Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Kührer, I."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Stellenwert von Präventiv- und Alimentärmedizin in der Urologie - Schwerpunkt: Das Prostatakarzinom
Autorzy :
Kratzik C
Kührer I
Pokaż więcej
Temat :
Onkologie
Prostatakarzinom
Urologie
Diseases of the genitourinary system. Urology
RC870-923
Źródło :
Journal für Urologie und Urogynäkologie, Vol 15, Iss 1, Pp 14-16 (2008)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.kup.at/kup/pdf/7001.pdf; https://doaj.org/toc/1023-6090; https://doaj.org/toc/1680-9424
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/64e724683d5d43a6a7d20f59393f96af
Czasopismo naukowe
Tytuł :
PART 1 – p53 adapted preoperative radiotherapy for T2 and T3 rectal cancer. A study of the p53 research group
Autorzy :
Wolf, B.
Kührer, I.
Akan, B.
Teleky, B.
Kappel, S.
Schmid, R.
Wrba, F.
Mittlböck, M.
Kandioler, D.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
PART 1 – Eine klinische Studie zur p53 adaptierten präoperativen Strahlentherapie beim Rektumkarzinom Stadium T2 und T3
Źródło :
European Surgery: Acta Chirurgica Austriaca. January 2010 42(1):18-23
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Turning the tables on surgical oncology: the • Pancho trial unplugged
Autorzy :
Kappel, S.
Bichler, C.
Wolf, B.
Gacic, S.
Schoppmann, S. F.
Devyatko, Y.
Prager, G.
Ba-SSalamah, A.
Wrba, F.
Pluschnig, U.
Kührer, I.
Mittlböck, M.
Hejna, M.
Zacherl, J.
Kandioler, D.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Ein Umbruch in der chirurgischen Onkologie: Hintergründe der • Pancho Studie
Źródło :
European Surgery: Acta Chirurgica Austriaca. December 2008 40(6):277-283
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Vascular endothelial growth factor-C expression and lymphangiogenesis in colorectal cancer
Autorzy :
Fenzl, A.
Schoppmann, S. F.
Geleff, S.
Birner, P.
Wrba, F.
Herberger, B.
Teleky, B.
Herbst, F.
Kührer, I.
Jakesz, R.
Längle, F.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Vascular endothelial growth factor-C-Expression und Lymphangiogenese beim kolorektalen Karzinom
Źródło :
European Surgery: Acta Chirurgica Austriaca. April 2006 38(2):149-154
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Mache, Ch.
Urban, Ch.
Sauer, H.
Brandesky, G.
Meßner, H.
Grienberger, H.
Becker, H.
Slave, I.
Hauer, Ch.
Pakisch, B.
Oberbauer, R.
Mokry, M.
Ebner, F.
Kleinert, R.
Schiller, D.
Kasparu, H.
Schneider, G.
Sega, W.
Lutz, D.
Mader, R. M.
Steger, G. G.
Sieder, A. E.
Ovissi, L.
Roth, E.
Hamilton, G.
Jakesz, R.
Rainer, H.
Schenk, T.
Kornek, G.
Schulz, F.
Depisch, D.
Rosen, H.
Sebesta, Ch.
Scheithauer, W.
Locker, G. J.
Czernin, J.
Derfler, K.
Gnant, M.
Schiessel, R.
Petru, E.
Pickel, H.
Heydarfadai, M.
Lahousen, M.
Haas, J.
Sagaster, P.
Flamm, J.
Umek, H.
Essl, R.
Teich, G.
Micksche, M.
Ludwig, H.
Ambros, P. F.
Lestou, V.
Strehl, S.
Mann, G.
Gadner, H.
Eibl, B.
Greiter, E.
Grünewald, K.
Gastl, G.
Thaler, J.
Aulitzky, W.
Lion, T.
Henn, T.
Gaiger, A.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Ludescher, Christof
Grunicke, H.
Mitterbauer, G.
Stangl, E.
Geissler, K.
Jäger, U.
Lechner, K.
Mannhalter, C.
Haas, Oskar A.
Tirita, Anthi
Kahls, P.
Haas, O.
Hinterberger, W.
Linkesch, W.
Pober, Michael
Fae, Ingrid
Kyrle, Alexander
Neumeister, Andrea
Panzer, Simon
Kandioler, D.
End, A.
Grill, R.
Karlic, H.
Inhauser, T.
Chott, A.
Pirc-Danoewinata, H.
Klepetko, W.
Heinz, R.
Hopfinger-Limberger, G.
Koller, E.
Schneider, B.
Pittermann, E.
Lorber, C.
Eichinger, S.
Neumann, E.
Weidinger, J.
Gisslinger, H.
Bedford P.
Jones D.
Cawley J.
Catovsky D.
Bevan P.
Scherrer, R.
Bettelheim, P.
Knöbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcika, K.
Schwarzinger, I.
Sillaber, C.
Watzke, H.
Dávid, M.
Losonczy, H.
Matolcsy, A.
Papp, M.
Prischl, F. C.
Schwarzmeier, J. D.
Zoubek, Andreas
Harbott, Jochen
Ritterbach, Jutta
Ritter, Jörg
Sillaber, Ch.
Agis, H.
Spanblöchl, E.
Sperr, W. R.
Valent, P.
Czerwenka, K.
Virgolini, I.
Li, S. R.
Müller, M.
Wrann, M.
Gaggl, S.
Fasching, B.
Herold, M.
Geissler, D.
Nachbaur, D.
Huber, Ch.
Schwaighofer, H.
Pichl, M.
Niederwieser, D.
Gilly, B.
Weissel, H.
Lorber, Ch.
Schwarzmeier, J.
Gasché, C.
Reinisch, W.
Hilgarth, M.
Keil, F.
Thomssen, C.
Kolb, H. J.
Holler, E.
Wilmanns, W.
Tilg, H.
Gächter, A.
Panzer-Grümayer, E. R.
Majdic, O.
Kersey, J. H.
Petzer, A. L.
Bilgeri, R.
Zilian, U.
Geisen, F. H.
Haun, M.
Konwalinka, G.
Fuchs, D.
Zangerle, R.
Artner-Dworzak, E.
Weiss, G.
Fritsch, P.
Tilz, G. P.
Dierich, M. P.
Wachter, H.
Schüller, J.
Czejka, M. J.
Jäger, W.
Meyer, B.
Weiss, C.
Schernthaner, G.
Marosi, Ch.
Onderka, E.
Schlögl, B.
Maca, T.
Hanak, R.
Mannhalter, Ch.
Brenner, B.
Mayer, R.
Langmann, A.
Langmann, G.
Slave, J.
Poier, E.
Stücklschweiger, G.
Hackl, A.
Fritz, A.
Pabinger, I.
Willfort, A.
Groiss, E.
Bernhart, M.
Waldner, R.
Krieger, O.
Nowotny, H.
Strobl, H.
Michlmayr, G.
Mistrik, M.
lstvan, L.
Kapiotis, S.
Laczika, K.
Speiser, W.
Granena, A.
Hermans, J.
Zwaan, F.
Gratwohl, A.
Labar B.
Mrsić M.
Nemet D.
Bogdanić V.
Radman I.
Zupančić-Šalek Silva
Kovačević-Metelko Jasna
Aurer I.
Forstinger, C.
Scholten, C.
Kier, P.
Kalhs, P.
Schwinger, W.
Slavc, I.
Lackner, H.
Nussbaumer, W.
Fritsch, E.
Fink, M.
Zechner, O.
Kührer, I.
Kletter, V.
Frey, S.
Leitgeb, C.
Fritz, E.
Silly, H.
Brezinschek, R.
Kuss, I.
Stöger, H.
Schmid, M.
Samonigg, H.
Wilders-Truschnig, M.
Schmidt, F.
Bauernhofer, T.
Kasparek, A. K.
Ploner, F.
Stoeger, H.
Moser, R.
Leikauf, W.
Klemm, F.
Pfeffel, F.
Niessner, H.
Poschauko, H.
Pojer, E.
Locker, G. J.
Braun, J.
Gnant, M. F. X.
Michl, I.
Pirker, R.
Liebhard, A.
Zielinski, C.
Dittrich, C.
Bernát, S. I.
Pongrácz, E.
Kastner, J.
Raderer, M.
Jorbenyi, Z.
Yilmaz, A.
Suardet, L.
Lahm, H.
Odartchenko, N.
Varga, Gy.
Sréter, L. A.
Oberberg, D.
Berdel, W. E.
Budiman, R.
Brand, C.
Berkessy, S.
Radványi, G.
Pauker, Zs.
Nagy, Zs.
Karádi, Å.
Serti, S.
Hainz, R.
Kirchweger, P.
Prager, C.
Prada, J.
Neifer, S.
Bienzle, U.
Kremsner, P.
Kämmerer, B.
Vetterlein, M.
Pohl, W.
Letnansky, K.
Imre, S. G.
Parkas, T.
Lakos, Zs.
Kiss, A.
Telek, B.
Felszeghy, E.
Kelemen, E.
Rak, K.
Pfeilstöcker, M.
Reisner, R.
Salamon, J.
Georgopoulos, A.
Feistauer, S.
Georgopoulos, M.
Graninger, W.
Klinda, F.
Hrubisko, M.
Sakalova, A.
Weißmann, A.
Röhle, R.
Fortelny, R.
Gutierrez, F.
Fritsch, G.
Printz, D.
Buchinger, P.
Buchinger, P.
Hoecker, P.
Peters, C.
Gebauer, E.
Katanić, D.
Nagy, Á.
Szomor, Á.
Med. J.
Batinić D.
Užaervić B.
Marušić M.
Kovačoević-Metelko Jasminka
Jakić-Razumović Jasminka
Kovačević-Metelko Jasminka
Zuoancić-Šalek Silva
Ihra, G. C.
Reinisch, W. W.
Hilgarth, M. F.
Schwarzmeier, I. D.
Várady, E.
Molnár, Z. S.
Fleischmann, T.
Borbényi, Z.
Bérczi, M.
István, L.
Szerafin, L.
Jakó, J.
Bányai, A.
Dankó, K.
Szegedi, Gy.
Neubauer, M.
Frudinger, A.
Scholten, Ch.
Forstinger, Ch.
Dobrić I.
Willheim, M.
Szépfalusi, Z.
Mader, R.
Boltz, G.
Schwarzmeier, J. D.
Nahajevszky, S.
Téri, N.
Póth, I.
Nagy, P.
Smanykó, D.
Babicz, T.
Ujj, Gy.
Iványi, J. L.
Tóth, F. D.
Kiss, J.
Konja, J.
Petković, I.
Kardum, I.
Kaštelan, M.
Kelečić, J.
Feminić, R.
Djermanović, M.
Bilić, E.
Jakovljević, G.
Peter, B.
Gredelj, G.
Senji, P.
Thalhammer, F.
Floth, A.
Etele-Hainz, A.
Kainberger, F.
Radaszkiewicz, T.
Kierner, H.
Mód, Anna
Pitlik, E.
Gottesman, M.
Magócsi, Mária
Sarkadi, B.
Knapp, S.
Purtscher, B.
DelleKarth, G.
Jaeger, U.
Krieger, O.
Berger, W.
Elbling, L.
Ludescher, C.
Hilbe, W.
Eisterer, W.
Preuß, E.
Izraeli, S.
Janssen, J. W. G.
Walther, J. U.
Kovar, H.
Ludwig, W. D.
Rechavi, G.
Bartram, C. R.
Rehberger, A.
Mittermayer, F.
Schauer, E.
Kokoschka, E. M.
Kammerer, B.
Kokron, E.
Desser, L.
Abdul-Hamid, G.
Kroschinksky, F.
Luther, Th.
Fischer, H.
Nowak, R.
Wolf, H.
Fleischer, J.
Wichmann, G.
Albercht, S.
Adorf, D.
Kaboth, W.
Nerl, C.
Aman, J.
Rudolf, G.
Peschel, C.
Anders, O.
Burstein, Ch.
Ernst, B.
Steiner, H.
Konrad, H.
Annaloro, U. P.
Mozzana, C.
Butti, R.
Della, C.
Volpe A.
Soligo D.
Uderzo M.
Lambertenghi-Deliliers G.
Ansari, H.
Dickson, D.
Hasford, J.
Hehlmann, R.
Anyanwu, E.
Krysa, S.
Bülzebrück, H.
Vogt-Moykopf, I.
Arning, M.
Südhoff, Th.
Kliche, K. O.
Wehmeier, A.
Schneider, W.
Arnold, R.
Bunjes, D.
Hertenstein, B.
Hueske, D.
Stefanic, M.
Theobald, M.
Wiesneth, M.
Heimpel, H.
Waldmann, H.
Arseniev, L.
Bokemeyer, C.
Andres, J.
Könneke, A.
Papageorgiou, E.
Kleine, H. -D.
Battmer, K.
Südmeyer, I.
Zaki, M.
Schmoll, H. -J.
Stangel, W.
Poliwoda, H.
Link, H.
Aul, C.
Runde, V.
Heyll, A.
Germing, U.
Gattermann, N.
Ebert, A.
Feinendegen, L. E.
Huhn, D.
Bergmann, L.
Dönner, H.
Hartlapp, J. H.
Kreiter, H.
Schuhmacher, K.
Schalk T.
Sparwasser C.
Peschel U.
Fraaß C. Huber
HIadik, F.
Kolbe, K.
Irschick, E.
Bajko, G.
Wozny, T.
Hansz, J.
Bares, R.
Buell, U.
Baumann, I.
Harms, H.
Kuse, R.
Wilms, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Baurmann, H.
Cherif, D.
Berger, R.
Becker, K.
Zeller, W.
Helmchen, U.
Hossfeld, D. K.
Bentrup, I.
Plusczyk, T.
Kemkes-Matthes, B.
Matthes, K.
Bentz, M.
Speicher, M.
Schröder, M.
Moos, M.
Döhner, H.
Lichter, P.
Stilgenbauer, S.
Korfel, A.
Harnoss, B. -M.
Boese-Landgraf, J.
May, E.
Kreuser, E. -D.
Thiel, E.
Karacas, T.
Jahn, B.
Lautenschläger, G.
Szepes, S.
Fenchel, K.
Mitrou, P. S.
Hoelzer, D.
Heil, G.
Lengfelder, E.
Puzicha, E.
Martin, H.
Beyer, J.
Kleiner, S.
Strohscheer, I.
Schwerdtfeger, R.
Schwella, N.
Schmidt-Wolf, I.
Siegert, W.
Weyer, C.
arzen, G.
Risse, G.
Miksits, K.
Farshidfar, G.
Birken, R.
Schilling, C. v.
Brugger, W.
Holldack, J.
Mertelsmann, R.
Kanz, L.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Böhme. A.
Just G.
Bergmann. L.
Shah P.
Hoelzer D.
Stille W.
Bohlen, H.
Hopff, T.
Kapp, U.
Wolf, J.
Engert, A.
Diehl, V.
Tesch, H.
Schrader, A.
van Rhee, J.
Köhne-Wömpner, H.
Bokemeyer', C.
Gonnermann, D.
Harstrick, A.
Schöffski, P.
van Rhee, J.
Schuppert, F.
Freund, M.
Boos, J.
Göring, M.
Blaschke, G.
Borstel, A.
Franke, A.
Hüller, G.
Uhle, R.
Weise, W.
Brach, Marion A.
Gruss, Hans-Jürgen
Herrmann, Friedhelm
deVos, Sven
Brennscheidt, Ulrich
Riedel, Detlev
Klch, Walter
Bonlfer, Renate
Mertelsmann, Roland
Brieaer, J.
Appelhans, H.
Brückner, S.
Siemens, HJ.
Wagner, T.
Moecklin, W.
Mertelsmann, R.
Bertz, H.
Hecht, T.
Mertelsmann, R.
Bühl, K.
Eichelbaum, M. G.
Ladda, E.
Schumacher, K.
Weimer, A.
Bühling, F.
Kunz, D.
Lendeckel, U.
Reinhold, D.
Ulmer, A. J.
Flad, H. -D.
Ansorge, S.
Bühring, Hans-Jörg
Broudy¶, Virginia C.
Ashman§, Leonie K.
Burk, M.
Kunecke, H.
Dumont, C.
Meckenstock, G.
Volmer, M.
Bucher, M.
Manegold, C.
Krenpien, B.
Fischer, J. R.
Drings, P.
Bückner, U.
Donhuijsen-Ant, R.
Eberhardt, B.
Westerhausen, M.
Busch, F. W.
Jaschonek, K.
Steinke, B.
Calavrezos, A.
Hausmann, K.
Solbach, M.
Woitowitz, H. -P.
Hilierdal, G.
Heilmann, H. -P.
Chen, Z. J.
Frickhofen, N.
Ellbrück, D.
Schwarz, T. F.
Körner, K.
Wiest, C.
Kubanek, B.
Seifried, E.
Claudé, R.
Brücher, J.
Clemens, M. R.
Bublitz, K.
Bieger, O.
Schmid, B.
Clemetson, K. J.
Clemm, Ch.
Bamberg, M.
Gerl, A.
Weißbach, L.
Danhauser-Riedl, S.
Schick, H. D.
Bender, R.
Reuter, M.
Dietzfelbinger, H.
Rastetter, J.
Hanauske, A. -R.
Decker, Hans-Jochen
Klauck, Sabine
Seizinger, Bernd
Denfeld, Ralf
Pohl, Christoph
Renner, Christoph
Hombach, Andreas
Jung, Wolfram
Schwonzen, Martin
Pfreundschuh, Michael
Derigs, H. Günter
Boswell, H. Scott
Kühn, D.
Zafferani, M.
Ehrhardt, R.
Fischer, K.
Schmitt, M.
Witt, B.
Ho, A. D.
Haas, R.
Hunstein, W.
Dölken, G.
Finke, J.
Lange, W.
Held, M.
Schalipp, E.
Fauser, A. A.
Mertelsmann, R.
Donhuijsen, K.
Nabavi, D.
Leder, L. D.
Haedicke, Ch.
Freund, H.
Hattenberger, S.
Dreger, Peter
Grelle, Karen
Schmitz, Norbert
Suttorp, Meinolf
Müller-Ruchholtz, Wolfgang
Löffler, Helmut
Dumoulin, F. L.
Jakschies, D.
Walther, M.
Hunger, P.
Deicher, H.
von Wussow, P.
Dutcher, J. P.
Ebell, W.
Bender-Götze, C.
Bettoni, C.
Niethammer, D.
Reiter, A.
Sauter, S.
Schrappe, M.
Riehm, H.
Niederle, N.
Heidersdorf, H.
Müller, M. R.
Mengelkoch, B.
Vanhoefer, U.
Stahl, M.
Budach, V.
loehren, B.
Alberti, W.
Nowrousian, M. R.
Seeber, S.
Wilke, H.
Stamatis, G.
Greschuchna, D.
Sack, H.
Konietzko, N.
Krause, B.
Dopfer, R.
Schmidt, H.
Einsele, H.
Müller, C. A.
Goldmann, S. F.
Grosse-Wilde, H.
Waller, H. D.
Libal, B.
Hohaus, S.
Gericke, G.
von Eiff, M.
Oehme, A.
Roth, B.
van de Loo, J.
von Eiff, K.
Pötter, R.
Weiß, H.
Suhr, B.
Koch, P.
Roos, H.
van de Loo, J.
Meuter, V.
Heissig, B.
Schick, F.
Duda, S.
Saal, J. G.
Klein, R.
Steidle, M.
Eisner, S.
Ganser, A.
Seipelt, G.
Leonhardt, M.
Engelhard, M.
Brittinger, G.
Gerhartz, H.
Meusers, P.
Aydemir, Ü.
Tintrup, W.
Tiemann, H.
Lennert, K.
Esser, B.
Hirsch, F. W.
Evers, C.
Riess, H.
Lübbe, A.
Greil, R.
Köchling, A.
Digel, D.
Bross, K. J.
Dölken, G.
Mertelsmann, R.
Gencic S.
Ostermann, M.
Baum, R. P.
Fiebig, H. H.
Berger, D. P.
Dengler, W. A.
Winterhalter, B. R.
Hendriks, H.
Schwartsmann, G.
Pinedo, H. M.
Ternes, P.
Mertelsmann, R.
Dölken, G.
Fischbach, W.
Zidianakis, Z.
Lüke, G.
Kirchner, Th.
Mössner, J.
Fischer, Thomas
Haque, Saikh J.
Kumar, Aseem
Rutherford, Michael N.
Williams, Bryan R. G.
Flohr, T.
Decker, T.
Thews, A.
Hild, F.
Dohmen, M.
von Wussow, P.
Grote-Metke, A.
Otremba, B.
Fonatsch, C.
Binder, T.
Imhof, C.
Feller, A. C.
Fruehauf, S.
Moehle, R.
Hiddemann Th.
Büchner M. Unterhalt
Wörmann, B.
Ottmann, O. G.
Verbeek, G. W.
Seipelt A. Maurer
Geissler, G.
Schardt, C.
Reutzel, R.
Hiddemann, W.
Maurer, A.
Hess, U.
Lindemann, A.
Frisch, J.
Schulz, G.
Mertelsmann, R.
Hoelzer, P.
Gassmann, W.
Sperling, C.
Uharek, L.
Becher, R.
Weh, H. J.
Tirier, C.
Hagemann, F. G.
Fuhr, H. G.
Wandt, H.
Sauerland, M. C.
Gause, A.
Spickermann, D.
Klein, S.
Pfreund-schuh, M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Geissler, R. G.
Mentzel, U.
Kleiner, K.
Rossol, R.
Guba, P.
Kojouharoff, G.
Gerdau, St.
Körholz, D.
Klein-Vehne, A.
Burdach, St.
Gerdemann M.
Maurer J.
Gerhartz, H. H.
Schmetzer, H.
Mayer, P.
Clemm, C.
Hentrich, M.
Hartenstein, R.
Kohl, P.
Gieseler, F.
Boege, F.
Enttmann, R.
Meyer, P.
Glass, B.
Zeis, M.
Loeffler, H.
Mueller-Ruchholtz, W.
Görg, C.
Schwerk, W. B.
Köppler, H.
Havemann, K.
Goldschmitt, J.
Goldschmidt, H.
Nicolai, M.
Richter, Th.
Blau, W.
Hahn, U.
Kappe, R.
Leithäuser, F.
Gottstein, Claudia
Schön, Gisela
Dünnebacke, Markus
Berthold, Frank
Gramatzki, M.
Eger, G.
Geiger, M.
Burger, R.
Zölch, A.
Bair, H. J.
Becker, W.
Griesinger, F.
Elfers, H.
Griesser, H.
Grundner-Culemann, E.
Neubauer, V.
Fricke, D.
Shalitin, C.
Benter, T.
Mertelsmann, R.
Dölken, Gottfried
Mertelsmann, Roland
Günther, W.
Schunmm, M.
Rieber, P.
Thierfelder, S.
Gunsilius, E.
Kirstein, O.
Bommer, M.
Serve, H.
Hülser, P. -J.
Del Valle F.
Fischer J. Th.
Huberts H.
Kaplan E.
Haase, D.
Halbmayer, W. -M.
Feichtinger, Ch.
Rubi, K.
Fischer, M.
Hallek, M.
Lepislo, E. M.
Griffin, J. D.
Emst, T. J.
Druker, B.
Eder, M.
Okuda, K.
D.Griffin, J.
Kozłowska-Skrzypczak, K.
Meyer, B.
Reile, D.
Scharnofske, M.
Hapke, G.
Aulenbacher, P.
Havemann, K.
Becker, N.
Scheller, S.
Zugmaier, G.
Pralle, H.
Wahrendorf, J.
Heide, Immo
Thiede, Christian
de Kant, Eric
Neubauer, Andreas
Herrmann, Richard
Rochlitz, Christoph
Heiden, B.
Depenbrock, H.
Block, T.
Vogelsang, H.
Schneider, P.
Fellbaum, Ch.
Heidtmann, H. -H.
Blings, B.
Havemann, K.
Fackler-Schwalbe, E.
Schlimok, G.
Lösch, A.
Queißer, W.
Löffler, B.
Kurrle, E.
Chadid, L.
Lindemann, A.
Mertelsmann, R.
Nicolay, U.
Gaus, W.
Heinemann, V.
Jehn, U.
Gleixner, B.
Wachholz, W.
Scholz, P.
Plunkett, W.
Heinze, B.
Novotny, J.
Hess, Georg
Gamm, Heinold
Seliger, Barbara
Heuft, H. G.
Oettle, H.
Zeiler, T.
Eckstein, R.
Heymanns, J.
Havemann, K.
Hladik, F.
Hoang-Vu, C.
Horn, R.
Cetin, Y.
Scheumann, G.
Dralle, H.
Köhrle, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Hochhaus, A.
Mende, S.
Simon, M.
Fonatsch, Ch.
Heinze, B.
Georgii, A.
Hötzl, Ch.
Hintermeier-Knabe, R.
Kempeni, J.
Kaul, M.
Hoetzl, Ch.
Clemm, Ch.
Lauter, H.
Hoffknecht, M. M.
Eckardt, N.
Hoffmann-Fezer, G.
Gall, C.
Kranz, B.
Zengerle, U.
Pfoersich, M.
Birkenstock, U.
Pittenann, E.
Heinz, B.
Hosten, N.
Schörner, W.
Kirsch, A.
Neumann, K.
Felix, R.
Humpe, A.
Kiss, T.
Trümper, L. H.
Messner, H. A.
Hundt, M.
Zielinska-Skowronek, M.
Schubert, J.
Schmidt, R. E.
Huss, R.
Storb, R.
Deeg, H. J.
Issels, R. D.
Bosse, D.
Abdel-Rahman, S.
Jaeger, M.
Söhngen, D.
Weidmann, E.
Schwulera, U.
Jakab, I.
Fodor, F.
Pecze, K.
Jaques, G.
Schöneberger, H. -J.
Wegmann, B.
Grüber, A.
Bust, K.
Pflüger, K. -H.
Havemann, K.
Faul, C.
Wannke, B.
Scheurlen, M.
Kirchner, M.
Dahl, G.
Schmits, R.
Fohl, C.
Kaiser, U.
Tuohimaa, P.
Wollmer, E.
Aumüller, G.
Havemann, K.
Kolbabek, H.
Schölten, C.
Popov-Kraupp, B.
Emminger, W.
Hummel, M.
Pawlita, M.
v.Kalle, C.
Dallenbach, F.
Stein, H.
Krueger, G. R. F.
Müller-Lantzsch, N.
Kath, R.
Höffken, K.
Horn, G.
Brockmann, P.
Keilholz, U.
Stoelben, E.
Scheibenbogen, C.
Manasterski, M.
Tilgen, W.
Schlag, P.
Görich, J.
Kauffmann, G. W.
Kempter, B.
Rüth, S.
Lohse, P.
Khalil, R. M.
Hültner, L.
Mailhammer, R.
Luz, A.
Hasslinger, M. -A.
Omran, S.
Dörmer, P.
Kienast, J.
Kister, K. P.
Seifarth, W.
Klaassen, U.
Werk, S.
Reiter, W. W.
Klein, G.
Beck-Gessert, S.
Timpl, R.
Hinrichs, H.
Lux, E.
Döring, G.
Scheinichen, D.
Döring, G.
Wernet, P.
Vogeley, K. T.
Richartz, G.
Südhoff, T.
Horstkotte, D.
Klocker, J.
Trotsenburg, M. v.
Schumer, J.
Kanatschnig, M.
Henning, K.
Knauf, W. U.
Pottgießer, E.
Raghavachar, A.
Zeigmeister, B.
Bollow, M.
Schilling, A.
König, H.
Koch, M.
Volkenandt, M.
Seger, Andrea
Banerjee, D.
Vogel, J.
Bierhoff, E.
Heidi, G.
Neyses, L.
Bertino, J.
Kocki, J.
Rozynkowa, D. M.
M.Rupniewska, Z.
Wojcierowski, J.
König, V.
Hopf, U.
Koenigsmann, M.
Streit, M.
Koeppen, K. M.
Martini, I.
Poppy, U.
Hardel, M.
Havemann, K.
Havemann, K.
Clemm, Ch.
Wendt, Th.
Gauss, J.
Kreienberg, R.
Hohenfellner, R.
Krieger, O.
Istvan, L.
Komarnicki, M.
Kazmierczak, M.
Haertle, D.
Korossy, P.
Haus, S. Kotlarek
Gabryś, K.
Kuliszkiewicz-Janus, M.
Krauter, J.
Westphal, C.
Werner, K.
Lang, P.
Preissner, K. T.
Völler, H.
Schröder, K.
Uhrig, A.
Behles, Ch.
Seibt-Jung, H.
Besserer, A.
Kreutzmann, H.
Kröning, H.
Kähne, T.
Eßbach, U.
Kühne, W.
Krüger, W. H.
Krause, K.
Nowicki, B.
Stockschläder, M.
Peters, S. O.
Zander, A. R.
Kurowski, V.
Schüler, C.
Höher, D.
Montenarh, M.
Lang, W.
Schweiger, H.
Dölken, Gottfried
Lege, H.
Dölken, G.
Wex, Th.
Frank, K.
Hastka, J.
Bohrer, M.
Leo, R.
Peest, D.
Tschechne, B.
Atzpodien, J.
Kirchner, H.
Hein, R.
Hoffmann, L.
Stauch, M.
Franks, C. R.
Palmer, P. A.
Licht, T.
Mertelsmann, R.
Liersch, T.
Vehmeyer, K.
Kaboth, U.
Maschmeyer, G.
Meyer, P.
Helmerking, M.
Schmitt, J.
Adam, D.
Prahst, A.
Hübner, G.
Meisner, M.
Seifert, M.
Richard, D.
Yver, A.
Spiekermann, K.
Brinkmann, L.
Battmer, K.
Krainer, M.
Löffel, J.
Stahl, H.
Wust, P.
Lübbert, M.
Schottelius, A.
Mertelsmann, R.
Henschler, R.
Mertelsmann, R.
Mapara, M. Y.
Bargou, R.
Zugck, C.
Krammer, P. H.
Dörken, B.
Maschek, Hansjörg
Kaloutsi, Vassiliki
Maschek, Hansjörg
Gormitz, Ralf
Meyer, P.
Kuntz, B. M. E.
Mehl, B.
Günther, I.
Bülzebruck, H.
Menssen, H. D.
Mergenthaler, H. -G.
Dörmer, P.
Heusers, P.
Zeller, K. -P.
Enzinger, H. M.
Neugebauer, T.
Klippstein, T.
Burkhardt, K. L.
Putzicha, E.
Möller, Peter
Henne, Christof
Eichelmann, Anette
Brüderlein, Silke
Dhein, Jens
Möstl, M.
Krieger, O.
Mucke, H.
Schinkinger, M.
Moiling, J.
Daoud, A.
Willgeroth, Ch.
Mross K.
Bewermeier P.
Krüger W.
Peters S.
Berger C.
Bohn, C.
Edler, L.
Jonat, W.
Queisser, W.
Heidemann, E.
Goebel, M.
Hamm, K.
Markovic-Lipkovski, J.
Bitzer, G.
Müller, H.
Oethinger, M.
Grießhammer, M.
Tuner, I.
Musch E.
Malek, M.
Peter-Katalinic, J.
Hügl, E.
Helli, A.
Slanicka, M.
Filipowicz, A.
Nissen, C.
Speck, B.
Nehls, M. C.
Grass, H. -J.
Dierbach, H.
Mertelsmann, R.
Thaller, J.
Fiebeler, A.
Schmidt, C. A.
O'Bryan, J. P.
Liu, E.
Ritter, M.
de Kant, E.
Brendel, C.
He, M.
Dodge, R.
George, S.
Davey, F.
Silver, R.
Schiffer, C.
Mayer, R.
Ball, E.
Bloomfield, C.
Ramschak, H.
Tiran, A.
Truschnig-Wilders, M.
Nizze, H.
Bühring, U.
Oelschlägel, U.
Jermolow, M.
Oertel, J.
Weisbach, V.
Zingsem, J.
Wiens, M.
Jessen, J.
Osthoff, K.
Timm, H.
Wilborn, F.
Bodak, K.
Langmach, K.
Bechstein, W.
Blumhardt, G.
Neuhaus, P.
Olek, K.
Ottinger, H.
Kozole, G.
Belka, C.
Meusers, P.
Hense, J.
Papadileris, Stefan
Pasternak, G.
Pasternak, L.
Karsten, U.
Pecherstorfer, M.
Zimmer-Roth, I.
Poloskey, A.
Petrasch, S.
Kühnemund, O.
Uppenkamp, M.
Lütticken, R.
Kosco, M.
Schmitz, J.
Petrides, Petro E.
Dittmann, Klaus H.
Krieger, O.
Pflueger, K. -H.
Grueber, A.
Schoeneberger, J.
Wenzel, E.
Havemann, K.
Pies, A.
Kneba, M.
Edel, G.
Pohl, S.
Bulgay-Mörschel, M.
Polzin, R.
Issing, W.
Clemm, Ch.
Schorn, K.
Ponta, H.
Zöller, M.
Hofmann, M.
Arch, R.
Heider, K. -H.
Rudy, W.
Tölg, C.
Herrlich, P.
Prümmer, O.
Scherbaum, W. A.
Porzsolt, F.
Prümmer, O.
Krüger, A.
Schrezenmeier, H.
Schlander, H.
Pineo, G.
Marin, P.
Gluckman, E.
Shahidi, N. T.
Bacigalupo, A.
Ratajczak, M. Z.
Gewirtz, A. M.
Ratei, R.
Borner, K.
Bank, U.
Bühling, F.
Reisbach, G.
Bartke, L.
Kempkes, B.
Kostka, G.
Ellwart, X.
Birner, A.
Bornkamm, G. W.
Ullrich, A.
Dörmer, P.
Henze, G.
Parwaresch, R.
Müller-Weihrich, S. T.
Klingebiel, Th.
Odenwald, E.
Brandhorst, D.
Tsuruo, T.
Wetter, O.
Renner, C.
Pohl, C.
Sahin, U.
Renner, U.
Zeller, K. -P.
Repp, R.
Valerius, Th.
Sendler, A.
Kalden, J. R.
PIatzer, E.
Reuss-Borst, M. A.
Bühring, H. J.
Reuter, C.
der Landwehr, II, U. Auf
der Landwehr, II, U. Auf
Schleyer, E.
Rolf, C.
Ridwelski, K.
Matthias, M.
Preiss, R.
Riewald, M.
Puzo, A.
Serke, S.
Rohrer, B.
Pfeiffer, D.
Hepp, H.
Romanowski, R.
Schött, C.
Rüther, U.
Rothe, B.
Pöllmann, H.
Nunnensiek, C.
Schöllhammer, T.
Ulshöfer, Th.
Bader, H.
Jipp, P.
Müller, H. A. G.
Rupp, W.
Lüthgens, M.
Eisenberger, F.
Afflerbach, C.
Höller, A.
Schwamborn, J. S.
Daus, H.
Krämer, K.
Pees, H.
Salat, C.
Reinhardt, B.
Düll, T.
Knabe, H.
Hiller, E.
Sawinski, K.
Schalhorn, A.
Kühl, M.
Heil, K.
Schardt, Ch.
Drexler, H. G.
Scharf, R. E.
Suhijar, D.
del Zoppo, G. J.
Ruggeri, Z. M.
Roll, T.
Möhler, T.
Giselinger, H.
Knäbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcíka, K.
Lechner, X.
Scheulen, M. E.
Beelen, D. W.
Reithmayer, H.
Daniels, R.
Weiherich, A.
Quabeck, K.
Schaefer, U. W.
Reinhardt J.
Grimm M.
Unterhalt M.
Schliesser, G.
Lohmeyer, J.
Schlingheider, O.
von Eiff, M.
Schulze, F.
Oehme, C.
van de Loo, J.
Schlögl E.
Bemhart M.
Schmeiser, Th.
Rozdzinski, E.
Kern, W.
Reichle, A.
Moritz, T.
Merk, Bruno
Schmid, R. M.
Perkins, N. D.
Duckett, C. S.
Leung, K.
Nabel, G. J.
Pawlaczyk-Peter, B.
Kellermann-Kegreiß, Schmidt E.
Steiert, I.
Schmidt-Wolf, G.
Schmidt-Wolf, I. G. H.
Schlegel, P.
Blume, K. G.
Chao, N. J.
Lefterova, P.
Laser, J.
Schmitz, G.
Rothe, G.
Schönfeld, S.
Schulz, S.
Nyce, J. W.
Graf, N.
Ludwig, R.
Steinhauser, I.
Brommer, A. E.
Qui, H.
Schroeder, M.
Grote-Kiehn, J.
Bückner, U.
Rüger, I.
Schröder, J.
Meusers, P.
Weimar, Ch.
Schoch, C.
Schröter, G.
Stern, H.
Buchwald, B.
Schick, K.
Avril, N.
Flierdt, E. v. d.
Langhammer, H. R.
Pabst, H. W.
Alvarado, M.
Witte, T.
Vogt, H.
Schuler, U.
Brammer, K.
Klann, R. C.
Schumm, M.
Hahn, J.
Günther, W.
Wullich, B.
Moringlane, J. R.
Schöndorf, S.
Schwartz, S.
Bühring, H. -J.
Notter, M.
Böttcher, S.
Martin, M.
Schmid, H.
Lübbe, A. S.
Leib-Mösch C.
Wankmüller, H.
Eilbrück, D.
Funke, I.
Cardoso, M.
Duranceyk, H.
Seitz, R.
Rappe, N.
Kraus, H.
Egbring, R.
Haasberg, M.
Havemann, K.
Seibach, J.
Wollscheid, Ursula
Serke, St.
Zimmermann, R.
Shirai, T.
Umeda, M.
Anno, S.
Kosuge, T.
Katoh, M.
Moro, S.
Su, C. -Y.
Shikoshi, K.
Arai, N.
Schwieder, G.
Silling-Engelhardt, G.
Zühlsdorf, M.
Aguion-Freire-Innig, E.
van de Loo, J.
Stockdreher, K.
Gatsch, L.
Tischler, H. -J.
Ringe, B.
Diedrich, H.
Franzi, A.
Kruse, E.
Lück, R.
Trenn, G.
Sykora, J.
Wen, T.
Fung-Leung, W. P.
Mak, T. W.
Brady, G.
Loke, S.
Cossman, J.
Gascoyne, R.
Mak, T.
Urasinski, I.
Zdziarska, B.
Usnarska-Zubkiewicz, L.
Kotlarek-Haus, S.
Sciborskl, R.
Nowosad, H.
Kummer, G.
Schleucher, N.
Preusser, P.
Niebel, W.
Achterrath, W.
Pott, D.
Eigler, F. -W.
Venook, A.
Stagg, R.
Frye, J.
Gordon, R.
Ring, E.
Verschuer, U. v.
Baur, F.
Heit, W.
Corrons, J. L. L. Vives
Vogel, M.
Nekarda, H.
Remy, W.
Bissery, M. C.
Aapro, M.
Buchwald-Pospiech, A.
Kaltwasser, J. P.
Jacobi, V.
de Vos, Sven
Asano, Yoshinobu
Voss, Harald
Knuth, Alexander
Wiedemann, G.
Komischke, B.
Horisberger, R.
Wussow, P. v.
Wanders, L.
Senekowitsch, R.
Strohmeyer, S.
Emmerich, B.
Selbach, J.
Gutensohn, K.
Wacker-Backhaus, G.
Winkeimann, M.
Send, W.
Rösche, J.
Weide, R.
Parviz, B.
Havemann, K.
Weidmann, B.
Henss, H.
Engelhardt, R.
Bernards, P.
Zeidler, D.
Jägerbauer, E.
Colajori, E.
Kerpel-Fronius, S.
Weiss, A.
Buchheidt, D.
Döring, A.
D.Saeger, H.
Weissbach, L.
Emmler, J.
Wermes, R.
Meusers, P.
Flasshove, M.
Skorzec, M.
Käding, J.
Platow, S.
Winkler, Ute
Thorpe, Philip
Winter, S. F.
Minna, J. D.
Nestor, P. J.
Johnson, B. E.
Gazdar, A. F.
Havemann, K.
Carbone, D. P.
Wit, M. de
Bittner, S.
Hossfeld, D.
Wittmann, G.
Borchelt, M.
Steinhagen-Thiessen, E.
Koch, K.
Brosch, T.
Haas, N.
Wölfel, C.
Knuth, A.
Wölfel, T.
Safford, M.
Könemann, S.
Zurlutter, K.
Schreiber, K.
Piechotka, K.
Drescher, M.
Toepker, S.
Terstappen, L. W. M. M.
Bullerdiek, J.
Jox, A.
zur Hausen, H.
Wolters, B.
Stenzinger, W.
Woźny, T.
Sawiński, K.
Kozłowska-Skrzypczak, M.
Wussow, P. v.
Hochhaus, T.
Ansarl, H.
Prümmer, O.
Zapf, H.
Thorban, S.
Präuer, H.
Zeller, W.
Stieglitz, J. v.
Dürken, M.
Greenshaw, C.
Kabisch, H.
Reuther, C.
Knabbe, C.
Lippman, M.
Havemann, K.
Wellstein, A.
Degos, L.
Castaigne, S.
Fenaux, P.
Chomienne, C.
Raza, A.
Preisler, H. D.
PEG Interventional Antimicrobial Strategy Study Group
Interventional Antimicrobial Strategy Study Group of the Paul Ehrlich Society (PEG)
H. Riehm for the BFM study group
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Hematology. January 1992 65(1):A1-A146
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Assessing the TP53 marker type in patients treated with or without neoadjuvant chemotherapy for resectable colorectal liver metastases: A p53 Research Group study.
Autorzy :
Pilat, N.
Grünberger, T.
Längle, F.
Mittlböck, M.
Perisanidis, B.
Kappel, S.
Wolf, B.
Starlinger, P.
Kührer, I.
Mühlbacher, F.
Kandioler, D.
Pokaż więcej
Temat :
P53 protein
BIOMARKERS
CHEMOTHERAPY (Cancer)
COLON cancer treatment
LIVER metastasis
BIOLOGICAL mutation
NUCLEOTIDE sequence
BIOPSY
THERAPEUTICS
Źródło :
European Journal of Surgical Oncology; May2015, Vol. 41 Issue 5, p683-689, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
570 Do experienced colorectal surgeons from Europe, America and Asia integrate sexual problems in daily cancer management-results from a self-assessing survey at Congress of the European Federation for ColoRectal Cancer, Vienna, April 2017.
Autorzy :
Ucsnik, L.
Kührer, I.
Kottmela, A.
Körbel, T.H.
Bitzer, J.
Teleky, B.
Pokaż więcej
Temat :
RECTAL diseases
SURGEONS
SEXUAL dysfunction
Źródło :
Journal of Sexual Medicine; Jul2018 Supplement 3, Vol. 15, pS338-S338, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Transnasale Sonde oder perkutane endoskopische Gastrostomie zur Ernährung von Patienten im Greisenalter - Indikationen, Technik und Ergebnisse. (German)
Autorzy :
Telky, B.
Kührer, I.
Cosentini, E.
Pokaż więcej
Źródło :
Chirurgische Gastroenterologie; 2003, Vol. 19 Issue 2, p164-172, 9p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Kinetics of PBPC mobilization by cyclophosphamide, as compared with that by epirubicin/paclitaxel followed by G-CSF support: implications for optimal timing of PBPC harvest.
Autorzy :
Dettke, Markus
Greinix, Hildegard T.
Kalhs, Peter
Kührer, Irene
Worel, Nina
Höcker, Paul
Dettke, M
Greinix, H T
Kalhs, P
Kührer, I
Worel, N
Höcker, P
Pokaż więcej
Temat :
PERIPHERAL circulation
HEMATOPOIETIC stem cells
BREAST cancer
DRUG therapy
Źródło :
Transfusion; May01, Vol. 41 Issue 5, p681-686, 6p, 2 Charts, 4 Graphs
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies