Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Journal of Differential Equations"" wg kryterium: JN


Tytuł :
Bifurcation analysis of an SIRS epidemic model with a generalized nonmonotone and saturated incidence rate.
Autorzy :
Lu M; School of Mathematics and Statistics, Central China Normal University, Wuhan, Hubei 430079, PR China.
Huang J; School of Mathematics and Statistics, Central China Normal University, Wuhan, Hubei 430079, PR China.
Ruan S; School of Mathematics and Statistics, Central China Normal University, Wuhan, Hubei 430079, PR China.; Department of Mathematics, University of Miami, Coral Gables, FL 33146, USA.
Yu P; Department of Applied Mathematics, Western University, London, Ontario, N6A 5B7, Canada.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of differential equations [J Differ Equ] 2019 Jul 15; Vol. 267 (3), pp. 1859-1898. Date of Electronic Publication: 2019 Mar 14.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies