri, Saeid
Sagar, Rajesh
Sahebkar, Amirhossein
Sahraian, Mohammad Ali
Sajadi, S Mohammad
Salahshoor, Mohammad Reza
Salama, Joseph S
Salamati, Payman
Salem, Marwa R Rashad
Salimi, Yahya
Salomon, Joshua A
Salz, Inbal
Samad, Zainab
Samy, Abdallah M
Sanabria, Juan
Santric-Milicevic, Milena M
Saraswathy, Sivan Yegnanarayana Iyer
Sartorius, Benn
Sarveazad, Arash
Sathian, Brijesh
Sathish, Thirunavukkarasu
Sattin, Davide
Saylan, Mete
Schaeffer, Lauren E
Schiavolin, Silvia
Schwebel, David C
Schwendicke, Falk
Sekerija, Mario
Senbeta, Anbissa Muleta
Senthilkumaran, Subramanian
Sepanlou, Sadaf G
Serván-Mori, Edson
Shabani, Mahsima
Shahabi, Saeed
Shahbaz, Mohammad
Shaheen, Amira A
Shaikh, Masood Ali
Shalash, Ali S
Shams-Beyranvand, Mehran
Shamsi, MohammadBagher
Shamsizadeh, Morteza
Shannawaz, Mohammed
Sharafi, Kiomars
Sharafi, Zeinab
Sharara, Fablina
Sharma, Rajesh
Shaw, David H
Sheikh, Aziz
Shin, Jae Il
Shiri, Rahman
Shrime, Mark G
Shuval, Kerem
Siabani, Soraya
Sigfusdottir, Inga Dora
Sigurvinsdottir, Rannveig
Silva, Diego Augusto Santos
Simonetti, Biagio
Simpson, Kyle E
Singh, Jasvinder A
Skiadaresi, Eirini
Skryabin, Valentin Yurievich
Soheili, Amin
Sokhan, Anton
Sorensen, Reed J D
Soriano, Joan B
Sorrie, Muluken Bekele
Soyiri, Ireneous N
Spurlock, Emma Elizabeth
Sreeramareddy, Chandrashekhar T
Stockfelt, Leo
Stokes, Mark A
Stubbs, Jacob L
Sudaryanto, Agus
Sufiyan, Mu'awiyyah Babale
Suliankatchi Abdulkader, Rizwan
Sykes, Bryan L
Tabarés-Seisdedos, Rafael
Tabb, Karen M
Tadakamadla, Santosh Kumar
Taherkhani, Amir
Tang, Muming
Taveira, Nuno
Taylor, Heather Jean
Teagle, Whitney L
Tehrani-Banihashemi, Arash
Teklehaimanot, Berhane Fseha
Tessema, Zemenu Tadesse
Thankappan, Kavumpurathu Raman
Thomas, Nihal
Thrift, Amanda G
Titova, Mariya Vladimirovna
Tohidinik, Hamid Reza
Tonelli, Marcello
Topor-Madry, Roman
Topouzis, Fotis
Tovani-Palone, Marcos Roberto Roberto
Traini, Eugenio
Tran, Bach Xuan
Travillian, Ravensara
Trias-Llimós, Sergi
Truelsen, Thomas Clement
Tudor Car, Lorainne
Unnikrishnan, Bhaskaran
Upadhyay, Era
Vacante, Marco
Vakilian, Alireza
Valdez, Pascual R
Valli, Alessandro
Vardavas, Constantine
Vasankari, Tommi Juhani
Vasconcelos, Ana Maria Nogales
Vasseghian, Yasser
Veisani, Yousef
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Vidale, Simone
Violante, Francesco S
Vlassov, Vasily
Vollset, Stein Emil
Vos, Theo
Vujcic, Isidora S
Vukovic, Ana
Vukovic, Rade
Waheed, Yasir
Wallin, Mitchell Taylor
Walters, Magdalene K
Wang, Hongbo
Wang, Yuan-Pang
Watson, Stefanie
Wei, Jingkai
Weiss, Jordan
Weldesamuel, Girmay Teklay
Werdecker, Andrea
Westerman, Ronny
Whiteford, Harvey A
Wiangkham, Taweewat
Wiens, Kirsten E
Wijeratne, Tissa
Wiysonge, Charles Shey
Wojtyniak, Bogdan
Wolfe, Charles D A
Wondmieneh, Adam Belay
Wool, Eve E
Wu, Ai-Min
Wu, Junjie
Xu, Gelin
Yamada, Tomohide
Yamagishi, Kazumasa
Yano, Yuichiro
Yaya, Sanni
Yazdi-Feyzabadi, Vahid
Yearwood, Jamal A
Yeheyis, Tomas Y
Yilgwan, Christopher Sabo
Yip, Paul
Yonemoto, Naohiro
Yoon, Seok-Jun
Yoosefi Lebni, Javad
York, Hunter W
Younis, Mustafa Z
Younker, Theodore Patrick
Yousefi, Zabihollah
Yousefinezhadi, Taraneh
Yousuf, Abdilahi Yousuf
Yusefzadeh, Hasan
Zahirian Moghadam, Telma
Zakzuk, Josefina
Zaman, Sojib Bin
Zamani, Mohammad
Zamanian, Maryam
Zandian, Hamed
Zhang, Zhi-Jiang
Zheng, Peng
Zhou, Maigeng
Ziapour, Arash
Murray, Christopher J L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 17-23 October 2020 396(10258):1160-1203
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies